KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
I think you're crazy! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
I think you're crazy! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
I think you're crazy! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
I think you're crazy! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
I think you're crazy! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
I think you're crazy! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
I think you're crazy! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
I think you're crazy! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
I think you're crazy! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 I think you're crazy!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I think you're crazy! Empty
TémanyitásTárgy: I think you're crazy!   I think you're crazy! Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 10:43 pm


I think you're crazy!
Brother & Sister

[You must be registered and logged in to see this image.]
D
öntöttem. Azt hiszem ebben a döntésben, pedig hatalmas nagy szerepe van a bátyámnak és a múltkori beszélgetésünknek. Vissza megyek az egyetemre és megszerzem a diplomámat. Jó tudom, nem lesz könnyű ennyi évnyi kihagyás után újra visszarázódni, de próba cseresznye. Végül is az eszem meg van hozzá, amennyire a jegyeim és az akkori tanáraim elmondásai bizonyítják. Őszintén szólva már nem is tudom mi volt az ami arra ösztönzött, hogy abbahagyjam. Talán az, hogy ellenkezni akartam Gareth akaratával, vagy az, hogy megjelent az életemben James, vagy csak egyszerűen túlságosan lefoglalt a munkám. Már nem emlékszem rá, de arra igen, hogy ahogy telt az idő, mennyire megbántam a döntésem. Aztán egyszer csak elmúlt ez az érzés. Vége lett és egészen addig nem is gondoltam az egyetemre ameddig a bátyám szóba nem hozta múltkor azt az egész jövőkép dolgot.
Most is éppen az egyetemről tartottam hazafelé, amikor is úgy döntöttem, hogy az éhség legyőzött és ezért beugrok a bátyám egyik éttermébe és eszek valamit. Ahogy bekanyarodtam a parkolóba, olyan dolgot pillantottam meg, amit nem tudtam elhinni. Vagy legalább is nem legalább is nem akartam elhinni. Az én eszement bátyám, a nagy Gareth Ray Saintwood egy totál vadidegen, mellesleg nem valami IQ bajnoknak kinéző, nőcskével csókolózott. Komolyan, most igazán nagyot csalódtam a testvéremben.
Miért van az, hogy a pasik mindig képesek elrontani azt, ami boldoggá tehetné őket? Miért nem tudnak élni azzal a lehetőséggel, hogy ha megtalálták az igazit, akkor egyszer az életben ki is tartanának mellette? Bár ha nagyon őszinte szeretnék lenni, azon csodálkozom, hogy eddig bírta. Mindazonáltal sajnálom a doki nénit, hiszen én szerettem volna a leginkább, hogy a bátyám komolyra fordítsa vele a dolgokat, de tudhattam volna, hogy ebből se lesz semmi. Viszont ez a látvány éppen elég volt ahhoz, hogy teljesen elmenjen az étvágyam. Úgyhogy amilyen gyorsan megérkeztem, ugyan olyan gyorsan távoztam is.
Nem vágytam másra ez után a nap után, csak egy forró fürdőre és egy jó pohár vörös borra. Úgyhogy mire Gareth hazaért addigra én már a nappaliban, a kandalló előtt borozgattam, régi fényképeket nézegetve.
- Jééé! Az eltévelyedett bárányka. – vetettem oda a kétértelmű megjegyzésemet, egy picit már jobban feloldódva, mint kellett volna. Azt hiszem egy kicsit többet ittam mint kellett volna.
music:[You must be registered and logged in to see this link.] note:Remélem megfelel  words: 363

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

I think you're crazy! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I think you're crazy!   I think you're crazy! Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2015 8:57 am

To my Beloved Sister
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fogalmam sem volt, mit csináltam az elmúlt napban. Nem azért, mert olyan részeg lettem volna, hanem mert csak hagytam elrohanni a napokat magam mellett. Nem érdekelt, és azt hiszem én voltam a bolond, hogy hittem. Nem is tudom, hogy mit vártam ettől az egész dologtól, ami köztem és Ivonne között volt. Hogy hihettem akár egy percre is, hogy megérdemlem őt. Kár ezen keseregni, és bármennyire akartam, képtelen voltam úgy felejteni, hogy a munkába temetkeztem. Otthon is alig jártam, szinte csak a munkahelyemen evett a fene. Nem segített az sem, hogy szinte előre dolgoztam, és minden lemaradásomat behozva nézelődtem az interneten, hátha volt valahol eladó vagy csőd szélén álló üzlet. Természetesen volt, és nem csak itt a nagy Amerikában, hanem Londonban, sőt még Párizsban is. Választék volt, de valahogy mindig elkalandozott a tekintetem és a gondolataim is. Most például egy hirdetés ugrott fel, amit elolvasva már tudtam, hogy hová kellett mennem. Persze nem egy bárba, hanem az éttermembe mentem, hogy kicsit elvonjam a figyelmemet. A titkárnőnek szóltam, hogy ma már ne is várjanak, majd talán holnap, Elizabeth pedig éppen akkor érkezett.
- Mr. Saintwood jól van? - kérdezte a szokásos negédes hangján, amitől most kivételesen nem kaptam frászt. Végigmértem őt, ahogy a fehér kosztümruhájában megállt előttem. Alacsonyabb volt nálam, annak ellenére, hogy magassarkú cipőben volt minden áldott nap. Az alakját néztem majd a tekintetét. Tudtam, hogy mennyire oda volt még mindig értem, ráadásul az alkalmazottam volt. Nem tudtam eredeti szándékát velem kapcsolatban, legalábbis anno addig terjedt el az én férfiúi megérzésem, hogy csak és kizárólag testiség hajtotta, de olykor nem úgy viselkedett. Olykor szinte a falra másztam volna tőle, de mintha mióta Ivonne a képbe került, azóta megváltozott volna. Még mindig voltak idegesítő szokásai, de talán az elmúlt idő plusz kiadásai, mikor elfelejtett valamit helyrerántották volna.
Gyűlöltem magam, amiért megfordult a fejemben olyasmi, ami talán normális esetben nem történt volna meg. De férfiból vagyok, el volt a mentségem.
- Éhes vagy? Ha igen, akkor gyere - intettem a fejemmel, és választ sem várva indultam meg a lift felé. Ő persze követett, és örömmel nyugtáztam, hogy még képes vagyok kiváltani belőle azt, amit eddig. Azt hiszem rosszul közelítettem meg a dolgot, mely elterelte az eddigi figyelmemet. Talán élnem kéne, talán visszatérnem ahhoz, amit eddig tettem. Talán ismét nem kellene foglalkoznom mások érzéseivel, csak saját magammal. Így történhetett meg, hogy egy félmosoly játszott ajkam bal oldalán úgy, hogy ne láthassa. Természetesen nem fektetném meg, azért nem szerettem volna, ha ezek után nem tudom levakarni magamról. Csak szórakozni akartam. Mikor megérkeztünk, mindketten rágyújtottunk a hátsó bejáratnál, ami a személyzetnek volt fenn tartva. Nem sokat beszélgettünk, csak értelmetlen dolgokról, amik nem kötöttek le. Flegmán a falnak támaszkodtam, s közben előkerült a telefonom is. Fel kellett volna hívnom az én drága húgomat, de végül letettem róla. Még csak nem is sejtheti, hogy mi történt Ivonne és köztem. Nem nagyon beszélgettem vele sem. Ezen viszont időm nem volt gondolkodni, mert amikor éppen Elizabeth-re emeltem a tekintetem, ő közelebb hajolva csókolt meg. Persze azonnal eltoltam magamtól. Sejtettem, hogy színjáték volt az egész nemtörődömsége.
- Mégis mit gondolsz? - kérdeztem összeráncolt szemöldökkel, és elindultam a kocsim felé. Ő még utánam szólt, de lezavartam annyival, hogy elment az étvágyam. Én magam pedig kocsikáztam. Nem akartam sem hazamenni, sem Joe-hoz. Igazából céltalanul jártam az utakat, aztán végre hazaértem. Nem vágytam másra, mint egy erős italra, és a konyha felé vettem az irányt. Ott is volt a szekrényben, és a lakás több pontján is. De még be sem értem, mikor meghallottam húgom enyhén ittas hangját. Összeráncolt szemöldökkel indultam meg felé, majd megkerülve őt az italos szekrényhez léptem, hogy töltsek magamnak egy italt. Az elsőt egyből lehúztam, s arcom enyhe fintorba rándult. Aztán a másodikkal is így tettem. Végül a harmadikat már nem ittam meg egyszerre, hanem Ana felé fordultam pohárral a kezemben.
- Miért lennék eltévelyedett? - kérdeztem, miközben még mindig a szekrény közelében voltam. Szükségem lesz még italra azt hiszem, éreztem, hogy Ana mondani készül valamit. Mint mindig, amikor kicsit többet iszik a kelleténél.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ I love you sis' Embarassed Δ [You must be registered and logged in to see this link.] Δ 676

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I think you're crazy! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I think you're crazy!   I think you're crazy! Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2015 6:33 pm


I think you're crazy!
Brother & Sister

[You must be registered and logged in to see this image.]
A
harag és csalódottság kettősét váltotta ki belőlem, a bátyám viselkedése, ami egyre csak jobban fokozódott bennem ameddig haza nem értem és le nem zuhanyoztam. Amikor azonban elkezdtem borozgatni, szinte egy szempillantás alatt szertefoszlott bennem minden e féle érzés, vagy legalább is azt hittem. Egészen addig a pillanatig ameddig meg nem érkezett, és át nem nézett rajtam, mint ha csak ott se lettem volna.
Aztán végül mégis csak méltóztatott észrevenni és reagálni is a mondandómra. Igen, tényleg ittam egy picit… na jó, egy picit talán többet is, mint kellett volna, de most nem ez a lényeg. Én azt hiszem, elég tiszta lapokkal játszom előtte mostanában, úgyhogy joggal várhatom el tőle, hogy Ő is hasonlóan járjon el.
- Hát ez csodás, és még úgy is teszel, mint aki nem tudja, miről beszélek. – vágtam vissza dühösen, majd egy újabb korty bort engedtem le a torkomon.
Az a helyzet, hogy amúgy is nagyszájú vagyok, viszont ha egy picivel többet iszom a kelleténél, akkor egy kicsit még rosszabb leszek. De ilyenkor legalább meghallgat, mert tudja, hogy nem érdemes velem vitázni. Jobban jár, ha hagyja, hogy elmondjam, amit akarok, aztán majd reagál és meglátjuk onnan hova tovább.
- Tudod, azt hiszem, joggal elvárhatnám tőled, hogy legalább nekem ne hazudja. Ha már mások érzéseivel játszol is. – mondtam haragosan, miközben felálltam és a pult felé mentem, hogy töltsek magamnak még egy pohár bort.
Az isten szerelmére még is csak a bátyám és igaz, hogy sok szarságon, mentünk már keresztül, de ennek ellenére, vagy talán éppen ezért szeretném, ha tudná, hogy bennem megbízhat, és talán én vagyok az egyetlen olyan ember a földön, aki maradéktalanul megérti őt. Lehet, hogy ez megrémíti, de tudom, hogy a lelke mélyén Ő is tudja, hogy ez így van és azt is, hogy idővel képes lesz beismerni, még akkor is, ha nehezére fog esni.
- Ott voltam ma az éttermednél, és láttalak azzal a nővel. – böktem ki végül azt ami a piszkálta csőrömet, miközben kezembe vettem a poharam és végül megittam egy újabb korty bort.
music:[You must be registered and logged in to see this link.] note:Remélem megfelel  words: 333

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



I think you're crazy! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I think you're crazy!   I think you're crazy! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

I think you're crazy!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» leo & naima || hey i just met you and this is crazy
» we're crazy kids
» Give Me, Your Crazy!
» Hey, I just met you, And this is crazy -- Grace&Wade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-