KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Laura & Noel  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Laura & Noel  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Laura & Noel  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Laura & Noel  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Laura & Noel  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Laura & Noel  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Laura & Noel  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Laura & Noel  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Laura & Noel  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Laura & Noel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Laura & Noel  Empty
TémanyitásTárgy: Laura & Noel    Laura & Noel  Icon_minitimeSzomb. Jan. 24, 2015 11:16 pm


Kifejezetten irritál, ahogy csodálkozó szempárok tömkelege követ minden egyes alkalommal, mikor megjelenek itt az egyetemen. Egy éve már, hogy ide járok, viszont még ez idő alatt sem tudtak megszokni. Vagy ennyire furcsa az, hogy cirka három hét után betoltam ide a pofám? Netalántán a gördeszkás begurulásom nem hétköznapi? Na, majd elszégyellem magam, ha lesz erre időm.
  Muszájból jöttem el ide, kedvem az zéró. Meg kellett írnom egy nyamvadt dolgozatot, hogy félév végére ne kelljen a szóbeli miatt ténylegesen könyvmollyá válnom. Puskázni még csak-csak tudtam, bár azzal voltam inkább elfoglalva, hogy a mellettem ülők ne az én zsenialitásomból születő válaszaimat másolják le.
,,Némmá, a bandzsa telefonozik.” - pusmogták a hátam mögött, amire csak középső ujjamat villantottam hátra. Még ha csak bandzsa lennék, bassza meg!! Mások néznek ferde szemmel rám, és én vagyok a kancsal, úgy van…
  Elvileg lesz még egy órám, cirka negyven perc múlva. Ha már befáradtam ebbe a koszfészekbe, akkor már végigülöm azt a negyvenöt percet is, még ha beledöglök is! Nem ártana tudnom legalább, hogy szóbelinél kit kell majd keresnem, mert ennek a fizikatanárnak nemhogy a neve, de még az arca sem rémlik. Legelső órán bent voltam, mikor kis szarosként féltem mindentől...na meg hát fel kellett mérni a terepet, hogy hova járok be kötelező jelleggel, hova csak havonta. Persze minden tiszteletem azoké a tanároké, akik előre megmondták az évközi dogák számát, dátumait, plusz a tárgyukat nem pakolták a kötelezően látogatandók közé.
  Leülök az egyik kedvelt körasztalom egyikéhez, a gördeszkám a földre rakom, majd a táskámból előrántom a holnapra készülendő műszaki rajzot, ami félig sincs kész, majd a táska mélyéről előkapok egy ceruzát.
Muszáj elütnöm az időt valahogy. Társaságra nem vágyom, így is nagy a nyüzsgés a folyosón...de kikapcsolom az agyam, és teljesen gondolkodóba esve meredek az előttem levő papírra. Ami másoknak áramkör, kapcsoló, lámpa...azok nekem körök, és vonalak katyvasza. Nyitott kapcsolók, telepek, ilyen lápmák, amolyan tengelyek...azt se tudom mi miért van!
Óvodás koromban rajzolgathattam hasonlókat, és akkor még tehetségesnek is tarthattak, amiért már sikerült egy egyenes vonalat is húznom. Na mindegy, a lényeg, hogy ne legyen itt hézag az egészben…és akkor talán elfogadható lesz a tanár számára, mint gyenge próbálkozás a részemről.
  Körülbelül huszadjára olvasom el a feladatot,  de egyszerűen nem jut el az agyamig a lényeg, csupán lerajzolom először a lámpákat, a nyitott kapcsolókat, majd nekiállok összekötögetni azokat, aránylag logikusan. Szinte a nyelvem is előbukkan, úgy koncentrálok, akár tarkón is vághatnának, azt sem venném észre. Mondjuk ez a ,,veszély" nem fenyeget, hiszen barátaim nem igazán vannak, a bátyám hála a jó égnek nem ide jár...úgyhogy csak a telefonomra kell rálesnem az idő végett néha.
♥️ Laura Fourie
∑ 427
※ Köszöntem a türelmet!  :tánci:
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Laura & Noel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laura & Noel    Laura & Noel  Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2015 7:23 pm



I need more energy

₪ Words: 460 ₪ Noel Kuushi <3 :3 ₪

Valahogy ez a mai nap is a „Miért is keltem én egyáltalán ki az ágyból?” kategóriába esett bele. Gyakran van olyan, hogy nulla motivációm van egy-egy nap sikeres véghezviteléhez de ez rendszerint javul miután megiszom a megfelelő kávémennyiséget ahhoz, hogy ne öljek meg mindenkit aki az utamba kerül. Viszont a mai napon nem sikerült bejuttatnom a megfelelő mennyiséget sőt semennyit sem. Az otthoni kávéfőzőnek pont sikerült beadnia az unalmasat ráadás olyan szerencsés időben, hogy még útközben sem tudtam megállni sehol sem, hogy vegyek.

Lezajlott két legkevésbé sem érdekfeszítő előadás és még mindig olyan aurát árasztottam, hogyha lettek volna a közelemben növények azok azon nyomban meghaltak volna. Viszont legalább most már legalább akadt némi felesleges időm a következő előadásig. Ilyenkor átlagosan a haverjaimmal szoktam lógni, hogy üssem az időt és bontsam a nyugodt légkört de most egyikőjük pofájára sem voltam legkevésbé sem kíváncsi. Felkaptam az oldaltáskámat ami már nagyon az utolsó hónapjait rúgta annyira szét volt már az anyaga kopva és már siettem is a legközelebbi automata felé.

Olyannyira siettem, hogy a zsúfolt folyóson lévő embereket nem győztem félretaszigálni az utamból. Akik ezt a tevékenységemet a legkevésbé sem finom beszólásokkal jutalmazták amikre én lazán rákontráztam visszaszólva valami erősebbel. Máskor sem érdekeltek az emberek de most annál inkább tettem az egészre.

Végre-valahára sikerült eljutnom az automatáig ahol szerencsémre éppen senki sem volt. Gyorsan oda is léptem és már kotortam is elő a tárcámat a táskám legaljáról. Majd szememet a gép repertoárjára szegeztem ahol meg is találtam a nekem megfelelő italt. Be is helyeztem a pénzt a nyílásba és beütöttem a kódját az energiaitalnak majd egy csokoládénak is. Sok egyetemen már be lett tiltva az energiaitalok forgalmazása viszont itt még nem. Terjengenek rémhírek, hogy következő hónaptól már itt sem fognak majd árulni de ki tudja mi lesz a végén. Kikaptam a vásárolt termékeket és már sokkal nyugodtabban annak a tudatában, hogy van némi koffeintartalmú ital a kezemben elindultam, hogy ülőhelyet keressek.

Szerencsére viszonylag hamar találtam egy üres padot ahol remélhetőleg semelyik nyomi haverom nem fog zavarni és neki is láttam a csokim és italom elfogyasztásának. Ahogy megittam az italt hatását már pár percen belül érzékeltem a hangulatomon mivel már nem akartam minden egyes embert meggyilkolni aki elhaladt mellettem. Az egyetem ma is megmenekült a pszichopata ámokfutásomtól. Na de lesz még új nap.

A környezet körülöttem egyre inkább tisztulni látszott. Nagyobb figyelmet fordítottam a történéseknek amik a közelemben zajlottak. Miközben nézelődtem egy ismerős alakra lettem figyelmes aki nem messze tőlem ült az egyik körasztalnál. Az energiaitalom fémdobozát a számhoz emeletem, hogy kiigyam belőle az utolsó kortyot. Egyik szememet behunytam, hogy bemérjem célpontomat majd a tőlem telhető legnagyobb erővel elhajítottam a kezemben lévő tárgyat. Sikerült eltalálnom a srác fejét ahogyan terveztem aki ennek hatására azonnal megfordult. Ajkam gúnyos mosolyra húzódott mikor rám nézett majd elemelve kezemet ujjaimmal finoman integettem.


[You must be registered and logged in to see this link.] @ atf
Vissza az elejére Go down
 

Laura & Noel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Laura Fourie
» Laura Vandervoort
» Noel & Finley ~ Second Chance
» Noel Kuushi
» Noel's database

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-