KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2015 1:24 am

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Img_4793

Somewhere on the street...

Előzmény..


Egész.. messziről lövöm be a helyet. Ott ahol a kocsit hagytam, még tegnap este, muszáj tudnom hogy ottvannak e még a rohadékok.
Egy téglafal mögött állok. Oldalról szivárog a sikátor bűze, egy csöves is matat a kukák mögött, valamikor fél 6 lehet, de ott kellett hagyjam azt a lányt. Túl sokat kérdezett. - nyögöm el, de közben újra kinézek a fal mögül.
Minden csendes. Sehol egy tetves lélek. Vegas sűrűjében könnyebb, ilyenkor mászik haza az utca népe, de ez egy külső körlet itt mindenki húzza a lóbőrt.

Semmi mozgás. Csak sasolom a környéket, ha én fejvadászlenéééék.. - lövöm be azt a pár távoli helyet, ahol meghúznám magam, de semmi mozgás. Az épp szemben nyitó boltnál se, a kis kínai csak nagy robajjal húzza a redőnyöket, az összes ablak zárva, körbe.. valami mégis azt súgja itt tespednek a rohadékok.
GONDOLKOZZZ.. NEVIL, GONDOLKOZZ! - töprengek, a falon koccan a fejem és próbálok.. próbálok kitalálni valami okos lépést.
Csak fogom magam és odamegyek! A késem itt van, kicsi az esélye hogy elvéteném, a stuki meg.. de mi van ha tompítóval jönnek!?? Toretto azt mondta csak egy kép kell. Egy golyó a fejbe, és BÁMM!

- A kurva életbe.. - szívom meg a fogam és a lábam járni kezd a fal mellett. Valami terv kell.. valami.. terv.. A ROHADT ÉLETBE...!
És aztán megszületik a döntés.


Hirtelen lököm el magam. A faltól. Nem úgy ahogy Gabe tanította, de a szemem keres útközben. Egy lány.. valami fekete, zár egy ajtót a háttérben, de nem úgy tűnik hogy érdeklem.
Vagy a mocskos tetvek egyre dögösebbek!
Jó segge van, ez feltűnik. Már csak néhány lépés.. már csak pár.. a stukkert megigazítom a kabáton keresztül a derekamnál, másik kézzel a kulcsért turkálok a zsebemben. Csörren.. Most már csak két méter... és akkor látom meg azt a puskacsövet.

Megtorpanok. Mert hülye nem vagyok, és elő is bukkan az a hozzá tartozó fej.

- Tudtam hogy még felbukkansz itt, gyökér...! - és a hozzá tartozó villanó aranyfog, nekem meg visszaköszön a tegnapi vacsora.

- Jé! Ki gondolta volna hogy ilyen agytröszt vagy... - emelem a magasba a két kezem, a kocsikulcs esik a földre mellettem, a szemem csak egy pillanatra követi. Ezt elbasztam!

- És még jó kedved is van. Nekem is az lesz amikor kipengetik az érted járó milliókat! - újra vigyor, de már eszemben sincs hogy ne a szemébe nézzek.

- Na! Toretto ennyire felvitte a mércét?? Csak nem nem tetszik neki hogy már évek óta bottal üti a nyomomat? - kikényszerítenék egy vigyort is, de még idejében visszaszívom. Nem kell hogy előre robbanjon a puskapor.

A csaj.. alig messze tőlem, nekünk háttal dobja fel magát egy dögös kis gépre, épp hozzá passzol! És hozzám is tenné, ha nem lenne ez a gennyláda a képben!

- Az már nem az én dolgom. - lép a tag közelebb, nekem meg eszemben sincs róla levenni a szememet, csak arra a pár rövid pillanatra amikor felmérek BÁRMILYEN!! menekülési lehetőséget, de elég szegényes a kínálat. Mindenkit elkapnak egyszer... Legalábbis azt mondják. - De itt a vége a kis... - rövid szünet - pályafutásodnak. - találkozik a mellkasommal a pisztoly csöve, nekem meg gyorsan kell döntenem.

- Ugye nem azt akarod mondani hogy itt akarsz lepuffantani?? - nézek körbe tüntetőlegesen - Lássuk csak! Kezdjük azzal hogy a zaj, simán felcsap azért néhány szemet. Mondjuk ott azt a lányt!  - mutatok előre -De ha ő nem is siet a segítségemre mi lesz a testtel!?? Kivérzett hullaként akarsz végigvonszolni az útközepén ahol.. - nézek körbe megint hogy időt nyerjek - Ezt te sem gondolod komolyan! - már csak sikerül az a színészi vigyor, és ahogy a távolban beindul egy motor, van is egy ötletem.

- Nem itt foglak kinyírni, gyökér! - bök meg a pisztoly csövével ahogy állal az út túloldalán dekkoló kocsi felé int.

- Szép a szókincsed! - kacsintok rá, aztán egy tettetett sóhaj, mint akinek rohadtul nincs ehhez kedve, ííígy.. fényes reggel, mert rohadtul nincs ám megdögleni, azt visszafordulóval beviszek egy könyököst! A tag meglepődik, de legalábbis a stukker leomlik a földre, aztán egy gyomros.. térddel is hogy az állkapcsa roppan, de pár foga biztos bánta az esetet, aztán a hátára már az előrántott pisztoly markolatával húzok egy tetemeset, mielőtt félrerúgom a töltött pisztolyt.

- Rohadj meg.. - köpnék mellé de nem vagyok hülye, csak másodperceim vannak a műveletre, és rohanni kezdek. A lány az egyetlen esélyem! Vagyis a motor, ha nem adja magától piszok gyorsan lökdösöm le, mielőtt ez a tetű belém ereszt egy egész tárat miután összeszedte magát, szerintem már nem érdeklik a fogadalmak.
És akkor érem be azt a lányt.

- Üdv! – pattanok mögé, és szorítok rá hátulról a derekára – Kéne egy fuvar! – ha viszont pattogni vagy sikoltozni kezdene, hamar előkerül az Eagle.
De nem lenne rossz ha e nélkül is menne...

(Rohadtul nem akarom lelőni.. Kár lenne érte. De ha menni kell, hát menni kell! )

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2015 11:33 pm


Nevil & October




Jason cimborájával találkoztam a külvárosban. A srácnak tetováló szalonja van. Egyelőre csak időpontot egyeztettünk, majd hétvégén fekszem be a keze alá. Nem kellett sokat gondolkoznom azon, hogy mit szeretnék és hova, és egyáltalán azon sem, hogy szeretnék egyet.
A szalonból kifelé jövet elégedett mosollyal ülök fel a nyeregbe, és húzom a fejembe a bukót. Alig zúg fel a motor, amikor érzem, hogy valaki mögém csapódik, aztán erősen megragadja a derekamat.
- Hé! – fordulok hátra, hogy megnézzem mi a frász van már megint. Egy kopassz fickó bámul rám. WTF sutyerák?!
Erre kivágja a rendelést, hogy fuvar kéne.
És mégis hova? A sittre? Baszod, ez nem taxi!
Ekkor pillantom meg a válla fölött a másik tagot. Néhány méterre tőlünk kétrét görnyedve szedi épp össze magát. Nem is ez a gáz, hanem, hogy ott hever előtte a járdán egy puska. A vetőkártya szerint ugye nem a legjobb előjel. Erre az a kazánarcú felkapja a földről a fegyvert.
Na, basszátok meg...
A motor már javában járt alattam. Hirtelen lett bennem egy alapvető feszültség, ami abból fakadt, hogy a mordállyal egyenesen ránk célzott.
Ez az egész egy nonszensz!
Azonnal előrefordulok, és izomból húzom meg a gázkart. A járgány szinte megugorva lódul meg, majd szélvészként hasít ki az úttestre. Ha a potyautasom nem kapaszkodik rendesen, sanszos, hogy ledöglik mögülem. De mit törődök én vele!
A visszapillantóra lesek. A puskás csóka már csak egy apró pont messze mögöttünk. Ha ránk is lőtt, én nem hallottam, valószínűleg elnyomta a motor bőgése.
A stúdióba kellene mennem, de azt most kihagyom. Előbb leteszem valahol a fésűgyárast. Az a mázlija, hogy nincs haja. Még az sem merülhet fel bennem, hogy megtépem.
Csak jópár hirtelen bevett kanyar után nyugszom meg, és hiszem el, hogy a puskás már nem szedhet le minket.
Nem vagyok hülye. Ez itt Amerika. Minden jenki tart magánál stukkert. Mérget rá, hogy ez a srác is. Úgyhogy valami forgalmas helyre fogom vinni, ahol sok ember van. Ledobom, aztán csá. De előtte még leosztom.
A Fashion Show Mall tökéletes állomás lesz. Útba esik.
Néhány perc múlva feltűnik előttem a hatalmas épület. Lehúzódom, és szépen leparkírozok előtte. Várom, hogy a srác leszálljon. Ha megtette, felcsapom a bukóm fekete plexijét az arcomból, és rámeredek. Nem éppen barátságos, cuki mangatekintet vetül rá…

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Heartagram_28x28_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2015 12:50 am

A kiscsaj ért a szóból, mondtam én hogy jó nő ez! És vagy a meggyőzőképességem.. vagy az a tetű, aki nagyon éledezik már a hátsó részlegben, csak előrántja az elszánást.

- Indulj szívi, mert ez tésztaszűrőt csinál belőlünk! - buzdítom és úgy tűnik meg is van az együttes hatás.

- Kinyírlak te tetű!!! - hallom a háttérben, de aztán már visít is az a csodagép, én meg úgy kapaszkodok bele abba a - valljuk be - komolyan formás kis testbe, hogy eszébe se legyen valahol elhagyni útközben.

Haladunk is.. vagyis még nem rugdosott le, a paraszt már messze, én meg azon tűnődöm, hogy hogy a picsába fogom visszaszerezni a már annyira megszeretett kocsimat. Sokat adnék érte ha nem kéne megint cserélnem. A szívemhez nőtt! Na meg.. az se egy utolsó szempont hogy benne van minden készletem.

A kislány lassít.. valamikor, már fényévekre az említett cucctól és úgy tűnik itt lesz a leszállás ideje. Hamarosan.. De hogy hogyan tovább aztán!?!
Meg is áll.. Nem ostoba a kicsike, én is így tenném, benn a leves legközepén, amiről meg fogalma sincsen, hogy nekem is pont ez a jó. Eltűnni a tömegben lehet a legegyszerűbben!

Lekászálódok róla.. Már a motorról, el tudnék képzelni én is egy ilyet, de...

- Mi az!? - nézek fel a szemeibe, miután csapódik a plexi, én meg lehúzom a motoron végigsimító kezemet. - Jól van.. tényleg.. igazad van.. KÖSZÖNÖÖÖM! - lépek csak úgy egy lépést hátrébb, hogy színészien széttegyem a két kezemet, és mélyen meghajoljak. Még Willis se csinálhatná ezt szebben!

- Kösz, hogy nem hagytad hogy kilyukassza a bőrömet! - élelmesnek ható vigyor - És azt is kösz hogy nem lökdöstél le az első kanyarnál! - biccentek - Na meg azt is kösz, hogy.. Várjál csak!? Mit is..?? - színészkedem résnyire húzott szemekkel mint aki nagyon elmélyedt, elvégre is.. tényleg neki köszönhetem az életem. Mondjuk..
Szóval megéri tenni a műsort.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2015 8:46 pm

Ha tudná, hogy az a mordály mérföldekkel meggyőzőbb volt, mint az ő személyes kisugárzása…
Meg ez a tésztaszűrős ösztökélés…
- Belőlünk? HA HA HA! Csak belőled öregem! Te ülsz a puskacső és köztem. – dünnyögöm a plexi mögül, bár kétlem, hogy hallja, én viszont hallottam, ahogy reklamálni kezd. A motor mindeközben már bőgve hasít el Vegas sűrűjébe.
A bevásárló központ bejárata előtt parkolok le, és a srác leszáll.
Plexi föl, vasvillatekintet elő.
Mi az, hogy mi az? Feljebb ugrik a fél szemöldököm.
A művészi előadásra megforgatom a szemeimet. Az viszont inkább tetszik, hogy eszébe jut az a bizonyos varázsszó. Még a végén kiderül róla, hogy valahol értelmes fickó. Értelmes… Lehet egy olyan ember értelmes, aki le akarja lövetni magát???
- Bár mondhatnám, hogy szívesen. – döngöm a bukó alól. - Nem csípem, ha fegyvert szegeznek rám.
Jah. A potyaútért nem verem a seggem, az mindegy. De a jövőben nem szándékozom hivatásszerűen űzni a személyszállítást.
Köszöni, hogy nem lökdöstem le… Erre szemétmód el kell vigyorodjak.
- Idő szűkében voltam. - vegye, hogy nem a két szép szeméért maradhatott.
Miért is állok én le vele? Talán mert nem vagyok bumfordi. Mázli, hogy a bukó rajtam, ha ismerné is a bandát, legalább nem szúr ki.
Nem vagyok haragtartó, sem egy idegbeteg típus, úgyhogy gyorsan túlteszem magam az incidensen, meg a sérelmeken. Végülis, ép bőrrel megúszta, és még életben van. Ki tudja milyen véget ér, ha nem arra akad dolgom. Napi jócselekedet pipa. Ezzel ennyi is.
Kitámasztom a motort, slusszkulcs zsebbe, és leszállok. Ha már itt járok, szétnézek odabent.
- Ciao. – köszönök el kurtán, és ellépek mellette, hogy befelé vegyem az irányt a csillivilli épületbe.
A bukót már háttal neki, séta közben húzom le a fejemből. A kupámnál beletúrok a hajamba, hogy megigazgassam a tincseket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2015 11:56 pm

És a hangja is dögös!! Olyan jóóó méélly.. bejön az előszele!

- Én se csípem, de néha nem választható opció. - rántok vállat, mert miért is ne, és mert tényleg így van. Amikor csak lehet kerülöm a zűröket. És most nem lehetett. Az a kibaszott.. tetű..!
Még mindig kattogok rajta fejben hogyan is tovább, főként merre, de a legfontosabb hogy hogyan fogom visszaszerezni a gépemet úúgy, hogy ne kelljen a paraszt után hullát takarítani, de eddig elég szegényes a kínálat.
Már ha meg akarom úszni ép bőrrel.
Az pedig jó lenne.

Nagyot sóhajtok.

- Na kösz szívi.. mégegyszer! - intek a hirtelen jött megmentőmnek, és azon vagyok hogy be is lőjem az egyik irányt, amikor.. amikor úgy néz ki neki se sürgős hogy lelépjen, elhal a motor, csúszik ki a kulcs, aztán lekapja róla azt a kis formásat és elindul előre.
Ekkor gondolom meg magam.

- HÉ! - kiáltok utána, de nem állok meg, inkább beérem - Te most.. te most nem lépsz le!?? - hülye kérdés. Folytatom - Valami dolgod van itt?? Erre.. - szövegelem, valahogy önkéntelenül felvéve, mellette vele a lépést. A bukó a kezében, a haja meg.. mondtam én hogy dögööös! - Mert akkor veled tartok. - és pont. A nap jóhíre! Nekem.. Neki meg...
Mennyiben lényeges ez az egész??

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2015 1:36 pm

Még egyszer megköszöni. Én meg végleg megenyhülök. Egyetlen karcolás nem sok, annyi nem esett rajtam. Most mit verjem a nyálam?
Egy hitetlenkedő mosoly költözik az arcomra, s enyhén megcsóválom a fejem.
- Nincs mit. – búgom, aztán leszállok a járgányról. Kurtán elbúcsúzom tőle, és a sisaktól megszabadulva elindulok befelé. Én ennyivel zárnám is ezt a villámismeretséget, de ő még utánam kiabál. Mire a vállam fölött hátrapillantanék, már mellém is kocogott.
Hogy nem lépek-e le?
- Dehogy nem! Pont azon vagyok. – döngöm somolyogva.
A következő kérdése becsapósnak hangzik, de azért válaszolok. Elég gyerekes lenne nem válaszolni.
– Jah… – persze, hogy dolgom van, különben nem mennék.
És ez a bónusz „akkor veled tartok” felér egy hátbavágással. MIVAAAN???
Hirtelen megtorpanok.
- Óóó neeem! Ez így túl könnyű… – emelem az égre a pillantásomat, majd a srácra nézek. - Látom, te megküzdesz azért, hogy kárt tegyenek benned.
Leállok, de nem akarok én tőle semmit. Főleg mert a hajas babákra bukom. Ácsi, ez ilyen formában nem egészen helytálló, mert csak EGY hajas baba izgatja a fantáziámat. Baba... Ehhe… Ville-t lebabázni azért pofa kell.
- Nah, jó. Mit akarsz? Autogramot? Mert azt kétlem, hogy lezavarni velem a heti nagybevásárlást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 4:39 pm

Közlöm a lényeget, de akkor megáll. Én is megállok. Most mivan??
Felém fordul, de előtte még szövegel, nem mondom hogy érteném.

- Csak gondoltam.. - rántom meg a vállamat mert miért ne - Neked sincs társaságod meg nekem se.. - hagyom félbe az egészet, mert nem itt a lényeg. - Idő amíg az a balfasz megunja a várakozást, én meg ráérek! - tények. Oké, elég sarkított tények, de akkor is ez a helyes meglátás. De ott valami megütötte még a fülemet.

- De autogramot? - nézek bután, ja, azokon a szokásos kitágult szemeken, amikor kurvára nem értem miről is van szó, vagy egyszerű kérdés: hülyének néznek(?) - Mert mi vagy Te.. valami színésznő..? - vigyorgom telibe, mert ahogy így elnézem, egy modellnek simán beillene, nem tartom figyelemmel a Victoria Secret-et, de azok az óriásplakátok! Akadnak ott dögös csajok szépszámmal, szóval nem tartom kizártnak hogy egy ilyen bőrbe rántott kis szépséget valahogy elfelejtek.
Nem a fejüket szoktam nézni!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 5:10 pm

Jé, tényleg! Nincs társaságom.
Felsóhajtok.
- Ez aztán az észrevétel. – döngöm. De basszus, nem így keresek társaságot! Legfőképp nem olyat, mint ez a két tag. A puskás, meg Ő.
Ő is nyomatja a szöveget. Hogy mi van? Ki várakozik? Jah, hogy a pipa mexikóiról beszél, aki kis híján múlt időbe tett minket, oké.
A homlokomat ráncolva gondolkodom az elhangzó részleteken. Lázasan legózok.
- Nem tök mindegy meddig vár? Vagy… – leesik. Nagyot koppan.
Tudtam! Egy öngyilkosmerénylőhöz van szerencsém!
- Vissza akarsz menni?! Minek??? – normális embernek eszébe nem jutna ilyen. Én meg nem tudom mi a francnak foglalkozom vele. Fingom nincs; most tényleg ilyen dilinyós, vagy csak megjátssza a hülyét. Egy biztos: ha így folytatja, nem fog sokáig élni.
Óóó, remek, nem tud hova tenni. A tippjére merőn az arcába nézek. Megvezetem, mert szemét vagyok.
- Igen, az. Színésznő. – vigyorgom egy csibészes kacsintással a szemeibe. - Most forgattam a Halálos iramban 9-et. Kösz a statisztálást. – ezzel továbbsétálok a bevásárlóközpont bejárata felé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimePént. Aug. 14, 2015 1:10 am

Nem érti.. Nem lep meg, általában kevésbé érthetően beszélek, egyrészt mert nekem így a jó, ha keveset tudnak rólad, annál kisebb az esélye hogy simán kiárusítanak, és kettő.. ha fingjuk sincs ki vagy, arra is csökkennek az esélyek hogy simán.. valamelyik húgyagyú gengszter információkat szerezzen rólad vagy akár megnyúzzon egy-két.. kívülálló ártatlant, csak mert elvakítják a potyára szerzett milliók.
Miért nem játszanak inkább Black Jack-et!??

Ledöbben. Én meg inkább nagyot sóhajtok. Naaagy levegő! Kissé vissza az iramot..

- Muszáj.. - ejtem le egykedvűen - Ott a kocsim. - rövid a részlet, de akad még a sűrűben - Benne mindenem és rohadtul nem akarok megint mindent újrakezdeni. - dünnyögöm, nem mintha neki olyan lényeges lenne, de akkor is. Kérdésre válasszal, én meg.. Talán mondhatjuk hogy nagyjából vázoltam a tényeket.

De hogy az autogramos cucc mégis hogy jött be!?? Fogalmam sincs, mégis.. most vagy hülyít, vagy tényleg valami.. híres cicababa a lelkem, mert dögösnek dögös, azt meg kell hagyni, nem kell hogy hátulról újra megnézzem, remekül feszített az ölemben, mégis meglep a következő szöveg. Aztán megindul..

Rövid gondolkodás.. Csak pillanatok, hogy melyik dimenziónál csúsztam el, aztán hirtelen reagálva utánalépkedek, csak amíg beérem, előadva mellette a következőket.

- Booocs, de én lemaradtam annál az évszázadnál amikor annak csak 4 része volt.. - a szemeit nézem. Nem vagyok biztos benne. - Vagy három?? - ráncolom a szemeimet - Kettő.. - a tököm tudja de kit érdekel!??

- HÉ! Várj... - feszítem az alkarjára a kezem, de csak hogy megállítsam. Ha dzsúdózik a kicsike, rajtavesztettem! Screw you!

- Lehetne hogy kezdjük elölről?? - felé nyújtom a kezemet.

- Josh.. - akadok el, szemmel belőve BÁRMIT(!) a környezetben! - McDonald! - a háta mögül vissza a szemeibe. Hogy belövi e az átejtést benne? Nem buta lány, legalábbis nem tűnik együgyűnek.
De így jár az aki rohadtul éhes!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 1:10 am

Szóval ott a kocsija. Hát ez kellemetlen…
- Ahh. Értem. – hirtelen nem tudok rá okosabbat mondani, s ezzel fordulok is a bevásárlóközpont bejárata felé, hogy tovább menjek.
Azt hittem lelécel, de nem. Utánam kocog, mire mellém vágódik, és folytatja a süketelést. Csak kiharcolja, hogy figyeljek rá.
- Nézd… Nagyon szarul csinálod, ha így ismerkedsz. A csajok nem zsibbadnak le tőled? – nem tehetek róla, de ez kikívánkozik a lelkecskémből. Nem olyannak fest, akit könnyen megbánthatnék. Óóó! Lehet jobban kéne vigyáznom a számra, elvégre stukkerral mászkál.
Erre elkapja a karomat. Kénytelen vagyok felé fordulni. Na, már megint mi van?
A pillantásom leesik a felém nyújtott kézfejre. elfogadom a gesztust.
- Josh… – ismétlem meg a szemeit vizslatva. Látom, hogy keresgélve valamit elnéz fölöttem, de hamar visszatalál az arcomra a pillantása. Tényleg nem tudja ki vagyok! Hehehe. Vagy csak megjátssza a hülyét.
Elkap a vágy, hogy megvicceljem. Nem is tudom miért… csak úgy. Mert szórakoztat. Vagy mert a hülyeség ragályos, és mert amúgyis… színésznő vagyok.
- Liv Turner. – hogy miért pont ez a név, passz. A „Liv Tyler-t” sanszos, hogy kiszúrja. - Figyelj… – ahha, Teréz anyu keményen kikívánkozik, de golyót azért ő sem vállalna be. - Kérsz egy fuvart vissza? Persze csak a közelbe. Bocs, de a mexikói haverodat csöppet sem komálom. – ha ez az ára, hogy megszabaduljak a sráctól, komolyan mondom, örömmel elviszem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeVas. Okt. 18, 2015 6:34 pm

A kérdés. De ez most nem az az idő hogy részletekbe menjek, mikor és hány bugyit dumáltam már le, ő viszont úgy néz ki eleget vesz belőlem és megindul előre. Ekkor fűzöm inkább a karjára a kezem.

A felé nyújtott kéz.. nem szokványos de most így hozta a helyzet. Lehet nem árt néha egy kissé átlagosabban viselkedjek, mert az átlagos, az beillő. A beillő meg nem kirívó, vagyis lehetővé tesz olyan részleteket, amiket nem, ha az egész világ téged figyel.
Jobb lesz egy kissé lassítani...

A név meg a többi.. csak hirtelen jött helyzeti részlet, de úgy néz ki csak bejön, mert nem hajt el megint a tetűbe.
Menni fog ez!

- Örvendek.. Liv.. - dünnyögöm, miközben vigyorgok, és valahogy óvatosan megrázom a felém nyújtott kezét.
Na így már sokkal kellemesebb.
De akkor lep csak meg igazán! Ezt most tényleg mondta vagy én képzeltem bele??
Beletelik némi fáziskésésbe mire fogom is a hallottakat és ha már ajánlat, akkor akár éljünk is vele, de ne kapkodjuk el még.
Időnk mint a tenger!

- Hát ha már így felajánlottad miért is ne.. - rántom meg a vállam, mintegy, "nekem mindegy, haver.." felhang csúszva bele, de akkor kapar csak a szemem megint mögé, de már az ujjam is mutogat.

- De részemről farkaséhes vagyok, tegnap óta egy rohadt falatot se ettem, szóval mit szólnál előbb egy kis kajához!?? - McDonald's... Nem meglepő. - AZTÁN.. jöhet a fuvar! - a kérdés nyitva, a válasz váratós, de végül is.. ha már ekkora mákom van, ne kezdjek már sürgetésbe! Mint mondtam...
Rengeteg időnk van!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeVas. Okt. 18, 2015 8:43 pm

Örvend… Bár én is mondhatnám. Ahogy itt a szemembe vigyorog, és olyan kis… gyámoltalanul a kezemet rázza, az az érzésem, mintha egy óriásgyerekhez lenne szerencsém. Hát, nem mindennapi jelenség a srác, annyi szent.
Megpendítem az ajánlatot, remélve, hogy mihamarabb megszabadulhatok tőle, erre hatványozottan meglepődik. Legalábbis a rám meredő tekintete és az arcvonásai erről árulkodnak.
Amikor elfogadja, bólintok, és már nyitnám is a számat egy kurta „oké”-ra, amikor a szeme megint mögöttem keresgél. A mutatóujjával kezd topografálni, én meg követem a tekintetemmel az irányt. A vállam fölött sandítok hátra. Nocsak! McDonald Mekibe menne. Milyen mókás véletlen! Persze nem teszem szóvá a naaagy felfedezést, csak magamban mosolygom a dolgon. Lehet, csak nekem tűnik viccesnek.
Visszanézek Josh-ra.
- Tudod mit? Cserébe, amiért majdnem kilövetted alólam a motort, meghívhatsz egy hambira. – döngöm pimasz félvigyorral a szám szögletében, aztán rákacsintok. Eldöntöttem. Kajával simán ki tud engesztelni az elmúlt fél óra sérelmeiért.
Ezzel sarkon is fordulok, hogy kényelmes léptekkel megcélozzam az éttermet. Gondolom velem tart.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2015 12:09 am

Jó válasz, már csak a kérdés az, hogy mennyi dolcsi lapul a zsebemben. A tegnap este, vagyis legyen inkább még délután, amikor a kocsit hátrahagytam hogy abba a bárba benézzek, még nem sejtettem hogy úgy nagyjából a teljes 24 órát távol fogom tőle tölteni. Erről megbizonyosodni, azonnal túrni kezdek a farmerzsebemben, az egyik töküres.. de a másikban ott lapul egy húszas, úgy látszik amikor megláttam azt a két seggfejet valahogy lemaradt, nem fizettem. Ez most a szerencsém.

- Benne vagyok! - vágom rá, és visszatolom a cuccot a zsebembe, és mivel udvarias vagyok, senki ne mondja hogy nem, irányba intek és a lányt előre engedem.
Ma se fogok unatkozni!

Ahogy megindul, néma csendben követem. Ez több mint szokatlan tőlem, persze nem szoktam magamban pofázni, de még mielőtt azon az ajtón belépne, csak egy gyors, plusz lépést megtéve kerülök valahogy melléje.

- Tényleg bocs a mocidért, szép darab. - hogy miért?? Csak úúgy! Egyszerűen mert tényleg, és másodszor mert nekem se a kedvenc időtöltésem hogy szitává lőjenek, de ha egyszer így van.. muszáj orvosolni.
Pont lépnék előre, mikor az ajtó kivágódik és kilép egy nagydarab seggfej. Kis híja csak hogy az orrom nem törik kettőbe, a gyors.. helyzetfelismerésnek köszönhetem, de a fagyit nyalogató faszfej, mintha csak mi se történt volna megy tovább előre.

- Te otthon is így közlekedsz!? PARASZT! - köpöm utána, de hogy megfordul e!?? Egy napra elég ha egyvalaki akar kicsinálni, nem hogy ketten is rádtörjenek.
Legalábbis azt mondják...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2015 12:01 pm

Benne van?
- Jó. – vigyorodom el az orrom alatt. És no lám! Azért szorult a srácba némi jólneveltség. Előre enged.
Mielőtt a Meki bejáratához érnék, és a kilincsért nyúlnék, mellettem terem. Kérdőn pislogok rá.
- Nem történt semmi. – felelem. Elvégre egyetlen karcolás sem esett a járgányomon. És hogy szép darab e? Az nem vitás. Plusz értéke van, lévén Ville-től kaptam ajándékba. Duplán megbecsülöm. Ha szétlőtték volna, szerintem rosszul is leszek.
Barátságos mosolyt címzek Josh-nak a dícséretre.
- Kösz. – mondom, mire az üvegezett ajtó hirtelen felénk csapódik. Még időben ellépek tőle, jobban mondva hátra hőkölök, mielőtt nekem vágódna. A srácnak is hasonlóan jók a reflexei.
Egy batár fickó menetel kifelé a fagylaltjával.
Én nem csinálok belőle nagy ügyet, ellenben az „árnyékom” képtelen szó nélkül hagyni a dolgot. Csak egyetlen hozzá hasonló kreatív önpusztítót ismerek; Birdie-t. Ő is addig ugrált meg pofázott, míg az orosz gorillák berámolták egy öltözőszekrénybe. Az eset pikantériája, hogy velem együtt.
A megszólított megtorpan, és morózus ábrázattal Josh-ra mered. Mintha csak azt mondaná: Nekem dumálsz, kicsi csíra?
Felsóhajtok. Inkább mennék befelé, amikor a tag hirtelen elveszíti a Josh iránti halálos érdeklődését, és rám szegezi a pillantását. Egészen meglepett fejet vág.
- October… October Soininen??? Bocs! De a lányom imád téged! És én is rohadtul csíplek! Valami isteni a hangod! – vált át nyomban valamiféle gyermeteg rajongói lelkesedésbe.
- Igen, én vagyok. – felelem szerényen mosolyogva, de nem pironkodom. Nem kellene ebből akkora ügyet csinálni.
Hopp! Ezzel le is buktam, hogy kamuztam az imént a nevemet illetően. Nem baj. Megesik.
A fickó folytatja.
- Megengedsz egy közös fotót? – tudakolja. A választ meg sem várva matatni kezd szabad kezével a farmerja zsebében a telefonja után.
- Persze. – bólintok, és kissé arrébb húzódom a bejárattól. Ne tartsunk fel másokat, ha jönnének.
Az alak Josh-hoz fordul.
- Haver, lekapnál minket? Tele a kezem. – emeli meg a fagylaltot, mintegy mutatva a problémát, s ezzel Josh markába nyomja a mobilt, ha amaz belemegy.
Szorosan mellém áll és vastag karjával átöleli a vállamat. Kábé egy fejjel vagyok nála is alacsonyabb. Mindegy. A kamerába vigyorgom a taggal együtt, aztán ördögvillát mutatok az ujjaimmal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2015 9:59 pm

A tag hőbörög. Első reakció?? Már azonnal is a stukin lenne a kezem, de még idejében észbe kapok. Mostanában túúúl sok kicsit a stressz, ideje lenne nyugodtabb vizekre eveznem!
Az egész, alig fél másodperc alatt játszódik le, és még az is belefér mihez kezdek ha a szekrény tovább hőbörögne, de akkor nem várt jelenet ver mellbe.
A tag.. az előttem álló feketére figyel.

October? Soinien? visszhangzik a fülem, de úgy látszik.. nem csak én vagyok fedettben, a kislány is szeret játszani.
Hátrébb lépek, csak egyet, és minden mukk nélkül figyelem ahogy lejátsszák ezt az egészet, és igyekszem.. információt gyűjteni. "Valós.. információt.." Hangod?? Na mi az, csak nem valami pacsirta került a kezembe, csak bámulom, jó darab, de fogalmam nincs róla ki lehet, amikor a debella, abbahagyva a nyáladzást, egy telefont nyom a képembe.
Most már jó vagyok faszfej, miiii!???

- Szóval, haver.. - nyúlok a cuccért, de nem fintorgok bele, egész mások a terveim, a seggfej bevágja a faszagyereket, vigyorog mint a rohadtök, és kedvem lenne.. - Egy kicsit hátrébb! - intek, és bár a benga tanácstalanul fest, kacsintok az általam - ezek szerint - még nem is ismert nőre, hogy ugyaaan.. fogadja már meg a kérésem!
Ha engedelmeskedik, és noszogatja a batárt hogy toldják meg hátra két lépéssel, újra integetek - Méghátrébb.. - másodikra - ha igaz - már nem kell újabb kényszerítő erővel éljek, de aztán megint.. - Már csak egy kicsit! - bökök a szekrénynek, az meg lelkesen.. az örömtől mintegy egekig feszülve lép hirtelen hátra egyet, épp bele a felmosóvödörbe, vödör borul, víz zubog, egyensúly elveszt, kapálózna a tetűje, de a fagyi a fején, csúszik a láb, és a következő zakó hátast, egyenest bele a szökőkút közepébe!
Na EKKOR... készül el a fénykép!
És hogy a lány!?? Igen, talán ő is belefért, talán épp akkor amikor repült a dagadék, talán a szája előtt a keze épp, talán nem, de ami a biztos, hogy elmehetnék paparazzinak, egyedi kép lett October Soinien!
Tökéletes az összkép!

- Szóval akkor... kaja..??- kérdezem a lányt, a feketét, aki nem Liv és nem is földi, Turner, mégis már elsőre tetszik nekem!
Mit tartogathat még a mai nap!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2015 10:41 pm

Úgy fest, Josh nem szívja mellre, hogy kamuztam neki.
Nála a kamera, a szekrény vigyorog, én mutogatok jó rockerhez méltóan, aztán jönnek az instrukciók. Lassacskán araszolgatunk hátrafelé. Mindketten tök gyanútlanul.
Erre az egyik lépésünknél csörtetés hallatszik, és a fickó elveszti az egyensúlyát. Én még épp kicsúszom a karja alól, mint egy hal, mielőtt eszébe jutna megkapaszkodni bennem, és magával rántana.
Ő hangos csobbanással végzi mögöttünk a vízben, én meg ijedten, és meglepetten kapom a számhoz a tenyeremet. A francba!!!
Egyik felem hirtelen betojt, de a másik torkaszakadtából nevetne. Octi, moderáld magad… csitítanak a hangjaim.
A nagydarab pasihoz fordulok.
- Még… – próbálom visszatartani a röhögést, ne már kiböffenjen. - …olcsón megúszta… Engem le akart lőni. – fejezem be összeszorított ajkakkal. Látszik, hogy izomból regulázom őket, máskülönben szélesre feszülne a fejem a vigyortól.
Hogy megvígasztaltam-e? Azt kötve hiszem! Nyomban talpra kászálódik, én meg közben odamasírozok Josh-hoz.
- Ide vele, te jómadár. – veszem ki a kezéből a mobilt, és már pördülök is sarkon, hogy visszaadjam a jogos tulajdonosának, aki idő közben kitornázott a szökőkútból. Szakad a ruhájából a víz. Felé nyújtom a ketyerét, egy szerényen elhangzó „Tessék.”-kel, de nem igazán vesz tudomást rólam.
- TEEE! Te rohadék! TEEE! Ezért kinyírlak!!! – bök húsos mutatóujjával a mókamester felé.
Jaj ne már, fiúk! Most komolyan! Nem érek rá erre, kajás vagyok. Habár, kit érdekel, ha ezek itt hidegre teszik egymást, én attól még burkolhatok egy jót.
- Hé! – próbálkozom be ismét a meláknál, kissé határozottabb hangnemben, csakhogy magamra vonjam a figyelmét. Sikerül, mert rám néz. A szemei vérben forognak.
- Ez a magáé. – nyomom a praclijába a telefont végre, ő meg rápillant, végül fújtatva betuszkolja a zsebébe. Ismét Josh áll a tekintete sortüzében. A tag bosszúsan megszívja az orrát.
- Ha még egyszer meglátlak… A beleidet fogom a nyakad köré tekerni! – döngi mély, vészjósló hangon. Neki el is hiszem, hogy beváltja.
A szaftos ígéret ellenére még mindig éhes vagyok.
Nem esik neki Josh-nak, inkább lelécel a másik irányba. A fagylalt olvadásnak indult a fején, és csak most, az autója felé sietve söpri le onnan.
Nem sokáig, csak egy darabig nézek utána. Nagyot sóhajtok.
Hitetlenkedve csóválom meg a fejemet útban a bejárat felé. Odaérve Josh-ra pillantok, s mielőtt benyitnék, még egy banditamosoly kíséretében odadünnyögök neki.
- Eszelős… Legalább jól esett?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2015 11:36 pm

Mindenki szaladgál.. Biztonságiak meg a takarítószemélyzet, de mit tegyünk ha egyesek ennyire bénák.. - rántom meg a vállam, de csak fejben, a lényegi kérdés most itt ez az October nevű lány! Meg a gyomrom, ami már veszettül éhezik a hamburgerre!

Talán a nő is egyet ért ebben, mert mikor a hegy már úgy néz ki rendben, felém száguld, én meg rákérdezek akkor itt végeztünk e, ő mégis csak kikapja a kezemből a telefont.

- Hééé..! - szólok utána, de már el is tűnt előre és továbbra is csak pesztrálja azt az élőhullát.
Ha neked ez kell baby, csináld csak kedvedre! - sóhajtok nagyot, amikor a nagydarab engem szúr ki az üvegen én meg veszettül vigyorgó fejjel integetni kezdek.
A lány csitítja.. vagy legalábbis csaknem esti mesét mond neki, a böszme még mindig csorog, most szerencséje, ha be is vizel, senki se szólhatja meg érte, mégis én vagyok az újra megszólított!

- Én is szeretlek testvérem! - emelem fel a kezemet, és vigyooorgoook.. veszettül vigyorgoook.. amikor a pufók csaknem elindul ellentétesen, ami azt jelenti, ma nem lesz még egy olyan motorra pattanós jelenet, amit bevallom.. csak félig nembánok.
A lány viszont.. végre elindul visszafelé, ami azt jelenti még áll a kaja, és áll a fuvar is, vagy legalábbis remélem, és ahogy beér, hiába néz a szemeimbe én előre intve előre engedem.

- 3 pont 2. Erős középmezőnyös.. Legközelebb még javíthat a piruetten.. - nyitom az ajtót, csak mert olyan fene jólnevelt vagyok, a kérdés: kitől?? És ha megindul, ha nem kötözködik, belép előre, nagyot húzva meg a szagból, követem.
Megindította a nyálképződésemet!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2015 11:11 am

A műsor után Josh udvariasan előreenged a bejáratnál. Mázli, hogy a tag nem rántott be magával a szökőkútba. Ciki lett volna, vagy legalábbis kellemetlen. De a menetszélben hamar megszáradtam volna.
3.2…
Elnevetem magam a válaszon. Nem így értettem, de mindegy.
- Lökött.
Dinka egy srác. Vegytiszta balhémágnes.
- Szerinted megtartja a képet? – kérdezem halkan röhögcsélve, miközben a fehér kiszolgálópulthoz sétálok.
- Készíthettél volna videót is... - dünnyögöm gonoszdin somolyogva magam elé. Csak a bennem munkáló kisördög.
Odaérve nem kell a személyzet feje fölötti monitorokon világító étlapokat tanulmányoznom. Kapásból tudom mit szeretnék.
- Nekem egy sajtburger jöhet. – pozicionálom magam oldalvást a pultnak úgy, hogy Josh-sal közben szembe fordulok.
Előttünk két tini koreai, egy srác és a barátnője rendel épp. Gyorsan zajlik a kiszolgálás; azonnal eléjük teszik a piros tálcákat. Felkapják és már mennek is.
A rendelést és a fizetést Josh-ra hagyom. Közben is nézelődöm. Körbejáratom a pillantásomat az asztalokon. Több is szabad, de ahol ülnek - párok, haverok, kisgyerekes szülők - többtől engem mustrálnak. A hírnév teszi. Nem különösebben zavar, ahogy az sem, ha kajálás közben jönnek oda hozzám egy-egy közös fotóért. Meg szokott esni. Nem vagyok az a fajta közéleti személyiség, aki elhajtja a rajongóit, sőt. Tudni kell bánni velük. Persze nem úgy, mint az előbbi monstrummal.
A piros egyen-baseballsapkás srác is nagyon vigyorog a pult mögött;
- Sziasztok! Helyben fogyasztjátok, vagy elvitelre lesz? – tudakolja. Előbb rám néz, majd Josh-ra.
Nekem speciel tök mindegy hogy dönt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2015 1:22 am

A lány belép, én meg utána, követem, és csak mikor már két tini híján csapódik a pulton előttem valahogy veszem be mellé az irányt.

- Hát ha már a naaagy October Soinien a szemtanúja az eseménynek.. - rövid szünet, mosolygom közben - akárki is ő... - fogalmazok körültekintően, de hogy igazából a lány tényleg a képre fért e?? Nem lennék rá megesküdve, nem ő volt a kipozicionált opció. De persze minden megeshet. - De való igaz, legközelebb majd résen leszek! - kacsintok rá a videós kérdésre, már ha rámnéz, ha nemnézrámakkornem. Viszont a rendelés még vagy 20 másodpercre, az én gyomrom meg már korog, ezért előre belövöm a LEEEGNAGYOBB szendvicset amit a kifeszített plakátok hirdetnek, és csak azután vissza a lány szemeibe.

- Biztos vagy benne hogy megelégszel eggyel? - szűkítem a szemeimet, de nem kell hogy stílusosan végigmérjem, megtettem már korábban, nem is egyszer, dögös lány, de azért nem kéne éhenhalni.
Legalábbis!

- Üdv! Maradunk, és először is lesz egy bivalyburger nagykólával és eeeeegy.. - nézek a lányra, de csak ha nem válaszolt közben, egy vagy kettő lesz, vagy valami más.. ha mégis, hát simán leadom a rendelésem, de van ott még valami más is!

- És dobj hozzá egy nyalókát!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel   Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dom & Nevil
» Nevil & Camy
» Nevil & Anabell - Véletlenek..
» Nevil, Will és Carley hármas..
» October Wallis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-