KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Agnes Gresham Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Agnes Gresham Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Agnes Gresham Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Agnes Gresham Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Agnes Gresham Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Agnes Gresham Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Agnes Gresham Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Agnes Gresham Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Agnes Gresham Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Agnes Gresham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes Gresham Empty
TémanyitásTárgy: Agnes Gresham   Agnes Gresham Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:52 pm

Agnes Gresham
21 · London · luxury prostitute · wildone · Amber Heard
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: mindig mosolygós, vicces, okos, kedves, őntudatos, becsületes

◆ negatív tulajdonságok: makacs, olykor hisztis, akaratos, eleven, törtető

◆ egyebek: nem adom könnyen magam. Van, hogy ha egy pasi randira hív egy hónapig hajtania kell ére, mert szeretem ha valaki meg akar szerezni és harcol értem. Utálom a hazug embereket, mert abból soha semmi jó nem sül ki ha valaki hazudik, én már csak tudom.
Történet vagy szerepjátékos példa
Már dél felé jártunk, amikor betoppant egy kedves ügyfél. Soha nem mondok nemet egy gyors kufircra és most sem volt másként. Azonban sietnem kellett, mert találkozóm volt egy barátnőmmel. Nem szoktam elsietni a dolgokat de most el kellett. Azonban így is tökéletes voltam az ágyban, mint mindig. Kifizették a jól megérdemelt összeget és mente átöltözni. Haza fele menet megcsörrent a telefonom. A barátnőm volt az. Le mondta a mai találkát mert kórházba kellett mennie a nagyijához. Szegény lány, nagyon buta volt, szinte semmiről nem volt fogalma az életben, de nagyon tudott szeretni, amiért én becsültem nagyon. Talán ezért is szerettem annyira vele lenni. Ő az a lány, akivel minden jó volt, a szex, a beszélgetések, és a nevetés. Mindig felvidított ha kértem ha nem. Jó barátnő sajnálom, hogy ma nem tudtunk beszélgetni pedig szükségem lett volna rá. Neki nagy családja van amiért nagyon irigylem őt. A szüleim meghaltak egy autóbalesetben még évekkel ezelőtt. A bátyám, amióta tudja, mi a munkám nem nagyon áll velem szóba. Nem tudom hogy bánjam e vagy örüljek annak legalább, hogy van munkám. Igaz, hogy nem egy átlagos prosti vagyok. Sokan akarnak velem lenni úgy, de én csakis a lányokat fogadom. Hogy miért? Az legyen az én titkom. A pasikkal sincs semmi bajom. Hisz munkán kívül a kedvemre szoktam pasikkal ágyba bújni, de a lányok olyan mások. Nem vagyok leszbikus sem biszex. Kizárólag a pasikra gerjedek, de ez az én kis heppem és mindenki erről a kis huncutságom miatt ismernek. Szeretek ilyen lenni, szeretem a munkám, soha nem szégyeneztem miatta. Szeretek szexelni, van egy-két nagyon komoly és vad kuncsaftom, akiket imádok.
Kicsit elgondolkoztam az életemen, most, hogy nincs jobb tennivalóm szerintem el is megyek egy bárba iszok valami alkoholosat. Aztán belevetem magam az éjszakába s valamiért erősen kívánom az édes hármast. kerítek két pasit akik vevők erre s mehet egy pár menet.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes Gresham Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes Gresham   Agnes Gresham Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 8:48 pm

ELFOGADVA
Kicsit rövid ET, azért olvastam volna még rólad egy kicsit, de nem kukacoskodom, foglalózz és üdv nálunk ribi. (:

Vissza az elejére Go down
 

Agnes Gresham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-