KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tiffany és Ian Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tiffany és Ian Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tiffany és Ian Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tiffany és Ian Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tiffany és Ian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tiffany és Ian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tiffany és Ian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2015 9:55 pm

Szép testem van, amit kemény munkával értem el. Nem szeretnék elhízni, így rendszeresen mozgok és edzek, hogy az alakom makulátlan legyen, ami minden bizonnyal sok nőnek jó hír. A mai napot reggeli futással kezdem, ami nálam 7 kilométer futást jelent. Egyeseknek sok, de én már megszoktam és könnyedén megteszem a távot. A legközelebbi futási lehetőség az egyik közeli park, ahol a pálya pontosan annyi amennyi nekem szükséges. Felveszem a futós felszereléseim, ami egy könnyű zöld pólóból áll és egy kék futós nadrágból. Lábamon az egy márkás futócipő, ami ráadásul kék színű. Bal karomon ott a mobilom, ami egy vízhatlan tartóban van. Magamhoz veszem az otthoni kulcsom, meg az irataim, aztán indulás. Egy kellemes séta után érkezem meg, hogy ott először nyújtsak egy nagyot. Nem lenne jó, ha futás közben húznám meg valamelyik testrészemet vagy éppenséggel görcsölne be. Egészségesen táplálkozok, de ettől függetlenül nem véletlenül vannak azok a gyakorlatok. Vannak akik kihagyják, de később ráfáznak és a sok futás után begörcsöl az izmuk. A tíz perces bemelegítés után a mobilomon elindítok egy alkalmazást, ami a gps segítségével tudja számolni, hogy pontosan milyen gyors vagyok és az egyéb fontos eredményeim. Lassú tempót választok a mai napra, mert nem kell sietnem ezután sehová. A parkban vannak emberek, de szerencsére nem a futópályát használják. Az első kilométert kissé lomhán teszem meg, de a második után egészen kellemesen érzem magam. Egyrészről a bennem lerakodott csúnyaságok kezdenek felszakadozni belőlem, más részről a mérgek gyorsabban kiürülnek a szervezetemből. A harmadik kilométer után megpillantok előttem egy női alakot, aki szintén kocog. Én egy fokkal gyorsabban haladok, így csak idő kérdése, hogy megelőzöm. Természetesen hátulról megnézem a formás hátsóját, ahogyan szépen mozognak. Emellett a combjait szintén végigsimogatom a tekintetemmel. Mikor már mögötte loholok, akkor kezd valami derengeni nálam, hogy tán ismerem. Egy kanyarnál ez a sejtésem beigazolódik, így Tiffany mellé érve köszöntöm.
- Szia Tiff! Jól futsz, s jól a mozgásod – kacsintok rá, miközben mosolygok egy sort. Nem kerüli el a figyelmem a kebleinek játéka, így egy percig azokat figyelem. Ezt követően egyenesen a szemét célzom meg.
- Hogy vagy? Rég láttalak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimePént. Május 08, 2015 7:05 pm

Modellként különösen figyelek az alakomra, elvégre muszáj minden pillanatban jól kinéznem. Éppen ezért képes vagyok hosszas időt eltölteni a fürdőszobám tükre előtt, mielőtt kitenném a házból a lábam. Az idők során viszont már megtanultam gyorsan kicsinosítani magam, egy komplett smink- és frizurakészítés nem tart manapság tovább, mint negyed óra. És ez nagy szó! El sem tudják a pasik képzelni, hogy vannak lányok, akik órákat, szó szerint órákat töltenek az említett tevékenységgel. Ez elsősorban akkor dicséretreméltó, ha reggel hatra kéne odaérni valahova. Akkor aztán négykor kelés. De nem nekem, szerencsére. A helyzet az, hogy szeretek aludni, így hamar rászoktam a gyors csinosításra.
Ma szabadnapom volt, ezért úgy gondoltam, kijövök kicsit futni, hiszen hamarosan forgatásom lesz. Felkértek, hogy szerepeljek egy filmben, mint mellékszereplő. Nem lesz sok szövegem, csak a külsőmet kell adnom, ezért nem parázok nagyon miatta. A testemre viszont ráfért már az intenzívebb mozgatás. Tökéletesnek kell lennie, ebben maximalista vagyok. A napjaim eléggé be vannak táblázva, nem tudok mindig kijönni mozogni. De ez a nap más. Megcsináltam a sminkem, aminek eredménye fekete - szolidan, mert mégis csak futni készültem - füstös szem és szájfényes száj lett. Edzőruhát választottam, egy sötétszürke, fenékaláig érő shortot és egy enyhe dekoltású, halványkék toppot, melyből látszódott némi domborulat, de mégsem az a kiakasztó kategória.
A kellemes, fákkal szegélyezett futószakaszon nem voltak sokan, így nem kellett attól félnem, hogy megbámulnak, vagy megállítanak. Persze hozzászoktam már a szemekhez, mondhatni önként mutogatom magam képek és videók formájában, ám most jólesett a magány az idegenek részéről. Fülhallgatóm bedugtam, zenét elindítottam és elindultam a négy-öt kilométeres túrámra. Lassan haladtam, könnyedén kocogtam csupán. Nem szeretek gyorsan, nagy erővel futni, mert akkor elkezdek verejtékezni, azt pedig próbálom elkerülni. Inkább sokat kocogok lazán, mint keveset, de gyorsan. Eddig bevált, formásodtam tőle, biztos most is be fog.
Egyszer csak azt vettem észre, hogy mellémért valaki és mosollyal engem nézett. Hamar rájöttem, hogy nem más, mint egy kedves ismerősöm, Ian. Kikaptam fülemből a zenét, mert nem hallottam azt, amit mondott, de feltételeztem, hogy köszönt.
- Szia!– Hatalmas mosollyal köszöntöttem, mert rég láttam, örültem, hogy ismét találkoztunk. Jó emlékek főznek hozzá, nagyon kellemes a társaságában lenni.
- Jól vagyok, köszi. Ma épp volt egy kis szabadidőm, így gondoltam kijövök futni. És veled mi újság? Hogy megy a cég? – Tudtam, hogy egy cég tulajdonosa, így bátorkodtam rákérdezni. Reménykedtem, hogy pozitív válaszokat kapok tőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimePént. Május 08, 2015 11:43 pm

Hamar kiszúr engem, hogy mellette haladok, ráadásul önkénytelenül átvettem Tiff tempóját. A szép hajától nem igazán veszem észre, hogy zenét hallgat, csak akkor mikor kiveszi a füléből és köszönt engem. Nagyon kellemes tempóban fut, ami régi emlékeket ébreszt bennem. Kezdetben én szintén ilyen szinten álltam, de aztán az évek során szépen fokozatosan egyre jobban futottam. Jobb részeredményeket értem el, ami természetesen teljesen lázba hozott. Voltam már pár futóversenyen, de ott már igen csak kevésnek bizonyultam.
-Nagyon helyesen teszed, mert jövőhéttől kezdve borzalmas idő lesz. Bár engem nem rémít meg az eső, inkább a nagyon szeles idő. Könnyen átfújja az embert, aztán csak betegeskedik. Velem mi újság? Nos történt velem pár érdekes fordulat. Mint mondjuk egy bankrablásba belefutottam, emellett összeismerkedtem egy nővel. Később meg arra utasítottak minket, hogy feküdjünk le egymással. Nagyon durva volt az egész, megalázva és teljesen meztelenül állni a tömeg előtt. Sok tárgyalásom volt a különböző tévécsatornákkal, hogy ne vetítsék le a kellemetlen esetet. Végül csak megmenekültünk, én meg randiztam egyet a nővel. Annyira aranyos, s nekem tetszik. – mondom el neki, majd a céggel kapcsolatos dolgokat mondom el.
- Nos a céggel nincs semmi gond. Minden jól megy, hála szerencsének. – szólok hozzá, miközben egy kilométert megteszünk.  Nem tudom, hogy mivel tudhatnám a hangulatot kissé felborzolni. Régen beszélgettem vele, így nehezebb ráhangolódnom. Kell egy idő hozzá, azonban addig ügyelnem kell a részletekre.
- Neked hogy halad az életed? – teszem fel a saját kérdésem, amire természetesen várom a választ. Tekintetem előre néz, mert senkit sem akarok felborítani. Ha pedig Tiffre nézek, akkor leplezetlenül nézek a dekoltázsa felé, ahol megpillantok azért pár verejték gyöngyöcskét. Nem szólok érte, mert a végén megorrolna rá.
- Én meg reggel a szokásos 7 kilométer futásom akarom letudni, aztán megyek edzeni a terembe. Ha van kedved, akkor velem tarthatsz. Van számodra pár jó gyakorlatom, amivel tökéletesen formálhatod az alakod. Bár az igazat megvallva, már most jól festesz. – ejtem ki a bókot neki, mert szerintem nincs semmi rossz abban, ha elmondom őszintén, hogy mit képzelek róla. Még egy kilométeren vagyunk túl, amikor hirtelen megállok, sőt elkapom Tiff kezét és lehúzom a futópályáról. Ezt követően találkoznak a felsőtesteink egymással én meg lihegve nézek le a szemeibe.
- Ő pihenjünk – mondom mosollyal, miközben elengedem. Tekintetem végül csak megállapodik ott a dekoltázsán, mert nagyon ingerli a férfi lényem. Nyelek egy nagyot, aztán hátrálok még két lépést.
- Gyakran jársz ide futni? Mert ha igen, akkor a következő alkalommal eljöhetnénk mind a ketten. – ajánlom fel a közös testmozgás ötletét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 9:54 am

Futás közben észrevettem, hogy valaki mellémért és felém tekint. Azonnal rájöttem, hogy egyik régi kedves ismerősöm, Ian az. Köszöntem neki és válaszoltam kérdésére, elmondtam, hogy mi a helyzet velem, bár szokásomhoz híven nem tartalmazott nagy és különös információt. Visszakérdeztem, mire Ian is mesélni kezdett. Először is tudomásomra hozta, hogy jövő héten rossz idő lesz, erre elhúztam a számat. Én a napsütéses, mediterrán időt szeretem, az eső nem az én műfajom. Akkor nem lehet sütkérezni a napon egy száll bikiniben és egy napszemcsiben. Aztán a bankrablásra kissé kikerekedett a szemem, de hallgattam tovább a férfit. Elmesélte, hogy történtek érdekes dolgok vele, már ha a bankrablást önmagában sem lenne érdekes.
- Ugye nem lett bajon a bankrabláskor? – Nem hangzott bíztatóan az eset, de mivel most egyben láttam Iant, így nem aggódtam annyira.  – Szóval van barátnőt? – Kérdeztem tőle, mert úgy vettem ki a szavaiból. Hangom örömteli volt, nem pedig lehangolt, hiszen miért ne örülnék, hogy az egyik ismerősöm boldog? A cége is jól ment, szóval akkor lehetőleg minden rendben volt vele.
- Három nap múlva forgatásom lesz. Felkértek, hogy szerepeljek egy filmben, de csak pár sort kell mondanom, inkább a külsőm a lényeg. Úgy látszik az utolsó képsorozatom sikeres lett. Szóval jól halad az élet. – Mosolygom el magam a végére. Láttam, hogy időnként a puhaságaimra néz. Úgy tűnt, tetszenek neki. Hagytam is, hagy nézelődjön, hiszen ez megtiszteltetés nekem, mint nőnek, modellnek. Elhívott, hogy menjek vele az edzőterembe. A bók okozta szerény pillanatom után – Köszi! – elgondolkodtam, hogy ma biztos nem kell-e rohannom valahova, de szerencsére nem, így elfogadtam a meghívását. – Ez jól hangzik, van kedvem.
Futottunk még egy kilométert, majd Ian hirtelen megállt, elkapta a kezem és arrébbhúzott. Mindez annyira gyorsan és nem vártan történt, hogy nem kicsit ijedtem meg. A kezdeti sokkot felváltotta egy különös érzés. A felsőtesteink összeértek, én pedig egyenesen a férfi szemébe néztem. Nem értettem, hogy ez a gyors váltás a részéről mi is volt. Végül mondta, hogy pihenjünk és hátrált tőlem néhány lépést. Továbbra is láttam, hogy a dekoltázsom nézte, mire rájöttem, hogy mi is lehet a levegőben. Egy nőies pillantás után válaszoltam a kérdésére.
- Igen, ami azt illeti, szeretem ezt a helyet, társaságban pedig jobb futni, mint egyedül, nem? – Közelebb mentem kicsit hozzá, ezzel vállalva a következményeket. Nem tudtam, hogy most mi lesz. Elmegyünk az edzőterembe? Vagy maradunk és futunk még? Netán a tengerparti szabadtéri edzőgépekhez megyünk? Sejtésem sem volt, de hagytam, hogy Ian döntsön és amennyiben igényelte társaságom, vele tartottam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 11:08 am

Látom rajta, hogy nem tetszik neki, hogy esős napok következnek. Én kifejezetten szeretek esőben futni, mert akkor kevesebb ember merészkedik ki az utcákra. Sokan vannak úgy, hogy nem kedvelik vizes időt. Mesélni kezdtem neki, hogy az utóbbi időben milyen nagy események történtek velem, aztán aggódva teszi fel az első kérdéseit. Ez nagyon kellemes gesztus részéről, hogy aggódik a testi épségem iránt.
- Nos többször megütöttek, sőt volt egy masszív kidobófiú, aki egy ütésével felrepesztette a szájam szélét. Kék és zöld foltjaim vannak, de ezen kívül minden a helyén van. – mondom el Tiffnek, amikor rögtön rákérdez, hogy a nővel összemelegedtem-e? Ami azt illeti, akkor a randink jól sikerült. Összeszedem azért a gondolataim, végül a kifejtés mellett döntök.
- Igen, úgy gondolom az. Tudod úgy mentettem meg az életét és a szüzességét a bankrablók elől, hogy azt hazudtam a barátnőm. Emellett az a csoda, hogy megengedte nekem, hogy randizhassak vele. – nevetem ki magam, mert tényleg igazán kemény idők voltak azok. A futótársam kihasználja, hogy mélyen hallgatok, így magához ragadja a beszélést. Mikor meghallom, hogy három nap múlva forgatása lesz, akkor futás közben egy szerény tapsolással adom tudtára, hogy nagyon ügyes.
- Szerintem a színésznők mellett te szintén megállnád a helyed. Nem gondolkoztál valami romantikus film főszereplőnőjévé válni. A képeidet meg szoktam nézni, s valóban jól sikerültek. Nah jó a második képsorozat ötödik képén nagyon halványan látható, hogy a bimbóid a szövet anyagát át akarja fúrni. Biztosan izgatott voltál, mert az egy igen neves magazinról van szó. – magyarázom el neki a kedves hangnememben remélem, hogy nem haragszik meg ennyiért. Mikor beleegyezett abba, hogy velem tart az edzőterembe, akkor azt követően megállok és magammal rántom őt. Látom az arcán, hogy megijesztettem kissé, sőt igen csak közel kerülünk egymáshoz. Pár pillanatra érzem a mellkasának fel és le való tornázását. Eltávolodom tőle, hogy nehogy félreértse a helyzetet, bár ezek után biztosan észreveszi, hogy bennem feléledt a férfi. Közeledett hozzám, miközben ügyesen rám hárította a döntést. Ha itt maradunk, akkor nem sokan fognak megzavarni minket, de edzőteremben sokan odajöhetnek hozzánk.
- Úgy ahogy mondod. Nos gyere, menjünk az edzőterembe. Hátha találkozol álmaid pasijával. – szólok hozzá mosolyogva. Megindulok az edzőterem felé, miközben többször odanézek rá. Úgy vélem, hogy egyszer igazán megérdemelne egy helyes pasit. Nem jó magányosan, s erre nemrég jöttem rá.
- A munkádon kívül jut idő mindenre? Ha jól emlékszem múltkor azt mondtad, hogy túl sokat utazol és veszel részt fotózáson. Én javasoltam neked, hogy kedvesebb munka nálad előnyösebb. Nem jó, ha az ember gyorsan kiég munka közben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 5:12 pm

Sajnos jogosan aggódtam Ian miatt, amikor a börtönrablásról kérdeztem. Aggódó pillantásokkal hallgattam végig ahogy mesélt róla. Fogalmam sincs, hogy én hogy reagálnék le egy ilyen eseményt, remélem, hogy nem keveredek bele hasonlókba. – Örülök, hogy már jobban vagy!
Tényleg van barátnője és ahogy hallottam nem semmi körülmények között szerezte meg. Bár ehhez nem sok közöm volt, így nem is kérdezgettem tovább, csak nevettem vele, amikor ő is elnevette magát. Aztán magamról kezdtem beszélni, elmeséltem, hogy szerepelni fogok egy filmben, mivel más éppenséggel nem jutott eszembe. Ian nagyon kedves volt, megint bókolt.
- Hát eddig nem sok tapasztalatom van a színészkedés terén, szerintem nem leszek egyhamar főszereplő. De érdekes szakma lehet. – Gondolkoztam már azon, hogy beálljak a színésznők sorába, csak még szükségem lenne némi noszogatásra, mert nincs sok önbizalmam hozzá. Annyira más, mint amit eddig csináltam. Modellként nem kell megszólalnom, csak ha interjút készítenek velem, de annyira befutott még nem vagyok, hogy ne kapjak levegőt az interjúsok miatt. Ahogy megemlítette a második képsorozatom, rögtön én is arra a képre gondoltam, tudtam, hogy meg fogja említeni és ez be is igazolódott. Felnevettem. – Tudod, a képeken semmi sem véletlen. – Nem arról volt szó, hogy izgultam volna, direkt így lett megcsinálva a kép. - Megkérdezték a fotósok, hogy nem vállalnám-e be, mert nagyon feldobná a képet, mire én bólintottam. Gondoltam egy kis erotika nem árt a képeken sem.
Aztán felgyorsultak az események, egy szempillantás alatt letértünk eredeti utunkról, volt, hogy összeért a mellkasunk is. Mivel mára nem volt programom, így szívesen elmentem Iannal a edzőterembe.
- Álmaim pasijával? Te meg miről beszélsz? – Hangom humoros volt, amolyan „miért találkoznék ott álmaim pasijával?”.  A szerelem elkerült már egy ideje, szabad voltam és élveztem, hogy bárkit megkaphatok, még ha csak egy éjszakára is. Közben elindultunk a terem felé és szóba jött a munka mennyisége is. Először nem tudtam, hogy mit válaszoljak, mert sokat pózolgatok, de mégsem érzem azt, hogy nem lenne időm valamire.
- Tény, hogy az utóbbi időben sokat dolgoztam, de nekem nem baj. Jártam Európa számos részén, még Brazíliában is nemrég. Utazni pedig szeretek. Igaz, ami igaz, sok időt vesz igénybe, főleg amikor kontinenst váltok, de megéri. Azonban vannak pihenőnapjaim, mint például a mostaniak is. Fiatal vagyok, vagyis bírom és jelenleg nincs olyan indokom, késztetésem, hogy ne folytassam ezt. – A menedzserem nagyon figyelmes és tiszteletben tartja a magánéletem. Általában a hotelekben – amennyiben elutazunk – külön szobát kapok, azaz azt csinálok, amit én akarok, akár bulit is szervezhetek, vagy ahhoz hasonlót.  
- Mindjárt jövök, csak egy perc. - Az edzőterembe láttam, hogy volt ott mellékhelyiség, így mondtam a férfinak, hogy ne ijedjen meg, ha eltűnök mellőle. A női mosdóba évre a tükör elé álltam és megigazítottam hajam, illetve ruhámat. Azt a pár verejtékcseppet is letöröltem bőrömről és a kissé elfordult pólómat is megigazítottam, a dekoltázst is a megfelelő pózba állítottam. Nő vagyok, ezt az áttekintést meg szoktam csinálni időnként. Majd, mint aki jól végezte dolgát kilépek a helyiségből és a gépekhez lépek, Ian mellé.
- Szóval, mi az a jó gyakorlat, amit gondoltál számomra?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 7:16 pm

- De ne árnyékoljuk be az én rossz bankrablásos esetemmel találkozásunkat – mondom felé, hogy részemről lezárnám a dolgot. Egyik részről az életem egyik legrosszabb napja, mert nem volt könnyű átélni azokat az eseményeket. Elkezdett mesélni a színészkedésről, egyben a véleményét kifejteni azon életpályával kapcsolatban. Figyelmesen iszom a szavait, azonban néha közbeszólok.
- Szerintem nem lesz gond a belerázódással. Én kívánom azt neked, hogy sikerüljön a színészi karrier. Hiszen ismersz már, én csak jót szeretnék neked. Másik részről én nagyon komolyan gondolom, hogy hozzád illene a dolog. – fejezem ki magam ezekkel a szavakkal. Nemsokára azonban visszatérünk a modellkedés témájához, ahol megemlítek egy erotikus képet. Erről hamar megtudom, hogy szándékosan lett ilyen. A szemöldököm kissé felkúszik az égre, aztán nyelek egyet.
- Akkor miért nem csinálsz olyan képeket, amik kifejezzen együttlétnél szokás felvenni? – kérdezek rá egy sóhajtással egyetemben. Ezt követően lassan megérkezünk az edzőterembe. Nekem eszembe jut, hogy ő még szingli, egyben az a csodálatos a kapcsolatunkban, hogy még nem feküdtünk le egymással. Én valami különlegeset közöttünk. Végül csak nem tudok kiszedni belőle semmilyen információt azzal kapcsolatban, hogy milyen típusú pasik jönnek be neki. Következő témakör a munkájával kapcsolatos, amit elég gyorsan letudunk. Ekkor érkezünk meg az edzőterembe, ahol gyorsan elintéztetem neki, hogy hamarabb bejusson. Eltűnik pár perc erejére, én meg utána mondom, hogy én már bementem a terembe. Visszatérése után megkapaszkodok a bordásfalban, mert így igazítás után nagyon szép, aminek nehéz ellenállni. Rákérdez, hogy milyen gyakorlatokat végezzen, hogy szebbé váljon az alakja. Nos bemutatok neki jó pár gyakorlatot, amivel jól átmozgatja magát, emellett garantáltan formás lesz a végén. Ha egyes mozdulatokat nem ért, akkor én elmagyarázom Tiffnek, sőt segítek neki. Ezzel egyetemben így érhetek hozzá minden gyanú nélkül a hátsójához, hasához és a szép domborulataihoz. Ha sikerül neki megjegyezni, akkor megmutatom neki a gépeket, hogy mire jó és mire ügyeljen. Mire végzünk, addig három teljes óra eltelik a napból. Teljesen leizzadva állok előtte, de ő sem néz ki sokkal jobban.
- Én kész kidőltem, esetleg van valami, amit szeretnél tudni? – teszem fel ezt a nagy kérdést, aztán jelzek neki, hogy bemehetnénk a hűsölő részlegbe. Ha nincs ellenvetése, akkor mutatom neki az utat, miközben én a felsőtestemre tapadt ruhadarabot leveszem. Felfedem Tiff számára az izmos testem. A célhoz érkezve egy helyet megpillantok, ahol nem ülnek. Odatessékelem, aztán leülök. Szorítok neki helyet, de így is a lábaink egymáshoz érnek.
- Mit szeretnél még megtudni? Olyan jól érzem magam veled, hogy legszívesebben most megölelnélek. – ejtem ki ezeket a szavakat felé. Csodálom őt, hogy miként képes modellként élni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 9:10 pm

Túlléptünk a bankrablás témán. Ian színészkedéssel kapcsolatos megjegyzése nagyon jól esett, igazán szívmelengető volt számomra.
- Köszönöm, igyekszem megfelelni ott is. – Köszöntem meg a kedves szavakat, majd továbbléptünk a modellkedésre. Kérdése nem lepett meg, már én magam is sokszor felvettem magamnak ezt a kérdést régebben, ugyanis most már vannak olyan képeim, amik eléggé az együttlétről szólnak. – Szex közbeni képeim nincsenek, de olyanok igen, amin meztelenül vagyok az ágyban. Igazából többségében olyan pózokat veszek fel, amiket a fotós mond, nem szoktam beleszólni, mert ő tudja, hogy milyen képeket szeretne. – Nem tudom, hogy látta-e már azokat, mert eléggé újak még, de ki tudja. Ha nem, szerintem ezzel felkeltettem az érdeklődését és biztos megnézi.
Meséltem a munkámról egy másik megközelítéssel. Éppen kifogytak gondolataim, amikor megérkeztünk az edzőteremhez. Én rögtön el is mentem kicsinosítani magam, de nem töltöttem ott sok időt, siettem vissza ismerősömhöz. Elkezdtünk edzeni. Nagyon kedves volt, elmagyarázta azon gépek működését, amik még újak voltak számomra és még segített is időnként. Anno jártam konditerembe, nem voltam azért annyira béna, de jó volt magam mellett tudni Iant. Hagytam, hogy időnként hozzámérjen domború helyeken is. Egy igazi férfi. Erős, izmos, gyengéd és szeret fogdosni lányokat. De miért ne adnám meg neki ezt az élményt? Számomra is jó érzés volt, hogy vonzónak látott. Jó sokat edzettünk, mindketten rendesen elfáradtunk.
- Huu, ez jó volt, köszi, hogy segítettél. – Hagytam, hogy vigyen a hűsölő helyiségbe, jó ötlet volt a részéről, jól jött már a pihenés. Közben levette felsőjét, mire végignéztem felsőtestén. Hát meg kell hagyni, van rajta izom. Legszívesebben végigsimítottam volna rajta, de nem tettem elvégre van barátnője. Leültünk, és mivel a környezet úgy akarta, ezért szorosan egymás mellé. Hátradöntöttem fejem a mögöttünk lévő falhoz támasztva és vettem pár mély levegőt. Vissza csak akkor eresztem rendes pozícióba, amikor megszólalt ismét kedves szavakkal. Elmosolyodtam szerényen, fekete szempilláim is összezáródtak egy pillanatra.
- Nem jut eszembe semmi most. – Válaszoltam, mert kérdezte, hogy mit szeretnék még megtudni. Aztán mondta, hogy megölelne, mit először úgy értettem, hogy megölne. Persze azonnal javítottam agyamban, így nem látszott semmilyen rendellenes reakció a férfi számára. – És mi akadályoz meg? – Én nem akartam megölelni, mert ahogy már mondtam, barátnője van, azonban ha ő ölel meg engem, akkor az már más tészta. Egyébként nem volt ellenemre, tudtam, hogy jólesne az ölelése. Amennyiben megölelt, visszaöleltem, majd felálltam.
- Elmehetnénk a tengerhez. Úgysincs közel és még hűs is. Van kedved?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 9:50 pm

Hallgatom az én lány ismerősömet, akivel nagyon jól érzem magam. Kellemesen el tudok vele beszélgetni, s egyáltalán nem fogjuk vissza magunkat, ha esetleg ki kell mondanunk egy-egy durva szót. Én legalább így vélekedek magamban, miközben őt figyelem. Mikor megtudom, hogy vannak róla meztelen képek, akkor önkénytelenül a kebleire nézek. Próbálom elképzelni a látványt magamban, milyen lehet a formájuk? Magyarán igazán megmozgatja a piszkos fantáziám. Közben belegondolok, hogy Tiffnek milyen érzés lehet meztelenül pózolni mások előtt.
- Valóban a fotósnak kell tudnia, hogy melyik oldalról kap le. Mi az a szög, ami igazán hathat – észre se veszem, hogy kissé a boxeremben rakoncátlankodik a tagom. Nagyon kíváncsivá tett ezzel a meztelenség dologgal. Szerencsére akkor válunk el egy időre, addig van időm lenyugodni. Belekezdünk az edzésbe, én meg lelkesen mutogatom neki, hogy miként kell őket használni és mire valók. Kihasználom a helyzetet, így a tapizás megvan a részemről. Az edzés végeztével kifáradunk, akkor viszem a hűsölő helységbe. Ott egymás mellett foglalunk helyet.
- Szívesen segítek máskor is. Tudod, hogy csak fel kell hívnod. – mondom neki mosolyogva, miközben érzem magamon, hogy mennyire megizzadtam. Csorog rólam lefelé. Nem igazán jut eszembe semmi, ráadásul Tiffnek sem. Hosszú mély csend áll be közöttünk, mikor egy lehetetlen dologgal állok elő. Egy egyszerű ölelésről van szó, de nem szeretném, hogy a társaságom félreértené eme kedves gesztust. Mikor rákérdez, hogy abban mi akadályoz meg, akkor somolygok egy keveset, aztán ráveszem magam az ölelésre. Egy kellemes ölelést kap tőlem, amit ő viszonoz. Máris nem érzem magam annyira kifáradva. Ekkor áll elő a tervével, hogy menjünk a tengerhez.
- Elmehetünk, rajtam úgyis van úszónadrág. Szoktam a tengerben úszni, vagyis hát az edzőterem után úszni szoktam. – magyarázom el neki, hogy tudok én élni rendesen. A víz felfrissít, emellett nagyon jót tesz a vérkeringésemnek. Felállok a helyemről, majd felsegítem őt. Távozunk az edzőteremből, hogy lassú séta után, meg egy adag buszozás után megérkezzünk a tengerparthoz. Hétköznap van, így nincsenek sokan. Odavezetem a kedvenc helyemhez, ahol szélcsend van, emellett nyugodtan meztelenkedhet akár az ember.
- Ez lenne az én helyem. Egyedül vagyok általában, így akár meztelenkedni szoktam. – szólok hozzá, miközben a futós cuccaimtól megválok és csak az úszónadrágot hagyom magamon. Tiff észreveheti, hogy a masszív szép férfiasságom körvonalait. Hát igen, aki szép mérettel rendelkezik, az nem tudja rejtegetni. Ráadásul egy picit be vagyok indulva rá. A ruháim levétele után a homokban elterülök és nézem az eget.
- Tiff a futáson kívül van neked még valami érdekes hobbid? Mármint úgy értem, hogy új.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeVas. Május 10, 2015 4:58 pm

Jól tettem, hogy eljöttem futni, mert amellett, hogy formásodok találkozhattam egy régi ismerősömmel. Iannal futottunk egy darabig aztán megálltunk és az edzőterembe mentünk. Nem sűrűn jutok el kondizni, éppen ezért nagyon jól jött, arról nem is beszélve, hogy volt társaságom, aki folyamatosan ellenőrzött, hogy jól csinálom-e a dolgokat, illetve elmagyarázott valamit, ha nem értettem. Rendesen elfáradtunk mindketten, le is ültünk pihenni, ahol megesett köztünk egy kedves baráti ölelés is. Nem volt nagyszám, de kifejezett némi érzelmet, vagyis tényleg jóban vagyunk.
Felvetettem egy ötletet. El akartam már menni a tengerhez és gondoltam miért ne most? Iannak is tetszett az ötlet ránézésre, így tervem meg is valósult, elindultunk. Nőiesen hagytam, hogy felsegítsen, majd elhagytuk az épületet és egy kis idő után meg is érkeztünk a kiszemelt helyre. Ian vezetett és megérte, ugyanis nagyon jó helyett talált, ahol szinte senki sem volt, a szél sem vitte le a fejem, de azért nap és árnyék egyúttal volt. Nekem jobban bejön az előbbi, szeretek napozni.
- Tényleg jó hely. – Azzal elővettem kistáskámból a fürdőruha felsőm, ami tényleg nagyon kevés helyet foglalt, így volt hely mellette a törülközőmnek is. Leterítettem pokrócként úgy, hogy Iannak is legyen rajta férőhely, majd leültem az egyik felére és öltözni kezdtem. Először is levettem rövidnadrágom, ami alatt már ott volt a gesztenyebarna bikini tanga alsója, majd a pólómat is levettem. Nem zavart, hogy meglátta a melltartóm, elvégre a bikini kevesebbet takar, mint a fehérnemű.
- Kicsatolnád? – Kértem, hogy kapcsolja ki hátul a melltartóm miközben én fogtam elől a kosarakat, hogy ne essek le a szétcsatolás közepette. Mikor már a ruhadarab nem volt rögzítve hátamhoz, karommal átkaroltam a melleimet, hogy azért ne meztelenkedjen a strandon, majd másik kezemmel a domború testrészemre helyeztem a már azelőtt nyakamba akasztott bikini felsőt. Ha ügyes volt Ian, akkor egy pillanatra láthatta kincseimet, bár nem szép dolog ilyenkor nagyra nyílt szemekkel figyelni egy nőt. Persze nem baj az sem, ha meglátott, elvégre a képeken úgyis megtekinthet engem. Magamra öltöttem a felsőrészt, ami nem takart sokat, csak a lényeget, a dekoltázs viszont az eddig hordott toppom után sokszorosára nőtt. Végül felálltam, begumiztam kontyba a hajam és Ian elé léptem.
- Megyünk úszni? – Mondjuk nem terveztem igazi úszást, inkább csak lebegni akartam a vízen, vagy a vízben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeHétf. Május 11, 2015 10:36 am

Megérkezünk a tengerpartra, ahol a kedvenc helyemre vezetem, ahol valójában senki sem zavar minket. Én nem sokat teketóriázok az öltözetemmel, mert hamarosan már csak az úszónadrágom látható csak. Leülnék a homokba, azonban ekkor veszem észre, hogy a kicsi táskájából előszed egy törölközőt, emellett egy falatnyi bikini felsőt. Leül, így ha nem haragszik meg, akkor mellé lehuppanok. Mellettem elkezd vetkőzni, így első felében nem tekintek oda. Úgy vélem, hogy a barátságunkra rossz fényt vetne, ha kukkolnám. Azonban kénytelen vagyok rá figyelni, mikor megkér egy dologra. Nincs sok ruha rajta, emellett elég keveset takar a testéből, így jócskán felajzott állapotba kerülök tőle.
-Rendben – egyezek bele, aztán jobbnak látom mögé helyezkednem. Mikor ez megtörtént, akkor nekilátok az egyszerű feladatomnak. Kezemmel kinyúlok, aztán hátul egy ügyes mozdulattal kicsatolom a puhaságait fedő fehérneműt. Ezután csak lesütöm a szemem a földre, s hagyom öltözködni. Mikor elkészült, akkor nézek fel rá, mikor a bikini felső rajta van. Egyszerűen hozzá sem tudok szólni a látványától, csak egy darabig simogatom a két szemem segítségével őt. A kérdésre nem válaszolok, csupán felállok a helyemről és mindvégig belenézek a szemeibe.
- Tiff, őrjítően szép vagy. S kár tagadnom, de egyszerűen kívánatos vagy. – mondom, miközben ha engedi, akkor összebújok vele. Közelsége megrészegít, így ha nem veszi zokon, akkor nyakára adok egy csókot. Ekkor jut eszembe Mia, így észhez térek és lesütött fejjel húzódok el tőle. Ránézek a tengerre, aztán úgy vélem, hogy ott legalább lehűthetem magam. Ha kedves társam lejjebb tekint a hasamnál, akkor szembesülhet a nagy dudorral, amit már nem tudok rejtegetni előle. Befelé indulok, de még odaszólok hozzá.
-Ő Tiff, azt hiszem az elébb elég rossz dolgot tettem veled. Bocsáss meg – kérek elnézést az előbbiért. Remélhetőleg nem kapja le a fejem, de nagyon jól tudja, hogy milyen ember vagyok én. A gyengéim a szép nők, s Tiff a bikiniben igazán beindítja a fantáziám. Túlságosan erotikus. Remélhetőleg lenyugszom és nem történik közöttünk több érintkezés. Emellett bízom benne, hogy mikor hazamegyünk, akkor már nem fogok ágaskodni odalenn. Kissé rémisztő lennék az emberek számára.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 5:17 pm

Miután kifutottuk és agyon edzettük magunkat úgy döntöttünk, hogy a tengerpart jó hely lenne a hűsölésre. Odaérve hagytam, hogy Ian vezessen kedvenc helyére, ahol szerencsére nem voltak sokan, vagyis én senkit sem láttam, csak tőlünk távolabb. Társam nem sokat időzött az átöltözéssel, nekem viszont ez tovább tartott. Miután elővettem a bikinim felső részét és leterítettem a törülközőmet, lehuppanva rá elkezdtem vetkőzni. Megkértem Iant, hogy segítsen kicsatolni a melltartómat. Nem utasította el. Innen már gyorsan ment a dolog, elkészülve felálltam és még sietve bekontyoztam sötétbarna fürtjeimet. Kérdeztem tőle, hogy megyünk-e úszni, mire válaszol is, csak éppen nem úgy, ahogy számítottam. Szerényen elmosolyodtam, ám ez most több volt, mint egy „szép vagy” bók. Örültem, hogy tetszettem neki és annak is, hogy megkívánt. Ilyenkor két opció közül szoktam választani: vagy viszonzom a kívánatot és elkezdek erotikus mozdulatokkal, pillantásokkal bombázni kiszemeltem, vagy amennyiben a helyzet úgy kívánja, nyugton maradok és szerényen megbújok, mint egy ártatlan kislány. Mindkét énem bennem van, most is elgondolkoztam, elvégre Ian helyes volt és álom testű. Szívesen rávettettem volna magam, de nem, ezúttal kénytelen voltam visszavonulni és a második variációhoz folyamodni. Barátnője van, így jobb, ha nem szólok a kapcsolatukba. Egy kisebb ölelés azért megesett köztünk, sőt, éreztem nyakamon egy csókot, amitől majdnem előjött a vad énem, de nem, önkontroll az megvolt még. Valószínűleg elgondolkozhatott, mert egyszer csak elengedett és hátrált tőlem. Kijelentésére és bocsánatkérésére viszont meglepődtem.
- Neked ez rossz dolog? – Kérdeztem, majd választ nem várva megfordultam és elindultam a tenger felé. Most először voltam neki háttal, így nem tudtam leellenőrizni, hogy hova is nézett, de volt egy feltételezésem, elvégre tangás fürdőruhában voltam. És nem is bántam a dolgot.
Mikor lábfejem a sós vízbe ért megálltam, hogy szokjam a hidegebb közeget. Testem elég meleg volt, elvégre sportoltam nemrég és a Nap okozta forróság is jócskán megkapta bőröm. Kis megtorpanás után ismét megindultam és lassabban belesétáltam a tengerbe. Pár előre történő lépés után egy lendületes mozdulattal megfordultam és Ianra néztem.
- Nem annyira hideg. – Mondtam neki, majd ismét visszafordultam a horizont felé. A víz éppen ellepte a fürdőruhám alsó részét. Ekkor álltam meg véglegesen és vártam Iant.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 6:55 pm

Mikor Tiff visszakérdez, hogy nekem ez nagyon rossz dolog, akkor valójában a bennem levő kisördög válaszol egy nemmel. A kis angyal inkább meghúzza magát csendben, hogy senki se ártson neki. Végül partnerem megindul előttem, így újra megtekinthetem az őrjítő testét. Hiába győzködöm magam, hogy Mia már barátnőm, mert az előttem lévő látvány túlságosan erős. Lassan halad előttem a lány, miközben én nézem hátulról macskás mozgását. Mikor megáll, akkor direkt más felé nézek, hogy ne bukjak le, hogy kivételesen őt tüntetem ki a figyelmemmel. Csak akkor nézek megint oda, mikor elárulja a víz hőmérsékletét. Megindulok, hogy odáig eljussak mint ő. Minden egyes lépéssel újra elhatalmasodik rajtam a kísértés, sőt ezúttal teljesen leigáz engem. Most akarom megkapni Tiffet, hogy megmutassam neki milyen jó pasi vagyok az ágyban. Mikor megszűnik megint a távolság köztünk, akkor bal karommal próbálom átkarolni a testét, míg a jobb kezem pedig egyenesen a jobb oldali puhaságára szeretne felmászni és belemarkolni. Utána az ajkaimmal a nyakára indítok támadást, sőt a bal kezem cirógatni szeretné a hasfalát.
- Kellesz és most! – mormogom határozottan a fülébe, miközben a bal domborulatába szintén kényeztetni akarom. Teljesen élvezem a testét, de ő vajon mit gondolhat az enyémről? Altestem szorosan nekinyomódik az övének, már ha engedi. Megfordítom lágyan, s ha mondani szeretne valamit, hát én egy csókkal próbálom ártalmatlanná tenni. Két kezemmel a bikini felsőjét szeretném meglazítani, hogy a két csodás halmot fedetlenül láthassam. Ha sikeres a művelet, akkor a bikini felsőjét a kezemben tartom, míg szemeim leplezetlenül bámulják a domború vonalakat.
- Tiff, a víz sem tud lehűteni engem. – mosolyodom el, ami igazán pimaszra sikeredik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 7:41 pm

Hogy durcásan mondtam-e, vagy nem azt, hogy rossz dolognak tartja a nyakra csókot, magam sem tudtam. Értékeltem a hűségét, ez mindig pozitív számomra, ám ha a testi érzékekről van szó, szeretek magamra is gondolni. Egyéb esetekben éppen azt keresem, hogy mikor tudok segíteni másoknak, de akkor egy pillanatra végigfutott bennem a gondolat, hogy ha most itt lenne valami Ian és köztem, azt megtudná-e a barátnője, ha igen, milyen veszélyekkel járna. Jobbnak láttam hagyni a dolgot, így elindultam a vízbe. Némi tétovázás félúton bár volt, azért viszonylag lendületesen másztam a vízbe derékig.
Ian nem maradt le nagyon, hamar ott teremt mögöttem. Mikor már csak centik választottak el tőle tudtam, hogy lesz valami. Az érzés, mikor tudod, hogy mögötted már lesben áll a vad és bármelyik pillanatban lecsaphat, őrjítő. Ajkamba haraptam izgalmamban, majd picit hátrébb dőltem, amikor megéreztem Ian kezét a testemen. Gyorsan történt minden. Lágyan felszisszentem, ahogy másik kezével a jobb mellembe markolt. Ez a mozdulat mindent átprogramozott rajtam, előbújt belőlem a már küszöbön nyivákoló fenevad. Egy levegővétellel még inkább kidomborítottam mellkasom miközben nyakam ismét büszkén fogadhatta Ian csókjait. Már teljesen az ölében voltam, ezért a csókokra és az előző erotikus kézmozdulatára hátradöntöttem a fejem, ami vélhetően a bal vállán landolt. Hangján érezhető volt a vágy és ahogy kimondta a most-szót, már én sem tudtam visszafogni magam. Jobb karomat a vízbe mártva megfogtam elég határozottan és erősen Ian izmos, jobb combját. Éreztem ahogy alteste az enyémhez simul, éppúgy, mint férfiassága. Úgy látszott, hogy egyre gondoltunk, kérni se kellett, én már megfordultam és felvettem a harcot a csókok terén. Két kezemmel a nyakába kapaszkodtam, míg ő meglazította a bikinifelsőm. Hamarosan már nem védte semmi dombocskáimat, a csókok is félbeszakadtak. Míg Ian szemét lejjebb szegezte, én a nyakába borultam és elkezdtem nyelvemmel és ajkaimmal táncolni a jobb oldalán, bal kezem továbbra is a nyaka másik oldalán maradt, a jobb viszont letévedt a hasizmára.
- Miért, tán le akarsz hűlni? – Válaszolom vissza macskásan, majd testemet teljes mértékben az övéjéhez nyomtam. Bocsi, kedves barátnő, most egy kicsit kölcsönveszem. A pillanatban az sem érdekelt, hogy ez megváltoztat mindent a kettőnk kapcsolatában is, az biztos, hogy közelebbi ismerősök leszünk, mint eddig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 8:20 pm

Úgy tűnik, hogy elég szenvedély és láng szorult belém, hogy minden nőt magammal rántsak. Nem ellenkezik, sőt a mozdulataiból érzem, hogy akarja a további érintéseket a testén. Én igazán nem fogom vissza magam, hanem vad tombolással veszem el, ami éppenséggel nekem jár. Mi lenne az? Egy újabb nő, egy bájos test, aki hamarosan megismerkedhet az én nagy masszív férfiasságommal. Magamévá teszem, hogy azután egy szava sem lehet. Mikor hozzám bújik elölről, az valami igazán mennyei és az érintései nyomán libabőrössé válok. A kérdésére csak elmosolyodom.
- Ha én nem hűlők le, akkor estig innen nem fogunk hamarább hazamenni Tiff. S tán sejtheted, hogy miért. – mondom neki incselkedve, miközben úgy döntök, hogy nem teketóriázok tovább. Egyik kezemmel lenyúlok az úszónadrágomhoz, amit lejjebb tolok addig, míg az ágaskodó tagom ki nem bújik. Kedves partnerem szabad kezét kölcsön kérem, hogy kölcsönös erővel mutassam be a lenti árbocót. Fogalmam sincs, hogy mi lesz a reakciója rá. Régen a legtöbb lány elkezdett aggódni a nagysága miatt, s némelyik még félt is, addig amíg végül helyes taktikával tövig beléjük toltam a csodaszerszámom. Mikor ez az előkészület megvan, akkor lépek a következőre, ami nem más, mint a popsijánál megfogom és feljebb húzom őt. Így a fejeink egy magasságba kerül. Egyik kezemmel félrehúzom a tangás bikini alsót, majd szépen eresztem rá dorongomra. Mikor ott vagyok a bejáratnál, akkor ügyelek rá. Finom mozdulatokkal ostromlom, ha nem lenne elég tág és nedves. Elhúzom egy darabig eme játszadozást, miközben az ajkaim szüntelenül csókolja ajkait, néha még a kebleit is megcirógatom nyelvemmel. Végül annyira nem bírok magammal, hogy gyorsan ráeresztem Tiffet a dárdámra, ami ezúttal tövig elmerül benne. Érzem, hogy kicsit szűk, de idővel megszokja a vastagságom. Nem maradok néha, mert a kisebb ficánkolására felnyögök kissé.
- Huh Tiff, istennő vagy.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 9:04 pm

Esténél korábban nem? Ami azt illeti, nekem tökéletesen megfelelt, elvégre ma szabad vagyok. Ó, hogyne sejtettem volna mire készül, minden pasi ugyanolyan és a helyzet az, hogy minden csaj is. Ebben a világban egy a lényeg, egy a cél mindkét nemnek.
- Gyerünk! – Mondtam teljesen kívánatos hangon Ian fülébe, mikor tudtomra adta, hogy mi is lesz. Erre nem is hezitált tovább, a tettek mezejére lépett. Éreztem kezének mozgásán, hogy mit csinált, nadrágja immáron nem fedte kincsét. Kezemet megfogva odavezetett hozzá, nem mintha nem találtam oda volna magam is. Rámarkolva végighúztam rajta párszor kezem, ezzel is ingerelve még jobban őt, míg szememből sugárzott az erotika. Előbújt belőlem az ördög, Ian már megtudta, hogy milyen is tudok lenni az eredetileg visszafogottabb énem mellett.
Jó nagy volt, rögtön tudtam, hogy gyors menet is elég ahhoz, hogy elélvezzek. Éreztem, hogy megfog a fenekemnél és feljebb húz. Szemtől szemben voltam partneremmel, kivel most készülünk bűnt elkövetni. Vagyis elsősorban ő, én szabad voltam. Míg félrehúzta tangámat, addig én kicsit jobban szétnyitottam lábaimat, majd hagytam, hogy szépen lassan magára ültessen. Egyik kezemmel a nyakába, másikkal az oldalába kapaszkodtam. Mikor először megéreztem a puha helyemnél megjelenő dárdáját, egy pici érzés futott végig a testemen. Akartam őt, másra sem vágytam ilyen állapotban.  Egy ideig csak csúsztam és csúsztam, élveztem, ahogy egyre mélyebbre hatol, majd egy határozottabb mozdulat következett, mire elhangzott tőlem egy közepesen halk sikoly. Befogadtam őt teljes mértékben, az érzések csak úgy tomboltak bennem. Finoman ugrándoztam rajta, próbáltam felvenni a ritmusát. Időnként nyögtem is néhányat, mit társam sem mellőzött. Amikor az helyzet magaslatára jutok belemarkolok Ian hajába és lábaimat átkulcsolom derekán.
- Ha én istennő, akkor te isten!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimePént. Május 15, 2015 6:55 am

Élveztem, hogy Tiff a férfiasságommal bánt. Én meg reménytelen rá vágytam, hogy végre benne lehessek és megízleljem őt. Hamar felemeltem a popsijánál fogva, hogy utána szépen ráeresszem az árbocomra. A halk sikolya megőrjített, mikor elhangzott, mert úgy véltem tetszik neki az, ami őt nagyon kellemesen kitöltötte. Elkezdett mozogni, amibe én besegítettem. Hamar ráérzek az ő tempójára, amit éppenséggel igényel. Úgy érzem teljesen egymásra hangolódtunk már, amit egy pozíció váltással jelez felém. Átkulcsolja lábaival a derekam, így aztán én még mélyebbre fúródom benne. Nem bírok magammal, így annyit súgok neki.
- Kapaszkodj rendesen! – mondom felé, miközben teljesen átveszem tőle a mozgást. Gyorsabb tempóra váltok, hogy minden lökésemmel tövig hatoljak benne. Érzem, ahogy egyre inkább közeledünk a közös cél felé, amit édes hangjaink jeleznek. Erősen markolom a formás hátsóját, hogy ebben a kellemes helyzetben legyen. Mikor nem bírom tovább, akkor hangosan felhördülök és nem sokkal később már elélvezek Tiffben. Megtartom ezután, majd pár csókot nyomok az ajkaira. Mikor kellő erő visszaszivárog belém, akkor leemelem magamról. A bikini felsőjét segítek visszarakni a helyére. A fenekénél fogva vezetem ki a partra, ahol leülök a törölközőjére, vagyis inkább elterülök és őt pedig magamra húzom.
- Szabad vagy ma este? – teszem fel a kérdésem, amiből gondolhatja, hogy mi a szándékom. Többször meg akarom kapni, s nem csak a mai nap, hanem máskor is. Meg talán sikerül megalapoznom azt, hogy egy idő után rám akarjon mászni. Most egyáltalán nem gondolok Miára, hanem Tiffre koncentrálok minden tekintetben.
- Mi a kedvenc szexpózod? – kérdezem meg tőle, egyben meglepődöm saját merészségemen. Később jövök rá csak, hogy egyáltalán nincs gond ezzel a kérdéssel egy ilyen fergeteges menet után.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2015 10:32 am

Mikor ma reggel felkeltem, nem számítottam rá, hogy összefutok Iannal, arra pedig végképp nem, hogy futás és kondizás után a tengerben fogok szeretkezni vele. A férfival eddig is jóban voltam, ám eddig még nem volt köztünk testi kapcsolat. Jó pasi, a teste fenomenális, így nincs okom magyarázkodni, hogy miért mentem bele mindenbe.
Jó ötlet volt átkulcsolnom a lábam a derekán, mert ezáltal még jobban belém hatolt, immáron teljesen egybeolvadtunk. Mozgásunk is összehangolttá vált, én erősen kapaszkodtam nyakába, míg Ian kezeit éreztem a popsimon. Nem érdekelt a környezet, az sem, hogy talán valaki nézhet minket, csak élveztem Iant. Nem is kellett már sok, hamarosan mindketten felnyögtünk és lihegve borultunk egymás karjaiba. Az érzés átjárta egész testem, minden kis porcikám a plafonon volt. Levezetésképen elcsattan néhány csók is, majd mikor már Ian kellőképpen visszanyerte józanságát, leemelt magáról. Én kicsit később lettem túl az érzéseken, ami még egy kis simogatás formájában volt látható rajtam, majd Ian segítségével visszavettem bikinifelsőmet és elindult ki a partra. Örültem, hogy örömet tudtam okozni neki és reméltem, hogy nem bánja meg idővel. Persze számos lányt meghódított már, így nem hittem, hogy miattam lenne bűntudata, amiért más lányokat fogdosott a barátnője helyett. Lehuppantunk a törülközőmre, én szippantottam párat a friss szellőből, kifújva magam az előbbi játék után.
- Ma este igen. – Válaszoltam kérdésére. Ezek szerint bejöttem neki, a testem is vonzó volt számára. Csak lassan kezdődik majd a forgatás és akkor éjjel-nappal ott kell lennem, még úgy is, hogy nem én vagyok a főszereplő. Szexpóz? Erre elgondolkoztam egy kicsit, mert sosem tanakodtam még ezen. Mindig csak élveztem azt, ahogy kialakult a póz, számomra mindegyik hatásos, feltéve, ha jó a partner.
- Általában hagyom, hogy a szituáció alakítsa ki a pózokat, de például szeretek lovagolni. – Bár nem jellemző rám, hogy irányító vagyok, mégis lovaglás közben én kényeztethetem a férfiakat, míg szemeikkel és persze mással is simogathatnak.
- És neked? – Kérdeztem vissza, mert érdekelt az ő válasza is. Szintén kíváncsi voltam, hogy mit tervez ma estére, hiszen az előbbi kérdése nem lehetett véletlen. A fő műsorszámot sejtettem, de tudtam, hogy Ian tud nekem meglepetéseket is okozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitimeVas. Május 17, 2015 8:24 am

Nagyon jó hír számomra, hogy a mai este nincs lebeszélt tevékenysége. A kisördög ott van bennem, aki állandóan biztat engem arra, hogy nyugodtan tegyem meg. Leülünk a parton Tiff törülközőjére, azonban nem engedi nekem, hogy magamra húzzam. Nem erőszakoskodok, hanem felteszem a kérdésem neki. Nem kell sokat várnom a válaszra, mert kis gondolkozás után válaszol nekem.
- Úgy vélem, akkor van valami közös bennünk. Nekem a kedvencem a lovagló póz, mikor a szexi lány felettem van. Sokan mondják, hogy nekem vezető pózok lennének a jók, de nem így van. Én sokkal nagyobbat élvezek, mikor a nő van felettem. – vallom be neki, miközben önkénytelenül elpirulok egy kicsit. Nem tudom, hogy mennyire helyesen nézhetek most ki. Most jut eszembe, hogy nem gondoskodtunk a megfelelő védelemről, így csak merem remélni, hogy kedves barátnőm szed valamit. Nem lenne kellemes dolog, ha teherbe ejteném.
- Tiff, remélem te ma szedtél gyógyszert az ellen, hogy ne ess teherbe. – mondom aggódó arccal, emellett közelebb húzódom hozzá, hogy átkarolhassam. A magamhoz szorításnál érezheti bennem a feszültséget, ami kisebb durvaságot csalogat ki belőlem. A kezem szorítása enyhül, mikor rájövök kisebb fájdalmat okoztam neki. Megsimogatom az oldalát, majd felállok a törölközőről. A bennem bujkáló ördög ravasz módon meggyőz arról, hogy kikészítsem a mai nap folyamán Tiffet. Megízlelje újra, meg újra, hogy milyen jó velem szeretkezni. Elé állok, majd lassan letolom az úszónadrágom, hogy végül a lenti tagom láthassa. Még nem vagyok kész az újabb menetre, de azért már a félig merev állapottól jobb a helyzet. Úgy vélem most alaposan szemügyre veheti a becses részem. Kisebb gyerekesség tör a felszínre, ami végül egy kérdés formájában érhető tetten.
- Tetszik neked a méretem? – nyelek egy nagyot, miközben én két szememmel nézem az arcát és testének reakcióját. Azokat a szép halmokat simogatom felülről, amit már az előző alkalommal becézhettem és markolhattam. Ebből egy újabb kérdés fogalmazódik meg bennem és tárom a másik elé.
- Nem voltam veled durva, mikor a kebleid markoltam édes? Mit szeretsz és mit nem? – faggatózók, miközben őt figyelem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Tiffany és Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany és Ian   Tiffany és Ian Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tiffany és Ian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marcel & Tiffany
» Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person
» Emilio&Tiffany
» Tiffany Emily O'Donell
» Tiffany és Ian - 2hetes Európai utazás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-