KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mia & Brennan Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mia & Brennan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mia & Brennan Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mia & Brennan Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mia & Brennan Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mia & Brennan Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mia & Brennan Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mia & Brennan Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mia & Brennan Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mia & Brennan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Robert Brennan
Robert Brennan

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. Apr. 19.

Mia & Brennan Empty
TémanyitásTárgy: Mia & Brennan   Mia & Brennan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2015 8:13 am

Külváros. Nem védenek a magas épületek a napfénytől, a neonfény varázsa attól hogy feltűnj, aggódhatsz, melyik sarkon törik fel a kocsidat. Komolyan mondom, imádom (irónia).
Főleg akkor, ha az idióta kölykök nem veszik fel a telefont és nekem kell a beülnöm a volán mögé felhajtani őket valahonnan. Nem mintha olyan fontos lenne a szerencsétlen kis tolvaj élete, de a nagybátyja semmiképpen nem akarná, hogy olyan szarba keveredjen, ami után véletlen elköp pár nevet, hogy a saját bőrét mentse. Mert már túl gyanús lenne, hogy másodjára rángatom ki pont azelőtt a kihallgatóteremből, hogy elkezdhetnék a józsaru-rossz-zsaru játékot vele. Lényeg a lényeg, a saját pénzem érdekében jobb, ha a körmére nézek, mielőtt ki lesz paterolva Nevadából. Onnantól kezdve tiszta mindenki keze.
Szóval itt állok a sarkon, és hogy még véletlen se legyen félreérthető a helyzet a lakóházak és egy motel között, ráadásként egyszerű ing-farmer kombinációban. A fülemre már vagy öt perce rá van tapadva a telefon... mert már a tagot sem érem el akit felküldtem, hogy rángassa le a motelszobából... Minek ezeknek mobiltelefon?
A percek telnek, és meg nekidőlök a vécépapírcsíknyi árnyékot adó épületfalnak egy Tacobell reklám meg egy kiégett gazcsomó tőszomszédságában.
Alig járnak az utcán, a normális emberek ilyenkor elbújnak a lassan negyven felé közelítő hő elől. Leengedve a telefonomat egy napszemüveggel takart pillantással elnézek a szomszéd lakóház felé is (elgondolkodom miért nem ment még ki a divatból az előkertbe plántált műflamingó), és amikor a motel irányába fordítanám vissza a pillantásom...
Hát nem itt az orrom előtt a lótifuti gyerek, egy merő vér arccal?
- Fahhteistenbarma. - közlöm nemes egyszerűséggel, és rámarkolva a pólójára húzom be az árnyasabb épületközbe. - Miért nem állítasz egy nagy vörös célkeresztet rám, jézusom... mondd, hogy nem a lépcsőn estél el, hanem itt a kölyök, csak nem akar hazajönni...
Nem válaszol, csak áll, mint a bálám szamara, fájdalmas tekintettel, a képére tapasztott tenyérrel. Nézem-nézem egy darabon, hátha valami mégiscsak történik, aztán lemondóan tárom szét a kezeim... hogy is van az az undok szólás: Ha valamit jól akarsz csinálni, csináld magad.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mia Jones
Mia Jones

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 20
◮ join date : 2015. Feb. 23.

Mia & Brennan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia & Brennan   Mia & Brennan Icon_minitimeSzer. Május 06, 2015 7:24 pm

Csodálkozom, hogy most hamarabb szabadultam a melóból, csak néhány (sok) papírmunkát kellett elintéznem, és ennyi. Más dolgom nem is volt, még csak bevetésre sem kísérhettem el senkit. Igaz, hogy az utóbbi napokban talán túl sokat dolgoztam, és egy kicsit túlhajszoltam magam, így ez a könnyű nap most nagyon jól jött.
Most itt vagyok a külvárosban, és csak úgy sétálgatok, lévén nincs jobb dolgom, és egy kis friss levegő sosem árt. Persze az már más kérdés, hogy egy ilyen nagy városban mennyire friss a levegő, de még ez is jobb, mintha a fülledt, meleg lakásban ülnék, ugyanis nagy szerencsémre pont most romlik el a légkondi. Szörnyű... Egy kis kavicsot rugdosok már vagy tíz perce végig a járdán, amerre megyek, zsebre dugott kézzelm fekete pulcsim kapucniját a fejemre húzva. Egyébként még egy koptatott farmert, és fekete tornacipőt viselek még. Teljesen a gondolataimba merülök, nem is igazán figyelek a külvilágra, csak annyira, hogy ne menjek neki senkinek, és semminek, de végig Ianre gondolok. Egyszerűen nem tudom őt kiverni a fejemből, de ha sikerül is, hamar visszatér, és igazából... Igazából ez nem is igazán zavar, csak mikor dolgoznom kéne.
Gondolatmenetem egy hang szakítja félbe, ami valahonnan a két épület közül jön, és cseppet sem biztató. Megtorpanok, és a hang irányába fordítom a fejem, közben kezemmel a pisztolyom felé nyúlok, hogy ha kell, gyorsan elő tudjam kapni.
- Hé, Uram! Minden rendben van? - mérem végig gyanakvóan a férfit, majd a másikat is, aki szemmel láthatóan nincs túl jó passzban. Mégis mi a jó élet folyik itt?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Robert Brennan
Robert Brennan

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. Apr. 19.

Mia & Brennan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia & Brennan   Mia & Brennan Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2015 9:37 pm

A megszólaló hangocskára persze csak a kölyök számára láthatóan emelem az égnek a tekintetem. Mint púp a hátamra, úgy kell nekem a kíváncsiskodó fehérnép. Egészen amatőrnek kezdem érezni, magam... egy másodpercig, ami után rögtön a srác vállára is pakolom a kezemet, csak hogy tökéletesen nyilvánvaló legyen, akárki is dugta be ide a fejét, hogy nem én könyököltem szét a képét. (Vagy ha mégis, érthetetlenül barátságos vagyok vele utána)
Amikor pedig beköszönő lány felé pillatok, már könnyed, féloldalas mosoly van az arcomon, és szabad kezemmel lekapom a napszemüveget az orromról. Tudom ugyanis, mennyire fontos a szemkontaktus az ilyen kétes helyzetekben, és tökéletesen tudom azt is, hogy korom plusz a tény, hogy nem a helyi szociopata üveges szemével bírok, már félig nyert ügyet is jelenthet. Ki mondta azt hogy fiatal lánynak kell lenni ahhoz hogy éljen az ember az adottságaival...
- Szervusz. Semmi sem lehetne ennél tökéletesebb, kivéve egy bosszantó részletet, de nem untatnálak a magánéleti problémáinkkal, kedvesem.
A mosoly marad az arcomon, és a vállra pakolt kézzel csak azért engedek, hogy egy textilzsebkendőt húzzak elő a farzsebemből és nyújtsam egyúttal a kölyök felé.
- Szedd rendbe magad, legalább a hölgy előtt nézzünk ki embernek. - meg úgy általában. A többesszám pedig oktalan szolidaritás, én tökéletesen humánnak festek, a jobb fajtából. Ám természetesen a jelen szituáció, és Mia jelenléte minden fölött prioritást élvez.
... bár mg szerencse, hogy nem vettem észre azt a rutinos zsarumozdulatot, amivel a fegyvere környékén tartja a mancsait. Bizonyára egy kevéssel más lenne a leányzó fekvése.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Mia & Brennan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia & Brennan   Mia & Brennan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mia & Brennan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zoey&Brennan
» Lillie & Brennan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-