KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója    Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2015 12:01 am

- Ööööö.. - húzom egy darabig az egészet - Most hogy mondod valami rémlik, de fogalmazzunk úgy hogy sürgős lenne. - egy mosolyt azért csak kipréselek a végére, és ahogy elindulunk... KOMOLY! Ezen a kocsin azt se hallani hogy megy! Micsoda egy gazdag spiné lehet ez..?

Döcögünk.. döcögünk.. Unalmas a menet, és eszemben sincs hogy beledumáljak, végül is jól biztos nem esne ha beráág.. azt.. elfelejtio hogy mit is ígért elsőre, vagy.. vagy akár kirak itt a fenébe a.. - nézek ki az elsuhanó fényekre az ablakon - tököm se tudja hol, ahogy azt se hogy hogy jutok vissza a kocsihoz. És RÁADÁSUL!
Még nem is számoltam a két gyökérrel, akiket örülhetek ha nem kapták szét a kocsimat teljesen, ééés.. ha egyáltalán lesz időm.. módom.. vagy akármi más a közelébe férkőzni hogy.. Na igen.
Ez még a jövő zenéje lesz.

- Te mindig összeszeded az ágrólszakadtakat..? - jön aztán a semmiből, őszintén.. fogalmam sincs miért is kérdezem meg csak úgy.. Hát kicsúszott. Mindenesetre csak figyelem, és remélem.. bízom benne hogy nem hergelem fel annyira hogy.. ja. Háttt.. az a korábban említett kiugró lehetősége.
Semmi kedvem Vegas ismeretlen köveit koptatni...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója    Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 8:48 pm

Felvonom a szemöldököm, ahogyan oldalra pillantok, azért a srácnak van humorérzéke, azt meg kell hagyni. Viszonzom a mosolyát akaratlanul is, majd újból az útra szegezem pillantásomat ahogy egyre inkább közeledünk az otthonom felé, a rádióból valami slágerzene szól halkan, ha apám itthon lenne szerintem azt mondaná, hogy elmentek nekem otthonról, és lehet, hogy el is mentek otthonról? Erről a paliról nem tudok semmit, azon kívül, hogy be akart surranni a galériába. Nem úgy néz ki, mint valami sorozatgyilkos. Nem mintha találkoztam volna eggyel is, mert igazából még nem volt szerencsém hozzájuk, nem is szeretném, hogy legyen. És nem mellesleg nézzük csak Lecter-t ő sem néz ki valami pszihopata kannibálnak akik emberi húson él, és mégis az.
-Sürgős lenne? És miért? -kíváncsiskodom érdeklődve tőle, bár nem hiszem, hogy megtudom az okát. Bizonyára a képembe fog hazudni, én is azt tenném azt hiszem. De a körülmények ahogyan feltűnt, lássuk be igen csak gyanús, enyhén szólva. Az éjszaka közepén beszökni valahova nyilván azt jelenti, hogy bajban van, olyanba amibe talán nem kellene nekem bele keverednem. Apám azt hiszem hívta volna a rendőrséget és az ő gondjaira bízta volna, és ez lett volna az igazán logikus gondolkodás, ezt kellett volna tennem. De valamiért megsajnáltam őt, talán a kölyökkutya pillantásaitól, egy kölyökkutyának sem lehet ellenállni, legalábbis én képtelen vagyok rá, és ezzel szerintem más is így van. Meg amúgy mikor véletlenül sikerült tökön rúgnom szegényt, úgy éreztem tartozom neki, végül is, nem nagyon akart bántani eddig, ami jól jel, akár honnan is nézzük a dolgot.
Ekkor kanyarodom fel az utcánkba amikor megszólal, vidáman pillantok rá, ahogy lassan beparkolok a házunk elé.
-Te mindig galériákban akarsz bujkálni kukaszagúan?- kérdezek vissza tőle szemtelenül,- igazából…. Te vagy az első,- bököm ki végül az orrom alatt. Nem tudom mi késztetett arra, hogy haza hozzam, és felajánljam a forró fürdőt a számára, talán tényleg megsajnáltam amiért fájdalmat okoztam neki. Kipattanok a kocsiból, megvárom, míg ő is, bezárom és elindulok a bejárati ajtó felé, és amint bejutunk az előszobába szembe fordulok vele.
- Nem mintha aggódnék… de remélem nem Hannibal fia vagy…- jegyzem meg azért neki.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója    Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 2:10 pm

A nyilvánvaló kérdés. Amire egy darabig nem válaszolok, hezitálok, csak bámulok ki az ablakon mintha valami érdekes lenne, a kocsi halad, előre.. Eddig JÓ!
De aztán csak megadom magam, elvégre mi baj lehet belőle ha egy minimum milliomosnak tűnő - de lehet milliárdos - lányka magával ránt a kis kuckójába, én meg mesélek neki ezt.. azt... Csak kevésbé részletesen..

- Mondjuk úgy hogy jobb mielőbb eltűnni innen. - végülis igaz, vagy nem!??
Többet nem beszélek, már ha nem kérdez, ha mégis, majd valahogy kivágom magam. Mesteri vagyok benne!
Aztán ahogy beül a csönd, ő se szól és én se, valahogy mégis csak kicsúszik az a kérdés, amire mikor lelassít, csak akkor érkezik a válaszom.
EjjjjHA! Szép kis megtermett kecó ez!

- Nem jellemző, de volt már rá példa.. - beszélek a képnek, amiről nemigen tudom levenni a szemeimet, rég láttam már ilyen puccos helyet, SŐT! Még soha a büdös életben nem láttam ilyen közelről! És csapva is a kocsiajtót a hátam mögött, ha már azt mondja, követem.

Belépek.. de a szemem még mindig a környezetet pásztázza. Bevallom, az is felugrik fejben, nem e kéne innen megpattintani valamit. Elvégre GALÉRIA! Talán valami értékes festmény.. - csúszik végig először az előszobán a szemem, csak aztán a nappalin, ott hátul, amiből még alig látok valamicskét, de aztán beleütközök a lányba előttem.

- Ööööö.. Hogy MI!??? - valószínű guvad a szemem, mire kapcsolok. - JA!??? Hogy az!!? - nevetem el hangosan - Nem.. nem, nem hinném, legalábbis nem tudok róla, de az apám.. - marad a mondat egy pillanatra félbe - Őszintén fogalmam sincs róla ki volt. - mosolygom alig pár centire tőle, és várom az egyszerű.. de nagyszerűnek tűnő bebocsátást. Végre egy érdemleges este! Egy olyan amilyet megérdemlek...!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója    Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2015 2:08 am

A fickó maga elé bámulva ücsörög a kocsiban és egy percig még válaszolni is elfelejt. Vagy inkább csak keresi a megfelelő szavakat, gondolkodik, hogy mit találjon ki,- súgja a hatodik érzékem, amit ebben a pillanatban elnyomok magamban. Amikor hirtelen pirosra vált a lámpa, akaratlanul is oldalra fordítva a fejem fixirozom az arca fél oldalát, úgy is olyan mélyen bele van merülve a saját gondolataiba, hogy biztosan nem fog neki feltűnni. Csokoládé színű szembogaraim figyelmesen vizslatják, mármint ami a kocsiban uralkodó félhomályban látok. Azt hiszem eléggé kedves… és jóképű arca van, nem az olyan szappanoperába való macsóféle, sokkal inkább amolyan bűnözős azt hiszem. Erre a gondolatra nyelnem kell egyet, ugyan is, akármi lehet, tolvaj, sorozatgyilkos, kannibál, de még akár hős is. Bár nem valószínű, hogy normális emberek éjszaka elbujdossanak, nem igaz? Mielőtt észre venné, gyorsan elkapom róla a pillantásom, amint zöldre vált a lámpa már indulok is, nem sokára otthon vagyunk.
-Hmm, menekülsz valami elől?- kíváncsiskodom továbbra is kedves hangon, nem is tudom miért nem tudom befogni, vagy miért érdekel ez egyáltalán engem? Hiszen, ilyen válaszból már az is kiderül, hogy a pali füle mellett vaj van, a kérdés az csak, hogy mennyi. Jó nagy hülye voltam, még sem félek tőle, sőt mi több, inkább izgalmasnak mondanám az én magam magányomban ez már az, lehet, hogy ezért mondtam, hogy jöjjön velem, na meg mert nem akartam egy nagy házban egyedül lenni. Ha arra gondolok még a szívem is elfelejtett egy másodpercre dobogni.
Ahogy megérkezünk észre veszem, hogy elkerekedett szemekkel bámulja a házunkat, mire csak felvonom a szemöldököm. Nem vagyunk milliárdosok, de apám munkája miatt van pénzünk, mégis meglepő látni a reakcióját, hol élt eddig, viskóban? Na jó.. ez nagyon hülye kérdés volt, úgy néz ki mint aki két hete nem fürdött.
-Ki gondolta volna,- bököm ki szarkasztikus hangon ahogy elindulok befelé, de ahogy beérünk az előszobába megtorpanok, és olyan gyors vagyok, hogy izmos mellkasának ütközöm.
-Izé… bocs,- ugrok azonnal arrébb, azóta az évek óta eltelt eset óta még az érintést se preferálom igazán, egy csődtömeg vagyok amiatt a szemét miatt. De most nem akarok erre gondolni.
Látom rajta, hogy először azt sem tudja miről beszélek, majd lassan esik le a tantusz, és mekkorát koppant.
-Akkor azt hiszem megnyugodtam,- mosolyodom el, majd a következő mondata miatt akaratlanul is megsajnálom, együtt érzek vele, halvány mosoly költözik az arcomra viszonozva az övét.
-Saj… sajnálom, én is csak a képekről ismerem az anyámat, belehalt a szülésbe,- felelem együtt érző mosollyal, majd elindulok befelé, és éppen lepakolnék a kanapéra amikor megfordulok.
-Mielőtt bárhová is leülnél le fogsz zuhanyozni, nagyon mocskosan nézel ki, és.. undorító a szagod,- vágom oda neki vigyorogva, majd elindulok a lenti fürdőszoba felé, és benyitok.
-parancsolj, - az egyik szekrényből lekapok és a kezébe nyomok egy törülközőt,- találsz férfi tusfürdőt is ilyeneket… azt hiszem magadra hagylak,- mondom végül és elindulok kifelé, hogy nyugodtan lefürdesse a ki tudja hány napos, hetes bűzt magáról.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója    Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2015 4:26 pm

Ééééés a NYERŐ KÉRDÉS! De mi lenne a nyerő válasz!??
Felé fordulok, egy darabig talán nézem is, mikor egy kiadós sóhajt rántok a tüdőmbe.

- Eltaláltad. - egyszerű a válasz de van még tovább is - Van itt néhány fickó aki vagdaltat akar csinálni belőlem. - vissza előre, ha kérdez még muszáj leszek kamuzni valami értelmest, de erről szól az egész életem.
De aztán megérkezünk. Ahhoz a házhoz, amiiiii.. Na jó, még jóindulattal se mondható, hogy a városszéli motelekhez közelítene, sokkal inkább egy palotának mondanám! Szegény halandó lelkeknek..
A következő szavai elcsúsznak a fülem mellett, viszont kiszáll. Hát én is megteszem, és ahogy befelé vezet, csak nem sokkal utána, az előszobában állok meg.
Vagyis ő az aki megállít...
És meg is lep a kérdése, az oké, hogy ja, lehetnék één magam a vagdalkozó gyilkos unokaöccse, de gondolta azt hogy ezt a szemébe mondanám??
Elvigyorodom, de csak mert tetszik a naiv béketűrése, aztán némi családi szösszenet.. Hm. Senkinek sem tökéletes az élete.

- Sajnálom. - biccetem rá, de minden érzelmet mellőzve, azt se tudom ki ő! Azt leszámítva hogy simán felvesz egy idegent, hazacipeli és még egy fürdőt is felajánl nekem, amiért joggal mondhatom hogy a mai a szerencsenapom.

Újra indulás, aztán megint megtorpan. Én meg mögötte, nem tehetek mást, aztán int hogy kövessem. Felőőőőlem.. - guvad elsőre a szemem, de megyek csak utána, benyit valami helységbe, én az ajtóban megállva körülnézek. Ő belép, előkap valami.. igen, egy törölközőnek nézem, és máris landol a mellkasomon.
Na hurrá!
Egy újabb sóhajjal jutalmazom, nem mintha ellenemre lenne, de.. aztán kilép mellettem én meg ott maradok egyedül.
Oookééé .. - emelkedik a szemöldököm a helységre, ha az ajtót nem csukta be, ez a részlet nemigen érdekel, csak fogom magam megnyitom a kellemes vizet, és teszem amit kértek tőlem.


Jól esik.. A csend.. a nyugalom, az hogy nem kell fél fülel folyton kifelé hallgatnom, de azért lazán résen vagyok. Ablak.. itt sehol sincs ablak, kötöttek a menekülőútvonalak, de ott van a gatyámnál a késem, amit rendszerint a bakancsomba rejtek, és ha valaki rajtamütne.. Megoldom a helyzetet.
Eltelhettek órák.. vagy csak hosszú percek, ahogy előre döntve a fejemet a forró víz csak zuhogott a tarkómra én meg csak a fehér csempén kapaszkodtam meg, kitörölve a fejemből az egész eddigi napot. Pláne ott a galériában azt a telibe találó térdest! Még most is megnyílalnak a golyóim az emlékre...
Aztán.. idővel aztán csak feladom az egészet, a bőröm már ráncos.. szinte, csak részben törölközve meg kilépek és a derekamra kötöm azt a törölköző darabot.
Szembe állok a tükörrel. csak a tükörképemet nézem. A víz még egyes helyeken csurog, de nem érdekel, most a gondolataimban járok.
Hogyan.. tovább...
Ha itt meg is húzom magam, akkor is eljön a reggel, és reggel.. a kocsimért kell menjek és az a két rohadék.. talán még mindig ott figyel és huss, a ma esti kis menekülésemnek.
Megdörgölöm az egész fejemet...
Majd lesz valahogy..
Aztán kilépek.



VÁGÁS!


Folytatás...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója    Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nevil & Anabell - Véletlenek..
» Courtney Regina Mills
» Dom & Nevil
» Nevil & Camy
» Nevil, Will és Carley hármas..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-