KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Empty
TémanyitásTárgy: Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara   Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 10:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
A & Cal & Sav & Sas & Chi

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara   Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 10:56 pm

Elmerülten gondolkodom. Semmi programom, pedig egy újabb este. Egy új este, egy este Las Vegasban. Én pedig itt ülök egyedül a szobámban, egy hotelban. Semmi program, semmi elfoglaltság. Úgy érzem magamat, mint egy vénasszony. Miért van az, hogy még bordélyházba sincs kedvem elmenni? Hiszen én azért jöttem ide. Le akarom vetni a gátlásaimat- bár már szerintem egyáltalán nincs. Szóval csak szórakozni szeretnék a bűnök városában. Erre én mit csinálok? Itt fekszem az ágyban és gondolkozom. Pedig most buliba kellene készülődnöm, sminkelnem kéne egy őrületes szexre készülni. Nem, nem csinálom ezt. Én csak fekszem egy ágyon, egy szép hosszú ágyon.
Néha feltör bennem az a gondolat; mégis mi a fenét keresek én itt?! Egy évet halasztottam csak ezért az élményért. A sarkamra álltam és kijelentettem, hogy én márpedig lehúzok egy évre Las Vegasba. Mindenki- még apa is- támogatott, és elfogadták a halasztásomat. Azzal nyugtatták magukat, hogy valóban rettentően nehéz elvégezni a Harvardon. Főleg, hogy sebész akarok lenni. Egyedül azt bántam, hogy Ingrid nem tudott velem jönni Las Vegasba. De be kellett látnom, hogy mégsem hagyhat ott mindent és jöhet velem. No, meg persze nem árt egy kis távolság. Az csak tovább fokozza a hangulatot. Mégis miért vagyok itt, és miért nem az egyetemen? Ha pedig bulizni jöttem el, akkor miért a szállodai ágyamon heverészek? Elképesztő lány vagyok...
Valahogyan mégis leküzdöm a fáradság és az unalom láncát. Úgy döntök, meglátogat egy kellemes kis helyet. Ugyan még nem jártam ott rövid itt tartózkodásom alatt, de a külseje igen megnyerő volt, mikor láttam. Meg aztán hallottam is már arról egyet s mást a helyről. Egy- két véletlenül elkapott foszlányokat. Apránként tettem össze a lényeget. Egy olyan hely, ahová luxus prostituáltak viszik el a kuncsaftjaikat, ha azok szórakozásra vágynak. Mondhatnánk azt is, hogy egy modern bordélyház. Miért is ne? Még valóban is hasonlít rá.
Felülök az ágyban, beletúrok összekócolódott hajamba. Fiatal még az este, de sietnem kell a készülődéssel, ha igazán nagyszerű lányokat akarok csípni magamnak. Úgy bizony, ma este telhetetlen leszek. Ezért is jó az a bár, sok pénzt fizetek és megmondom, melyik lányokkal akarok lenni. És ha többen is jelentkezünk, akkor közös megbeszélés alapján több klienssel is szórakozhatunk. Tökéletes az a hely a számomra.
Megropogtatom párszor a nyakamat, végül felkelek. Sokat kellett ezért a pár másodpercért dolgoznom, de most már van tervem is. Elégedett mosollyal az arcomon megyek a fürdőszobába, ahol magamra varázsolok egy leheletnyi sminket. Szinte büszke tekintettel nézek végig magamon. A ruhám még nincs rajtam, de így meztelenül, csupaszon is gyönyörű vagyok, falnivaló. Ki tudna nekem ellenállni? Megmosakodom, befújom magamat parfümmel. Majd ellenőrzöm, hogy a körmeimen a lakk nem pattogott- e le. Hisz egyáltalán nem akarok igénytelen lenni. Figyelnem kell magamra. Kilépek a fürdőszobából és kinyitom az egyik szekrényt. Arrébb söpröm a bilincs gyűjteményem kedvenc darabjaimat.
Nem tagadom, nemcsak a nőkhöz is vonzódom, hanem perverz is vagyok. Így az egy éves kiruccanásomra természetesen velem tartanak kedvenc kellékeim; a bilincsek, egy ostor és még pár nyalánkság. Nem, szadista nem vagyok. Bár egy jó fenekelésnek én sem tudok néha napján ellenállni. Valamikor végső soron a gőzt ki kell ereszteni. De most ők nem jönnek velem, majd talán egy másik alkalommal. Kiválasztom a fogasokon lévő apró egybe részesek közül [You must be registered and logged in to see this link.], ami most passzol a hangulatomhoz. Előkeresem az egyik magassarkú szandálomat, tökéletes összeállítás. Megfordulok párszor a tükör előtt, elégedett vagyok magammal. A ruha kihangsúlyozza a melleimet, és a fenekemet, valamint a hosszú lábaim is kitűnően látszanak.
Verőfényes mosollyal az arcomon lépek be a liftbe, és indulok a földszint felé. Ebben a liftben még nem is dugtam, sürgősen be kell majd egyszer pótolnom. Kár lenne egy ilyen szőnyegezett igéző liftkabint kihagyni. Kellemes halk zenével adja tudtomra, hogy a földszintre érkezünk. A kocsimat kérem, és a Passion Night Club felé veszem az irányt.
A club saját parkolóval rendelkezik, így leparkolom a fedett garázsban az autómat. A bejáraton belépve egy pult felé veszem az irányt. A hall szép, igényes. Nem látszik rajta, hogy egy orgia színtere lenne. Egy pillanat az egész, és majdnem fordulok is el, ha rossz helyre jöttem.
- Miben segíthetek, szivi?- szólít meg a recepciós lány és végigmér, innen rögtön tudom, jó helyen járok.
- A Clubba szeretnék bemenni- vigyorgok és a pultra támaszkodom, mire közelebb csusszan gurolós székével, és már írja is számomra a jegyet.
Végül egy jelöletlen ajtóhoz vezet, majd belépek. Az ajtó egy újabb folyosóra vezet, de immár hallom a vad, dübörgő, elélvezős zenét. Gyomrom összehúzódik, ahogyan egy pulthoz sétálok. Beállok a sorba, de egy idő után megunom a várakozást, és előre tolakszom egy pasi mellé. Épp csak meghallom, hogy egyszerre több lányt, akar magának valami külön kis bokszban.
- Szia, Agatha vagyok- mosolygok a srácra.- Nem lenne kedved, ha közösen vennénk meg a lányokat arra a pár órára?
Ilyen helyen az ember nem lehet gyámoltalan kis nyámnyila. Itt rámenősnek kell lenni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara   Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 3:06 pm

Kuponért szex…. kuponért szex? Igen biza kupon ért szex. Hallott már valaki ilyen marhaságot, hogy az ember kupont ad, és azért cserébe lefeküdhet egy vagy jelen esetemben három nővel. Szóval engem lehet, hogy átvertek, nem tudom. Mindenesetre egy próbát megér az biztos. Ha bejön, hát lesz egy remek estém, ha pedig nem akkor maximum elmegyek iszok egy sört, és felszedek ott valakit. Bár mondjuk az is érdekes, hogy hogyan lehet pókeren ilyen hülyeséget nyerni. Nos nagyon egyszerű a képlet, mivel nem egy hivatalos versenyről volt szó, csak félhivatalosról, és a tulajdonosa is egy a körünkben eléggé köztiszteletben álló személy volt, így hittünk neki, még akkor is ha elsőre eléggé fura kérés volt, hogy pénz helyett ezzel szálljon be. De mivel végülis egyikünk se meleg, és a facérak, esetlegesen a kevésbé facérak is szívesen játszadoznak a lányokkal, így egy ingyenes lehetőség mindenkinek jól jött. Az pedig, hogy a végén én nyertem semmi esetre sem oszlatta el a többiek kedvét, hiszen végülis a megszokott összegen kívül semmi különöset nem vesztettek el ezzel az egészen érdekes, és különleges lehetőséggel. Én pedig hülye lettem volna nem megpróbálni. Bár talán az is egy lehetőség lett volna, hogy kiderítem tényleg működik-e, és ha igen akkor eladom jó pénzért a megfelelő oldalakon. De pénzem van elég, és az önmagában nem boldogít. Szóval itt vagyok..
Idegesen, és be kell vallanom kicsit izgatottan nyomom el elszívott cigim utolsó maradványát, a csikket pedig bedobom a megfelelő helyre, hiszen nem szennyezzük a környezetet a szükségesnél jobban, mert akkor a későbbiekben nem marad semmi különleges amit kiélvezhetnénk. Kihal a póker, és kihalnak vele a lányok is. Mindenesetre egy picit ideges vagyok, annak ellenére, hogy számtalanszol voltam már prostituálttal, hiszen nem egy kedves barátnőm akad, aki eme nem is tudom érdekes, vagy inkább megvetendő, vagy talán csak simán munkának nevezhető foglalkozást űzi. Viszont a nagy helyzet az, hogy bármennyire fura, eddig még egyszer sem fizettem a velük eltöltött kellemes percekért, órákért, vagy adott esetben napokért. Szóval most lesz az úgymond első eset, hogy ilyen dolgot teszek, egyszer mindent ki kell próbálni, bár ha úgy nézzük most se pénzzel fogok fizetni, hanem kuponnal. Ergo ez nem is fizetés, hanem inkább nyereménynek nevezhető valami. Mindegy, a lényeg ugyanaz. Ma este elkapok pár lányt, és jól fogom érezni magam. Fő a magabiztosság. Lassú mozdulattal nyitok be az ajtón, és mutatom fel a jegyeim a recepciós lánynak, aki egy halk sóhaj közepette inti oda magához az egyik őrszem ogrét. Az sem szól egy árva mukkot sem, csak biccent a fejével, hogy kövessem. Mekkora udvariatlanság ez részükről, hogy köszönni se bírnak, ráadásul lehet, hogy ki fognak dobni a klubból is. Aminek persze nem örülnék.
- Héé haver ne legyél már ennyire mogorva, végülis semmi rosszat nem tettem. Nyugodtan továbbmehetnénk – Csak mordul egyet, és fikszíroz, de továbbra se szól egy szót se. Az egyre erősödő dübörgésből ítélve azonban arra következtetek, hogy mégsem fognak kidobni. És lám lám csodák csodájára (így legyen ötösöm a lottón) nem is kerülök utcára, sőt még mogorva kísérőm a sor elejére vezet.
- Héé itt egy jegyes, szolgáld ki – mogorva, dörmögő hangján ad át egy dekoratív hölgynek, aki mosolyogva üdvözöl és míg kihozza a rendelt italom, egy iPadet nyom a kezembe, hogy nyugodtan válogassak a lányok közül. Én pedig szépen komótosan lapozgatom, ha már ilyen előnyös helyzetbe kerültem, akkor nem fogom engedni, hogy a jó lányok kicsússzanak a kezem közül, és csak az úgymond „selejtből” válogathassak. Valamilyen különös oknál fogva nagyon válogatós vagyok, az első aki megtetszik egy Savannah Monroe nevezetű hölgy. Mikor azonban szólok, hogy megvan az első találatom a pultos hölgy vitatkozni kezd velem, azonban én nem engedek az egyszeregyből, ha már így alakult akkor kikérem mind a három lehetőségem. Végül „ellenfelem” is belátja, hogy igazam van, és meghátrál, én pedig folytatnám a nézelődést, mikor megszólítanak. Egy igen szemrevaló szőke lány érdeklődik afelől, hogy őt is bevenném-e a szórakozásba.
- Szia, én pedig Caleb – mutatkozok be neki egy kézcsókkal, hiszen azért az udvariasság nem veszett ki teljesen ebből a világból. – Nem, sőt benne vagyok. Ráadásul egy jó hírem van, még fizetned se kell értük, mert én is ingyen kaptam meg őket, így te is jól jársz. Az első jelöltem már megvan, gyere válasszunk ki még kettőt – Mosolygok rá, és visszafordulva lapozgatom tovább az oldalakat, mikor megakad a szemem egy nagyon is ismerős néven „Sasha Salvatore az elbűvölő olasz hölgy, ráadásul ma egy különleges akció keretében a testvérével” hírdeti a könyv, én pedig anélkül, hogy hagynám újdonsült partnerem szóhoz jutni, már intek is a pincérnek, és jelzem, hogy a testvérpárt szeretném. Vajon mi vette rá Sashat, hogy ide jöjjön. Nem is tudom mikor találkoztam vele utoljára, talán úgy másfél éve, azóta csak néhányszor beszéltünk telefonon. De ha már a sors furcsa fintora itt hozott össze bennünket, nos hát akkor idézzük fel a régi emlékeket egy kis kellemes beszélgetés közben.
Karom nyújtom Agathanak, és mikor elfogadja a számunkra kijelölt félreeső boxhoz vezetem.
-Mesélj valamit magadról – mosolygok rá – illetve rendelj nyugodtan amit csak szeretnél, ma én állom az estét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara   Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 12:36 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Agatha & Caleb


Savannah & Sasha & Chiara


délelőtt...
Nincs is annál szánalmasabb, mint mikor egy luxus prostinak fizetnek egy kisebb vagyont, és a kedves vendég csak beszélgetni akar. Ennyi erővel mehetett volna egy szimpla pszichológushoz is, aki sokkalta kevesebb pénzt kér tőle, mint én, illetve még ki is elemzi. Vagy akár egy parkba is mehetett volna, és ott egy padra leülve szórakoztathatta volna az embereket, de nem, Ő velem akart beszélgetni, aminek bizony ára van, nem is kevés. Sosem fogom megérteni az ilyen embereket, hiszen még nem is pikáns témákról volt szó, hanem olyan dolgokról, hogy éppen milyen könyvet olvas, vagy mi volt a mai újságban. "Ugye milyen szörnyű az ami a közel keleten történik?" Nekem aztán teljesen mindegy, hogy mi történik ott, de csak bólogattam, és mosolyogtam, hiszen ezt várta el tőlem.
- Szeretném, ha táncolnál nekem. - Nyögi ki, pont akkor, amikor letelik az egy óra.
- Sajnálom galambom, de az idő lejárt, majd talán legközelebb. - Ajkaimon sejtelmes mosolyt láthatott, de ez csak színészkedés, semmi kedvem sincsen táncolni neki, sőt lefeküdni sem akarok vele, de egy idő után egészen biztos, hogy meg fogja unni a beszélgetést. Mérgesen pattant fel az ágy szélről. Úgy tűnik kibújt a szög abból a bizonyos zsákból.
- Maradsz, és táncolsz. - Erősen ragadta meg a karomat, mikor indulni akartam kifelé.
- Ne feledd, ha túl erősen szorítasz meg, és annak nyoma marad, akkor nem csak, hogy legközelebb sem kapsz meg, de senkit sem fogsz megkapni. Nem emlékszel? Ez előre tisztázva lett. - A testi épség mindennél fontosabb, hiszen senki sem szereti a selejtes árút... egy rövid ideig még fogta a karomat, majd belátta, hogy igazam van, és elengedett. Fogtam a táskám, és ott hagytam őt az elegáns hotel szobában, amiért szintén egy vagyont fizethetett, majd mentem haza.

délután...
-Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree?
I travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something -
- énekelem hangosan, az énekessel együtt. A szomszédaim biztos örülnek annak, hogy én éppen jól érzem magamat, ugyan is egészen biztos, hogy eme csodálatos muzsika dallama át hallatszik hozzájuk. A hangszigetelés mit sem ér, hisz olyan hangosan szól a zene, hogy az ablakok és az ajtók is beleremegnek. Imádom.
Énekelve és táncolva állok neki a főzésnek, majd látom, ahogy a telefonom képernyője világítani kezd, és egy számot jelez ki. Szaladok, lehalkítom a csoda masinát, majd fölveszem a telefont.
- Savih, kellesz ma. Valaki megbetegedett, és van egy üresedés...
- Nyugi, ott leszek. - Bontom a vonalat, majd a telefont egy hanyag mozdulattal dobom vissza a pultra, majd indulok készülődni. Úgy néz ki ma sem fogok rendes kaját enni, de ha menni kell dolgozni, akkor nincs mit tennem. De legalább majd kapok fizetést, olyankor pedig mindig boldog vagyok, hiszen talán a pénz az egyedüli dolog a világon, ami nem fog nekem sohasem hazudni.

este…
Egyszerű, rövidke kék ruhát vettem fel mára, mindenféle csipke és fodor nélkül. Szabása egyszerű, a szoknya alja egészen leér combközépig, de oldalt fel van sliccelve, így, hogyha sétálok, vagy csak keresztbe teszem a lábam, egészen sokat enged láttatni, de mégsem annyit, hogy az közönségesnek tűnjön. Halovány smink, épp csak annyi, hogy kiemeljem szemeimet. Hajamat egy laza kontyba kötöttem, és mindössze egy csat tartotta a helyén, szóval, ha az aktuális kliens kiengedve szeretné látni, akkor nem kell majd sokat szöszölnöm vele. Az egyik hátsó helységben ültem, ahova nem engedik be az embereket. Még túlságosan fiatal az idő, ilyenkor még nem szoktak azok az emberek jönni, akik engem kérnének, ahhoz pedig nincs kedvem, hogy esetleg valaki még is szemet vessen rám, és le kelljen ráznom. Inkább a telefonommal szórakoztam, olvastam, még van időm.
-Savih, gyere, munka van. -
- Most? Neem, még nem jöhetett olyan, aki meg tud fizetni. - hitetlenkedve nézek a csapos lányra, és várom, hátha meggondolja magát, vagy azt, hogy közölje, tévedett, és mást keres, de nem.
- Kuponja van… Hárman lesztek, Sasha-t kérte még, illetve a tesóját. - mondja, majd elmosolyodik. - És úgy tűnt, hogy nem csak egy vendéget kell elszórakoztatnotok, hanem kettőt. Egy férfit és egy nőt.
- A francba! - Morranok föl, majd félre teszem a telefonomat, és fölállok, hogy megnézhessem magamat az egész alakos tükörben. A külsőm kifogástalan, pont olyan, amilyennek itt lennie kell.
Szeretem a munkámat, illetve azt, amit a munkámért kapok, de van, amikor nekem sincsen egyes dolgokhoz kedvem, mint a mai este folyamán a gruppen, de ki tudja, lehet, hogy nem is lesz olyan vészes. Csak reménykedni tudok, hogy nem egy hájas pacák és a bűn ronda neje bérelt ki minket, mert akkor az biztos, hogy sarkon fordulok, és keresek magamnak mást. A madame meg majd leüvölti ezért a fejemet, de nem különösebben izgat. Még jó pár ilyen ház van a városban, ahol szívesen alkalmaznának egy hozzám hasonló nőt.
Előre sétálok, és a bárpult mögül elemelek egy üveg vodkát, meg két poharat. Vész terv arra az esetre, ha semmiképpen sem lenne jó ez az este. Kiütni a vendégeket, hogy hozzám, és az ikrekhez már ne legyen kedvük. A pultban az egyik lány megmutatja, hogy melyik párosról is van szó.
Széles mosoly ül ki ajkaimra, mikor felmérem azt, hogy kiket is kell szórakoztatni. A férfit még egyszer sem láttam, a nőhöz viszont már volt szerencsém. Szép párost alkotnak, talán még sem lesz olyan borzasztó ez az este? Majd kiderül. Talán meg kellett volna várnom az ikreket, hogy egyszerre jöjjünk le, de szeretem hamarabb felmérni a terepet. Majd úgy is csatlakoznak hozzánk ők is hamarosan.
Az üveggel és a két pohárral a kezemben sétálok oda hozzájuk, majd teszem le az asztalra a kezemben lévő tárgyakat.
- Szép estét, Savannah vagyok. Ez itt a ház ajándéka. - mutatkozok be egy mosoly kíséretében, majd mutatok a hozott dolgokra. - Agatha, meg kell jegyeznem, ma este is csodásan festesz. - jegyzem meg, miközben leülök melléjük, hogy megvárhassuk a másik két lányt is, hogy aztán vázolhassák azt, hogyan is képzelték el a ma estét.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara   Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitimePént. Május 03, 2013 1:16 am


Agatha;Caleb & Savanah; Chiara


[You must be registered and logged in to see this image.]
N em terveztem semmit sem, vagyis hát igazából, de terveztem, még hozzá azt hogy nem megyek sehova, hogy nem csinálok semmit sem, csak beülök a tv elé egy nagy adag fagyival, vagy egy üveg nuttelával. De hát az életbe mindig közbe szól és fog is…. úgy érzem.  Hmm remek kis program lenne, már épp készen is állok teljesíteni az esti tervem. Egy mackó pizsiben, kócos hajjal, és szőrös lila zokniban feküdnék be lelki társammal, a fagyis dobozzal és egy hatalmas kanállal, amikor megszólal a mobilom. Ne, kérlek, ne mondd hogy be kéne mennem dolgozni, ma nem… nem vágyom senkire, nincs szükségem senkire, egyszerűen csak arra, hogy valami szaros, nyálas műsort nézhessek a tv-ben, aminek az a vége, hogy a hősszerelmes feleségül veszi az ártatlan és szűzies kislányt, hogy míg tart az örökké addig boldogan élhessenek.  Na igen, nem túl izgalmas program, de az elmúlt napok izgalma után igen csak jól esne ez a kis nyugi. Ha olyan főnökkel rendelkezel, mint Alexander Russel, nos… akkor eléggé kikészülnek az idegeid. Főleg ha folyton nyomul és gerincre akar vágni, de te még sem vagy így ezzel a dologgal. Nem mellesleg még a hülye ember is tudja, hogy főnökkel nem jó össze feküdni, csupán szórakozásból sem, pláne, ha kurva vagy, könnyen a munka rovására mehet. Az már más tészta hogy amióta ismerjük egymást csak húzzuk a másik agyát. Vagyis, hogy pontosítsak… inkább én húzom az ő agyát, mert ő már abban a pillanatban megfektetett volna. Bár szikla szilárd az akaraterőm,  de minden egyes próbálkozásánál, vagy támadásánál egyre csak gyengül, és gyengül, érzem közel van már az a pillanat amikor már nem lesz semmi ami meggátoljon abban, hogy igent bólintsak.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hirtelen megcsörren a telefon, ijedten rezzenek össze ahogy a telefonért nyúlok, felvéve Alex hangját hallom. Na tessék, kellett az ördögöt a falra festenem… nem?  Végig hallgattam amint elmondja: lenne este egy meló, és szüksége lenne rém, és  a húgomra esetleg, ha ráérünk. Gondolkodtam pár percig, majd rábólintottam és letettem a telefont. Amint a húgom belép az ajtón, elmesélem neki, majd gyorsan elküldöm készülődni, közben pedig én is lefürdök. Magamra rángatok egy igen vörös, igen, mini ruhát ami felül is, és alul is épp olyan keveset mutat. felkapom hozzá  a fekete magassarkúm, a hajam kivasalom, kisminkelem magam és amint Chiara is elkészül hívok egy taxit, hogy induljunk.  Fél óra múlva már be is lépünk az ajtón és recepciós hátra irányít minket ahol már állítólag várnak, rajtunk kívül még egy lány, és két vendég: egy lány, egy férfi. Kicsit meglepődök, de azért elindulok arra felé amerre irányítanak. Chiaraval a nyomomban lépek oda hozzájuk, a másik lányt látásból már láttam, de nem nagyon beszélgetünk, aztán kék szemeim a férfira siklanak és lefagynak. pislognom kell párat, hogy felfogjam, hogy kit is látok.
-Cal…. Caleb tényleg te vagy az…?- halvány mosoly csillan a szám sarkában ahogy oda röpülök hozzá és szorosan megölelem,-[color=#990033 Chiara emlékszel rá?[/color]- fordulok húgomhoz, majd eszembe jut, hogy milyen udvariatlan is vagyok.- Sajnálom Sasha vagyok…. de gondolom ezt már tudjátok….


IDE JÖN A SZAVAK SZÁMA, A ZENE ÉS A MEGJEGZYÉS
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara   Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-