KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Parti nem várt fordulatokkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 9:35 pm

Ha egyszer kinyitsz egy szelepet... Chasityből csak úgy árad a szó. Erre a lányra tényleg senki sem figyelt mostanában?
- Ez elég sokféle érdeklődés. - bólintok diplomatikusan. - De jó is sok mindent kipróbálni, mielőtt az ember megállapodik valaminél.
Lassan végigismétlem magamban, mi mindenről is volt szó.
Úszás, lovaglás, plázacicáskodás, színészi álmok, csillagászat, ja és a vitakör az elején.
Mivel is folytassam a beszélgetést, mit hozzak szóba?
Az úszás meg a lovaglás nem túl izgalmas téma, ráadásul utóbbit egyáltalán nem műveltem még. A korzózás a boltok körül szintén nem az az elfoglaltság, amiről hosszabban akarnék értekezni. Színészet? Az meg nem jött be, azt ne firtassuk. A csillagászathoz sem konyítok, bár talán ha elém raknak egy távcsövet, akkor a megfelelő végén nézek bele. Vitakör? Az maradt. De arról meg mit lehet mondani? Aj, ez nehéz.
- S hogyan lett ebből éppen pszichológia? - találom meg végül azt a pontot, ami tényleg érdekel is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 10:12 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Benedict első reakcióját hallva röviden elneveti magát, s kiles ezúttal a mellette lévő ablakon. Végülis a férfi volt kíváncsi a válaszra, hát most megkapta. A rövid csendet ismételten nem töri meg a lány, s őszintén hálás azért, hogy a látcsöves témát sem feszegeti beszélgetőpartnere.
A kérdésen ellenben nem kell gondolkodnia.
– Úgy, hogy nem a hobbik mentén választottam – a hangja most egészen nyugodt, s az arcát is Benedict felé fordítja. – Gondoltam még a jogra első évben, de túl száraznak találtam és a kosztümöket sem kedvelem túlzottan. Sokmindent kipróbáltam, de túl jó semmiben sem voltam, alighanem még nem találtam meg mi érdekel igazán. Tavaly, a második félévben volt egy tanárom, aki nagyon jó előadó volt, mindig tömve volt a terem az előadásin, pszichoelőkészítő órákat tartott elsőéveseknek. Kézenfekvő volt ezt a szakot választani, jobban érdekelt, mint a többi… – majd a kezét a szája elé téve elnyom egy ásítást. – Elnézést. Alighanem hosszú volt ez a nap.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 10:22 pm

- Nos, én inkább kinéztem volna egy kommunikáció szakot magából. - felelem. - A vitakör is abban az irányba mutatott. A betegekkel nem kell vitatkozni, sőt, szerintem az különösen káros lehet nekik, vagy ha közveszélyesek, akkor ugye a pszichológusnak.
Elképzelem, ahogy Chasity vitába száll egy páciensével, mire az rohamot kap, és megkergeti a kisasszonyt. Muris lenne.
- Én írónak készültem. - teszem hozzá. - De rájöttem, hogy a táncosok jobban keresnek, és valamivel mozgalmasabb is az életük. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy jó író lettem volna. Lehet, soha nem adják ki egy könyvemet sem. A biztosabb siker felé indultam.
Nem bántam meg, dehogy. Ellenkezőleg, szerintem életem egyik legjobb döntése volt. A házasságnál mindenképpen jobb. Mondjuk ez nem mérce, mert annál pocsékabb döntés, azt hiszem, kevés született a világon.
- Szóval nem baj, ha meggondolja magát, néha az a helyes, ha letérünk az útról.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 10:56 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Hümment válaszként. Igen, ez igaz lehet, de nagyon nem izgatja. Már olyan értelemben, hogy rengeteg csoporttársa van, akiket nem engedne emberek sem a közelébe sem, nem hogy betegek.
Nem szakítja meg a férfi mondandóját, figyeli a választ, közben igyekszik legyűrni az álmosságát legalább addig, míg el nem éri a kollégiumi szobáját.
– Hiszen írhat még! – nyilall belé a felismerés, amit azonnal meg kell osztania Benedicttel. Ez egy kicsit felébreszti. – Escorként biztosan izgalmasabb az élete, mint az átlagembereknek. Pompás partikra jár, mindenféle hölgyet kísér… biztos akadt köztük pár híresség és néhány igazi szépség… egy-két rosszéletű femme fatale… – mondja igazi átéléssel, mintha egy kémregény részleteit ecsetelné. – Persze, tudom, hogy a munkaadói felé diszkréció köti, de idővel leírhatja és kiadhatja a tapasztalatait a kliensei(?) neve nélkül, vagy regény formájában, úgy hogy senki érdeke ne sérüljön. Egy bekezdést még nekem is szentelhetne.  

❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 11:09 pm

Jaj, ez megint olyan aranyos, ahogyan biztat, és vigasztal.
Elmondhatnám, hogy nem bánom, és hogy nem is akarok már írni. Ha öreg koromra, valami művészkedésre adoma  fejem, akkor festeni fogok, az megnyugtatóbb. De mindez most nem érdekes, mert magas lapba érkezett, és le kell ütni izibe!
- Megelégedne csak egy fejezettel? - fordulok feléje, és most bedobok egy csábos szemöldökemelgetést, de csak olyan önironikus formában. - De még ha meg is elégedne, egy ilyen kocsiútból nem telik ki egy egész fejezet. Szóval, jövő pénteken elvihetem táncolni?
Itt már alig van forgalom, de azért a választ nem arra fordulva várom meg. Így Chasitynek is van ideje és alkalma rendezni az arcvonásait és a gondolatait.
A kollégium épülete is feltűnik már a következő kanyar után. Éppen ideje volt ezt tisztázni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 12:45 am


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Rövid időre beharapja alsó ajkát, majd vállat von.
– Oh, nem kell nekem egy teljes fejezet. Csak egy pici bekezdés. Jelenleg annak is örülnék – a célzást érti jól, vagyis nem is célzást, inkább csak a finom rávezetést erre az egész táncos dologra. Igyekszik nem belelátni túl sokat, ámbár meglehet, hogy kellene. Mégis van az egészben valami jólesően borzongató, hogy őérte valaki, aki jóképű, kifinomult és vonzó, ennyire kepesztet. Ez most kell az ő kis lelkének, a válasz mégis ugyanaz:  
– Talán.
Elvégre egy úrinő nem mond igent.
– A száma megvan és már azt is tudja hol lakom… – villan egy mosoly, benne némi kacérság, de túlzottan bíztatni nem akarja a férfit. – Talán felhívom és akkor értem jöhet…
Azzal visszafordul az út irányába. Mindeközben a kollégium egyre közeledik, ami újfent megnyugtató. Nem mintha nem lett volna kellemes Benedict társasága, ezen az estén ez volt a legjobb dolog ami történt vele, még akkor is, ha majdnem kiment előtte a bokája.

❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 8:52 am

Az úrinős válaszon jót mosolygok, és bólintok egyet, hogy rendben, elfogadom így. Látom, hogy figyelt, látom, hogy tetszik neki, amit mondtam. Ma este valaki őrá is figyelt.
- Elmentem a GPS-be. - bólintok a megjegyzésre, hogy tudom, hol lakik. Ez azt jelenti, hogy nem csak egy helyet, utcanevet írok be legközelebb, hanem megjelölöm a pontot, elnevezem, mint olyan helyet, ahová még el szeretnék járni máskor is. Óvatos, apró célzások, semmit nem mondunk ki, csak sejtetjük. Pár pillantás, szünet a beszélgetésben, legalább olyan beszédes mint száz szó.
A kollégiumnál még elég nagy élet van. Sok szobában ég a villany, a bejáratnál is van mozgás. Chasity álmos, láttam, hogy ásít.
- Nem lesz könnyű aludni ilyen nyüzsgésben. - jegyzem meg elhúzott szájjal.
Soha nem szerettem a kollégiumokat. Megpróbáltam beköltözni, amikor egyetemre mentem, de pár nap kínlódás után úgy néztem ki, mint a háromnapos saláta, és feladtam. De lehet, ő most annyira álmos, hogy bárhol képes lesz elaludni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 11:41 am


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kezeit időközben visszateszi az ölébe, s immár csendesen üli végig az út fennmaradó részét a kollégiumig.
Ahogy megérkeznek, a táskáját, ami eddig közte és a kocsi ajtaja között pihent az ölébe veszi, s jobb lábát visszabújtatja a cipőjébe, míg a balt… nos, a balról újfent le kell vennie a zsebkendőt, de az még ráér.
– Nem vészes, már hozzá edződtem – fordítja az arcát Benedict felé. Kedves a másiktól, hogy aggódik(?), de igazán felesleges.
Az épület előtt álló egyetemisták közül páran megnézik az autót, de túl sokáig nem köti le a figyelmüket a kocsi, bár az elismerő megjegyzéseket nem spórolják le, aztán folytatják a beszélgetést a megkezdett témájukban. Az egyik srácot Chasity már a hangja alapján felismeri, a másik pedig éppen takarásban áll, s túl hangosan sem válaszol a társának, így a kiléte egyelőre homályban marad.
– Köszönöm még egyszer, hogy hazahozott, Mr. Mortagne. És azt hiszem ideje búcsúznunk – azzal jobbját nyújtja a férfi felé. Végülis így ildomos, nem? Egyelőre legalábbis.


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 3:40 pm

Leparkolok, lehetőség szerint pont a bejárat elé, hogy Chasitynek minél kevesebbet kelljen gyalogolnia.
- Én köszönöm, hogy velem tartott. - fogadom el a kezet. - De még maradjon, segítek kiszállni!
Kiszállok magam is, kinyitom neki az ajtót, a kezemet nyújtom, és talpra segítem. Ezen már eleve elakad párak szava, mert ez nem szokás. Kihasználom a helyzetet, és feléjük fordulok.
- Uraim, a hölgy kificamította a bokáját. Lesz Önök között valaki annyira lovagias, hogy segít neki eljutni a szobájáig?
A fiatalság sem reménytelen, csak egy kicsit talán terelni kell őket. Ezeknek a kis tudóspalántáknak talán nem jutna eszébe magától, hogy segítséget nyújtsanak, de azért nem mindegyik görény (legalábbis remélem), és csak veszik a lapot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nyda Devon MacAlistair
Nyda Devon MacAlistair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2014. Dec. 31.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 5:10 pm


Parti nem várt fordulatokkal



[You must be registered and logged in to see this image.]

Beleegyezően bólint. Újdonsült ismerőse valóban nagyon előzékeny, s miután a férfi kiszáll, addig Chasity kioldja a biztonsági övét, majd leveszi a bokája köré csavart zsebkendőt, s a két ülés között hagyja, hogy nagyon össze se vizezzen vele semmit (nem mintha túl nedves lenne már az a textil), illetve, hogy Benedict megtalálja. Mire ezzel végez, addigra már kinyílt a mellette levő ajtó, s a lány elfogadja a felé nyújtott kezet, majd kiszáll a kocsiból. Enyhe szisszenés így is kíséri a műveletet, nem kevés ruhaigazgatás, hiszen a sérült bokájának nem tesz jót, hogy újonnan rákényszerítik a tűsarkút, de valahogy be kell jutnia Chassity-nek az épületbe, s már önmagában az is rendhagyó, hogy ennyire elegánsan talált vissza a kollégiumba, hát még milyen lenne, ha mindezt kezében fogott cipőivel, összekócolt szoknyával és az enyhe sántikálással fűszerezné.
Benedict karjába kapaszkodva lépdel közelebb az épülethez, majd nézi meg a két ajtóban ácsorgó srácot, akik – úgy tűnik – szintén lefagytak kissé, s eltelik jó néhány másodperc, mire egy jó estétet odaköszönnenek a férfinak és egy hellót a lánynak, majd az egyik közelebb lép hozzájuk, s kicsit tétován ugyan, de a karját nyújtja Chasitynek.
– Annyira nem vészes ám… – próbálkozik a lány egy zavart mosollyal, de elfogadja a felé nyújtott kezet. Csak eztán néz megint Benedictre, hogy elengedi őt, s mosolya egy kicsit határozottabbá válik: – Viszontlátásra!
Ezen kívül már sokmindent nem tud mondani. A pénteki programról való egyeztetés megvolt, ezt megerősíteni a két siheder előtt semmiképpen sem szeretné. Azzal csak egy nem kívánt pletykát indítana el potenciálisan. Ezért, ha nincs más, lassan elindul a bejárat irányába. Szerencsére a másik srác van annyira előzékeny, hogy addig tartja az ajtót, míg be nem lépnek. Innen az első emeletig nem lesz túl nehéz eljutni…


❅ ❆ ❄ ❆ ❅

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 5:47 pm

Látom a két srácon a tömény döbbenetet, talán még fordítóprogram is kell a szavaimhoz, pedig én sem olyan régen voltam ilyen korú. De aztán végül úgy tűnik vették a lapot. Remek!
- A viszontlátásra, Chasity, és jobbulást kívánok! - köszönök el a lánytól, aztán visszaballagok az autóhoz, beülök és hazahajtok. Otthon vár az újabb szócsata.

// Köszönöm a játékot! //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti nem várt fordulatokkal   Parti nem várt fordulatokkal - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Parti nem várt fordulatokkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-