KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Gareth & Ana Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Gareth & Ana Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Gareth & Ana Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Gareth & Ana Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Gareth & Ana Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Gareth & Ana Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Gareth & Ana Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Gareth & Ana Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Gareth & Ana Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gareth & Ana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:22 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Útálom őt! Sőt útálom ezt az egészet. Egyáltalán nem volt hozzá semmi kedvem, hogy nagy családi összejövetelt rendezzek. Már csak a gondolattól is lúdbőrzik a hátam, hogy ha arra gondolok, hogy találkoznom kell Katherinenel. Az a nő már első pillanattól kezdve gyanús volt nekem, de amikor a bátyám közölte, hogy elveszi feleségül, az igencsak kiverte nálam a biztosítékot.
Annak idején amikor még apa élt, nem voltak ilyen dolgaink. Mindenki élte a maga életét és nem hagyta, hogy ráakaszkodjanak. De apa meghalt és oda lett a szép kis családunk. Gareth egyre ritkábban jött, én beálltam luxus prostinak, és anyánk ebből szinte semmit nem vett észre… Vagy legalább is nem mondott semmit.
Gareth… Igen drága Gareth, ő a bátyám. A nagy, erős, bátor és okos bátyám. Szeretem, hiszen a testvérem és szükségem van rá. Hiába minden rossz és baj amin keresztülmentünk, a vér nem válik vízzé. Éppen ezért is jöttem Vegas-ba. Annak ellenére, hogy nem vagyunk a világ legjobb testvérei, és számtalan titkunk van a másik előtt, ő az egyetlen, akihez fordulhatok, és akihez fordulok is. Éppen ezért is vagyok most éppen az irodája előtt.
Be kell vallanom, egy kicsit azért izgulok, ami egyáltalán nem jellemző rám. Egyfelől vagy ezer esztendeje nem láttam, másrészt pedig csak szívességet szeretnék tőle kérni az istenit neki.
~ Na jó, kislány! Most azonnal szedd össze magad! Emeld fel azt a csinos popódat és baktass fel azon a lépcsőn a bátyád irodájába. Nem fogja leharapni a fejed, ha meg mégis megpróbálkozik vele, akkor elég ügyes vagy ahhoz, hogy megvédd magad. ~ győzködtem magam, úgy tűnik eléggé hatásosan érvelve.
Vettem egy nagy levegőt, megigazítottam a hajam, az ajkaimon és a szemen lévő minimális sminkemet, majd kikapcsolva a biztonsági övet, kiszálltam és becsuktam magam mögött az kocsim ajtaját.
Még egy nagy levegő, és elindultam felfelé. Ahogy szaporán lépkedtem a lépcsőn, egyre szaporábban kezdett verni a szívem és egyre csak azok a pillanatok villantak be az emlékeimbe, amikor utoljára találkoztam a testvéremmel. Egy régi találkozás, egy régi történet. Akkoriban eléggé kezelhetetlen voltam apa halála miatt, de azt hiszem mostanra már elég jól lenyugodtam, legalább is azt hiszem.
Ez volt az utolsó gondolatfoszlányom, amikor megérkeztem az iroda bejáratához. Tudtam, hogy furcsa lesz az első találkozás. Izgatottan kalapált a szívem, ritmusosan jelezve az aggályaimat.
De amit muszáj megtenni, azt muszáj megtenni. Úgyhogy ezért vettem még egy újabb nagy levegőt, ma már vagy századjára és minden udvariaskodás nélkül, vagy bejelentkezés nélkül nyitottam be az irodájába és találtam szemben magam a bátyámmal.
- Helló bátyus! – mosolyogtam rá egy cinkos mosollyal, amelyet annak idején is csak ő volt képes az arcomra varázsolni. Hiába minden, amin átmentünk a megszokások nem változnak.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 7:11 am

~Drága egyetlen aggódó anyám, ha tudnád, hogy nem tudok egyből hazaugrani, ahogy hívsz. Az én drága húgom Ana megszökött? És miért hiszed, hogy meg tudom találni? Tud magára vigyázni ő, már nagylány, ezt számtalanszor az orrunkra kötötte... Majd előkerül, nyugodj meg!~
Kalandoznak el gondolataim a kishúgom felé. Anyám hívott, hogy nem ment haza, de különösképpen nem aggódom. Fiatal, és éli az életét, ahogy én is tettem, és teszem mind a mai napig. Még csak két éves volt mikor eljöttem otthonról, esélyem sem volt megismerni őt, és amennyit láttam, akkor abban a korszakban voltam, hogy szerettem, de zavart, hogy olyan pici. Aztán jobb lett a viszonyunk, de nem volt rest az orrom alá dörgölni, hogy keveset látogatok haza. Folyton el akart velem jönni, velem élni, de az én életvitelem mellett nem vállalhattam ekkora kockázatot, ahogy a nagybátyám sem. Mi nem azok a gyerekfelvigyázós fajták vagyunk, féltem, hogy elrontom ezt a lányt. Hiszen ő kapott esélyt egy más életre, és én nem akartam, hogy ő is azt csinálja, amit én.
Félre ne értsen senki, imádom a munkám, mindennél jobban, de nem Faye-nek való. Egyáltalán nem. Teljesen más mint én, bár a makacs önfejűsége folyton magamra emlékeztetett. Emlékszem vagy két hét volt anyáékat rávenni, hadd jöhessek Joe-hoz, ma már tudom miért. Hiszen anya tudta, milyen életet él. De nekem ez is tetszik ebben. Hiszen azt kell tenned, amihez a legjobban értesz.
- Mr. Saintwood, Önnek megfelel ez az összeg? - Hallom meg ügyfelem hangját az irodám másik végében. Hirtelen nem tudom, hogy mennyit mondott, elkalandoztam, és ezt a hatalmas hibát nem követhetem el még egyszer.
- Ne haragudjon, nem figyeltem, kissé fáj a fejem - Dörzsölöm meg fejfájást színlelve és homlok ráncolva. A velem szemben lévő őszes bajszos fickó elnézően csóválja meg a fejét egy félmosollyal az arcán, és mikor szólni akarna, nyílik az ajtó, és a húgom lép be rajta. Ügyfelem igen csak meglepett arcot vág.
- Kérem... Folytathatnánk holnap? Úgy tűnik, ma nem hagynak nyugtot - Szabadkozok határozott arccal, majd kezet fogok a férfivel, miközben Faye felé egy néma "Ülj le, rögtön jövök!" arcot vágok, hogy bezárjam magam mögött az ajtót.
- Még egyszer őszintén sajnálom Mr. Stevens, még ma elmegyek Önhöz, ahogy végeztem, ha megfelel? - Mondom tárgyilagos hangon, hiszen az üzlet az üzlet, és tegnap nem sikerült találkozni vele, mert kezelésen volt.
- Rendben, számítok magára, viszlát! - Köszön el, majd komótos, lusta léptekkel éri el a liftet, és mikor becsukódik alakja mögött az ajtó, ingerülten pillantok a délutános titkárnőre, aki az én titkárnőmet helyettesíti.
- Nem megmondtam, hogy ne engedjen be senkit? Ha tárgyalok nem érdekel mások kínja, és az sem, hogy ki hal meg! Nem jöhet be senki, érti? Melyik részét magyarázzam el? Egyáltalán hol volt? - Hangom ingerült, de nem emeltem meg, hanem csak fenyegető hangsúlyra váltott.
- Én csak a mosdóba... - Kezdene bele a mondatába, de belé is fojtom a szót.
- Tartsa vissza, nem érdekel, de ha még egyszer előfordul, az volt a cégnél az utolsó wc-zése érti? - Hangom most már nyugodt, a kezdeti düh elszállt. A nő szemébe könnyek tolulnak, de ilyen az élet. Valami kis fiatal pályakezdő, de ígéretesnek tűnt.
- Igen, Mr. Saintwood, elnézést! - Ül vissza kicsit sértődötten az asztala mögé, majd ezután visszatérek a szobába. Szerencsére ebből Faye nem hallhatott semmit, mivel hangszigetelt a szoba, a hangok benn maradnak, és nem jutnak be.
- Te pedig... Előbb kopogj, mielőtt berongyolsz valahová! - Morranok fel mikor bezárom magam mögött az ajtót, majd egy rövid ölelés után leülök vele szemben az asztalom mögé.
- Csak nem pénz kéne? - Sütök el egy poént, ami remélem csak poén szintjén marad. Én is megdolgoztam érte, nekem sem pottyant az ölembe ez a rengeteg vagyon... Húgomra pillantok hűvös tekintettel, ahogy mindig is szoktam, ha nem tudom, miről van szó.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 7:05 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Rám totálisan jellemző módon, ismételten rosszkor voltam rossz helyen. De ezt már megszokhatták volna tőlem. Mindig ilyen voltam és ilyen is leszek. A bátyám éppen egy tárgyalás kellős közepén járt amikor csak úgy megjelentem, mint derült égből a villám.
- Viszlát! – mosolyogtam rá Gareth éppen távozni készülő ügyfelére, majd gyorsan lehuppantam az egyik székre, amint ők eltűntek az iroda ajtaja mögött.
Szép kis iroda. A fene se gondolta volna, hogy ennyire jó ízlése van a bátyuskámnak. Pláne azok után, hogy képes volt feleségül venni azt a förtelmes nőszemélyt. Mái napig nem tudok napirendi pontra térni efölött az egész fölött. Éppen ezért is nem jöttem el az esküvőjükre. Elég nagy harcot kellett megvívnom anyámmal, de végül a makacsság győzött az érvei felett, mint mindig.
- Ugyan már bátyus. Ismerhetnél már annyira, hogy tudd, mindig azt teszem, amit akarok. – öleltem magamhoz egy rövid pillanat erejéig.
Aki nem ismer minket, azt hihetné, hogy jó testvérek módjára viselkedünk mindig, de ez közelről sincs így. Ha tudnák, hogy régen mennyiszer veszekedtünk. Képesek voltunk bármilyen aprócseprő dolgon összeveszni, de mégis a legfájdalmasabb vitáink akkor voltak amikor azon marakodtunk miért is nem költözhetek hozzá. Bár ha így jobban belegondolok, jobb is, hogy végül nem jöttem ide előbb. Nem hiszem, hogy túl hosszú ideig el tudnám viselni Katherine társaságát.
- Ha pénzre lenne szükségem, akkor nem hozzád jönnék. De majdnem eltaláltad. Tényleg a segítségedre lenne szükségem. Csak éppen másvalamiben. – böktem ki az igazat, elvégre sosem szoktam hezitálni. Mindig kimondom azt amit gondolok. Úgy is mondhatnám, hogy amolyan, ami a szívén az a száján típusnak születtem.
Egy csöppet bajban vagyok vele, hogy miként is adjam elő a sztorimat, hogy ne sejtse meg, hogy kicsoda is James valójában. De elég fifikás vagyok ahhoz, hogy megússzam kérdezősködés nélkül. Legalább is remélem.
- Az a helyzet, hogy én és a barátnőm belemásztunk egy kisebb kalamajkába és egy időre el kellett jönnünk otthonról. A baj csak az, hogy a pasi akinek köze van a dologhoz, eléggé forrófejű, és van egy olyan gyanúm, hogy utánunk fog jönni. – morgolódtam, színlelt kétségbeeséssel.
Ha színészkedésről van szó, akkor abban elég jó vagyok. Anya csont nélkül elhiszi minden szavam, még akkor is ha éppen valami bődületes nagy baromságot akarok elhitetni vele. Bár mondjuk ő nem számít, hisz annyira naiv szegénykém. De Gareth más tészta. Ő jobban átlát a szitán, de azért száz esetből kilencvenkilencszer még őt is sikerül átvernem. most már csak abban reménykedhetem, hogy ez pont nem a századik eset.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 8:00 pm

Némán és komor arccal fürkészem húgom arcát, miközben elkezd beszélni. Tudom, milyen akaratos és makacs, és tudom azt is, hogy anyánkat könnyen átverheti, de velem más a helyzet. Még ha nem is mutatom, hogy lebukott előttem, én tudom az igazat, ő pedig hadd higgye azt, hogy átverhet. Emberekkel foglalkozom nap mint nap, szóval...
- Ez igaz Faye, de hozzám jöttél segítségért, szóval így már más a helyzet... - Válaszolok az azt teszi amit akar kezdetű mondatára, mert ha idejött, más szabályok lépnek érvénybe.
Azt, hogy segítek-e neki, vagy sem, még én magam sem tudom, egyenlőre hallani akarom a sztorit, amit be akar nekem adni, aztán ha kiszedtem a tényleges történetet, akkor meglátom, hogy tehetek-e valamit.
- A baj csak az, kedves Anabell... - Mindig így kezdem a mondatot, mikor nem hiszek neki. Akkor hívom Anabell-nek, és persze ha haragszom rá valamiért. - ...hogy nem hiszek neked. Valamit titkolsz előlem, és tudni szeretném, hogy mit? Miért menekülsz a fickó elől, mit követtél el ellene? - Teszem fel a kérdéseimet, melyre választ szeretnék kapni, ami nem lesz egy egyszerű menet. Faye nagyon jó a titkolózásban, ahogy én is, így ha nem akarja elárulni, akkor majd taktikát kell váltanom.
Mogorva tekintettel kémlelem megint az arcát, próbálok rájönni, mi lehet az a nagy titok? Hirtelen megfordult a fejemben, hogy terhes, de nem az nem lehet. Reménykedem benne, nem olyan botor az én kishúgom, hogy terhes lett, és most azért menekül, mert nem akarja elvetetni. Enyhén megcsóválom a fejem, majd valami papírt csúsztatok egy mappába, majd ismét a húgomra pillantok.
- Nos? Elkezdesz nekem mesélni, vagy én magam kutakodjak? Tudod, hogy csak egy pár telefon az egész, nem? - Arcom komolyságot tükröz, azt akarom, hogy tudja, nem viccelek. Kiderítem, mi elől menekül, hiszen mindenhol megvannak a kis kapcsolatok. Mára már ezt is sikeresen kiépítettem, nem hiába figyeltetem Katherine-t is. Valami rosszban sántikál, és a húgom sem őszinte velem. Ez nagyon nem tetszik.
Katherine-től elnézem, sőt annyira nem érdekel, de Faye... Tőle nem viselem el a hazugságokat, amivel megpróbál megetetni, ő a kishúgom. Mindig is szerettem, de az évek múlásával elidegenedtünk, azt sem tudom, mi van vele, és ezen változtatni akarok...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 9:11 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Kemény dió… Ha a bátyámról van szó akkor jobb ha mindenki felköti a felkötnivalóját, mert nem szeret lacafacázni. Amit meg akar szerezni azt előbb vagy utóbb meg is szerzi. Attól tartok, ez a velem kapcsolatos tudnivalókra is igazak.
- Te csak ne Anabellezél itt nekem. Ha eddig nem érdekeltek a dolgaim akkor most se érdekeljenek. Csak tegyél meg nekem egy szívességet és kész. – vágtam vissza harciasan.
Ajaj azt hiszem kezdenek a felszínre törni a harciasabb vonásaim. Útálom ha belekotyognak az életembe, még akkor is ha valaki olyan teszi akit szeretek. Jó, igaz. Tényleg én jöttem hozzá azzal, hogy segítsen nekem, de ez még nem jogosítja fel arra, hogy minden apró kis titkomat ki akarja szedni belőlem.
- Gareth Ray Saintwood! Ne merészelj engem fenyegetni. Az isten verjen meg. Komolyan ennyire nem bízol meg bennem? Az ember azt hinné, hogy ha a kishúgod arra kér segíts neki mert bajban van, akkor te azt kérdezed mit segíts, de nem. Te inkább elkezdesz szimatolni, és kíváncsiskodni. – keltem ki magamból dühöngve, miközben szinte szikrákat szórt a szemem.
Hát ha szép szerével nem megy akkor majd másképpen oldom meg a dolgokat. Nem szeretem, ha más próbálja irányítani az életemet. Pontosan ezért is szöktem meg James-től. Megpróbált irányítani, dirigálni, birtokolni. Talán éppen ez volt a probléma. Kitudja. De hogy én önszántamból nem megyek vissza hozzá, az is biztos.
- De ha annyira tudni akarod, akkor arról van szó, hogy neki dolgozok, de már meguntam, el akartam jönni, de nem engedett. Mondhatjuk úgy is, hogy elég hevesen tiltakozott az ötletem ellen. – szórtam el némi morzsát a bátyámnak, miközben végigsimítottam a csuklómon a széles Tiffany’s karperecem alatti sebhelynél.
Remélem elég morzsácskát szórtam el a bátyámnak, hogy egy darabig elrágódjon rajta és nem fog további kérdésekkel bombázni csak azért hogy bebizonyíthassa, hogy milyen nagyfiú, és ki tudja deríteni amit csak akar.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 10:15 pm

- Na ide figyelj Anabell! Ide jössz, valami mondvacsinált ok miatt szívességet kérve, és azt sem mondod meg mibe keveredtél, és ezek után azt hiszed, hogy majd te diktálsz nekem? A bátyád vagyok, az ÉN irodámban vagy, és az ÉN segítségemet akarod! Szóval ez feljogosít arra, hogy tudjam, mibe keveredtél bele! - Emelem meg a hangom, és az én szónál az asztalra ütök, nem hangosan, inkább határozottan. Ilyenkor örülök a hangszigetelt irodának a legjobban. Felidegesít, és tisztában vagyok vele, hogy jogosan vagyok dühös, ahogy neki is tisztában kellene lennie vele, hiszen tudja milyen vagyok. Kicsit olyan, mintha magammal vitáznék, de tudom, hogy ebben a vitában én kerülhetek ki győztesen, és addig nem adom semmire a szavam, amíg nem tudom, miben is kell segítenem neki.
- A bizalmat ki kell érdemelne Faye. Mutasd meg, hogy megérdemled a bizalmam. Avass be, mert addig én sem neked, sem másnak nem segítek. Nem vagyok hajlandó vakon megbízni benned, és erre még a testvéri kötelék sem jogosíthat fel téged! - Hangom határozott, nem tűr ellentmondást, de nem emelem meg, és az ingerültség is alig érződik ki belőle. Pedig belül forrongok, legszívesebben törnék zúznék, de nem tehetem. Nem veszthetem el a fejem, mint Kathy-nél, ő a húgom. De az elveimet még őmiatta sem fogom feladni. Hiszen hol tartanék akkor most? Sehol. Lehetek én a szemétláda, vagy a roh@dék, de akkor sem tágítok attól, amit mondtam.
Ismét meghallom hangját, figyelem az ajkait, ahogy a szavakat formálja, de ezt a gyenge magyarázatot sem vagyok hajlandó elfogadni. Gúnyosan rázom meg a fejem, majd izzó tekintettel pillantok rá ismét.
- Te most ennyire hülyének nézel engem? Azt hiszed, hogy elhiszem, hogy a főnököd képes lenne idáig követni? Az a striciknél szokás... - Fúrom tekintetem az övébe. Nem lehet, kérlek nem... Azon kapom magam, hogy állok, de nem tudom, mikor is álltam fel. Eddig fel sem tűnt, de most érzem, hogy meginog a lábam alatt a talaj. Leülök, és iszok egy korty vizet, majd ismét ránézek. Nem szólok semmit, mert nem tudok.
Annyira szeretném, ha nem lenne igazam. De nem, nincs, hiszen ő a húgom, ő nem tenne ilyet, nem okozna nekem és anyának ekkora csalódást. Anya ezért kitagadná. Idegesen dobolok az asztalon, majd egy toll akad a kezembe, amit a két ujjam közt mozgatok. Még mindig túl nagy a csend kettőnk között, és kénytelen vagyok megtörni.
- Akkor? Hajlandó vagy beszélni is végre, vagy feleslegesen jöttél? - Fizikai fájdalmat okoznak ezek a kimondott szavak, de ki kellett mondanom. Igen még én is érzek, szeretem a családom, ez más lapra tartozik, mint a szerelem. Ránézek ismét, és összekulcsolom kezeimet...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 11:04 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Ahogy ott ült a székében és magyarázott, egyre jobban kezdtem úgy érezni, hogy ismételten hiába jöttem hozzá. Most is csak egyet fújt mint a rossz dudás. Így mond el az igazat, meg úgy áruld el a titkodat. Kezdem igazán elveszteni a türelmemet, ami egyenes arányosságban áll azzal, hogy rám tör a hiszti roham és nekifogok, törni és zúzni minden félét, ami éppen a kezembe kerül.
- Igazad van Ray. De engem is megérthetnél. Soha nem voltál ott amikor szükségem lett volna rád vagy amikor el akartam neked mondani valami fontosat. Most pedig azt várod tőlem, hogy teregessem ki a szennyesem előtted? – vettem vissza egy kicsit a harciasságomból, hiszen ha így haladunk akkor napestig itt ülhetünk, és mégsem lesz értelme.
Amiket mondott egészen a szívemig hatoltak. Minden szava késszúrásként vájt bele a szívembe. Tudom, hogy szeret, és éppen elég okot adtam már rá, hogy ne tudjon megbízni bennem csak úgy. Talán lehet hogy mégsem kellett volna ide jönnöm? De mégis hová mehettem volna?
- Talán igazad van. Lehet, hogy nem vagyunk elég jó testvérek ahhoz, hogy feltétel nélkül megbízzunk a másikban. – motyogtam elkeseredetten.
A következő mondataival pedig, egy könnyed mozdulattal kirántotta a talpam alól a talajt. Egyszerre vert ki a víz és rázott a hideg. Forogni kezdett velem a világ és úgy éreztem nem kapok levegőt. A hatalmas iroda percek alatt szűkült össze már-már fojtogatóan kicsi helységgé. Ha Gareth rájön, akkor egy kiadós kis vita fog kikerekedni ebből. Egy mindent elsöprő családi perpatvar.
- Na meg azoké akiknek túlzottan nagy a birtoklási vágyuk. – rejtem el a csuklómat, hogy még véletlenül se fedezhesse fel James nyomait, amik akkor keletkeztek amikor közöltem fele, hogy ki akarok szállni.
Az egyre jobban halványuló kékeszöld nyomok, már csak a rossz emlékek jelzései. Ugyan akkor zavaró bizonyítékai annak is, hogy hagytam, hogy az érzéseim irányítsanak, én hülye liba. De nem hagyhatom, hogy Ray megtudja, mennyi mindenen mentem már keresztül azalatt a közel három év alatt amióta apa meghalt.
- Az isten szerelmére Ray. Miért olyan átkozottul nehéz bennem egy kicsit is megbízni. Miért olyan átkozottul nehéz elhinned, hogy a főnököm miatt vagyok itt? James egy erőszakos pasas, aki ráadásul túlzott birtoklási vággyal küzd, és ha mind ez nem lenne elég akkor még meg is akar kettyinteni. Én beintettem neki, megmondtam, hogy felmondok, és ezt ő nem igazán vette jó néven. Ennyi. Most már boldog vagy? – néztem rá dacosan, miközben a belsőmben számtalan érzés tombolt. Többek között olyanok is, mint a harag, a csalódottság és a reményvesztettség.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:28 am

A nagybátyánk egy strici. Méghozzá az egyik legjobb, akit ismerek. Nem hiába van annyi pénze amennyi, de ő is tudott kegyetlen lenni, habár a lányait soha egyszer sem ütötte meg. Igaz a csuklójukra mért erős szorításokat, és egyszer le akarta lőni a lányt, aki el akarta hagyni. Emlékszem meg is szökött tőle az a lány, de Joe rátalált, még mielőtt felszállhatott volna az Angliába tartó géppel. Tisztán emlékszem a vitákra, hiszen alig tíz éve volt. Ő volt a legjobb lánya nagybátyámnak, és csak egy évet kért tőle Joe bácsi. Végül egyik éjjel leitatta a nagybátyámat, nyugtatót rakott az italába és megszökött. Persze Joe emberei megtalálták, bár soha nem hozták vissza, valószínűleg meghalt. Nem tudom, mit tettek vele, ebbe a részletbe nem avatott be a nagybátyám, de valahogy nem is akartam tudni...
Senki nem beszél arról, ha prostinak áll, ha a húgom esetében is ez áll fenn, ő sem fog.
- Példálózhatsz ezzel, hogy nem voltam ott, mikor szükséged volt rám, de számtalanszor kijelentetted, hogy nincs rám szükséged, mert te mindent meg tudsz oldani! Akkor miről is beszélünk? - Teszem fel neki a kérdést immár nyugodt hangnemben, de belül kétely és harag uralkodik. A tekintetem el is árul, de nem érdekel. De az ő viselkedése is sokkal többet mond, mint a szavai. Emésztem magam, mert sejtem, mi az igazság, és hallgatom a meséjét, ami talán már a harmadik verzió, amióta itt van, és nem tudok hinni. Mikor lettem én ilyen? Mióta vagyok én ilyen bizalmatlan? Talán eddig is ilyen voltam, de érthető. Semmit nem tudok a húgomról, mert már az esküvőn sem volt ott, és előtte sem láttam sűrűn.
- Add meg a cég nevét és a főnököd nevét, szeretném meghallgatni az ő oldalát is... - Sokkal jobban örülnék, ha azért menekülne, mert meglopta a főnökét, mintha kiderülne, hogy a testvérem egy prosti. Ez a két lehetőség áll fenn.
- Az üzleti életben nagyon jól mozgok, ahogy az éjszakai életben is, Talán tudok vele beszélni - Váltok immáron harmadjára taktikát, és arcomon most semmit nem láthat, csak a haragot a tekintetemben. Egyszer talán olyan remek színész lehetek, mint Joe, de már most eléggé kiismerhetetlen az arcom. A harag szándékosan csillog a tekintetemben, és ez már haladás.
- Közben elmondom, hogy miért nem bízunk anyánkkal benned. Őt is átverted, és habár nem mondja, tudja, hogy van valami titkod. Pont a délelőtt hívott fel, hogy nem mentél haza, és hogy valamit titkolsz előle. Feltűnt neki, hogy titkárnő létedre éjjel is dolgozol, hogy minden éjjel bulizol, pedig a titkárnők nem keresnek olyan jól, hogy ezt megengedhessék maguknak. Valóban meglátogatta egy fickó, aki téged keresett, és igen agresszív volt, de mondott anyánknak valamit, ami felettébb elgondolkoztató volt... - Kezdek bele egy hosszabb, ám őszintébb gondolatmenetbe. A húgomra pillantok szúrós tekintettel, miközben az arcát kémlelem. Amíg nem lesz velem teljesen őszinte, addig nem fogunk egyről a kettőre jutni...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:41 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Titok, titok és még több titok. Egyikünk sem őszinte a másikkal igazán. De ha másikban nem tudunk megbízni akkor kiben bízhatnánk meg? Tudom jól, hogy valami nagyon is bűzlik a bátyám és a nagybátyám körül. Jó szimatom van az ilyesmihez. Mégsem faggatózom. Komolyan néha úgy érzem, fiatalabb korom ellenére én vagyok az okosabb.
- Tudod mit? Azt hiszem ez volt a legrosszabb ötletem, hogy hozzád jöttem. Gondolhattam volna, hogy most is nagyívben tojni fogsz rám. Pontosan ugyanúgy ahogy eddig is tetted. – kiabáltam vele dühösen, miközben felpattantam a székemről és táskámmal a kezemben elindultam az ajtó felé.
Elegem van a feleslegesen futott körökből. Addig ameddig nem mondom el az igazat addig úgy sem fog nekem segíteni. Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz. De szeretem őt hiszen a bátyám, és éppen ezért nem is akartam neki elmondani, hogy mi a helyzet velem. Most viszont nincs más választásom. Végül is mi történhet ha megtudja? Örök szobafogságra ítél? Kitagad? Úgysem voltunk mi soha egy nagy és boldogan összetartozó család, és ezek után nem is hiszem, hogy valaha is leszünk.
- James találkozott anyával? De ugye nem csinált semmit vele? – tudakoltam meg a bátyámtól.
Nem érdekelt, hogy mit mondott anyának, nem érdekelt, hogy kiderülnek a piszkos ki dolgaim. Ha James tényleg elment anyámhoz, akkor bánthatta is. Kinézem belőle, hiszen eléggé őrülten tud viselkedni ha elborul az agya. Az anyám, pedig mégis csak az anyám. Akár mennyire naiv, akármennyire is idegesítő tud lenni néha. Akkor is szeretem és féltem, főleg ha az én hülyeségem miatt kerülhet bajba.
Pánik… Azt hiszem, ez a szó fejezi ki a bennem tomboló vihart. Eddig úgy gondoltam, elég erős vagyok ahhoz, hogy mindennel elboldoguljak, hogy mindent a magam hasznára fordítsak. Most pedig ez a csodás világ amit magam köré építettem egy pillanat alatt omlott össze.
Vége… Itt az ideje, hogy elmondjam. Színt valljak. Gyűlölöm, de meg kell tennem. Muszáj… Addig kell megtennem ameddig van esélyem megtenni.
- Minden az én hibám. Nem kellett volna eljönnöm. Hagynom kellet volna. Azt mondta én vagyok a legjobb. Azt mondta… - rogytam le a padlóra, miközben egy rakoncátlan könnycsepp végiggördült az arcomon. Összetörtem. Nem túlzottan jellemző rám, de mégis megtörtént. Ennyi volt eddig bírtam.
Gyűlölöm, hogy így érzek és azt is, hogy ilyen vagyok, de mit tehetnék? Egy hülye liba vagyok, semmi több.
- Ray… Félek tőle! De a lelkem mélyén mégis azt érzem, hogy hozzá tartozom. Nem… Nem tudom, hogy mit csinálhatnék. – mondtam immáron zokogva.
Tudom jól, hogy azzal, ha nekifogok bőgni azzal nem érek el semmit, de legalább kiadhatom a benne felgyülemlett indulatokat. Az pedig, hogy Ray itt van és szemtanúja lett, annak ahogy összetörtem, talán ad egy kisebb lökést annak, hogy megpróbálunk végre normális testvérekként viselkedni és rájöjjünk mi mindent rontottunk el a hosszú évek folyamán.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 7:13 pm

Hallom húgom szavait, de nehezen jut el az agyamig az értelmük. A fülem bedugul, és kénytelen vagyok megtámasztani a homlokomat, hogy a fekete foltokat elűzzem. Kicsit szédülök mellé, ami betudható az eddigi stresszhelyzeteknek. Ennek a tetőpontja már a húgom volt. Idegileg és testileg is kimerültem, ráadásul kések a megbeszélt találkozómról családi gondok miatt. Vagyis az, hogy gondok, az nem kifejezés, ez már válságszámba tudható. Megfáradt tekintettel pillantok húgomra, mikor azt kérdezi, bántotta-e az a fickó anyánkat.
- Tettekkel nem... Szavakkal inkább... És persze az igazság sokszor fájdalmasabb, mint egy hazugság nem igaz? Hozzám küldte ezt a James-t, az már csak a véletlenek összjátéka, hogy te is hozzám jöttél - Húzódik keserédes mosolyra a szám, miközben hangom megtörté, rekedté válik. Még egy korty vizet leerőszakolok torkomon, majd fel akarok állni, de gyengének érzem magam hozzá, az asztalnál ülve figyelem, ahogy összeomlik előttem.
Könnyei az arcát áztatják, sminkje elkenődik, ahogy a könnyei utat törnek... Kimondatlan vallomás, ez az amit tudni akartam, mégsem tölt el elégedettséggel. A húgom egy prosti. Érzem, ahogy az arcomból kiszáll a vér, és a tenyerem izzadni kezd. Tudnom kellett az igazat, de most mégsem akarom tudni már.
- Ilyenek a stricik. Ha egyszer hozzászegődsz, nem menekülsz... - Végre sikerült erőt gyűjtenem, hogy felálljak, teszek pár lépést, tétova lépések. A könnyekkel sosem tudtam mit kezdeni. Ahogy apám temetésén sem ment anyám mellé állnom, mikor sírt. Sosem sírtam, még gyermekként sem. Mikor megszülettem, akkor sem, azt hitték meghaltam, mert egy hangot sem adtam ki. Most mégis oda akarok hozzá menni, de nem megy. Mintha gyűlölném a könnyeket. Valahol mélyen így is van.
- Te egyikükhöz sem tartozol... Egyikükhöz sem tartozhatsz! - Guggolok végül le hozzá, és magamhoz szorítom, de közben gondolataim elkószálnak. Talán Joe segítségét kellene kérjem, ő nagyobb hal abban a világban mint én. És van egy sejtésem, hogy talán még ennél a James-nél is nagyobb. Lassan 30 éve van ebben a világban... Talán megtesz nekem egy szívességet. Faye mégiscsak az unokahúga...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 11:45 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


A megkönnyebbülés lágy takaróként burkol körbe. Anyám jól van… Legalább is testileg mindenképpen. Ez pedig jó. Viszont az, hogy James tényleg idejön, az nagyon-nagyon nem jó. De hát miket beszélek én… Úgy is tudtam, hogy ez lesz a vége. Idejön, megtalál és nekem végem.
Egyszerűen nem tudok mit mondani arra, ami történt. Száz és száz dolog kavarog a fejemben, de egyiknek sem tudok hangot adni. Úgy érzem, mint ha egy mázsás követ, tettek volna a mellkasomra. Igen is a szavaknak van súlya. Nem is kevés. Főleg olyankor, ha az embernek az élete múlhat rajta. Nem szó szerint… bár még az sincs kizárva. Bár ismerem már annyira James-et hogy azt nem tenné meg, főleg úgy hogy tetszem neki. De hogy ebből mi igaz és mi nem, azt csak is ő tudhatja. Én csak a jelekből és a lányok közötti pletykákból tudok építkezni, ezen a téren.
- Azt hittem tudom kezelni… de tévedtem. Teljesen megőrült, amikor megtudta, hogy el akarok jönni tőle. És most… nem tudom mit kellene tennem. – szipogtam rekedtes hangon.
Tudom, hogy nem jól kezeli a síró nőket, de nem tehetek róla. Az érzéseimet nem tudtam kordában tartani. Ez most egy ilyen szituáció. Nem tehetek ellene semmit, bármennyire is szeretnék.
- Ray… Én… - kezdtem bele egy mondatba, de az újra felszínre törő könnyim nem engedték, hogy befejezzem.
Úgy kapaszkodtam bele a bátyám ölelő karjaiba, mint egy elveszett kislány, aki végre hazatalált. Még mindig szaggatottan vettem a levegőt, a zokogásom utóhatásaként, de azért valamennyivel már nyugodtabb voltam.
Féltem, rettegtem, hogy a családom eltaszít magától, ha rájönnek a dolgaimra, de Gareth most, éppen az előbbi tettével bizonyította be, hogy minden hülyeségem ellenére szeret, még akkor is ha ezt nem mindig sikerül neki a legtökéletesebben kimutatnia.
- Mond meg mit tegyek… és megteszem. Bármit megteszek… csak segíts nekem. Kérlek. – szipogtam, miközben elengedtem a bátyámat és óvatos szakértelemmel elkezdtem törölgetni a sminkemtől és a könnyeimtől maszatos arcomat.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 8:59 am

Ez a helyzet számomra több mint fájdalmas. Már maga a könnyek miatt. Sosem tudtam mit kezdeni velük, és kiríttam a többi gyerek közül, mikor eltörtem a kezem, és még egy jajszó sem hagyta el a számat. Apám belém nevelte, hogy egy férfi soha nem sír, soha nem mutatja ki a fájdalmat. Annyira belém ivódott, hogy az arcomon megjelenő fájdalom, és a mellé párosuló érzések fizikai fájdalmat okoznak. Úgy érzem, ezzel okoztam csalódást az öregemnek, pedig sosem voltunk olyan jó viszonyban.
A húgom, ő volt a mindene már akkor is, mikor még anyám terhes volt vele. Talán ez is segített abban a döntésben, hogy elköltözzek otthonról. Lázadó voltam vele szemben, mégis a halála megviselt. Ahogy anyámat is, akit képtelen voltam megölelni, mikor megláttam könnyáztatta arcát. Tisztán emlékszem, ahogy magához szorít, én pedig tehetetlenül állok ott, mint valami szobadísz, vagy egy szobor.
Most mégis szorosan ölelem magamhoz a lányt, aki a húgom, és mégsem viselkedtem vele úgy. Pedig isten a megmondója annak, hányszor közeledtem felé, hányszor akartam jobbá tenni a viszonyunkat, mindhiába. Folyton eltaszított, most mégis én vagyok az, akinek a segítségét kéri. Biztos vagyok benne, hogy azért pont hozzám jött, mert van elég pénzem ahhoz, hogy elintézzem...
Én nem fogom a húgomat kivásárolni. Azt hiszem így működik. De a nagybátyám ezt nem engedte annál a lánynál...
- Rossz futtató talált rád... De többnyire mindenhol így működik, ha egyszer alákerülsz, soha nem szabadulsz, csak ha meghalsz... Vagy kivásárolod magad nem igaz? De én nem fogok neki fizetni! - Szólalok meg, miközben a sminkjét igazítja. Talán a nagybátyám segítségét kérem, hátha képes segíteni. Vagy tanácsot adni, de valahogy le kellene állítani. Még magam sem tudom, hogyan, de szerencsére nem tudja a fickó hol lakom, így vihetem oda is akár.
- Egyenlőre nyugodj meg... Kérsz kávét? - Kérdezem a kávékiöntővel a kezemben, miután magamnak már kitöltöttem egy jó adaggal. Ha kér töltök neki is, de addig előhalászom a cigarettám, hogy végre rágyújthassak. Ideges vagyok, mely a tekintetemen is látszik, nem szólok, csak mélyen magamba szívom a cigaretta füstjét, és kifújom a nyitott ablakon. Hamarosan indulnom kell a reptérre, hogy végre kikapcsolhassam az agyam Leával. Egy pár másodpercre lehunyom a szemeim, és gondolataim távol járnak. Kissé ködös tekintettel pillantok a húgomra, és egy korty kávé után a tekintetét kutatom.
- De most pár napig egy hotelben kell laknod, el kell utaznom hétvégére... Amint visszajövök megoldjuk, de... - Itt elakadok, szívok egyet a cigimből, majd laza mozdulattal elpöckölöm a csikket, hogy egy újabb szál kerülhessen a kezembe. Szórakozottan fújom ki a füstöt, miközben a meggyújtatlan cigivel játszok ujjaim közt. - De ugye nem akarod ezt folytatni? - Gyújtom meg végül a cigit. Erre szükségem van most. Féloldalasan az ablakpárkányra ülök, az egyik lábamat feltéve rá, hogy onnan nézhessek vissza a húgomra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:59 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Sok hibát követtem már el életem során, de több olyan van köztük amit még sem bánok. Az vagyok ami, és az is maradok… legalább is még egyenlőre. Mit sem változtat ezen az, hogy James a közelemben van vagy éppen nincs.
Rosszul választottam. Azt hittem ő más mint a többi. Azt hittem vele könnyebb lesz minden, de nem. Sőt mi több…
- Ezt nem teljes értem… Akkor mégis mit akarsz csinálni? – néztem értetlenül a bátyámra, mialatt a kézfejemmel törölgettem maszatos arcomat.
Nem gondoltam, hogy kivásárolna, de akkor mégis hogyan fog rajtam segíteni? James nem olyan könnyű eset, akit egy kis ejnyebejnye meg fenyegetés megakadályoz. Igazából nem nézné ki belőle senki, hogy lányokat futtat és komoly dühkezelési problémái vannak, de ezek ellenére mégis igaz.
- Nem kérek semmit. De te se kérd hogy nyugodjak meg. Mégis hogy nyugodhatnék meg? Hiszen te magad mondtad, hogy ide fog jönni Vegas-ba. – pánikoltam be ismételten, hiszen ha nem tud rajtam segíteni és James idejön akkor mindennek vége.
Lehetséges, hogy túldramatizálom a dolgot? Ki tudja. De minden esetre nem kívánom senkinek, hogy a helyembe kerüljön. Szép volt és jó volt ameddig tartott, de ettől én többre vágyom. Nem anyagilag vagy ismeretségileg, sokkal inkább érzelmileg és szellemileg. Persze a ragyogás és a csillogás magával ragadó, de zűrös is tud lenni egyszerre.
- Lucy-val a Hilton-ban szálltunk meg. Nem igazán tudtam, hogy mi lesz ha találkozunk, úgyhogy gondoltam jobb ha inkább nem megyek egyenesen hozzátok. – válaszoltam kicsit elgondolkozva.
Szegény Lucy, legalább annyira ki van borulva, mint én. Csak hát ő egy kicsit rosszabbul viseli. Most pedig még ez is, hogy a bátyámnak el kell utaznia…
Hogy folytatnám e? Őszintén? Fogalmam sincs. Szerettem, hogy zsongnak körülöttem az emberek. Hiszen a lételemem a csillogás és nyüzsgés, de megér ez ennyi szenvedést és hazugságot? Arról már nem is beszélve, hogy mi lesz akkor, ha el jön az az idő amikor szeretnék magamnak családot. Egy igazit. Egy szerető családot. Férjet és gyerekeket? Ilyen múlttal lehetséges ez egyáltalán? De ugyanakkor hiányozni is fog ha nem élhetek abban a csillogásban amihez már olyan nagyon hozzászoktam. Szóval fogalmam sincs arról mihez kezdek.
- Őszintén? Fogalmam sincs Ray. Azóta, hogy Apa meghalt, minden olyan zavaros lett körülöttem. De abban a világban megtaláltam azt ami hiányzott az életemből. Szerettek és szükségük volt rám. Ha csak egy napra is, de az éreztették velem, hogy én is érek annyit, mint bárki más, sőt. – vallottam be a valódi érzéseimet a bátyámnak, miközben összeszedtem magam, feltápászkodtam a földről, és végre újra erősnek és magabiztosnak éreztem maga. Ami igazán nagy szó azokután amit az előbb itt produkáltam.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 7:52 am

Ana a húgom, és szeretem, ám most mégis azzal kell szembesülnöm, hogy egy prosti lett, akit üldöz a futtatója. Hogy mit érzek most? Csalódottságot, fájdalmat, és bánatot. Gyűlölöm ezeket az érzéseket, és néha azt kívánom, bár olyan érzéketlen szemét lehetnék, akinek mutatom magam. Néha nem akarom, hogy a családom fájdalmat okozzon, mégis megteszi. Viszont annak örülök, hogy anyám nem a halálhírével hívott fel, azt nem tudtam volna kezelni. Némán csóválom meg a fejem, és egy pillanatig fel sem fogom szavai értelmét.
- Hogy mit? Szerintem az a legjobb, ha nem sokat tudsz. Nem kell neked mindenről tudnod, legyen elég, hogy megoldjuk, és békén fog hagyni! - Mondom szigorú pillantással, majd kidobom a csikket az ablakomon. Tisztában vagyok azzal, hogy rengeteget dohányzom mostanában, de amikor ilyen híreket kap az ember, amilyet most, elnézhető. Meg ugye valamiben meg kell halnom, nem igaz? Keserű mosolyra húzódnak ajkaim, miközben a cigaretta óvatosan csusszan ajkaim közé. Kattan a gyújtó, és mélyen letüdőzöm a nikotint. Lustán fújom ki az ablakon, és percekig nem szólok semmit. Talán az idegein táncolok ezzel, de sosem voltam sokáig ideges. Egy szer kiadom magamból, és bár utána forrongok, arcom nem sokat mutat. Most épp az olvasható le róla, ahogy a gondolataimba mélyedve próbálom kitalálni, mit is tehetnék.
- Márpedig le kellene nyugodnod. Igen idejön, mert anyámnak volt annyi lélekjelenléte, hogy ide küldje hozzám, hogy leépíthessem, de neked nem volt annyi eszed, hogy felhívj előtte? - Nem tehetek róla, a húgom képes ismét idegességet varázsolni a már így sem nyugodt arcomra. Mesteri szinten ért hozzá, hogyan idegesítsen fel fél perc alatt. Idegesen pillantok a csuklómon pihenő ezüst órára, és rájövök, hogy nekem lassan indulnom kell a reptérre. Még szerencse, hogy magángéppel megyünk. Gyűlölném ilyenkor a tömeget, meg a magángépen vagy egy olyan hely, ahová a személyzet nem teszi be a lábát, ha ott vagyok.
- Azóta, hogy Apa meghalt, én sem vagyok a régi. Feszült és ideges vagyok ... Egyfolytában! De ez nem jogosított fel téged arra, hogy prosti legyél. Itt voltam, beszélhettünk volna, de te folyton ellöktél. Mégis mit vártál? Hogy majd mindig könyörögni fogok neked? - Hangom nyugodt, de egyben számon kérő is. Nagy köztünk a korkülönbség, én csak úgy jöttem, nyilván mert kiszakadt a gumi, vagy egyáltalán nem volt gumi, de már késő volt, hogy abortuszra menjen anyám, állítólag úgy meghúztam magam, hogy észre sem vettek, csak miután anyám a fél terhességét túl volt. Úgy tűnik élni akartam. Lányanyát csináltam anyámból, és ezt apám néha éreztette is, hogy nem akart huszonegy-néhány évesen apa lenni, de akkor tehetett volna ellene. Itt vagyok, és jobb üzletember vagyok, mint gondolta, hogy leszek. Bezzeg a húgom, ő tervezett volt, és tökéletes, és várták, mint még soha semmit, miközben én le sem voltam szarva. Ott voltam 12 évesen, és én voltam az egyetlen, aki nem várta őt, féltékenyen néztem, ahogy a szebbnél szebb ruhák kerülnek a kis szekrényébe, és imádkoztam, hogy ez csak egy rossz álom legyen, de végül megszerettem. Most mégis ellök magától sokadjára.
Kipöccintem a csikket, majd leszállok a párkányról. Odasétálok a húgomhoz, és kezeim közé fogom az arcát.
- Te többet érsz, mint egy olcsó prosti, többet el tudsz érni az életben, kérlek... Nem, könyörgök anyánk miatt, hogy ne folytasd ezt tovább. Apánk halála óta minden nap rettegek, gyenge a szíve... Hisz te tudod a legjobban! - Mikor voltam én utoljára olyan, aki nem találja a szavakat? Mikor éreztem utoljára azt a maró érzést a szememnél? Apám temetésekor, de akkor sem könnyeztem. Nem is akarok. Csak nézem húgom tekintetét, és tudom, hogy szavaim mit sem érnek majd....
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 7:28 pm


Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként?

Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.


Hatalmas megkönnyebbülés járta át a testem és a lelkem, a bátyám szavai hallatán, de valahogy mégis tartottam tőle, hogy mire készülhet. Tudom, róla, hogy szeret és sokat jelentek a számára, pontosan úgy, ahogy ő nekem. Mégis folyamatosan megbántjuk egymást. Amikor ő próbált felém nyitni akkor én löktem el magamtól, amikor pedig én nyitottam, akkor ő taszított el. De végül is valamilyen szinten érthető, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, hiszen akkora köztünk a korkülönbség. Ha anyámék eltolják még egy kicsit a születésemet, akkor akár azt is gondolhatnák, hogy az ő lánya vagyok. De így, csak az idegesítő és folyton bajba keveredő hugica szerepét tudom betölteni az életében.
- Megbízom benned, de ugye nem fogsz semmi butaságot csinálni? – néztem mélyen a szemeibe, miközben mindenféle zagyvaság lejátszódott az agyamban. A legtöbb ötletemnek egy szép, lakájos kis cella volt az eredménye.
Túl sokat füstölög. Előbb vagy utóbb baja lesz belőle. De nem szólhatok bele abba, hogy mit csinál. Felnőtt ember, ugyan úgy mint én is. Így aztán, ha azt szeretném, hogy ő ezt tiszteletben tartsa akkor nekem is azt kell tennem az ő dolgaival kapcsolatban. De ez az idegtépő csend és nyugtalanító füstölgése akkor is az agyamra megy. Ennél idegesítőbb dolgot nem is tudok elképzelni.
- Könnyű azt mondani. Na és mégis mit kellett volna mondanom? „Szia bátyus! Itt az egy szem hugicád, aki luxus prostinak állt, de megszökött a stricijétől a legjobb barátnőjével, aki szintén prosti. Csak azért hívlak, hogy ne lepődj meg ha James beállít hozzád, engem keresve.” Vagy mégis mit szerettél volna hallani? – kezdtem el újra harciasabban és hevesebben beszélni.
Ez a kis összeomlás éppen elegendő volt ahhoz, hogy kiadjam magamból minden félelmem, fájdalmam és szenvedésem. Most viszont már újra az a magabiztos és nyughatatlan csaj vagyok akit mindig mindenki láthat a nagyvilágban. Látom, rajta, hogy sietne valahová, szóval nem is nagyon szeretném tovább rabolni az idejét, de ezt akkor is meg kellett beszélnem vele, minél hamarabb. Különben nem biztos, hogy tudnám kezelni a helyzetet.
- Oh igen, mert te olyan tökéletes vagy és voltál mindig is. De emlékezz csak vissza, hogy mindig te voltál a mindenem. te voltál az akiért mindenemet feláldoztam volna, csupán azért, hogy veled lehessek. Hogy szentelj nekem egy kicsit több időt, hogy végre olyan legyen, mint ha tényleg lenne egy testvérem. De te mindig lepattintottál. Így nőttem fel! Mégis mit vártál? Huss csak úgy eltűnik minden sérelmem, mert egyszer az életben kíváncsi voltál rá, hogy mi van velem? – vad és harcias vagyok, de pontosan ilyennek érzem magam, hála az emlékeknek amiket az előbbi mondataival felidézett bennem.
Fáj! Hogy ne fájt volna. Végül is csak egy kislány voltam, aki imádta a bátyját, de a bátyja nem sokat törődött vele. Játszott velem ha együtt voltunk. Ott volt és vigyázott rám amikor először egyedül jöttem le a lépcsőn. De valami… Nem is tudom igazából megfogalmazni, hogy mi, mégis hiányzott a kapcsolatunkból.
- Gareth én… - erre nem tudtam mit mondani. Hiszen igaza van abban amit anyával kapcsolatban mondott, de az amit rólam mondott… Csupa hazugság. Mennyit érek én ugyan? hiszen egy sérült lelkű selejt termék vagyok, akinek még soha nem volt egy normális kapcsolata vagy éppen baráti köre. Akiket a barátaimnak gondoltam, azokat csak a fény és a csillogás érdekelte, semmi más. Én viszont ennél többre vágyom. Én egy igazi életet szeretnék magamnak, amiben elismernek és szeretnek. Ha ehhez az kell, hogy odaadjam magam valakinek akinek elég sok pénze van ahhoz, hogy megfizessen, hát akkor megteszem.
- Azt hiszem jobb ha én most megyek. – mondtam, miközben elrántottam az arcom a kezei közül, és már úton is voltam, immáron másodjára, az irodájából kivezető ajtó felé.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:05 pm

Unottan pöccintem ki a cigicsikkemet az ablakon. Több most nem kell. Levezettem a feszültséget, inkább indulnék már, de még szavaival itt tart engem.
- Sosem teszek butaságokat, csak amit ilyenkor kell, ne aggódj, nagy fiú vagyok! - Felelem félmosollyal az arcomon, de hamar el is tűnik onnan, ahogy ismét elkezd kikelni magából. Ez az én húgom. Semmiségeken akad ki, és képes a bolhából elefántot csinálni. Halvány félmosollyal csóválom meg a fejem, miközben az íróasztalomhoz lépve kapcsolom ki a gépemet, keresem elő a tárcám és a kocsim kulcsait.
- Végül is szeretem az őszinte beszédet, tudod nagyon jól! Így is, és úgy is rettenetesen fáj a tudat, hogy a húgom egy prosti, de talán ha őszinte vagy, nem fáj annyira - Hangom nyugodt, talán ez is felidegesítheti, de nem hagyom egyedül elmenni. Ha jól számolom, még 2-3 órán belül ideérhet az a szemét alak, addig elviszem a hotelba, legalábbis ez a tervem.
Nem akarom, hogy baja essen, de önző is vagyok, és ráadásul iszonyatosan fáradt, apám nővére és annak a fia pedig számítanak rám. Velük még ritkábban találkozom, mint anyámmal, de Barcelona nem itt van a szomszéd utcában. Már arra sem emlékszem, hogy kerültek olyan messze, csak azt, hogy a húgom nem szeret bájologni velük, de nem is vinném most el. Önző vagyok, de csak mert 12 éves koromig egyke voltam, és élveztem.
- Nem vagyok tökéletes, de még te sem ismerhetsz meg úgy, ahogy szeretnéd. Vannak dolgok, amiket sosem mondok el neked, de javítani akarok a kapcsolatunkon, viszont kérlek ne kiabálj velem többet! - Nézek rá szigorú tekintettel, majd figyelem ahogy ki akar menni.
- Inkább elvinnélek, ha engeded. Útba esik, amint visszatérek hozzám költözöl, és nincs vita! - Folytom belé remélem a szót, tudom, hogy gyűlöli Kath-et, de majd minden elmondok neki róla... Kinyitom az ajtót, majd a liftben megszólalok.
- Kathy nem a pénzem miatt van velem. Az apja levakarhatatlanul könyörgött, hogy mentsem meg a cégét, én pedig próbáltam lekoptatni azzal, hogy a lánya kezét kérem, ő pedig belendült, és beleegyezett... Látod? Én is követek el hibát... - Mondom, majd csendben viszem a szállodához, hogy folytathassam utamat, hiszen millió dolgom van még...

//Bocsi, hogy lezártam, de felesleges húzni tovább, élveztem a játékot, remélem írsz egy zárót Razz Very Happy //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Gareth & Ana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth & Ana   Gareth & Ana Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Gareth & Ana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gareth & Ana
» Lea & Gareth
» Gareth & Ana
» Lea & Gareth
» Agatha@Gareth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-