KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Markos & Lucy - Piroslámpás házikó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Empty
TémanyitásTárgy: Markos & Lucy - Piroslámpás házikó    Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2015 6:23 pm



Délután úgy éreztem magamat, amikor felkeltem, mint akin keresztül ment az úthenger. Előző nap hosszú volt, így reméltem, hogy ma esetleg kicsit majd kímélnek. De szerintem ez csak remény fog maradni. A madam mostanában folyamatosan dolgoztat. Egyik kuncsaft a másik után. Értem én ,hogy tényleg kicsit több tapasztalatot kell szereznem, és olykor még tanulnom, hiszen James mellett csak egy féle munkát csináltam: lábat szét, és kész. Itt meg azért oda is kell tenni magamat, amióta szintet léptem az utcalányságból. Itt azért tényleg oda is kell figyelni az ügyfélre, ki kell elégíteni minden vágyát. Miután sikerült felkelni, szépen összeszedtem magamat.
Épp csak beértem a Nagy házba, amikor Emma repült szinte felém. Hirtelen nem tudtam, hogy mi ez a nagy öröm, amivel fogad, de gyorsan kiderült. Ő már elkelt egy ügyfélnek, és engem ajánlott be maga helyett, mert ismeri a pasast és a madamnak se jelent gondot. Kértem tőle még 10 percet, amíg átöltözöm valami szexibe. Így gyorsan a pihenőbe szaladtam ledobáltam magamról minden ruhát, majd belebújtam egy csipkés fehérnemű együttesbe, amire felvettem egy elől masnis kis köntös félét , annak tetejére meg a rendes selyem köntöst, és elindultam megkeresni az ügyfelemet. Az egyik lány már is útba igazított, és a kezembe nyomott még egy üveg pezsgőt, és két poharat, majd közölte, hogy egész éjszakára a vip szobába leszek a vendégemmel, és hogy ne izguljak, ma csak ezt az egy urat kell szolgálnom. Hirtelen nem tudtam, hogy örüljek e vagy sem, mert ha vip szoba, és egész éjszaka, akkor szó szerint egész éjszakára kértek. Most már csak azt remélem, hogy nem valami öreg fószer lesz, hanem valami jó pasi, aki azért szórakoztató is, és nem valami vadállat.
Amint megkaptam a pezsgőt, meg az utasításokat a szoba felé vettem az irányt, ahová kopogás nélkül léptem be, hiszen engem várnak.
- Szia, Lucy vagyok, remélem szomjas vagy – köszöntöttem a vendégemet, majd rámosolyogtam. Elindultam felé riszáló csípővel, majd mellé érve leraktam az italt a kis szekrényre, és ledobtam magamról szépen lassan a selyem köntöst, hogy sejtésekkel, de láthassa, hogy jó árut kapott.
- Tölthetek egy italt? – néztem rá kérdőn, és közben szépen az ölébe ültem úgy,hogy elérjem a pezsgőt is.
- Mit szeretnél ma este? - néztem rá kérdőn, majd felé nyújtottam a poharat , ha kért inni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Lucy - Piroslámpás házikó    Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 3:08 pm



To Lucy
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Markos

Ritkán adatott meg, hogy szabadságra mentem, de most minden egyes percét ki akartam élvezni, így élni akartam az egyik olyan szenvedélyemnek, amit mindenki elől elrejtettem. Néha én is eljártam prostituáltakhoz, de csak és kizárólag luxuskategóriában gondolkodtam. Minden bizonnyal megkérdeznénk az ismerőseim, hogy honnan telik nekem ilyen luxus élvezetekre, de elég sok pénzem volt ahhoz, hogy néha-néha megengedhessem magamnak ezt az élvezetet. Természetesen nem bukhattam le mások előtt, így igyekeztem olyan helyekre menni, ahol nem keresnének soha. Így jutottam el az egyik nívósabb helyre, ahol már volt egy lány, akit megszoktam, akinél többször is voltam. Ő egy gyönyörű szőkeség volt, formás idomokkal, és igen dekoratív hatással bírt rám. Elviselte, hogy néha elszalad velem a ló, és a durvább dolgokban is benne volt.  Ezt persze elmondtam a Madame-nak is, akitől kértem egy ajánlást. Szerinte a lány, akivel ma találkozni fogok, érti a dolgát, és nagyon ügyes. Így egész éjszakára vettem meg magamnak, ugyanis sosem érem be egy-két órával, nem az a fajta ügyfél vagyok.
Meg voltak a káros szenvedélyeim nekem is, ahogy mindenki másnak, és azért ülök most itt a piros lámpás ház vip szobájában. Rendőr voltam, habár ez nem volt az arcomra írva, hiszen a jó rendőrök nem tévedtek be ilyen, vagy más lebujokba, én mégis itt voltam, mivel a rosszabbik fajtába tartoztam. Ez persze nem olyan dolog, amit világgá kürtöltem volna, hiszen akkor egy életre lőttek volna az állásomnak, amit azért még sem akartam. Így csendesen vártam, közel húsz percet, mivel a nő azt mondta nekem, hogy legyek türelemmel, a lány hamarosan itt lesz. Ha olyan jó, mint ahogy a „főnöke” mondta, akkor nem érdekelt a várakozás, csak az, hogy bár meglátnám már az ajtóban.
Percekig nyomkodtam a telefonomat, míg végre kinyílt az ajtó, és megjelent... A lélegzetem egy pillanatra benn akadt, de csak annyira, hogy ő ezt nem vehette észre. Végigmértem őt, a barna haját, a bronzosabb bőrét, és egy pimasz félmosoly ült ajkaim sarkában. Hangja sem volt csalódás a külsőjével együtt, lágyan és dallamosan ingerelték a füleimet, ahogy az alakja és a megjelenése is. Figyeltem minden mozzanatát, ahogy a pezsgőt tartottam, ahogy felém közeledett, és azt is, mikor a selyem köntös lekerült. Ahogy az ölembe ült, éreztem, hogy feleslegesen azok a „tiszteletkörök”, amivel megmozgatja a „fantáziámat”, mert én éreztem, hogy megtörtént, még akkor is, ha ő ezt nem érezhette a nadrágon keresztül. Kezem a belső combjára siklott, és egy hamis mosolyt villantottam felé.
- Tölthetsz - billentettem oldalra a fejem még mindig egy félmosollyal az arcomon. - És az, hogy mit szeretnék? Ne beszéljük meg előre, csak élvezzük az éjszakát - mosolyodtam el, miközben a combján lévő kezem enyhén megmozdult, hogy gyengéden cirógassa a lányt. Természetesen mindig úgy bántam a lányokkal, akikhez jártam, hogy nem volt rám panaszuk, kivéve azt az egy-két durvább incidenst, de akkor sem mondták azt, hogy többé nem jöhetek. Nem is emlékszem, miért szaladt el velem akkor a ló, csak azt tudtam most, hogy ez a lány kell nekem.
- Markos vagyok - mondtam meg végül a nevemet, mert ezt elfelejtettem. - Először is kíváncsi lennék, mit tudsz nyújtani... - billentettem oldalra a fejem az arcát fürkészve. Kérdésem célt szolgált, hallani akartam a hangját, figyelni a mimikáját. Eközben egy kérdés fogalmazódott meg bennem. Egy olyan kérdés... vagy inkább döntés, amit sosem hittem, hogy én fogok majd meghozni...


[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Lucy - Piroslámpás házikó    Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 4:43 pm

Szépen elfoglaltam a helyemet az ölében, hiszen hová máshová ülhetnék. Az a dolgom, hogy magamra vonjam a figyelmét, és kielégítsem a kívánságait. Amennyire tudom az ügyfelek szeretik a közvetlen kontaktust, ezért is ültem az ölébe, így meg sem lepődtem azon, vagy néztem oda, amikor a keze a combomra siklott. Tetszett az érintése, határozott volt, de ugyan akkor gyengéd is. A bőre pedig finom selymes. És valahogy tetszett a dolog, hogy a fehér bőrömet az ő fekete keze simogatja.
Mosolyára mosollyal feleltem , és beharaptam az alsó ajkamat. Kicsit azt vártam a mosolya után, hogy szemtelenül tovább halad célja felé a keze, de ez nem történt meg, még van egy ilyen érzésem. Töltöttem italt mind kettőnknek, majd egy pohárral megkínáltam őt.
- Ez esetben , igyunk az estére, és hogy kellemesen szórakozzunk – kacsintottam rá, majd koccintásra emeltem a poharamat, és ha ez megtörtént, akkor kicsit belekortyoltam a pezsgőbe. cirógatásától kellemesen kirázott a hideg mire elmosolyodtam. A megérzéseim ilyenkor mindig azt súgják, hogy tényleg jó estém lesz, és igen élvezetes is.
- Örvendek Markos – üdvözöltem őt félig tisztességesen, majd ha ajkától elemelte a poharat, akkor egy finom csókkal is köszöntöttem.
- Sok mindent tudok neked nyújtani. Mámort, ami magával ragad, és egyenesen a hév felé repít bennünket. Éneket, édes éneket, csak neked , csak tőled indulva. Táncot, eszelős, bolond táncot a szenvedély és a vágy tengerén – suttogtam bele az ajkába először a szavakat, majd a fülébe suttogtam, mintha csak valami titok lenne, amit csak vele osztok meg. Utolsó szavakat már a nyakába suttogtam, hogy érezze a bőrén a forró leheletemet.
- Kezdjük a tánccal a dolgot – hajoltam el tőle kicsit hirtelen, és ha engedte, akkor felálltam és kapcsoltam zenét, amit finoman lehalkítottam, majd lassú táncba kezdtem.
Eleinte mesze tőle, majd egyre csak közeledtem felé, amíg újra vissza nem kerültem az ölébe, hogy egy kis öl tánccal lepjem meg. Lassan mozogtam, ringattam a csípőmet az ölében, hogy kicsit hergeljem.
- Bonts kis a masnit – búgtam neki, hogy a rajtam lévő köntös is lekerüljön, és csak a fehérnemű együttes maradjon rajtam. Ha ezt megette, akkor megfordultam az ölében, hogy háttal legyek neki. Kezét megfogva végig vezettem a testemen, lassan. Az ajkamtól indultam, ahol belecsókoltam az egyik tenyerébe, majd lassan húztam végig formás domborulatomon mind két kezét. Csípőm közben folyamatosan ringott az ölében, hogy tovább hergeljem. Mikor a hasam környékén járt a keze elengedtem a kezeit, fejemet hátra vetettem a vállára, karjait cirógattam, így szabad teret adva neki, hogy ismerkedjen csak azzal, amit mára bérelt magának: a testemmel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Lucy - Piroslámpás házikó    Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimePént. Jan. 23, 2015 8:54 pm



To Lucy
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Markos

Tetszett a lány. A tekintete, az alacsony termete a vonalai, és úgy minden. A hangja is, mely szinte kislányosan csilingelt, majd máskor igazi vadmacska volt. Mindemellett láttam a tekintetében valamit, ami magával ragadott, és a tekintetem is hamis mosolyt rejtett, ahogy ajkaimon is játszott a szokásos félmosolyom. Megnyerő volt számomra az is, hogy egyből az ölembe ült, bevállalós volt, ami nem mindegyik lánynál volt meg. Természetesen sokuknál én kértem, és sokuknál rengeteg dolog nem tetszett. Valamit mindig kifogásoltam, így egyiküknél sem voltam állandó vendég. Én pedig szerettem, ha egy nő nem csal síkosítóval, még akkor sem, ha ez egy munka. tudtam, hogy léteznek még olyanok is, akik élvezték a szexet. Az ilyen nőket kerestem, akik valamiben mások. Megtehettem, hogy költök rájuk, hiszen a hallgatásomért borsos árat kértem, amit persze meg is kaptam.
Némán ittam egy kortyot a pezsgőből, majd magam mellett pihentettem a poharat tartó kezemet, miközben arca vonásait figyeltem. Fiatal volt, és még telve élettel, és minden egyes másodpercet élveztem, holott még nem csináltunk semmit. Csókja lágy volt, ajkai pedig puhák, és akaratlanul is mozdult szabad kezem, hogy a derekánál húzzam közelebb. De ahogy a csók véget ért, úgy engedtem én is el. Játszott velem, és én is ezt tettem. Suttogó szavai, és forró lehelete csak olaj volt a tűzre, és tudtam, hogy kellemes esténk lesz. Nyakamra suttogott szavaitól kirázott a hideg, de ezt is jó értelemben, jólesőn éltem meg, ahogy az eddigi tetteit. Tudta, hogy kell bánni egy férfival, és élveztem, ahogy tetszeleg, ahogy bekapcsolta a zenét, ahogy lágyan ringott a csípője az ütemre, ahogy ismét visszatért az ölembe. Mély levegőt vettem, és kiittam a poharam tartalmát, nem akartam semmi elsietni, elvégre mienk az éjszaka.
Csípőjének lágy mozgása ingerelt, és még egy mély levegőt vettem, ahogy teljesítettem a kérését. Kezemet vezette, én pedig nem ellenkeztem, minden porcikája selymes volt, és kellemes volt hozzá érni. Élveztem eme kis mozzanatát is, majd végre hagyta, hogy azt tegyek, amit én akarok, így kisöpörtem nyakából a haját, és lágyan érintettem ajkaimmal, miközben kezem végigsiklott gyors hanyagsággal belső combján, kicsit vadul, de mégis finoman. Néha elszaladt velem a ló, és most is legszívesebben megtettem volna, de aztán ujjaim tovább kalandoztak testén, hogy melleit ismét érinthessem, hogy kettőnk közé benyúlva kibontsam a melltartóból. Másik kezem hajába túrt, és finom erőszakkal hajtottam hátra a fejét, hogy lassan nyelvemmel is bejárjak egyetlen vékony csíkot a nyakán a füléig, hogy magam felé fordítva a fejét, csókoljam meg vadul. Nem szerettem semmit elsietni, és most sem fogom. Kezem, mellyel a melltartót kapcsolta ki, most ismét lefelé haladt oldalán, hogy elérjek a legérzékenyebb pontjáig, majd végül abbahagyva az izgatását, a hajának markolását ismét engedjem őt mozogni.
- Ne haragudj, még nem is láttam végig a műsorod... biztos vagyok benne, hogy tartogatsz még mást is - utaltam egy-két dologra. Nem véletlenül jövök a hozzá hasonló lányokhoz. Elég széles a "tudásuk", és kíváncsi vagyok, hogy ez a lány megérte-e a ráköltött pénzt...


[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Lucy - Piroslámpás házikó    Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 2:42 pm


Játszottam, és kínáltam magamat, hiszen ez a dolgom. Ezt kell tennem, hogy az ügyfél jól érezze magát. Csak most a szokásostól eltekintve valahogy nekem is tetszett a dolog. Nem volt a pasi az a követelőző, aki egyből a bugyimba nyúl, és aztán már csitcsat puff, és szex. Hagyta, hogy szórakoztassam, sőt igényelte is. Azt hiszem hálás leszek még ezért a cseréért a másik lánynak.
Éreztem, ahogy kirázta a hideg, amikor a nyakába suttogtam, és ez nekem is jól esett, mert jelzés, hogy élvezi, amit csinálok. És még mindig nem kapkodta el a dolgokat. Türelmes volt, belement a játékba. Remélem végig ilyen lesz, és nem azon kapom magamat egy kis öl tánc után, hogy maga alágyűr, ruhát tép, és már dugunk is.
Szeretném felfedezni a határait, a türelmi vonalával játszadozni, ha tényleg ennyire bír magával, mert ettől tudom, hogy a későbbiek folyamán neki is jó lesz, és még a végén lehet nekem is.
Ringattam a csípőmet, imitáltam azt, hogy meglovagolom öt,izgattam, aminek eredményére egy kicsit kíváncsi is voltam már, de még nem tértem azon lényegre. Ideje, hogy ő nézze meg, hogy mit is vásárolt magának ma éjszakára, hiszen ma csak az övé vagyok, az ő kegyeit kell lesnem, és teljesítenem a kívánságait.
Elmosolyodtam, ahogy a nyakamból kisöpörte a hajamat, majd akaratlanul is felsóhajtottam, és az ajkamba haraptam, amikor végigsiklott a keze a belső combomon. Még mindig tetszett ez a fekete kéz a fehér bőrömön. A vad, de még is finom érintése.
Hagytam, hogy kedvére ismerkedjenek kezei a testemmel. Halkan kuncogtam, amikor türelmetlenül kikapcsolta a melltartómat,amit segítettem neki félre dobni utána. Aprót felnyögtem, amikor hajamnál fogva hátra húzta a fejemet, de engedelmeskedtem, hiszen így kiellően tudtam domborítani számára, aztán ahogy végig nyalt a nyakamon kirázott a hideg, és melegség öntötte el a lábam közét. Így a csók is nagyon jól esett, főleg, hogy a keze egy bizonyos pont felé haladt rajtam lefelé. Ha megérintett, akkor nagyon is érezhette, hogy már én is beindultam, éreztem, ahogy lüktet egy bizonyos pont nőiességemnél. Ahogy eleresztette a hajamat, halkan felsóhajtottam.
- Sok mindent tartogatok még neked, de ahhoz előbb …. – fordultam meg vele szembe.
- Nos, én rajtam csak egy bugyi, rajtad meg sok ruha – mosolyogtam rá miközben közelebb hajoltam hozzá, de csak annyira, hogy a nyakával szórakozhassak miközben kigomboltam az inget rajta, csípőmet, meg az övéhez nyomta, és megéreztem, amit meg kell. Nem csak én vagyok a jelek szerint már beindulva, hanem ő is. Amint végeztem addig vetkőztettem, amíg felül már nem volt rajta semmi, így végül amikor újra megcsókoltam forró bőröm az ő bőrét érinthette, hiszen teljesen hozzásimultam.
- Szeretnélek kényeztetni – búgtam kicsiz zihálva az ajkába, és ha engedte, akkor nyakától indulva csókoltam végig a felsőtestét, miközben kezem már a nadrágját bontogatta. Így, ha hagyta, akkor egészen lekúsztam rajta miközben simogattam és csókolgattam, kezem pedig serényen azon volt, hogy elővarázsolja a ma este főszereplőjét, ami sikerült is.
Éhesen, csillogó szemekkel néztem fel rá, amikor a kezembe fogtam a férfiasságát, majd lassan kezdtem vele játszani, akár egy kisgyerek az első saját jégkrémével. Eleinte mohón, majd szépen lassan kiélvezve mindent, és ügyeltem arra, hogy tekintetem az övét ne veszítse el ha lehetséges. Ha nem állított meg, akkor végig kínoztam őt addig a pontig, ahol a határ van az élvezet, és a megállás között. Csak egy pillanatot hagytam neki arra, hogy ha akar megtudjon állítani, ellenkező esetben tovább folytattam a jégkrémem fogyasztását addig, amíg el nem élvezett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Lucy - Piroslámpás házikó    Markos & Lucy - Piroslámpás házikó  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Markos & Lucy - Piroslámpás házikó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Annabel & Lucy
» Markos & Nico
» Lucy Chamberlain
» Matt és Lucy - A találkozás
» Markos & Sotera

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-