KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
7 Sins - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 10:41 pm

Az anyukája? Különös, hogy megemlíti. Nem szokta. Ville arcára emelem a pillantásom, még akkor is figyelem, miközben leül. Semmit nem tudok a szüleiről. Az interneten és az újságokban sincs róluk semmi. Félek, ha most nekiállnék finoman faggatózni, akaratlanul is beletenyerelnék valamibe, ami esetleg kellemetlen számára, és elrontom a kedvét. Talán majd legközelebb bátorkodom érdeklődni a szülei felől, most inkább nem kísérlem meg. Mégis... Kíváncsi vagyok honnan jött. Mármint ki volt régen. Tőle szeretném hallani, a szájából, és nem bulvárlapokból.
Erre megdicséri az illatokat.
- Kösz. Remélem az íze is bejön majd. – kacsintok Ville-re az asztal másik feléről.
Én nekikészülődöm, és az ujjaim közé kapom a villát meg a kést. Látom, hogy Ville még nem durálja neki magát a kajának, de aztán megvan miért. Első a kávé. Nyilván, a fekete üzemanyag nélkül nem lehet elkezdeni a napot.
- Wow. Neked tuti szőrös a torkod. – mosolygom meg, ahogy egyetlen kortyra dönti le a tűzforró italt.
Törökülésbe húzom a lábaimat a széken, aztán a késemmel félbe nyisszantom a szalonnát a tojással együtt. Fogok két fél szelet kenyeret, és közéjük pakolom a matériát. A szenyót kézzel is be lehet tolni.
Mindkét könyökömmel az asztalon támaszkodom, miközben a reggelit majszolom.
- Gondolkodtál már azon, hogy melyik nap szeretnél korizni? Nem felejtettem ám el, ne hidd, hogy megúszod. – duruzsolom somolyogva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 2:09 pm

- Nem kételkedem.. - mosolygom egyenest a szemeibe, habár azt azért nem fűzöm közbe, hogy most akár egy mamutot is fel tudnék kajálni.
De előbb jön a kávé! Kell az energia a mai napra, és ha már semmit nem aprózok el, ezzel se teszem, egy húzásra tolom be.
Csésze koppan az asztalon, de a méltatlankodására nevetnem kell.

- Ja.. mondták már.. - vigyorgom továbbra is az asztalra - de szerintem csak a whisky tartja karba - a kezembe veszem a kést meg a villát.. Bassza meg ezekkel nem tudok mit kezdeni!
Eldobom és valami egyszerűbb eszközhöz folyamodom, ha már úgyis a vállamból lóg ki. De ahogy elnézem.. őt se kell félteni.

Olyan hamar tűnik el az első adag a torkomba mintha ott se lett volna. Jöhet a következő. Csak nyelek, nem dumálok, na meg rágok, megszoktam már a sebességet amikor két.. oké, mondjuk hogy kérődzés közben megint az ő hangja csap meg.

- Mhm? - kérdezem vissza felcsapva a szemeimet de még letolom azt az utolsó falatot. - Szóval nem adod fel! - vigyorgom, és most nyoma sincs annak a korábbi ingernek, az érzés amikor a hideg végigfut a hátadon. Vajon miért??
Nagyot sóhajtok, de most kivételesen nem panaszkodok. Elrendezem az arcberendezésemet, ja.. megtörlöm a kezemet is és a tányér mellett kopogva válaszolok.

- Ha te is ott leszel, bármikor.. - kacsintom rá a már.. már a tököm se tudja hányadikat, de az egész belülről fakad. - Merthogy kell valaki aki kiment ha belefulladok. - mindezt vigyorgom, teljességgel átélve, de valami ott belül.. na igen, úgy látszik még mindig be van rezelve, valami olyantól.. ami nem is létezik. A kurva anyját! Adjunk neki!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 3:07 pm

Diszkréten mosolygom meg Ville-t, ahogy nekiesik a kajának. Mégiscsak emberből van. Már kezdtem gyanakodni, hogy ha sosem eszik, akkor vagy valami terminátor, vagy fotoszintetizál.
Sőt, mintha még kevésre is sikeredett volna az adag. Villámgyorsan betolta.
Az enyém feléből szenyót csináltam, azzal elgüzmölődök egy darabig, úgyhogy Ville felé kínálom a másik tojást és szalonnát.
- Kéred? – tudakolom várakozva. Felőlem átlapátolhatja maga elé, de a tányért is viheti. - Ha még burkolnál valamit, nyugodtan szolgáld ki magad. – intek a frigó felé.
Összenézek vele.
Szóval nem adom fel… Lassú mozdulatokkal csóválom meg a fejem.
- A-a. – újabb hari a szenyóból, és miután lenyeltem, Ville-re vetítek egy csibészes mosolyt. - Ha már állítólag megdöglök érted, az a legkevesebb, hogy korizol velem. Nem gondolod?
Hogy én is ott leszek? Neeem, gondoltam külön-külön megyünk. De nem szivatom ilyen gyermeteg kötekedéssel Ville-t. Bevallom, beugrott, hogy megemlítem Mickey-t, csakhogy motiváljam, de szerencsére nem kell ilyen mocskos trükkökhöz folyamodnom. Meg aztán nincs is szívem hozzá.
- Majd fogom a kezed, ne parázz. – döngöm Ville szemeibe, és az ujjaim ráfonódnak a csészére, hogy a szám elé emeljem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 6:26 pm

Nagyot sóhajtok. Bejönne még egy vizilóbeefsteak, de nem szoktam enni mégis éhes vagyok. Tényleg erősnek tűnik az a cucc!

- Ha te nem kéred.. - emelkedik meg a szemöldököm, és ha bólint vagy rázza a fejét, mindegy, a lényeg hogy nem kér többet, 3 másodperc alatt szabadítom meg a fél koponyától.

- Kösz.. nem.. ennyi elég lesz.. - tiltakozom már az utolsó falatot is magamba tömve, és TÉNYLEG! Ha nem állok le ebből hányás lesz, és nem olyan amiért megérte.
De becsúszik egy újabb kérdés. Korcsolya!?? Elképzelem ahogy flitteres szoknyában pipiskedve bénázok a jégen és elkap egy röhögőgörcsszerű érzés. Mégis engedek neki. Hogy miért?? Mert megígértem. Vagy nem.. nem.. egyszerűen csak jó vele lenni. És ha ehhez bénáznom kell, hát bassza meg az élet, MEGTESZEM!
Meg is van a döntés, de a szám még nem jár el. Várok. Kivárok.. Hogy mire?? Mondjuk amikor újra fűzni kezd, de erre meg megint vigyorognom kell.
Viszont megkapja a válaszom. NaNÁ, hogy elmegyek vele, akár a világ végére, mégis becsúszik egy kitétel. Csak mondvacsinált.. persze... Mégis muszáj megint elmosolyodjak amikor azt mondja majd fogja a kezemet.

- Máris több a kedvem hozzá. - rántom félre a fejem, de a szemem beleragad a szemeibe, még akkor is amikor a csészébe iszik.
NA! Ne kezdjük ezt elölről!
Megszívom az orromat, és inkább felkapom azt a.. villát vagy kést, ami közelebb esik a kezembe, és újra és újra megforgatva a kezemben minden körnél koppan az asztalon.

- Szóval akkor mikor rántasz el a belső poklom legmélyére!?? - a szemem már megint az övéiben, a szám sarkában tompa vigyor játszik, de hogy kellemetlen e?? A FENÉKET! Mondtam már hogy vele bárhova elmegyek...!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 6:58 pm

Ville a villával játszadozik. Ő aztán betolt mindent pillanatok alatt, én meg még itt güzmölődök, mint valami rágcsáló. Most kifejezetten jól esik lassan nyámnyogni.
Belső pokol? Höhöhö. Muszáj vigyorognom.
- Ez csak egy kis műjég. Nem fog visszanyalni, ha rálépsz. – magyarázom, némi gunyoros szín is vegyül a hangomba. Nem tudhatom, hogy irtózik a jégtől, az okokról meg pláne nem lehet lövésem.
Hogy mikor?
- Kizárólag tőled függ. Az én estéim általában szabadok. Neked mikor lenne jó? – tudakolom. - Válassz egy estét a héten. – igen-igen, még ezen a héten megyünk. Nem fogjuk elnapolni a dolgokat. Jó buli lesz, majd meglátja.
Az átforrósodott csésze jólesően melengeti a tenyereimet. Lassan kortyolgatom a kávét, de közben is Ville arcát fürkészem a csésze szája fölül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 7:27 pm

- Sose a nyalással volt a gondom.. - idomul be egy kis apró szösszenet, de fogom één.. itt valami sokkal komolyabb van terítéken.
Hát akkor vágjunk BELE!

A héten.. Hm. Gondolkodom. Vagy legalábbis úgy teszek, és az útközben megérkezett már a hátamon felfutó hideg kézzel-lábbal tiltakozik. Én mégse szoktam megadni magam. Olyan könnyen..

- Holnapra Grid beszervezett valami pofavizitet. - könyökölök meg két alkarral az asztalon - Megint pénzt tarhál a koncertre. - szívom meg az orromat - de a ma este.. - hagyom félkészen a mondatot, még ha minden egyes porcikám is sikítva tiltakozott.

- Azt mondják ha akasztás jön, hozd minél előbbre! - vigyorgom újra telibe, de most semmi nem tudja elvenni a jókedvemet. Ja.. jól mondtam..
Ma mesés egy napunk lesz!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 8:29 pm

A nyalásos beszólásra beleröhögök a kávéba. Félre kell tartsam a csészét, különben minimum belefulladok.
- De bolond vagy… – motyogom alig hallhatóan, mire megköszörülöm a torkomat. - Aaa műhelytitkaidat nem biztos, hogy velem kéne megosztanod. – incselkedek heherészve az asztal túloldalán. Ville valószínűleg rákontráz valamit erre megint. Előre felkészülök lelkileg.
Grid meg a vizitjei. Lehet, hogy valami nem stimmel a taggal, és talán nem ok nélkül utálják a fiúk, de a kedves menedzserünk ért a pénzhez, és kiváló szimata van, hogy megtalálja. Mindig mindent faszályosan elintéz, úgyhogy ebből a szempontból egy szó sem érheti a háza elejét.
Ville kiböki a fél választ, ami nem kicsit lep meg. A ma este hallatán feljebb vonul a szemöldököm a homlokomra.
- Látom, Te is nagy híve vagy a „hagyd magad, előbb szabadulsz” életfilozófiának. – döngöm, s Ville-re villan az a tipikus és hamisítatlan October-féle banditamosoly. - Helyes. Akkor ma este. Menjek érted, vagy majd találkozunk a koripálya bejáratánál?
Hogy mi lesz, Ville hogyan éli túl, passzolom. Minden esetre kétségem sincs afelől, hogy kurva jó móka elébe nézünk. Főleg, hogy elképzelem, ahogy a korin lavírozik. Hehehe. Sunyi, gonoszdi vigyor sejlik fel a képemen a csészém fölött.
És van itt még valami. Nem csak Ville előre megjósolható bénázása mulattat. A bennem élő lányt különös izgatottság járja át. Szóval, ha Ville haza is megy, még lesz folytatása a napnak.
Jah. Mintha a stúdióban nem láthatnám eleget…  De az valahogy akkor sem ugyanaz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 8:54 pm

- Pedig hiszed vagy sem.. szívesen megtenném.. - vigyorgok én is bele, de ez csak egy rövid kitérő volt egy másik szigetre, az azt követő részek sokkal lényegesebbnek bizonyulnak.

Ám aztán megint vigyorognom kell a következő szövegére, és ha már..

- Gyere értem.. - bököm rá nemes egyszerűséggel - Félő hogy ha nekem kell odamennem, még egy bivalycsorda se cipel el.-  És való igaz! Az őszinteség nagy úr.. azt mondják, én meg nem találok okot hogy ferdítsek. Hogy beszari vagyok?? A fenéket! De ez egy rohadtul jó indok hogy többet vele legyek!

- Szóval akkor hánykor!?? - emelkedik meg a szemöldököm előre dőlve, szar dolog de megint éhes vagyok egy cigire, és már a fogaim közt érzem az émelyítő ízt.


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 16, 2015 10:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 9:19 pm

- Sejtem… – dünnyögöm bele a csészébe, talán nem is hallja. Nem baj, nem feltétlenül kell.
A bivalycsordán muszáj hangosan felnevetnem.
- Tyű! Hát ez… igazán kedves. Szóval kenterbe vágok egy egész bivalycsordát. – még a végén elkezdek félni magamtól. Hehe.
Miután kiszórakoztam magam a gondolaton, bólintok Ville választására. Valahogy sejtettem, hogy inkább ezt szeretné, de azért rákérdeztem. Biztos, ami biztos.
- Oké, érted megyek. – és jön az apró részlet, ami mindközött a legfontosabb. - 8-ra. – felelem Ville hidegzöld szemeibe mosolyogva. Arcvonásaim közé kikezdhetetlen határozottság fészkelte be magát.
Igyekszem leplezni, hogy mennyire várom az estét. Nem csak a kori, hanem, hogy Ville-vel.
Csak nyugi, kislány!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 10:22 pm

- Most mondd! - kontrázok rá egy elbújt mosollyal a szám szélében, de hamar váltunk a dolgon. MIKOR!

Előre dőlve kérdezek, de egy percre se engedem azokat a csillogó szemeket, még ha az egészet én is képzelem bele.

- Vagyis babamuri lesz.. - vigyorgom el a végére, de NEM! Egy cseppnyi kifogásom sincs ellene, egyszerűen csak jólesik ellentmondani neki. - Tehát 8-kor megjelensz a stúdió előtt és.. - hagyom félbe folytatásra várva a mondatot, de aztán mégis én folytatom. - a mocival.. - bólintok rá őt győzködve - És ha már kihajtottad belőlem a lelket, és kellően kiélvezted a helyzetet.. - itt már nehéz elnyomnom egy vigyorral teli nevetést - akkor cserébe...! - és itt vége. Hagyom hogy ő fejezze be?? Hogy válasszon!?? Nem tudom. Kíváncsi vagyok.. mindenesetre.

- Mert ugye nekem is jár egy kis fájdalomdíj! - kacsintok a szemeibe, de jól esik játszani vele. SŐT! Van még ötletem hogy mi az ami jólesne! Mégis.. most jófiú leszek.. - dőlök vissza hátra a székemben és azt a korábbi kést, valahogy újra a kezembe veszem.

- Vagy nem így látod?? - emelkedik fél szemöldököm a szemeibe, és eszemben sincs leengedni onnan amíg nem kerül az orrom elé...
...hát minimum a válaszom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 11:24 pm

Babamuri?
- Ha Te így hívod… – böffen ki belőlem egy röpke, halk nevetés. - Az lesz. Arra mérget vehetsz.
Erre Ville ideghúzó stílusban elkezdi felvázolni az esti programot. Üvölt róla, hogy élvezi az egészet. Hogy engem szivathat. Most még legalábbis. Kiváncsi leszek a koripályán mit alakít.
- Iiigen… – bólintok arra, hogy 8-ra ott leszek nála.
A mocival, ez is stimmel. Újabb bólintás. Az arcomon kitartó vendégként trónol a vigyorom.
- És felszedlek. – tennék pontot a történet végére, ám Ville nem várt fordulattal rukkol elő. Lehet, hogy tudat alatt mégiscsak sejtettem; valami van a tarsolyában, amit alig vár, hogy előránthasson. Felnevet, ahogy szívja a vérem.
- Mondd. Ne kímélj. – búgom mély hangon, színtelennek is hathat, de a mosolyom rácáfol.
Türelmesen végigvárom, hová tervez kilyukadni.
-Fájdalomdíj…? – az hát. Lesz neki fájdalomdíj asszem. - Ville… – felsóhajtok. A tekintetem töretlenül függ azokon a kristályos férfiúi szemeken. - Még a pályára sem értünk ki, de Te már az intenzívre készülsz? – nem bírok ellenállni a vigyorgásnak, aztán enyhén megcsóválom a fejem. - Hihetetlen egy alak vagy. Több optimizmust, ha kérhetem!
Erre megint az ujjai közé veszi a kést, amivel az előbb játszadozott.
- Ugye nem azzal akarsz rávenni az együttműködésre? – célzok a késre. Persze csak szórakozom. A legjobbkor nyúlt utána, és valahogy hülyén adja magát a szitu.
Lázasan töprengek ezen a bizonyos „fájdalomdíjon”. Lehet, jobban járok, ha én választok, mintha Ő.
- Cserébe… Hmmm… – gondolj-gondolj-gondolj! Nem is olyan egyszerű ez, bakker. Már tudom, hogyan érezhette magát Micimackó.
Áh! Megvan! Kicselezem.
- Cserébe legközelebb Te vihetsz el engem, valami „szadista” helyre. – mert a koripálya valóban az… Ville szemszögéből legalábbis. Hehehe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 12:14 am

- Felszedsz.. EZ IS TETSZIK! - ismétlem utána, de van itt még...
És be is fejezem a mondókámat csak mert.. mert csak jólesik látni az arcán azt a rémülettel vegyes tekintetet amit.. valljuk be valahogy rohadtul szeretek.
De aztán akadékoskodni kezd. Nekem meg muszáj elnevetnem! Rohadtul élvezem, és bár sanszos hogy első körben lazán bemutat elsőre, megvan hozzá a spiritusz benne, mégis valamiféle köztes megoldás születik. Vagyis inkább csak javaslatot tesz...

A kés megáll a kezemben, és újabb mosollyal dobom el.

- Szóval azt mondod áldozzam be magam ma este valamiért.. - rövid a szünet - ami MAJD.. termelhet gyümölcsöket?? - széles a vigyor a fejemen, de eszemben sincs feladni - És mi lenne ha inkább ma este.. - dőlök megintcsak előre újra megtámaszkodva a két kezemen - vinnélek el valahova.. valahova amit nem árulok el.. ami meglepetés.. Mármint Neked! - újabb vigyor a fejemen - a jégizé UTÁN! És neked meg kell bíznod bennem!?? - a szemem már mélyen az övéiben, már ha hagyja és nem kapja el, és eszemben sincs kirántani onnan.
Lássuk kislány! Mennyire is bátor az a híres finn vérmérséklet!??
Megadod e nekem magad!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 9:28 am

Hajaj… Az angol nyelv szépségei. Direkt mondtam úgy, hogy Felszedlek. Mert ilyen mocsok vagyok.
- Gondoltam, hogy bejön. – sóhajtok mindentudóan somolyogva. - Vártam is, hogy fennakadj rajta.
Pf. Egek. Ilyen érzés, amikor az ember flörtöl? Fura, de egész kellemes. És tényleg. Belőlem jön, mert totál tiszta a fejem. Hacsak nem szenvedett az agyam ilyen-olyan maradandó károsodást a vízipipától. Hehehe.
Igazság szerint lövésem sincs mit ajánlhatnék Ville-nek cserébe. Olyasmin gondolkodom, ami mellett a káposzta is jóllakik, meg a kecske is megmarad. Köztes megoldás születik: kreatívan átpasszolom a labdát. A vezérfonal adott, a többin agyaljon Ő.
Gyümölcstermelés? Érdekes hasonlat.
- Innen is megközelítheted. – mosolygom töretlenül Ville különösen szép szemeibe. Mázlista, hogy férfi létére ilyen lélektükrökkel áldotta meg az ég. Van bennük valami misztikus, és lehengerlő. Ville megérinthetetlen túlvilági része tagadhatatlanul ott ragyog bennük. És nem én vagyok az első, sem az utolsó nő, aki képes lenne órákig elveszni a varázsukban.
Ville folytatja a kis verbális játszadozást. Mindkét karommal az asztalon könyöklöm. Az egyik elfekszik rajta, a másik tenyeremben meg ott tartom az állam. Csak hallgatom mit magyaráz. Újabb titkolózás. Naná, hogy érdekel milyen terveket szövöget estére.
- Szeretem a meglepetéseket. – bazsalygom sunyin vigyorogva. - Megdumáltál.
Nem kérdés, hogy bízom benne. Amióta találkoztunk, Ville azóta sem adott egyetlen okot az ellenkezőjére.
- Ja, igen… Bukó és kesztyű legyen nálad. – javaslok néhány apróságot egy kacsintás kíséretében. - A bukó az útra kell, nem a pályára, nyugi. - teszem hozzá iziben, még mielőtt ráhoznám a frászt. - ...De a hátsódat lehet nem ártana kipárnázni. - nevetgélek az orrom alatt. Oké, oké, ha rajtam múlik Ville nem fogja eldobni magát.
Egy fekete sisakot otthagytam nála anno, azóta is ott kell legyen. Valahol. Kesztyűre is szüksége lesz. Hideg az a jég. Úgy sejtem, párszor le fog ülni. Emellett nem csak a hidegtől véd. Kisebb lesz az esély, hogy más korisok lenyisszantsák az ujjait. Azokra még szüksége lesz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 2:55 pm

- Mégiscsak kezdesz kiismerni... - rázom meg hitetlenül vigyorogva a fejemet, de aztán jön a folytatás. És nem is AKÁRMILYEN folytatás, már magát a procedúrát élvezem vele, hát még azt ami jönni fog!

Meglepetééés! Már hogy a jó életbe ne, és nem habozom végig figyelni ahogy belefekszik az álla a kezébe. Tetszik ez az érzés!

- Külön haszon!- vigyorgom fel hátradőlve, a hátam csapódik a támlán, de továbbra is vigyorra áll a szám. - Szóval akkor nálam.. 8-kor.. és utána egy kis mellékes.. - fogalmazok nem véletlenül zavarosan, ez is a játék része!
Talán bólint, talán van hozzáfűzése, de akkor bekerül a többi a képbe, én meg nem tagadva válaszolok.

- Okééé, vedd elintézettnek - nyugtázom ezt a részletet - és a seggemet is kipárnázni.. Megjegyzem! - kacsintok rá megint, de kezd szokásommá válni. Mikor is fűztem én valakit utoljára!?? Lehet egy évtizede.. De úgy látszik mégse jöttem ki a gyakorlatból, már ha az eredményét nézem.

- Na akkor.. - veszek egy nagy sóhajt vissza előre dőlve és eltart jóó pár másodpercig mire fellököm magam. Rohadtul nincs kedvem elmenni! - akkor végeztünk!?? - kérdezem még mindig mosollyal, de jobb kezem már közben valahol a lapos dobozért matat a farzsebemben. - Randi.. 8-kor! - vigyorgom, és mindvégig őt figyelve a számba tolok egy lapos, és igencsak megviselt darabot.
Simán belefér még az ebbe a körbe!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 3:29 pm

Hogy Ville mit tartogat estére, lövésem sincs, de nagyon kiváncsivá tett.
Lefixáljuk a részleteket, mire Ville feláll. Ahogy elnézem, ugyanolyan levakarhatatlan a vigyora, mint az enyém. Talán fertőző.
A kérdésre, hogy végeztük-e, bólintok.
- Jah. – vonom meg a vállam hosszan.
A farzsebében matat, és nem állhatom meg, hogy ne tegyek egy rövid megjegyzést.
- Egész jól bírod cigi nélkül. – döngöm somolyogva, mire én is felkelek az asztaltól. A tányérokkal, evőeszközökkel a kezemben ellépek Ville mellett, s megindulok a mosogató felé.
Arra, mi elhagyja még a száját mögöttem, felrándul a homlokom.
- Az… Randi. – dünnyögöm, huncut félmosollyal a szám szögletében. Futó pillantást vetek Ville-re a vállam fölött, mielőtt a mosogatóban koccannának az edények.
Tudomásul kell vennem, hogy az. Te jó ég. Ilyesmit még senki sem tudott kiváltani belőlem, hogy akár eszembe jusson vele randizni. Azt hiszem, jócskán megcsapott a változás szele. A szép az egészben, hogy akarom. Akarom, hogy megtörténjen.
Felőlem Ville nyugodtan maradhat még, hisz nem zavar. Sőt. Jól érzem magam a társaságában. De ha menni szeretne, nem tartom vissza. Úgyis látjuk még egymást nem is olyan sokára.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 2:57 am

Okos lány.. És ügyes meglátás! Mégiscsak egy kóbor mosoly a válasz ahogy megszívom az orromat..

- Na jah.. - rövid szünet - Talán mert valaki jobban szórakoztatott.. - mosolygom el, de már tolom is a fogaim közé a szálat, de nem gyújtom meg. Helyette csak végig őt figyelem ahogy elmegy mellettem és indokolttá válik még egy megjegyzés.
Ez bizony randi lesz!

Megforgatom a számban a cigimet, de vele kíséri egy újabb vigyorom. Aztán ő visszatér az edényekhez, én meg ellököm magam hogy magamra rántsam a valahol elhagyott felsőmet. Valahol.. Meg is van, a kanapénál kapom el és félmásodperc alatt belebújok.
Még mindig mezítláb lépek ki az erkélyre, a kő már jó meleg, én mégis visszavonulót fújok, vissza, félig az ajtókeretbe, hogy nekitámaszkodva háttal végül aláküldve a lángot a ciginek, továbbra is őt figyelhessem. Mosogat.. vagy a fene tudja mit művel ott benn, én csak az orrom alá fújom a füstömet, és tök csöndben vagyok.
Tök csöndben.. ja, meg se mukkanok amikor hirtelen valami csörömpölni kezd. Még a szívásban is megállok, ráncolom a szemeimet. Ismerős nekem. Messziről jön. Valahonnnaan...

Ellököm magam az ajtótól és megcélzom a fürdőt. Biztos ott hagyhattam el!
Nyílik az ajtó, és TÉNYLEG!
A mobilom ott rezeg, és üvölti magából a rötyi mellett azt a dallamot.
A számba tolom a cigimet, és lehajolok. Ha Grid az, kajakra kinyomom de a kijelzőn meglátok egy másik nevet.
"Dieter"...

- Hát ez meg mit akar.. - kérdezem magamtól, de így nem tudom meg, ezért helyette nyomom a gombot és a fülemhez emelem.

- Mi kell!? - és várok.

- Hé.. Ville.. Üdv.. - ráncolom a szemem. - Figyelj! Tudom hogy elfoglalt vagy meg minden.. - fogalmad sincs mennyire. - de hallod.. az este becserkésztem egy csajt! - HE!?? - És megígértem neki.. tudod..! Szóval hogy találkozhat veled.. - dünnyögi én meg hülyén nézek - Figyelj, Vé, csak szöveg volt, de hallod.. kurva jó numera volt és kéne még belőle, szóval nem tudnánk ezt valahogy megoldani!??

BASZD MEG DIETER!
- sóhajtok egy kicsit sem kellemeset és tenyérrel megdörzsölöm a homlokom.

- Hé, Vé! Sokkal fogok jönni érte! Komolyan! ESKÜ! - lefogadom hogy a szívén a keze... Kurva németek!
Gondolkodom..

- Jólvan baszod.. - lépek ki az erkélyre - De KURVA SOKKAL! És el ne felejtsd mert fejbebaszlak! - már röhögök, de jól tudom Dieter nem az a link fajta. Még jól jöhet!

- Megyek.. - Kinyomom a telefont, és elnyomom a füstölgő csikket.  
Csak ekkor lépek be újra a lányhoz.

- Úgy néz ki a távozás mezeje hamarabb jött mint hittem. - csúsztatom a mobilt a zsebembe, és még duma közben, valahol összeszedem a zoknimat. - Dieternek.. segítségre van szüksége. - vigyorgom szélesen, miközben lerakom magam, a kanapéra, és magamra rántom a zoknikat.
Ha ő közben megközelített, úgy nézek fel a szemeibe, de ha még mindig ott matat a konyharészlegen, én vagyok az aki talpraállok és a közelébe merészkedem.
Használjunk ki minden pillanatot!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 20, 2015 2:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 4:21 pm

Eddig az összes pasit csípőből leráztam. Nem volt nehéz. De ha Ville-ről van szó… Valami veszettül rázza bennem az ébresztőcsengőt. Emlékszem, hogyan éreztem magam tegnap reggel a kávézóban csókolózás közben. Uhhh. Csessze meg. Felizgatott. És még mindig nem ez a legnagyobb WTF, hanem hogy RANDI. Egyenes út az ismeretlenbe. Ezzel a gondolattal elleszek egy darabig, mire hozzászokom. Este 8-ig bőven lesz időm.
Ahogy mosogatom a tányérokat és a csészéket, hallom, Ville mögöttem jön-megy, aztán a fürdőszobából kiszűrődik egy idegen mobildallam. Ville-é. Miután felveszi, valakivel nagyon lelkesen egyezkedik, még vérkomolyan be is fenyíti. Nem hallgatózom szánt szándékkal, de a részletek eljutnak hozzám.
Míg Ville a kanapén öltözködik, fényt derít arra, ki kereste. A hírekre mosolyogva fordítom felé az arcom a mosogató fölött.
- Rendben. – veszem tudomásul egy sóhajjal, hogy mennie kell, mert szólítja a férfiúi kötelesség. Bármi is legyen az, nekem nem tartozik magyarázattal semmilyen körülmények közt. Mégis ad.
Az edényeket és miegyebeket elrámoltam eközben a helyükre. A kockás konyharuhát, amiben épp megtöröltem a kezem, gondosan ráhajtogatom a sütő fogantyújára.
Ville léptei a hátam mögött neszeznek, ahogy közeledik. Megfordulok, és a hátsómmal a konyhapult szegélyének dőlök.
Eszembe jut még egy apróság estére.
- A szomszédjaid örömére majd túráztatom a mocit az ablakod alatt, hogy megjöttem. – vigyorodok a szemeibe.
Mint a nagyok. Höhöhöhö. Kicsit szerepcserés a szitu, de nem baj. Mi művészek vagyunk, rockerek, a magunk egyedi módján messze esünk az átlagos társadalmi normáktól.
- Kösz, hogy nem hagytál egyedül tegnap. – döngöm lágy mosollyal az arcomon.
Igazán sokat jelentett, hogy eljött és maradt reggelig. Ville nem is sejti, de pont Ő hozott életet ebbe a lakásba, ami a késes rablás után annyira ijesztőnek hatott a csendjével. Még arról a patkányképű tagról és az esetről is teljesen megfeledkeztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 2:35 pm

Zokni után bakancs.. aztán a lány...
Megszívom az orromat ahogy közelítek.

- Csináld csak.. Hadd lássák milyen belevaló csajjal nyomatom..! - vigyorgok vissza, nem is olyan messze megállva tőle, SŐT! Elég közel is az orra előtt, és onnan nézek le a szemeibe.

- Nincs mit.. - mosolygom félig magasodva csak fölé és jobb kezem megemelve az arca mellett egy tincsével játszadozom. Még mindig bejön az illata, pedig én is bűzlök tőle. - Én kösz, hoogy.. - figyelek vissza a szemeibe és egy újabb mosoly kiránt - Mindent. - ennyi a vége.- Felejthetetlen volt. - Még mindig vizslatom a szemeit, de nem tökölök tovább. Lehajolok és több mint óvatosan.. jóól elnyújtva megcsókolom.
De aztán nem húzódom el. Még mindig vizslatom a szemeit, aztán hirtelen vigyor csúszik ki a képemre.

- És ne aggódj.. - rövid a szünet - Nem mondtál semmit.. - teli torokból vigyorgom de aztán.. ha nem akadályoz meg benne, egy hirtelen fordulással célzom meg a kijáratot.

- Akkor este! - képtelen vagyok letörölni a vigyoromat, de valami azt súgja odaragadt örökre.
Baszod!
Kibaszottul nem tudom mi lesz ennek a vége.
És ha nem állít meg, vagy nincs hozzáfűznivalója az egészhez, minden további szó nélkül lelépek.
Már most várom az estét…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 3:11 pm

Felpillantok Ville szép zöld szemeire, ahogy megáll előttem alig néhány centire.
Szóval belevaló csajjal nyomatja. Én is csak vigyorogni tudok, és halkan kuncogni lányos zavaromban, miközben engem néz, és a hajamat birizgálja.
- Jah, a fingós dal minden bizonnyal az volt. – böffen ki belőlem egy kurta nevetés. - Én is élveztem. Mármint az estét. – teszem hozzá gyorsan.
Nos, igen. Azzal azért akad némi ellenérzetem, hogy becimbáltam Ville-t magammal a kádba, de mentségemre legyen szólva, nálam elmentek hazulról.
Észreveszem a mozdulatot, hogy lehajolna hozzám, én pedig feljebb fordítom az arcom és fogadom, amire készül. Már nagyon megszoktam ezt a részét. Ville csókjait. Tetszenek. Hol szenvedélyes, hol lágy és puhatolózó. Mesteri. Nem csoda, ha a csajok úgy odavannak érte.
Miután elszakadnak az ajkaink, kinyitom a pilláimat, és újfent a szemein állapodom meg.
Hogy nem mondtam semmit? Leesik mire érti.
- Mázli… – döngöm somolyogva. - Este. – ismétlem meg szélesen feszülő mosollyal én is. - Szia!
Figyelem Ville-t, amint sarkon fordul, és határozott léptekkel a kijárat felé tart. Tetszik a válla ritmikus mozgása, és az, ahogyan félresöpöri a haját járás közben. Már amikor.
A bejárati ajtó csapódik Ville mögött, én meg hatalmas, hosszú sóhajt engedek el. Elment. Megint egyedül vagyok.
Ideje összerámolni.

/ Köszönöm a gamét!  nyauu  Akkor este... 7 Sins - Page 7 Figure-skating-smiley/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 4:25 pm

i]..Hogy a fingós dal.. [/i]

- Az is! - vigyorgom, habár valljuk be, az a része nemigen ragadta meg a figyelmemet. Volt ott más.. szembetűnőbb látvány.
Mégse osztom ezt meg vele, helyette jön a csók. Sokkal.. kellemesebb és miért is pazaroljunk a tegnap estére több figyelmet.
És hogy kifelé mi járt a fejemben?? Egész sokminden. A legfontosabb tényező hogy vigyorgok.. mint az atom. És fingom nincs róla utoljára mikor tettem ilyet. Ahogy kifelé a lépcsőn.. végig az utcán és még bevágódva a taxiba is a fogaim közé gyűrve a következő lapos és közben féldöglött cigimet, már lehúzott ablakkal szórom ki a hamut az utcára.
Ez a nap már nem is lehetne tökéletesebb...

...



Folyt. este! Wink
Szívárványlovas...  tongue



THE END
(For now..)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



7 Sins - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Similar topics

-
» The city of sins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-