KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 7:19 pm

Egykedvűen végzem a házimunka utolsó mozzanatait, mely a konyha csempéinek lemosása amivel lassan, de biztosan végzek. Miután ez megtörtént megmosom, majd visszarakom a törlőrongyot a helyére. A nagy házban immár nincs semmi tennivaló nincs és ismét magam vagyok, mert Tobias valamilyen életbevágó fontosságú üzleti utazáson van Párizsban és várhatóan holnap esténél előbb nem tud hazaérni. Kicsit már kezdem unni, hogy mostanában egyre kevesebbet van itthon, bár így legalább zavartalanul élvezhetem a megcsalását és nem kell amiatt aggódnom, hogy esetleg váratlanul előbukkan és lelepleződhetek. Persze akkora is van egy jó tervem, de ha lehet, akkor azt nem vetném be amíg nem muszáj. Nem azért, mert bonyolult lenne, ugyanis rém egyszerű - előadom a magányos asszonyt aki csak megbotlott -, hanem azért, mert utána valószínűleg meg sem tudnék szabadulni az uramtól amire nekem egyetlen percig sincs szükségem. Bőven elég az, ha esetleg Agathaval a kelleténél közelebb állunk a lebukáshoz és elég forró a lábunk alatt a talaj. Szerencsére amennyire hiszékeny a párom simán eltudok vele hitetni akármit, mivel szegénykém fejét még elönti a rózsaszín köd mit a szerelem generál ami részemről valójában teljesen egyoldalú dolog amit neki természetesen nem kell tudnia. Így mindkettőnknek jobb. Azonban egyenlőre van izgalmasabb dolgom is, mint a férjemmel törődni, ami a mai esti alkalmi partnerem kiválasztása. Miután jó pár oldalt végignéztem a szokásos szempontjaim alapján találok egy megfelelő személyt, csak sajnos ő Las Vegasban van. Bár ez miért is lenne gond? Tobias úgy sincs itthon nekem meg van pénzem és a kocsim tankja is tele. Gyorsan lebeszélek egy találkát a csajjal a bűnök városának egyik hotelébe - ő fog rám várni a kérésem szerint némi eperrel és tejszínhabbal -, majd felkapok egy könnyed, sárga nyári ruhát, egy hozzáillő cipőm, a retikülöm és már indulok is, hogy eltöltsek egy szép éjszakát a megrendelt prostituáltammal. Odaérve megkérdezem a recepción, hogy hol találom Agnest, majd felmegyek a megfelelő számú szobáig és bekopogva rajta várok a reakcióra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 1:54 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bár ma még nem kezdtem dolgozni már nagyon vártam, hogy valaki felhívjon és vigyen is egy jó kis körre. Mivel szerettem munkába állni nem volt bajom azzal, hogy hétfő van vagy sem. Van, hogy rám még hétvégén is szükség van. Hiába, ha valaki jó a szakmában, akkor sok dolga van, de ezt én nem igazán bánom. Általában nőkkel dolgozok és meglepő, de abban sincsen hiány. Néha vállalok pasikat is de nagyon válogatós vagyok velük kapcsolatban. nem mindegy, hogy milyen a kora. Mert jobban szeretem a tapasztalt kicsit idősebb férfiakat. Legyen egy partner úgy 35 éves és már meg is egyeztünk. Nem szeretem ha egy pasi, akivel lefekszek cigizik, mert elveszi a kedvemet mindentől. Viszont ha egy nő fiatal vagy koros, az sem izgat. Felőlem lehet szeszkazán és annyit bagózhat amennyit akar, az sem érdekel. Elég különös egy lány vagyok. Nem vagyok leszbikus, de jobban szeretek nőkkel ágyba bújni a munkám folyamán.
Meg is kaptam az első telefonomat. Nagyon örültem neki. Meghallottam a nő hangját és rögtön szimpatikus lett. A hotelbe vártam rá. Direkt nem vettem fel bugyit, mert azt ilyenkor nem szokásom. Magamra vettem egy szexi szoknyát és egy melltartót más nem is nagyon volt rajtam a magas sarkún kívül. Szerettem extrémen öltözködni ilyenkor,. Hisz a ruha is tud izgató lenni.
Kinyitottam az ajtót és egy szép nőt pillantottam meg. Gondoltam vele igazán jó lesz a ma reggelem. Elég tapasztaltnak tűnt és nem láttam rajta az izgalom egyik jelét sem. Nem izgult és nem félt. Már nem először csinálja, innen mindent ki derítettem róla, ami nekem számított.
- Szia! - köszöntem neki kéjesen és betessékeltem. - Esetleg kérsz egy kis pezsgőt? - kérdeztem illedelmesen, ahogy mindig szoktam, Hisz egy kis alkohol soha nem maradhat el.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 4:37 pm

Kíváncsian álltam az ajtó előtt és azt reméltem a kép nem szerkesztett, feljavított. Ha mégis azt, hát talán nem nyúltak bele nagyon és nem egy szürke kisegér, hanem egy bombázó fog rám várni. Ha esetleg átlagos lenne akkor is biztosan tudnék vele valamit kezdeni. Nem keveset autóztam el idáig és nem fogok kellemes élmények nélkül hazautazni. Bár a bársonyos hangja amivel felvette a telefont kizárja a rossz külsőt. Miután ezen elelmélkedett kopogás után pár másodpercre rá már előttem állt a kikért lány. A látvány, hát az valami isteni! Egy igazi bögyös csajszit áll előttem egy szál melltartóban és egy szoknyában mely jelen helyzetben elég praktikus. Ha esetleg mégsem olyan jó a szakmájában, mint azt a kinevezése mutatja - mer ugyebár egy férfi főnököt ellehet csábítani, sőt egy ilyen külsővel még nőt is - akkor legalább a csinossága kárpótol. Habár a többéves szexuális tapasztalatommal még simán megtudom oldani, hogy legalább nekem jó legyen - azért a partneremnek sem lesz rossz -. Azért csak jó lehet a munkájában, ha ilyen izgató öltözékben vár és ilyen érzéki hangon beszél hozzám.
- Szervusz, cicám! - köszönök vissza elővéve a csábos hangom és a hozzáillő mosolyom ami még szélesebbé válik mikor meghallom, hogy van pezsgő is amivel megkoronázhatjuk a mi kis "üzletünket". - Igen, szívesen megkóstálnám azt a pezsgőt, majd téged is. - simítok végig a szép pofiján nem leplezve milyen hatást váltott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 11:05 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem ilyen nőre számítottam a beszélgetésünk után.  telefonban máshogy hangzott, most viszont izgalmasabb lett a dolog, így, hogy egy másik bombázóval akadt dolgom. Kitöltöttem a pezsgőt odaadtam neki majd egy finom csókot leheltem az ajkára. Tudom, hogy ha akarok nagyon szenvedélyes tudok lenni. Azt hiszem nem kell megerőltetnem ma magamat, ahhoz, hogy elhitessem vele, mennyire izgató. Az asztalról felkaptam a rózsaszín bilincset és megpörgettem ez egyik ujjamon.
- Remélem benne vagy egy kis egér-macska játékba! Ha rendes leszel talán lehetsz az egér. - mondtam majd belekortyoltam a pezsgőbe. Mivel, nem szerettem húzni a időt, huncut mozdultattam végig nyaltam az ajkamat, ami enyhén pezsgő ízű volt. Fincsi. Imádtam egy kicsit megízesíteni a napot egy kis pezsgővel, az szinte soha nem maradhatott ki.
A szobában kellemes fény világított, ahogyan kértem. A szoba elsötétítve és hangulat világítást nyomtak, csak a vendégem kedvéért. Soha nem mondtam, hogy olcsó vagyok, így a pénzmért olyan szolgáltatást is adok, ami illik.
- Szeretsz játszadozni? Mert én imádok. - mosolyogtam huncutul és levetettem magamat az ágyra. Megpaskoltam a mellettem lévő üres helyet jelezve, hogy huppanjon le mellém.
Kinyújtóztam egy kicsit, ezzel felcsúszott e melltartóm és egy kéjes nyögéssel visszahíztam.
- Jajj, hogy én milyen ügyetlen vagyok! - mondtam és szépen lassan visszarántottam a helyére, végig A nő arcát fürkészve.
A nevét tudtam és ő is az enyémet, azonban nekem nem volt szokásom nevükön nevezni a vendégeimet. Jobban szerettem a becézgetést, de az nem érdekelt, hogy engem hogy hívnak. Felőlem hívhattam a nevemen, de a becenév sokkal jobban lázba hozott.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:01 pm

Tetszik, hogy ennyire kezdeményező és a pezsgő mellé egy csók is jár, melybe örömmel vetem bele magam és érzékien falom az ajkait nyelvemmel befurakodva a szájába lassú táncra hívva a nyelvét. Egy ilyen vonzó lánynak bármikor elfogadom a közeledését, még akkor is, ha az éppen egy prostituált aki valószínűleg csak feleannyira vonzódik hozzám, mint én hozzá. Azonban ez most lényegtelen, a lényeg a móka mely nem sokára kezdetét veszi és a jelek szerint jónak ígérkezik. A pezsgőmet kortyolgatva hallom meg az ötletét és veszem észre a bilincsét ami megtetszik nekem. Csinos kis domina meg kell hagyni, az ilyenek mozgatják meg a fantáziám. Persze az Agatha felé behódoló egyedek is képesek hasonló hatást kiváltani, bár most valahogy jobban vonzanak az irányítók.
- Természetesen benne vagyok, cicuskám. Azt viszont tudnod kell, hogy nálam játszik a szerepcsere. - tájékoztatom csábos hangon, mosolyogva az én jól bevált adok-kapok módszeremről amellyel mindketten jól szórakozunk. Szerintem nem az úgy nem az igazi, ha csak magam élvezkedem és közben teljesen megfeledkezek a másikról, úgy jó, ha a másiknak is gyönyört láthatok az arcán. Úgy tudom igazán élvezni az aktust, úgy jobb, mintha egyedül élvezkedek. Úgy érzem vele ez sikerülhet, főként a kérdése után. - Imádok játszani, pláne egy ilyen csinos játékszerrel, mint veled. - jelentem ki megtartva az eddigi hangszínem és miután leraktam a pezsgőpoharat az éjjeliszekrényre lefekszek a jobb oldalamra megtámasztva magam a jobbommal és úgy szemlélem a szép lánykát. Szemeim rajta ragadnak, főleg akkor, mikor kinyújtózik és lecsúszik a melltartója, melynek felhúzását egy gyors mozdulattal finoman megállítom.
- Ez most úgyis felesleges ide. - mondom és ha hagyja eltávolítom róla a csúszkáló ruhadarabot, melyet maga mellé dobok le és magamhoz vonom a karcsú, mégis kellően formás testét és ajkaim csatára hívják az övéit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:38 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Komoly kis partnert kaptam, egy olyan nőt, akire nem számítottam. Abszolút megkedveltem rögtön és nem kellett tettetnem, hogy tetszik, mert tényleg így éreztem. Tudom, hogy néha túl hamar kedvelem meg az embereket, de azok akikkel így érzek nagyon ki kell érdemelni ezt. Nem adom ám én olyan hamar a tetszik gombot. Vannak olyan kuncsaftjaim akiket például ki nem állhatok. Annyira kétszínű alakok járnak hozzám. Bár van kinek egy menet után nemet mondok, mert nem kötelező mindenkit elvállalnom. Az egyik legjobb vagyok abban amit csinálok. Hogy büszke vagyok e magamra? Nos büszkén állíthatom, hogy igen. Kiskoromba nem erről a munkáról álmodtam, de most belegondolva álmomban nem kaphattam volna jobbat. Mindennap gyönyör és élvezet mi lehet ennél jobb.
Talán ez a nő, még a mindennapi szexet is felülmúlja. Csábos alakja és szexi popója, ami rögtön lázba hoz. Kell ennél több egy magamfajtának?
Mikor kényelembe helyezi magát magam mellett, huncut mozdulattal megszabadít a felsőruhámtól és meztelen felső testtel magához húz. Megcsókol és visszacsókolom és szenvedélyes harcba kezdünk. Tudom, hogy nem kéne, hogy ennyire a csábítása alá vegyen. nekem kéne őt elkényeztetnem és nem fordítva, de nem tudok ellenállni az ajkának, annyira finom és olyan érzéki, hogy tele élettel faljuk egymás száját.
Én a szája elé teszem a kezem ezzel megállítva a csókot és simogatni kezdem a pólóját. Ha már ennyire belekezdtünk hát haladjunk is. Imádok csókolózni főleg vele. Már most beleszerettem a csókjába, ami ritkán mondható el rólam.
- Azt hiszem cserélhetünk. Vannak még ehhez hasonlók ott ahonnan ez jött. - mosolygok és a fiókból előhúzok egy vibrátort.
- Tudod, a majdnem van olyan jó, mint a nyelvem. - szeretem magamat dicsérni. Felizgatja a vendégeket és kíváncsian várják vajon mi fog kisülni a ma napból.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:42 pm

Igazán jól érzem magam mikor észlelem, hogy a csinos partnerem ellenállást nem tanúsítva enged a közeledésemnek és pár másodpercen belül már azon kapom magam, hogy ajkaim az övéivel találkoznak és táncolnak amíg lehet. Valamiért ezzel a lánnyal rettentően élvezem a csókolódzást, talán azért, mert szexualitás terén hasonlítunk:mindketten inkább behódoltatók vagyunk akik vadul szeretik - legalábbis abból ahogy eddig megismertem Agnest így tűnik-. Persze a tűz-víz párosítás sem rossz, mert az ellentétek vonzzák egymást, azonban ez most nem egy olyan alkalmi viszony. Ez most ilyen és nekem így tökéletesen megfelel, ezért mohón falom az ajakit mialatt a kezem vándorútra indulnak felfedezni és megmasszírozni az immár fedetlen halmokat melyek érintésre szép nagyoknak tűnnek, igazán nőiesek. Mondjuk az én melleimet sem kezdte még el komolyabban lehúzni a gravitáció, az idő vasfoga még megkímélte a testem és remélem ez egy jó darabig még így marad. Szeretném ugyanis, ha a társam nem egy leharcolt testtel találná szembe magát, hanem egy jó állapotban lévővel, mint az övé, amely valóban bombasztikusan néz ki, nincs olyan aki ne kívánná meg, akár még egy homoszexuális férfi is elcsábulna tőle, viszont ez nem biztos. Ami biztos az az, hogy számomra az esetem és ennyire egyenlőre bőven elég ahhoz, hogy prímán szórakozzunk és színt vigyünk ebbe a szép napba. Úgy látom neki is érdeke a jó mulatás, ezért hát a csók után előszed egy vibrátort.
- Köszönöm, de van otthon. - árulom el neki, elvégre manapság már melyik nőnek nincs valahol a fiókja legmélyén egy efféle elektromos szerkezete? Sejtéseim szerint már minden valamire való dupla X kromoszómás illetőnek akad legalább egy ilyenje. Egész jók, bár az igazi hímeket és a nyelves kényeztetést képtelenek felülmúlni. Apropó nyalakodás arra szélesen elmosolyodok mikor felfedi előttem, hogy az ízlelőszervével jobban boldogul.
- Letesztelhetjük mennyire beszélsz igazat, de akkor javasolok némi versengést. A nyertes bármit kívánhat. - ajánlom fel kacéran és tényleg teljesítem bármiféle kívánsága is akadjon ha netán kerül ki győztesen ebből a buja csatározásból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 3:33 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hm.. Tetszik, hogy ennyire szeret játszadozni. Vajon mi az amit én kérhetnék tőle, amennyiben nyerek? Lennének ötleteim, de most nem ezen gondolkozok, hisz tudom hogy ezt megnyerem. Benne vagyok a gyakorlatban ilyenekben tuti, hogy nem veszítenék bár nem is csináltam még ilyet. Általában én voltam az aki a vendéget elkényeztette és nem fordítva. Persze volt, hogy én is nagyon jól éreztem magam, de a nőknél igen ritka. Inkább én foglalatoskodok azon, hogy a kuncsaft jól érezze magát.
- Benne vagyok a versenybe. De szólok drágám nem vagyok kezdő. - mondtam viccesen és felálltam az ágyról, hogy hozzak egy kis epret. Mivel az egyik vágya az eper volt gondoltam, azzal úgysem lehet úgy eljátszani, mint a tejszínhabbal így megkínáltam, majd letettem az asztalra és visszafeküdtem mellé.
Felemelem a kezét hogy megszabadítsam a felsőjétől. Ha már én félmeztelen vagyok ő miért ne legyen.
Ő nem úgy kezel engem, mintha felettem állna. Inkább, legalábbis nekem úgy tűnik, számára mi egyenrangúak vagyunk, ami nekem nagyon tetszik. AZ ilyen vendég is igen ritka a mi körünkben. Szeretek ugráltatni s dirigálni, ami néha nem rossz, de van amikor megalázó is tud lenni. Azonban én kicsit finnyás vagyok, így nem hagyok mindent. Vannak amiket még én sem bírok.
- Ki akar kezdeni? - kérdeztem majd rátapadtam a mellére a számmal, hogy ha lejjebb megyek már jó nedvesen találkozzak a megtestesült mennyországgal. Neki az nekem sem különben hisz engem is felizgat, ha más izgatok
- Nagyon fincsi... - nyögök és a kezem lassan vándorolni kezd lejjebb, de nem nyúlok oda, hanem csak körülötte körözök a kezemmel. Hadd húzzam egy kicsit, Izguljon csak, hogy mikor  megyek oda. Elvégre, tudom mi a jó a másiknak.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:16 pm

Mikor belemegy az általam felvetett érzéki mókába az elmém rögtön elkezd pikánsabbnál pikánsabb ötleteket felvetni arra az esetre ha netán győznék és mindegyikhez egy-egy fantáziamegmozgató képet is kreál a képzelőerőm. Eme forró, nyereségem esetén a másik által teljesítendő kívánságok miatt örülök annak hogy szeretem keverni a játékot az erotikával, lehetőleg úgy, hogy mindannyian jól mulassunk. Ezzel a játékos versengéssel most biztosan nem csak egyikünk fog jól szórakozni, jelenleg a vesztes is kitűnő orgazmust élhet át. Azt már most érzem milyen prímán fogunk szórakozni, lévén mindketten tapasztaltak vagyunk a kielégítést illetően, egyikünk sincs rossz, vagy kezdő kézben ami sok jót ígér bármelyikünk szemszögéből is nézzük. Ha már profizmusnál tartunk elmosolyodom mikor kijelenti, hogy nem most csinál ilyet először.
- Ne félj, én sem vagyok az! - tájékoztatom csábos hangon és megvárom míg visszatér az eperrel melyet természetesen elfogadok és elmajszolok. Mire a gyümölcsből már alig maradt valami már megéreztem a kezeit melyek az egyrészes ruhám felső részét szedik le rólam amit egy percig sem ellenzek, sőt még rá is segítek a karjaim felemelésével. Igen, jól érezheti ebből is mennyire egyenrangúnak tartom magammal, számomra ő nem egy alkalmazott aki az én gyönyöröm elérésért van itt és teljesen elhanyagolva marad míg magam a mennyet járom meg. Nem, ez nálam nincs így. Ha én élvezkedek akkor a partnerem (ritkább esetben partnereim) is megjárja velem kéj útját. Így jár mindenki jól, így nem marad senki senkinek az adósa. Nem véletlenül ajánlottam fel a versengést, szerintem ez az a módszer amivel a legjobban járunk. Ha már a versengésnél tartunk kellemes meglepetés ér mikor Agnes feltesz egy kérdést és választ sem várva tapad rá a mellemre sóhajokat csalva ki belőlem. Úgy tűnik ő rögtön a lényegre tér, nem cicózik előtte ami nekem kimondottan tetszik és ezt a szép szőke hajszőrzetébe való beletúrással is kimutatom mellyel egyben egy gyengéd erőszakkal nyomom közelebb a fejét a kebleimhez, hadd kényeztethesse őket minél alaposabban. Érti a dolgát ezt már most érzem és rettentően kedvemre van, annyira, hogyha félóráig kizárólag így - bár gyanítom annyit nem bírna ki az ölem - kényeztetne elélveznék az ajkai munkájának hála.
- Elhiszem, hogy ízlik... - lihegem mikor megáll a mohó munkájára utalva mely egyszerre bánatomra és örömömre ér véget, hogy kínozva a lassúságával tartson lefele és cirógassa a résem környékét. Türelmet erőltetek magamra mivel tudom a jó munkához idő kell, ezért nem siettetem lenyomva a fejét, inkább a hátát simogatom kezeimmel követve őt egyre délebbre ahol egyszer csak megmutatja mennyire beszélt igazat a nyelve munkájáról és mennyire füllentett. Azért segítek neki valamennyire a győzelem eléréséhez annyival, hogy sóhajokkal jelzem hol jár a megfelelő helyen és hol nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 11:08 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy érzem nincs ellenére a dolog. Rettentően élvezem, ahogyan a sóhaja egyre hevesebb lett. Felizgat a tudat, hogy lent nedvesedik neki és nem sokára betekintést nyerhetek titkos kis barlangjába.
A mellét szopom miközben a kezemmel odalent mohó táncot lejtek, kikerülve az érzékenyebb részt. Tudom hogy ez őrjítő dolog tud lenni számára, de ezzel együtt nagyon is izgató.
számomra felettébb izgalmas nőkkel dolgoznom. Hisz tudom, mi a jó egy nőnek és soha nem okozok nekik csalódást. Hisz én is tudom mitől döglik a légy és azt is, hogy nekem mi a jó. Ami nekem jó odalent valószínűleg minden nő élvezi. Szeretem ha kinyalnak, sőt talán a szex egyik olyan része, amit ha lehetne folyton csak azt akarnám. Mivel imádom, ha valaki az érdes nyelvével izgat a csiklómat. Már a gondolatba is beleborzongok.
Pont a sok éves tapasztalatom miatt tudom hogy mi az ami egy nőt a csúcsra juttat és gyengévé tesz.
Amikor leszálltam a bimbójáról a számmal a kezemmel körköröztem tovább nyálas mellén. Imádtam ha jó nedves minden. Sokkal jobban csúszik minden, így könnyebb boldogulni mindennel, ha jobban csúszik. Azonban, éreztem a levegő vételéből, hogy nem tetszik neki annyira, hogy már nincs ott a szám, ahol eddig volt. Azonban nem akartam, hogy úgy élvezzen el, hogy lent még nem is jártam.
- Ennek örülök, szeretem ha egy nő igazi vadmacska. - mondtam majd a kezemmel karmot formálva felé kaptam. Majd megcsókoltam, vadul és izgatóan. De már nem tudtam ellenállni annak, hogy ne érjek hozzá a nemi szervéhez. Szinte mágnesként vonzotta a kezemet és nem tudtam visszatartani. Lassan elindul a mutató ujjam a pinája felé.
Még nem nyerte el a tökéletes nedvességet, de már alakuló félben volt. Nem igen éreztem a ruháján keresztül ezért lecsúsztam az ajkáról a hasa aljáig. A számmal izgattam a hasát és közben a a kezemmel a gatyáján izgattam ott lent.
Nem bírtam, hogy ne nyissam fel azt a bizonyos részt, amire annyira vágyom. Gyors mozdulattal levettem róla a gatyát és a bugyijára néztem. Nagyon tetszett és valamiért tudtam, hogy annak még egy ideig ott a helye.
Felmásztam az arcához, hogy megcsókolhassam, de közben a kezemet lassan a bugyija alá csúsztattam és a csiklóját kezdtem izgatni.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 5:24 pm

A kis forrásom egyre jobban kezd megeredni a nyelv munkájának hála és lassan teljesen benedvesedek. Be kell lássam érti a dolgát, nem véletlenül írtak róla annyi szépet és jót, szerintem kiérdemli a luxus prostituált elnevezést, de ne hamarkodjunk el semmit, még bármi lelepleződhet. Egyenlőre nem törődök mással, csak a jelennel, mely magába foglalja ezt az igató, összehangolt kéz-nyelv munkáját melyet nagyon élvezek. Tagadni nem is próbálom, hangot adok neki ahogy tudok. Ez a kis vadmacska lassan kezd már megőrjíteni ezzel az elnyújtott kényeztetéssel, mivel egyre inkább magamban akarom érezni a nyelvét. Hát az érzékelőszerve helyett megkapom az egyik ujját, mikor mohó csókot kezdeményez, de ott még akadályban van a ruhám alsó része amit azonnal megragadva egy felfelé irányuló mozdulattal gyűrtem fel félig levetve a csinos textíliát. Már türelmetlenül várok és végül megtörténik amit sejtek, az ujja a csiklómat kezdi el izgatni melyre fojtott nyögés szakad fel belőlem. Ügyes munkát végez, ezt minden kétséget kizáróan érzem, biztos nem ma kezdte ezt a jövedelmező szakmát melyben szerintem fényes jövője lehet tekintve milyen jól fog hozzá a dologhoz. Annak érdekében, hogy könnyebb legyen a dolga egyik kezemmel félreigazítom az apró alsóneműt - a másik kezem az éppen a pofija simogatásával van elfoglalva - és egyre lucskosodva vártam az izgalmasnak ígérkező folytatást.
- Melletted bárki könnyen az. - fűzöm a macskás felszólaláshoz kéjtől telt hangon két csók közt, majd a füléhez hajolok. - Grrrrrr! - duruzsolom bele vad cicát utánozva, majd nem hagyva szóhoz jutni kezdem el falni az édes ajkait. Annak érdekében, hogy kimutassam mennyire kedvemre való az, mit most velem művel az eddig arcán pihenő kezem most az egyik mellét kezdi el vadul markolászni, hogy ő is nedvesedjen mialatt bebizonyítja mit tud.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 10:59 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mindig is szerettem örömet szerezni másnak, de ez most jobbnak ígérkezett minden eddiginél. Hisz minél nagyobb az öröm annál nagyobb a jutalmam. Persze ezt nem pénz értékében értem, hanem élvezetben. A pénzemet így is úgy is megkapom, az volt a z utolsó, amire most gondoltam. Jobban foglalkoztatott a tudat, hogy ha megnyerem a versenyt azt kérhetek, ami csak akarok. Ez a dolog elgondolkoztatott. Mikor volt olyan, hogy valaki azt tette velem amit kérte? Hát elég régen, sőt ha mondhatni évekkel ezelőtt. Akivel sokszor csinálom és nem munkából az tudja, hogy mi a jó nekem, akivel a munka miatt csinálom, annak én csinálom az élvezetet és nem fordítva. De tetszett a felállás, nagyon is.
Éreztem, hogy az érzékeny pontja kezd nedvesedni, de nem akartam, hogy így élvezzen el. Sokkal jobb tervem volt, ahhoz, hogy a mennyországba jusson és az nem most következett. Egy kicsit még kényeztettem a kezemmel, majd lejjebb csúsztam és a hasát kezdtem nyalogatni.
Nagyon jó illata volt és imádtam ha egy nőnek jó illata van. parfümök megszállottja voltam, szerettem ha valaki illatozik és ő igazán ízlett. Végig nyaltam a hasát majd leértem ahhoz a bizonyos részhez. Lehíztam a bugyiját, de éppen csak egy kicsit. Felnéztem rá, majd végig nyaltam alulról felfelé a nedves pináját. De nem kényeztettem most tovább a nyelvemmel, mert ez még csak az előjáték része volt. Még nincs tervben az orgazmus, az még várat magára. De azért megkérdezem, hogy mennyire vágyik rám és ha nagyon hát egye fene belevágok.
- Hmm. Nagyon jó az ízed. Tetszik. Szeretnéd, ha tovább időznék ott? - kéjesen mosolygok rá és megcsókolom


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:53 pm

Tetszik, hogy a másik ilyen alaposan kezdett neki engem kényeztetni a nyerés érdekében. Szeretem, ha a partnerem lelkesen végzi a dolgát, még akkor is, ha ehhez ösztönző praktikákhoz kell folyamodnom, mint most a versengés, bár úgy érzem Agnes anélkül is szépen végezte volna a dolgát, de ettől még nem bánom a módszerem bevetését, hiszen ettől csinálja még jobban. Tapasztalataim szerint a szextársam jobban tud teljesíteni, ha motiválva van, valamiféle cél lebeg a szeme előtt amit elszeretne érni. Jelenleg ez a kis játék az amiben mindkettőnk rendesen inspirálva van. Érzem a szőkeségen, hogy rajta ez hatott és én ezt viszonozni fogom az adok-kapok módszerem és amiatt, mert a megegyezésünk köt. Abban már most biztos vagyok, hogy nem lesz túlzottan könnyű dolgom, mivel ez a csinos csajszi igazán ügyes prostituált, szépen érti a szakmáját. Kétség sem fér ahhoz, hogy kiérdemelte a luxuskurva titulust. Ez csak fokozza az örömöm ami már amúgy sem elhanyagolható és szerintem teljesen megérte olyan sokat utazni. Szerencsére eddig még nem igazán csalódtam Vegasban és annak legfőképp felnőttekre szakosodott szórakoztatóiparára ahol minden kikapcsolódni vágyó meglelheti a hozzá leginkább való mulatási módot. A bűnök és az élvezetek városában én most az utóbbit használom ki annyira amennyire az lehetséges és a másiknak hála nagyon megy. Ha meg már ilyen jól sikerül neki akkor szívesen juttatom ezt a tudtára hangos nyögésekkel, melyekkel elismernem hogy rendesen rátapintott az érzékeny pontomra, főleg amikor végighúzza a nyelvét a résemen. Akkor aztán semmiképpen nem marad el a nyögés - no nem, mintha az ujjazásnál elmaradt volna -. Kicsit meglepett, hogy nem folytatta tovább amit elkezdett, hiszen azt vártam, hogy nem áll meg, ha már belekezdett. Ezután a kérdése már nem lep meg annyira.
- Köszönöm. A folytatásért pedig nem haragudnék meg, de ha nem akarod, akkor nem kell. - felelem kissé még lihegve az intim részem nyalintásának hála és felőlem bárhogy dönthet a lány, ha megáll és nem csinálja tovább akkor sem fogok rá megharagudni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 10:49 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy látszik én vagyok az úr ebben a menetben, amit nem utasítok vissza. Szeretek irányítani, de elég kevésszer van rá alkalmam. Mindegyik kuncsaftom szereti a főnökösödést. Legtöbben azért mert a házasságában nem ő hordja a nadrágot. Legyen az nő vagy férfi, de leginkább a nőkkel vagyok együtt, így nem olyan sok a tapasztalatom a pasik terén a ki hordja a nadrágot témában. Azonban vannak olyan főnökösködő pácienseim, akiknek hiányzik a a parancsolgatás, a főnökük szokat mondja neki a magáét és velem élik ki magukat. Szeretem azt is ha parancsolgatnak, hisz az annyira izgató, de azért vannak határok, amiket átlépnek és akkor már annyira nem izgalmas a dolog.
Azonban most élvezem azt, hogy azt tehetem amit akarok egy ideig és nem azt amit mondanak nekem. Jobban szeretem kihasználni a fantáziámat és nem másokéban élni. Most ki is használtam a magam kis világában rejlő piszkos kis dolgokat és elindultam a mell bimbója felé a nyelvemmel. Körbe nyalogattam és közben a kezemmel lecsúsztam a kezemmel a nemi szervéhez és a csiklója felé kalandoztam de finoman, hogy ne tudjon elmenni. Még az élvezet ugyanis nem most fog eljönni. Nincs olyan messze az élvezet se neki és szerintem nekem se. De nem tudtam tovább várni. Egyszerűen vonzott az, hogy lemenjek oda és jól kinyaljam. Tudtam, hogy ő is vágyik rá és én sem voltam más nevezőn. Így belevágtam végig nyalva a hasát leérkeztem a számmal ahhoz a részhez, ahol az élvezet nem szab határokat.
Lassan a nyelvemmel körözni kezdtem a csiklóján,amitől egy kicsit felnyögtem. Nagyon jó íze volt imádom azt ha egy nőt kóstolgathatok. Szeretem ahogyan a csiklójába megy a vér és élvezem, ahogyan a nyelvem alatt elmegy, annyira jó érzés, hogy egy nőnek örömet szerezhetek, hisz én is imádom, ha valaki a nyelvével kényezteti azt a helyet ott lent.
- Hmm... - mást nem tudok hozzáfűzni. Élvezem, ahogyan élvez és érzem, hogy ezzel én is benedvesedek.
Egy kicsit leszünetelem a kényeztetés és felmegyek hozzá, hogy megcsókoljam. Érezze, hogy milyen odalent. Biztos sokan csinálják ezt de ezt a részt imádom a legjobban Hisz magánt sajnos senki nem tudja kinyalni így nem tudja meg hogy milyen is ott lent, ezért ez izgató kis dolog, ha a tudtára adod a másiknak. A csók után lecsúsztam újból. A kezem a mellét markolászta a nyelvem a csiklóját izgatta. Hmm nemsokára elmegy, azt várom a legjobban most. Felturbózom egy kicsit a nyelvem, de nem annyira, hogy most rögtön elélvezzen.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 9:56 pm

Bár nem igazán mutatom ki, de a válaszom mögött erős reménykedés rejtőzik és a szívem erősen húz a további nyalakodás felé amely legnagyobb örömömre megtörténik. Nyögdécselve fogadom magamba a szorgos nyelvet mely a nedves bejáratomat kényeztette kimondhatatlan mértékű örömet okozva ezzel. Egyszerűen imádom, ha a csiklómat kényeztetik, az számomra valami mennyei érzés, egy apró falat mennyország amit mindig olyan csodálatos megízlelni, hogy arra alig lehet megfelelő kifejezést, talán csak azt, hogy rettentően csodálatos, bár úgy vélem még az is túl enyhe megfogalmazása a nagyszerű érzésnek. Azonban egyenlőre százszor jobb dolgom akad, mint a élvezetem fokának megnevezése mely az élvezkedés amit hangosakat nyögve teszek meg. Minden egyes apró másodpercet kiélvezek amíg csak odalent van és a csordogálni készülő patakomat igyekszik minél jobban életre kelteni ami tökéletesen sikerül neki, mivel kezd már megeredni az intim testrészemből a nedv. Most mégsem erősödhet sokáig a folyása, hiszen a nyalakodás megszakad és az ügyes ajakakt az enyéimen látom viszont melyeket örömmel és vadul fogadok megérezve rajtuk önön furcsa, mégsem kimondottam rossz ízem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen ízű vagyok a két lábam közt, de csöppet sem haragszok azért, hogy megtudtam. Egyszer mindennek eljön az ideje ahogyan azt a mondás is tartja melyre én már rengeteg példát tapasztalhattam főleg szexualitás terén. Az egyik ilyen most a saját ölem ízének megízlelése mely végül nem húzódik el sokáig, csupán pár érzéki másodpercig, mert Agnes visszatér a barlangomhoz melynek én igazán örülök és ennek nem félek hangot adni erőteljes nyögésekkel. Amikor turbóba kapcsol úgy érzem menten elvesztem az eszem, viszont mégis megmarad, mivel ez a fokozat nem tart sokáig, csak épp addig amíg már a gyönyör felé vezető út képzeletbeli felénél tartok. Minden esetre ettől még nem leszek kevésbé boldog, sőt ugyanúgy élvezettel túrok a szőke tincsek közé némi erotikus erőszakkal bele is tépve hogy közelebb húzhassam a résemhez. Magamban akarom tudni az ízlelőszervét és azt akarom, hogy ezt ő is tudja amiért megteszem a tőlem telhetőt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 10:50 pm

[quote="Agnes Gresham"]
Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyre izgatóbb volt a helyzet és én egyre jobban élveztem ahogyan az élvezeteket halmoztunk. A szoba hangos volt a nyögésektől és ez nagyon tetszett. Szeretem ha valaki ilyen hangosan kifejezi azt amit érez. Imádom ha olyan örömet szerezhetek, amit el várnak.
Egyre jobban és jobban kőrözök a csiklója körül. Majd amikor a keze a fejemhez vándorolt, amivel egyértelműen jelzést adott nekem, hogy még. Nem telki be ilyen könnyen, neki több kell, ami tetszik. Az izgalom fokozódik a szobában, és én egyre nedvesebb leszek. Izgatott és várakozással teli vagyok, hisz alig várom a verseny végét. Azonban miként fogjuk kihirdetni a győztest. Hisz én őt nyalom ki és ő engem, nem lesz bíró, aki eldöntse, de szerintem leszünk annyira őszinték, hogy eldöntsük mi magunk között, vagy megegyezünk egy döntetlenben és mind a kettőnknek lesz egy kisebb-nagyobb kérése a másiktól.
A nyelvem engedelmeskedett a kezének mozdulatára és a nyelvem kinyújtva beledugtam a lyukába. Majd lassan ki-be húzogattam azt élvezetet okozva neki ezzel. Érezte, hogy tetszik neki, csiklója duzzadt a nem sokára megérkező orgazmustól és én egyre keményebben nyomtam a nyelvemet a pinájába. A kezemmel közben erősen markolásztam a mellét ezzel is fokozva az élményt számára.
hangos nyögéseket ad ki magából, de engem sem kell félteni engem nagyon felizgat ha valakit kinyalhatok, annyira szexi és dögös dolog, hogy én képes vagyok teljesen beleélni magamat a dologba. Ha valaki a mellbimbómat nyalogatja közben ujjaz, az a mennyország számomra, de szerintem nagyon sok nő így van vele. Pont ez az amiatt inkább a nőkkel vagyok, mint pasikkal munka terén. Ugyanis tudom, hogy mit szeret egy nő és a nő tudja, hogy mit szeretek én, így egészen jó kis estét töltök együtt akárhányszor egy nő nemű egyed jön hozzám vendégségbe.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 9:39 pm

Egyre és egyre forróbb a helyzet melynek hazására úgy érzem a szoba erotikától fülledt levegője is egyre inkább szikrázik körülöttünk. Szinte nincs olyan pillanat amikor valamelyikünkből ne törne fel nyögés, azonban ez sokkal inkább izgató, mintsem gond. Számomra sosem baj ha nem csak én, de a partnerem is nyögésekkel fejezi ki, hogy élvezi az együttlétet amiben része lehet. Még akkor is, ha ő okoz nekem örömet és nem közösen szerzünk boldogságot egymásnak. Azt meg igazán ó látni, hogy nedvesedik az ügyes nyelvű szőkeség akire egy rossz szavam se lehet, hiszen engedelmeskedik a kezem parancsának. Már csak ezért is igazságos leszek vele szemben és ő is kérhet egyet -, mert mivel bíránk nem fog akadni, ha mindketten élvezkedünk, így szerintem úgy helyes, ha neki is, meg nekem is lehet egy-egy kívánságunk -. Mindegy, egyenlőre addig nem kell a győztes kihirdetésével törődni amíg a "köröm" véget nem ér, ám arra nem szükséges sokat várnai, mert pár másodpercen belül egy hangos nyögés kíséretében bekövetkezik az orgazmusom.
- Hú! Elismerem, édes, tényleg ügyes nyelved van. - vallom be és ha befejezte a nyalakodást gyengéden felhúzom magamhoz az arcát forró csókot nyomok az édes ajkaira melyek nagyon szépen dolgoztak olyan mértékű gyönyört szerezve mire nincs elég jó kifejezés talán egyetlen nyelven sem. Azért nem csak a szám dolgozik, az ujjaim is munkához látnak mégpedig a kerekded halmoknál miket elkezdek kényeztetni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 2:12 pm

Ingrid and Agnes
[You must be registered and logged in to see this image.]

Már nem kellett sokat várnom az orgazmusig. Addig míg elélvezett én csak nyaltam és volt, amikor a nyelvemmel kényeztettem úgy, hogy belé dugtam amennyire csak tudtam. Eközben a keblét szorongattam és nyögtem. Nagyon tetszett a dolog, olyan édes és izgató volt, hogy kedvem támadt egy kis csókcsatához, de nem mentem feljebb. Már közeledett az élvezet számára és felgyorsultam annyira amennyire csak tudtam. Erősen beledugtam nyelvemet és éreztem, ahogyan elélvez. Még egy fibom kis dicsérettel is illetett, majd tovább nyaltuk-faltuk egymást. Annyira izgalmas volt a kis összecsapás, hogy már alig bírtam kivárni, hogy ő következzen. Miközben kielégítettem elég nedves lettem és nagyon felizgult, ahhoz, hogy könnyen munkához tudjon látni és feljussak a csúcsra, amit annyira imádok. Elkezdett kényeztetni ő is a melleimmel kezdte, éreztem, hogy nem bírom sokáig élvezet nélkül de tartoztattam magam, elvégre ő fizet nekem azért, hogy a csúcsra jutassam és nem fordítva. Tehát hagytam, hogy azt tegyen velem, amit akart, ezért még jobban izgatóbbá tette a dolgot és egyre jobban felizgultam. Nagyon kívántam a nőt, azt akartam, hogy nyaljon ki de nagyon. Már remegtem szinte a vágytól, de vártam, ami ő cselekszik.



[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 7:40 am

A csókot és a markolászást elnyújtom amíg lehet, hadd legyen minél nedvesebb. Azt akarom, hogy tocsogjon odalent mire a számmal kezelésbe veszem, mert akkor neki is jobb lesz. Miután végeztem az édes ajkaival Áttérek a nyakára amit röviden kezelésbe veszek, majd a kulcscsontja és a keblei köze következik. Ezután picit elidőzök a köldökénél, végül elérek a szoknyájáig amit felhajtok és alatta örömmel tapasztalom, hogy nem kell leszednem róla a bugyiját, mert nincs rajta. Az immár fedetlen legérzékenyebb pontját körbecsókolom mielőtt belenyalok. A rózsaszín hús igazán ízletes, annyira hogy néha bele is nyögök. Nyelvemmel apró férfiasságként hatolok be nem feledkezve meg a csiklójáról se. Az ajkaimat sem hagyom ki a mókából melyekkel nem csak finom punciját, de a szomszédos rését is igyekszek habosítani. Nem érem be azzal, hogy csak hüvelyét sajátítom ki magamnak, a popóját is az enyémnek akarom tudni, legalább addig, míg el nem élvez. Ennek elérése érdekében a balom mutató- és középső ujja a végbelében köt ki ahol elkezd előbb lassan, majd egyre gyorsabban haladni. Azt akarom, hogy az remegjen az élvezettől és a nevemet sikoltozva könyörögjön lassításért amiért bevetek apait-anyait. Mikor úgy érzem mindjárt elélvez beleerősítek és ha megtörténik az orgazmus kiveszem az ujjait és felnyalom a kiáramló nedvet. A kéjbarlangja kitisztítása után felmegyek az ajkaihoz és heves csókot nyomok rájuk. Már alig várom a versengés kérés részét, mivel jól benedvesedtem odalent mialatt kinyaltam a lányt.
- Nos, tetszett, Édes? - kérdezem meg tőle kíváncsian a csinos kis pofiját cirógatva. Őszintén érdekel mennyire volt kedvére amit műveltem vele, hogy én-e voltam az eddigi legjobb, vagy valaki előttem ügyesebb volt-e.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas   Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Agnes & Ingrid - a hot night in Vegas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night
» Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba
» Ingrid & Trent - a vacation in Barcelona and some adventure
» ingrid@agatha
» Ingrid Warner&Soledad Sánchez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-