KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Parti nem várt fordulatokkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 4:03 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

22:44
Kristianidis Villa
Las Vegas, NV


Mrs. Lana Newton nagyjából elégedetten pillantott körbe a vendégeken: minden rendben, mindenki kellemesen szórakozik. Még azt a felborult puncsos tálat is idejében sikerült eltakarítatnia, nem beszélve arról, hogy Mr. Gavrosh-t is gond nélkül leállították, mielőtt túlzottan rámászott volna az egyik szemrevaló pincérlányra. Eme bravúrok véghezvitele anélkül megvalósult, hogy a díszes társaság ebből bármit érzékelt volna. (Vagy legalábbis a társaság azon része, aki nem üzletszerűen jár estélyekre.) Emellett pontban 21:00-ra felszolgálták a vacsorát is mind a 289 vendégnek, ahogy a nagyon háklis megrendelő kérte. Tény, hogy az újonc Miranda nem birkózott volna meg a feladattal, ezért sem ugorhatott be a balga módon a zuhany alatt ma reggel karját tört Noreen helyett, aki eredetileg felelt volna az egész felhajtás lebonyolításáért.
– …látod, ezért kellett anyunak lemondani a ma délutáni shoppingolást az ő kiscsibéjével – csipkedte volna meg a nő a lánya arcát, ha Chasity sminkjével nem közel egy órán át kellett volna bíbelődni. – De ugye örülsz, hogy elhoztalak? – tette fel a kérdést az este folyamán immár sokadszorra, s hangja enyhén gügyörészett, mintha egy kilencéveshez, vagy egy ölebhez beszélne.
Chasity meg volt győződve arról, hogy ezt az eseményt (Mrs. K. sógorának eljegyzési partiját) is élete főművének titulálja Lana legalább két hónapig, amit csak ő tudott felügyelni, mint utolsó utáni pillanatban beugró vérprofi rendezvényszervező. S valóban, a nőn a fáradtság legcsekélyebb jele sem mutatkozott, annak ellenére, hogy órák óta rótta a köröket és a még Chasity mércéjével is szőrszálhasogató Mrs. K-t szórakoztatta. Ez a rémes újgazdag nő valószínű egyetlen szórakozásának az alkalmazottai, illetve mindenki más ugráltatását tartja, hiába a drága pénzen vett szuperjóképű kísérő, akivel vagy negyed órát foglalkozhatott az elmúlt két órában.
Mielőtt a fenti kérdésre a lány válaszolhatna, anyja csipogója felcsippan és a nő egy azonnal jövök vissza, drágámmal otthagyja ivadékát.
Chasity sóhajt, s tüntetően karba fonja kezeit. Borzasztóan egyedül érezi magát, hiába a tömeg. Szinte elnyeli őt a hatalmas bálterem, s minden határozottsága ellenére kicsinek érezi magát és sebezhetőnek… és mint minden kis kölyök ragadozó, ami kicsinek és sebezhetőnek érzi magát, marna és karmolna és ölne, hogy meneküljön a számára kellemen helyről… Vagyis, valami efféle érzés feszíti legbelül, amit jólnevelt, felső középosztálybeli fruskaként LE KELL KÜZDENIE, mialatt kifele mosolyog, hogy mindenki lássa milyen ügyes és okos is ő. Éppen ezért NEM! A legcsekélyebb mértékben sem örül, hogy itt kell lennie, hiába a délelőtt vásárolt szupercsinos fekete-fehér [You must be registered and logged in to see this link.], és a hozzá való cipő, táska és ékszerek. Ha ezeket egy egész napos shoppingszafari során szerezték volna be, akkor valószínű Chassie lenne a legboldogabb kislány a világon. Így viszont számára nem volt túl vonzó már az elejétől, hogy egy újabb görög hajómágnás asszonyának a partiján is megjelenhet, melyért sok barátnője a fél karját – ha nem az egészet – odaadta volna. Mrs. Kristianidis fia, Nicos, akivel anyáik úgy gondolták, hogy az este folyamán kicsit elszórakoztatják egymást, hát kezdjük ott, hogy alig tizenhat, ennek ellenére ilyen obszcén és pimasz kölköt Chasity még életében nem közelített meg tizenöt méternél jobban, így amint tudta, otthagyta, s szerencsére a gyerek is talált magának valaki mást, akihez suttyomban hozzádörgölőzhet.
– Még hogy jól fogom érezni magam…! Még hogy szerezzek értékes kapcsolatokat…! Az egyetemi focicsapatban nagyobb entellektüelleket találok mint itt… – dohogja félhangosan, s az este ezen pillanatában jutott el arra a pontra, hogy még eszik abból a csini barackszínű tortacsodából, majd rendel egy taxit és visszamegy a UCC-be…
…vagy lehiggad az édességtől, de erre egyelőre sok sanszot nem lát.
Ehhez hasonló, lelket feldúló gondolatokkal tör utat magának a beszélgetők között a táncparkett szélén, mikor is megbicsaklik a lába ebben az átkozott tűsarkúban, s Chasity-nek éppen csak arra marad ideje, hogy ráeszméljen, ez bizony csúnya esés lesz. A következő pillanatban már zuhan a márványpadló felé, miközben a hozzá legközelebb álló random férfi öltönyébe sikerül belemarkolnia, mint utolsó szalmaszálba.
Akár a földre kerül, akár az ismeretlen lesz olyan lovagias és elkapja őt, Chasity kipirult arccal néz fel rá, vagy néz körbe – ugye a helyzettől függően –, s szinte sírhajnékja támad… a méregtől… ám a torka annyira kiszáradt, hogy megszólalni nem bír…
…egyelőre legalábbis.
Ritka pillanat. Tessék kiélvezni!


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 4:25 pm

A mai napot nem így terveztem, eredetileg mára nem volt munkám. De jött egy hirtelen megrendelés. A hölgy egy eljegyzési partira volt hivatalos (szokásosan +1fő), és a kedvesének betettek egy megbeszélést este hétre, így kénytelen volt partnert szerezni magának. Én ugrottam be a szerepre, s eddig minden rendben is ment, de pár perce megérkezett a "hős lovag" is, talpig lestrapálva, de nagyon szerelmesen, az én megrendelőm meg a nyakába ugrott, és onnantól én már nem is léteztem. Ezen persze nem fogok megsértődni, a pénzt már előre kifizették, és a munka meg hirtelen lerövidült, Turbékoljanak csak, erre jó egy eljegyzési buli.
Nem tudom, csinált-e már statisztikát arról valaki, hogy hány lány kezét kérik meg ilyen helyeken, meg esküvőkön, de az az érzésem, hogy jelentősen kiemelkedne a többi lehetőség közül.
Nekem viszont most már nincs itt dolgom, és az egyre virgoncabb daj-daj sem vonz. Talán, ha ittam volna egy keveset, akkor igen, de ugye munka közben ez nem jöhet szóba. Az ünnepeltek meg nekem nem pereputtyom, szóval az egész eléggé hidegen hagy.
Éppen megfordulnék, hogy diszkréten távozzam, amikor egy ifjú hölgyet veszek észre, aki éppen a lábaim elé készül omlani. Elegánsan odébb lépek, hogy az öltöny ne károsodjon, ne adj isten, ne találjam magam hirtelen nadrág nélkül a tömeg kellős közepén, de kézzel elkapom a kis fruskát.
- Nem esett baja, kisasszony? Segíthetek valamiben?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 5:11 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

...és csak nem ér földet!
Viszont a szíve erőteljesen dobogni kezd, amit Chasity már a halántékában hall. A megmentőjére lassan les fel, igaz még csak suttyomban az arca elé omlott barna zuhatag mögül, orcái rákvörösek a majdnem teljes megszégyenüléstől.
Még ilyet, hogy valaki elessen a saját lábában! – hallja, de nem tudja megmondani, hogy körülötte sopánkodik valaki, vagy pusztán felettes énje veti oda pökhendien ezt a mondatot. Node, nem hívják őt Anastasiának, hogy nekiálljon vitázni holmi antropomorfizált pszichológiai fogalmakkal, így visszaveszi súlyát az őt elkapó férfitól, s jobbjával kisimítva a haját az arcából immár ténylegesen felnéz rá.
– Nem, semmi baj. Köszönöm. Azt hiszem, még szoknom kell az új cipőm.
Szó, mi szó a megmentő jóképű és ezek szerint udvarias is, ami nagyon pozitív, bár Chasity annál nagyobb zavarban van, minthogy ennél messzemenőbb következtetéseket vonjon le róla. Amúgy sem tenné. Ő nem olyan lány. Majd diszkréten felszisszen, ahogy a megbicsaklott bal lábára megpróbál ránehezedni. Az anyjától micsoda kioktatásban lesz része, amiért ilyen kis trampli volt, de ez van. Egyébként is Lana hibája! Ha nem hozta volna őt magával… hát persze, csak azért tette, hogy ne furdalja a lelkiismerete, amiért a  jó egy hónapja tologatott közös hétvégi programot ezzel a partival tudja le. Újabb szisszenés az első tétova lépés után.
– Ha… esetleg elkísérne a legközelebbi székig… a székemig – kezdi kicsit bátortalanul, s valamivel határozottabban fejezi be – …azt megköszönném, uram.
Óvatosan körbepillant, keresi merre is ült. Nem, az nem a legközelebbi szék. Majd visszanéz Benedict arcára, s amennyiben a férfi a karját nyújtja felé, úgy minden további nélkül belekapaszkodik.  


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 5:23 pm

Szóval nincsen semmi baj. Én kész vagyok ezt elhinni, egy hölgy szavában az ember nem kételkedik ... legalábbis addig nem, amíg saját maga meg nem hazudtolja például egyetlen lépéssel.
- Az új cipők gyilkos jószágok tudnak lenni. - jegyzem meg megértően. - Ne bízzon bennük egy pár napig!
Nyilván hajlandó vagyok támaszt nyújtani, amíg valami stabilabb pontra nem ér, de mi lesz aztán.
- Kisasszony, ha itt valami komolyabb gond adódott, akkor azzal, hogy elkísérem a székéig semmi nem lesz elintézve. Higgyen nekem, régebben táncoltam. Az ilyesmit nem lehet elbagatellizálni, mert perceken belül szilványi dudor nőhet a bokája köré.
Ha mégis a székéhez tartana, akkor én nem ellenkezem, de én a mosdó előterét javasolnám, ahol egyrészt megnézhetném a bokáját, másrészt tehetnénk rá egy kis borogatást, hogy enyhítsük az első reakciókat.
Afelé, aki azt a pikét megjegyzést tette, vetek egy rosszalló pillantást. Ez bárkivel megeshet. A magassarkú mindig is rizikós viselet, és még azok a táncosnők, akik egyébként a legbonyolultabb mozdulatokat végzik benne nap, mint nap, ők is kerülhetnek ilyen slamasztikába miatta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 5:45 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Aszilványi dudor hallatán elkámpicsorodik. Az sehogy sem lesz jó, nem engedheti meg magának, hogy feldagadt bokával mászkáljon… nem is tudna azzal mászkálni. Pedig neki azt kell tennie: hétfőtől péntekig előadások az egyetemen, ráadásul rengeteg dolga lesz azon kívül. Neki szüksége van a lábára… persze nem kell ezt túldramatizálni… de neki akkor is szüksége van a lábára!
Alig hallhatóan nyüsszen egyet.
– Azt mondja? – kérdez csupán egy költőit, s szokásos hangereje és megtépázott határozottsága is visszatérni látszik. Az információt, miszerint a másik táncolt, szépen elraktározza magában. Nem mintha neki ma este tánctól kellene tartania, nem, valószínű nem. – Mit javasol akkor? Vizes borogatást?
Kérdez újra, immár ténylegesen várva Benedict válaszát, s amennyiben a férfi elindulna, úgy szépen – s még mindig belecsimpaszkodva – követi. Vélhetően a mosdót veszik célba, s Chasity ezen a szinten nem messze látott és látogatott is meg egyet nagyjából másfél órája, de valahogy az akkor közelebbinek tűnt, mint most.  


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 5:56 pm

Akkor tehát irány a mosdó, a kisasszony immáron vevő a javaslataimra. Eljutunk odáig nagyobb gond nélkül, és az előtérben leültetem egy székre, aztán eléje térdelek, és óvatosan megtapogatom a két bokáját mindegy összehasonlításképpen. Az sérülten érezni már némi feszülést az ízület körül, de talán nem lesz ez olyan vészes.
- Igen, borogatást. Mindjárt megoldom.
Belépek a férfimosdóba, és bevizezem a zsebkendőmet, és hozok melléje egy száraz törölközőt is. A vizes törölközőt a feszülő felületre teszem, a szárazzal meg szorosan körbetekerem a bokáját.
- Most kénytelen lesz nyugton maradni egy pár percig.
Leülök melléje a másik székre, mert nyilván nem hagyom itt unatkozni.
Csinos lány, a ruhája jó választás, a cipőről már nem mondhatnám el ezt annyira pontosan. Az egyik úgyis éppen a kezemben van, és megnézem a sarkát.
- Ha nem ebben az ívben futna le a sarok, akkor kicsit biztonságosabb lenne, csak nem mutatna annyira jól. - jegyzem meg. - Majd ha legközelebb olyan helyen jár, ahol profi táncosokat nézhet meg, figyelje meg a hölgyek cipősarkát, és olyat próbáljon választani magának! Ők tudják, mi a jó.
Nem akarok ilyen kiselőadásokat tartani, de ha már éppen a lába épségéért izgulunk, talán érdekelheti ez az apró részlet is. Láttam rajta, hogy a következmények nincsenek ínyére.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 6:39 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Pár szívdobbanásig visszafojtja a levegőt, majd sóhajt, s beleegyezően bólint a férfi segítségére. Míg Benedict távol van, Chasity a cipőire néz, amelyek immár a lábai mellett két oldalt várakoznak. Kezei az ölében összekulcsolva, s nyakát egy időre behúzva néz fel a mosdó mennyezetére.
Végülis ez bárkivel megtörténhet. – és nem is amiatt érzi kínosnak, hogy egy kedves idegen segít neki, aki szemmel láthatóan tényleg segíteni akar,  akinek nem mellesleg kellemes volt az érintése – már amit a bal bokájába nyilalló fájdalom mellett felfogott – inkább amiatt, hogy anyja ki tudja merre ügyködik éppen, ki tudja kinek a problémáját oldja meg, ahelyett, hogy itt lenne. Node ez az este már csak ilyen jellemformáló.
Ahogy Benedict újra belép az ajtón, Chasity kiegyenesedik, s szolidan rámosolyog a férfira. Mosolya kitart annak következő mondatáig. Hova is akarna menni? A következő intelem azonban meglepi, s erre válaszul bólint egyet. Nem, még mindig nem von le semmilyen következtetést, bár amennyire teheti, ültében a férfi felé fordul.
– Nem vagyok túl magas, amint látja, ez engem nem zavar, de anyu… vagyis anyám szerint ezt az alacsonyságot korrigálni kell. Ő majdnem 180 centi, én alig vagyok 165. De Ön tényleg nem viccelt azzal, hogy táncolt, ugye? – nem mintha kétkedett volna ebben, éppen csak nem találja megszokottnak. A környezetében senki sem táncol túl jól, bár anyja miatt a családban mindenkinek meg kellett tanulnia keringőzni legalább. Ám ez most igazán mindegy, viszont a következő kérdést hirtelen bukik ki belőle. – Miért hagyta abba?


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 6:51 pm

Jaj, ezek az anyák! Ez egy vércse típus lehet.
- Nos, valóban érdemes kicsit megemelni az alakot, és a tartás is kecsesebb lesz, ha a sarok kicsit magas. De egy centivel ennél kisebb sarok biztonságosabb, és egy centit elveszteni nem vész, igaz?
Na, most megint roppant bölcs vagyok, de legalább beszélgetünk. Minden jó most, ami feledteti, hogy két idegen beszélget egy mosdó előterében, ahelyett, hogy odabenn élveznék a partit, a zenét, a finomságokat.
- De gondoljon bele, hogy végül talál valakit, akivel tartósabban is együtt van. Nem fog előtte mezítláb mutatkozni? És akkor mi lesz a hátrány behozásával? Mellesleg akit az érdekel, hogy hány centi, azt a férfit messzire kerülje el!
Ez a lány mellesleg csinos, mi több, szép. Temperamentumosnak tűnik, olyannak, aki mellett nem lehet unatkozni. Még a végén valami jó sül ki ebből az estéből?
- Hogy mért hagytam abba? Kiöregedtem. Táncos körökben ez ilyenkorra már bekövetkezik. Nem azért, mert nem bírnám, hanem mert a fiatalokat keresi mindenki. De nincsen ezzel semmi baj. Én sem terveztem, hogy életem végéig azt csinálom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 8:06 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vállat von. Nem túl nőies, de ez van… olykor. Tulajdonképpen Benedictnek igaza van, de vannak bizonyos sarkalatos pontok, amelyeket előbbre valók a logikánál… rigolyák, amelyek azokká és olyanokká teszik a nőnek és lányokat, amilyenek. Chasitynek sok ilyen jutott, s a legtöbb nem túl szerethető benne, de valószínű, hogy egyelőre az a veszély nem fenyegeti, hogy valaki mellett lehorgonyozzon, egyelőre… Nem mintha nagykanállal falná a férfiakat. Sok mindenhez nem, de ehhez speciel egy kissé bátortalan. Hogy ez később változik-e, azt itt és most nem tudná megmondani. Szülei e téren nem tagadják meg maguktól az földi örömöket, ellenben a bátyja pedig majd’ egy éve szingli, mivel a barátnője, Sabine megelégelte, hogy Eddie csak a munkájának él… ő pedig… a gimis évek óta nem igazán… de ez már valahol szánalmas…
A jó tanácsra aztán elkacagja magát, persze csak röviden.
– Igyekszem észben tartani – s kezeivel végigsimít a szoknyáján. A fájdalom még ott bujkál a lábában, míg a bokája nyugalomban van, olyan, mintha nem is létezne, mintha nem bicsaklott volna meg, s csupán a lábát körülölelő zsebkendő nedvessége emlékezteti arra, hogy pedig de.
Tovább hallgatva a férfit, Chasity kissé gondolkodóba esik. Eddig csupán úgy nézett a másik arcára, mint bárkire, akivel szimplán beszélget… most azonban kissé mélyrehatóbban kezdi vizslatni, kutatni azokat a jeleket, melyek arra utalnának, hogy az illető tényleg öreg. Talán fél perc is elteli így, mikor észreveszi magát, s zavartan pislogni kezd, s tekintetét a padlóra veti, majd felhúzza a vele szemközti falra.
– Nem szeretnék bizalmaskodni, de Ön nem tűnik öregnek – fordul ismét a férfi felé, s a lehető legtárgyilagosabban mondja. Egy pillanatra átfut az agyán, hogy ez vajon flörtölésnek számít-e, illetve, hogy ildomos-e… különben is! Hol van az anyja, hol?
Megköszörüli a torkát, hogy oldja a zavarát valamennyire.
– Mit táncolt? Balett? Vagy versenytáncos volt? – hogy a témánál maradjon, s imádkozik, hogy a férfi ne azt mondja, hogy sztriptízelt, mert akkor menten kifut a világból…
Na jó, onnan nem, de a mosdóból megpróbál.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 9:27 pm

- Hát nem is vagyok öreg, úgy általában. Csak táncosnak. - felelem mosolyogva. - Ezt is csinálhatnám még, csak kevesebb pénzért, többet gyakorolva, hogy a fiatalok szintjét hozni tudjam. De ha egyszer másból is meg tudok élni, akkor minek? Nem, nem balettoztam. De kb. minden mást igen. Mindig, amilyen munka éppen akadt.
Óvatosan lebontom közben a törölközőt, a zsebkendőt, megtapogatom megint a bokáját, és aztán visszacsomagolom.
- Nem kezdett el dagadni, ami jó jel. Csak egy egészen pici duzzanat van. Még egy pár percet itt unatkozik velem, és aztán levehetjük a  borogatást. De a virgonckodás még egy pár napig nem ajánlott, és főleg a magassarkú nem.
Úgy beszélek, mintha orvos lennék, de a helyzet az, hogy kificamodott boka ügyben talán doktorálhatnék is. Hogy én már hány partnerem bokáját borogattam így...
A zene a termekből idáig hallatszik, néha a vendégsereg kiabálása is. Valami játékot játszanak. Egyre emelkedettebb a hangulat.
- Aztán ha visszakísértem, én távozom is. Tulajdonképpen csak véletlenül keveredtem a vendégek közé. - teszem hozzá. - Van itt valaki ismerős, aki majd hazavigye?
Ha azt mondja, hogy nincs, persze akkor is még hívhat egy taxit, de azért jobb, ha tudatosítja magában, hogy a hazajutáshoz segítségre szorul.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 10:29 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tekintete visszatéved a kezeire egy pillanatra, majd újra Benedictre vetül.
– Értem. Ez izgalmas munka lehetett – mondja, s magát enyhén korholja, amiért csak sikerült fecsegőre vennie a figurát. Figyelme gyorsan elterelődik, ahogy Benedict elé térdel. A lány már előre felszisszen, de a várt fájdalom elmarad, hál’ Istennek, s mintha a lába önmagában fellélegezne, ahogy a nedves törölköző alól kiszabadul.
A hallottak után Chasity reflexből kérdezne vissza, hogy ha nem táncol, akkor most mivel foglalkozik a tisztelt doktor úr, de inkább lenyeli a kérdést. Anyja szerint figyelnie kell arra, hogy ne váljon túl közvetlenné… Hmm…
– Emiatt ne aggódjon! – mosolyodik el, s enyhén megemeli az állát. – Se virgonckodást, se magassarkút nem terveztem elkövetni legalább egy hétig.
Ahogy elhallgat, a tartásán kissé enged, s mindkét lábát kinyújtva felemeli – feltéve, hogy nem guggol/térdel előtte a férfi –, hogy szemrevételezze a bokáját. Egy újabb szisszenéssel jelzi a belé nyilalló fájdalmat, majd leereszti a lábait.
– Szívesen unatkoztam itt Önnel – válaszolja, majd lemondóan sóhajt, s akkor pillant újra Benedictre, mikor az elmondja, hogy is került a vendégek közé. – Már így is sokat tett értem, azt hiszem, hogy innentől boldogulok. Legfeljebb hívok egy taxit… alighanem sok hasznom már nem veszik ezen az estélyen… Mit gondol, nagyon polgárpukkasztó leszek, ha harisnyában végigbicegek a hallon?
Mert nem! Nem tervezi visszavenni ezt a 10 centis borzalmat.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 10:07 am

Szóval szívesen unatkozik velem? Aranyos, ahogyan ezt közli, de a kedve eléggé le van lohadva, az látszik. A hallom akar végigtipegni? Akkor esetleg már most távozna?
- Nos, először is a vendégek nagy része már nincs abban az állapotban, hogy holnap bármire is emlékezzen. Legalábbis azt hiszem. Aki még igen, az benn mulat. Szóval nyugodtan tipeghet. És ha most óhajt távozni, akkor szívesen hazaviszem. Csak azt akartam az előbb jelezni, hogy a vendégségbe már nem szeretnék visszamenni. De ha van kedve együtt meglógni, azt örömmel veszem.
Kibugyolálom a lábát, a törölközőt itt hagyom, a zsebkendőmet viszont magammal szándékszom vinni, csak nem akarom vizesen zsebre tenni, úgyhogy a kezemben marad.
- Ha indulna, akkor kitámogatom az ajtóig, addig van ideje eldönteni, hogy taxi, vagy velem jön. - mondom, és a karomat nyújtom neki. Ha velem jön, akkor ideje lesz lassan be is mutatkozni, de ha a taxit választja, akkor végül is mindegy.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 7:10 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

– Au!  Értettem…! Mármint… Csak ha nem… – s egy pillanatra el kell gondolkodnia.
Persze, tudja ő, hogy a férfi hogy értette, vagyis, nagyjából úgy gondolta ő is, hogy így értette. Bár ki tudja mi van a felszín alatt, elvégre akármilyen jóképű és kedves ez a pasi, mégiscsak egy idegen, akinek még a nevét sem tudja.
Menni vele, vagy nem menni…? – ez itt a kérdés, Hamlet után szabadon, ugye…
– Azt hiszem, igaza van, és sajnálom… mármint, a világért sem akaszkodnék Önre... ha lenne más segítőm... – szólal meg, midőn Benedict a karját nyújtja felé, de érzi, hogy bármit is mond, annál setesutábbnak fog tűnni. Lehajol a cipőiért, majd feláll, s belecsimpaszkodik a felé nyújtott végtagba. Azonnal meg kell állapítania, hogy ez a tíz centi igenis számottevő, de legalább a lába nem sajog annyira, így talán nem fog minden lépésnél sziszegni és nyüszögni, ami azért lényeges szempont. Ugyanakkor a drága nylonharisnyájának búcsút mondhat. – De ha elvisz a… – újabb megbicsaklás… Hova is?
Haza? Ahol fejmosást kap, amiért egy idegen férfival furikáztatta magát?
Vagy az UCC-be, ahol ugyancsak meglátják, hogy egy idegen férfival furikáztatta magát… És mi van akkor, ha ez nem egy tisztességes férfi? – Megrázza a fejét… nem, nem… innen el szeretne menni, s ehhez most Benedict a legjobb… vagyis a legnagyobb segítsége.
Vesz egy mély levegőt, s sokkal határozottabb és nyugodtabb hangon folytatja.
– …az UNLV kampuszán van a kollégiumom… ha odáig elvinne, azt megköszönném.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 7:19 pm

Látom, hogy nem könnyű az elhatározás, és meg is értem. Én sem szeretek kiszolgáltatott lenni, ez az egyik legrosszabb, ami egy tettre kész emberrel történhet. Amit persze megkönnyíthet a barátok és rokonok támogatása, de úgy tűnik ez most nincs jelen.
- Ahogy óhajtja, kisasszony. - bólintok, és szabad kezemmel a zsebembe nyúlva előhúzok egy névjegyet, átnyújtom, így azt is tudhatja, hogy nem hamis nevet mondok. - Benedict Mortagne, szolgálatára.
A portánál az ügyelet boy már indul is, hogy odaálljon a kocsimmal, a bejárat elé.
- Ja, és amúgy nem ittam egy kortyot sem, mert dolgozni voltam itt, csak a hölgynek, akit elkísértem közben mégis ideért a kedvese. Szóval nyugodtan beülhet mellém.
Hogy ezeket a mellékes és mégis lényeges dolgokat tisztáztuk, már nincs más hátra, minthogy megvárjuk az autómat.
- Milyen szakra jár? - teszem fel most én az első ismerkedő kérdést. Ő már sok mindent megkérdezett rólam, itt az ideje viszonozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 10:35 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Átveszi a névjegykártyát, elolvassa a nevet, a név alatt szereplő foglalkozást, majd újra felnéz Benedictre. Így már érthetővé válik pár dolog, ami korábban ködös volt… pl. az, hogy a férfi miért és mire cserélte fel a táncot, valamint az, hogy miért is ennyire udvarias… Na, nem mintha kizárólag a hivatásos kísérők kiváltsága lenne az illem ismerete, éppen csak nagyon kevesen képesek ennyire gördülékenyen, ennyire természetesen alkalmazni, ahogy Benedict teszi. Mindennek ellenére (vagy tán éppen ezért?), a férfiban van valami egészen megkapó és hideg, vagy távolságtartó…? Valami, amit a lány ösztönösen megérez, talán tévesen…
– Nagyon örvendek, Mr. Mortagne! Chasity Ann Newton – mutatkozik be, bár ő nem tud névjegykártyát adni a másiknak, ellenben a férfiét azonnal a táskájába csúsztatja, amint elhallgat. Kezet nyújtani itt és most nem fog, sokkal kényelmesebb alkalmi kísérője karjába kapaszkodni. A kézfogás ráér akkor, mikor elköszönnek a kollégium bejáratánál, mikor nem mezítláb toporog egy autóra várva egy elegáns villa előterében/főlépcsőjén…
– Nem tűnt úgy eddig sem, mint aki ivott – közben a táskából előveszi a mobilját – Ugye, megbocsát egy pillanatra? – kérdi, majd mégis elengedi Benedict karját, s villámgyorsan nekilát írni egy SMS-t az anyjának, amit – ha minden jól megy – pár óra múlva Lana el is olvas. Miközben ír, természetesen válaszol a kérdésre. Ennek megfelelően fel-felpillant a férfira. Tény, hogy nem a legillendőbb így mobilozni, de ezt mindenképpen meg kell ejtenie, mielőtt elindulnak. – Pszichológia szakos vagyok, másodéves, de néha elgondolkodom a szakváltáson – ereszti kissé bő lére a mondandóját. A ma este után ennyit igazán megérdemel a másik. Az SMS-t egy gombnyomással elküldi, aztán elteszi a mobilt, s hacsak Benedict nem tiltakozik kézzel-lábbal ellene, Chasity újra belé karol.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 10:45 pm

Csendben megvárom, amíg befejezi az SMS-t, nyilván egyeztetnie kell valakivel a programváltozást.
- Nem jött be a pszichológia? És mire szeretne váltani? - érdeklődöm tovább. Most már nem annyira ítélem kockázatosnak a kérdést, mivel ha kényelmetlennek tekintette volna az érdeklődésemet, akkor rövidebben válaszol. Ez sokkal inkább valami olyasminek tűnik, ami kikívánkozott, amit szívesen megbeszélne valakivel.
Amúgy meg az első számú szabály egy randinál (még ha ez most nem is az), hogy hagyd a nőt beszélni, mi több, beszéltesd, szentelje neki figyelmet, és a befektetés megtérül.
Közben megérkezik a kocsi is, a srác kiszáll, én intek, hogy nyissa ki az anyósülést, aztán, mivel most már a ház márványlépcsőjéről az aszfaltra kéne lépnie, inkább ettől megkímélem.
- Pardon! - mondom, és ölbe kapom, majd egy lépés után beteszem az ülésre. - Remélem, nem ijesztettem meg, csak nem akartam, hogy le kelljen lépnie a járdára. A jó ég tudja, mi minden kosz van ott...
Becsukom az ajtót, és megkerülöm a kocsit, majd én is beszállok. A saját mobilomon beállítom a kollégiumot, és a telefont felteszem a tartójába, hogy a GPS megsúgja nekem az útirányt. Hangja nincs, csak grafikusan jelez, a társalgást nem fogja zavarni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 11:32 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

– Ez jó kérdés – s szinte maga is meglepődik, hogy ennyire őszintén felel. Persze az anyja révén tudja azt is, hogy egy escort munkaköri leírásába a diszkréció is beletartozik, nem mintha eddig túlzottan titkolózott volna a férfi előtt. Igazság szerint olyan életet él, amiben nincs semmi titkolnivaló, se rossz, se jó értelemben… Sajnos…Nem tudom. És ez fura. Tudja, Mr. Mortagne, mindig jó tanuló voltam, szeretek tanulni… és érdekel a pszichológia, de nem biztos, hogy úgy tudok hallgatni, ahogy egy pszichológusnak kell…
Pislant kettőt. Ejha! Ezt egészen könnyű volt kimondani. Kissé bambán les maga elé, míg ezt végigzongorázza, s a következő pillanatban már meg is érkezik az autó, s rögtön az után ismételten kicsúszik a föld Chasity lábai alól. Ez utóbbit a lány egy rövid és éles sikkantással jutalmaz. Igen, ez így egészen vicces, és romantikus… vagyis, nem…
Zavart pillantást vet a férfira:
– Köszönöm, ez figyelmes Öntől. Egy kicsit talán megijedtem… de túlélem – majd röviden elneveti magát. Aztán igyekszik behúzni a fejét, vagy ráállni az autó karosszériájának ajtó alatti/melletti peremére, attól függően, hogy Benedict hogyan tervezi őt bejuttatni az autóba, közben azon van, hogy úgy igazítsa a ruhája szoknya részét, hogy az ne álljon szanaszét.
– A UCC-ben lakom… – s mondja a pontos címet, ha esetleg a férfi nem tudná, majd a cipőt leteszi a lábai mellé, s becsatolja a biztonsági övet.
A kocsiban immár sokkal kellemesebb a hőmérséklet, mint odakint, s a járgány ülése is kényelmes. Chasity egy ideig nem néz Benedictre, figyeli, ahogy távolodik a villa, s csak aztán fordul a férfi felé, amint a ház képe már a visszapillantó-tükörben sem látszik.
– Kizárólag a jobb kereset motiválta? Persze ma már mindenkit ez motivál… de ha csak ez, az nagyon rideg dolog… nem? – a hangja érdeklődő, s némi fáradtság is kihallatszik már belőle.  


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 11:43 pm

A forgalomra figyelni kell, így nem azonnal válaszolok a kérdésre.
- Nem rideg, csak reális. Táncosként nem kerestem rosszul, és nyitottam egy táncstúdiót, ahol oktattam. Ez még most is megvan, csak bérbe adtam. E mellé jön a plusz kereset. Ez így bőven több, mint elég. Viszont a mostani hivatásomat sem űzhetem a végtelenségig, akár szeretem, akár nem szeretem, szóval kell egy tartalék, amiből majd fedezhetem a továbbiakat. Amúgy pedig kedvelem ezt a munkát. Egyrészt nem szakadtam el teljesen a tánctól, másrészt szép helyeken dolgozhatom.
A hölgyekről, akik kibérelnek inkább ne beszélek, mert azért nem mind díva, nyilvánvalóan. És arról sem ejtek szót, hogy a bevételem egy része drága kicsi feleségem zsebében végzi, vagyis inkább a ruhás szekrényében.
- Chasity, ha már meggyógyult a bokája, nincs kedve eljönni velem táncolni egyszer? - szegezem neki a kérdést végül.
Én most már nem dolgozom, a munkám akkor véget ért, amikor az ügyfelem elköszönt tőlem, és elvonult a barátjával. Én most teljesen magánemberként fuvarozom haza a kisasszonyt. Szóval nem tilos semmi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 11:14 am


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Szóval egy vérbeli realista!
Pont mint a lány apja, anyja és talán a bátyja, bár Eddie-t nem meri konkrétan ebbe a halmazba sorolni. Jól tudja, hogy az efféle életszemléletnek többféle megnyilvánulása van, így a hidegség nála továbbra is beletartozik egynémely esetben…
Végighallgatja Benedict válaszát, s elismeri a váltást indokoló érvek jogosságát, azonban nagyon hozzászólni a témához nem akar. Egyelőre legalábbis nem. Az UCC-ig még vagy húsz perc az út, ha a belvároson át mennek, s az ne adj’ Isten bedugulna, fél óra is lesz, így minden bizonnyal akad még lehetőség visszatérni a témára. Fecsegett már így is éppen eleget, itt az ideje, hogy visszataláljon önmagához. Bár az alig húsz évével vélhetően így sem fog túl felnőttnek tűnni.
Röviden felkacag, nem gúnyoson, csak úgy. Hogy valami reakció mégis legyen, s barátságos, hovatovább elismerő pillantást vet Benedictre, majd visszafordul a kocsi szélvédője előtt elnyúló útra. A férfi hozzá intézett konkrét kérdése már meglepi…
Ez most egy… randi? – villan be az ő saját kérdése, de igyekszik a meglepettséget, majd az ezt követő rövid merengést semmilyen formában sem kiengedni az arcára. A mosoly továbbra is megmarad, a szeméből némi kérdés villan, de alapvetően barátságos kis pofát vág…
…talán cseppet hitetlenkedőt…
Ez a férfi annyival messzebb tart mint ő: munkája van, több is, idősebb nála, ami annyira nem vészes, hiszen jóképű és…! Mindegy…
– Szóval le akar táncolni a parkettről? – s ő maga gondolkodik el, hogy vajon ezt miért is kérdezte ahelyett, hogy karizmatikusan elutasította volna az ajánlatot… na jó, nem karizmatikusan csak finoman. Elvégre ez a férfi itt egy escort, egy professzionális széptevő, ha úgy tetszik, az a munkája, hogy igent mondjanak neki a hölgyek.
Ugyanakkor, mit veszíthet…?
– Talán…? – pillant vissza Benedict arcára, alig fordítva felé a fejét, s megerősíti az imént mondottakat. – Talán…


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 11:49 am

Megleptem. Apró kis hatásszünetet tart, felém sandít, mérlegel, talán kicsit álmodozik is. Aztán ad egy igazán nőies választ.
- Ha egy úrinő azt mondja, nem az azt jelenti talán, ha azt mondja talán, azt azt jelenti igen, ha igent mond, akkor meg nem úrinő. - idézem a mondást és egy pillanatra leveszem a szememet az útról, hogy rákacsintsak csak úgy cinkosan, semmi bájmosoly nem jár hozzá, csak jókedv. - Érdeklődött a tánc világa felől, gondoltam megmutatom egy részét. Van egy pár hely a városban, ahová el lehet menni táncolni, és tényleg csak a tánc a lényeg ... ezen most nem disco-t értek ... és az, ha ott táncol valakivel, az nem jelent mást, csak azt, hogy szeret táncolni. Nem mondom, hogy nem bimbóztak ki ott már hosszabb kapcsolatok, de tényleg nem ez a lényeg.
Ismerek olyan párt, aki már tíz éve eljár oda, és olyat is, aki úgy jár oda tíz éve, hogy a párja nem jön vele, de ebből sincs semmi baj, mert tényleg csak táncolni jár. Ez persze nem jelenti azt, hogy én is csak táncolni hívom ezt a lányt, de ebbe most nem kell belemenni részletesebben.
- Még főiskolás, nemrég lett felnőtt. Vannak már lehetőségei, nem kell engedélyt kérnie a szüleitől, de a lehetőségeket csak akkor tudja kihasználni, ha információi is vannak. Egy ilyen táncklub már tényleg a felnőttek világa, nem az egyetemi diáksereg. Nem akarom leszólni őket, de azért a menjünk bulizni, és rúgjunk be horizonton túl is van világ.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 4:26 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Akacsintásra szélesedik a mosolya, hiszen deklarálva lett, hogy ő egy úrinő. Újra végigsimít a szoknyája anyagán, inkább pótcselekvésként, hogy csináljon valamit, ugyanis a textilnek erre kimondottan nincs szüksége.
Benedict mintha a fejébe látna, ami ijesztő, de mentségére szóljon, hogy legalább megnyugtatóak a szavai, s lassan Chasity tényleg elhiszi, hogy nem volt hülyeség otthagyni az estélyt. A mobiljára nem érkezett válasz az anyjától, azt két kis jól hallható pittyenés jelezte volna. Lana több mint valószínű, hogy megtalálta a szórakozását, vagy valóban annyira lefoglalja valami, hogy észre sem vette a lánya eltűnését, de ez most már mindegy.
– Elhiszem, hogy van – reagál az utolsó megjegyzésre. Eleddig nem igazán ivott alkoholt, hivatalosan nem is tehetné. Nem, amíg be nem tölti a huszonegyet, de ezt inkább nem köti Benedict orrára. – Vannak dolgok, amelyeket nehéz elhagyni, még ha el is kell. Engedélyt kérni valamire a középiskolában is gáz volt… most viszont, nem is tudom igazán jól megfogalmazni…. Valahogy átalakult… másfajta igénnyé… Biztos volt már Ön is úgy, hogy szerette volna, ha tudják hol van és mit csinál, de az illetőt mindez nem érdekelte – aztán halkan elneveti magát. Na igen, a szülei nem azok az igazi mintaszülők. Bár anyjának mostanában már származik annyi haszna belőle, hogy a kislányt tudja mutogatni, partikra vinni, esetleg bevonni a parti szervezés kisebb, monotonabb feladataiba, bár egy időben mind ő, mind az apja nagyon ellene voltak annak, hogy Chassie anyja nyomdokaiba lépjen…
– Ön gyakran jár táncklubokba? – tér vissza a korábbi témához, csak hogy teljen az idő, s mert érdekli.  


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 4:59 pm

Ó, arról sokat tudnék regélni, hogy mennyire kívánt, vagy nem kívánt közeli hozzátartozóim érdeklődése viselt dolgaim és tartózkodási helyem iránt. Nálam inkább zavaró néha az érdeklődés mértéke, de egyben szórakoztató is.
Alapvetően az a jó benne, hogy alig van valami kockázat abban a titkolózásban, hiszen nincsen szó titkokról. Én már nem titkolom előtte a tényt, hogy megcsalom, csak azt nem kötöm az orrára, hogy mikor teszem és kivel. De ha rájön is, nekem az már nem jelent semmit.
- Az emberek nagy része őrült mód szeretné, hogy figyeljenek rá, de nem akar másokra figyelni. Így aztán mindenki frusztrált kissé.
Egy forgalmas kereszteződéshez érkezünk, úgyhogy egy ideig inkább a vezetésre figyelek, és csak akkor válaszolok a következő kérdésre, ha azon átértünk.
- Most már eléggé ritkán. De azért nagyjából kéthavonta elmegyek, hogy kicsit felfrissítsem a tudásomat olyan táncokból is, amik ritkábban fordulnak elő a munkám során.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 7:16 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Bólint és ennyivel letudja.
– Így van, de sokan magukra sem képesek figyelni… – aprót sóhajt.
Minek is túlragozni, helyette ő is a forgalmat figyeli. Úgy tűnik elérték a belvárost, Vegas csillogása egyre erősebbé válik, bár a luxushotelek és a sokcsillagos éttermek, kaszinók fényei még csak a távolban ragyognak. Chasity ismeri, látta ezerszer, vagy még többször őket, mégis jobb most kifele tekintgetni az autóból, sofőrét úgyis leköti a vezetés. Nem baj, kellemes most ez a kis csend…
A lány előbb a GPS-ként funkcionáló telefonra néz, majd újra Benedict arcára, ahogy az megszólal. Az eddig ölében nyugvó kezeit felemeli, s enyhén megdörzsöli a csuklóját.
– Kéthavonta? Ez nem túl gyakori, Mr. Mortagne. Nincs ideje? Nincs kedve? – kérdez vissza, s szép lassan újra az előttük futó útra, pontosabban az úton előttük haladó limuzin hátuljára tekint. Bár valahol érthető… mennyit táncolhat egy escort a munkája során…? Vajon az szimplán munka? Hogy szórakoznak akkor, ha nekik mások szórakoztatás a munkájuk?
Lopva pillant a férfi felé, mintha bűn és/vagy illetlenség volna ránéznie.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 8:01 pm

Felkeltettem a kisasszony érdeklődését. Kérdések, lopott oldalpillantások. Persze ez neki még olyan lehet, mintha az oroszlán bajszát cibálná. Egy új világ, ahogy én is mondtam.
- Nos, ezek a klubesték általában hetente vannak, és legtöbbször eleve pénteken, vagy szombaton, hogy a korán kelés ne legyen akadály. Viszont az ügyfeleim is általában ekkor akarnak kiruccanni valahová, szóval sokszor ütközik az időpont a munkával. Még ha hét közben van is szabadidőm, akkor meg nincs feltétlenül klub, ami éppen összejövetelt tartana.
Na, és persze be kell szorítani a keretbe a nőket is ide-oda. Ez megint nem az a téma, amit most szeretnék kitárgyalni itt az autóban, hiszen nyilván az a jó, ha ők nem tudnak egymásról.
- Na, és Ön, Chasity? Valami hobby az egyetem mellett? Mit szeret csinálni?
Ideje megint egy kicsit őt is megbeszéltetni, mert már túl sok szó esett rólam.
- Kényelmesen ül? Nem fáj a bokája? Esetleg még amíg úgyis az autóban ül, visszarakhatja a borogatást, ártani biztos nem fog.
A keze ügyébe teszem a vizes zsebkendőt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 9:23 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Igazán prózai a magyarázat, s Chasity talán egy picit elhúzza a száját. Valami költőibbre számított. Benedict kérdésére hirtelen kapja a férfira a pillantását. Lassan kezd úgy viselkedni újra, mint egy idegbeteg őzike… de úgy tűnik ez az este tényleg ilyen.
Hobbi?
– Én… – majd jön a férfi következő mondata, mely a zsebkendőre és az esetlegesen fájó bokára felhívja a lány figyelmét. Chasity kap az alkalmon és elveszi a zsebkendőt, melyet azonnal a bokája köré csavar, miközben megküzd a biztonsági övvel. Haja újfent előrelibben, így miután kiegyenesedi… vagyis miután a háta újra ülése támlájának dől, az első dolga, hogy kisimítsa arcából a kissé összekuszálódó tincseit. Lassan kezdi belátni, hogy anyjának volt igaza abban, hogy legalább egy részét kontyolják fel, vagy kössék össze a hajának, de ezt a váratlan bálból való megszökést messze nem kalkulálta be a királylány…
– A középiskolában tagja voltam a vitaklubnak – mosolyodik el büszkén, s csak gondolatban teszi hozzá: tudom, nem látszik.Volt ott pár barátnőm, velük a nyarakat Los Angelesben töltöttük. Az egyikük nagyszülei ott élnek, náluk laktunk. Gyakran kijártunk úszni a közeli strandra, vagy császkáltunk valamelyik vásárlóutcában. Egyszer még egy nyilvános szereplőválogatásra is elmentünk már nem is tudom melyik sorozat volt… valami szituációs komédia… Nem kaptuk meg a szerepet. Ez akkor hobbi volt… Mármint az úszás, meg a sok hülyülés. Aztán egy időben lovagoltam… Majd elérkezett a gimi utolsó éve és nagyon rá kellett hajtanom, hogy ösztöndíjat kapjak. A Los Angeles-i barátnőm Los Angelesbe ment tanulni. Ezek miatt mind a lovaglás, mind az úszás kiesett. Viszont szereztem egy látcsövet és egy csillagászati szakkönyvet. A múlt tanév elején…
Önelégült mosoly, s inkább visszafordul az út irányába. A könyvet azóta sem nyitotta ki, a látcsővel pedig a szemben lévő épület tetejénél magasabbra még sosem nézett.  


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Parti nem várt fordulatokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Parti nem várt fordulatokkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-