KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Markos & Sotera Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Markos & Sotera Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Markos & Sotera Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Markos & Sotera Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Markos & Sotera Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Markos & Sotera Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Markos & Sotera Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Markos & Sotera Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Markos & Sotera Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Markos & Sotera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 7:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Markos & Sotera

i'm not so innocent

Sajnálkozva néztem az öregedő férfit, aki már nem is tudom, hogy hányadik pohárnál tartott – pedig az este folyamán mindvégig én szolgáltam ki – és egymás után rendelte a következőt, tehát nem csoda, hogy nehezemre esett számon tartani azt a töménytelen mennyiséget, amennyit már elfogyasztott. Akárhányszor próbáltam meg szóra bírni, hogy miért iszik ennyit csak intett, hogy töltsem neki a következőt, amit meg is tettem, habár nem szívesen és aggódva néztem rá, mert tartottam attól, hogy ennek egyáltalán nem lesz jó vége és véletlenül sem szerettem volna végig nézni azt, hogy közvetve ugyan, de valakit közelebb segítek a halálhoz. Inkább csak magamban bosszankodtam a továbbiakban, miközben próbáltam rájönni, hogy vajon mi vihet egy embert olyan mélyre, hogy a sárga földig itták magukat. A férfiből kiindulva talán a felesége lehetett, de nem bírtam rájönni – persze… nem mintha én már nem tettem volna meg, viszont ellenben vele nekem volt társaságom, akik magukkal rántottak, mondhatni kényszerítettek, mert azért azt lássuk be, hogy egy buli közepén józannak egyáltalán nem jó lenni, legfőképpen azért, mert míg ők értik azt, amit egymással kommunikálnak, addig a józan egyetlen szót sem ért az átláthatatlan és összefüggéstelen beszédből, ami számukra többnyire komoly és mély tartalommal felruházott beszélgetés… Nem egy ilyet látok, amikor haza felé szoktam menni, hogy veszekednek egymással, de tulajdonképpen nem is egy azon dologról beszéltek, habár… ez még a jobbik eset volt, mert az már kevésbé volt örömmel teli látvány, amikor a saját hányásukban fetrengtek és szuszogtak, szintén a jobbik esetben.
Felsóhajtottam és megráztam a fejemet.
Nem akartam ezen a jól induló estén ilyen negatív gondolatokon töprengeni, ráadásul egyre kevesebb időm is volt, tekintettel arra, hogy egyre több ember gyülekezett a pultnál arra várva, hogy kiszolgáljuk őket a mellettem lévő lánnyal és sráccal és szomjukat olthassák valamilyen alkohollal egy-egy kimerítő táncot követően. Szívesebben lettem volna most én is a tömeg középpontjában, habár most is ráztam a zene ütemére magam, azonban közel annyi helyem sem volt, mint a tánctéren lett volna. Jól esett volna egy kicsit kikapcsolódni és csak úgy önfeledten a zene ritmusára mozogni, de sajnálatos módon – vagy éppen szerencsémre, nézőpont kérdése – volt munkám, aminek azért jobban örültem jelen pillanatban, mint bármi másnak. Nem szívesen tettem volna ki magamat újra olyan munkának, amitől leginkább a hányinger kerülgetett és pusztán a kényszerhelyzet miatt kerültem ebbe a helyzetbe; kellett a pénz, mert hazamenni semmiképpen sem akartam. Kudarcként éltem volna meg, én pedig nem voltam az a fajta, aki könnyedén feladja.
Szemem sarkából egy ismerős arcot pillantottam meg.
– Mivel szolgálhatok? – Kérdeztem a már jól megszokott derűs jókedvvel, a pult szélén megtámaszkodva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 3:08 pm



To Sotera
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Markos

Hosszú hetem volt. Igencsak elfáradtam, habár most eléggé kevés dolgot kellett csinálnom. Végre kaptam két hét hosszú szabadságot, amit végül is félig-meddig munkával töltöttem, de ez az a fajta munka volt, amiről nem igazán beszéltem senkinek. A saját utjaimat jártam, és minél jobban igyekeztem egy kicsit háttérbe vonulni, mindig belekeveredtem valamibe. Ma délelőtt például egy kis idegesítő drogos hitte azt, hogy erősebb nálam, szerencsétlent pedig majdnem sikerült a kórházig juttatnom. Nem tudtam, hogyan sikerült leállítanom magam, de végül képes voltam rá, ami haladás volt részemről.
Így gondoltam most meglátogatom a bárt, ahová szívesen tértem be egy-két felesre. Ott dolgozott az a görög lány, akit még én juttattam be oda nem is olyan túl régen. Egy kicsit útba igazítottam, és képes voltam eltekinteni az erős viszolygásomtól, ami azt jelentette, hogy nem sűrűn nyíltam meg idegeneknek. Kaptam tőlük eleget gyermekként. Ez a lány mégis más volt. Nem mondom, hogy nem mozgatott meg bennem valamit, de nem akartam nekirontani, főleg mikor még új volt a városban. Így néha, ha betértem, ő meghallgatott, én pedig őt. Talán meg is kedveltem, persze a bizalmamat nehéz kiérdemelni. Ennek ellenére jó volt egy olyan ember az életemben, aki nem ismert, aki nem tudott a világról, amiben én éltem. Csak egy egyszerű pultos volt, semmi több. Néha szerettem az ilyen ismeretlen ismerősöket az életemben, akik csak egy pasast látnak bennem, akik kiengedik a fáradt gőzt egy-két ital mellett.
Így otthon csak lezuhanyoztam, majd ma teljesen feketébe öltöztem, és felvettem a zöldesszürke dzsekimet, és elindultam a bár felé. Gyalog mentem, mert szerencsémre a lakásom közel volt a bárhoz, ahol Sotera dolgozott. Reméltem, hogy ma ő lesz, már ha nem, akkor is betértem volna. Ajkaim sarkában egy pimasz félmosoly tűnt fel belépve a hely ajtaján, majd egyenesen a pult felé vettem az irányt. Nem voltak rengetegen, de azért ült itt-ott nem egy ember. Most valahogy igyekeztem nem törődni velük, ahogy a pulttól nem messze lévő asztalnál lévő jókedvű trióval sem, akik hangos kurjongatásaikkal az idegeimen táncoltak. Mégis csak egy pillantást vetettem rájuk, majd lazán huppantam le az egyik, tőlük távolabb eső bárszékre a pult előtt. Láttam, hogy a nő most éppen foglalkozik valakivel, így végigmértem őt, majd vártam a soromat. Ráértem, így nem sürgettem, meg nem is volt szokásom. Ám a váltótársával más volt a helyzet. Őt természetesen egyből magamhoz hívtam, mert nem voltam képes várni. Tudtam, hogy Sotera nem fog sokáig váratni, így mély levegőt vettem, és a benti emberek arcát fürkésztem, néha figyelve a balhés triót. Szinte észre sem vettem, hogy Sotera már előttem áll, csak lassan néztem a szemeibe.
- Még egy ilyen szép mosollyal, és a szokásossal, de most duplán és jéggel - engedtem meg felé egy félmosolyt, és már csak „szokásosként” neveztem meg azt, amit inni szoktam. Természetesen whiskey tisztán, hiszen mindig ezt ittam. Csak ritkán tértem át valami másra, ilyen téren a megszokások rabja voltam.
- Nem zavarnak azok az eszementek ott? - intettem a trió felé, miután megkaptam az italomat és belekortyoltam. Komor tekintettel figyeltem, ahogy két barátnőt próbáltak befűzni a csapatukba, nemegyszer volt már, hogy balhéba keveredtem egy-két ittas fazonnal itt a bárban...




▼ 511 szó ▼  ▼ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2015 9:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Markos & Sotera

i'm not so innocent

Nehezemre esett nem figyelmen kívül hagyni az apró bókot, ami különben nagyon jól esett – igazán csak ilyenkor örültem annak, hogy most nem foghíjas szájjal vigyoroghattam az emberekre – és az igazat megvallva aligha tudtam volna ellent mondani annak, hogy lepénylesőm ne súrolja a fülemet – az este folyamán most feszült az arcomra a legszélesebb mosolyom.
– Most még az ingyen van, de majd ha egyszer fogkrém reklámban szerepelek, akkor bizony ezért is perkálni kell, de a szerencséd az, hogy nem török színészi babérokra. – Míg a számat jártattam már neki is láttam az italának, azonban két pohár helyett úgy döntöttem, hogy inkább négyet csinálok – elárulom az egyiket nem azért, hogy neki adjam, ennél sokkal önzőbb indokom volt, mégpedig, hogy én igyam meg, amit bár nem lett volna szabad, de mint ahogyan máskor most is előszeretettel ignoráltam egy csekélyebb szabályt – ráadásul ennyi amúgy sem ártott meg nekem, szóval… Miért is ne?
– Tessék, egészségedre – tettem le elé három megtöltött poharat – egy az én ajándékom, nem ajánlom, hogy visszautasítsd, különben lesz nemulass. – A maradék egyet pedig magam elé helyeztem.
Hirtelen eszembe jutott, hogy ő tulajdonképpen rendőr.
– Oh, majd elfelejtettem! – Kedvem lett volna a homlokomra csapni. – Te ezt most nem látod. – Mielőtt bármit is reagálhatott volna, már le is öblítettem a torkomat az erős itallal, ami szinte égette a torkomat, de most kivételesen jól esett, viszont abban is biztos voltam, hogy a következő pohárig még várni kell egy kicsit.
– A sötét karikák a szemed alatt arról árulkodnak, hogy borzasztóan hosszú heted volt – jegyeztem meg, miután eltüntettem a bizonyítékot, a poharat – bár, ez nem jelenti azt, hogy bármiben is rontana az összképen. – Újabban mosoly jelent meg az arcomon. – Mesélsz nekem? – Kíváncsiskodtam. – Rég nem láttalak, szóval ennyivel jössz. – Mondjuk ez nem egészen így volt helyt álló, ugyanis alig két-három napja annak, hogy legutoljára láttam, viszont akkor nem igazán voltam szabadlábon – mármint szabadlábon voltam, csak éppen túlságosan elfoglalt, ugyanis meglepően sok vendég volt aznap este, tehát igencsak kevés időt tudtam rá szakítani. Nem mellesleg amúgy is szerettem hallgatni a sztorijait, ha úgy adódott és ő is hajlandó volt beszámolni azokról. Nem erőltettem sohasem, hogy ha nem volt kedve, akkor csak legyintettem és én kezdtem el csacsogni valami butaságról – gyakorlatilag bármiről.
Az említettek felé pillantottam, majd megvontam a vállamat.
– Amíg nem jön ide megint azzal a szöveggel, hogy – elmélyített hangon folytattam – "szia cica, van gazdád", addig különösebben nem foglalkoztatnak, főképpen, mert ezzel egyidejűleg tisztességesen isznak is  és a borravalót sem sajnálják. – Tulajdonképpen kedvem lett volna meglobogtatni a zöld hasú barátomat, amit az egyik tökfej adott azzal a reménnyel, hogy majd valamikor úgy döntök, míg itt vannak, hogy csatlakozom a társaságukhoz. Eszem ágában sem volt, alapjába véve sem, most pedig, hogy Mark is itt volt végképp nem állt szándékomban. Inkább a jó társaságot részesítettem előnyben, akit még kedveltem is.
– Gondolom téged azért zavarnak. – Igazából elég volt ránézni ahhoz, hogy le lehessen ezt szűrni. – Nézd a jó oldalát, ha a két libát sikerül befűzniük, akkor hamarabb elmennek és láthatóan nagyon jó úton haladnak… Bár, elárulom, hogy az egyik még a távozás előtt ide fog jönni, nem csak azért, hogy fizessen, hanem még egy utolsó kísérletet akar tenni, hogy a halálba üldözzön valamelyik szörnyű filmből vett csajozós szövegével. Jó műsor lesz… – Szörnyülködve ráztam a fejemet már jó előre és nem okvetlenül.

[[You must be registered and logged in to see this link.]]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:13 am



To Sotera
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Markos

Tulajdonképpen bele sem gondoltam, hogy az életem igen egyhangú néha. Csak csináltam a dolgom, és igazából fel sem tűnt, hogy a mókuskerék magával ragadott. De valahol nem is érdekelt. Ma nem voltam a legjobb formámban, mi több, talán még ingerültnek is nevezhettem volna magam. Talán bal lábbal keltem fel, de mégis lejöttem ide. Talán hátsó szándékom volt, vagy csak pár pohárkától reméltem a feszültségem enyhülését.
- Pedig reméltem, ha egyszer híres leszel, nem felejted el a jó öreg Markos haverodat.. De ha nem, hát nem - küldtem felé mégis egy mosolyt, mert ő nem tehetett a feszült hangulatomról. Erről csupán én tehettem, és a munkám. Egyre inkább éreztem magamon a nyomást, ahogy próbáltam elismertebbé válni benne, és ez néha egy kicsit megtépázta az idegrendszeremet. Sosem voltam egy nyugodt ember, és hamar fel tudtam kapni a vizet a legapróbb ostobaságon is. Sokszor elszállt az agyam, és emiatt sokszor bajba is kerültem, ha mondjuk kihallgatáson voltam. Nem véletlen írtak fel valami idióta gyógyszereket, amiket igazából nem is szedek, csak a helyet foglalják a fürdőszoba szekrényemben.
- Tudod, felesleges miattam ennyi poharat koszolni... - öntöttem össze két italt, a harmadikat viszont koccintásra emeltem. - Élni, és élni hagyni, hallgatok, mint a sír - emeltem meg egy pár centit a poharamat a megjegyzésére, hogy én nem láthatom, hogy műszakban iszik. Engem most jelent helyzetben ez nem érdekelt, ráadásul a múltkor én hívtam meg egy-két italra, de már régen volt. Nem az a zsaru vagyok, akinek ismer és nem sok sztorit mondtam el neki a munkámról, persze csak egy-két dolgot, nagy körvonalakban, mert úgy éreztem, hogy ennyi még belefér. Lehúztam az italomat, majd beljebb toltam a két üres poharat.
- Olyan hosszú volt, hogy el sem tudod képzelni, de bónuszként végre megkaptam a hetek óta vágyott szabadságot. Két hetet... Főnöki utasításra, mert kivételesen látta a fáradt karikáimat - bólintottam megerősítve szavaimat, hiszen a főnök sem volt rest észrevenni, hogy mennyire rám fér végre az a rohadt szabi. - Persze nekem könyörögnöm kell érte, és nem azért, mert olyan rossz vagyok... - jelentettem ki egy kicsit talán nagyképűen, de tudtam magamról, hogy mit tudok megtenni pusztán azért, mert sokkal több az akaraterőm, mint másnak. Talán furcsa lehet, hogy ilyen vagyok, de őt ez nem zavart.
De hiába próbáltam belemerülni a beszélgetésbe, csak vonzotta a tekintetem az a kis csapat, akik néha idegesítően élesen viháncoltak, mintha valami tizenévesek lennének, holott csak részegek voltak.
- Szóval ha jól értem, a magas borravaló, és a csodálatos bókok, amik miatt nem küldet ki őket? - szám sarkában egy félmosoly pihent miközben tekintetemmel végigmértem Soterát tetőtől talpig. Ma is csinos volt, mint mindig, nem is értem, miét élvezet egy ilyen szép nőnek egy ilyen pult mögött kiszolgálni a népet, de talán majd egy nap máshogy lesz. Én sem leszek életem végéig zsaru... Bár ki tudja?
- Ha idejön, nem teszi zsebre, amit kap, ugye tudod? Nem szeretem az ilyen nyikhajokat. Azt hiszik, övék a világ, és bármit megtehetnek. Ha az egyik rád van kattanva, biztos lehetsz benne, hogy nem megy el a műszakod végéig... - sóhajtottam, majd kiittam az italom, és mutatóujjammal játszottam a pohár szélén. - Még egy duplával megszánsz engem? Közben inkább most te mesélj, mivel töltöd a napjaid. Az én sztorijaim most túl véresek, túl durvák, hogy szórakoztatni tudjalak velük - pillantottam ismét fel rá, majd a kis csapat felé, akik most először vettek észre engem. Egy ideig méregettek, ahogy én is őket, majd elfordulva súgtak össze. Gyűlöltem az ilyet, és minden porcikámban tudtam, hogy rólam beszélnek. De én nem az vagyok, aki hagyta magát, és tudtam, hogy nem lépnek le innen egyhamar...


▼ 511 szó ▼  ▼ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 4:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Markos & Sotera

i'm not so innocent

– Sok mindent gondolok ám rólad, de azt nem, hogy rossz lennél a munkádban – vagy úgy bármi másban, tettem hozzá megjegyzésként magamban, miközben eltüntettem a már nem szükséges szeszes üvegeket, hogy legyen egy kis helyem, bár ha rajtam múlt volna, inkább a mellettem lévő kolléganőmre bíztam volna a pakolást, aki láthatóan nem szívesen csevegett másokkal, ellenben velem, aki munkaideje alatt is szeretett idegenek társaságában csacsogni. Ezt a tulajdonságomat egyszerre imádtam és gyűlöltem, néha igazán szívesen lemondtam volna róla, azonban az elmúlt évtizedek szokásairól az embereknek kifejezetten nehéz leszoknia. – Szóval, most hogy tengernyi időd lett, mihez kezdesz vele? – Nem tagadom, szívesen lettem volna a társa egy kis "rendbontásban", legyen szó egy jó kis kaszinózásról vagy egy vad menet valamelyik vidámparkos hullámvasúton, amiről az ember egy idő után már inkább csak lejönne, illetve fel sem szállna, tartván attól, hogy mi lesz az órákkal korábban elfogyasztott étellel.
– Részben – sóhajtottam – de azért ott van az is, hogy nem válogathatom meg a vendégeimet, el kell őket viselnem, akármennyire is nem fűlik hozzá a fogam, meg aztán ott van még egy két apróság, amit szintén nem árt figyelmen kívül hagyni. Egyrészt, nem akarok neked kellemetlen elbeszélgetést a főnökkel, hogy milyen hasznavehetetlen lányt küldtél neki ide munkaerőnek, másrészt nem akarom kirúgatni magamat, merthogy ha rajtam múlna, akkor csak egy koszos lebujban találnék magamnak munkát, ahol a legkisebb bajom az lett volna, hogy alkalmanként inzultálnak a falatnyi bikiniben. – Szinte a hideg rázott a gondolattól, hogy mocskos és perverz alakok ujjai nyúlkáljanak hozzám, hogy pénzt rakjanak a "ruhámba", miközben kiéhezett tekintettel bámulnak, mint egy darab húst. Nem. Tökéletesen elvoltam itt. Mellesleg nem volt rossz a hely, kellemes volt a hangulata és a vendégek többségével sem volt baj.
– Hát… Ha azok után még ide merészel jönni, hogy milyen tekintetet vetettél rájuk… – Elmosolyodtam. – Te vagy az én személyes hősöm. – Néha napján nem csak így éreztem, hanem tényleg így gondoltam. Nem is oktalanul, legalább is szerintem nem.
– Természetesen. – Elvettem tőle az egyik poharat, majd újra töltöttem. – Éppenséggel gyászolok. Néhány napja vettem egy aranyhalat, ezt azt hiszem még említettem is legutóbb, amit el is neveztem Bo-nak, mire azaz átkozott vörös szörnyeteg, Artemis, nem felfalta? – Abban a pillanatban legszívesebben a grabancánál fogva ragadtam meg az ádáz kis szőrgombolyagot és penderítettem volna ki a lakásból. – Persze, meglehet, hogy nem kellett volna szabadon hagynom az üveg tetejét, de akkor is szívszorító látvány volt arra hazatérni, hogy már csak a hal vége lóg ki a szőrgombolyagnak a szájából, amit természetesen, mint aki jól végezte dolgát, elém hozta és otthagyta nekem ajándék gyanánt. Kedves gesztus. – Hangomból lehetett hallani a bosszúságot. Örültem, hogy most ez volt a legkisebb bajom és talán egy nap, majd nevetek ezen a jeleneten, de a hal maradványait elég nehéz volt felszedni a szőnyegről. – Aztán ott van még az is, hogy napok óta olyan, mintha valamiféle átok ülne rajtam, ma reggel, mint ahogyan tegnap is és az azt megelőző napon is elaludtam, ráadásul előző nap még a csap is eltört, ami elárasztotta a fürdőszobámat, de a szerelő még mindig nem szólt, hogy ki tud jönni. Most már csak abban reménykedem, hogy nem zártam ki magam a lakásból, illetve, hogy nem hagytam el a kulcsomat valahol.
Ez határozottan megkoronázta volna az amúgy ragyogó napjaimat. Egy kicsit elegem is volt az ilyen hétköznapi problémákból, noha még mindig igyekeztem azzal nyugtatni magamat, hogy lehetne ennél rosszabb is. Lehetett volna, de szerencsére nem volt, így csak nagyot sóhajtottam és elengedtem a dolgot. Kár lett volna ezen bosszankodni. A szerelő majd kijön. Az órám egy nap újra működni fog. És ha ki is zártam magamat, majd valamikor bejutok a lakásba. Tehát, pánikra és bosszúságra, nincs okom.
– Hé, hé! Ne is foglalkozz velük! – Persze, tudtam, hogy ezt mondani lényegesebben egyszerűbb, mint megtenni, de nem szerettem volna, ha néhány gyökér miatt bosszantja fel magát. Nem szerettem őt bosszúsnak vagy feszültnek látni – bár ez utóbbira kimondottan ritkán volt példa, kíváncsi lettem volna az okára, de nem kérdeztem meg, mert úgy véltem, hogy nem feltétlenül olyan magyarázat lenne, ami szívderítő vagy amiről esetleg hajlandó is lenne beszélni – főképpen, hogy ismeretségünk lényegében csak néhány hétre nyúlik vissza.
Alapvetően hirtelen természetem részéhez tartozott, hogy amit teszek azoknak nem mindig tudok megfelelő észérveket mondani arra vonatkozólag, hogy ne is tegyem azt meg. Mire észbe kaptam, már a pult túlsó oldalán találtam magam, szinte közvetlenül Mark mögött.
– Ha uraságod megengedi… – Ujjaim a vállaira fonódtak, majd lassú körkörös mozdulatokkal kezdtem el masszírozni a nyaka felé haladva. – Azt hiszem sohasem foglak megérteni, de azt végképp nem értem, hogy miért foglalkozol másokkal, hogy mit gondolnak vagy beszélnek, különösen olyanokkal, akik amúgy a lábad nyomába sem érhetnek. Fölösleges, gondolják azt, amit akarnak. Mit számít az?

[[You must be registered and logged in to see this link.]]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2015 5:32 pm



To Sotera
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Markos

Kedveltem ezt a lányt. Tudtam, hogy mennyire közvetlen volt velem, hiszen nem egyszer tette, mégis szokatlan volt. A gyerekkorom úgy telt, hogy megbélyegeztek, mert félvér voltam. A feketék szerint nem illettem közéjük, a fehérek pedig négernek bélyegeztek meg. Nem akartam, mégis ezt a sorsot kaptam. Elvesztettem a bátyámat és az apámat, végül anyám is eltávozott az élők sorából. Egyedül voltam a nagy világban, és mégsem rémített meg, mint sok más embert. Elfogadtam a sorsom és csak mentem előre, nem érdekelt semmi. Csak a saját karrieremet építettem, és igazából nem sok embernek adtam a bizalmamat. Új volt számomra Sotera kedvessége. Nem nézte a bőrszínt, csak mosolygott, mely valamiféle pozitív erőt adott.
- Gondolkodtam azon, hogy olyan emberekkel töltöm az időt, akikkel jól érzem magam, de igen kevés ilyen van. Tulajdonképpen a legtöbbjük messze él, így majd szépen mosolygok, hátha ráveszlek valami kellemes időtöltésre... Hm? - emeltem felé a poharam, miközben hamis mosolyom alig olvadt le onnan, csak mikor ismét megszólalt. Idegesítettek, és nem válogathattam meg a benn lévő társaságot, mégis legszívesebben éltem volna a jelvény adta előnyökkel. Persze sok volt odabenn a rovásomon, de a főnök mindig kiállt mellettem, holott nem kértem rá. Csak megtette. Mindenesetre kiélveztem az efféle figyelmét, és örültem neki, hogy tartotta a hátát az ostobaságaim miatt. De emberek vagyunk, én pedig a kezelhetetlenebb fajtából való vagyok.
- A főnök nem rúgna ki. Sokkal tartozik nekem, ráadásul csinos vagy és kedves, aligha találna ilyen párosítást egyhamar -fordítottam felé ismét a tekintetem, próbálkoztam elterelni a figyelmemet azokról az idegesítő figurákról, és inkább a kedves arcot nézni. A tekintetet, melyben látom én a nőt, de miféle barát lennék, ha kikezdenék a nővel, aki egyedül tartozik a barátok közé nőként. A többiekkel mind lefeküdtem, s némelyiküket el is felejtettem. Sotera pedig mindig is kísértés volt számomra vörös hajzuhatagával és ragyogó kék szemeivel.
- Nem hiszem, hogy bárki hőse lennék, főleg, hogy otthon hagytam a cicanadrágomat - húztam el a számat játékosan, majd őt figyeltem, ahogy mesélt egy halról, közben kiittam a poharamat, és felé toltam, hátha kapok még egy pohárral. Aztán talán fel is nevettem egy kicsit, ahogy beleéléssel mesélt az állatairól, a pórul járt halról és a macska esetéről. Akárha egy félresikerült rajzfilmjelenet lett volna.
- Minden bizonnyal Artemis elnyerte méltó büntetését nem? - billentettem oldalra a fejem még mindig mosolyogva, mert tényleg viccesen hatott. Persze neki lehet, hogy nem volt az, talán nem is a történeten mosolyogtam, hanem a beleélésén, ahogy mesélt. Szerettem az ilyen emberek társaságát, habár nem tudtam különbséget tenni, nem voltak olyan ismerőseim, akik olyanok, mint ő. De nem is vágytam túl sok barátra. Elég volt az a kevés, akik voltak.
Gondolataim magukkal ragadva vitték tekintetemet a kis társaságra, és csak Sotera hangja volt az, ami ismét visszarángatott hozzá. Ráemeltem a tekintetemet, és próbáltam figyelmen kívül hagyni a kis csapatot, de nem ment. Tekintetemmel figyeltem minden mozdulatát, ahogy kilépett a pult mögül a hátam mögé, és megéreztem kezeit a vállamon. Érintésére lehunytam a szemeimet. Vállaim feszültek voltak és görcsösek, de én már megszoktam az érzést, viszont az efféle kedvességet nem voltam képes.
- Ne akarj megérteni valakit, akinek a múltja túl sötét. Pont ez a baj, hogy nem érdekelnek mások, csak zavarnak - beszéltem lágyabb hangon, majd hirtelen fordultam meg, így találva egész közel magam hozzá. - Te pedig ne kísérts engem folyton, nehogy még a végén valami rosszat tegyek - suttogtam közelebb hajolva, hogy érezze tincsei közt a leheletemet.


▼ 511 szó ▼ ▼ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 10:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Markos & Sotera

i'm not so innocent

– Ó, hát ennél tovább nem is kell győzködnöd, bármiben benne vagyok… majdnem bármiben. Tehát, mit csinálnánk először? Megjegyzem, hogy még sosem ugrottam ki repülőből – jegyeztem meg mint egy kósza megjegyzést, persze nagyon valószínű, hogy ha netalántán erre került volna a sor, akkor abban a pillanatban – még jóval a repülőre való felszállás előtt – inamba szállt volna a bátorságom és valamilyen nevetséges, mindeddig még el nem terjedő, ismeretlen betegség döntött volna le a lábamról, amit az egyszerű ember csak "gyávaság" jelzővel illetett volna. – De mit számít ez, a te szabadságod, szóval mit szeretnél csinálni? Nekem ne mond azt, hogy dönts csak te el nyugodtan vagy hogy ahhoz, amihez neked, mert akkor esküszöm, hogy olyat találok ki, amit megemlegetsz. Gondolom a legtöbb férfitársadhoz hasonlóan te sem vagy oda a romantikus-csöpögős filmekért… – Persze, én sem kimondottan voltam az, jobban szerettem az akciófilmeket és a horrorokat – de csak a takaró alatt elbújva – viszont amennyiben a sors erre kényszerített, nem mondtam nemet, alkalomadtán még jól is esett így ápolgatni a lelkemet, de azért ezt nem vittem túlzásba.
– Oh, ne, ilyet még csak ne is mondj! Ha azért visel el, mert sokkal tartozik neked, akkor még rosszabb – reméltem, hogy nem ezért voltam még itt, de az ilyen esetekben egy normális elmével rendelkező embernek a fejében azt hiszem ez mégis csak szöget üt, márpedig jobb napjaimon határozottan ebbe a kategóriába soroltam volna be magamat. – De azért az erős túlzás, hogy nem találna kedveset és csinosat. – Én láttam szép lányokat, akik kedvesnek tűntek, bár való igaz, hogy én hajlamos voltam némi nemű naivitással fordulni az emberek felé. Mellesleg ma már az emberek nem  csak újságot olvasnak, hanem internetet is, ahol szintén vannak állást hirdetők és keresők, akik empatikus személyeket keresnek ilyen vagy éppen olyan munkára, tehát kénytelen voltam megkérdőjelezni azt, hogy nem találtak volna napokon belül valaki mást a helyemre, aki minimum rendelkezett az említett két tulajdonsággal.
– Szerencse, hogy nálam van! – Vigyorodtam el cinkosan egy kacsintást követve. Persze, csak ugrattam. Bár végiggondolva az elmúlt napjaimat, lehetséges, hogy nem lett volna rossz ötlet egyet hozni, mivel igazán kellemetlen lett volna, hogy ha egy rossz mozdulat következtében szétreped a fenekemen… Huh… Most bántam csak igazán, hogy az ágyamon heverő nadrágot a szekrénybe gyűrtem, nem pedig a táskámba. – Kíváncsi lennék, hogy festenél benne, feldobnád a napomat! – Már csak a gondolatra is kedvem lett volna elnevetni magamat. Tényleg felemelő látvány lett volna.
– De még mennyire! Az a dög kint töltötte az éjszakát… illetve csak kint töltötte volna, hogy ha nem nyávogja fel a szomszédokat. – Az a dög egész nap csöndben volt, gyakorlatilag azt is ellenőrizni kellett, hogy egyáltalán életben van-e – néha még a bökdösésre sem reagált, csak aludt tovább – azonban, amint kikerül a teraszra, mintha több ezer macska nyávogna egyhuzamban… Ráadásul igazán idegesítő rekedt hangja van – mintha éppen megfulladni készül, ami már-már gyakorlatilag bántja az ember fülét, de akkoriban aranyosnak találtam és ez volt az, amiért megvettem – nyilván most már közel sem találtam annyira lenyűgözőnek.
– Ha meg szeretnélek érteni, hagynád? – Sejtettem a választ, még is kíváncsi voltam, hogy mit válaszol, illetve pontosan arra, hogy miként tenné ezt. – Nem feltétlenül most, esetleg idővel…
A meggondolatlan döntések koronázatlan királynőjének tituláltam magamat a nap huszonnégy órájába és ez egyáltalán nem volt véletlen.
Sejtettem, hogy ezt a fajta közelséget nem fogja majd kitörő örömmel fogadni, de még is a visszája sült el annak, amit én gondoltam, így egy pillanatra megszeppentem a váratlan közelségtől, amit aztán egy nehéz döntés követett. Legyek pimasz és magamhoz hű, aki hajlik bele menni az ilyen helyzetekbe vagy esetleg ki használja azt vagy pedig legyek okos és hozzak egy érett döntést. Ez utóbbi nem volt az erősségem, de igyekeztem az aranyközép utat megtalálni, hol több, hol kevesebb sikerrel.
– Szóval gyötörlek? – Kérdeztem meglepetten, ártatlan angyali arccal. Ha észre is vettem rajta valamit azok csak véletlenszerűen elkapott pillantások voltak, különösen nagy jelentőséget nem tulajdonítottam azoknak. – Meg tudom magam védeni a rossz fiúktól, akármennyire is hihetetlen. – Patt helyzet volt ez, vele szemben pedig véletlenül sem szerettem többet megengedni magamnak, mint kellett volna. Főként, mert néha tényleg nem tudtam eldönteni, hogy mire miként reagálna, így elég nehéz volt.

[[You must be registered and logged in to see this link.]]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Markos & Sotera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos & Sotera   Markos & Sotera Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Markos & Sotera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Markos and Claire
» Markos & Nico
» Markos & Lucy - Piroslámpás házikó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-