KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
°Darren & Chrys° Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
°Darren & Chrys° Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
°Darren & Chrys° Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
°Darren & Chrys° Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
°Darren & Chrys° Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
°Darren & Chrys° Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
°Darren & Chrys° Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
°Darren & Chrys° Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
°Darren & Chrys° Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 °Darren & Chrys°

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


°Darren & Chrys° Empty
TémanyitásTárgy: °Darren & Chrys°   °Darren & Chrys° Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 6:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Show me your talent



A gazdagok többségére ráragad valamilyen gyűjtőszenvedély. Híres festményekkel ékesítik palotájukat, értékes műkincseket halmoznak fel, amivel dicsekedhetnek néhány általuk adott estélyen, esetleg világhírű divattervezők ruháival tömik ki a lakás méretű gardróbjaikat, vagy épp a garázsukban őrizgetnek néhány szörnyen drága autót, amivel szökő évente egyszer, ha kimozdulnak. Apám az utóbbiba tartozott. Gyönyörű járművek sorakoztak a gigászi garázsban, amikkel néha ment egy- egy kört. A vezetés nem hozta lázba, viszont az, hogy a birtokába tudhatta őket, annál inkább. Így hát rám, mint egyetlen fiára hárult az a feladat, hogy néha megjárassam a kicsikéket, persze általában engedély nélkül.
Eddig sosem volt probléma egy kis furikázással. Néha becsípve is tettem valamelyikkel egy-két kört, és sosem lett rajtuk még egy hajszálnyi karcolás sem. igaz, elég jól vezetek, szóval ez nem is annyira meglepő, és nem is volt célom soha, hogy tönkretegyem bármelyiket is.
Ahogy most se. Bár igazság szerint ilyesmin már nem is gondolkodtam, egyáltalán az is csoda volt, hogy tárcsázni képes voltam. Ebben nem csak a látászavarok, hanem a vészesen lemerülni készülő aksi is közre játszott...
- Dereck! - szóltam bele, szerintem végtelenül határozottan a telefonba, bár inkább hangzott valami idétlen motyogásnak - Kérem hozza apám fekete terepjáróját, ahhoz a bárhoz, ahol kitett. - tettem le és egy elégedett vigyorral néztem a velem szemben ülő Darrenre aki látszólag hasonló állapotban volt, mint én. A szonda már sikítva pörögne, de te még tudod, hogy látsz eléggé a vezetéshez, és a reflexeid is kiemelkedőek. Bár ez egy kicsit sem igaz, de ugyebár cseszett magabiztosnak kell lenned, ami nem is nehéz úgy, hogy a rendőröket bármikor megveszed.
- Na most megmutathatod az autóvezetési tehetségedet. De természetesen csak utánam. - intettem a pultos lánynak, hogy mégúgy kör tequila jöhet, hiszen egy kis löket sosem árthat.
- De persze nem itt. - legyintettem egyet, de nemigen tudom már, hogy miért. - Ez túl egyszerű, és még valami ittas barom belénk jön. Menjünk ki a sivatagba. Mit szólsz ehhez az ominózus ötlethez? - vontam fel a szemöldökömet, ahogy kérdőn rámeredtem. Darrent nem úgy ismertem meg, mint akit noszogatni kéne ha őrültségekről volt szó, és most is bíztam benne, hogy nem fog rábeszélésre szorulni.
Ahogy Dereck megjelent az ajtóba, felpattantam, és a zakómat lazán a vállaimra dobva kértem még egy üveg Jim Bean-t, nehogy szomjan maradjunk az úton. Kiérve apám fekete csodája várt ránk, egy Porsche Cayenne Turbo, amin öröm volt nézni a kismillió neonfelirat visszatükröződését. Na igen, ez már autó. Nem a gyűjtemény legdrágább vagy legszuperebb darabja, de ettől függetlenül az egyik nagy kedvencem, és egy kis éjszakai 'sivatagi show'-ra tökéletes lesz.
- Köszönöm Dereck, nyugodtan menjen haza, majd megyek én is. - azzal beültem, és megvártam, míg Darren is csatlakozik hozzám.
- Nem akarsz keresni valami jó zenét? - pillantottam rá, aztán a rádióra, majd a sebességhatárra magasan fütyülve, nagy gázzal indultam el, miután a piás üveget hátradobtam.
- Lehet elhozhattunk volna két hölgyet is magunkkal... - gondolkoztam el az ötleten, miközben kerülgettem a csigatempóval haladó autókat. Na igen, nem kellett sok idő, míg kiértünk a semmibe. Ezért jó, has valaki ismeri a rövidebb, eldugottabb utakat. - Áhh mégse, itt sikongatnának nekünk. Viszont a kocsikázás után pókerezhetnénk egyet. Ma pont van egy jó parti, amire meghívtak. Bár igaz nem egy üde helyen... - Enyhébb kifejezés arra, hogy egy csöppet sem legális a buli - De simán lealáznák az egész bagázst.
Kb tíz perce se értünk ki a városból, mikor elhagytam az aszfaltot az övem becsatolása után, és egy kicsit sem lassítva vettem az irányt a sivatag belseje felé.
Fényszórók ide vagy oda, a portól és a sötétségtől nemigen láttam túl sokat, így hát arra gondoltam, hogy egy kis szíverősítő majd segít ezen a szituáción, ezért is kezdtem a hátsó ülést tapogatni a nem is olyan rég ide dobott üveg után. Persze nem akart a kezem ügyébe kerülni, ezért vettem le a szemem egy rövidke másodpercre a szélvédőről, ami elég volt ahhoz, hogy hülyeséget csináljak.
Nem a kormányt rántottam el, ahogy azt néhány amatőr csinálja, annyira még nem voltam súlyos állapotban. Csak figyelmen kívül hagytam egy kis bukkanót, hiszen nem gondoltam, hogy az megárthat ennek a monstrumnak. De rossz feltételezés volt. A kerék egy pisztolylövésre emlékeztető hangot adott ki, és eléggé megdobta ahhoz a járgányt, hogy ne tudjam megtartani fél kézzel. Már késő volt a fékezésnek és a kormány szorongatása se segített sokat, egy bazi nagy és masszív kaktusz pont az utunkba állt, így sikerült pillanatok alatt túlesnem az első frontális ütközésemen.
Fel se fogtam mi történt, csak azon igyekeztem, hogy a légzsák minél hamarabb kikerüljön a képemből.
- Basszameg... - csak ennyit tudtam kinyögni, de azt hiszem többet ilyenkor nem is igen lehet mondani.
- Darren, megvagy? - fordítottam a fejem az anyósülés felé egy mély sóhaj kíséretében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


°Darren & Chrys° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °Darren & Chrys°   °Darren & Chrys° Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 8:37 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Vezetés mesterfokon, avagy randevú a kaktusszal


Az idő az elmúlt pár órában konkrétan elveszítette a jelentőségét, hiába néztem rá néha a karomon lévő órára, képtelen voltam ésszel felfogni, hogy vajon mennyi idő is telt el azóta mióta bejöttünk, de különösebben nem is érdekelt, ugyanis ma is – mint ahogy Chrys-szel mindig – csak szórakozni tértünk be az egyik klubba, s az estét már egy jó ideje megalapozta az alkohol, ugyanis fogalmam sincsen, hogy hanyadik körnél tartottunk már, de minden bizonnyal sokat ihattunk már most, ugyanis a szokottnál is jókedvűbb voltam, mint általában ilyenkor lenni szoktam, legalább is amennyire képes vagyok jelen helyzetben felmérni az állapotomat. Amíg Chrys elintézett egy telefont addig újra végignéztem a klubban, a zene mint az ilyen helyeken mindig most is dobhártyaszaggatóan dübörgött a nagy teljesítményű hangszórókból, az emberek nagy része pedig önfeledten táncolt ki-ki a partnerével, egyesek pedig egy szál magukban – némelyek túlságosan is felszabadultan – rázták a testüket a zene ütemére, de ezekkel különösebben nem foglalkoztam ugyanis ezek is a megszokott kis fiatal pisisek voltak, akik feltehetőleg most vannak itt először.
Tekintetemmel kerestem egy-két jó csajt – nem is volt olyan komoly feladat ugyanis szinte mindegyik elég dögös volt, és szinte mindegyik egytől egyig kitette magát a húspiacra a legtöbb férfi nagy örömére, mindenesetre kifejezetten örültem az ötletnek, hogy nem kell tovább itt rostokolnunk, ugyanis valahogy nem igazán volt kedvem ma zárt falak között tartózkodni.
Az ötletre széles vigyor kúszott az arcomra, persze ettől függetlenül attól nem voltam elvágódva, hogy ő vezet először, de végül is mivel ő adja a kocsit kénytelen vagyok ezt a kis problémát elviselni.
– Öröm lesz téged a földbe döngölni – jelentem ki széles vigyorral az arcomon, már alig vártam, hogy újra érezhessem a sebességet magam körül az üres országúton, amely tökéletes versenyterepet biztosít így késő este felé.
Persze, a rendelt tequilára sem mondtam nemet, mert amint a csajszi odaadta mindkettőnknek és az este folyamán már ki tudja hányadjára koccintottunk lehúztam, égette a torkomat egy kissé, de különösebben már nem foglalkoztam vele, hiszen jó ízű volt, s minden körnél csak még jobb lett.
– Az kellene még, hogy valami idióta gyökér tönkre tegye a kocsidat – még így félig meddig már kótyagos állapotban is biztosak lehettünk mind a ketten abban, hogy nem mi fogjuk a balesetet okozni, hanem valamelyik faszfej, aki nem tudja mi a fék meg a gáz között a különbség. – Mondtam én valaha is nemet egy ilyen pazar ötletre? – Kérdezek vissza kérdéssel, amire a válasz egyértelműen nem. Ilyenre én soha nem mondok nemet, főleg ha a barátom egyik kocsiját vezethetem – ami nyilván nem az alkategóriás fajta.
Amint megkaptuk az italt rögtön indultam is utána, kíváncsi vagyok hogy vajon melyik kocsival furikázhatunk ma este, persze, amint megláttam a Porsche-t elégedetten füttyentettem egyet, annak ellenére, hogy nem különösebben kedveltem ezt a márkát, de testközelben egy ilyen nem éppen filléres járgány akkor sem mindennapi – sem a tudat, hogy majd vezethetem. Már a gondolatra is csillogni kezdett a szemem.
Gyorsan beszálltam az anyós ülésre, majd szemügyre vettem a berendezést, mit ne mondjak, nem volt egy utolsó darab, ha tehetném, akkor inkább éjjel-nappal egy ilyen autóban tengetném az életemet. Fantasztikus járgány.
Bekapcsoltam a rádiót, majd hosszas ideig keresgéltem, mire találtam egy valamire értékelhető zenét is, mert mindenhol csak ezeket a nyálas popszámokat adták, bár persze, megfordult a fejemben, hogy egy pillanat erejéig valamelyik ilyen szeméten hagyom, de végül mégis tovább léptem.
– Azt mondod? – Néztem rá halálosan komoly arccal, felvont szemöldökkel. Remélem, hogy nem gondolta komolyan, mert nem valószínű, hogy sokáig bírták volna ezt a kacskaringózást a jóval lassabb kocsik között. Engem különösebben soha nem zavart, hozzá szoktam, végtére is a legtöbb férfi valamilyen szinten vadállatként vezet – legalább is a nők szerint. – Na látod! A póker pedig jól hangzik, főleg ha még nyersz is – köztudott, hogy kettőnk közül ő a nagy pókerkirály, mert lássuk be, hogy nem kis mennyiséget szerzett már meg, meg aztán engem is nem egyszer elgatyázott, aki nem ismeri a nevét, az nagyon megszívja.
Rövid időn belül már a város fényeit is messze hagytuk magunk között, a csillagokat meg a holdat leszámítva más nem igazán világította be a kihalt utat, viszont ettől eltekintve is csak nehezen lehetett látni, így most már igazán kezdett érdekessé válni a dolog, egészen addig ameddig valami – feltehetőleg valamelyik kerék – nem durrant egy akkorát, hogy majd kirepesztette a dobhártyámat, a kocsi nem egészen egy pillanat erejéig a magasba repült majd valami keménybe csapódott... aztán a kilátást pillanatok alatt az a kibaszott légzsák foglalta el.
– Bazd meg, ezt a szart igazán csinálhatnák már habszivacsból is – morgom, miközben nagyjából igyekszem hozzá hasonlóan én is megszabadulni a légzsáktól, ami meglehetősen keményen ütközött az arcomnak.
– Kezem lábam ép, ne aggódj, szép lett volna ha valamelyik fedetlen kocsival jöttünk volna... most még a seggünkben is tüskék lennének – a gondolatra is elhúztam a számat, volt már élményem benne és hiába van jó seggem a nővérek nem feltétlenül kíméletesek, amikor ki kell húzgálni.
– Megnézem mi a baj – nagy nehezen kinyitom az ajtót, azonban a mutatványom meglehetősen érdekesen sikeredett hiszen kis híján kiestem a kocsiból a hirtelen lendülettől, azt hiszem, hogy ez már kezd a pia hatása lenni, bár lehet azé is, hogy a kocsi ferdén hever az árokban. – Gáz van... – állapítom meg rendkívül elmésen – várj, kijelenthetjük, hogy én nyertem? Végtére is haza vágtad a kocsit? – fogalmam sincs, hogy a bánatba jutott most ez eszembe.
Kiszállok a kocsiból, miközben végig kapaszkodom, hogy el ne nyaljak itt a kaktusz mező közepén.
– Hát ezt megszoptuk, félig árokban, egy jó kis defekttel... Egyelőre úgy tűnik, hogy a pókerjátéknak és a csajoknak lőttek – húzom el a számat rossz kedvűen. Művészet lesz kicserélni, ilyen állapotban, főleg hogy jelen pillanatban azt sem tudom megállapítani pontosan melyik a jobb és melyik a bal kezem.

# 928
Vissza az elejére Go down
 

°Darren & Chrys°

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Darren & Karina
» Shayaan & Darren
» Chryseis & Darren
» Love & Darren
» Darren & Shayaan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-