KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Empty
TémanyitásTárgy: Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...   Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 4:51 pm

HARCOLNI CSAK EGYFÉLEKÉPPEN LEHET: MOCSKOSAN.HASZNÁLJ KI MINDEN LEHETŐSÉGET A KÍNÁLKOZÓ ORVLÖVÉSRE, ÜSS ÖVÖN ALUL, ÉS FELTÉTLENÜL RÚGJ BELE A FÖLDÖN FEKVŐBE – AKKOR TALÁN TE LEHETSZ AZ, AKI ÉLVE HAGYJA EL A HELYSZÍNT.
SASHA LOLA DI SALVATORE
BARÁT: velük mindent megoszthatsz, még a vágyaidat is; ELLENSÉG: Sose sebesíts meg egy ellenséget, ha meg is tudod ölni. A halottak nem szomjaznak bosszúra.; CSALÁD: Az anyák és apák (...) egy életre nyomot hagynak bennünk, és nem számít, hogy egész életünkben voltak velünk, vagy csak egy napig.; MUNKATÁRS: Minden alkalmazott addig mászik a szamárlétrán, amíg el nem éri azt a pozíciót, amihez nem ért.; SZERELEM & SZEX:A szex az öntudat tudatos elvesztése.





Kód:
<style type="text/css">
::-webkit-scrollbar { background:#transparent;width:10px  }
::-webkit-scrollbar-thumb { background:#000000;width:10px }
::-webkit-scrollbar-corner { background:#transparent }
</style><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Lekton' rel='stylesheet' type='text/css'><center><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td><div style="width:200px;height:300px;background-image:url(200x320 KÉPED HELYE)"></div></td><td><div style="width:2px;"></div></td><td><div style="width:33px;text-align:right;font-size:60px;color:#000;">◄</div><div style="height:200px;"></div></td><td><div style="width:200px;height:50px;background-color:#000;color:#fff;font-family:lekton;text-transform:uppercase;font-size:8px;padding:15px;text-align:justify;line-height:100%;letter-spacing:-1px;"><div style="height:50px;overflow:hidden;">IDÉZET, VAGY ZENE SZÖVEG</div></div><div style="width:210px;background-color:#transparent;border-bottom:#000 2px solid;height:20px;text-align:center;font-family:lekton;font-size:10px;text-transform:uppercase;line-height:100%;padding-top:10px;padding-left:10px;padding-right:10px;padding-bottom:5px">SASHA&BECENEVED</div><div style="height:15px;"></div><div style="width:230px;height:150px;overflow:auto;font-family:times;font-size:10px;color:#000;line-height:103%;text-align:justify;">KAPCSOLATUNK RÖVIDEN IDE!</div></td></tr></table><div style="width:460px;font-family:lekton;font-size:9px;text-transform:uppercase;color:black;text-align:left"><a href="http://z10.invisionfree.com/A_THOUSAND_FIREFLIES/index.php?showuser=11667">charlie</a></div></center>
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...   Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 12:14 pm

SASHA&BONES
EGYÉRTELMŰ CICÁM! A stricid vagyok és a rajongód. Állatira kívánlak, s bár sosem mondanád ki, tudom, hogy te is engem. Máskülönben miért ingerkednél velem folyton? Egyszer úgy is megkaplak és ezt te is tudod... de odázd csak el a pillanatot...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...   Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 12:08 pm

Nem akarok mást, csak hogy elég izgalmas legyen. Izgalmas annyira, hogy lekössön, hogy rá figyeljek, hogy ne érdekeljen más.
SASHA&A
EZ KÉRDÉS? hm, szivi... te aztán egy igazi belevaló kis csaj vagy. tetszik az, hogy kész vagy bármit ki próbálni. nem véletlen, hogy gyakran veszem igénybe szolgáltatásaidat. sokat találkozunk, és azt hiszem, barátság szövődött kettőnk között.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...   Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 12:32 pm

A friend is someone who gives you total freedom to be yourself.
SASHA&SERA
Nem akartam elhinni, azt hittem, csak viccelsz velem és bevallom, jót nevettem rajtad, amikor hátat fordítottál. De vagyok annyira jószívű - és ezért talán hamar sírba kerülök majd - hogy nem hagyhattalak magadra. Nem bántam, hogy a szárnyaim alá vettelek, mert ahogy múlik az idő, még egy helyet szorítottam neked túlzsúfolt szívemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...   Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 3:02 pm


ez az egész, ha mi épp úgy vesszük, ahogy mindenki más is itt velünk együtt, igazi, pedig csak annak tűnik, akik igazok, azok az ilyet el nem tűrik
SALVATORE&ALYWARD

A magam szemében mindig is olyan fazon voltam, aki a lelke mélyén csak egy kertes házban lakna, valahol, mondjuk Maine-ben, csinos feleséggel, kettő, esetleg három gyerekkel, de igazából aki egy kicsit is ismer engem, elmondhatja, hogy ez az egyetlen dolog, amit soha nem fogok elérni. Na mindegy. A lényeg az, hogy ha az én abszolút konzervatív elveimet összevetjük a te... abszolút extrém jelenségeddel, és levonjuk belőle, hogy amúgy egy olyan liberális humanista vagyok, aki úgy tiporja a saját elveit, mint egyszeri szatír a liliomokat, elmondhatjuk, hogy valamilyen szinten mégis csak képmutatás tőlem, hogy elítéllek életfelfogásod és foglalkozásod miatt, amiért biztos utálsz engem, de mit tegyek? Szerintem gyomorforgató, ha valaki a szexért pénzt kér. Mármint... a szex az pont az érzelmek miatt jó, de te pont azt zárod ki belőle. Oké. Biztos régi módi vagyok, hogy a szerelemre, meg az egyéb hülyeségekre esküszöm, de, édes bogár, te ettől még akkor is csak egy kurva maradsz. Én meg a világ legnagyobb seggfeje. Azért remélem, nem akarsz megölni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...   Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sasha Lola Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Francesca Di Salvatore ~ Pokolból a Mennybe...
» Lola & Ty
» Lola Perez
» Chiara Di Salvatore
» Lola&Lucita

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Minden más-