KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Empty
TémanyitásTárgy: Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person   Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 1:38 pm

Felkapom a következő vizes ruhát amit monotonul forgatva a kezemben csíptetek fel a szárítókötélre. Ugyanerre a sorsra jutott a többi ruha és nem jár máshogy az utolsó sem. Miután végeztem a kiteregetéssel tudatosul bennem, hogy nincs mára már több munkám. Kora este van még, túl korán jár még az óra mutatója ahhoz, hogy lefeküdjek. A mai napból még van hátra párszor hatvan perc amiket az itthon ülésnél izgalmasabb elfoglaltsággal szeretnék kitölteni, olyasmivel, mint néhány hete. Elgondolkodom azon hogy esetleg az egyik már kipróbált partneremet kérem el újra, viszont inkább egy új személyt szeretnék mára. Eme elhatározás céljából ülök le a laptopom elé ahol ujjaim fürgén ütik le a billentyűket és keresem fel a lementett oldalakat ahol mindkét nemből találni olyan illetőket akik egy bizonyos összegért cserébe áruba bocsájtják a testüket. Ezek közül kezdek el válogatni és úgy döntök ma a saját nememből fogok valakivel némi eseménydús időt eltölteni. Keresgélek egy darabig a szokásos szempontjaim alapján válogatva mire rátalálok a megfelelőre. Egy barna csajon akad meg a szeme akinek a külseje és a jellemzése is megtetszik nekem. Felhívom a megadott számon és megbeszélek vele egy találkát a helyi, általam már jócskán ismert hotel 26-os számú szobájába. Gyorsan kisminkelek, felöltök egy szűk szárú farmert,hozzá egy hosszú ujjút, lábamra egy kicsi sarkú félcipőt, a vállamra pedig felhúzom a retikülöm benne a kulcsaimmal és a telefonommal, majd már indulok is. Hamar elérek a kiválasztott hotelba ahol kiveszem a megbeszélt számú szobát - melyben a recepciós szerint még nincsen senki - és felsétálok oda, hogy ott várhassam a megrendelt lányt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person   Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 4:00 pm

A telefonom csak úgy csörömpöl, még csak nem is csörög, de ahogy érte nyúlnék, hirtelen abba marad a csöngés, huhh, megkönnyebbülten dőlök vissza az ágyamba, újból befészkelem magam a puha, fehér párnák közé, de amint lecsukom szemeim, ismét elkezd csörögni. Mérgesen ülök fel az ágyban, majd nyúlok a telefonért, látom, hogy a „főnököm” villog rajta.
-Hallo…- szólalok meg álmos hangon, igaz még csak pár hete vagyok benne a „szakmában”, hát ha így anya nyomára bukkanok, és két feltéllel  mentem bele a munkába, hogy álnevet használok, és hogy csak és kizárólak nők lehetnek a klienseim… azok közül is az idősebb korosztály, szóval harmincnál nem lehet fiatalabb. Miután kikerültem az árvaházból, apa megtudta, hogy mi történt velem, így hát hozzá kellett költöznöm, de nem tudd róla, hogy mit csinálok, és csakis anya miatt teszem. Meg kell találnom, így talán sikerül, az egész apa hibája volt, ha régebben nem hagyja el anyát akkor Daviddal nem jön össze, talán kurva se lett volna belőle, és így belőlem sem. De elég a emlékezésből, gyorsan letusolok, majd magamra kapok egy hófehér ruhát, ami a térdemig ér, pánt nélküli, hózzá egy hófehér magassarkút veszek fel, hajamba ugyan ilyen színű hajpántot helyezek, egy kis smink, parfüm, apunak hagytam egy cetlit, hogy egy barátnőmmel leszek és este jövök. Egy órán belül ott is vagyok ahol kell lennem,  a recepciónál megkapom az eligazítást, hogy hova menjek.
Az ajtón kopogtatok halkan, mikor beenged a hölgy belépek az ajtón, halvány mosollyal arcomon, és kezet nyújtok felé illedelmesen.
-Jó napot, Alyssa Miller vagyok, azt hiszem Önhöz kellett jönnöm….- fogom meg a kezét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person   Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:41 pm

Az ágyon elfekve, rágyújtva egy cigire várom a lányt mialatt a bűzölgő rudat szívogatom. Tudom nem épp a legegészségesebb, de néha elfüstölök egy-két büdös koporsószeget. Legalább jó nyugtató hatású és kicsit elszáll az izgalmam a füsttel együtt. Valamennyire még a gondolataimat és eltereli a rendelt partneremmel kapcsolatos kétségeimről. Éppen elnyomom ezt a vackot amikor kopogást hallok. Felkelek és kíváncsian kinyitom az ajtót. Egy szép látványon akad meg a szeme, méghozzá igazán ínycsiklandón. Kételkedtem a feltöltött kép valósságában, de bármennyi is volt bennem a kétely a képet illetően magamban reméltem, hogy az igazságot tükrözi. Most rájöhetek, hogy nem szerkesztették meg a fotót és valóban egy bombázót kaptam úgy ahogy azt kértem. A szépségre máris jobb kedvem támad, viszont ebből nem mutatok neki túl sokat, helyette csak kedvesen elmosolyodom.
- Jó hiszed, cicám. Kerülj beljebb! - invitálom elállva Alyssa útjából. Nekem aztán teljesen mindegy a neve, úgyis a aktus után elfelejtem. Esetleg akkor nem, ha jól teljesít, mert abban az esetben ugyanis még felkeresem párszor. Nem hagyom jelenleg sem sokat beszélni a partnerem és egy-két mondat után be is tapasztom a száját a a sajátommal, ha csak nem kérdéseket tesz fel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person   Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba
» Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night
» ingrid@agatha
» Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas
» Ingrid Warner&Soledad Sánchez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-