KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2015 10:43 pm

Való igaz, végül is.. nincs mit titkolnom előle.

- Nem is magamat féltem.. - dünnyögöm amikor indulok, de hogy őt!?? Isten ments hogy lebeszéljem, SŐT! Jórészt nincs is akadálya az egésznek, de még mosolygok, amikor kitör belőle a szöveg, mégse tántoríthat el. MEGCSINÁLJUK!

Folyik a sör.. én meg lerakom magam.

- Hölgyeké az elsőbbség.. - nyelem be az utolsó kortyomat, doboz koppan az üveglapon, aztán a pakli... Mégis mielőtt elveszem, hátrébb dőlök ahogy megjelenik a közelemben és a MÁSODIK(!) meglepetés!
Egy darabig állok.. ÜLÖK! Bamba, széttárt kezekkel, ő meg rendre kiszolgálja magát. Ekkor tör csak ki a vigyor a fejemre.

- Végülis.. ebben is! - vigyorgom tovább, kicsit alá nyúlva és megemelve, csak mert szúr az a csontos kis feneke, de így már sokkal kellemesebb. - Na így már jó lesz.. - eresztek le, és nem tökölök sokat, félig átölelem.

- Viszont így te osztasz. - bökök szemmel a paklira előttem, nem próbáltam még félkézzel na meg.. valahogy sokkal kellemesebb helyen van a kezem eszemben sincs ugrálni. De aztán megint ötletel..
És nem is olyan rosszak az ötletei!!!

Újabb vigyor, már-már repeszti a fejemet, a derekára meg jobban rászorítok.

- BENNE VAGYOK! - közelről a szemeibe.- Most viszont ossz!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:43 am

Ville megigazgat az ölén. Egyfolytában úgy vigyorog, mint akit kihúztak tombolán.
Én is iszok még egy kortyot, végül menesztem a sörösdobozt.
Meglep, hogy nem szólal fel az új szabály ellen, bár van egy olyan sejtésem, hogy Ő leragadt a vetkőztetésnél, és az, hogy a nyertes a vesztes, kiesett nála. Így lehet valakit bepalizni egy mondaton belül dupla csavarral. Ráadásul nekem csak tanult nyelvem az angol. Höhö.
Lefonom a karom Ville válláról, és a pakliért nyúlok. Lehúzom róla a kis gumit, ami összefogja a lapokat, visszahajítom az asztalra, aztán megkeverem Ville előtt a kártyákat. Közben egy-egy röpke pillanatra rásunyítok.
Abbahagyom a keverést, mire nekiállok osztani. 2 lapot kap Ville a szabad kezébe, 5-öt pedig lerakok mellé a kanapéra a közösbe, bármelyikünk hozzányúlhat. Ebből a 7 lapból tetszőlegesen ötöt használhatunk fel. Ville akár mindkét lapját becserélheti, ha úgy kívánja.
Nem akarom kukkolni a lapjárását, nekem úgyis az jó, ha veszítek. Méginkább oldalra fordulok, igyekszem helyezkedni a combjain.
Ha Ville-t lerendeztem, és nem kér több lapot, magamnak is osztok. Bevallom, nem töröm magam, hogy nyerjek… Lévén a nyertes vetkőzik.
- Showdown. Mutasd a lapjaid. – terítem ki felé a sajátjaimat. Úgy fest, az enyémek nagyon gyengék. Ezt már csak szerencsével lehet alulteljesíteni.
- Na, ki fog vetkőzni, szépfiú? - heherészek a szemébe önelégülten.
Nem én, az biztos.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 9:33 pm

Doboz hangja koppan valahol mögöttünk a padlón, de valahogy nem fog meg. Teljes mértékben csak rá figyelek, és tudja is hogyan tudja ezt elérni!
Tartom a derekát.. fenekét, mindegy, átölelem, nem szorítom, csak úgy kellemesen a kezeimben, és arra várok hogy működjön. Már a lány.. és ahogy úgy néz ki mozgósítja is azokat a tartalék erőket, egyetlen mukk nélkül figyelem, ahogy osztásra kerülnek a lapok.
Hamar realizálom a helyzetet, és ahogy kinéz.. ma is én vagyok Fortuna kegyeltje, ezért is csípem én az öreglányt.

- FULL! - mondom ki, de megmozdul az ölemben és sikerül valahogy újra, megint belémfúrni a csontját. Csak a szemem rebben meg, az viszont sokkal inkább érdekel mi van a kezeiben, és ahogy eldobom a lapjaim.. úgy fest.. ÉNNYERTEM!

Szélesre húz a vigyorom, már én mozgok meg alatta, kis híján csak a két tenyerem nem dörzsölöm össze, amikor ki is csap az érzés.

- Vetkőzz, Szépségem! - kacsintok a szemeibe, de aztán jön a forduló. - Vagyishogy.. één rántom le rólad a.. Mit is? - emelkedik várakozón a szemöldököm, de az a kaján vigyor.. na AZT.. nem tudom lemosni a képemen, elvégre is.. ez lesz a kedvenc estém!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 10:12 pm

Full. Hát persze. Ville vigyorog. És én is. Csak épp teljesen más okból. Ő örül, én meg kárörvendek.
- Nana! Csak ne olyan hevesen Miszter! – ingatom meg az orra előtt a mutatóujjamat. - Mielőtt diadalmas örömtáncot lejtenél, szólok, hogy az alku így hangzott: A nyertesről a vesztes húz le egy-egy ruhadarabot. A nyertesről. – ismétlem meg hangsúlyosabban az utolsó szót, hogy biztosra eljusson Ville-hez az infó. - Jól hallottad. – döngöm. Néhány másodpercig csak figyelem az arcát, vajon lelohad-e az a pofátlanul elégedett vigyor onnan.
Valami biztos rémlik neki.
- Hümmm… – nézek aztán végig rajta, mire lepillantok a bakancsára. Somolyogva fordulok vissza a szemeibe. - Mintha kissé túl lennél öltözve. De azt az örömöt nem adom meg, hogy egyből a gatyádtól szabadítsalak meg. – böffen ki belőlem egy kurta, halk nevetés. Élvezné, az biztos. Így utólag rájövök, hogy ezzel a zseniális csavarral nem csak őt szopattam meg, de magamat is. Vagyis inkább csak magamat. Egek... De ha már nagy volt a szám és belementem a játékba, hadd szóljon.
- Lásd kivel van dolgod, megelégszem a sáladdal. – pillantok Ville-re, enyhén félrebillentett fejjel, amennyiben beletörődik, hogy nagyon félreértette a dolgokat, és valójában ő az, aki vereséget szenvedett. Ha nem kötekedik és ellenkezik, finoman az ujjaim közé csippentem a fekete sál egyik végét, és óvatos mozdulattal letekerem a nyakáról. Nem kapkodok. Lehúzom a válláról az anyagot, ami végül a kanapéra hullik.
- Hehe. 1:0 Helsinkinek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 11:48 pm

És tiltakozik! Először méginkább tágul a szemem, de másodjára visszahőkölök. Hogy MIVAAN??
A nyakamba kapom a részletes okfejtést én meg összeszűkült szemekkel még mindig hátrálva méregetem. Ez most szívat!??
Pár másodpercbe bele is telik a művelet, de aztán arra jutok.. csak nem megyek most vele vérre!!?
A FENÉKET! - vigyorodom el, de egy panaszosnak tűnő sóhaj végez vele. Játék.. Mondjuk, vagy legalábbis színészet, de ahogy átveszi az irányító szerepet, egyetlen percig se ellenkezem. Hát akkor kislány.. Jöjjön aminek jönnie KELL!

- Mindig tudtam hogy egy boszorkány vagy.. - ezt már csak dünnyögöm, álcázott sértettséget is csempészve bele, de szemeimben látszik hogy csak színészet, az övé vagyok.. rendelkezzen velem!

Amikor méreget, meg se mozdulok. Várok. Nem sürgetem, mint mondtam... Aztán leragad a bakancsomnál, én meg rámarva a derekára hogy le ne essen, csak a másik térdemre támaszkodva félig, hajolok előre hogy irányba nézzek, csak aztán vissza a szemeibe.

- Jól gondold meg! - vigyorgom, de aztán ki is böki azt a bűvös szót. Háttt... Szolgáld csak ki magad, Kislány!

Újabb sóhajjal dőlök vissza a korábbi helyemre, de nem hátra, megtámaszkodva a pamlagon, csak félúton, közte és a cucc között, elég közel.. hogy az illata bekússzon a tüdőmbe, de távol, hogy még épp a szemeibe nézhessek.

- Hátakkor.. - dünnyögöm, egy pillanatra sem eresztve azokat a szemeket, és végig azokba nézek ahogy ereszt az anyag, lassan adva meg magát az óvatos húzó erőnek, aztán eltűnik a kezei között.

- Csak szerencséd volt. - tartom még mindig hűvösen azokat a szemeket, de aztán.. - Élvezd ki..! - kacsintok rá, és egy hosszúnak tűnő lassú mosoly elnyújtva kikúszik a képemen.

- Következő kör!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 9:45 am

Ville megrökönyödése elég látványos; gúvadnak a szemei, én meg csak vigyorgok rá.
Sóhajt egyet és dünnyög mellé valamit, mire sunyin pillogva rá megvonom a vállam. Méghogy boszorkány.
- Szimplán szemét vagyok. – jah. Nagyon szemét. Tényleg.
Megfogadom a tanácsát, és jól meggondolom mitől szabadítsam meg. És persze nehogy már örüljön, úgyhogy megy a sál.
Naná, hogy szerencsém volt!
- Remélem így is marad. – állom Ville közeli tekintetét, mire egy röpke másodpercre kiöltöm rá a nyelvem.
Elégedetten heherészek az orrom alatt, miközben újra osztok és Ville markába nyomom a lapokat, aztán jönnek az enyémek. Az ujjaim közt széthúzott kártyák fölül sunyulok Ville-re. Nálam ilyen a pokerface waze. Addig varázsolok a lapjaimmal, meg azokkal, amik a kanapén hevernek a közösben, míg közepesen szarra nem sikerül amortizálni a kombinációt. Ez a legjobb, amit ki tudtam hozni belőle.
- Van egy olyan érzésem, hogggy…. – döngöm halkan. - …neked reszeltek!!! – fejezem be élénken, és kiterítem a lapjaimat Ville előtt. Remélem nem ittam előre a medve bőrére, de valami azt súgja, hogy a béna pókeresek istenei megint rám kacsintanak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 5:05 pm

Elvigyorodok. Még hogy szemét.. De hamar elnyelem a vigyoromat, árt a megjátszásnak!
Amikor kiszúrja a sálat, ráhagyom. Csináld csak csillagom, úgyis én leszek aki utoljára nevet!

De aztán dünnyög.. egyenesen a szemeimbe, de nem hagyok a késztetésnek, továbbra is csak tartom azokat a hívogató szemeket, amikor nyelvet nyújt... Neheztesnek tűnő sóhaj, ahogy kitépem az övéből az enyéimet.

- Vigyázz mit nyújtogatsz, még leharapom. - húzok vissza a paklira az asztalon, de az a megátalkodott vigyor szele még mindig ott virít a szemeimben.

A következő kör! Hadd szóljon, és nem is ugatok bele, mikor a kezemben az újabb lapok, és most hogy egészen másféle a dolog fekvése, hamar lecserélem mind a kettőt. De akárhogyan is játszom vele.. A picsába!

- Fogadjunk hogy megbűvölted.. - dünnyögöm a lapok fölött a szemeibe, tetszik ahogy sunyít.. de aztán sóhajtok, és lássuk a kiscsillagnak hogy szolgál a szerencséje. Adjuk elő amink van!

- Drill.. - terítek, és bár egy rendes játszmában kitörölhetném vele a seggemet, kábé, de hátha itt szerencsésebbre rúgnak az események. - Gyerünk kiscsillag, mutasd mid van! - üres kezemmel kicsit megnoszogatom az eseményeket, de amikor terülnek a lapok, rá kell jöjjek a szomorú(?) tényre.

- Bassza meg! - vágom rá, kissé hátrahőkölve, de nem annyira hogy a fenekére essen, vigyázok én egy ilyen szépségre, és vigyorogva rázni kezdem a fejemet.

- Jól van.. jól van.. - egyezem bele - ez a szabály.. - térek vissza a szemeibe - Vagyis amit kifundáltál hogy elérd a terved. - még mindig vigyorgok, viccesen, de amit meg kell tenni, hát meg kell tenni! - Mit akarsz!  - bököm állal is meg, válassz baby, kedvedre, mindenem a tied!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 5:27 pm

Szóval leharapod, mi?
Kihívóan meredek a szemeibe, az ajkamon mocsok somolygás fityeg. Csak addig nézek félre, míg megkeverem a paklit. Új kör, új adag izgalom és némán elmormolt fohász.
Megbűvölni? Na ne mááár! Kacagás rázza meg a vállaimat.
- Tudod mit? Innentől Te fogsz osztani. – tartom fel mindkét tenyerem megadóan. - Még mielőtt a máglyán végzem boszorkányság miatt.
Meglátom Ville lapjait, és örömittasan felnyerítek.
- Háhh! A szerencse istenei is úgy látják, hogy ki kell egyenlíteni az esélyeket. – célzok arra, hogy rajtam kevesebb a ruha, amitől meg lehet fosztani, Ville azonban becsületesen fel van szerelkezve. Illetve már csak volt.
Ismét lepillantok a bakancsára, aztán lassan előre dőlök az ölében ülve, hogy egy kézzel kioldjam a fűzőket. Egyiket a másik után.
- Nálam akkor ér véget a játék, amikor a bugyidig hámoztalak. – döngöm a fűzőkkel ügyködve, majd felülök és Ville szemébe nézek nagy komolyan. Mellesleg tudom, hogy a fiúk nem bugyit hordanak.
- Ugye van rajtad alsónadrág??? – tudakolom. Nem ám meglepődök! Tudom, hogy szeret egy szál pöcsben villogni, de talán ma erőt vett magán.
A választ megvárom, aztán felkelek Ville térdeiről. Kilépek a kanapé és az üveglapos asztalka közül. Ha hagyja magát, lehajolok, és elkapom a lábát, hogy lecibáljam róla amit kell.
Az acélbetétes csuka makacskodik. De bedobok apait-anyait, nekifeszülök, még Ville-t is lehúzom a kanapéról, ha nem kapaszkodik, vagy nem vigyáz. A bakancs egyszercsak leugrik róla, én meg seggre huppanok a padlón. Ville fél bakancsával a kezemben röhögök.
- Egy megvan. – mutatom fel elégedetten, majd félreteszem. - Ide a másikkal!
Feltápászkodom, és érte nyúlok, hogy azzal is hasonlóan megküzdjek.
- Téged egy élmény vetkőztetni. – dünnyögöm a lábbelit cimbálva. - Minden csajt így megizzasztasz? – lesek fel Ville-re, s rávillantom hírhedt banditamosolyomat.
Végre leszedem róla.
- Győzelem! – rikkantom jókedvűen. A bakancsot meg menesztem a párjához.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 6:19 pm

NANÁHOGY! - válaszol a szemem, de a lapok járását jobban figyelem, de hiába várom a szerencsémet. Vagyishogy... Oké, ez is egy elfogadható változat!

- Jól van, jól van, ne szívd mellre.. Ossz csak! - mosolygom, bááár.. nem ütne szíven ha égne. Legalábbis ha a vér az ereiben, de asszem az egy sokkal későbbi történet.

- A szerencse istenei.. aha.. - vigyorgom vele, de mint mondtam.. cselekedj kislány kedvedre, és meg is van a következő célpont.
Nagyon stíröli a bakancsaimat, megint.. én meg szemmel követem.

- Biztos vagy te ebben!? - kérdezem, de máris nekiáll a műveltnek, szóval.. - hát akkor szolgáld ki magad. - engedem, és ahogy előre dől, én hátraeresztem magam és a támlának dőlve végig a hátát figyelem. Most kezd kaparni a torkom egy cigire..
De akkor beszól egy hatalmasat!

Vigyorognom kell, de nem szólalok meg. Egészen addig míg ki nem egyenesedik, az én kezem meg.. jaja, amivel eddig a derekát öleltem, csak óvatosan simít végig a farán.

- Ez egy talány lesz.. kedvesem.. - vigyorgom, de a kényelmes helyemet egy percig se engedem, jólesik.. így hátradőlve ebben a helyzetben, és különben is, kedvemre figyelhetem.

Még akkor is figyelem, amikor feltolja magát. A helyén hiányozni kezd, de én csak megszívom az orromat, és szemeimmel követem ahogy nekiveselkedik. Röhögnöm kell, de tényleg.. a mai lesz a kedvenc estém, biztos vagyok benne, és ahogy küszködik.. én meg nem segítek, A FENÉKET! Dolgozzon meg érte..!
Mégis sikerül fennmaradnom a kanapén.  

- Hogyne! - szűkítem aztán a szemem az övéibe - Csak ők pont másért izzadnak. - vigyorgom tovább, de van itt még valami. - De gyere csak ide.. Folytassuk! - kapom el a kezét előre dőlve, és ha nem ellenkezik - nagyon - vagy ráz le, visszahúzom az ölembe, egészen míg újra hátradőlök.

- Most hogy ne tudj belepiszkálni, én keverek.. - hajolok előre a pakliért, tolok bele vissza mindent és most úgy rendesen, kajakra megkeverem, a következő kört már nem nyúlhatom mellé.
Lapok a kézbe, a többi a helyére, a pakli megint az asztalon, én meg megint hátradőlve, rendezgetem a helyzetet. Ez valami oltári szar kör lett! Ami nekem.. JÓÓÓÓÓ!
Fel is virul egy elbizakodott vigyorom.
Ez az ÉN köröm lesssz!
Gyerünk baby, mutasd te mire vagy képes!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 7:12 pm

Ville visszakérdez, mikor nekiesem a bakancsának. Jah… Most komolyan? Félnem kéne a szivárgó gyilkos gázoktól? Miért? Az talán virágillatú, amit a lányok finganak?
Nem vagyok paraszt, csak a sör dolgoztatja az agykerekeimet.
Vigyorogva tökölök a fűzőkkel, amikor megérzem, hogy Ville a hátsómat hümm… Tapizza. Határozott mozdulattal egyenesedem vissza és meredek az arcára.
- Te, Ville… Nem azért kérdeztem, hogy van-e rajtad gatya, mert én így ismerkedem. – döngöm, résnyire szűkülő szemeim fenyegető, illetve némi nevelő célzattal megvillannak. Persze nem vérkomoly az ügy. Csak egy kicsit. Mihez tartás végett. Ám kedvem lenne elereszteni egy röhögést, amiért ilyen pofátlan. A szám sarka halványan feljebb is rándul.
Remek… Egy talány… Amit nekem kell megfejteni. De előbb tudjam meg én, hogy ő milyen tangát hord, mint fordítva.
Meg kedvesem??? Jól hallottam? Ville nyelvújít? Ezt fel fogom írni valahova. Múltkor a hegyekben is benyögött valamit, ami ritka furán csengett az ő szájából. Mi is volt az? Áh! Megvan! Szekerce.
Lerángatom róla a bakancsot, de nem érdekel, hogy kemény meló. Nem hagyom magam, teljesítem a küldetést.
Mit nem mond Ville! Ki hitte volna, hogy azokat a csajokat másban veri le a víz.
- Jó, oké, már bánom, hogy szóltam. – dünnyögöm heherészve, erre előredől, és a kezemért nyúl. - Neeeeem akarok én izzadni. – szögezem le nyomban, és továbbröhögcsélek, ahogy engedek a húzásnak. Mégis zavarba ejtő az a magabiztosság, amivel visszaültet az ölébe.
- Nézd már… Csak azt ne mondd, hogy máris hiányoztam. – cukkolom. De hogy minek, amikor tudom, hogy úgyis visszavág?!
Ville lecsap a paklira és vadul keverni kezd. Kussban figyelem. Annyit mozdulok, míg a fülem mögé tűröm a hajam.
Megkapom a lapokat, amiket gyorsan le is cserélek. Addig bűvészkedek, míg valami emberien pocsékot nem produkálok. Vagyis majdnem pocsék, mert annyira nem is gyenge, sajna. Úgy fest, ez a pakli annak hoz szerencsét, aki keveri.
A kártyáim fölül Ville-re kukkantok. Utálom azt a hülye elbizakodott vigyort a képén. Nem tetszik ami mögötte bújik meg.
- Fuck it! – szisszenek fel hirtelen. Na, többek közt ezért nem pókerezem. Üvölt rólam a szar lapjárás.
Már nem tudom tovább butítani az eredményt, úgyhogy terítek Ville orra előtt.
Csessze meg. Ez most nem jött össze.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 8:12 pm

Elnevetem! Nehogy azt mondja hogy nem esett jól! Mégis teljesen ártatlanul emelem el/fel a kezem, mindkettőt és meredek tök ártatlanul a szemeibe. Pedig az erdőben nem panaszkodott.. - vonul ki egy sunyi mosolyom, de ebből a lány már nem sokat láthat, mert letelepedett a bakancsokhoz, és úgy néz ki keményen megdolgozik. Ez az kislány, MINDENT BELE!

Rossz kérdés.. rossz a válasz. Márakinek, mégiscsak egy röpke mosoly, ennyi amit kicsal a képemen, de ahogy érte nyúlok és azonnal.. ellenkezni kezd, a korábbi mosoly kikúszik röhögőre.

- Ne aggódj.. semmi olyan nem történik amit nem.. - torpanok meg - ..élvezel.. - aztán mégis maguktól jöttek a szavak, én meg képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgásomat. - Vagyis akarsz. - köhögök bele, de messziről sikít hogy köze nincs a véletlenhez, mégis remekül szórakozom. SŐT! Egyre érdekesebben!

- Sose tudhatod! - kacsintok a szemeibe, de két kezemmel már a paklit keverem, szóval vissza is a műveletre.
Kikerülnek a lapok, és most én vagyok az aki ügyesen bűvészkedek, már HA! Sose higgy a szerencsének, mindig megszívat a szentem!
Feltűnik viszont a lány savanyú ábrázata. Ez azért még rátesz egyet az egészre, és hogy bizakodom!?? NaNÁ, az még senkinek nem ártott meg! És ahogy kiterülnek a lapok, előmászik a farba, és bebizonyosodik hogy most nem nekem csengettek!
Felnevetek! Rá is csapok a lány combjára az ölemben, nem akkorát hogy bántsam vagy megsértsem, csak kifejezem az örömömet.

- EGYENLÍTEK! - vigyorgom még mindig ahogy kiegyenesedem, és most én jövök, egy cseppet sem leplezetlenül nézek végig a lányon, hogy meghozzam a döntésemet. - A pólód kell! - mutatok rá egyenesen, a mellkasát nem érintve, de aztán vissza is a szemeibe, nyilvánvalón mennyire komolyan gondolom. Ő hozta a szabályokat, és a törvény értelmében.. ezt a hóhért most szó nélkül felakasztom!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 8:32 pm

Ville nem böki ki azonnal, hogy mit akar, de nem is kell, mert gyanítom.
A pólóm. Naná, hogy az kell! Nem a zoknim, ááá neeem.
- Még nincs vége. – döngöm mélyen zengő altomon. Nagyon-nagyon komolynak hat az a hideg ábrázat, amit bevetek a hangom mellé.
Persze, hogy nincs vége, hosszú még az este és fordulhat a kocka.
- Egye fene, egyszer neked is mákod lehet, nagyfiú. – bazsalygom, bár kissé keserűen. - Essünk túl rajta. – sóhajtok beletörődve a vereségbe.
Nem mintha meg akarnám könnyíteni a dolgát, de részint felé fordulok, hogy le tudja húzni rólam úgy a ruhadarabot, hogy az egyben maradjon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 9:01 pm

- Persze hogy nincs.. - dünnyögöm, de mindvégig csak őt nézem, ebből viszont nem engedek. Kivéééveee... ha azt mondja, NEM!
De nem mondja. Legalábbis egyelőre, én meg csak tovább várakozok, arra hogy beteljesíthessem aaa.. követelésemet.
Meg is adja! Magát.. én meg mélyre szívom a levegőmet, még egy utolsó perc a szemeibe, aztán ahogy felém fordul.. hajtsuk végre azt a műveletet.

Nem kapkodok, semmit se sietek el. Tökéletesen felmérem, két kezem kinyújtott tenyérrel forrad rá a csípőjére, aztán...
Olyan lassan csinálom amilyen lassan csak megtehetem. Nem tagadom, élvezem. Minden egyes percét, ahogy tíz ujjam mikor eléri, rásimul a csupasz bőrére.. ahogy engedi magát az anyag, és ha nem menekül, vagy ha nem pattan fel, nem töröm magam hogy a testétől eltávolodjak.

Lassan adja meg magát az anyag.. már az oldalán tartok, érzem hogy megremeg(?) a kezeim alatt, de én csak koncentrálok. Nem a látvány, az érzés az amire figyelek. Ahogy érzem ujjaim alatt a bőre meleg, ahogy siklik rajta fel a kezem és ahogy a melltartó csipkéjét(?) elérem, csak ekkor engedek és távolodom el, hogy ha a kezeit megemeli nekem, már az előbbiekre rácáfoló tempóval, már sokkal gyorsabban emeljem le.
Ha összejön, az anyagot belegyűröm a két kezembe, és egy észrevétlen szippantás, és a cucc már repül is a hátunk mögé a földre. De a szemem beleragadt a szemeibe. Még mindig...

- A tied a következő kör.. - töröm meg aztán a csöndet, ha ő nem beszél, én meg nem beszéltem, annál valami sokkal jobb dolgom volt. És most.. na igen, most sem kételkedek ebben...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 9:39 pm

Ville hozzáfog. Én meg felsóhajtok. Ám legyen, ha már játszunk, és vesztettem. Azt várnám, hogy türelmetlenül nekem esik és letépi rólam a pólóm, de meglepetésemre nem ez történik. Lepillantok a csípőmre tapadó kezeire, a tenyeréből áradó hőt a ruhán keresztül is érzem. Nem egészen tudom mire vélni ezt a megfontolt lassúságot, a kimértséget, amivel gyűrni kezdi felfelé az anyagot. Szórakozik?
Ville teljesen közel van, nekem meg lángol a fejem. Forrón lüktetni kezd az arcomban a vér, ahogy gyengéden végigsimít az oldalamon. Valahol kellemes, mégis feszültté tesz. Nyelek egyet, míg az ajkaimat összeszorítom kínomban.
Nem nézek rá, nem merek, csak kitartóan lefelé bámulok. A karjaimat aztán készségesen felemelem, a szemeimet pedig behunyom, amint Ville a fekete melltartóm vonalához ér. Végül érzem, ahogy az anyag végigcsúszik az arcomon, a karjaimon, és lekerül rólam. Most találok csak vissza a tekintetére, erre Ville a kanapé mögé hajítja a pólóm.
Mit meg nem adnék azért, hogy tudjam mi jár most az eszében. Biztos körbekukkolta a domborzati viszonyokat. Hogy elégedett-e azzal, amit lát? Azt nem tudhatom.
Ami a művelet végeztével rajtam marad, az nadrág és melltartó kombó. A rohadt életbe... Két kézzel fogom a hajam és fötröm előre szaporán a csupasszá vált vállaim fölött. Némileg takarnak a hollófekete tincsek.
Amíg engem zavar a meztelenkedés, addig Ville boldogan és zavartalanul nudizik minden körülmények közt. Asszem fel kell zárkóznom. Másfelől meg… ezt nem fogom bírni ép elmével. Van itt valami, ami enyhítheti a szenvedéseimet. Sosem hittem, hogy valaha hozzányúlok, de a ma este megköveteli. A benyelt sör némileg pörget és ellazít, felszabadít, de a hatásfok nem az igazi. Ide egészen más kell. Valami erősebb.
- Várj! Még mielőtt folytatnánk… Ezt csípni fogod. – mondom, mire megint felállok Ville öléből, és kisietek a konyhába. Eszemben sincs megváratni. A felső szekrényből nyújtózkodva halászom ki a kék vízipipát. Óvatosan bánok vele, meg azzal a fém dobozkával, amit mellékeltek hozzá a cimborák. A pipa formás teste a pulton koppan. Töltök bele vizet, majd a fém tégellyel és a vízipipával masírozok vissza Ville-hez. Talán kamillázik, hogy mit művelek, de biztosan felismeri a cuccot.
A rágcsás bödönöket áttelepítem a kanapéra, hogy legyen hely az asztalon. Lepakolok oda, aztán Ville-re emelem vigyorgó pillantásom.
- Amolyan „Üdv Vegas-ban” ajándék volt a szomszéd sráctól és a haverjaitól. – magyarázom. - Ez pedig… – mutatom fel a kerek fémdobozt. - …vicces dohány. Igen, jól hallottad.
Valamiféle keverék, figyelmeztettek a srácok. Még rendesek voltak.
Alattomos mosolyra görbül a szám.
- Gondolom benne vagy egy kis füstölgésben.
Biztos meglepi Ville-t, hogy pont én ajánlgatok effélét, de kurva jó okom van rá. Túl kell élnem valahogy ezt az estét, és ez csak úgy lehetséges, ha mértékkel öntudatlanságba menekülök.
- Ez is olyasvalami, amit még sosem próbáltam. – teszem hozzá egy kisebb vállrándítással.
Letelepszem törökülésbe a szőnyegre, Ville elé az asztalhoz. A hátamon díszelgő sérülés már nem is izgat, hogy látja-e. A TV vibrálásával elegy félhomály jótékony.
- Öhm… Megtöltöd? – pislogok fel Ville-re, miközben felé nyújtom a tégelyt. - Fogalmam nincs melyik részébe kell tömni. – vallom be némi szégyenpírral, de lehet, hogy ez még az iménti hadművelet hagyatéka.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 10:19 pm

Érzem a feszélyezettséget. Hogy honnan!?? A testében. Mégis csak egy szó.. egyetlen szóra van attól hogy azt mondja: álljak le!
Mégsem beszél. Én meg nem ellenkezem..

Amint lekerül a cucc, nem stírölöm végig. Nem mert nem érdekel, hanem mert nem az a lényeg az egészben. Ahogy ujjaim közé gyűröm a pólót, mélyet szippantok belőle. Érzem az illatát.. az ő szagát, és ez egy rándulásnyi mosollyal tölt el.

Repül a póló, és térjünk át a következőre. Nem, nem vetkőztetném, tovább, egyszerűen csak megadom a lehetőséget, de akkor..
Nagyot sóhajtok, nem kerülve el a feszült zavara útközben, de akkor megállít. Én meg megállok, nem tehetek mást.
Felkel, én meg hagyom. Kissé előre dőlök, feszült figyelemmel kísérem mi az amit művel, és nem mondom hogy nem lepődök meg amikor levadászik egy pipát. Ja.. lehet hogy úgy is maradok, többre értékelem a cigimet, de amikor meglátom azt a kis dobozt mellette.. Ezaz kislány, keményíts csak be!

Elmosolyodom. Pont mielőtt beszélni kezd, fel a szemeibe, aztán csak hagyom, hadd beszéljen. Persze azt nem mondom hogy nem taperoltam le a testét már amikor háttal volt, útközben.

- Add át neki üdvözletem.. - emelkedek fel a térdemről, ahol megkönyököltem valahol félúton mikor tüsténkedett, és mélyre szívom levegőmet. Nem cigi.. de ez is megteszi!

- Ó, hát távol álljon tőlem hogy ellenkezzek.. - dőlök hátra a kanapén, teljes súllyal megtámaszkodva a hátlapon - Végül is illetlenség lenne.. - vetítek - elutasítani egy 'isten hozott' ajándékot, vagy nem? - az a korábbi mosoly még mindig ott virít a képemen, de ha nem kér segítséget, hagyom, hadd rendezkedjen, addig is.. na igen, egész kellemesnek nyílik a kilátás, egyetlen percig se bánom.

- Vagyis akkor újabb strigula.. - fűzöm csak hozzá emlékezve az erdőre, de ahogy lerakja magát, egyenesen a szőnyegre, én se terpesztek tovább a pamlagon. És akkor felhangzik egy kérdés.

- Persze! - vágom rá újabb mosollyal a cuccért nyúlva, és ahogy emelkedik a doboz, az orromhoz húzom egy rövid vizitre, megragad az illata. - Egész kellemes.. - dünnyögöm, és bár korántsem olyan erős mint ami itt figyel a hátsó zsebemben, erről a lánynak nem kell tudnia.
Minden további szó nélkül hajtom végre a műveletet. Már csukott szemmel is megy, én is így kezdtem még.. na igen, olyan 11 évesen, de ez egy újabb elhallgatott infó.  
Minden a helyén, feltérdelve a farmerzsebemből előtúrom a gyújtómat, és a 'Hölgyek előnyben' értelmében felé nyújtom a szívókát.

- Szívd erősen! - tartom a szemem az övéiben, ha érte nyúl, jó.. de ha nem, ha visszautasítja a kezdő lépést, magam veszem kézbe az ügyet, és egész addig felszívom az egészet, mire a szén rendesen parázslani kezd. Nekem nem fog megártani...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 1:07 pm

Hogy Ville a pólómat szaglássza, hát istenem. Már ha jól láttam, hogy lopva beleszimatolt, mielőtt hátravágta a francba. Édes illatú parfüm és gyenge izzadság elegyét érezhette rajta.
Nem mondom, hogy nem feszélyez a félmeztelenkedésem. Kerülöm is Ville pillantását, nehogy észrevegyem, amint valamimet stíröl. Még lehet, hogy hozzávágnék egy díszpárnát, mielőtt lángolni kezdene a hajam is.
Előkerül a vízi pipa, és letelepülök az asztalhoz. Közben azon agyalgok, ami az elmúlt percekben történt. Most kezdem csak felfogni a részleteket, és cikáznak a fejemben az új gondolatok. Bahh… Pasi még sosem vetkőztetett le. Na, nem mintha a nők olyan gyakran. Ha valaha kekszelésre kerülne sor, szerintem én ott fogok megsemmisülni. Már vetkőzés közben azért könyörögnék, hogy lőjenek agyon. A meztelenkedés, a kitárulkozás önmagában is érzékeny pontom, az meg főleg, ha VALAKI MÁS foszt meg a védelmet jelentő fizikai burkomtól.
Oké, Ville-vel nem is olyan régen fürödtünk egy tóban, de ott
1. elvileg nem kukkolt. (Bár vannak kétségeim.)
2. Ott ÉN dobtam le a hacukám magamtól. Nem volt külső beavatkozás.
Akkora hülye vagyok, hogy simán lehetnék szőke is. Konkrétan lőttem egy öngólt ezzel az új játékszabállyal. Áh, alig voltam elbizakodott, meg meggondolatlan. Azt hiszem erre mondják: aki másnak vermet ás, maga bele potty.
Már mindegy. Itt van előttem az asztalon a gyógyír a problémára. Hogy mennyire erős a cucc, amit a dohányba kevertek, meg egyáltalán mi az, és milyen hatással lesz rám, a hóhér tudja. Megint biztos hozok egy kurvajó döntést, mint azzal a béna kártyás csavarral. Leszarom. Ez egy ilyen balfaszkodós este részemről. Úgyis kettőnk közt marad Ville-vel. Egyáltalán mi a legrosszabb, ami történhet? Legfeljebb halálomig ezzel fog szopatni.
Balommal az asztalon könyöklöm, az állam a tenyeremben fekszik és érdeklődve figyelem Ville mit ügyködik. Hogy kellemes? Ő már csak tudja. Én is megszaglásztam anno, de a dohányon kívül nem tudtam eldönteni mit érzek, mivel illatosították. Talán zöldalma, meg az a titkos hozzávaló, amitől vicces lesz az egész.
Ville kezei rutinosan járnak. A szememmel követem hova teszi a dohányt, aztán mit gyújt meg. Látszik nem most csinálja először.
Mikor végez, és felém kínálja a szívókát, a szemeibe nézek. Megrázom a fejem.
- Először inkább Te. – jah, mert látni akarom hogyan kell ezt rendesen. Ville már szakértő, majd puskázok tőle, mi az hogy erősen szívni.
Valszeg én előbb fejre állok a cucctól, mint Ő. Sőt, van egy olyan sejtésem, hogy neki ez meg se kottyan.
Ville tüdeje jól bírja, a szén vörösen felizzik a tartójában. Megvárom, míg végez, és leteszi a csőre erősített kék izét, csak ez után szólok hozzá.
- Keverj és ossz, ha megvagy. – közben az ujjaim közé veszem a szívókát, hogy a számba toljam a végét. Hogyan is csinálta Ville? Mélyen letüdőzte.
Megszívom, a tanács így szólt. Erre a szemeim kikerekednek, ahogy a totál ismeretlen kesernyés íz elárasztja a szájpadlásomat és lekúszik a torkomon.
Fura inger kerülget, és köhögésbe kezdek, amitől kibüfögöm a füstöt.
- Baszki... – dünnyögöm magamon röhögve, apró köhögésektől fuldokolva. Bééénaaa!!!
Az első slukk elég volt. A fuldokláson kívül nem észlelek más változást. Azt hiszem. Lehet, rám nincs is hatással az ilyesmi. Hehehe.
A szívókát visszafektetem az asztalra, és várom a lapjaimat, ha még nem kaptam. De ha Ville már osztott, felszedegetem őket az üvegről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 3:08 pm

Hát jó.. Nem probléma, simán megoldom én magam, és néhány erős szippantás, csak míg úgy igazán életre kell a szén maga, és alig telik néhány rövid percbe, talán pillanatba, mire a dolog lassan működni kezd.

- A tiéd! - nyújtom át, miután a felszólítás eljutott a fejembe, de mivel nem nyúl érte, a csövet csak lazán elfektetem. Az utolsó füstöt csak valamikor ekkor eresztem el, habáár.. meg vagyok róla győződve hogy ez csak gyenge lazító. Esetleg egy közepes.

Pörög a kártya, oszlik a pakli. Fél szemmel közben néha őt figyelem, látom a bátortalanságot a szemeiben, és vissza a paklira mosolygok. De hol is tartottunk!??

- Csak óvatosan.. Ne nyeld be elsőre.. - még mindig mosolygom, de már elé is kerülnek a lapok, a többi az asztal közepére, és ahogy megemelem.. Na igen, most nem lennék túl boldog ha minimum százasokba kerülne a dolog, de az új szabályok mellett.. Nem veszett a helyzet!
Nem vigyorgok, meg se mukkanok útközben. Csak felnézek a szemeibe.. és rándulásnyi mosolyt villantok.

- Mid van!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 09, 2015 4:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 3:29 pm

Ropognak a kártyalapok Ville markában. Csúsznak elém az enyémek, én meg épp fuldoklom.
Ville figyelmeztet.
- Már késő. – felelem rekedten, szivárog a számból a füst. Vigyorogva köszörülöm meg a torkom.
A szívóka elfekszik az asztalon.
Felszedegetem a lapokat. Akárhogy nézem, szar az egész. Csípőből bevágom őket és cserélek. Hát, ettől sem lett jobb a jövőképem.
Még mielőtt elhangzik Ville kérdése, konkrétan rámarok a pipára és a számba tömöm, hogy nekiessek, mintha csak oxigénpalackra lenne kötve. Pár szippantás. Nem is olyan bonyolult ez!
A cső megint az asztalon köt ki. Nem vagyok irigy, nem sajátítom ki. Ville-nek is hagyok.
Hogy mim van? A nem létező pókerarcom mindent elárul.
Szépen, nyugodtan, üres, angyali bájjal a képemen kiterítem a lapjaimat Ville előtt. Nem nehéz ezeknél rosszabb kombinációt összehozni.
Egy csendes sorozatgyilkos tekintetével méregetem Ville-t, kegyetlen mészárlást ígérek. Ez az. Hogy csak ígérgetek, azt is kussban. Rohadt nyugodt vagyok, de attól még nézhetek rondán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 4:37 pm

Megvigyorgom. Egyszerűen vigyorognom kell, de hamar csúszik a pakli, fekszenek a lapok, és ahogy bekerül a saját a kézbe, a helyzet árulkodó. Nem cserélek.

A lány.. a lány ennél rosszabbul már nem festhet, ezért muszáj.. na igen, megint muszáj egy elégedett mosolyt megejtsek, kap is a cuccra serényen, ami meghozza a második mosolyom.

- Ha így folytatod, hamar kidőlsz.. - dünnyögöm, értse amire jólesik, előttem már ott fekszenek a lapok és ahogy az övé is kiterül, egy nyugodt sóhajt villantok.

- Háttt.. úgy néz ki újabb akasztás. - kivonul már a mosolyom, az a széles, féloldalas féle, és ha már rajtam a sor.. Végiglegeltetem rajta a szemem, na nem, nem pofátlan módon hogy felmérjem, azon már rég túl vagyunk, csak hogy mi legyen a következő lépés.

- Most.. hogy ne mondd hogy pofátlan vagyok, könnyítsünk a szabályokon. - emelem a szemeibe az egyik szemöldököm, hogy ajánlat!?? Valami afféle, de ne legyünk már tetvek, vagyis...
Felegyenesedem, és lehajolva az üvegen fekvő doboz cigiért, a számba tömök egyet. Nem árt meg egy kis kárpótlás.
Hogy gondolkodom!?? Messziről úgy tűnhet, ahogy rövid mosollyal elmélkedek, de aztán vissza komolyba.
Hozzá lépkedek, és egy utolsó szippantás, mélyre.. és az üvegasztal szélén elfektetem a cigimet. Nem eshet bántódása.
Csak azután térdelek le mellette.
A szemeibe nézek. Hogy mit akarok!?? Az majd mindjárt kiderül.

- Én veszem le rólad.. de TE.. vagy az aki választhatsz. - magasodom szinte teljesen föléje, hacsak.. nem emelkedett útközben ő is térdre, hogy közel egyvonalban legyen a szemünk. Közel...

- És jár nekem valami fájdalomdíj cserébe! - hogy megéri e!?? Neki.. biztosan. Talán. Vagy pont hogy nekem éri meg. Ezt most neki kell eldöntenie. De hogy hol lesznek a buktató helyzetek!?? Ez a kockázat az egészben.
De most neki kell dönteni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 5:21 pm

Épp emésztem a lapjárásomat. Ville erre beszól valamit, én meg az arcába bámulok.
- Ne is foglalkozz vele. – döngöm.
Valami szöget üt a fejembe. Le kell csekkolnom. A szemeim a plafon felé forognak, mintha keresnék ott valamit. Semmi szokatlan… Minden olyan, mint volt. Ez az anyag nem működik. Lehet, hogy átbasztak??? Azt se tudom hogyan kéne éreznem magam, vagy mit kéne haluznom betépve. Nem szédülök és azok az idió… köhömm, vagyis édes Teletubik sem nyivákolnak ugrálva körülöttem.
Megint Ville hangja kúszik a fülembe.
Akasztás?
- Mi van? – pillogok rá értetlenül. - Jah! – kapok hirtelen észbe, mire megskubizom a kiterített lapjait, azokról meg visszavándorol a tekintetem Ville-re.
Folytatja a mondókáját. A beígért könnyítésre gyermeki örömtől csillannak fel a szemeim.
- Az jó. – bólogatok, vadul egyetértek. - Könnyítsünk.
Cuki a mosolya, ami ott vetít a képén, de eltűnik róla, miközben felkel és hozzám lép.
Csak pislogok rá, hogy mit szeretne, a fejem kérdőn billen félre. Beleszív a cigarettájába és letérdel mellém. Felé fordulok, a szemeim még inkább megnyílnak, hogy Na? Mi van?
Nyugton ücsörgök a seggemen törökülésben, eszemben nincs felkelni, tök kényelmes így.
Hiába magasodik fölém, valahogy nem tud rám ijeszteni, de az ajánlata, ahogy kifejti... sántiítsántítSÁNTÍÍÍT. Teljes gőzerővel dolgoznak a fogaskerekeim.
- Óóó! Pikácsu azt hiszi bepalizhat... De nemmm! – bököm meg a mutatóujjam hegyével Ville mellkasát. - Vidd, amit akarsz. Nem dőlök be. Nem ám!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 6:32 pm

Hát jó.. - egy rándulásnyi mosoly amit a dolog megérdemel, aztán jön a terv. Illetveee.. nem is igazán tervezem csak a dolog úgy jön magától. Mert olyan jófej vagyok. Vagy mert..

Már ott térdelek előtte, de látom, üt a cucc. Muszáj elmosolyodjak a tényre, de eszemben sincs vele piszkálni. Még meggondolja magát azt lőttek az egész estének! Pedig.. élvezem vele ezt a helyzetet, de még HOGY(!).. élvezem!

Az ajánlat elhangzott, neki meg beletelik néhány percbe.. - percbe!?? - hogy fogja a tényeket, de van időm, nem sietek. Csak figyelem. Továbbra is, mintha saját szemmel látnám ahogy dolgoznak a fejében a részletek, az egyre táguló pupilláján túl.
Egy rándulás vonul ki a képemre.
De aztááán...

- Hát jó! - már másodszor - Ha nem kell az önzetlenségem.. - vigyorgom, de nincs ebben színészet. Tényleg komolyan gondoltam. - Akkor a nadrágod kell! - nem mutogatok, nem is intek, nagyon jól tudja mire van szükségem, egyszerűen csak kinyújtom az övéért a kezem, és úgy.. térdelve, ösztönzöm hogy talpraálljon.
Ez az én menetem lesz..!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 6:55 pm

Önzetlen??? He?
- Óóóóóó!!! De édes vagy! – dünnyögöm gúnyosan. Ville álláért nyúlok és az ujjaim közé csippentem. Finom erőszakkal megingatom, mint azok a kikent-kifent csipkedős nyanyák szokták a rég látott kisunokáikét a vasárnapi mise után.
- Mindjárt leereszkedik a mennyei angyalkórus körénk és elzengi a szentté avatásod ódáját.
Ville kiböki mire pályázik, én meg elengedem és leeresztem a kezem.
- Szóval a gatyeszom kell? – röhögöm el magam, amikor a kezemért nyúl. Egyébként gőzöm nincs min röhögcsélek.
- Jjjó! – pattanok fel egyszeriben a helyemről.
Enyhe terpeszben állok Ville előtt, miközben várakozón pislogok le rá. Ha még ott térdel. Essünk már túl rajta!
- Akkor ne dumálj, hanem csináld! – parancsolok Ville-re katonásan.


A hozzászólást October Soininen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 09, 2015 8:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 7:44 pm

Vigyorgok! Már hogy a fenébe ne tenném azt hiszem tetszik ez az új October.. Mit tetszik!!? Többször kéne ezt művelnie, legalább minden héten! Vagy nap.. Vagy akár minden órában, a tényeken nem változtat. Akármit is csinál, a gatyáját leszedem!

Újabb vigyor ahogy még mindig dől belőle, már-már röhögés, de hamar rendbe teszem, már a dolgokat, és bár nem tenyerel a kezembe, csak egyszerűen felpattan.
Ez az baby, akkor csináljuk gyorsan!

- Ejj, de sietős..! - röhögök már másodszor ahogy megáll előttem, és ha azt mondja csináljam, eszemben nincs habozni egy percig sem, az övét - már ha van neki - elsőre bemérem és neki is állok a dolognak.

Csattan a csatt.. aztán követi a gomb is. A cipzár csak lassan, a hangja nem kapkodva tölti be a néma kuss teret, a háttérben már a szőkéknek is lőttek a tv-ben, már csak valami sejtelmes kékes fény tölt be mindent.
Ha nem akadályoz.. folytatom. Ha nem szól bele.. nyolc ujjam kúszik is be kétoldalt a bőréhez a gatya szélébe, és még mindig nem kapkodva el, egy percig se, egy utolsó pillantás fel a szemeibe, mielőtt lassan húzni kezdem. Ha nem izeg.. mozog.. amit remélek, hogy nem kezd el vágtázni útközben, úgy a combja közepénél változtatok a helyzeten és már a két hüvelykujjam bújva be a bőréhez, engedem az anyagot tovább. Egész a bokájáig jutok vele.
Ekkor felnézek a szemeibe. Most vagy kapaszkodik, belém.. és hagyja hogy tovább művelkedjek, vagy valami tökmás történik.
Várjuk ki, hogyan is folytatódik tovább a történet!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 8:55 pm

- Ha bárkinek elmondod… álmodban foglak nővé operálni. – dünnyögöm, ahogy Ville az övemen matat és kicsatolja.
Ez a gatyahuzogatás mókásnak tűnik, tudom, hogy csak játszunk, rábasztam kártyázás közben, de valami aprócska hang azt súgja, hogy nem lenne szabad hagynom és helytelen. Aztán jön egy heves érzelemhullám, ami mindezt elmossa, és azt dübörgi, hogy szarjam le mit csipog a másik.
Bal kezem mutatóujját kampószerűen az ajkaim közé akasztom. Az ujjam hegye a fogaimat érinti, de nem rágom a körmöm. Csak árgus érdeklődéssel pislogok lefele Ville-re. Megkapaszkodik a nadrágom derekában, s húzni kezdi, de valami tetűlassan. Frusztrál, hogy szórakozik. Húzza le és kész!
- Jaaaj Ville! Mit pöcsölsz? Most csinálod először? - kezdek türelmetlenül aprócskákat toporogni. Mikor abbahagyom a rángást, hátrahanyatlik a fejem, és a mennyezetre szegezem a pillantásom. Megvakarom a tarkómat, és hatalmas, fáradt lélegzetet veszek. Hangosan fújom ki a levegőt. Türelmetlen vagyok. És a röhej, hogy a legparányibb szégyenérzet sincs bennem, amiért ott állok előtte egy szál fekete alsóneműben. Abbahagyom a plafon szemmel verését, és visszafordulok Ville felé. Ekkor tolja földig a nadrágom. A fekete sztreccs anyag összegyűrve öleli körbe a bokáimat.
Összenézek Ville-vel. Azon tanakodom, vajon most ki kéne lépnem a gatyámból?
Erre felvisít a kapucsengő, az arcom meg örömteljesen felélénkül.
- Csengettek! – veszek lendületet, hogy meginduljak, de a lábaim még a nadrág foglyai. Kis híján elveszítem az egyensúlyomat. Épp csak nem vágódom el.
- Hoppá...
Gyorsan korrigálom a helyzetet, és megtámaszkodom Ville-n.
- Öööh… Én így nem nyithatok ajtót. Megtennéd, hogy megnézed ki az? – rezegtetem meg a pilláimat kérlelőn, aztán végigmérem magam.
- Úgy festek, mint aki most vesztett vetkőzős pókeren. – bukik ki belőlem egy kacaj. - Jah! Mert vesztettem. Miért nem szóltál? – lököm meg Ville vállát gyengéden, mintha ő tehetne az egészről, hogy kiesnek a dolgok hébe-hóba.
Vesztettem. Micsoda felismerés! Egy igazi zseni vagyok.
Ha még odalent térdel, mindkét kezemmel benne kapaszkodom, a vállain, és megszabadulok a nacitól. Mielőtt eltűnne. Mármint nem a naci, hanem Ville.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 10:34 pm

Vigyorognom kell. Már sokadszorra. Megtöri a meghittséget!(??) De nem bánom, rohadtul bejön a szövege, hát még az amit leművel közben!

- Előbb taperolod te le a Sixtus-i kápolna főmuftijának seggét, mint hogy az én golyóimat tapogasd... - beszélem a cipzárnak, de nem zavar meg a koncentrálásban, tökéletesen értem én a dolgomat, és tökéletesen érzem is, amit muszáj éreznem. - De ne aggódj... lakat a számon.. - ez már a művelet közben csúszik az egészre, eszemben sincs pofázni közben, bárkinek.. AKÁRKINEK! Ez csak az én jutalmam kell legyen.
Legalábbis elsőre...

De akkor csak mocorogni kezd. Nekem meg sokadszorra áll vigyorra a szám, ja.. köze nincs a másik verzióhoz, de nem szólok egy kurva mukkot sem, csak folytatom amibe belekezdtem.

- Türeleeeeeem.. - beszélek a lábának, tetszik hogy úgy viselkedik mint egy gyerek, de akkor se engedem, még ha semmi.. kibaszott pedofil hajlam sincs benne. Azt hagyjuk meg a rohadt Gridnek. - rázkódom meg, de ami itt van előttem most sokkal jobban érdekel.

- Segíts! - nézek fel a szemeibe, de már visít is a csengő ami elrántja a figyelmet. - Hé.. hé.. HÉ! - kapom el ahogy kis híján pofára esve menekülne, és jobbnak látom rendezni a helyzetet.

- Te most maradj.. itt! - emelkedem fel, de csak miután kirángatta magát a gatyából és úgy nézek le a szemeibe - És szerintem abból, többet ne szívjál. - intek a hátam mögé, belekacsintva a szemeibe, és akár lehuppan, akár még szteppel egyet, én letörölhetetlen vigyorral a fejemen, hitetlenkedő fejrázással közelítem meg az ajtót.
Hogy hol kell kinyitni!?? A TÖKÖM TUDJA! Mégis rátenyerelek valamire, amit valamiii.. kaputelefonnak sejtek, és beledumálok az egészbe.

- Sör!?? - kérdezem. Tisztán és egyértelműen, amire egy egyszerű "Aha.." a válasz. - Gyere fel! - mondom, aztán még egy gomb. Mázli, hogy csak kettő van belőle, de még egy pillantás a lányra ott mögöttem.. akármit is csinál, újabb fejrázással vigyorog meg az ajtó felé a fejem.
És azután jön az újabb csengő!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



7 Sins - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» The city of sins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-