KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kérések, kérdések Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kérések, kérdések Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kérések, kérdések Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kérések, kérdések Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kérések, kérdések Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kérések, kérdések Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kérések, kérdések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Admin
Admin

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 61
◮ join date : 2012. Mar. 30.

https://passioninlasvegas.hungarianforum.com
Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 1:23 pm

Ha valami nem világos, vagy új ötleted van ne kímélj, e-mailj.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:06 pm

Sziasztook!*-*

Nora talált egy szipiszupi programot, aminek segítségével lesz egy mini zenelejátszó az oldalon.
Itt szeretnénk megkérni titeket, hogy pakoljatok egy-egy zenét a topicba, amit szeretnétek látni/hallani a lejátszó listáján, hozzájárulva ezzel az oldal jó hangulatához és alakításához! *-* Ha van kedvenced és szívesen hallgatnád itt is, ne habozz, mutasd meg!  :hopp: 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Május 09, 2014 4:52 pm

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Május 09, 2014 5:05 pm

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 12:09 pm

Sziasztok!

Az oldalon van pár gomb, menüsor, ami a fekete háttérben sötétszürke színnel szinte teljesen láthatatlan. Elsőre pl. ki kellett jelölnöm az egész oldalt, hogy megtaláljam a Reply gombot.  Very Happy 
Lehet ezeknek valami világosabb színt adni? Főleg a felső menüre gondolok, ahol a Profil, Privát üzenet gombok vannak és a hsz-ek alatti gombokra.

Köszönöm! :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 12:40 pm

Szia Jake!

Következő skinnél fogunk erre is ügyelni, amit augusztus folyamán változtatok meg. Ha esetleg probléma lenne akkor is a láthatatlanság, kérlek szólj. Illetve holnap meglátom, mit tehetek ez ügyben a mostani skinnel :)
Viszont azt elmondanám, hogy az oldal nem fekete hátterű, hanem szürke, és a reply-féle gombok pedig kékesek. Lehet, hogy csak világosítani kellene a monitorodon, vagy a kijelzőn.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 4:19 pm

Szisztok!*-*

Mint már Nora is említette, nemsokára skincsere lesz Vegasban, amivel együtt jár majd néhány apró újdonság is. :)
Emellett ha nektek vannak még ötleteitek, mit látnátok szívesen az oldalon, mi az, ami még hiányzik a Passion világából, írjátok le ide nekünk, hiszen sokat segítenétek vele!


Köszönjük!  bounce 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 4:56 pm

Szép délutánt mindenkinek!

  Egy ki-micsoda, amolyan foglalkozás lista nagy kérés lenne?
Szívesen segítenék benne, ha ezen múlna. :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 8:10 pm

Szia!

Nem, természetesen megoldható.*-*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 9:26 pm

  Szeretnétek, hogy összedobjak egy listát, vagy inkább bízzam ezt rátok? :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 11:39 pm

*még gyorsban*

Néhány ötletet bemásolnék az ooc lapról, én hasznosnak tartanám, akár a megvalósításban - főként adatgyűjtés - is segédkezem ha szükséges.

"Nos.. akár egy 'újság' megjelentetését előnyösnek tartanám, amin belül lehetnének részlegek, mint mondjuk apróhirdetések.. "ez történt Vegasban" rovat, akár a jelenre értve fiktíven, akár a múltból merítve valós példákat, akár van elég újságírónk hogy cikkeket írjanak bele, és amik nyomán remek játékötletek születhetnének. Pl. az álláskeresési címke is lehetne egy rovat.

Továbbá érdemesnek találnám nagyobb kaliberű, többkarakteres rendezvények szervezését - helyszínnel -, mint akár egy koncert.. egy sportesemény.. egy revü előadás, egy felvonulás, vagy akármi még ezer dolog, hisz ez VEGAS! Mindezek mellett a 'mesélő' kategória még mindig nem tudom mi fán terem - az én saram.. - de pl egy bankrablásban is simán benne lennék, egy elrablásban akár szemtanúként, vagy akár egy terrorista akcióban.. egy bejelentett bombatámadás utáni kiürítésben.. tűz.. - ott a tűzoltóink is jeleskedhetnének - menekülés a szállodából.. Szóval elég sokszínűvé lenne tehető az élet.

Mindezek mellett ami még most beugrott, lehetne egy külön topik, amiben hozzászólásonként helyet kapnának Vegas híres/jeles épületei egy képpel mellette leírással mi található ott, mit lehet benne csinálni, mi történt ott akár a múltban - ha történt ott valami jeles esemény - csak olyan "segítség a játékokhoz" címen, ahová az ember benéz és máris akad egy-egy jó ötlete, hogy ne legyen annyi.. neked megyek az utcán.. az öledbe öntöm a kávét vagy.. leszólítalak a bárban típusú játék."

Kérdés, bármelyik ötlet érdekel e bárki mást is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 12:23 pm

Vasárnaptól 4 szabadnapom lesz, szóval az említett ötletek kivitelezésének fogom szentelni az időmet.
Az újság, a helyszínek, a kaland már szerepelt a listánkon Rachellel, Noel ötletét is megoldjuk Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 10:20 pm

  Nekem nagyon tetszik ez a kalandos ötlet, DE (mert ugye mindig van egy de) szerintem nagyon nehéz olyan témájút találni, ami mindenki számára megfelelő lenne.
Ma, ahogy a foglalkozásokat, illetve csoportokat elnéztem, szerintem úgy lehetne megcsinálni, hogy megnézni miből van a legtöbb, s nekik kitalálni egy külön eseményt. (Teszem azt, 3-5 embertől el is indulhatna egy történet.)
Például rengeteg egyetemista van, nekik lehetne szervezni egy fesztivált, tábort, vagy tudom is én mit.
  Maffiásokat, striciket egymás ellen kéne uszítani. Very Happy Vagy a striciknél lehetne valami aukciós est, ahol a lányokra, s fiúkra lehetne licitálni. Hogy a begyűjtött pénz hova menne, az a jövő titka lenne. :)
  Függőknél megalakulhatna egy klub, mint például az Anoním Alkoholisták, s lehetne egy nagy gyűlés.
Szerencsejátékosoknál lehetne egy nagy póker, roulette, blackjack party, úgyis van pár krupié.
  Elég gagyinak tűnhet, de felmerült a fejemben egy valóságshow-nak az ötlete is...na ott aztán lenne mit alkotni egy függővel, gyilkossal, prostival (<- sejthető mi lenne, az igaz).

  Röviden-tömören, összefoglalva: Szerintem több történetet lehetne csinálni mesélő nélkül úgy, hogy valaki ad egy löketet a szereplőknek (magyarul leír egy eseményt, rövid történetet).



  Az újságot úgy tudnám elképzelni, hogy mindenképp szabadon lehessen bele irkálni. Egy nagy főtopik kellene neki, mint például a Belváros, s azon belül a rovatok lennének az altopikok. És ebbe akár bele lehetne sűríteni Danny Vegas-os ötletét, amolyan ,,Útmutató Vegas világába" rovat alatt. Talán a ,,helyieket" (vagyis minket, karaktereket) is érdekelhet, hogy milyen romlott városban is élünk. Very Happy



  Jaj, és Nora...*Letérdel, két kezét összeteszi, s csillogó bociszemekkel tekint fel rá.* A Maffiások színét ne változtasd meg az új skinnél! Annyira beleszerettem. Very Happy
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gwen Seeger
Gwen Seeger

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 54
◮ join date : 2014. Aug. 07.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 10:11 am

Hű! A valóságshow nem is rossz ötlet! lol!
És a nyitott újság sem!

Szerintem a 0 hozzászólásos, 1000éve-benemlépő karaktereket is lehetne törölni nyugodtan.

A reagháttér maradhatna sötét színű?  nyauu 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 6:23 pm

Hasznos lenne, ha egy topikban listázásra kerülnének a játékban létező újságok, TV csatornák, rádióadók, illetve e két utóbbi műsorai cím szerint (azokra gondolok, melyeknek JK műsorvezetői vannak - 2 ilyet is olvastam). Noel olyan marhajól elkészítette a foglalkozáslistát, esetleg ehhez a témához is listázhatna egyet, ha összejönne annyi adat hozzá. Cool Ha szépen megkérnénk, talán vállalná. :) Az is feltüntethető lenne, hogy melyik JK médiamunkás melyik lapnál/csatornánál/rádiónál dolgozik.

Ami Danny helyszínes ötletét illeti, az is nagyon jó, de semmiképpen se az újsághoz kötött legyen. Sad Az eredeti felvetés szerint, ennek a témának szánjatok egy külön topikot. Esetleg sablont is lehetne készíteni hozzá, melyben az épület képe(i), a benne elérhető lehetőségek mellett olvasható lenne az épületet üzemeltető/ott dolgozó NJK-k/JK-k neve/listája. Szerintem áttekinthetőbb lenne. :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 8:01 pm

  Köszönöm Uriah, kedves vagy. :) Szívesen vállalom, bár hébe-hóba átfutottam az előtörténeteket, nem sok helyen láttam, hogy pontosan hol is dolgoznak az emberek. (Persze előfordulhat, hogy pont azt a részt hagytam ki valakinél, azoktól előre is bocsánat! :))

  A médiások mellett a tanulókról is simán összelehetne hozni egy hasonlót, elvégre mindenki készül valaminek közülük. :) || Tanárokat is hozzájuk lehetne csapni, de maximum 5 ha van belőlük... Az orvosokkal szintén ugyan ez a helyzet. ||
Így ha szükség van rá, és az Adminok is áldásukat adják, természetesen megcsinálom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 10:20 pm

Szívesen! Wink
Én sem írtam semmi konkrétat, pusztán azért, mert a karakter megalkotásánál még nem tudtam, miféle újságok vannak a játékban. :) Ezért volna jó összeszedni ezeket, s az újonc médiások, illetve a meglévők is szemezgethetnének, melyik lapnál/TVnél/rádiónál akarnak dolgozni. :) Egyfelől senki nem lógna a levegőben, másfelől a kollégákkal is jobban tudnánk tartani a kapcsolatot (akár közös játékokkal), harmadrészt pedig, ha pl. valaki valami szaftos pletykát akar kiteregetni egy másik valakiről, vagy sajtótájékoztatót akar tartani, tudja, hogy kihez/melyik laphoz/TVhez/rádióhoz fordulhat. :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 10:51 pm

Gwen Seeger írta:
A reagháttér maradhatna sötét színű?  nyauu 

ezt az ötletet én is támogatnám, ha lehetséges  :nyuu: 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mephisto
Mephisto

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 34
◮ join date : 2014. Aug. 02.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 10:21 pm

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 11:32 am

Skinnel kapcsolatban tennék észrevételt, mivel új tag vagyok ezért csak halkan és szerényen teszem mindezt :)

A sok gif, meg flash nagyon lassítja a betöltést általában és fagyasztja az oldalt, (komoly vizuális sokkot is tud adni, túl sok információhalmozás lévén).
A másik tapasztalat ezzel, hogy eszi a mega-gigát. Vannak időszakok, amikor csak mobilról tudok fellépni oldalakra, és vagy kidob a sok ilyen miatt, vagy iszonyatosan lehúzza az "egységeket" és nyöghetem mindezt számlában is, amikor fizetnem kell (ergo első ilyen tapasztalat után inkább nem nézek fel az oldalra). A mobilos verziók meg általában a felét, háromnegyedét nem tartalmazzák az eredeti oldalnak, így hasz(on)talan.  Sad

(hozzáteszem, ez nálatok nincs   I love you  I love you  I love you  , máshol viszont találkoztam: "aggassuk tele minden mozgóbizével az oldalt mert az jó" effekttel)

Köszönöm!  sunny
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 11:54 am

@Drew: Böngészőbeállításoknál tiltsd le a képeket ilyenkor. :) Nekem szokott segíteni.

@Mephisto: Hatalmas nagy piros pont a HIM zenékért. Very Happy

@Uriah: Nekem okés, és tetszik ez. Ha a főnökasszonyok áldásukat adják rá, elkezdem az adatbegyűjtést. Very Happy
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 12:18 pm

Nem terveztünk a jövőben sem kitolni magunkkal a sok giffel, és akármikkel Very Happy Megvan az irányelv, hogy miken fogunk változtatni, de azokat a telefon, illetve a asztali gép/laptop/notebook fogja bírni Wink

Noel, érezd magad otthon kérlek *-*

Mephisto Very Happy nálam Manson és a Crazy Town nyert XD
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:31 pm

Akkor már én is előterjesztem régóta lappangó ötletemet. Very Happy
Ha már a médiásokat besoroljuk, ugyanazt megtehetnénk strici-prosti kapcsolatokkal, rendőrökkel - ki milyen ügynökségbe, kapitányságba, stb... tartozik, mi a beosztása -, maffiatagokkal, mert kissé nevetséges, hogy lassan több maffiafőnök van, mint civil - erős túlzással. Very Happy Szerintem ártani nem árthat, ellenben adhat támpontot az újaknak, opciókat, hogy tartozzanak valahova, ilyenek...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:18 pm

Már gondolkodtam ezen én is, Zack Very Happy De azért valóban ne essünk túlzásokba, ha lehet Very Happy Meglesz ez a lista is :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 7:35 pm

Nora: szuper! ^^

még egy észrevétel, lehetőség stb. : a hsz-k beállításánál a legfrissebb hsz lehessen elérhető a legelső kattintással (utolsó hsz van legelől?) vagy ha nem, akkor a felhasználók a saját profiljukban lehetőséget kaphassanak erre? Számomra macerás mindig a végére menni a legújabb hsz-eknek...

(ha már volt róla szó, elnézést... Embarassed  )
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, kérdések   Kérések, kérdések Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kérések, kérdések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Milyen színű legyen a tapéta és egyéb sarkalatos kérdések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kezdetek :: Hírek-