KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 LVPD 12. körzet...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


LVPD 12. körzet...  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 16, 2015 9:11 pm

Alig hallgattam el, amikor a férfi szinte felcsattant, én pedig érdeklődve figyeltem az arcát, a rezdüléseit. Ha ki akartak volna lőni, már megtehették volna, így nem igen volt kedvem nézelődni, de leginkább amiatt, mert ha valami balul sült volna el, arról Sean bizonyára értesített volna egy afféle zsarus jelzéssel, ehhez kétség sem férhetett.
Ahogy megadta magát, el kellett volna mosolyodnom, mintha éppen megnyertem volna a maratoni futást, de helyette csak figyeltem a szemeit, ami egészen közel volt már. Mikor maradt ki, hogy lecsökkentette a távolságot köztünk? Pislantottam egyet, zavaromban pedig majdnem el is ejtettem a tárakat, amiket aztán inkább magamhoz szorítva csak, de a fegyverem mellé engedtem őket az ölemben.
Megköszörültem a torkom. Várt valamire, az egészen biztos.
- Ott fogok maradni - jött az automatikus válasz, én meg még mindig ott ragadtam le, hogy közel volt. Túl közel, és ezért is húzódtam egészen hátra csak az ülésemben.
Miért kellett zavarba jönnöm? Volt értelme egyáltalán ennek? Igen...
A következő szavai viszont leginkább csak felháborítottak, de már ki is szállt az autóból, nekem pedig csak az maradt, hogy csúnyán nézzek az ülésére, a hűlt helyére. De aztán a büszkeségemen felülkerekedett az az érzés, hogy való igaz. Tudhattam akármit, tehettem bármit, akkor is csak egy civil voltam, akinél éppen ott rejtőzött a fegyverén kívül a fojtózsinórja is... amiről Sean nem tudhatott.
Felsóhajtva csak szusszantam alig egy pillanatot, és a lehető leghalkabban hagytam el az autót, becsukva az ajtaját is magam mögött, elrakva az egyik zsebembe előtte még a kulcsokat is. Az egy dolog, hogy nem zártam be az ajtót - pittyegéssel jelezve, hogy itt vagyunk - de legalább nem fogják meglovasítani az autót.
Feltűnésmentesen, halk léptekkel kerültem meg aztán az autót, és Sean jelzéseit követve tényleg azt tettem, amit mondott. A háta mögött maradva osontam utána, egészen hozzásimulva az oszlophoz, hagyva, hogy ő kukucskáljon. Valakinek mindig fel kellett áldoznia a szemeit, a fejét, és olykor elmaradt a headshot. Mint ahogy most is. Valami legalább a mi malmunkra hajtotta a vizet.
Nem mozdultam és nem beszéltem. Egyelőre. Hiszen a férfi azt mondta, ne tegyem. Én pedig igyekeztem, és csak egészen halkan zizegve meg mellette csúsztattam el mindkét tárat az egyik zsebembe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

LVPD 12. körzet...  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    LVPD 12. körzet...  - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2015 1:40 am

12 óránál áll az autó. 9-nél egy elhagyatott őrbódé romjai figyelnek, elég szakadt, de akár még lehetne is benne ember ha tényleg valami fontosat őriznek, ezért tökéletesen tapadok már csak háttal az oszlopon és előre figyelek. De nem látok. Semmit sem nézek, inkább a fejemben rendezem a tényeket.

- Nyílt a terep. Rizikós, és balra még egy beláthatatlan épület is áll. - magyarázom csak előre, habár jól tudom a nő ott áll mellettem, mégis jobb ha tudja mi az ami vár. - A kocsi olyan 10 méterre előre, mellette gyárépület, első ránézésre elhagyatott, de valószínű nem egyedül találjuk az érintettet. - hogy ezt honnan gondolom?? Megérzés. James a kocsiban egyedül ült. Ez biztos. Egy szerelmi, esetleg fizetett légyottra nemigen alkalmas a hely, ahhoz túl bonyolult és eldugott, biztos hogy valami van a levesben.
És a legidegesítőbb az hogy fogalmam sincs mi az.
Teljesen vakon futunk bele!
Óriási a kockázat...
És ez a első alkalom hogy megingok.
Nem magamat féltem, a levakarhatatlan nő az akit nem rántanék ismeretlen terepre.
És nem csak azért mert gyereke van...
Vissza az elejére Go down
 

LVPD 12. körzet...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nero Sawyer LVPD

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-