KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Francesca & Alessandro Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Francesca & Alessandro Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Francesca & Alessandro Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Francesca & Alessandro Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Francesca & Alessandro Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Francesca & Alessandro Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Francesca & Alessandro Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Francesca & Alessandro Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Francesca & Alessandro Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Francesca & Alessandro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Francesca & Alessandro Empty
TémanyitásTárgy: Francesca & Alessandro   Francesca & Alessandro Icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 1:15 am


Las Vegas. Miért pont ide jöttetek, madárkáim? Hát nem volt jó nektek a ti drága nagybátyátoknál? Hálátlan egy bagázs… Mégis mire volt ez jó, hova jutottatok így? Anyátok forogna a sírjában, ha megtudná, hogy az édes kislányaiból kurvák lettek. Na persze ez engem a legkevésbé sem érdekel, hiszen nem ápoltam különösebben jó viszonyt a húgommal, aki voltaképpen nem is velünk élt. Egyszerűen csak volt, mint egy távoli fogalom. Létezik, de ugyan minek. Akarom mondani… létezett. Azóta már meghalt. Így kerültek hozzám a lányai, majd így szöktek meg tőlem. S meg kell hagyni, egészen ügyesen csinálták, hiszen köztudott, hogy aki előlem meglóg, az előbb-utóbb – leginkább előbb – a kis kedvenceim (értsd; cápák) eledele lesz. Természetesen az unokahúgaimmal jobb terveim vannak, de akkor sem elhanyagolható ez az aprócska tény, hogy öt évvel ezelőtt lógtak meg előlem, és hogy nekem csak most sikerült rájuk találnom. Mit is mondhatnék erre… a Salvatore vér, le sem tagadhatnák, hogy az ereikben folyik. Ám mentségemre szóljon, hogy a legmerészebb álmomban sem gondoltam volna, hogy végül majd Las Vegasban kötnek ki prostituáltként. Végtére is nem csoda, hogy nem találtam meg őket, hiszen nem ilyen körökben keresgéltem. Tulajdonképpen ezzel még szívességet is tettek nekem, hogy kurvának álltak, hiszen ez igencsak megkönnyíti az újra egymásra találás menetét.
Gondolataimból feleszmélve a telefonom után nyúlok. Nem akarom tovább húzni az időt, így hát feltárcsázom az illetékes számot és megbeszélek egy időpontot. Francesca stricije készségesen áll a rendelkezésemre, miután megkérem, hogy mondja le a kisasszony találkáit a mai nap folyamán, cserébe én a dupláját fizetem annak az összegnek, amit megkeresne, amennyiben néhány órán belül a rendelkezésemre áll. Belement a játékba, s elfogadta az ajánlatomat. Okos fiú.
Diadalittas mosollyal dőlök hátra a hotelszoba bőrkanapéján, és nincs is más dolgom, csak várni. Márpedig én igazán türelmes tudok lenni, ha ilyesmiről van szó. Pláne, hogy egészen idáig öt évet vártam a lányokra. Ez a néhány óra már nem oszt, nem szoroz.
Francesca-ra esett a választásom, mert ő mindig is jobban tetszett. Sokkal vadabb, sokkal temperamentumosabb. Nehezebben megkapható. Igazi űzött vad, aki csak arra vár, hogy leterítsék. Szeretem, ha egy nő nehezen adja magát, mert az kihívás. Azt meg még jobban szeretem, ha a nő egyáltalán nem adja oda magát, sőt… ellenkezik. Nincs is annál izgatóbb. Persze lehet, hogy ezzel a többség nem így van, de hát istenem… mindenki máshogy éli ki a perverzióit. Én személy szerint így. Ráadásul meg kell büntetnem, amiért olyan rosszul viselkedett a legutóbb. Azért nem kell aggódni, Chiara is megkapja majd a magáét. Csak ő majd egy másik alkalommal.
A telefonom csörrenéséből tudom, hogy az illetékes hölgy végre megérkezett. Direktben megkértem az embereimet, hogy értesítsenek mielőtt felér a szobámba, nehogy elrontsam a meglepetés erejét.
Így kerültem aztán az ablak elé, háttal az ajtónak. Olyan régen látott már, hátulról biztosan nem ismer fel. Ugyanis ez a cél.
Hallom amint az ajtó nyílik, majd kis idő elteltével csukódik, s nem mellesleg kattan a zár. Ez volt a másik cél. Hogy kettesben lehessünk a szobában, anélkül, hogy bárki is megzavarna. Kívülről van bezárva az ajtó, hogy véletlenül se tudjon elszaladni, ha esetleg úgy döntene, hogy mégsem kér belőlem. Ami egyébként egy buta gondolat lenne a részéről, hiszen egy vagyont fizetek neki, feltéve, ha jól viselkedik.
Néhány percet még az ablaknál töltök el, hátat fordítva neki, hogy meglegyen a kellő hatás, amint úgy döntök, hogy megfordulok.
- Tudod – szólalok meg halkan. – sosem gondoltam volna, hogy így látjuk majd egymást viszont – lassan fordulok meg, hogy alaposan szemügyre vehesse, kivel is van dolga. Rossz ötlet volt meglépni előlem, nagyon rossz. Kezdenek előtörni belőlem az érzések. Harag, vágy, indulat. Mindezeknek a keveréke. Na igen, a nők… ezt teszik velem. Egyszerűen megőrülök tőlük.
- Szerinted mit szólna az édesanyád az új munkádhoz, ha élne? – kérdezem kíváncsian, miközben elindulok felé. Ajánlom neki, hogy ne próbáljon meg elmenekülni, különben kénytelen leszek valami drasztikusabb módszerhez folyamodni. Azt pedig nem akarhatja. A saját érdekében.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Francesca & Alessandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Francesca & Alessandro   Francesca & Alessandro Icon_minitimePént. Május 31, 2013 1:52 am



Alessandro & Francesca


[You must be registered and logged in to see this image.]
V eszek egy mély levegőt, mikor fogok végre pihenni, csak úgy…. nem csinálni semmit sem, csak úgy lenni? Ha végre a lakásban lehetne egy kis magányom… akkor folyton dolgoznom kell, és amikor végre valahára nem kell dolgoznom és nem is zaklat senki sem, akkor meg a ház van tele.
De most… most végre szabadnapom van és a tetejébe tök üres a kecó…. sehol senki és a legjobb hír, hogy azt hiszem egész nap az enyém lesz…. ami azt jelenti, hogy én… és a magány végre csak kettecskén tudunk randevúzni. Annyira ki fogom használni ezt a napot amennyire csak lehet. Kezdetnek mondjuk egy forró és illatos fürdővel, ezzel az elhatározással indulok meg a fürdő felé. Megengedem a forró vizet, majd töltök bele habfürdőt…. azt hiszem vaníliás illatú…. bár nem igazán figyelem, nem nagyon érdekel… a lényeg, hogy jó illata legyen… és ne gondolkodjak csak lazuljak és pihenjek…. nem vágyom másra…. csak erre. Olyan nagy kérés ez? Míg a víz folyik addig kisétálok a konyhába, felteszek egy adag kávét, míg várom, hogy leföjjön gondolataim messze kalandoznak. Azon kattogok, hogy mennyire is volt jó ötlet ide jönni Las Vegasba? De ahogy egyáltalán eszembe jut, hogy a nagybátyánk gyámjaira bíztak minket… apuék halála után. Amivel talán nem is lett volna olyan nagyon nagy baj, feltéve, hogy azt nézzük, hogy Alessandro bácsi igazán szereti a fiatal… nőket…. kislányokat…. úgy mond, és nem igazán zavartatja magát… ha tegyük fel rokon… esetleg a húgicája kislányairól van szó. Meg is próbálta már az első nap, hogy oda kerültünk hozzá. A felesége pont nem volt otthon… nem tudom, hogy hol volt… de egész nap nem került haza. Igaz, hogy mi talán…. fél napot h ott tölthetünk. Ahogy Alessandronak alkalma nyílt, máris megtette, bepróbálkozott, persze… én már akkor sem hagytam magam… fogtam magam és leütöttem egy vázával, szerintem… lehet beteg volt…. vagy nem volt eléggé erős…. jó formán leszartam…. elájult. Bár akkor naivan azt hittem, hogy vége meghalt… gyorsan hívtuk a mentőket majd lepattantunk mielőtt kiértek volna. Azt hiszem sikerült eléggé elszöknünk előle, nem akarom többet látni…. soha. Mégis milyen család az ilyen? Azt hiszem inkább maradok csak Chiaranal…. persze, az olaszok igazán család centrikus egy népség. És naná, hogy hiányzik Olaszország, a pezsgés, az ottani emberek… az amerikaiak… olyan egyszerűek, mindennek meg van az ideje és a helye, azok nem tudnak spontán cselekedni… legalábbis igen kevés van belőlük… és akik igen… azok sem százasak. Hiányzik Milano, és Róma…. szívesen felugornék egy hétvégére, megnézni a Coloseumot, vagy csak sétálgatni, elmenni a kedvenc fagyizómba és fagyizni egy jót, ó igen… ezek az apró dolgok hiányoznak az életemből. De leginkább a szüleim hiányoznak, Chiaranak sosem panaszkodom… mert azt akarom, hogy erősnek lásson… hiszen valakinek meg kell védenie őt, hiszen csak egymásra számíthatunk… nem? De hiányzik… anya is és apa is, tudom nagyon jól, ha ők nem halnak meg…. már abban sem vagyok biztos, hogy természetes halált haltak… lehet a „kedves” nagybácsinknak lehet némi köze az egészhez. Ha ők nem halnak meg, akkor biztos vagyok abban, hogy… hogy nem itt végezzük prostiként…. húsz évesen, akkor sose bizonyosodhatunk meg arról, hogy a nagybátyánk milyen perverz vágyakat táplál irántunk… azt hiszem hálát adhatunk istennek, hogy sikerült elszöknünk a világ végére… vagyis na… hogy Olaszországhoz képest a világ végére.
És akkor megtörténik az amit nem akarok…. Alex csörög, hogy lenne melo…. és hogy siessek.. .
Gyorsan lefürdök… megint lőttek a magányos óráimnak…. gyorsan magamra rángatok egy vörös csipkéből álló francia bugyit és hozzá illő melltartót, ezután felhúzok magamra egy vörös ruhát, ami épp hogy takar. A hajam kivasalóm, kenek ajkaimra egy kis vörös szájfényt, egy kis spirál, szem ceruza, parfüm, és fél óra múlva már a kuncsaft hotelszobája felé igyekszem…. valami balsejtelmem támad…. de sehova se tudom tenni. Amint belépek az ajtón, hallom, amint csukódik, majd kattan a zár… oké, ez nagyon nagyon rosszat jelent…
Egy férfi áll az ablaknál nekem hátal, még a menő öltönye alatt is látszik, hogy mennyire foglalkozik a testével… vagy csak olyan a munkája.
Már éppen szólásra nyitnám vörös ajkaim, amikor a férfi megfordul, először fel sem fogja az agyam, hogy mit is lát a szemem. A nagybátyám. Itt. Las Vegasban. Mint a vendégem…
-Te rohadék!- szalad ki a számon, ahogy mérgesen méregetem, az ajtó… ezért van bezárva…. hányadikon is vagyunk? Ha kell ki ugrom az ablakon…. csak hogy megszabaduljak tőle, akkor talán örökre megszabadulok… mi a fenét keress itt?
-Sose gondoltam, hogy valaha viszont látjuk egymást,- köpöm oda neki a szavakat, nem mozdulok egy lépést sem teszek… vagyis tekintetemmel próbálok valami „fegyver” után kutatni. Áhh egy váza….
Lassan indulok el a kanapé felé, miközben le sem veszem a szikrázó kék szemeim róla.
-Ha azt hiszed… hogy azzal, hogy fizettél… értem vagy fogsz… megdughatsz…. akkor nagyon tévedsz… előbb ugrom ki az ablakon.- állok meg az asztal előtt.
-Miért nem kérdezed meg tőle? Ha normális nagybácsi lennél…. nem tartanánk itt. Miért nem hagysz békén minket? –próbálom elterelni a figyelmét, hogy a megfelelő alkalomkor leüssem… ha kell megint, bár hogy a zárt ajtón keresztül hogyan jutok ki… nem tudom.
-Tudod… mindig te voltál a kedvenc nagybátyám… nem hittem a pletykáknak… addig míg nem kezdtél el molesztálni minket….






thx to [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Francesca & Alessandro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alessandro Di Salvatore
» Alessandro di Salvatore
» Alessandro & Francesca
» Alessandro & Adriana
» Alessandro@Richard Perkins - Adjál már pénzt, bácsi! :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-