KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Annabel & Lucy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Annabel & Lucy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Annabel & Lucy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Annabel & Lucy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Annabel & Lucy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Annabel & Lucy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Annabel & Lucy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Annabel & Lucy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Annabel & Lucy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Annabel & Lucy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 8:19 pm

Két unalmas nap van mögöttem, amikor felhívtam Annet, hogy akkor megejthetnénk azt a vásárlást, amiről múltkor beszéltünk. Főleg, hogy ma amúgy is szabadnapos vagyok, és a fáradtság se gyűr maga alá. Nem tudom mi volt ez a két nap, de alig volt forgalom a kúriában. Máskor meg csak épp annyi időm van, hogy rendbe szedjem magamat két kuncsaft között, és szusszanjak egyet.
Annevel pedig jó lenne már találkozni, és akkor a kellemest a hasznossal is összeköthetném, mert kell pár új darab a készletembe. Ráadásként Anne mindig megmondja a tutit, hogy mi áll jó, és fehérneműkből mindig szebbeket tud választani, mint én.
Az időre tekintettel egy melegebb cicanadrágot vettem fel, hozzá a csizmámat, szoknyát, meg egy kényelmes blúzt, kardigánt, majd a meleg kabátomat. Ha belenéztem a tükörbe csak egy hétköznapi lányt láttam. De már közel se vagyok hétköznapi. Habár az utcán nem szoktak felismerni, de én valahogy néha még is úgy érzem, mintha minden szem rám szegeződne. Mint abban az időben, mikor kirobbant körülöttem a vihar. Lehet, ténylegesen magamra kellene varratni valamit, mint abban a könyvben a skarlát betűt.
Azt hiszem tényleg ideje ez a találkozás Annevel, mert rám fér, hogy öntsön belém egy kis lelket bármennyire is jó most az életem. Nem mondom, hogy megint úgy járnák, mint mikor James kezei közé kerültem. Jól emlékszem még arra az estére. Táncoltam, vetkőztem, így kerestem magamnak pénzt, ekkor jött ő és minden megváltozott. Olyan dolgokat duruzsolt a fülembe, amiket hallani akartam, és már azon kaptam pillanatokkal később magamat, hogy alatta nyögök. Ha jól belegondolok, akkor ő volt az első kuncsaftom is igazából. De nem, ilyen nem lesz többet. Most a magam ura vagyok, félig meddig, és jó helyem van.
A többi gondolatot próbáltam kiűzni a maradék utón a pláza felé a fejemből. Nem akartam, hogy a felhők ott tornyosuljanak felettem, amikor Annevel találkozom.
A pláza előtt vártam rá, és már messziről megláttam, amikor közeledett felém. Szélem mosoly terült szét az arcomon akaratlanul is.
- Anne !- kiáltottam neki, és intettem is.
- Szia – üdvözöltem, és mellé még meg is öleltem.
- Olyan jó , hogy találkozunk. Már ideje volt. Tudom az én hibám, de most végre találtunk időt egymásra- sóhajtottam bűnbánóan. De most mit csináljak, ha hajnalba érek haza, és átalszom a napot elég sűrűn?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 10:22 pm

Shopping with my best friend

- Kisasszony! El fog késni.  – szólt be a szobámba Bertha, aki nem mellékesen a házvezetőnőnk.
Imádnivaló egy nőszemély, de ha valamihez nagyon ért az az, hogy mindenbe belekontárkodik. De még ezért sem tudok rá haragudni. Végül is nem rossz szándékkal teszi azt amit tesz, csak… hát… általában rosszul sülnek el a dolgok. De most az egyszer jó, hogy emlékeztetett. Már csak az hiányozna, hogy az annyi idő után megbeszélt találkozómat lekéssem Lucy-val.
Hihetetlen, hogy az a csaj mennyire el van havazva. Bár ez egy bizonyos szempontból jó dolog, de más részről meg hát… Na mindegy, a lényeg, hogy annak ellenére legjobb barátnők maradtunk, hogy nekem sikerült más utakra térnem, nem úgy mint neki.
- Köszönöm Bertha! Máris kész vagyok. Addig hívnál nekem egy taxi-t? – kiáltottam ki a fürdőszobám ajtaján, miközben magam köré tekertem a puha és meleg törölközőmet.
Sietős léptekkel indultam meg a szekrényem irányába ahol szerencsére nem sok időt kellett elpazarolnom, hiszen egész pontosan tudtam mit is szeretnék magamra venni. Sietős mozdulatokkal kapkodtam magamra a farmeromat, a fehér felsőmet és a magas sarkú csizmámat. Máris késében vagyok, éppen ezért csak egy light-os kis sminket tettem fel egy parányit több szájfénnyel megbolondítva. Csak természetesen. Ma nem munkába megyek, hanem egy csajos napot tartani a legjobb barátnőmmel. Ahhoz pedig nem kell egy tonna vakolat, ugye bár.
- Miss Saintwood, megjött a taxi. - kiabált fel az emeletre Bertha, pont abban a pillanatban amikor az utolsó simításokat végeztem el magamon.
Válaszra se méltatva rohantam le a lépcsőn, majd amikor még mindig a lépcső aljában állva találtam, csak annyit mondtam neki, hogy mit mondjon meg a testvéremnek.
- Ha Gareth keresne, akkor Lucy-val mentem vásárolgatni. – mondtam mosolyogva, és az arcára nyomtam egy nagy cuppanós puszit, ezzel is jelezve, hogy mennyire kedvelem és, hogy iszonyatosan hálás vagyok neki mindenért.
A taxisofőr pillanatok alatt máris a belváros nyüzsgő utcáin szlalomozott, hogy időben odaérjek a plázához és szegény Lucy-nak ne kelljen rám kitudja mennyit várnia. Azt hinné az ember, hogy az én szakmámban megtanulja az ember, hogyan kell pontosnak lenni. De ha egyszer annyi mindenre kell odafigyelnem. Arról már nem is beszélve, hogy ha reggelente sikeresen elalszom akkor utána borul az egész napom. Lásd ezt a mait is. Ha nem ébredek egy újabb hívásra tudjuk kitől, akkor még az is lehet, hogy most is aludnék.
- Itt jó lesz. Köszönöm. – mondtam a sofőrnek, majd amikor végre megállt és kifizettem, gyorsan kipattantam az autóból és egyből megpillantottam Lucy-t.
Csinos és pontosan olyan mosolygós amilyen mindig is volt amióta barátok vagyunk. Jó, azért bevallom töredelmesen, hogy voltak rossz pillanataink is, de azok már a sötét múlt részei. Most már sokkal kevésbé zavaros és fájdalmas az életünk mint akkor.
- Szia! – öleltem szorosan magamhoz legjobb barátnőmet, majd miután egy kicsit eltávolodtunk, fojtattam némi mentegetőzéssel.
- Bocsi, hogy késtem, egy kicsit elszöszöltem az időt. De ennek ellenére itt vagyok és készen állok arra, hogy meghódítsuk a plázát. – vigyorogtam rá mint a vadalma, miközben végignéztem a közel hat emeletes építményen. Jó kis móka lesz, már előre látom, mennyi pénzt el fogok herdálni, pedig már így is megvan mindenem amire momentán szükségem van.
- Jaj ugyan már. Én is legalább annyira ludas vagyok ebben mint te. De most már menjünk be, még mielőtt megtámadnak minket a paparazzik. - kuncogtam jókedvűen, és amikor láttam hogy nem érti mire is gondolok akkor folytattam.
- Majd odabent elmesélek mindent. – mosolyogtam, miközben belékaroltam és elindultam befelé a pláza belseje felé.


Tag: Lucy - Words: 562 - Clothes: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2014 5:23 pm

Most giccses lenne , ha azt mondom, hogy nagyon jól esett Anne ölelése? Lehet, de nem érdekel, mert tényleg jól esett. Erről az ölelésről tudom, hogy igaz, valós érzelmek vannak mögötte, nem pedig holmi hamis. Olyan, ami mögött olyan szándék van, hogy egy ölelés, egy lábszéttárás, és már végeztünk is.
- Semmi gond, igazából én se értem ide időben – nevettem el magamat. Ez van , a nők mindig késnek, még akkor is, ha esetleg időben elindulnak. Igaz, ha kuncsafthoz kell kimennem házon kívül, akkor nem szoktam késni, mert azzal csak magamnak okoznék gondot, hiszen oda lenne a jó hírem, na meg a házé is ahol jelenleg dolgozom.
- Vigyázz pláza, mert jövünk – mondtam, mintha tényleg figyelmeztetni kellene ránk a plázát. Az biztos, hogy minden üzletet végig fogunk járni. Bár nekem nagyobb lényeg, most a fehérnemű, főleg az együttesek, az apróbb bugyik. Utóbbi mostanában folyton fogy egy visszatérő ügyfél miatt, aki türelmetlen, és lehúzás helyett inkább tépi. A továbbiakról meg inkább nem beszélnék, a lényeg, hogy nem bírom ezt a férfit.
- A paparazzik?- néztem rá nagy kérdő szemekkel, mert ezt aztán tényleg nem értettem. Mi történhetett körülötte amióta nem találkoztunk?
- Rendben – nyugtáztam, majd hagytam, hogy belém karoljon, és elindultunk befelé. Nem erőltettem a dolgot, akármennyire is kíváncsi voltam, mert tudtam, hogy el fogja mondani.
- Kezdjünk fentről mit szólsz? – ajánlottam neki, majd a lift felé fordultam.
- Ha a liftbe érünk el kell mesélned mindent, amíg felérünk, kíváncsivá tetté nagyon – mondtam neki lelkesen, és alig vártam, hogy megérkezzen a liftünk. Miközben vártunk két férfi is oda állt mellénk, és végig mértek minket. Na nem, ezt már nem , nem fogok a liften osztozkodni. Így, amikor megjött előre engedtem Annet, majd megálltam az ajtóban.
- Elnézést uraim, de megtelt – mosolyogtam rá a két férfira, majd rájuk kacsintottam, a lift ajtó pedig pechűkre becsukódott.
- Most már kettesben vagyunk, mesélj – mondtam lelkesen, és neki dőltem a lift falának.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2014 9:22 pm

Shopping with my best friend

Sokkal jobban hiányzott már nekem ez az ölelés, és maga a találkozó is, mint arra számítottam. Mostanában tényleg semmire nincs időm. Bár… Néző pont kérdése, hogy ez jó, vagy rossz. Hiszen ebből az következik, hogy kapós vagyok a piacon, és sok a munkám. De most van egy teljes hetem, amit azzal töltök, amivel csak szeretnék. Éppen ezért nem is volt kérdés, hogy Lucy-nak és nekünk kell egy közös program. Ez a vásárlás, meg amúgy is aktuális, már egy ideje.
- Biztos front van, mert te maga vagy a pontosság. – kuncogtam, hiszen kettőnk közül, tényleg Ő a pontosabb. Én általában mindig késésben vagyok.
Annak idején amikor még jártam fősulira, hogy már régen órám volt amikor felébredtem. Akkor már úgy voltam vele minek rontsam még a helyzetet, úgyhogy be sem mentem, csak másnap, amikor meg mentegetőzhettem, és kamu sztorikat találhattam ki arról, hogy mégis merre jártam előző nap. De azok még más idők voltak.
A plázának szánt figyelmeztetésére, csak egy hatalmas mosoly volt a reakcióm, hiszen ha mi egyszer betesszük a lábunkat akkor egy bolt sem menekülhet. Annak idején még amikor otthon laktunk és sokkal fiatalabb voltam akkor képes voltam egy egész hetet a plázák kínálatának felkutatásával tölteni. Viszont erre már nincs időm. De most mindent be kell pótolnom, szóval tényleg Vigyázz pláza, mert jövünk!
Ahogy egymásba karolva sétáltunk befelé a pláza monumentális épületébe láttam a szemem sarkából, hogy meglehetősen sok szempár szegeződött ránk. Végül is nem hibáztathatjuk azokat akik megbámulnak minket. Végtére is elég csinos példányai vagyunk a női nemnek. Abból pedig soha nem csináltam nagy ügyet ha valaki rajtam legelteti a szemét. Attól sokkal furcsább dolgokban is volt már részem.
- Oké. De abba az új fehérnemű boltba mindenképpen be akarok menni. Kíváncsi vagyok, mivel tudnának meglepni. – kuncogtam jókedvűen, miközben a lift felé fordultam én is.
- Nyugi, mindent el fogok mesélni. – mosolyogtam rá legjobb barátnőmre, aki közismert kíváncsiságáról. No meg kedvesen gyilkos modoráról.
Ahogy az a két pasi odasétált hozzánk, már tudtam, hogy nem véletlenül szeretnének pont most lifttel utazni. Az évek alatt ezt megtanulja felismerni az ember. Jóképűek, jól öltözöttek és ahogy jobban megnéztem őket, még pénzük is volt, ebből pedig arra következtetnek, hogy nekik mindent szabad. Hát bocsi fiúk, de ezek a lányok tiltott gyümölcsök.
Legszívesebben elnevettem volna magam azon ahogy Lucy meglepő határozottsággal kijelentette, hogy kettőnkkel megtelt a lift. Vagyis ha nem akarnak gyalogolni akkor jobb ha keresnek egy másikat, vagy megvárják ezt. Viszont az még mókásabb volt, hogy a két pasi milyen megdöbbent arcot vágott. Komolyan ennyire bamba arckifejezést már régen láttam. De hogy még tovább húzzam őket, mielőtt becsukódott volna az ajtó, kedvesen és kihívóan rájuk mosolyogtam.
- Képzeld címlapra kerültem. – kuncogtam és szinte alig bírtam folytatni, mert közben ott lebegett az emlékeimben az a vicc, amit az az pletykalap cikknek nevezett.
- De nem is akárhogyan. Gareth Saintwood a gazdag étteremlánc tulajdonos és újabb hódítása. – mondtam, miközben jeleztem is a levegőben, a szalagcímet.
- Komolyan, ezek képesek voltak írni egy olyan cikket, amiben én úgy szerepelek, mint a bátyám legújabb kis kalandja. - Kész vicc.


Tag: Lucy - Words: 501 - Clothes: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2014 8:06 pm

Anne már nagyon hiányzott. Meg a vele töltött ide. Megszoktam, hogy ott volt mindig mellettem. bármikor elértem, és mehettem hozzá. Sőt mi több, hiszen csak át kellett mennem a fal túloldalára, mert régen és itt is egy ideig együtt laktunk. De most, hogy külön utakat kezdtünk járni, mind ketten dolgozunk, és nekem szinte felcserélődött a nappal és az éjszaka egyre kevesebb időnk jut egymásra. Pedig nekem szükségem van rá, nagyon is.
- Vagy csak annyira izgatott voltam már, hogy inkább időben indultam kivételesen. Sőt, már otthon topogtam, és nem bírtam várni. hiányoztál – kicsit szégyenlősen mondom neki, de ami tény az tény. És tényleg hiányzott, annyira, hogy időben kész lettem, és ide értem. Munkánál sosem késtem, de ha külön találkozó volt megbeszélve, nos… Szokásom olykor késni.
- Ezt örömmel hallom, mert ott nekem is kell ezt azt vásárolnom. Mondjuk úgy kicsit előléptettek, és változik az ügyfél köröm, ezért nem lejthetek akármiben – azt hiszem Anne még nem tudja, hogy kategóriát léptem, bár még mindig nem tudom, hogy minek köszönhetően. De az biztos, hogy ez a pozíció sokkalta jobb, mint az eddigiek.
- Helyes, mert ki fog ellenkező esetben lyukadni az oldalam – nevetem el magamat vidáman, és nem érdekel, hogy ki néz meg minket, vagy ki nem.
A két pasit sikerült gyorsan leráznom. Máskor lehet, hogy vevő lettem volna rájuk, és engedem őket a liftbe, hogy ismerkedjünk. Esetleg ajánljam fel nekik magamat, de most nem az a nap van. Nem ezért vagyok itt, hanem azért , hogy egy kellemes, és szuper napot töltsek a barátnőmmel. Így jelenleg csak ez érdekel.
- hogy mi? – néztem Annere döbbenten, mert nem értettem, hogyan is történhetett mindez.
Ahogy meghallottam, hogy a saját testvérének az új hódításának nézték egyből nevetni kezdtem.
- Ejnye, ejnye, mindig is mondtam, hogy vigyázz vele – kuncogtam.
- És most tényleg behálózott – nevettem tovább, és közben a lift is felért.
- Nem csodálkozom ezen, az újság írok alig várják mindig, hogy lecsapjanak valamire. A múltkor oda is betévedt egy , ahol dolgozom, és valami pasit keresett. Mondanom se kell, hogyan penderítették ki onnan, azóta se jött arra – mesélem el neki, hogy mi történ nem rég, majd egy kirakat felé fordulok, amiben cuki kis ruhák voltak.
- Nézd – mutattam rájuk, majd tovább egy másikra.
- Jesszus ezt ki veszi fel? – néztem a nagy szőrmés valamire, amiből nem lehetett kinézni azt sem, hogy milyen ruhadarab akarna lenni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 11:14 pm

Shopping with my best friend

- Jaj, te is hiányoztál! – mondtam mosolyogva.
Ha jól emlékszem akkor van egy olyan mondás, hogy a „Legjobb barát nélkül az élet csúf, szörnyű hely.” Ebben van némi igazság. Különösen amiatt, hogy még így is akadnak olyan szituációk amiken nem változtat az sem, ha az embernek ott a legjobb barátja vagy sem. Szerencsére mi, amióta egymásra találtunk, mindig kiálltunk a másik mellett. Számtalan olyan eset volt már az életben amikor azt éreztem, hogy Lucy százszor inkább a testvérem, mint Gareth. Tudom, hogy nem szép ilyet mondani, de akkor is ez a helyzet. Olyanok vagyunk, mint az ikrek. Mint ha egy lélek lakna két testben. Furcsa, de igaz.
- Hmm… Akkor azt a vörös szatén és csipke szettet mindenképpen meg kell néznünk amit láttam a katalógusban. – vigyorogtam továbbra is, miközben a bejárat felé araszoltunk.
Hiányzott már ez az önfeledt nevetgélés és jókedv az életemből. Sok volt a szomorkodás és a balhézás az utóbbi hónapokban. Ott voltak azok a veszekedések, aztán Gareth betegsége, aztán anya halála, most James rejtélyes telefonhívásai. Azt hiszem kellőképpen kiérdemeltem én is és Lucy is ezt a kis önfeledt szabadnapot. A szabad szórakozást a féktelen pénzköltést és a pasikkal való játékos incselkedést.
Még mindig azon a két pasin mosolyogtam, amikor elmeséltem Lucy-nak az újságírás legnagyobb kamu sztoriját. Egyszerűen még most sem értem, honnan jött ez az egész. Már csak abból rájöhettek volna, hogy tévedés az egész, ha megkérdezik a nevemet. De úgy tűnik ennyire már nem szerették volna megerőltetni magukat. Micsoda meglepetés…
- Na még csak az kéne… Jó pasi, de nem az esetem, meg amúgy is… - mosolyogtam rá sokat sejtetően.
Nem tudom, hogy mennyit árulhatok el neki a bátyám magánéletéből, de a saját részem is alakulóban van. Úgyhogy ha éppen nem lesz min csámcsognunk a délután akkor akár el is mesélhetem neki a dolgaink alakulását.
- Kész vicc, hogy ezek mit meg nem engednek maguknak. Jó, nem azt mondom, hogy nincs köztük is lelkiismeretes és normális, na de a többség az aztán… - válaszoltam neki elmerengve, miközben odasétáltam én is a kirakathoz amit éppen tanulmányozott.
Hát akkor kezdődjön a móka… Vagy ahogy annak idején mondtam még amikor otthon laktam, csapjunk bele a lecsóba. Ezernyi hívogató kirakat és megannyi csinosabbnál csinosabb „műalkotás” várja, hogy szerető gazdái legyünk. Már csak elég helyet kell találnunk ahhoz, hogy elszállásoljuk őket a szekrényeinkben.
- Anyám, ezt pont úgy néz ki, mint amit Amanda vett fel az egyik gazdagabb ügyféléhez. Emlékszel még arra a ruhára? – kuncogtam jókedvűen, miközben bekúszott a lelki szemeim elé a kép egy volt „kolléganőnkről” valami hasonló ocsmányságban. Amit képes volt megvenni csupán azért mert drága és ezáltal egyenes arányosságban csinos is. Vagy nem… De leginkább nem. Úgy nézet ki mint aki az út szélén szedte össze az elütött kisállatokat és azokat aggatta volna magára.
- Te szent gyémántgyűrű… - sikkantottam fel örömömben, amikor megpillantottam életem legszebb Jimmy Choo szandálját.
- Ezt meg kell néznem közelebbről is. – sóhajtottam lelkesen, miközben kézen fogtam Lucy-t és már húztam is be magam után az üzletbe, ahol álmaim lábbelijével találtam szemben magam.


Tag: Lucy - Words: 500 - Clothes: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2015 7:52 pm

Nem is tudom mi lenne, ha ezt a nőt nem ismerném. De tényleg. Ha ő akkor nem kerül oda, ahová én, akkor még mindig annak a mocsoknak dolgoznék. Sőt lehet már alulról szagolnám az ibolyát, amilyen szemét, és erőszakos volt olykor velem.
De jött Anne és megváltozott minden. Végre úgy éreztem, hogy új családom van, hogy most már nem érhet semmi baj sem. Arról pedig végképp nem álmodtam, hogy ő lesz az, aki kiment onnan.
- A vörös az tökéletes, főleg, ha csipkéből van – helyeseltem a dolgot, hiszen tényleg kell pár ez meg az. A bordélyban jobb inkább saját cuccokba belebújni. Ráadásul az sem ért, ha van váltás, plusz minden ügyfél mást- mást szeret.
- Tudod,hogy az újságírók sosem kérdeznek előtte, csak lecsapnak a jó sztorikra – mondtam neki válaszul, majd bólogattam. Igen, tényleg így van, a testvére jó pasi. El is mosolyodtam miközben felidéztem magam előtt az arcát. Nem sokszor találkoztunk eddig, de azért én se vagyok fából és igen is megnézem a jó pasikat.
- A testvéred, és mint ilyennel nem kezd az ember…bára ahogy te is mondtad , jó pasi – ismétlem meg a dolgot én is. Nem zavar, hogy Anne tudja, vagy az, hogy megemlítettem neki. Közben amúgy is a kirakatokat bámultam.
- Tudod mit meg nem adnak tényleg egy sztoriért – emlékeztettem, hiszen anno nálunk is járt egy. Összekötötte a kellemest a hasznossal, amikor adatot jött gyűjteni a cikkéhez, ami a helyi prostitúcióról szólt. Persze se én ,se ő nem mondott neki semmit sem, csak tettük a dolgunkat. Hülyék azért nem vagyunk, hogy aztán kapjunk Jamestől.
- Mi?- néztem abba az irányba, amerre Anne mutatott, és tényleg az a ruha volt az.
- Ez tényleg az - rázott ki a hideg.
- Istenem, ilyet még gyártanak? Amanda meg jaj…ízlése nulla volt – nevettem el magamat vidáman. Annak a lányka szerintem nem volt ki a négy kereke. Nagyon fura volt, ahogy az ízlése is az volt.
Elnevettem magamat Anne reakcióján, amikor meglátott egy cipőt. Ráadásul épp csak rá bírtam nézni, mert már vonszolt is be az üzletbe.
- Lassabban, nem fog elszaladni – nevettem Anne mögött miközben ő már a cipővel volt elfoglalva. Az eladó pedig már is becélzott minket. Hál istennek nekem cipőt nem kell venni, bár ahogy fordultam én is szembe találtam magamat egy magassarkúval, amit szimpatikusnak találtam. De rögvest figyelmeztettem is magamat,hogy nem ez a mai célom, hanem ruhák.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2015 5:55 pm

Shopping with my best friend

Rengeteg olyan pillanat él bennem, amikor féltem, sőt egyenesen rettegtem attól, hogy mi lesz velem James miatt. Bár erről Lucy nem tud, de még én is féltem tőle. Hiába mutattam magam keménynek és sebezhetetlennek, a páncélom alatt én is ugyan olyan félénk kislány voltam, mint Ő. Talán ez a félelem volt az ami megadta a utolsó lökést. Talán emiatt is léptem annak az irányába, hogy lelépjek és magammal hozzam Lucyt is. Végtére Ő volt az egyetlen igaz barátom, akivel otthon megismerkedtem. Kedves, barátságos, és ugyan olyan lökött, mint én, de ami a legfontosabb, nem azért barátkozik velem, mert az vagyok aki, hanem azért mert ő is így gondol rám. Ha nagyon a végletekig elmennék, akkor még azt mondhatnám, hogy olyan, mint ha a testvérem lenne.
- Nekem mondod? – mosolyogtam elégedetten.
Végtére is elmondható, hogy elég jó ízlésem van, a divat és a pasik terén is. Na jó azért néha akadnak kivételek is, mint James, de mindez csak emlék már. Egy rossz emlék, amit minél inkább el kellene felejtenem. Feltéve, hogyha engedné. Eddig még nem meséltem Lucynak arról, hogy James elkezdett telefonon zaklatni, mert nem szeretném, ha rettegne attól, hogy mi lesz, ha. Mert nem hagyom, hogy legyen ha, meg fogom védeni magunkat Jamestől, még ha az életembe is kerül.
- Jó-jó tudom, na de akkor is. – húztam el a számat, miközben csóváltam a fejem.
Komolyan nem is értem, miért húzom fel magam ezen az egészen, hiszen csak egy hülye újságcikk, na de akkor is. Ha már egyszer hírverést akarnak csinálni a bátyámnak, akkor legalább olyan hírrel álljanak ki ország, világ elé aminek némi igazságalapja is van.
- Lucy! – szóltam rá játékos csillogással a szememben.
Nem szeretem, amikor ezt csinálja. A család az tabu, nem azért mert az ami, hanem azért mert a bátyám az a bátyám, Ő pedig a legjobb barátnőm, és nem szeretném ha még jobban összekuszálnák a szálakat. Nem, mint ha bátyámnak nem ott lenne az a kis doktornőcske, de végtére is Mr. Tökéletesnél soha semmit nem lehet biztosra tudni.
- Áhh… Szerencsétlen sikerhajhászok. – fújtam ki dühösen a levegőt, miközben a tekintetem az üzletek kirakatain futtatom végig.
- Most biztos fülig érhet a szája, hogy újra hordhatja azt a göncöt. Komolyan én akkor se venném fel ha ez lenne az egyetlen ruha a földön. – nevettem rá cinkosan.
Lucy ismer már annyira, hogy tudja rólam, komolyan gondolom a dolgot. Inkább járnék meztelenül, mint, hogy abban a göncben mutatkozzak. Ha pedig mindenképpen fel kellene vennem valamit, akkor tuti, hogy átalakítanám. Kizárt dolog, hogy azt a ruhát ebben a formában bármikor is felvenném.
- Az biztos, de bárki lecsaphat rá. Előttem. – feleltem dacosan, miközben már ott is álltam a cipő előtt.
Istenem, hogy lehet egy cipő ennyire tökéletes? Ha létezhet szerelem egy ember és egy lábbeli között, akkor nálam ez most szerelem volt első látásra. Még ha spórolnom is kell ezután, a csoda után, akkor is meg fogom magamnak szerezni. Szükségem van rá úgy, mint az éltető levegőre.
- Üdvözlöm önöket hölgyeim. Segíthetek valamiben?- rántott vissza az álmodozásomból egy idegen női hang, aki éppen egy fél pillanattal előbb lépett oda hozzánk.
- Köszi, de azt hiszem én már megtaláltam, amit szeretnék. – válaszoltam mosolyogva, miközben felé pillantottam a kezemben tartott gyönyörűséggel.
Jó beismerem, hogy ha csinos lábbelikről van szó, akkor teljes mértékig elfogult vagyok, hiszen a vásárlás mániám leginkább ezekre a csodákra terjednek ki.


Tag: Lucy - Words: 552 - Clothes: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 2:16 pm

- Neked- nevettem el magamat, holott jól tudtam, hogy jó ízlése van neki. Nagyon sokban megegyezik az ízlésünk. Ráadásul pedig James idejében hasonló ruhákat is kellett vásárolni, ami az ő ízlésének megfelelt. Volt, amit direkt azért vetett meg velem, mert az neki tetszett, és előtte kellett illegetnem billegetnem magamat, amíg ő úgy mustrál, mint valami árucikket, csak azért, hogy utána letéphesse rólam, mondván nem a ruha a lényeg, hanem hogy végre dughatunk. De, amilyen buta voltam, egyrészt élveztem, és jó volt, hogy kellettem valakinek. Utólag visszagondolva akkor is hibáztam, és talán az egyetlen jó döntésem eddigi életembe, hogy leléptem onnan.
- Tudom, és akkor is, és hogyne meg minden. De tudod milyen a sajtó . Szeretnek mindennek nagy feneket keríteni – csóváltam meg a fejemet.
- Most mi az? – vontam meg a vállamat.
- Ami tény az tény. A bátyád egy jó pasi – ezen nincs mit cicozni, bár szívesen cicoznék vele. Jó pasi, ráadásul rendes is. Csak is jól járnék vele. De ha jobban belegondolok, majd nem olyan nekem is mint egy báty, hiszen Anne olyan nekem , mint egy testvér.
- Pedig olyan jól mutatná abban a ruhában – kuncogtam el magamat.
Utána tovább nevetgéltem, ahogy Anne rávetette magát egy cipőre, és szerintem, ha ki akarná valaki venni a kezéből, akkor tuti nem eresztené el. Az eladó is megérkezett, így kicsit visszafogtam magamat, csak mosolyogtam.
- Szóval akkor megfelel az a cipő, vagy megnézzük a másikat, azt ott mögötted – hívtam fel a figyelmét egy másik cipőre, ami ott volt. Hasonló volt , mint ami a kezében volt, csak talán kicsit kisebb sarka volt neki.
- Anne drágám enged el szépen azt a cipőt, és nézd meg azt a másikat, hidd el nekem – kuncogva, és óvatosan nyúltam a cipőkért,amik a kezében voltak. Volt egy sejtésem arról, hogy esetleg nem fogja akkor sem elereszteni, ha meglátja a másikat. De remélem nincs igazam ,és talán a másikat meglátva eldobja a kezében lévőket. Csak mondjuk ne felém. Láttam a szemem sarkából az eladót, aki nagy szemekkel nézett ránk miután arrébb ment.
- Semmi gond , válogatunk – intettem neki miközben tovább nevettem.
- Szerintem a csaj frászt kapott tőlünk- fordultam Anne felé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2015 8:50 pm

Shopping with my best friend

Jókedvű mosoly jelent meg az arcomon, amikor nemes egyszerűséggel kijelentette, hogy igen, nekem mondta, azt amit az imént mondott. Mindamellett, hogy Lucy a legjobb barátnőm és a legfőbb bizalmasom, egyszerűen az ízlésünk is majdnem mindenben tökéletesen megegyezik. Legyen szó divatról, pasikról vagy zenéről. Igaz, hogy mind a ketten más környezetben nőttünk fel, de mégis olyanok vagyunk, mint az ikrek. Jó nyilván, nem külsőleg, de gondolkodásmódilag és minden másban is ugyan olyanok vagyunk, és talán ezért is jellemez minket az a közmondás, hogy „A barátság egy lélek, mely két testben lakozik.”
- Tudom, tudom… ezért is nem randiztam soha újságírókkal, de úgy tűnik, most a fotósok is lekerülnek a listámról. – feleltem egy kis duzzogással, holott semmi okom nem volt rá.
Végül is nem lehet minden pasi az enyém, arról nem is beszélve, hogy éppen elég zűrös az életem ahhoz, hogy most még olyasmikkel is bonyolítsam, mint egy kapcsolat. Idővel talán, de most semmi esetre sem.
- Nem vitatkozom, de akkor is a bátyám és nem szeretem, ha így beszélsz róla. – zártam le röviden a témát, miközben kisimítottam egy tincset az arcomból.
Arról már nem is beszélve, hogy alakulóban van neki egy kapcsolat és ha Lucy most ébredne rá, hogy odáig van a bátyámért, akkor istenemre esküszöm, hogy kitekerem a nyakát.
- Ahogyan te is. – vágtam rá játékosan, miközben nyelvet nyújtottam a barátnőmre, de csak is játékból.
Mi sosem szoktuk egymást sértegetni, vagy bántani, ez ellenkezik minden elvükkel. Abban az időben, amikor még James az életünkben volt, megtanultunk összetartani és odafigyelni a másikra, és ez mostanra sem változott.
- Nekem ez kell! – feleltem teljesen belefeledkezve a saját kis világomba, ahol a csak a cipőm és én léteztünk.
Nekem ez a tökéletes. Nem zavar, hogy annyira magas a sarka, hiszen az benne a pláne. Feszegethetem benne a saját és mások határait is. Arról, nem is beszélve, hogy ha esetleg megfájdulna benne a lábam, amit egyébként kötve hiszek, akkor is nyugodtan levehetem és táncolhatok nélküle, ha már egyszer olasz vagyok, félig meddig.
- Nem érdekel a másik. Őt szeretném. De persze ha téged érdekel, akkor megnézhetjük. – csaptam rá játékosan a kezeire, amik a cipőm felé igyekeztek, miközben egy cinkor mosoly jelent meg az arcomon.
- Na és kit érdekel? Mindenkinek megvan a saját stílusa. Ez a miénk, ha nem tetszik, nem kell nézni és kész. – feleltem nemes egyszerűséggel, miközben belebújtam a cipellőbe és a tükör előtt is megnéztem, hogy áll a lábamon.
- Na mi lesz? Te nem nézel magadnak semmit? Azt hittem ki akarsz fosztani minden üzletet. – mosolyogtam játékos csillogással a szemeimben, miközben kibújtam az én kis csodámból, visszatettem a dobozába és indulásra készen figyeltem Lucy-t.


Tag: Lucy - Words: 435 - Clothes: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Annabel & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabel & Lucy   Annabel & Lucy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Annabel & Lucy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucy Chamberlain
» Lucy Chamberlain
» Matt és Lucy - A találkozás
» Markos & Lucy - Piroslámpás házikó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-