KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lola&Lucita Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lola&Lucita Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lola&Lucita Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lola&Lucita Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lola&Lucita Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lola&Lucita Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lola&Lucita Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lola&Lucita Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lola&Lucita Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lola&Lucita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitimePént. Május 03, 2013 12:52 pm

- Lucita Maysonet -

Sziszegem a nevemet a Cesar Palace recepciósának. Kissé felpaprikázott hangulatban érkeztem meg, amit nem dobott fel túlságosan a portás töketlenkedése. Nem szeretem, amikor valaki méreget, ha csak nem kértem meg rá vagy nem nőnemű az illető, amihez csak a ráadás, hogy nem adta egyből a Cheyenne által megrendelt szobámhoz tartozó kulcsot.

- El ne felejtse nekem, hogy a hozzám érkező hölgy vendéget egyből a szobámba irányítsa, kíséret nélkül. Ő a titkárnőm és nem szeretem, ha vegzálják olyanok, akiket nem ismerek. -

Persze nem a titkárnőm érkezik hozzám, hanem egy lány, akit Cheyenne kutatott fel nekem, a különleges vágyaimhoz. Még ő sem tudja, de igazán jól fogunk ma este szórakozni, új játékot találtam ki, olyat, amit remélem nem csak én fogok élvezni. Remélem, mint mindig most sem hibázott az a drága szőkeség, akit csak azért nem kíséreltem meg az ágyamba csábítani, mert a tökéletes szervező készsége és diszkréciója manapság pótolhatatlan, tökéletes asszisztens. Azt mondtam neki, hogy a pénz, mint mindig most sem számít, csak a lány ne legyen szégyenlős.

Amikor kíséret nélkül, a londíner is csak zavarna engem, felérek a szobába, nagy megelégedettséggel tapasztalom, hogy ott már várt engem a kis doboz, amit Cheyennenel bevitettem illetve ott van az előre hűtött gin és mellé a tonik. Imádom ezt az italt, így gyorsan keverek is egyet magamnak, hogy amíg a lányra várok se unatkozzak és meghozza ez a hangulatomat.

Egy fotelba ülök le az ajtóval szemben, kezemben az italommal, ahogyan mindig is csinálom. Imádom, ha én vezetek, ha én irányítok és ez a kis előre teremtett helyzet is ezt a célt, ezt az érzést szolgálja. A lánynak Cheyenne meghagyta, hogy kopogás nélkül érkezzen a szobába és a további instrukciókat ott fogja kapni a partnerétől. Én nem tudom hogy néz ki, ő sem tudja hogy nézek ki én, de remélem, hogy ma este két dekoratív nő buja, heves játékára kerül sor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 2:34 am


Sasha & Lucita


[You must be registered and logged in to see this image.]

L átom amint a sofőr a visszapillantó tükörben elkezd méregetni, kérdő pillantással válaszolok neki, majd majdnem megkérdezem tőle, hogy mégis mi a fene baja van velem? Már amúgy is paprikás volt a hangulatom… így elindulni dolgozni, csak rossz fényt vet rám… nagyon jól tudom. De úr isten, elegem van Alexből és az idióta féltékenységi jeleneteiből. Komolyan úgy csinál, mintha a felesége lennék és fűvel-fával csalnám, nem pedig az alkalmazottja aki abból keresi a pénzét, hogy mindenkivel…. na jó nem… nem mindenkivel fekszik össze, mert megválogathatom. Ez az előnye annak, ha luxus prosti vagy, megválogathatod, hogy kivel állsz szóba… és abból is a pénzesebb fajtából.
Kezem a nyakamban lógó ezüstláncra siklik, melyen egy szív alakú medál van, belsejében egy olyan kék színű kő, mint a szemem színe. A csuklómon egy ugyan ilyen karperec lóg. Jaime-tól kaptam, és sehogyan sem tudtam kibújni az alól, hogy elfogadjam, pedig hát aztán tényleg mindent bevetettem amit lehetséges volt. Aztán mire haza értem, már Alex ült a nappaliban, nem tudom, hogy ki a fene volt aki beengedte, biztos vagyok benne, hogy nem Caleb volt… talán Agatha, ahh minden bizonnyal ő volt az. De nem is ez a lényeg, ahogy belépek egyből tekintete a nyakamban lógó láncra villan. És akkor kezdődött is a féltékenységi jelenet amit már az első perctől fogva igen nehezen bírtam. De ő körül belül egy órán keresztül nyomta… és nem szólt másról a szentbeszéde, minthogy kuncsaft, Jaime, meg idióta barom… Nem is nagyon foglalkoztam, azon agyaltam, hogyan dobjam ki, hogy végre lefürödhesek és pihenjek, nem vágytam másra, mint egy kiadós alvásra, de ahogy bámultam a veszekedő főnököm…. nem sok sikert látok arra. Aztán csoda történt, megszólalt a telefonja és kapott és különös és titokzatos telefonhívást. Az illető nem közölt semmit a címen kívül, és a kérésén, hogy ne legyen a lány szégyenlős.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azt hiszem ez isteni jel volt, ha nem is pihenek, legalább Alex hisztirohamától megszabadulhatok egy kis időre. Miután közli, hogy mi ki merre hány méter, oda adja a cetlit, és azzal viharzik ki az ajtón, hogy majd folytatjuk. Óh, hogyne….
Veszek egy gyors fürdést, majd a szekrényem mélyéről elő halászok egy hófehér tangabugyit, hozzá illő melltartóval és ugyan ilyen combfixet harisnyatartóval. Ruhának egy szintén hófehér miniruhát választok, ami épp hogy fedi a combom és a fenekem, spagetti pántos, mély dekoltázzsal, hátán kivágva. Hajamba hullámos fürtöket varázsolok, majd kókusz illatú parfümmel fújom be magam, felkapom a lábamra a fekete magassarkúm és a táskám….
-Megérkeztünk, hölgyem,- jegyzi meg a sofőr, én a kezébe nyomok egy kis pénzt majd kiszállok. Erről a helyről még nem hallottam, de egész jól kinéz, ahogy képest, hogy a külvárosba van. Mielőtt belépnék az ajtón a kis tükrömben megvizsgálom a sminkem, ajkamra kenek még egy kis vörös rúzst. A recepciónál eligazítanak, hogy merre is menjek, hamar felérek. Veszek egy mély levegőt mielőtt kopogtatás nélkül belépnék, ez volt az utasítás. De ahogy belépek először meglepődöm, aztán azt hiszem rossz helyre jöttem. De megint megnézem a szobaszámot, nem ez az, halkan csukom be az ajtót mögöttem.
-Öhm… hello… gondolom Önhöz jöttem…. ha nem tévedek sokat…- jegyzem meg ahogy egyik lábamról a másikra állok. Nő kuncsaftom még nem volt… mármint persze voltam már nővel…. többel is… Agatha vezetett be eme csodás világba, de hogy nő rendeljen magának ilyen még nem volt.
Tekintetem végig siklik a nőn, igazán szép.. nem is, gyönyörű és kívánatos nő, látszik rajta, hogy megszerzi amit akar….
-Sasha Lola Di Salvatore vagyok…- mutatkozom be halvány mosollyal az arcomon, - de természetesen úgy szólít ahogy szeretne…- harapok bele az alsó ajkamba elgondolkodva, próbálok nem megszeppent képet vágni, de igen is meglepődtem…. nem kicsit.


IDE JÖN A SZAVAK SZÁMA, A ZENE ÉS A MEGJEGZYÉS



A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10, 2013 1:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitimeKedd Május 07, 2013 8:12 pm

Tetszik, hogy a lány nem tudja hova is tegye a jelenlegi helyzetet, de azért bízom benne, hogy nem fog megilletődni attól, amit tőle szeretnék kérni. Igazából ez egy új játék lesz, csak nemrég találtam ki, de nagyon tetszett, amikor kipattant a fejemből az ötlet. A gondolatok nyomán amik most a fejemben kavarognak illetve annak következményeként, hogy az előttem álló lány nagyon tetszik az alsó ajkamba harapok.

- Kérlek vetkőzz le. Ne ijedj meg, csak szeretnélek én felöltöztetni. Szeretnék minden egyes ruhadarabot én rád adni. Nem kell félned, minden darab teljesen új, mind a legjobb helyekről válogatva. Neked semmit sem kell közben tenned, csak hagyni, hogy felöltöztesselek, aztán kényeztesselek, aztán te engem. Te csak sodródj. -

Az arcomon nem tükröződik érzelem, bár nagyon megkívántam a lányt, a bugyimban kellemes, lágy melegség üti fel a fejét, majd nedvesség lesz úrrá az amúgy is tüzes ölemen. Már attól a gondolattól felizgultam, amint elképzeltem a lányt meztelenül, azt pedig meg sem említem, amikor elképzeltem, ahogyan öltöztetem őt.
Lassan megemelem a jobb kezemet, majd az ujjaimat kimerevítve beletúrok a hajamba. Felállok a székből, majd lassan közelebb lépek a lányhoz, aztán egy-két lépéssel előtte megállok és várom, hogy elkezdjen vetkőzni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitimePént. Május 10, 2013 1:17 am


Sasha & Lucita


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem is tudom mióta alakulhatott ki nálam az, hogy nem csak a lányokhoz vonzódom. Úgy értem…. tudom, hogy azóta mióta Agathat ismerem… vagy lehet eddig is vonzódtam, csak nem nagyon tudtam róla. De hiszen hogyan is tudhattam volna amikor egészen pár héttel ezelőttig szűz voltam. Az ember nem tudhatja, míg ki nem próbálja azt a dolgot. De mégis teljesen új még nekem nagyon ez a pénzért szex dolog, viszont kell az ügyvédekre, hogy vissza szerezzük a húgommal az ami a mienk. Amit anyáék haláluk után ránk hagytak, és nem elég, hogy az a hülye vén fasz még molesztált minket és meg akart erőszakolni, de a tetejébe még az örökségünkre is fáj a foga. Óh… persze, tudom én, hogy mi vagyunk a hülye picsák akik el akarjuk venni tőle a vénségére tartogatott pénzecskéjét. Bár nem is tudom minek neki a miénk, hiszen a sajátjából is akad bőven, főleg, hogy az olasz parlamentben is akad azért bőven barátja, nem is értem miért kell neki a mi pénzünk. Szép kis család vagyunk, mi? Néha felmerül bennem a kérdés, hogy miért nem repülök azon nyomban Milanoba, hogy jól bele tapossak a tökébe a tizenöt centis cipőm sarkába, aztán kicsikarjam a vallomást és a dutyiba dugjam. Miért nem teszem meg? Mert amilyen szerencsénk szokott lenni Chiaraval szerintem mi kerülnénk oda zaklatás miatt. Meg amúgy sem hinne nekünk senki, legalábbis olyan személy nem akivel talán nyert ügyünk lehetne. De ha kell annyi pénzt szedek össze, hogy a legjobb ügyvédet szerezzem meg, ha kell egyenesen Amerikából viszem. Miért nem fogok egy fegyvert és repítek golyót a fejébe? Már megfordult a fejemben, és az, hogy hideg vérrel…. megtenném… nos neki köszönhető… de a halál túl egyszerű és gyors lenne ahhoz képest amit igazából érdemelne, óh igen, neki a szenvedés kell. És a szenvedése minden egyes pillanatát ki fogom élvezni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Amint belépek az ajtón, amit Alexnek meg hagytak címként, először meglepődöm, majd megijedek. Igaz, hamar túl leszek a zavaromon, de még ilyen nem volt, hogy egy másik nő rendeljen engem éjszakára. Sőt, igazából bevallom tényleg fura…. eddig egy nő ért hozzám eddig…. de ő olyan, mintha a sátán lánya lenne. Agatha, bár ő talán nem is számít annyira, hiszen… ő barátnő, a legeslegjobb barátnő, aki mindig kísért, és én képtelen vagyok ellenállni neki.
Felhúzott szemöldökkel pillantok rá, amint meghallom érzéki hangját, már épp megkérdezném, hogy minek amikor rögtön választ is kapok rá.
-Óh…- nyögöm ki, majd nyelek egy hatalmasat, nyelvemmel megnedvesítem kiszáradt alsó ajkam, ezzel lenyalva az eper ízű szájfényem, de most nem zavar. Valahol mélyen, be kell valljam, hogy talán kicsit…. na jó nagyon is izgató.
Amikor elém ér, már két kezem a ruhám alját fogja, lassan kezdem el felfelé húzni testemen, miközben kék szemeim bele fúrom az ő sötét íriszeibe. Pár pillanat és a hófehér mini az egyik sarokba lendül, majd kilépek az egyik kedvenc cipőmből, kicsit arrébb rugdosom, hogy ne legyen láb alatt. Végül kezem a hátamhoz siklik, hogy megszabaduljak a melltartómtól, ezután kissé meghajolok, hogy a combfixeket is letudjam venni, végül a bugyimon van a sor. Mikor végzek, halvány mosoly bújik meg a szám sarkában, ajak harapdálva méregetem, igazán szexi, és gyönyörű nő, sugárzik belőle az erotika.
-És most?- csúszik ki a számon a kérdés halkan


IDE JÖN A SZAVAK SZÁMA, A ZENE ÉS A MEGJEGZYÉS



A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 12:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 11:27 am

Nézem, ahogyan lekerülnek gyors egymásutánban a ruhadarabok az előttem álló lányról. Mikor a bugyi is lekerül, lassan kibontom a ruhám mellső felén elhelyezett gombok felső harmadát, hogy könnyedén és szabadon bújjanak ki belőle az egyébként melltartóval nem kordában tartott keblek. A ruha egészen a mellbimbókig csúszik, ahogyan a telt keblek előre törnek.

Lassan a ládához lépek, amelyet már jó előre a szobába rendeltem, majd abból egymás után kerülnek elő a ruhadarabok: egy gyönyörű fehér harisnya a hozzá való harisnya kötővel, egy kis fehér blúz, egy rövidke kék szoknya, egy csipkés fehér francia bugyi és hozzá egy fekete magassarkú.

Elkezdek a lány felé haladni, majd ahogy odaérek megfogom a jobb kezét, aztán elkezdem magam után húzni a hatalmas baldachinos franciaágyhoz. Ezután beforgatom őt úgy, hogy háttal álljon az ágynak, majd az előre nyújtott jobb kezem nyitott tenyerével enyhe nyomással a mellkasán jelzem, hogy nyugodtan üljön le az ágyra. amikor az ágyra kerül, akkor lassan mellé fekszem a másik oldalára pedig lehelyezem az egyes ruhadarabokat, majd egészen kibontom a felsőmet, hogy a kreol keblek, a kávébarna bimbók egyből előtörjenek, de a ruha még ne fedjen fel mindent. Figyelem, hogy mit reagál. Hogy tetszik-e neki, amit lát. Csak reménykedni tudok, hogy igen.

Lassan elkezdem simogatni a lábát, közben a szememmel jelzem, hogy nyugodtan járjanak a kezei, majd aztán elkezdem húzni felfelé a kezeimet lábának belső felén egészen a szeméremdombjáig, ott aztán egy lágy csókot lehelek a belső combjára, majd tovább nem megyek, hagyom, hogy kissé elkapja a hév.

Megfordulok, úgy, hogy a hátsóm a lány felé nézzen, s rögtön láthassa, hogy a bugyi levételével nem kell majd törődnie. A kezembe fogom a bugyit, amit neki hoztam, majd a lábfejeit lassan átbújtatom rajta és elkezdem felhúzni rá, úgy, hogy közben a tenyerem folyamatosan érintse a lábának belső felé végül pedig a felhúzásnál a szemérem ajkait. Aztán egy lány csókot lehellek a hasára. Ekkor a kezembe fogom a harisnyát és a harisnya kötőt és azt is elkezdem felhúzni szépen lassan nem kihagyva most sem a simogatást. Amikor mind a két lábával végeztem lágy csókot hintek a bugyin keresztül a vénuszdombjára. A harisnyát követi a szoknya, amelynek felhúzása után a csók a két melle között éri, végül a blúz és magassarkú, ezek felhúzását egy szájra puszival nyugtázom.

- Most tökéletes vagy! Akarlak téged, csak, hogy tudd, felizgat a puszta látványod. Könyörgök, hogy teperj le és juttass el nagyon messzire -

A szemeimben ott ég a vágy a lány iránt, a kéj, ami már majdnem felemészt az ölemben pedig ott ég a legforróbb tűz, amit valaha éreztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 12:21 am


Sasha & Lucita


[You must be registered and logged in to see this image.]

Talán izgatóan hat rám, ahogy barna szemeivel követi minden egyes mozdulatom, ahogy sorjában dobálom le magamról a ruhákat. Agathaval teljesen más, ő…. nem is tudom megfogalmazni, vele minden alkalom izgató, de ez a nő más…. egyik részről…. még nő nem rendelt meg, másrészről viszont valahogy más, mint a barátnőm… bizseregni kezdek a pillantásától, olyan mintha ő is vetkőztetne…. csak ő a tekintetével.
Nem bírom nem nézni ahogy ő is a ruhájához ér, félig szét nyílt ajkakkal várom, hogy teljesen lecsússzon a ruha a földig, végre, szabadon megnézhessem minden centiméterét, fel akarom falni a tekintetemmel, de mivel csak a melle felső részéig jut, azt falom a szemeimmel, szeretném elkapni róla a pillantásom de nem megy.
Nagy szemekkel bámulom ahogy valamiféle ládához lép, végül ki vesz belőle…. pár darab fehérneműt, elkerekedett szemekkel nézem. Nem értem, hogy minek kellett levetkőznöm és minek akar felöltöztetni…. de gondolom útközben majd úgy is kiderül. Ahogy a nő megáll előttem nyelek egy nagyot, úgy érzem, hogy az ajkam kiszárad, így nyelvemmel végig nyalom, hogy benedvesítsem, úgy izgulok mint egy kislány…. bár ha azt vesszük elég sok szempontból még az vagyok, egy kislány aki erre a munkára kényszerül és nem rég vesztette el a szüzességét. Megfogom a kezét, hagyom, hogy a hatalmas ágy felé irányítson, majd óvatosan lehuppanok, olyan puha és kényelmes, hogy majdnem bele süllyedek, de nem zavar és jobban mondva nem is érdekel. Ahogy leül mellém, halványan elmosolyodom,tekintetemmel követem a mozdulatot, ahogy a ruha lejjebb csúszik és kibuggyan a teljes melle, szemmel láthatóak nagyobb, mint az enyém, de nem irigységgel tölt el… inkább izgalommal. A látványtól halkan felnyögök, végig simítanék rajta a tenyeremmel, bimbóját pedig ajkaim közé venném és addig szopogatnám, míg hegyesek nem lesznek. Az ajkamba harapok, hogy próbáljam kiűzni az erotikus vágyakat a fejemből, de nem megy, csak arra tudok gondolni… de nem akarok elkapkodni semmit…. nem akarok bénázni, így inkább nem teszek semmit sem.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Amint hozzám ér újabb nyögés hallatszik az ajkaim közül, kezem tétován elindul felé, megérinti a vállát, ahogy ajkával a lábam közét érinti ujjaim a selymes hajába siklanak, hátam ívbe feszül a bizsergéstől, már most arra vágyom, hogy végre enyhítse és oltsa ki a tüzet ami egyre nagyobb és forróbb lesz.
Amikor hátat fordít nekem, észre veszem, nem tudom nem észre venni, hogy fehérnemű alul sincs rajta. Elkap a vágy, hogy végig simítsak a formás hátsóján, és míg vissza nem fordul meg is teszem. Tenyeremmel úgy kezdem simogatni, hogy közben ujjaim alul a lába közét épp hogy érjék.
Mind végig halkan sóhajtozok ahogy felhúzza rám a bugyit, ahol megérint forróvá válik a bőröm és minél többet akarok…. azonnal. Sőt még egy mini szoknyát is kapok…. bár kétlem, hogy ez takarás céljából…. majdnem akkora mint a francia bugyi ami rajtam van, sőt még felsőt is kapok, ahogy a cicim közé kapok egy apró csókot kirázz a hideg, majd a számra is, de mielőtt bele mélyedhetnék már el is röppen, keserves sóhaj hallatszik.
Pár percig bele fúrom a pillantásom az övébe, majd felállok az ágyról, felültetem, bár picit hátrébb, hirtelen ötlettől vezérelve bele ülök az ölébe.
-Te is nagyon izgató látványt nyújtasz….- súgom halkan, majd ujjaimmal bele markolok a barna tincsekbe, picit hátra rántom a fejét, lassan közeledem az ajka felé, először csak rá nyomom az anyám puhán, majd nyelvemet végig futtatom az övén, kicsit szétfeszítem, hogy az ő nyelvét is meg ízlelhessem, amikor ez megtörténik hangosan nyögök fel. Másik kezemmel felfedező útra indulok, először a nyaka, majd kezembe veszem az egyik mellét, elkezdem masszírozni, végig nyalom a nyakát, néha apró harapdálásokkal felváltva, majd hátrébb csúszom az egyik combján, pont úgy, hogy a csipke bugyin keresztül érezze a szemérmem, ahogy neki nyomom a combjának úgy tapadok számmal a mellbimbójára, kezem támassza a hátát, először óvatosan veszem be, nyalogatva, majd egyre erősebben csókolom, nyalom, harapdálom, szívom, közben combján lassan elkezdek csúszkálni, hogy az ölemben érezhető bizsergést megpróbáljam enyhíteni.


IDE JÖN A SZAVAK SZÁMA, A ZENE ÉS A MEGJEGZYÉS

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lola&Lucita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola&Lucita   Lola&Lucita Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lola&Lucita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucita & Eveline
» Lucita Maysonet (kész)
» Lola & Ty
» Lola Cross
» Lola Perez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-