KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2015 11:39 am

Ez az este egészen jól alakul. A környék ismerős, nemsokára hazaérek, szóval nem rabolt el mégsem. Mondjuk az csak egy pillanatnyi pánik volt, és hála a jó égnek teljesen alaptalan.
Szóval szereztem megint egy új munkát, és ezt még élvezni is fogom talán. Bicajozni is szeretek, szóval a futárkodás se rossz, de a fűnyírást pl. kifejezetten utálom. Viszont mivel más is így van vele, ezt gyakran adják ki bérbe a háztulajdonosok.
A mozdulata, ahogy odahajol az én felemre meglep, de aztán megértem az okát, és átveszem a címet.
- Ott leszek. - felelem határozottan.
Mi az, hogy ne verjem át? Hát még nem fizetett ...
Mindenesetre a címet gondosan elrakom zsebre, és aztán körbepillantok, hogy kinyithatom-e a kocsi ajtaját. Nem akarok vele eltrafálni senkit, kínos lenne leamortizálni az autót, amivel hazahoztak. Kiszállok, és hátraballagok, hogy kivegyük a bicajt is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 5:07 pm

Ott lesz... Hát ezt majd meglátjuk. Hogy mennyiben fűzök hozzá reményeket?? Megtanultam már az életben hogy ne bízd el magad, ne bízz senkiben, és mindenkit tény próbára mielőtt rábíznád az életed. A háromból kettő, most is érvényes!

- Rendben. - azért biccentek, és szemmel jelzem ideje indulnia. Nekem is vissza kell még mennem és úgy néz ki mindent rendeztünk.

Kilöki az ajtót, és utána én is hasonlóképpen teszek. Irány a csomagtér, enged a kulcs, aztán kiemelem azt a megtépázott darabot. A kocsi háta mögött, kissé talán nyekkenve is rakom le.

- Elboldogulsz vele?? - kérdezem, egyúttal átadva ha végre elvette, és ha bólintott, csak azután csukom a csomagteret.

- Akkor pénteken! - lököm még oda magára hagyva a kocsi mögött, csak a tető fölött figyelem, és kezem már fonódik is a kilincsen.

Egyéb kérdés??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2015 2:15 pm

Azért megkönnyebbülés, hogy ma valóban baj nélkül hazaértem. Amióta elhatároztam, hogy riadóztatom a munkaadóm lányát, nem sok időm volt gondolkodni. Az események csak úgy jöttek egymás után. Hirtelen kellett mindenfajta döntéseket hoznom, váratlan események jöttek közbe. Lehetett volna ennek sokkal rosszabb vége is, de most még nem akarok ebbe belegondolni, csak majd ha felértem a szobámba. Nem, igazából akkor sem, de már most érzem, hogy a gondolatok megrohannak. Eddig csak az éppen adott pillanatra koncentráltam, arra, hogyan volt, és arra, én merre szeretném folytatni, ha volt lehetőségem választani. Most majd jönnek a "mi lett volna, ha" variációk.
- Igen, köszönöm, innentől már boldogulok.
Átveszem a bicajt, a garázsig akkor is el tudnám vinni, ha nem lehetne tolni, innentől már tényleg boldogulok.
- Igen, pénteken. - bólintok még egyszer magabiztosan.
Egy szerelőműhely? Hat lóval sem tudnának tőle távol tartani!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2015 8:15 pm

- Jólvanakkor...  - bólintom rá egyszerűen mert úgy néz ki ez rendezve.
Kezem a kilincsen és amint megerősítést nyer a dolog, újabb biccentés és már rántom is ki az ajtót, hogy bevágódva az ülésbe újra munkára bírjam a motort.
Aztán mégis csak leengedem a szemközti ablakot.

- Kösd föl a gatyát kölyök, mert kemény meló lesssz! - vigyorgom azzal nem vesződve a további felhúzással a gázba taposok, és ahogy felmorog a motor, csak úgy a környéknek a hangját is rendesen megküldve felengedem a kuplungot és csikorgó kerekekkel kilövök az útra.
Ideje lesz már visszamennem.




Köszöntem a játékot! :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Emilio&Tiffany
» Nah most mi lesz? - Emilio és Kime

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-