KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
zola és trent Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
zola és trent Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
zola és trent Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
zola és trent Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
zola és trent Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
zola és trent Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
zola és trent Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
zola és trent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
zola és trent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 zola és trent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


zola és trent Empty
TémanyitásTárgy: zola és trent   zola és trent Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 11:41 pm

* * *
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


zola és trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: zola és trent   zola és trent Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 12:21 am

ha valamit nem szeretek, akkor az az, hogy teljesen védtelennek kell mutatkoznom. és igen, most is ez van. akárhogyan is csűrjük csavarjuk a dolgokat; vak vagyok. ha nem is véglegesen, de ideiglenesen mindenképp. és kezdem azt hinni, hogy ez nem is fog változni. ha lenne remény, no meg pénz, akkor már holnap a kés alá feküdnék, hogy végrehajtsák azt a műtétet. mondjuk lehettem volna annyira előrelátó, hogy utánanézek, pontosan milyen műtétet is fognak rajtam végezni. de nem, én még ezt sem tettem meg. na igen, mert van egy aprócska bökkenő; vak vagyok. bár van egy olyan érzésem, hogy nagyim nagyon szívesen segítene nekem bármiben. na de egy nagyi és az internet? várj, hadd nevessek egy jót. pedig én szeretem teljes szívemből a nagyanyámat, tényleg. ő az egyetlen személy, akit komolyan szeretek és elfogadok. na lehetséges, hogy nem az egyetlen. mindenesetre az egyetlen, aki most számít. akire mindig számíthatok.
ma is épp a rendszeres önsajnálatomban dagonyáztam, mikor drága nagyanyám közölte velem, hogy indítsak a supermarketbe. én, vakon! áh, nem tudom, hogyan képzelte ezt az egészet. de momentán ez jelentőségét veszti. ugyanis vakon, bevásárlókocsival előttem állok egy supermarket pultjai között.
- takarítót kérünk a hármashoz. takarítót kérünk- szajkózza a monoton hang a bemondóba.
hm, mégis jó helyen járok. gondolkozó arccal erőt gyűjtök és elindulok a sorok közt. a szemem előtt napszemüveg, álcázom az igazi nézésemet. hirtelen neki ütközöm valakinek. érzem.
- hm, bocs- nyögöm ki nagy nehezen. én ehhez egyszerűen nem vagyok hozzászokva.- jól van?

// ez ilyen lett :S
Vissza az elejére Go down
 

zola és trent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-