KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 leo & naima || hey i just met you and this is crazy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 8:53 pm


Hogy simulna ki az EKG-d Simon Watts, amiért elküldesz egy tinikkel hemzsegő házibulira, csak hogy hitelesen tudjam megírni a fiatalkori alkohol és drogfogyasztásról szóló cikkemet. Erről én is tudnék írni, nekem is voltak nehéz éveim, tudom milyen a pohár fenekére nézni vagy port szippantani. Szerencsére nekem olyan szüleim vannak, akik időben észrevették a bajt. Ellenben vannak sajnos olyan tinik, akiktől már csak akkor hallják meg a segélykérő sikítást, amikor már késő. Fogalmam sincs, Simon hogyan juttatott be abba a buliba, de nem is akarom tudni. Görcsbe áll a gyomrom, ha nálam fiatalabbak közé kell mennem. Ezek semmit nem tolerálnak, nagy a pofájuk és lazán kötekednek, ha nem vagy nekik szimpatikus. Ráadásul én mindig is érettebb voltam a koromnál, ahogy ez a külsőmre is érvényben van. Egyáltalán nem hiszik el, ha elmondom a valós korom. Huszonnégy vagyok az istenért, nem negyvennyolc… azért ez rám nézve sértő.
Talán ezért is túrtam át a húgom szekrényét a tudta nélkül. Muszáj valami olyan ruhában mennem, amiben beleolvadok a környezetbe. Bár Connie különc stílusával nem hiszem, hogy esz sikerülne, szóval inkább a saját gardróbomat pakoltam ki és találtam néhány gúnyát, amiben elmehetek.
Fekete miniszoknya, azzal sosem lőhetek mellé. Hozzá ezüstszínű top, épp hogy takar valamit és tűsarkú. Kicsit merész összeállítás, de manapság ez nem számít extrémnek. Így legalább annyinak nézek ki, amennyi valójában vagyok. Az egész alakos tükör előtt persze perceket töltöttem és leérve az emeletről anya felhúzott szemöldökkel kísérte lépteimet a bejárati ajtóig. Nem lenne érdemes elmagyarázni neki hova megyek, jobb szeretném, ha majd csak a cikk megjelenése után értesülne arról, hogy hová is készültem. Nem kell nekem, hogy elárassza vele a szomszédságot. Így is csodabogárnak gondolnak négy fehér ember között.
A kocsiban vetettem még egy utolsó pillantást a sminkemre és kikanyarodtam az útra. Azért nem mennék el navigátornak, legalább húsz perc volt, mire elértem a címhez, amit Simon adott meg. Természetesen, ahogy az a filmekben is szokott lenni, már az utca elején hallottam a dübörgő zenét.  Valahol az utca túloldalán parkoltam le és átvágtam a gondosan tartott gyepen a házig. Magabiztosan nyitottam rájuk és sikerült minden szempárt magamra irányítani. Szinte éreztem a feltörő hullámokban felém áramló tesztoszteront, ezért gyorsan kapcsoltam és elvegyültem egy kisebb csoport részeg lány mellett. Még éjfél sincs, ezek meg már alig állnak a lábukon. Nem tudják, hogyan kell rendesen bulizni. Körbejártam a házat, kerestem néhány feltűnő egyéniséget, de nem igazán bukkantam az emberemre. Töltöttem magamnak egy pohár sört és leültem a kanapéra. Fél órát ülhettem ott és egy kezemen nem tudom megszámolni, hány taknyos próbálkozott be. Édesek voltak, kanosak és le sem tudták venni szemüket a puha selyembe bújtatott melleimről. Ami azt illeti, én sem nagyon tudtam a tükörben.
Kezdett a helyzet idegesítővé válni, zavarban is voltam a rengeteg bóktól, szóval fogtam magam és otthagytam a srácot, aki kb tíz perce próbálta lebeszélni a bugyim. Kimentem a teraszra és ding!!! Megtaláltam az emberem. Göndör haj… egyelőre csak ennyit láttam belőle, meg a farzsebéből kilógó kramancokat, amiket a cigi tekeréséhez használnak. Éreztem a fű émelyítő illatát és elöntött a nosztalgia.
Nem igazán gondolkodtam, amikor megigazítottam a felsőm és leültem a srác mellé. Szerintem nem vágyott társaságra, de ma van a szerencsenapja. hogy egyáltalán szóba állok vele.
-Ugye ezt nem egyedül akarod elszívni? – Néztem a kezében készülő mámorító csodát. Igazán megoszthatná velem, addig sem érezném magam feszélyezve ennyi éhes és kanos tinédzser között.
-Naima. Utolsó éves gimis. – Előbb működött az agyam, mint a szűrőm. Cseppet sem nézek ki gimisnek… istenem, add, hogy van benne legalább három sör, ami tompítja a felfogóképességét.


A hozzászólást Naima Peterson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 4:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 3:57 pm

A franc tudja már honnan tudtam erről, vagy hogy keveredtem ide, és igazából senkinek se meglepő, hogy itt van egy újabb buli, amin jelen vagyok. Mondhatni, a házibulik kemény magja vagyok. Fogalmam sincs kinek a háza, melyik utca ez. És igazából így csak jobb. Nincs utána szemrehányás meg acsarkodás, amiért feltúrtam a haver anyjának a fehérneműs fiókját, kivadásztam a legódivatúbb és hatalmasabb bugyit és melltartót, amiket a tutajom vitorláiként erősítettem fel, ami az elárasztott fürdőben úszott... Igen, nem szeretnek az ismerősök az otthonukban.
Most is épp csak megkönnyeztetem a gyíkot a medencénél, azaz a medencébe - vicces, ahogy elszabadul a pokol olyankor, s mellesleg idegesítő a sör vízhajtó hatása! - és fütyörészve csámborgok előre.
- Nagy mosolyt apucinak! - villan a telefonom a bokorban színeset ásító lányokra. Legjobb másnapos rutin, hogy névtelenül e-mailezem ezeket a szülőknek. A kis szöszke is tagja valami vallásos cuccnak. Talán kimagyarázhatja azzal, hogy egész végig Istennek könyörgött...
Végül leülök a tornácon lévő hintaágyra és gondosan megtekerem a rakétát. Hirtelen besüpped mellettem az ülés, és azonnal bosszúsan ráncolom homlokom.
- Úgy terveztem, de valami surmó mindig le akar húúú, az anyja! - csak ekkor nézek rá az elbűvölő, csokiba mártott szexistennőre. És önként ült le mellém! - De ha megengeded, hogy elkényelmesedjek, akkor lehet róla szó. - vigyorgok csibészesen és azzal a lendülettel végignyalom a papírt. Meggyújtom és elégedetten pöffentek belőle, majd következik a beígért komfortérzés. Fejemet a lány ölébe hajtom, egyik lábamat talpra húzom és a másikat rajta támasztom. Készségesen nyújtom felé a cigit, csúfondáros vigyorral. Nem tagadom, erős adag lett...
- És hormonzavaros vagy mellé? Mert elég... fejlett vagy. - mérem végig beszűkült szemekkel. De aggodalomra semmi ok, hiszen alaposan átnéztem. Véletlenül se hagynám ki egy porcikáját se. Főleg egy ilyen formás, adottságokkal megáldott lánynak. De nem ám. A-a. Hm... - Ja, amúgy Leo. Frissen érett! - nyújtok kezet lentről széles mosollyal.
- Merész öltözék. Gondolom potyognak a férfi szemek utánad. Tudod, mint a rajzfilmekben! VAUUUU! - vonyítok farkasként, és lábammal rúgok párat a levegőbe, mintha a tornác deszkáit kaparnám. Majd lihegve pislogok. Igen, demonstrálom minden jelentőségteljes mondanivalómat. Mert számítok, és a hülyeségem is számít. Valaki biztos úgy is elvisel, ha szét vagyok csúszva mint a vizes keksz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 8:31 pm


Oké, minden a terv szerint halad. Már csak úgy kell viselkednem, mint egy idióta fruska. Szóval bármi olyat mond, ami egy kicsit sem vicces, nekem nevetnem kell rajta. Mosolyt erőltettem ajkaimra és kihúztam magam, amikor meglepődve mért végig. Pofátlan módon, perceket töltött azzal, hogy a melleimet vizsgálta. Nem hibáztatom érte, én is perceket töltöttem a tükör előtt, magamat stírölve.
Azért ezt az elkényelmesedést nem így képzeltem, de mivel ma végzős gimis vagyok, az agyamat pedig „elittam”, hagytam, hogy az ölembe hajtja a fejét. Az ujjaim vége bizsergett, valami oknál fogva olyan szívesen túrtam volna a göndör fürtök közé. Helyette elvettem tőle a cigit és mélyet szívtam belőle. Atya isten, ez erős lett. Krehácsolni támadt kedvem tőle, de visszafogtam magam és az ég felé fújtam a füstöt, majd visszaadtam a kezébe.
tudom azt mondtam, nevetni fogok mindenen, amit mond, csakhogy jól hozzam a tini lányok feelinget, mégsem tudtam mosolyogni sem a hormonzavaros poénján.
-Egyszerűen korán értem be. – Vonta vállat nemes egyszerűséggel és beletúrtam a barna fürtökbe. Vicces, hogy ennyire nyílt és közvetlen vagyok, holott egy árva korty alkoholt nem döntöttem még le a torkomon és a cigiből és csak egy slukkot szívtam. Kattog az agyam, kérdések sorozata villog a szemem előtt, amiket fel kellene tennem az újdonült ismerősömnek, de nem tudom, hogyan kezdjek bele.
Elfogadtam kinyújtott kezét és nem túl erősen megszorítottam. Csak azért, hogy ne nézzen annyira gyengének. Ha kell, simán tökön térdelem egy ültő helyemben.
-Nem vagy messze az igazságtól. Az elmúlt félórában te vagy a hatodik, aki a mellemet bámulja, miközben hozzám beszél. De cseppet sem zavar… – Tettem hozzá gyorsan, a tinilányokat azt hiszem nem zavarja, ha a melleiket fixírozzák. Legalábbis, akikkel beszéltem ők azt vallották, jól esik nekik, ha a férfiak legeltetik rajtuk a szemüket.
Azért a következő mutatványán felnevettem. Hangosan, hátravetett fejjel. Beütött a marihuána, a kedveske, akit próbáltam kerülni azóta, hogy végeztem az egyetemmel.
-Te mindig ilyen vicces vagy, vagy csak a cigi teszi? – Kérdeztem rá, immár csak kuncogva. Kivettem szájából a félig égett bagót és újra ajkaim közé vettem, hogy kellő mennyiségű füstöt juttassak tüdőmbe. Lehajtottam fejem és épp Leo résnyire nyitott szájába fújtam a gomolygó szürke felhőt.
-Mióta szívod? – Beindult agyam egy elnyomott része és feltette végre az első kérdést. Már csak az a kérdés, hogy képes leszek e megjegyezni amit mond. Mégsem kaphatom elő apapírt meg a tollat? Itt fekszik az ölebem, ujjaim a haját szántják, melleim kikandikálnak apró blúzomból. Nem volt jó ötlet ez a top… most már határozottan látom.


A hozzászólást Naima Peterson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 4:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 6:01 pm

Az egy dolog, hogy nem voltam józan, vagy beszámítható állapotban, de azt azért érzékeltem, hogy nyűg neki ez a buli. Vagy csak ő ilyen savanyú? Lehet kóstolóként dolgozik az ecetgyárban... Elvihogom magam a lelki szemeim előtt játszódó a komikus képen.
- Ohh, ez mindent megmagyaráz. Avagy, igazam volt, csak más szavakkal, finomabban, általánosabban fejezted ki. - játszom az okostojást, majd kéjenc macskaként dorombolok ölében, ahogy szépen manikűrözött ujjaival szánkázik fürtjeim között. Odavagyok a kényeztetésért. Hülye aki nem élvezi - tegyük hozzá.
Meglepetten emelem meg fejem. Most én vagyok kellően szétesve, vagy tényleg egy kis vasgyúró a hölgyemény? Nem arról van szó, hogy szilánkosra roppantotta a kezemet, de tekintélyt parancsoló volt. Mert ugyebár a lányok általában döglött hal effektusban fognak kezet. Elég lehangoló. Egyenesen hervasztó.
- Mondd, sportolsz? - tapogatom meg újfent alkarját, gagyogva csodálva.
- Nem zavar? Te ilyen könnyűvérű nőcske vagy talán? Vagy figyelemhiányos szűzkurva? - megemelem szemöldököm kérdőn és megnedvesítem számat. Túl nagy a lepénylesőm, igen, de tudnom kell mi a stájsz. Mennyi az esély a "Brown Sugar"-nél.
Azt hiszem máris kaptam egy pirospontot tőle. Én is jót derülök kacagásán, és könnyeimet törölgetve bírom csak abbahagyni. Ha egyszer beüt a dolog és röhögsz, nehezen fojtod vissza.
- Nem tudom, szerintem valamiféle fúzió van a kettő között! - magyarázom lelkesen, kezeimmel mutogatva azt a bizonyos fúziót. - Egyet mondhatok bébi: nem próbálkozom, mind természetesen jön. - lazulok vissza kényelmes ölében. Fölém hajol és átengedi a lomhán mozgó füstöt szájából. Bevallom, túlságosan be vagyok lassulva, hogy kihasználjam ezt a páratlan lehetőséget. Sajnos elszalasztottam, de ahogy ismerem magam, behajtom.
Visszaveszem a cigit és elgondolkodva szívok bele.
- Úgy emlékszem olyan... 13-14 évesen próbáltam ki. Aztán... 1-2 éve tekergetem rendszeresen. Így van, ha még jól fog az agyam. - vigyorodok el és visszapasszolom az említettet. - És te? Nem tűnsz kezdőnek... szívásból. - pukkadozok, ugyanis csak a mondat végén esett le kétértelműsége kérdésemnek.
Hirtelen beüt valami és felülök. Meredek magam elé egy darabig, majd bágyadt vigyorral fordulok Naima felé.
- Mindjárt jövök, megleplek. - lököm oda egy röpke csók keretében és besomfordálok rosszfiús fizimiskával. Egy kis idő elteltével kiugrok az ajtón a tornácra és csípőmet ringatom. [You must be registered and logged in to see this link.] - kiabálom át a ricsajban, és a lényegében gagyi 80-as évekbeli slágerre rázom kontroll nélküli testemet. Odatámolygok - nem szívesen nevezem a részeg mozgást táncnak - és megpróbálom felrángatni mulatozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 8:01 pm


-Régen karatéztam, aztán volt egy sérülésem és oda lett a profi karrierem. Most krav magázom, szóval ne szarozz velem. – Jelentettem ki halál komoly arckifejezéssel, de nem bírtam, felnevettem. - Csak vicceltem, ok nélkül nem verem ki belőled a szart is. – Túl sokáig volt távol tőlem a cigi, túl sok éltető oxigén jutott az agyamba ahhoz, hogy elgondolkodjak arról, vajón jó ötlet e, hogy itt fekszik az ölemben, tökéletes rálátást kap a melleimre, én meg a haját birizgálom.
-Nem vagyok könnyűvérű, sem szűz kurva, figyelemzavaros meg cseppet sem. Pont a kettő közé teszem magam. – Elvettem tőle a bagót, mélyet szívtam bele és ismét az égnek eregettem.
-Szóval alapjáraton vagy ilyen hülye. Ezt jó tudni… legalább tudok mihez viszonyítani. – Jegyeztem meg inkább csak magamnak, a házból ordító zene amúgy is elnyomta a hangomat, én pedig erőfeszítést sem tettem, hogy hangosabban beszéljek. Csak akkor,amikor azt akartam, hogy ő is hallja a mondandóm.
És beindult a szekér, megeredt a nyelve, nekem meg az agyam, amiben ott motoszkálnak a kérdések. Csak győzzem megjegyezni mindet, bár az sem lett volna nehéz, ha leülök és megírom a saját emlékeim alapján a cikket. Tulajdonképpen amúgy sem a cikk miatt jöttem el. Vágytam a kikapcsolódásra és egy kicsit távol akartam lenni Nathan-től. Furcsa dolgokat művel velem a közelsége és vágható közöttünk a szexuális feszültség, ami egy részeg éjszakán történt incidens után ott kígyózik minden kibaszott napon.
-Nem, nem vagyok kezdő. Volt egy nehéz időszakom, amikor csak ez okozott örömöt. – Böktem fejemmel a cigire, aminek illata még mindig ott volt az orromban, felidézve azokat a szörnyűséges napokat. Karom libabőrös lett, a szívem megugrott, ahogy felvillant előttem Caitlyn kifejezéstelen porcelán bőre, ahogy megcsillan rajta a felkelő nap. Túl gyors volt és túl sok…
-Viszont… – Kezdtem bele egy újabb okos megnyilvánulásba, vagy kérdésbe már magam sem tudom, amikor leesett kétértelmű mondata. - Sehogy nem vagyok kezdő szívásból. – Vigyorogtam le rá és értetlenül néztem végig, ahogy szinte lefejel, felül, nyom egy csókot az ajkaimra és kimászik az ölemből. Nem is tusom, mitől lepődtem meg jobban. A csóktól vagy attól, ami utána következett.
Hova az istenbe készül? Lepörgettem mindenféle feltételezést, de arra végképp nem számítottam, hogy néhány pillanat múlva visszatér, hanyag és koordinálatlan táncba kezd egy számra, ami történetesen akkor volt sláger, mikor kislány voltam. Már akkor is imádtam, most viszont a fülemig ért a szám.
Felém igyekezett, de megelőztem, mielőtt még elhasalt volna abban a kevés kerti bútorban, ami kint volt a teraszon. Felálltam és hozzásimultam. Már csak azért is, hogy megtartsam és azért is, mert ehhez volt kedvem. Azt hiszem, én adtam meg a ritmust is, ahogy csípőmet lassú, erotikus kavarásban ráztam neki. Már én sem voltam a helyzet magaslatán, számra bárgyú mosolyt terült és ismét az a Naima voltam, aki életének egy szakaszát egyáltalán nem felejtette el.


A hozzászólást Naima Peterson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 4:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:38 pm

Leesett állal, elkerekedett szemekkel hallgatom a sztorival egybefűzött fenyegetést. Amikor viszont elneveti magát a lány, megkönnyebbülten elvigyorodok és figyelmeztetően ingatom mutatóujjam.
- Ezzel megfogtál. Azt hittem itt helyben le krav magozod a tökeimet. - koordinálatlanul gesztikulál, karatemozgásokat végez fekve. - De tudod... - élesen komolyra váltok. - Bejön a keménység. Én is nap mint nap megkeményedek. - pimasz vigyorra húzódik szám. - Még mindig nem nyerő ez a szöveg, igaz? - felröhögök végül, bizton bízva, hogy nem most fog lekaratélyozni. Nem akarom, hogy ez egy újabb olyan buli legyen. Milyen az olyan? Na ezt a kronológiai sorrendet figyeljétek: Leo megérkezik - iszik - bulizik - kikezd egy csajjal - hoppon marad - bulizik, balhézik - verekszik - filmszakadás, kidobás, rendőrség. Szóval nem szeretem az olyan partikat. Mondjuk Naima legalább egybegyúrná a hoppon maradást és a verekedést. A kettő között eltöltött cselekmény általában úgyis csak az egyik utózengése és a másik kiprovokálása.
- Na erre is megannyi mocskos megjegyzésem volna... - vigyorgok bárgyún, a feszes melleket bámulva. - Például, mi kettő közé teszed magad? Mert én tudok egy helyet. - lassan körbenyalom számat és lustán vonogatom szemöldökömet. - De nem akartam ilyet mondani. - bólogatok tisztelettudóan, éles hangulatváltással. Hm, vagy mégis kimondtam volna? Nagy a zaj, nem csoda, ha az ember nem hallja a saját gondolatait... és sok volt a pia meg a fű, szóval ki tudja mi a gondolat már? Lehet irányítják az agyunkat! Zsír.
- Az nem jó, ha csak ez az örömforrás. Drága. És hamarabb tönkretesz. Olyan, mint egy nő hosszútávon. - okoskodok tovább, képzeletbeli szemüvegemet visszatolva orrnyergemre. - Nem tudom mihez kezdjek ezzel az infóval, de tetszik. Határozottan megmozgat bennem valamit. - dörgölöm államat, szememben valami pajzán szikra csillan meg. - És lehet valahol tesztelni a szívóerődet? - oldalra fordulok, felkönyökölök és úgy pislogok fel rá. Tudom, hogy érti, mire gondolok, de azért még egy célzást elhintek: imitálom a szopást.
Meglep, hogy önként és dalolva tapad rám, majd beugrik: el van szállva, mint a füsti fecske! Jó hogy csak így lóg rajtam és bújik kezem alá. Ennél. Jobb. Buli. Nem is lehetne! Fültől fülig érő vigyorral ringatózok a lánnyal, néha a dal szövegét is éneklem - csak annyit tudok, hogy Let's get physical... meg a refrén többi részét, így a többi értelmetlen katyvasz. Karjait nyakamba pakolom, kezeim csípőjére csúsznak - néha kitekintgetnek formás feneke felé - és szorosan húzom magamhoz. Néha kissé megtántorodok, de amúgy csodák csodájára egész jól ropom az erotikus táncot. Közel hajolok, mintha súgni szeretnék valamit, de valójában Naima fülcimpájába harapok, és vágyakozó csókokkal hintem be nyakát is. És eddig nem kaptam ezért maflást! Nagyon belelendülhettem a dologba, ugyanis arra kapom fel a fejem, hogy néhány haver árgus szemekkel, füttyögetve stíröl minket.
- Gyere, igyunk a hordóból. - ajánlom rekedtes hangon. Ejha, rengeteg szexuális erő szabadulhatott fel bennünk, ha mágnesként vonzzuk a kigúvadó szemeket. Vagy csak a lány szerelése az oka.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:26 pm


Minden részeg, beszívott tini ilyen, mint Leo vagy ez most csak nekem szól? Mert ha az összes ilyen ebben az állapotban, lehet, hogy lejjebb kellene adnom az igényeimet és a szottyadt, begyöpösödött munkatársaim helyett velük kéne lógnom. Vagy a húgommal, neki vannak vicces páciensei.
-Sokat dumálsz feleslegesen. Nem kell így viselkedned. Megértem azt is, ha normálisan mondod. De azért simogatja lelkem a tudat, hogy néha a melleim helyett a szemembe is tudsz nézni. – Mosolyogtam rá, hirtelen azt sem tudtam, merre vagyok. Kellett némi idő, míg végül feleszméltem és rájöttem, hogy épp táncolunk. Mondtam neki még valamit? Vagy csak azt hittem, hogy rábólintottam arra, hogy megmutatom, mennyire jól tudok szopni? Ez a cucc nem semmi. Utoljára fősulin szívtam, bár akkor, abban az időben mást is kipróbáltam. Csak mert felelőtlen és tudatlan voltam.
Karjaim a nyakában voltam, bár arra sem emlékeztem, hogy én tettem oda őket. Arra viszont emlékszem, hogy hozzásimultam és gyakorlatilag kezeibe tettem a fenekemet. Vigyorogtam, mint a vadalma, néha ellöktem magamtól, hogy aztán újra hozzádörgölőzzek. Néha elkaptam, amikor megtántorodott. Így ment ez percekig vagy órákig, fogalmam sincs meddig.
Fejemet hátravetve élveztem, ahogy ajkai bejárják a nyakamat, ujjaim addig a sűrű, göndör fürtök között találtak fogást. Ha tovább folytatja, képes leszek felvonszolni egy szobába. Pedig én nem az a fajta lány vagyok. Kihozza belőlem a fű. Világ életemben romantikus lány voltam, kislánykoromban hittem a hercegekben, akik majd eljönnek értünk, lányokért. Aztán csalódnom kellett és annál találtam vigaszt, akire a legkevésbé számítottam.
Talán ezért is engedem, hogy Leo így bánjon velem? Soha nem fogunk többet találkozni, akkor meg minek agyalok ezen?
-Szomjas vagyok. – Jelentettem ki, eltoltam magamtól és csak később, amikor már nagyot sóhajtva tettem egy lépést, jutott el hozzám mondandója. - Nem szeretem a sört. – Húztam el a számat, ahogy megláttam a sörös hordókat. Megigazítottam a táncolástól félrecsúszott blúzomat és stílusosan bemutattam néhány srácnak, akik tátott szájjal nézték végig a mutatványom. Melltartót kellett volna vennem? Nyilván…
Percek leforgása alatt értem azt a pillanatot, amikor már ha rágondolsz az alkoholra is hánynod kell. Na pont ebben a stádiumban voltam, amikor leültem a sziklakert egy hatalmas kövére. Mély levegőket vettem és az émelygés elmúlt. Hála istennek, az kén még csak, hogy összeessek, a kórházban kössek ki és fény derülne kilétemre.
-Tequila, azt szeretem. Hol van itt tequila? – Fogtam meg Leo kezét, botladozva átvágtam a tömegen, magam után húzva. Elsuhantunk egy beugró mellett, ahová esélytelen volt belátni. Az alkoholtól és marihuána okozta kábulattól vezérelve Leo-t a falnak löktem, nem számított, hogy esetleg ezzel fájdalmat okoztam neki. Megcsókoltam, mert ehhez volt kedvem és mert az elmúlt hónapokban erre esélyem sem volt senkivel sem. Ki voltam éhezve, az agyam tompa volt.
-Azt mondtam gimis vagyok? Rég voltam csitri… – Ezzel a mondattal újra ajkait kényeztettem, miközben ujjaimat a nadrágjába akasztottam.


A hozzászólást Naima Peterson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 4:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 10:51 pm


Még felháborodást is kelthetett volna bennem sörutálata, akár rasszistának is kikiáltanám, de nem teszem. Mert mélyen a zsigereimben érzem, hogy csurran-cseppen itt ma még valami. Még azért se haragszok, hogy olyan helyre kering, ahol még nem jártam. Türelem rózsát terem. Leülök mellé a földre és én is szusszantok egy kicsit. Nagyon odavagyok, ez a buli is olyan lesz, mintha ott se lettem volna. Remélem nem! Mert ha meghúzom a Brown Sugart, arra emlékezni akarok.
- Tequila, tequila, tequila... - mantrázom, ahogy próbálok visszaemlékezni hol és mikor láttam én utoljára azt az italt ebben a káoszban. Valahol a vodka és a gin környékén állt magányosan, a pult végén. Amúgy belegondoltatok már: végre valami, ami Mexikóból jött és nem sikítva-sírva fosat. Mindenki tudja miről beszélek. Mindannyian ettünk már a Taco Bellben. Ne is tagadd, hogy végigmart és kipucolt!
Mire mindezt lepörgettem magamban, már a lány után esek-kelek át a kerten és a részegesen hullámzó embertömegen. - Áh, ott is... van. - az utolsó szót már csak lehelem, levegő híján. Azt hiszem a hátamon keresztül, döngve kirobbant a tüdőm, amikor a lány finoman és nőiesen a falba épített. Panaszkodni azonban nincs okom, mert azon nyomban éhesen és levakarhatatlanul tapad rám. Ugyanolyan hévvel viszonozom csókját, morogva harapok alsó ajkába, majd végignyalok rajta. Egyik kezemmel fényes, bársonyos hajába túrok és végigszántom rajta ujjaimat újra és újra, míg végül erősen megmarkolom. Másik kezem tenyérbeillő fenekére csúszik, majd be a szoknya alá, egészen lábai közé. Ujjammal végigsimítok bugyija anyagán és felszalad szemöldököm. Most én hallucinálok, vagy tényleg nedves? Áhh, csak nem a képzeletem játszik velem. Ezt a reakciót az én számlámra írom...
- Tudod milyen jó...? - megkönnyebbülten fellélegzek és kurjongatva örömtáncot járok. - Reménykedtem benne, hogy nem hormonzavaros vagy. Mennyivel szexibb már egy idősebb nővel kavarni! - néhány betű, szó egybefolyt, de érthetően el tudtam újságolni örömömet. Nekem legalábbis érthető.
Combjai közét simogató ujjammal félretűröm a fehérneműt és csiklójával játszadozom egy ideig, majd középső ujjamat felcsúsztatom. Beleremegek, a gondolatba, hogy hamarosan a szerszámom váltja fel ujjamat. Be kell vallanom, kissé feláll már.
- Mi lenne, ha... - búgom bódultan, s egy pillanatra elmélázok. - fognánk a tequilát és felmennénk? - kihúzom ujjam, és bele e gondolva merre járt, automatikusan számba veszem és lenyalom. Amilyen gavallér vagyok, kissé lesimítom szoknyáját és előlépek a beugróból, elcsenem a piát, citromot, sót és meglebegtetve őket tántorgok vissza egy igen reményében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 5:19 pm


Nyelve a számban, keze a fenekemen, a szívem zakatolt, az agyamra rászállt a köd. Erősebben markoltam nadrágját, ahogy alsó ajkamba harapott. A fájdalom, ami végigszánkázott bódult testemen tompult, amikor újra megcsókolt. Lábaimat terpeszbe nyitottam, mert szabad kezét megérezvén eszem ágában sem volt visszautasítani. Tenyerem a mellkasának feszült, otthagyva a nadrágot, milliméterekre a férfiasságától.
-De ne verd nagydobra.  - Szóltam rá és már épp ki akartam oktatni, amikor keze észrevétlenül húzta el az útból falatnyi bugyimat és ujja hozzáértő mozdulatokkal kényeztetni kezdte a csiklóm. Az az apró ellenállás, amit az agyam ordított, most végleg szertefoszlott. Homlokomat a vállára támasztottam, levegő után szomjaztam, pír lepte el az arcomat, ahogy arra gondoltam, bárki közénk léphet. Ettől a gondolattól csak még jobban beindultam. Nem kellett lenéznem, éreztem, hogy nem csak én vagyok felpezsdült állapotban. Pláne azok után, ahogy lenyalt ujjáról. Ajkamba haraptam, annyira szeretném már én is érezni az ő ízét. Halkan felnevettem és engedtem, hogy eligazgassa rövid szoknyámat és néztem, ahogy ellépett tőlem. Üggyel-bajjal összeszedte a tequilához valót, míg én  mosolyogva pillantottam néhány srácra, akik nagy szemekkel bámultak rám. Utóbb kiderült, félrecsúszott a toppom, kivillant bal cickóm és boldogan ringott, ahogy integettem nekik.
Kivettem a kezéből az üveget, magamhoz öleltem és ringó csípővel kifordultam a sarokból. Átverekedtem magam a tömegen, néha a vállam fölött hátrapillantva Leora. A lépcsőn sikeresen orra buktam, az üveg kiröpült a kezekből, de szerencsére szőnyegre esett. Volt olyan kedves, hogy megvárt a szoba bejárata előtt.
-Ura vagyok a helyzetnek. – Pattantam fel hirtelen, mielőtt még Leo felsegíthetett volna vagy a mellettem lebotorkáló srác a kezeimre lépett volna. Négykézláb masíroztam fel az emeletre, szoknyám rövidsége miatt a mögöttem haladók teljes belátást nyerhettek.
Elkaptam az üveg nyakát, szorosan rámarkoltam, nehogy megint eltűnjön a szemem elől. Leo ingét a markomba gyűrve vágtam ismét az ajtónak, keményen csókoltam meg, ujjaim a kilincsre fonódtak és belöktem az ajtót. Hát, nem épp erre számítottam. Nyögések, sikolyok, az jellegzetes hangja, amikor a falnak csapódik. Fejem oldalra billent, úgy néztem a vadul szexelő párocskát. Képtelen voltam levenni a szemem róluk. Mire észbe kaptam, már ki is bontottam az üveget, nagyot kortyoltam belőle és bátortalanul nyitottam be a szomszéd szobába. Nadrágjába akasztottam az ujjam, úgy rántottam be magamhoz és kapcsoltam villant, hogy bezárhassam magunkat. Na nem végérvényesen, de néhány órára biztos.
-Harsogjuk túl őket. – Mosolyodtam el, lábujjhegyre ágaskodva megcsókoltam és a kezébe nyomtam az üveget, hogy felforgathassam a szobát egy kotonért.


A hozzászólást Naima Peterson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 4:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 9:56 pm


A tequilával visszafelé jövet szemembe ütközik egy kiugró, nagyon nagy és formás... Naima fél melle a topján kívül, szabadon lóg. Esztelenül vihogok fel hátravetett fejjel, épphogy megállva talpamon. Amint kissé összeszedem magam, észreveszem, hogy a többiek leesett állal recskára álló marokkal figyelik őt. Nem veszem el egyetlen boldogságukat ezen a partin, így nem említem meg a csekély ruhamalőrt a lánynak. Igazi bajtárs vagyok. De azért azt se akarhatom, mindenki az én csajom fél csecsét kukkolja, úgyhogy pár pillanat után, mikor odaérek hozzá, megcsípem bimbóját. Csalódottan mordulnak fel hátunk mögött, ahogy közös erőkkel visszapakoljuk a szökevényt. Nyugalom, hamarosan topless, teljes pompátokban ragyoghattok majd. Ahogy eltántorgunk a leskelődők mellett, ennyit azért még megteszek: elengedem a lány kezét és mögötte ütlegelős, dugós mozdulatokat imitálok.
- És idősebb is nálam! - fűzöm még hozzá. Hadd főljenek a levükben. Hülye pöcsök... Na jó, én vagyok piszok nagy mázlista! Illetve tudás is kell hozzá. Ész, szerencse és marihuána. Úgy látszik ennyi a gyönyörű nő receptje. Milyen jó Fortuna kegyeltje lenni... Vajon jó nő lehetett?
Edvard Munch-féle Sikoly-ábrázatot veszek fel, ahogy Naima orra bukik és a pia repül és repül és repül... Felszaladtam a lépcső tetejéig, végig imádkozva, hogy ne szilánkokban várjon. Lehet kihúztam a gyufát Fortuna asszonyságnál. Zsémbes hárpia, ha ennyitől fordít a szerencsémen...
- Azt látom... - megnyugodva baktatok vissza a lányhoz és pajzán vigyorral terelgetem fel. Innen egészen más a dolog. Oldalra billentett fejjel kémlelem rését. Sunyiban lehajolok és egy csókot nyomok fenekére.
Az ajtón átesve egy sorstársat pillantok meg, s egy könnycsepp elmorzsolása után hazafiasan tisztelgek előtte. Egy újabb hős katona viszi véghez a partik alapvető tervét. Brown Sugar rángat ki gatyámnál fogva, s meghittebbre vesszük a hangulatot. Csak te meg én, bébi... és Mr. Tequila.
- Bébi, ha én veszlek kezelésbe, ez egyértelmű. - rákacsintok és egy helyben dülöngélve figyelem, ahogy takarít. Takarít? Megragadom hátulról és nyakába csókolok. - Hagyd a kupit, előbb megmutatom, mifelénk hogy isszák ezt! - kezeim azonnal divatos, de hasztalan pólója alá siklanak és kihámozom belőle. - Az anyját! - szívom fogam válla felett átlesve, és marokra fogom a méretes kebleket. Na ezeknek az igazi helye a tenyereimben van. Vállalom a melltartó szerepét. Görbe léptekkel találok el vele az ágyig és hátára fektetem.
- Mi akarsz? Köldök, nyakgödör vagy pohár? Esetleg mind? - még választási lehetőséget is adok. Döntésének megfelelően kitöltöm az italt, felsózom forró bőrét és egy szelet citromot helyezek ajkai közé. - Hmmm, igazi mestermű. - lábai közé helyezkedek és nekilátok a "falatozásnak". Lassan végignyalok teste középvonalán, át mellei között. Felhörpintem a tequilát. Végül kibányászom a citromot ajkai közül. Mindezt csupán számat használna... részegen... beszívva. Félreköpöm a citromot, aminek savanyúsága egész pofámat összehúzta. Önkontroll nélkül veszem célba húsos ajkait és mellét egyik kezemmel gyurmázom. Alig várom, hogy máshol is bemutassa minden adottságának a tudását! Ágyékomat hozzádörgölöm újra és újra, nadrágom egyre szorosabbnak tűnik, ahogy erekcióm kicsúcsosodik. Esküszöm, ha nem esünk egymásnak hamarost, én ruhán keresztül dugom meg úgy, hogy a felmenői is megérzik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:59 pm


Koton, kell egy koton. A fiókban nincs, az asztalon nincs. Valahol pedig csak elrejtették őket. Meg kell találnom legalább egyet. Szeretnék, de eltántorítanak a tervemtől. Hagytam, hogy magához húzzon, hogy a nyakamba csókoljon, miközben alig bírtam megtartani az egyensúlyom. Néhány sötét pillanat és már nincs rajtam a toppom. Hűű, mindig ilyen nagyok voltak vagy csak azért gondolom így, mert be vagyok szívva? Nahát, nem gondoltam volna, hogy ekkorák. És amíg én melleim méretében gyönyörködöm, egy hatalmas tenyér takarja el a kilátást. Kezeim csípőm mellett lógnak hanyagul, erőm sincs, hogy felemeljem őket. Ólomsúlyok nehezednek a végtagjaimra, azt sem tudom, hogy kerültem az ágyra. Kényelmesen elnyúltam rajta, karjaim a fejem fölé emeltem, bárgyú mosollyal néztem fel Leora.
-Nem tök mindegy? – Könyököltem fel és oldalra billentett fejjel néztem, ahogy mindenhova tequilát locsol, majd sót szór rám és egy szelet citromot tesz ajkaim közé. Elmosolyodtam, egyfolytában vigyorgok, ez már nem normális. De amikor nyelve felfedező útra indult a melleim között, le a hasamon át, majdnem átharaptam a citromot. Savanyú lé csordogált a számba, kirázott tőle a hideg. Amíg Leo a nyalakodással volt elfoglalva, gyorsan kivettem a számból, lenyeltem a citromlevet, majd újra ajkaim közé kaptam a gyümölcsöt. Pont addigra, mire végzett a takarítással. Nem finomkodott, ajkamba harapva tűntette el a citromot, de nem szóltam egy árva szót sem, mert nem voltam beszámítható. Szédültem… ismét. Nem lesz ez így jó.
De időm sincs gondolkodni, agyamat egy másik érzés keríti hatalmába. Hátam felemelkedett az ágyról, úgy nyomtam magam kezei közé. Kezem a fejem fölül átvándorolt a hátára, megtalálva pólójának alját. Felgyűrtem és egy szusszanásnyi idő alatt áthúztam a fején és a földre hajítottam. Körmeim óvatosan hátába mélyedtek, éreztem növekedő erekcióját a csiklómhoz dörzsölődni, még egy érintkezés és remegve élvezek el. Épp ezért kimásztam alóla, már amennyire engedett. Úgy rám volt tekeredve, mint borostyán a falra.
-Nem megyek el. – Nyomtam az ágyba, lovagló ülésben ültem két combjára és a nyakába haraptam. - Ezt az előbbi citromos akcióért. – Aztán megcsókoltam a harapás helyét, a kulcscsontját, a mellkasát, nyelvem rátalált egyik mellbimbójára. Mikre vagyok képes, ha nem vagyok öntudatomnál. Egy gyors váltás és már ki is hámoztam a nadrágjából. A tenyerembe bukott, én meg csak néztem pár pillanatig. Ehhez én túl szűk vagyok. Hogy az istenbe? Lehajoltam és azonnal a számba vettem. Erőteljes húzásokkal fejtem, ügyelve arra, hogy levegőt azért kapjak. Aztán mikor már a szám zsibbadni kezdett, lekászálódtam róla és hanyatt vágtam magam.
-Szűk vagyok. – Toltam le magamról a szoknyát és már csak egy falatnyi csipkében feküdtem az ágyon. Tulajdonképpen most mit várok el tőle? Az előbb még tudtam. Kiment a fejemből. Csodás...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 6:15 pm


Neki mindegy honnan szürcsölöm fel az italt, nekem meg végképp, úgyhogy első körben meghúztam az üveget, és mohón ittam a nyelőcsövemet maró italt.
- Huhh! - hörgöm, ahogy megrázkódom az utolsó kortyoktól, amiket le tudok kényszeríteni. Kutyaként lihegek, s olyan érzésem van, hogy ha egy öngyújtót tartanék szám elé, akkor belobbanna a kilélegzett alkoholgőztől. Egyszer majd kipróbálom. Feljegyzem a bakancslistámra. Ujjaimmal szétnyitom a lány ajkait és a magasból öntöm szájába az italt. Akár tetszik neki, akár nem... Egyelőre nem érzek semmit abból a pár deci tequilából, s valószínűleg nem is fogok. A májam mára már megedződött. Így nem aprózom el a további ivászatot és fellocsolom a lány testét, csordultig töltöm a poharam. - Nem vagyok zsidó, de mazel tov! - azzal nyalok, nyelek és harapok.
Készségesen kúszik kezem alá, háta ívben megfeszül, ahogy érintésemért epekedik. Védtelen bőrömön szánt végi körmeivel, mire felszisszenek. Egy pajzán pillantás után azonban újra egymásba gabalyodunk. Jesszusom, ez nagyon akar engem! Jóleső hidegrázás fut végig rajtam, ahogy atomjaiban remeg meg és ajkai nyögésre nyílnak. De nem adjuk meg egymásnak a kegyelemdöfést, kikászálódik alólam. Az anyját, azt hiszem kezd beütni a pia... is. Ernyedten huppanok a hátamra.
- Kár... Pedig kíváncsi vagyok, hogy aaaa szpriccselős fajta vagy-e. - fejemben  folyékonyan fogant meg ez a mondat, de alig érthetően tör felszínre. Bonyolult a beszéd részegen! A harapás cseppet se fáj, az alkohol eltompította fájdalomérző receptoraimat. Csupán megszokásból mordulok fel. Nyelvének játékára olyan izmaim feszülnek meg, amikről nem is tudtam, hogy léteznek. Elfojtok egy nyögést és bimbóm megkeményedik ajkától. Kinyír, kikészít. Mellkasom vadul hullámzik, s mögötte szívem ugyanolyan eszement tempóban kalimpál. Lassan rosszul leszek, olyan jó. Lendületesen tépi le sliccemet és kiszabadítja férfiasságomat a szűk gatya fogságából. Amilyen vehemens, azt várom, hogy rögtön lecsapjon rá, de farkam továbbra is testemmel párhuzamos néz fel rám. Érintetlenül. Felemelem fejem és bárgyún vigyorgok rá. - Kizsember nagy bottal jál! - gagyogok bódultan és vihogva hullok vissza, amit néhány csuklás tör meg. Végül érzem ahogy húsos ajkai vákuumként ölelnek körbe és kitör belőlem egy nyögés. Pont erre a használatra gondoltam, amikor szemeimmel tanulmányoztam. Dús hajába túrok kezemmel és kissé lenyomom fejét. Nem a szadista, fulladj meg ribanc módon, csupán kísérletezés céljából. Érezni akarom azt a mélytorkot. Produkciója miatt eléggé a szakadék szélén táncolok, de szerencsére nem lök a mélybe. - Shhh, nem köll aggódni! - fordulok oldalamra és szenvedélyesen csókolom, nyalom végig álla vonalát, nyakát. Nyelvemmel én is rátalálok bimbójára és hegyével körkörösen izgatom, majd rátapadok, s megszívom. Még mindig érzem rajta a tequila és a só ízét. Mindaddig kezem célirányosan bugyijába csúszik és folytatom, amit odalent elkezdtem. Hirtelen fejembe száll az alkohol, de nem akarok leállni. Ha hányás is lesz a vége: the show must go on. Szó szerint letépem róla a bugyit, lábai közé mászok és falloszommal izgatom csiklóját. Enyhén, csak a hegyét becsusszantom résébe, majd ki és újra hozzádörgölöm. - Tényleg szűkös... - elégedetten motyogom fülébe, s ez az utolsó dolog, amire emlékszem. Elvágták a szalagot. Valószínűleg kidőltem, legyűrt a pia. Jobb ezt gondolnom, minthogy megtörtént, de az agyam lemaradt egy ilyen legendás baszásról. Fortuna ott és akkor csap le könyörtelenségével, amikor a legjobban fáj.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 10:17 am

Robbanás szerű érzés, ahogy az idegvégződéseimen végigszánkázott a vágy. Ívben megfeszült háttal élveztem ajkainak és nyelvének játékát. Már el is felejtettem, hogy az előbb hajamba markolva késztetett mélyebb szívásra. Elképesztő, mikre vagyok képes, ha nem vagyok önmagam. Farkának mérete némileg kizökkentett a lelki egyensúlyból és lenyomta az önbizalmam is, de töretlenül nyaltam, szívtam, egyszer majdnem fogaztam is, bár visszaemlékezve egy régi pasimra, jobbnak láttam, ha nem próbálkozom.
A hátamon feküdtem, forgott a világ, zakatolt a szívem, sajgott a csiklóm, kényeztetésért könyörgött, amit aztán meg is kaptam. A lepedőbe markoltam, hangosan felnyögtem vagy sikítottam, már nem tudom, de túl akartam szárnyalni a szomszéd szobában kefélő párocskát. Felkönyököltem, közelebb csúsztam, magamban akartam érezni, mélyen és már nem törődtem azzal, hogy a testem talán képtelen lesz befogadni Leo hatalmas farkát. Rácsúsztam, felszisszentem, élveztem, lubickoltam az új érzésben, mozogni kezdtem… és vége.
-Ne már, ez valami rossz vicc?! – Dőltem vissza az ágyra, Leo feje a mellkasomon, farka bennem, nyála a mellemen. Ezt nem így képzeltem el. Felhúztam szemhéját, de semmi jelét nem láttam annak, hogy magánál lenne. Remek, most még el is áshatom a kertben, ha kiütötte véglegesen a fű-szesz kombója. Börtönbe kerülök – és nem csak gyilkosságért – kiskorú megrontásáért. Ezentúl nem ejthetem le a szappant, nem sminkelhetek, mert azt hiszik, miattuk teszem.
Tennem kell valamit… lelöktem magamról, felkapkodtam a ruháim, hiper sebességgel felöltöztem és mire végeztem, ki is józanodtam. Megragadtam a bokáját, lerántottam az ágyról és elhúztam a számat, amikor feje nagyot koppant a padlón. Nem volt eddig is elég hülye, most még jobban azzá teszem.
Mezítláb léptem ki a szobából, futottam a mosdóba és telemertem vízzel egy vödröt. Felmosó vödör volt, finom citrus illatot árasztott magából, talán nem kellett volna épp ezt használnom. Lassan, hogy észre ne vegyenek, visszamentem Leo-hoz és dühből vagy szimplán azért, mert segíteni akartam neki, leöntöttem a jéghideg vízzel. A szoba egyik végébe kucorodtam, felhúzott térdekkel és néztem, miként tér magához.
Nem hiába vagyok ennyire szerencsétlen. Egy normális kapcsolatom nem volt, ha mégis, akkor valami gebasz mindig volt. Életemben nem vonzódtam nálam fiatalabb sráchoz és most, hogy teljesen józan vagyok, jobban megnézve… erősen súrolja béna ízlésemet.
A víz elcsordogált hozzám is, ujjamat a tócsába nyomtam, mintákat rajzoltam a padlóra és vártam, hogy végre magához térjen. Addig is legalább volt időm azon gondolkodni, milyen mesével állok elő, ha nem emlékszik semmire. Majd azt mondom, hogy már így találtam rá és megvártam, míg felébred. Csak hogy tudjam, nem fulladt meg. Ez elég kedves gesztus, azt hiszem.
-Ébredj már fel. – Dünnyögtem magamnak mérgesen. Szerettem volna szexelni, régen járt már bennem bárki is. Erre tessék… az első ember is kidől. Ez nem az én szerencsém.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 9:31 pm


Végtelen sötétség, mozgó árnyak, némi fény. Talán végre visszatérek a valóságba. Minden erőmet bevetve igyekszem kinyitni szemem. Résnyire sikerül csupán, szempilláim között némi fény szűrődik át. Testembe lassan visszaszáll valamiféle értelmes gondolkodó lény, de valami elragadja a testemet. Mozgok, mi a fasz?! Artikulálatlan morgás képében nyilvánítanám ki nemtetszésemet, de újfent elnyel a sötétség. Előtte viszont még hallhatom, ahogyan a tompa puffanás visszhangot ver üres fejemben. Valóban csak káposztalé lötyög benne. Amit csinálok, ahhoz értek. Többnyire... De amúgy semmi máshoz. Hm, szomorú, nemde? Ifjú vagyok még ahhoz, hogy kiégjek, de csak pusztítom magam. Még egy nőt se tudok meghágni kedvem szerint.
Máskor olyan jól esne egy frissítő zuhany, de ettől kihagyott szívem egy ütemet. Jéghideg, mintha dézsából öntenék, s keservesen felnyögök. Elárasztva fekszem, feltápászkodom és fejem, mintha baltával akarnák kettéhasítani, úgy kínoz. A fájdalom epicentrumára tapintok és hullámokban csap le, mint egy földrengés. Be fog szakadni a koponyám. Na de lássuk is hol vagyunk, hol állunk... Anyaszült meztelenül, a farkam megvan, - juhhé - valami élénk aromájú lében tocsogva ülök. Nikita... Naomi... A fene hasítson szét téged, engem és az egzotikus nevedet. Szóval a leányzó a sarokba bújva, felöltözve bámul engem. Szerintem megvolt a dolog csak nem emlékszem rá... Ugye? Vagy lehet leütött. Az a perverziója, hogy eszméletlen gimiseket ront meg. A fenébe is, én emlékezni akarok arra, ha a Brown Sugar megerőszakolt. Oh, ez a név már ismerős!
- Mit kucorogsz ott? Maradandó élményt... sokkot nyújtott a kis csirkefogó? - alsó ajkamat beharapva nyúlok férfiasságomhoz. - Habár nem válaszoltál a kérdésemre szóban, ez azért mindent elmond. Valóban spriccelős vagy. - mutatok végig elázott testemen. - Csak nem gondoltam hogy ilyen mennyiségű és... citromos kézfertőtlenítő szagú lesz. - szaglászok, de betudom annak, hogy fekete. Sose voltam még fekete nővel, ki tudja mi mindent rejtegetnek. - Figyelj bébi, biztos fantasztikusak voltunk mindketten, el vagyunk fáradva, de azért megismételném. - önelégülten vigyorgok és hozzá kúszok. Rettenetesen böki a csőrömet, hogy nem emlékszem semmire. Abban se vagyok biztos, hogy hol szakadt el a film. Ujjazás: pipa. Smárolás: nem kérdés. Cicitapi: de még milyen volt. Szopás: öhm... Gyerünk, koncentrálj! Közel kúszok a lány ajkaihoz, mereven fixírozom őket, majd heuréka! De istentelenül jól csinálta! A többi viszont elég homályos, éles pillanatok vannak csak meg. - Szóval, mi legyen, nagylány?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 4:47 pm

Nagyjából fél órát kucorogtam a sarokban, hátamat egy hatalmas szekrénynek vetve, erősen szuggerálva Leot, hogy magához térjen. Annyira nem így képzeltem el ezt az egészet. A fejem kitisztult, ugyanakkor fájt is a sűrű és émelyítő citrus illattól, ami körbelengte a szobát. Ragadt a testem a felmosó víztől és büdös voltam az izzadtságtól. Tökéletes kombináció ahhoz, hogy bárkit is elijesszek magam mellől. A hajam, amivel órákat töltöttem és egyenesre vasaltam, most nagy loknikban omlott a vállamra és hátamra.
Felhorkantam, szememet az égnek emeltem. Szinte éreztem, hogy a kis manőver után semmire sem fog emlékezni. Ezt akár a magam szerencséjére is hajthatnám. Egy kis porhintés arról, egy kicsi arról. Meg is fogalmazódott a terv a fejemben. Gonosz, ördögi mosoly villant át ajkaimon. Tenyeremet arcába nyomtam és eltoltam magamtól, kellő távolságra. Émelyegtem a szagától.
-Először is, te nem szexeltél velem. Én csak megtaláltalak, ellenben… – Itt megakadt a mondandóm, mert egy hatalmas, fekete bőrű nigger lépett a képbe, lemosolygott Leora, aztán beharapta az ajkát és eltűnt a lépcsőfordulóban. - … ellenben ő nagyon is élvezte. Látnod kellett volna, ahogy sírva elélveztél. Istenem, míg élek nem felejtem el. – Elmorzsoltam egy képzeletbeli könnycseppet a szemem sarkában, majd ismét komolyra fordítottam arcomat.
-Áh kamuztam, végignéztem, ahogy az a dagadt nigger megcuccol. Beteges vagyok tudom, de ez van. – Elővettem egy cigit és nemes egyszerűséggel rágyújtottam a szobában. Kint még mindig állt a bál, a zene hangosan dübörgött, az emberek ide-oda vándoroltak a folyosón, ki egedül, ki társaságban. Senkit nem érdekelt, hogy a nyitott ajtó mögött egy félmeztelen srác gubbaszt egy szintén félmeztelen lány előtt.
-Mellesleg van nevem. Ha kitalálod, mesélek még pár dolgot, amire nem emlékszel. – Kacsintottam rá és élvezettel szívtam a cigimet jobbnál jobb sztorikon agyalva. Már csak az hiányzik, hogy elhiggye. Akkor azt hiszem hangosan, rázkódva addig fogok nevetni, míg össze nem hugyozom magam. És akkor már nem csak izzadtság és citrus szag lesz a szobában.
Elpöcköltem a cigit a nyitott ablakon, reméltem, hogy nem valaki fejére vagy valami gyúlékony dologra. Egész közel hajoltam hozzá, láttam a szeplőkezdeményeket az orrán.
-Ez volt életem legrosszabb dugása és kivételesen nem az én hibám volt. – Kifakadtam, bevallottam, hogy egész végig hazudtam. - Nem dugott meg egy dagadt nigger sem és nem néztem végig. Én vagyok a csokoládé, akinek meg kellett volna olvadnia tőled, de elcseszted öregem. - Elhúzódtam tőle, visszaraktam a cickóimat a toppba, időközben kiszöktek onnan. Magamhoz húztam a cipőmet, kótyagos mozdulatokkal felálltam, de nem voltam még elég józan ahhoz, hogy elhagyjam a helyiséget, visszazuhantam a földre és Leot kértem meg rá, hogy a tömegben elvegyülve elfelejtsük ezt a félresikerült pásztorórát.
-Nem akarsz elmenni? Így is elég kínos a helyzet. – Kislányos módon hátat fordítottam neki, egy tincset az ujjaim közé csippentettem és forgatni kezdtem ujjam körül, szóra és pillantásra sem méltatva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 6:40 pm

Még mindig zúg a fejem, egy szűnni nem akaró, éles sípoló hang kínoz fültől fülig, át az agyamon. Jesszus, mi a fene történt, hogy ennyire kiütöttem magam? Mármint oké, a fű-alkohol kombó - a sör még talán, de a röviditalok... - mindig is gyilkos volt, de nem rímánkoztam még titkon a halálért, a másnap miatt. Várjunk csak... Hogy lehetnék másnapos, ha még mindig aznapos vagyok? Kibaszott paradoxon! Vagy... Még mindig fennáll annak a lehetősége, hogy az N nevű csokicica leütött és megerőszakolt... Grrr.
Elképzelhetetlennek tartom, hogy ő csak megtalált, ugyanis élénken él elmémben szexéhes, kéjes pillantása. Hiába játssza most a jégkirálynőt, ellök magától. Azonban aggodalom és bizonytalanság gyúl szememben, amikor perverz pillantással mér végig a nyíltan homokos és köztudottan méteres kékeressel rendelkező Captain Nigga. Neeem, nincs az az Isten, hogy annyira szét voltam csapva, hogy rossz fekát kaptam el! Ahogy erőltetem agyamat, hogy biztos legyek magamban, annál jobban megkopik a kellemesebbik emlékkép és bekúszik, ahogyan a hátvéd szeretgeti ki belőlem a szuszt is. Mondd, hogy csak a képzeletem játszik velem, s nem a tökfejem relikviája.
Mellkasom vadul hullámzik, szemem sarkába kontrollálhatatlanul könnyek szöknek. Hogy fogok Farbatosz után egészséges életet élni? Ez erőszak! Már a hányás és az ájulás mezsgyéjén állok, mire kifakad. Elsősorban fellélegzek, hogy az ánuszom továbbra is érintetlen maradt. Aztán kezdem megérteni miket mond. Nem vagyok a sértődékeny fajta, általában nagy ívben szarok a véleményekre, de ez betalált, méghozzá öv alatt. Mindig mindenre van mondanivalóm, de most szó nélkül felkecmergek a földről, kissé megtántorodok, koordinálatlan mozgással felöltözök, cipőimet fűzőjüknél fogva vállamra csapom és megindulok az ajtó felé. Még megtorpanok és visszanézek a tüntetőlegesen hátat fordító lányra.
- Hát ez... Felettébb szarul esett. - sajnálatra méltóan, magamba roskadva kullogok ki a folyosóra. Megszoktam a visszautasítást, nem is lett volna azzal gond, ha azt mondja takarodj innen, nem kell több belőled. Vígan, büszkén ballagok ki, mert azt hiszem bazijót kettyintettünk. De hogy nem voltam jó? Látható csorbát ejt férfiúi büszkeségemen. Hazudhatnám haveroknak, hogy így megöklöztem és úgy szopattam, de ez most túlságosan is mélyen érintett ahhoz, hogy hitelesen adjam elő magam. Lehorgasztott fejjel baktatok a mosdóba, beülök a zuhany alá, elhúzom a függönyt és várok, hogy elcsendesedjen a buli. Utána majd észrevétlenül kiosonok, s nem kell senkivel se konfrontálódnom. Közben rágyújtok egy cigire és elmerengve füstölgök.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:44 pm


Magamra maradtam. Meglepett, hogy egyedül hagyott, azt hittem még érvelni fog az mellett, hogy maradhasson vagy esetleg rám mászik és követeli a jussát, aminek véget vetett a hirtelen jött lefagyása. Utána néztem, ahogy távozik a szobából és kidőltem a szekrény takarásából, hogy láthassam, hova tart. A fürdőbe ment, letörtnek látszott, bár nem tudtam eldönteni, hogy azért, amiket mondtam neki vagy azért, mert nem sikerült megdugnia. Mindenesetre azt hittem megkönnyebbülök majd, ehelyett ugyan olyan pocsékul vagyok, mint néhány perccel ezelőtt. Biztos megbántottam, de ő meg azzal bántott meg engem, hogy nem emlékszik a nevemre. Hogy nem lehet emlékezni a nevemre? Ritka név, az tény, de azért annyira nem, hogy ne lehessen megjegyezni. Kvittek vagyunk, mindketten sérült lélekkel váltunk el egymástól, a kérdés már csak az, melyikünk lesz olyan marha, hogy a másik után megy. Én hót ziher, hogy maradok a seggemen. Innen hallom a zenét, látom a fürdőszoba ajtaját és velem van a tequilám is. Levettem az üveget az asztalról anélkül, hogy felnéztem volna, letekertem a kupakot és nagy kortyot ittam belőle. Végig futott hátamon a hideg és majdnem az oldalamra gördültem, ahogy megláttam egy szőke ciklont a mosdó felé igyekezni. Simán bejutott az ajtón, nem akadt fent a záron és ez felkeltette a figyelmem. Persze aztán néhány perc múlva már ki is jött, én meg valamiért elengedtem az addig görcsösen szorongatott üveget. Nem is tudom, mit hittem. Szánalmas, ahogy itt ülök, kiöregedve ebből a buliból. Nem is értem, mit keresek itt és miért hagytam, hogy egy tizenéves elszédítsen és megdöngessen. Ennek ellenére mégis csak utána kéne néznem. Az előbb még kiütve igyekeztem életet verni beléje. Egyedül van a mosdóban, nem hagyná a lelkem, ha valami baja esne odabent. Elvégre most már ismerem, ha akarom, ha nem.
Állásba tornáztam magam, megigazítottam a ruhám, az üveget szorosan magamhoz öleltem és lassú, előre megtervezett lépésekkel elbotorkáltam a fürdőszoba ajtóig. Ott aztán halkan nyomtam le a kilincset és mentem a hang után. A szoba félhomályban és vízben úszott, az elhúzott zuhanyfüggöny mögött jól kivehető volt egy alak, gondoltam, biztos Leó az, nem is teketóriáztam, odamentem, elhúztam a függönyt és beültem mellé a kádba.
-A nevem Naima Peterson és újságíró vagyok. A városi lap küldött ide, hogy cikket írjak a fiatalkori drog-és alkoholfogyasztásról. – Magyaráztam nem túl lelkesen. Rá sem igen néztem, inkább a kád repedéseire fókuszáltam és néha lenéztem átnedvesedett ruhámra.
-Nem gondoltam komolyan, amit mondtam és sajnálom, ha megbántottalak, de te is ugyan ezt tetted velem. – Nyújtottam feléje az üveget és amikor nem érkezett meg a kar, akkor állítottam a kádba, kettőnk közé. Ha ez így fog menni, jobb lesz, ha kiszállok és elmegyek. Nem is értem, miért erősködöm és miért érzek bűntudatot. Ő csak egy srác, aki holnap már nem fog rám emlékezni.
A kád végében néztem, ahogy egyenletesen szuszog és egy percre azt hittem, hogy -  amíg én kiöntöttem a lelkem – elaludt. De nem, mert kinyitotta a szemét, vagyis azt hiszem kinyitotta a szemét. A szám sírásra görbült, még mindig dolgozott bennem az alkohol és a sértettség elegye. Kövér könnycseppek buggyantak ki a szememből, de lemosta őket a fejem fölül érkező vízsugár. Vacogtam és nem értem el a csapot, hogy melegebbre állíthassam. Egy tapodtat sem mozdultam, csak megböködtem a lábammal a lábát.
-Jól vagy Leo? – Tettem fel a nagy kérdést előre dőlve, fürkészve minden apró mozdulatát. - Ne hívjak orvost? – Kérdeztem szinte suttogva, bátortalan hangon. Utólag belegondolva, nem hiszem, hogy egy orvos jót tett volna neki, sőt, egyikünknek sem. Töménytelen alkohol és drog kering az ereinkben. Ezért akár le is csukhatnak minket, én pedig túl idős vagyok ahhoz, hogy bármit rám kenjenek.
Így maradt a B terv. Nézzük egymást szótlanul, míg valamelyikünk fel nem adja és magára hagyja a másikat. Vajon ő lenne az első, aki kiszállna ebből a kádból?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 3:34 pm


Lélegzetvisszafojtva hallgatózok. Tűsarkak kopognak be az ajtón. Egy lány. Majd csurgást hallok. Ejj, túl sok infó, valaki mentsen ki innen, nem vagyok rá kíváncsi, hogyan és miként hugyozik egy lány! Ahh, a hányinger kerülget. Visszanyelem a minirókát és undorodó, torz arccal szívom tovább a cigimet. Ennél már csak a nagyszüleim huncut, mozgalmas estéje égett jobban bele az agyam senkinek se kívánom régiójába. Tényleg senkinek se kívánom azt a förmedvényt. Újra zajt neszelek meg, s ezúttal célirányosan felém közeledik a sziluett. Kivágja a zuhanyzófüggönyt és leül mellém az N nevű lány. Flegmán elhúzom a számat, makacsul elfordítom fejem, nem nézek rá. Gyerekes vagyok, na és? Kit érdekel, így is életképes vagyok és boldogabb is, a korosztályom túlnyomó részénél. Mit kezdjek az életemmel, melyik egyetemre menjek, hogy fogok megélni, bla!... Mindezt nagy ívben kerülöm, nem foglalkoztat. Élj a mának, Hakuna matata! Csak annyit jelent, szép az élet itt leeent... Na ezzel is csak gyermeteg lelkem bizonyítványát állítom ki. Nem tehetek róla, valahol hiba csúszott a rendszerbe még pólyás koromban. Kiharcoltam magamnak, hogy idegesítő kis pöcs legyek és onnantól kezdve úgy is kezeltek. Csoda, ha nem haladt másfelé az életem? De nem hibáztatom jóanyámékat, ők túl aprók, jelentéktelenek ehhez az egyenlethez.
Csalárd pillantással szemezek az üveggel, majd kisvártatva felkapom és belekortyolok. A miniróka savas ízvilága még mindig marja számat, nem árt leöblíteni. Utána újfent magamba fordulva szuszogok a kád végében. Időközben még a cigim is leégett, enyhén megperzselve csontos ujjaimat. Ekkor kapom csak fel a fejem, meg az orvos említésére.
- jól vagyok, jól vagyok. - tisztul ki tekintetem, és a lány vacogását látva, átlököm a kart a melegebb felé. Ácsi, mióta megy a víz? Totál szét vagyok csúszva, ez eléggé bebasz. - Szóval... cikkalany voltam csak? Gondoltad kiegészítésként hozzácsapod a tinédzserfiúk farkának átlagos mérete rovatot? Vagy milyen egy drogos-részeg kufirc? - gúnytól csöpögősen horkantom. Sérti büszkeségemet ez a sok maszlag. Rengetegszer eltiportak már, a sárba döngöltek, de így megalázni... Valamiért jobban fáj minden eddiginél. Talán azért, mert azt hittem van egyfajta vonzerőm, erre ő pécézett ki magának kísérleti patkányként. Szép, mondhatom. - És akkor te most hány éves is vagy? - ráncolom homlokom, s közben kortyolok egyet. Jogos kérdés nem? Hiszen újságíró, azaz túl van az egyetemen, kész felnőtt nő. Mikor elmondja mennyi is az annyi, kiköpöm a piát meglepetésemben. Na jó, ez azért kicsit ellensúlyozza a sérelmeimet.
- Megbántottalak? Elképzelhető, nem emlékezhetek mindenki nevére, lyukas az agyam. Spongya Bob jár benne táncot. - kopogtatom meg tökfejemet. - De egy név elfelejtése nem azonos egy kegyetlen átveréssel és olyan sértésekkel, hogy... tudod te. Nem akarom hangoztatni. - összefonom karjaimat mellkasom előtt. A fürdő épp eléggé visszhangzik, nem hiányzik, hogy másnak is a fülébe jusson kudarcom minden apró részlete. Újfent végigmérem a dögös kis macát - A.K.A. Naima - és megnyalom számat. Ez... Ez nem semmi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



leo & naima || hey i just met you and this is crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: leo & naima || hey i just met you and this is crazy   leo & naima || hey i just met you and this is crazy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

leo & naima || hey i just met you and this is crazy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Naima & Tyrell
» I think you're crazy!
» we're crazy kids
» Give Me, Your Crazy!
» Hey, I just met you, And this is crazy -- Grace&Wade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-