KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nate & Nicky Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nate & Nicky Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nate & Nicky Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nate & Nicky Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nate & Nicky Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nate & Nicky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:31 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagy levegőt vettem, és felkeltem. Rohdt nehezen ment, mert az elmémből nem tudtam kizavarni azt, hogy hova megyek, és miért, azt se tudtam, miért csinálom az egészet, aztán eszembe jutott. Mert a szemét nagybátyám eladott. A pasihoz este felé kellett mennem, így volt egy napom. Megmosakodtam, hajat modtam, hagytam, hogy tejfölszőke hajam össze-vissza álljon, nem akartam megmondani, neki, mit csináljon, a zselét meg utáltam, úgyhogy inkább csak hagytam a fenébe. Aztán vettem egy sötétkék feszülős nadrágot, és egy csíkos felsőt. Legyűrtem valamit reggelire, aztán elköszöntem a háztól, ha már vissza nem jövök. Nem, nála fogok lakni. Felsóhajtottam, és idegesen megkerestem a telefonomat, a kábelét, a fülhallgatót és mindent bevágtam egy táskába. Még volt egy órám. Arra gondoltam, hogy elsétálok odáig és jól van, vagy felülök a metróra, de mikor kiléptem a házból egy autó állt előtte. Felnyögtem. Tuti nem az enyém volt, tekintve, hogy nem tudok vezetni, és a kocsi magában annyit ért, hogy két évig semmi pénzügyi gondom nem lenne.
Megpróbáltam kikerülni, hogy megyek egyedül, de hamar be kellett látnom, hogy ez esélytelen. Mikor kiléptem a házból megszünt a magánéletem, és ha nincs is itt, ő a főnök. Ajkamba haraptam, megráztam a fejem. Ilyen nincs. Majd megadó sóhajtással bevágtam magam az autóba, és kapcsoltam magamnak The Srcriptet, hogy kicsit higgadjak. Kifelé meredtem, meg se próbáltam meszélgetést kezdeményezni a sofőrrel, nem, csak én akartam lenni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mikor megálltunk kiszálltam, és leesett állal néztem az építményt, majd mentem arra, amerre vittek, így kerültem egy kanapéra, aztán egy idő után mintha meggondolták volna magukat, áttoltak egy szobába,a hol minden nagyon... szabályos volt, De nem is csak az. Ismertem ezeket az ajtókat. Ezeken nem szűrödik be hang... de ki sem. A falak ugyan üvegből voltak, de volt rajtuk redőny, hogy esély se legyen a kilátásra. Gyakorlatilag egy ketrecbe kerültem. egy nagyon szép, de erős ketrecbe. Számba haraptam, és az asztalnak dőltem. Az óra idegesítően hangosan kattogott, szine éreztem mindenemben.
Próbáltam elszakadni a testemből, minden külső dologgal megszakítani a kapcsolatot, és Nate-et, magamban így hívtam, fene se tudja, hogy mit akar, hogy hívjam, csak egy gazdag helyes férfinek láttam, és nem kötöttem hozzá, amiket hallottam róla, pedig azok eléggé... nyugtalanító dolgok. Arra se gondoltam, hogy tíz évvel idősebb nálam. Fura, most lettem csak tizennyolc, most értem csak el a határt, mikor egyáltalán el lehet kezdeni ezt a munkát, és míg mások hónapokat várnak valakire, nekem az első hetemen megjött ő. És abból, amiket mondtak róla... hát... Jobb lesz, ha vigyázok magamra. Nem tudtam, mi lesz, miután megjön, de azt tudtam, hogy most még viszonylag szabad vagyok, viszont miután belép ide... de nem volt más választásom, hiszen... Nem volt semmi pénzem, nem tudtam másból pénzt szerezni, ha nem maradok itt, mehetek az utcára. Akkor már eladom inkább magam neki, annyira nem lehet rossz, hiszen mégiscsak egy üzletember. Kifújtam a levegőt, beletúrtam hajamba és az ajtót néztek. Tik-tak, idegesítően múlnak el az utolsó szabad másodperceim.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 11:43 pm


Nem kapkodom el a dolgot, nem szokásom, pedig megőrülök a kíváncsiságtól. Próbáltam kiéheztetni magam a nagy találkozás előtt, hogy jól ki tudjam próbálni az új játékom, hát úgy két napig bírtam, mára már kellően szétvet a vágy és ettől ideges is vagyok. Hiába, nekem ez a kikapcsolódás. Igazán élvezetes kikapcsolódás. Majd próbálok azért nem annyira nekiesni, a törött játék nem jó játék és újat sem akarok venni. Az a pár kép elég meggyőző volt, kimondottan az esetem, de hát nem is fizettem volna olyanért, aki nem jön be. Estére tettem a találkozót, napközben dolgozok, ki nem hagyom, pont ez az oka annak, amiért a kapcsolatnak ilyen fura formáját választom, de nem látok benne semmi rosszat, nekem ez a megszokott, mások véleménye meg nem érdekel. Semmiben sem. Remélem nem lesz engedetlen... Igaz fiatal még, de ez is kikötés volt, ilyet akartam, nevelni viszont nem akarok... Pont ezért is küldtem érte autót, még a végén elkóborol nekem... Na szóval ki akarom élvezni, azt meg csak akkor lehet, ha senki nem zavar meg, munka után. Nem erőltettem meg magam, a vártnál kicsit korábban is érkezek haza, mire képes az újdonság varázsa... Szokásos öltözetben szállok ki a legújabb és legdrágább sportautómból. Zakó és ing, ezek elmaradhatatlanok nálam, meg persze a zakóhoz illő nadrág, elegáns, kínosan tiszta cipővel. Nem csapok zajt, hangtalanul surranok a házban, még a személyzetet sem méltatom köszönésre, csak intek nekik, egyenesen a dolgozószobám felé tartok. Hát izgulok vagy mi, pedig nem szoktam és okom sincs, csak az újdonság varázsa... új játék. Nyílik az ajtó, én meg belépek és egyből csukódik is, de nem megyek közelebb. Még nem.
- Üdv itthon Nicky – pofátlan az üdvözlés és egyből becézni is kezdem, de megtehetem. Az enyém.
- Megvárattalak? – pillantok drága karórámra, az benne a legjobb, hogy nincs belőle több a világon. Megérte azt a szemérmetlen összeget.
- Erre kényes vagyok, jobb, ha tudod. Egyébként Nate vagyok, de gondolom tudod – lépek közelebb hozzá és még kezet is nyújtok elvégre úriember vagyok. Nem csapok bele a közepébe, pedig uhh de akarom.
- Mesélj magadról – a kanapé felé intek, hogy üljön le, én meg olyan kéjes pillantással nézem, hogy már a szememmel vetkőztetem, annyira akarom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:11 am




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Itt minden olyan nagyon nagyon más volt, minden olyan csendes és nyugodt, nálam még reggel éreztem, ahogy elmegy a metró, remegett az ágyam is, itt viszont még egy dudálást sem hallok, ez az egész olyan végtelenül tiszta... szinte már kínosan feszült, úgy érzem, kakukktojás vagyok itt, még akkor is, ha tudom, hogy tiszta minden ruhám, és én is frissen mosakodtam. De nem, én nem vagyok itt jól. Számba harapva hunytam le a szemem. Ez nagyon nem jó, ez az egész csak növeli az idegességemet, amit amúgy se kéne fokozni. azt az egy csomózott, barna karkötőmet piszkáltam, ami volt rajtam a normális ruhán kívül és az órát néztem... elütötte a hetet. Nehezn fújtam ki a levegőt és lehunytam a szemem. Nem tudtam eldönteni, mit akarok, hogy itt legyen, és essünk túl a határvonalon, vagy hogy ne és álldogálhassak még magamban sokat, hogy összeesküvéselméleteket gyárthassak. Öklömnyi volt a gyomrom, számat szivogattam, ez a világ egyik leg lehetetlenebb helyzete.  
 Aztán hirtelen nyílt az ajtó és utána már csukódott is és ő ott állt előttem, kellően távol ahhoz, hogy ne érezzem úgy, hogy hátrálnom kell. Megrándultam az üdvözlésére, de csak épphogy, ujjaim kicsit erősebben szorították az asztallapot. A szavakban külön semmi nem fáj, együtt viszont már elég durva jelentése van. Valami olyasmi, hogy már hivatalosan is az övé vagyok, ezt akarta érzékeltetni és sikerült is. Nem vagyok idióta. - Üdv - Válaszoltam, és ugyan eddig kerültem pillantását, végül szemébe néztem, zöld íriszem találkozott az övével és hirtelen egészen biztosan tudtam, hogy itt nincs semmi tévedés. Olyan, amilyennek mondták. Nem mondok semmit az órájára, noha már most láttam, hogy abból egy ország kényelmesen ellene egy egész évig. De nem mondom, gyönyörű darab. - Nem, azt hiszem, én jöttem korán - Mosolyodtam el halványan, és lenyeltem azt, hogy ha az eredeti terv szerint jöttem volna, gyalog, akkor minden időben lenne. Kéznyújtására előre lépek és megfogom a kezét, nem túl erősen, az enyém kisebb, mint az övé. - Igen, örülök - Nem volt teljes egészében igaz, de így illett.Utána leültem a kanapéra, mert arra intett, így engedelmeskedtem, ugyan láttam rajta, hogy kérdése ellenére teljesen más érdekli. Mondjuk én ruha nélkül. Nem tudtam, pontosan mi érdekli... De azzal tisztábban voltam, hogy minél rövidebb lesz annál jobb. Úgy döntöttem, azt nem mondom el neki, hogy mi történt a családommal, a pénzemmel...így azt is megtartottam magamnak, hogy miénk a világ legnagyobb elekteonikai cége, mely minden városban jólmenő üzletet nyitott Európában és Amerikában egyaránt. Gondolom úgyis észre vette már, hogy a vezeték nevem ott van a dolgokon. Egyébként sem szeretek erről beszélni. Felsóhajtottam. - szeretek olvasni, zenét hallgatni, szabadidőmben festek és zenét írtam. A haverom eltörte a gitárom, részegen belelépett, szóval már nem tudok írni. - Vontam vállat. Hát igen... De nem fogom kifizettetni vele, mert neki sincs semmi pénze.
Szerettem volna tudni, hogy itt mik a szabályok, mármint mondjuk egész nap itt kell lennem, vagy napközben elmehetek amerre akarok, van-e valami, amit elvár tőlem, mi a napirend, meg ilyesmi. - és van valami, amot tudnom kéne? Mármint szabályok vagy olyasmik. Mert nekem nem momdtak sokat - Túrtam hajamba ránézve. Attól függetlenül, hogy áradt belőle a vezetői erő ~ és a kanosság~ jóképű volt, helyesnek mondtam volna.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 9:04 pm


Néha azért még én is elképedek a meredek ötletemen, hogy vegyek magamnak valakit... Tisztára, mint a rabszolgatartás. Hát mondjuk szexrabszolga... Mindegy, kell és kész, a társadalmi normáktól meg messze állok, szóval pont jó ez így. Mondhatni ebben a városban elfogadott. Amikor meglátom végre élőben... Hát igen, pont ilyen kell nekem. Látszik rajta mennyire ideges, komolyan mondom olyan kis édes így. Inkább legyen kicsit visszahúzódó, mint akaratos, az én vagyok, rendszabályozni meg nem akarom, annyira. Zavarba hozom a kijelentésemmel meg a kézfogással is talán, kisebb a keze, de pont illik az enyémbe és el tudom képzelni, ahogy mindenhol hozzámér vele. Hm, már alig várom. Olyan ez az egész, mint a netes vásárlás. Nem nagyon szeretem, mert elég becsapós képről vásárolni, ugyanakkor praktikus... Nos, Nickyt is képről választottam, de ő volt a legjobb választásom. Feltéve, ha az ágyban is elég odaadó. Intek a kanapé felé, olyan kis szerencsétlenül álldogál ott, mindjárt meg is sajnálom. Megvárom, amíg leül, aztán követem én is. Direkt nem előzöm meg, így jó közel tudok ülni hozzá. Persze nem túl közel, mondjuk karnyújtásnyira, éppen csak nem mászok be a privát terébe, de felé fordulok és elég behatóan nézem, miközben a válaszát hallgatom. Tudok róla sokmindent, akárkit nem engedek be a házamba, az ágyamba meg főleg nem. Tudja mit akarok, ez jó pont, olyat mesél, amit nem tudtam.
- Aha, ez jó, de nem az érdekel milyen zenét szeretsz – kötök azért bele, csak, hogy piszkálhassam. Pedig érdekel.
- Alkalomadtán majd azért megmutathatod, mit tudsz a gitárral. Úgy sejtem lesz időnk – sokatmondóan vigyorgok rá. Az időnk nagy részét úgyis az ágyban töljük majd, de végülis ez a kapcsolatunk alapja. Elgondolkodok a kérdésén. Nagyon üzletiesen beszél rólunk, ami mondjuk nem baj, de mindenesetre... A fenébe, erre nem gondoltam. Annyira el voltam telve magammal, hogy lesz egy saját emberi játékszerem, hogy nem gondolkodtam, mik is lesznek a szabályok.
- Tényleg most akarod megtudni, mikor kell kelned reggel? Egyébként velem együtt, de utána azt csinálsz, amit akarsz... estig. Ha meg más program van, előre tudni fogod, de ne most... egészen más dolgunk van – vágom ki magam a helyzetből, ezt amúgy is így gondoltam, a többit meg ráérünk később megbeszélni... Úgyis olyan éhes vagyok, ez ellen tenni kell valamit... Lassan közelebb csúszok hozzá, ahogy a hajába túr... megismétlem a mozdulatot, most én túrok az ő hajába, ezzel közelebb húzva egy csókra. Lássuk mit tud a fiú.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 9:57 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
A családom viszonylag tökéletes volt, kivéve a nagynénémet, aki mániákusan szeretett megütni mindenért, de tényleg. A végén már lábujjhegyen mentem le a lépcsőn is, erre közölte, hogy trappolok, és ezért is kaptam. Úgyhogy már beálltam rég a láthatatlan emberbe, és inkább nem mondok semmit, csak vagyok. Persze nem ő nevelt fel, de anyáék sokat utazgattak, sok dolguk volt és... ő ott volt, rábíztak, aztán mikor hazajöttek azt mondtam, szörnyen béna vagyok, mindenhonnan leesek. Nem szerettem nekik hazudni, de nem kockáztattam semmilyen kedvességet a nagynénémtől. Aztán mikor a haláluk után be akart fogadni, abból nem kértem. És nem csak a verés miatt nem. Tudtam, hogy csak a pénzem kell neki, és ahogy megkapna, azt elvenné, engem meg kidobna a fenébe. Remek megoldás; mentem magam. Soha nem voltam egészen normális azt hiszem. Hát mindegy, Nate-nek kellettem, itt vagyok, remélem, meg fogok felelni az igényeinek. Az a helyzet, hogy nem vagyok tapasztalt szex terén, egyszer feküdtem le valakivel, azt nem mondanám olyan hű de nagy tapasztalatnak, sőt, az semmi. Beszólására megingattam a fejem, jelezve, hogy nem is gondoltam, hogy érdekelné, kicsit rossz érzésem támad, félek, hogy rosszul értelmeztem a kérdését, és nem is erre volt kíváncsi... kínos. - Rendben, amikor szeretnéd - Elvörösödök, még nem nagyon játszottam másnak, mert nem volt rá igény, magammal elvoltam. De igaza van, most van időnk, amennyit csak szeretnénk, vagy amennyit ő akar. Igen, ez reálisabban hangzik. Ki tudja, mennyi időre kellek neki. Míg meg nem un, vagy fene se tudja, legalábbis én tuti nem, ilyen helyzetbe még nem kerültem.
 - Hát én csak gondoltam, hogy... de igazad van, tök mindegy - Adom meg magam, teljesen felesleges parttalan vitába kezdeni, és nem is azért vagyok itt, hogy vitatkozzak. Ahogy ujjaim kicsúsztak a hajamból, az övé kaptak utánam és belém kapaszkodtak, magához húzott, én pedig mentem, mikor ajkaink találkoztak viszonoztam a csókot, nyelvem alsóajkának nyomódott, ha az övé jött, utatengedett neki a számba, ha nem, az enyém ment és simított rá az övére. Bevallom, csókolózás terén elég kezdő voltam, mint a szexben, tekintetbe véve, hogy tegnap csókoltak meg először, és először csak lestem, mint borjú az újkapura. Bár ahogy tudom, a kezdőségemet megosztották vele, de ki tudja... Na mindegy. Közelebb csúszok és forróbb táncra hívom a nyelvét, kezemmel a kanapén támaszkodok, ujjaim combjainak nyomódnak akaratlanul...



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:26 pm


Azon gondolkodok, vajon mennyire kezdő. Velem csak a tényt közölték, én meg kaptam az alkalmon, legalább előttem nem jártak benne, legalábbis nem sokan, az is valami. Igazán együttműködő, eddig még mindenbe belement, amit mondtam, de nem is kértem tőle nagy dolgot.
- Nincs még napirend különösebben, bennem sem alakult ki, majd lesz valahogy. Reggel, este és éjszaka lesz dolgod bőven, a többi időben nagyjából azt csinálsz amit akarsz. Lehetőleg a házon belül, de ha nagyon akarsz, kimehetsz, nem vagy bezárva – kezdek bele mégis egy kicsit, ha már annyira kíváncsi.
- Persze ez nem mindig lesz így, de mint mondtam, ha napközben is kellesz, tudni fogsz róla. Gyakran vagyok üzleti úton, oda el kell kísérned. Barátok nem jönnek ide, szex nincs mással, de azt hiszem, ezt ki sem kell emelnem – nézek rá jelentőségteljes pillantással, nem hinném, hogy ezt meg kéne beszélnünk, ez tény. Na meg teszek róla, hogy eszébe se jusson más alá feküdni rajtam kívül. Aztán teszek egy próbát... Közelebb húzom egy csókra, amibe meglepően jól bekapcsolódik. Érzem, hogy nem gyakorlott, de ahhoz képest főleg jól csinálja.
- Hmm megy ez... úgy érzem könnyen fogsz tanulni. Mégis mennyire vagy kezdő? – kissé kedveskedő a hangom, nálam ez általában nem jó, de most semmi hátsó szándékom nincs. Illetve dehogyis nincs, eléggé hátsó... Ujjammal szórakozottan simítok végig a combján, nem kerüli el a figyelmem, hogy az ő keze is hozzámér. Gondolom véletlen, de ki tudja.
- Külön szobád lesz, de velem fogsz aludni – még egy kis infót adok neki. Persze, velem fog, de ritkán előfordul majd, hogy külön alszunk, bár erre most nem látok lehetőséget, magam mellett, hm... alatt vagy felett akarom tudni. Egy kicsit erősebben fogom meg a combját, magam felé fordítom, hogy a fenekéhez is hozzáférjek és végre belemarkolhassak.
- És most vetkőzz bébi – elhúzódok, a karnyújtásnyira levő, falba épített érintőképernyős érzékelőt tapizom kicsit és lágy zene tölti be a szobát. Azt akarom, hogy erre vetkőzzőn az új fiúm.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 12:28 am




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
T etszett Nate, jóképű volt, komolyan, és értékeltem azt is, hogy ugyan látom, mennyire rám is van indulva, mégsem esett nekem, ahogy belépett, jó az, hogy félórával később esik nekem sem egészen kerek, de sokkal jobb, mintha nyílt volna az ajtó és én már ott feküdtem volna minden nélkül. Már éppen beletörődtem, hogy menni fog az életem előre, aztán én majd látom az alakulását, mikor belekezdett, azonnal jobban odafigyeltem rá, na nem mintha eddig nem kötötte volna le minden figyelmememet. El tudom én képzelni, milyen elfoglaltságaim lesznek esténként, és azok után szerintem leginkább aludni fogok nappal, nemhogy kóborolni, bár ki tudja, lehet, ráveszem magam, meg ha Tony nagyon erőszakos lesz, akkor úgyis kimegyek vele bowlingozni, vagy paintbollaozni, de annak mintig fájdalom a rkövetkezménye az én részemről és csúnya zöld foltok, nagyon nem kellemes, de a játékot élvezem, míg tart, addig nem figyelek annyira a fájdalomra. Után üt csak be, mikor már öltözöm.
Aztán mikor az első kört megemésztettem jött a következő. Ó, szóval hordozható szexgép vagyok, na nem mintha erre nem gondoltam volna, csak mellette ennek igazi jelentőssége lett. Valóssá vált. Igen, azt, hogy barátok nem jönnek ide, azt gondoltam, a másik viszont bevallom, hogy meglepett, viszont ezt neki nem mutattam volna. Mondjuk... Amennyi szexet el tudok képzelni a jelenlegi programunkban, én már nem is akarok majd még ezen felül. Én még elgondolni se sikerült egy olyan pasira, aki ennyire e köré építi a napját, és ezzel is kezd? Jesszus... rendben, oké, értem, mindent felfogtam. - Oké, reggel, este, éjjel, nincs barát, nincs szex, értem - Mindent megjegyeztem, nem akartam, hogy baj legyen... abszolút nem akartam semmilyen konfliktust.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem bírom őket, na.
Mikor elhajol kicsit tartok a véleményétől, de megnyugvásomra nem hord le, és elviselhetőnek tartja ahogy hallom. - Hát... egyszer voltam valakivel és akkor csókoltak meg először és előtted utoljára - Tájékoztattam, és ez eléggé kezdőnek számított szerintem, legalábbis a tapasztalatom leginkább még mindig semennyi. Érzem ujjait combomon, ajkamba harapok rá, azért mégis jól esik, hogy hozzám ér, mert ezt elkönyvelem annak, hogy tetszem neki. - Rendben - Egyeztem bele bólintva, végül is nekem mindegy, hogy hol alszom, és valószínűleg egy kör után nem is biztos, hogy fel fogok tudni állni, hogy elsétáljak ki tudja meddig. Hozzá fordultam, ahogy húzott, így több helye lett, és éreztem is, hogy belémmarkol, mire felsóhajtottam, helyes volt Nate na, és birtokló érintései is elnyerték tetszésemet, nem tehetek róla. Felszólítására Felálltam a kanapé mellett, és a zenére lassan húzom le a csíkos felsőmet, majd tompa puffanással landol a padlón. A nadrágom maradt még rajtam, ami csípőnadrág volt, olyan épphogy megáll hartam típusú, azt is lassan toltam le, kezem közben végigsimított lábaimon és ágyékom elején, ahogy toltam lefele, mikor leért kiléptem belőle és arrébb rúgtam. Így egy szál alsóban álltam előtte, gondoltam, így megfelel neki, pillantásom felvándorolva testén arcán állapodott meg. Megnyaltam ajkaimat. - Így jó? - Kérdeztem kicsit bizonytalanul, még nem vetkőztem le senki előtt.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 8:26 pm


Azt hiszem nincs ezzel gond, hogy kis túlzással a szex a mindenem. Más meg drogozik, az mennyivel jobb? Legalább van valami, ami kikapcsol és bár néha vadulok, azért nem esek túlzásba. Meredek húzás volt a megvásárolt szexpartner, de minden jót ki kell próbálni egyszer. Közlöm vele a szabályokat, nem gondolkodtam ezen, de végülis elég egyértelmű, mit akarok tőle. Bár nevetséges, de elvárom tőle a hűséget, nem szokásom osztozkodni, nem most fogom elkezdeni, amikor pénzért vettem meg a társaságát és a testét. Az is alap, hogy rendelkezésre áll akkor, amikor itthon vagyok, a többi meg úgyis eseti, néha tartok szabadnapot, de arról úgyis tudni fog. Ha annyira jó, előfordulhat, hogy munka nélkül is elutazunk valahova, mert szeretek kimozdulni, vele meg talán még jobb lesz. A legjobb pedig, hogy nem fogja számonkérni, mit csináltam és kivel. Úgy tűnik veszi az adást, ez külön jó, nem szeretek szájbarágni semmit. Ezt a beosztottaim is nagyon jól tudják. Ha valaki elsőre nem érti meg, hogy mi a feladat, már mehet is. Persze az az igazi, ha anélkül tudja, mi a dolga, hogy én megmondanám neki. Nos Nicky esetében is erre fogok törekedni, de mivel még kezdő, irányítgatom kicsit. Felvonom a szemöldököm, amikor pontos leírást ad arról, mikor és mit csinált.
- Ez most komolyan mondod? Gyakorlatilag egy valaki előzött be... az meg nem számít – elégedetten nézek rajta végig, micsoda mázlista vagyok. Persze nem bánnám, ha senki nem érintette volna, de ez még bőven belefér.
- Nő vagy férfi volt? – csak a miheztartás végett, nem igazán számít... Ha férfi, hát az sem számít sokat, idő kell, mire rendesen bejáratom hátul. Meg fogom tenni, az biztos. Eddig is úgy gondoltam, hogy jól csókol, de ezekután meg főleg, ennyi tapasztalattal. Egy hirtelen ötlettől vezérelve nem simogatom tovább, inkább zenét kapcsolok és vetkőzésre utasítom, legalább jól megnézem magamnak. Most sem ellenkezik és még úgy is csinálja, ahogy azt kell, elég látványos, csak sajnos nem tart sokáig. Mutatóujjammal végigsimítok alsó ajkamon, nagyon úgy nézek ki, mint aki gondolkodik a válaszon.
- Igen, így jó, de akkor lesz a legjobb, ha kérdés nélkül tudni fogod mit gondolok. Ez nem lesz egyszerű, de próbálkozz – válaszolok neki és közben felállok, éhes pillantással mérem végig és nem tartom ebben a helyzetben illetlennek, hogy az alsóján időzik a legtovább a tekintetem. Fenekébe markolva vonom közelebb magamhoz, de egyből az alsó alá csúszik a kezem, hmm igen, hamarosan benne is leszek, de most nem kapkodok. Belecsókolok a nyakába.
- Mesélj mit tennél velem – lehelem az érzékeny bőrre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 9:22 pm

Nem tudtam, hogy az egy menet neki sok vagy nem, reméltem, hogy azért nem lesz mérges, de nem tudom, félek kicsit, nem akarok csalódást okozni, van bennem ez a beteges megfelelési kényszer. Nekem fáj mindig a legjobban, ha elszúrok valamit, mert tudom, hogy a másik csalódott és elégedetlen. Végignézett rajtam válaszomra, úgy láttam, elégedett, de ezt szavai is bizonyították. Kérdésére felsóhajtottam. - Férfi, egy pap - Csúszott ki a számon, de aztán rájöttem, hogy nem gond, mert a nevét nem mondtam és nem is akarom, megígértem neki, hogy nem adom őt ki. Az durva kör volt, mármint én nem vagyok hívő, nade azért egy pap... Na mindegy, már túl vagyok rajta, vidszafelé nem lehet pörgetni az idő kerekét és most már nem lehet rajta változtatni.
Levetkőzöm, ahogy kérte, és ugyan még senki előtt nem dobáltam le a ruháimat, olyan érzésem volt, hogy ez sikerült. Csak egyszer jártam meleg bárban, de ott a pasi így csinálta. Várakozón néztem szép arcát az ítéletre várva és megkönnyebbülten eresztettem ki a levegőt, mikor azt mondza, jó volt. Annak már nem örültem annyira, hogy hirtelen gondolatolvasónak kell szegődnöm, de hang nélkül beletörődtem. Engedelmes fajta vagyok, apa szerint nekem kell, hogy valaki irányítson és talán így is van, akkor érzem magam biztonságban, és kényelmesebb az is, hogy nem nekem kell meghoznom a döntéseket.
Közben felállt és én felnéztem rá, magasabb volt nálam több, mint tíz centivel, teste is szélesebb volt, beláttam, hogy hozzá képest őszintén csak egy játék vagyok. Ahogy fenekembe markolt kibillentem az egyensúlyomból és mellkasának dőltem, testünk összesimult, éreztem kezét alsómba, ajkamba haraptam, fejem oldalra dőlt, utat adva forró ajkainak, érintésükre lehunytam a szemem. Te jó ég... Gondoltam az érzésre, majd a felszólításra csak egy Basszus jutott eszembe. Nekem soha nem volt perverz fantáziám, nem elmélkedtem arról, mit tudna tenni velem egy férfi vagy én vele... Na meg voltak dolgok amik teljesen idegenek voltak, mint pl a szájjal kényeztetés... Vagy mondjuk más farkának a látványa... Fredét nem láttam, na nem mintha abban a pánik félelemben érdekelt volna, és hozzá sem értem. Nehezen azért lehunytam a szemem megnyugtatva magam és a testemre figyeltem. Hogy mire vágyik a legjobban. - Levennék mindent rólad nadrágtól felfelé, hogy végigcsókolhassam a felsőtested, érezzem a bőröd bőrőm alatt. Mikor elérnék a nadrágod széléig azt is letolnám, hogy egyenlőek legyünk. - Osztom meg ötleteimet vele , közben kezem felkarjába kapaszkodik, ahogy mozdulok csípőm övének nyomódik és hozzá dörzsölődik, az érzésre felsóhajtok, tetszik keze fenekemnél, és ugyan meglepődök, de többre vágyom tőle, kezére egész testemen, de cserébe az enyém is megindul és óvatosan, hogy ne okozzak kárt drága ruhájában öltönye alatt ingére siklik oldalán, majd hátán. Tetszik az érzés, érzem benne az erőt, ez mindig tetszett az emberekben, talán mert én nem vagyok a csúcson ilyen téren. Majd ujjaim csípőjére csúsztak. Kirázott a libabőr ahogy összesimult testunk, felsóhajtottam, még!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 11:24 pm


Azt teszi, amit kérek, nem az az ellenkezős fajta. Pedig ezt is számításba vettem, vannak olyanok, akik hiába választják ezt a... szakmát, akkor is ellenkeznek, amikor csak lehet, na azt nem bírom. Nicky engedelmes, ez jó pont, meg jól is néz ki, szóval jól megleszünk, az sem kizárt, hogy majd egyszer ő is élvezni fogja. Nem testileg értem, úgy egészen biztosan élvezni fogja. A kezdeti nehézségek után persze... Felállok és közelebb sétálok hozzá, lassan kezdetét veszi a lényeg, az élvezet. Nem is tudom meddig tapogatom egy ismerkedős csók közben, mert tényleg olyan, felfedezzük egymást, mostmár az enyém, ismerni fogom minden apró részét, ahogy ő az enyémet, de most még újdonság. Hiába vagyok nagyon tapasztalt, azért engem is izgalomba hoz az új. Főleg Nicky. Van benne valami, aminek nem is tudnék ellenállni, de nem is akarok. Nem tudom, hogy csak kibillen az egyensúlyából vagy csak úgy tesz, hogy hozzámérhessen, de díjazom és erősebben markolom a fenekét. Majd viszonylag gyengéd simításra váltok, aztán megint markolok. Ahogy éppen jólesik. Kérdésemre láthatóan zavarba jön, de meg kell szoknia, csinálni is szeretem, de nincs ellenemre, ha beszélünk róla.
- Szóval levennél mindent nadrágól felfelé... hm... és miért nem teszed meg? – érdeklődök, le merném fogadni, hogy hozzám sem mer érni, amiben van valami hát... édes talán, nincs erre jobb szó. Minden mozdulatával ingerel, hozzámnyomódik a csípője, ezt valahogy már nem tudnom elhinni, hogy véletlen, gyorsan tanul az már biztos. Elengedem, de csak azért, hogy ledobjam a zakómat, nem érdekel hol landol.
- És most gombold ki az ingem – utasítom, de nem vagyok parancsoló, még... de lehet nem is leszek, ha így folytatja. Nyelvemmel végignyalom a nyakát, éppen csak érintve, érzékien, kezeim a hátán csúsznak végig ismét ahhoz a testrészéhez, amit ma jól meg fogok dolgozni. Csak egy lépés a kanapé, meg is teszem, magammal húzva Nickyt, egyenesen az ölembe. Kezeim a csípőjén, szorosan magamhoz húzom, hogy érezze, máris milyen hatással van rám. A legjobb helyen simulunk össze. Lassan mozdítom, egymáshoz dörzsölve ezzel magunkat és várom, hogy megszabadítson attól az ingtől.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 3:24 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
L átom rajta, hogy ismerkedik velem, és tetszem neki, ő is nekem, csak én a felsőbb régióit járom be, míg ő a számára lényeges területre koncentrálódik, azaz a fenekemre. Ez elég logikus, tekintve, hogy azzal a résszel fog a legbehatóbban megismerkedni, mégis mikor erősebben markol meg, az már kicsit fájt, de utána váltott, és simogatta a lüktető felületet, hogy mikor csillapult az enyhe sajgás megint belémmarkoljon.
Kérdésére ajkamba haraptam, és már nyúltam is volna zakója után, mikor ő ledobta, az sem érdekelte, hol ér földet. A parancsra újra felé nyúlok, ujjaim fent kezdik el kigombolni, de ahogy végignyalt nyakamon nehezen kezdtem el venni a levegőt és felsóhajtottam, az volt az egyik gyenge pontom, és pillanatok múlva megtalálja a másodikat is, gerincemen táncolnak végig ujjai, amitől kicsit vállába kell kapaszkodnom, míg elharapok egy nyögést, egész testemben beleborzongok. Ahogy próbálnám folytatni a gombolást, húzni kezd, és lecsüccsenek az ölébe a kanapéra, ujjai máris csípőmbe kapaszkodnak és magához nyomott, mire egy sóhajjal reagáltam, mert már éreztem, hogy feszül lent miattam.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fehér combjaim az övéi mellett vannak, így ülök lovaglóülésben rajta, míg remegő ujjaim végre kioldják az összes gombot, amiből elég sok van, magamban átkozom is, aki ennyit varrt rá, ahogy végeztem letoltam róla, és megnyaltam alsóajkam. Kezdődik... Lehajoltam, és nyaka tövébe leheltem apró csókot, egyre lejjebb haladva, mellkasára, mellbimbójára, enm tudtam, hogy azt mennyire szereti, így nem időztem ott sokat, tovább mentem egyre hátrébb csúszva ölében is, elértem köldökéhez, amibe belecsókoltam, majd visszafelé is megjártam az utat, mikor nyakához értem előrébb ültem, közben kezem kioldotta nadrágját is, és előrébb ülve venekemhez tudott simulni dudora, lassú ringásokkal ingereltem, miközben nyakát csókoltam. Kezem oldalán simogatta, ingereltem ahogy csak tudtam, közben bennem is nőtt a forróság, ahogy éreztem hozzámsimulni lent a megfelelő ponton,. Ajkamba harapva néztem fel rá, arcom kicsit kipirult. Most mit szeretne? Mi jöjjön?


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 10:44 pm


Kicsit felgyorsítom az eseményeket, amikor ledobom a zakómat és magammal, pontosabban az ölembe húzom a fiút. Beszélgetni ráérünk később is, persze nem mintha másra nem érnénk rá, de a testi vágy sürgetőbb annál, minthogy a szabályokat beszéljük meg. Menet közben a nagyját úgyis megosztottam vele, a többi meg alakul. Fiatal, de nem hülyem tudja mire kell nekem és az eddigiek alapján úgy tűnik, hiába tapasztalatlan, valahogy ösztönösen jön neki ez az egész, mert nagyon tudja, mit és hogyan csináljon, hol érjen hozzám.
- Még mindig nem emésztettem meg ezt a pap dolgot... ennél romlottabb nem is lehetnél, pont nekem való vagy – válaszolok kissé megkésve, de még nekem is idő kellett, amíg felfogtam, mit mond. Egek, még nekem sem jutott volna eszembe egy pappal csinálni, nem is akarom tudni a részleteket, innentől úgyis az enyém, szóval nem számít. Végigér a gombokon, én közben le sem veszem róla a szemem, meg akarom ismerni minden apró részét, komolyan gondoltam, hogy tudnia kell neki is, hogy én mit akarok, de szerintem nem lesz olyan nehéz feladat. Nem vagyok kiismerhető, de ezen a téren valahogy mégis. Ujjaim combján simítottak végig, lassan ingerelve. Fel és le jártak rajta az ujjaim, miközben ő előrehajolva megízlelte mellkasom bőrét. Tőle valahogy minden jól esett. Érthető okokból leginkább az, amikor ugyanazt az utat bejárva ajkaival visszacsúszott, feneke keménységemhez nyomódott és talán filmben látta, talán ösztönből jött neki, de ahogy körözni kezdett rajtam, tőlem szokatlan módon egy nyögés tört fel belőlem. Nem mondom, hogy csendben vagyok, de nem szoktam túl sok hangot adni az élvezetemnek, míg a partneremtől elvárom. Zavarban van, látom rajta, ahogy rámnéz, hát majd megszokja ezt a helyzetet is.
- Szexi vagy, ahogy így zavarban vagy, pedig... nincs okod... Szopd – kínálom fel neki két ujjam, szándékom van vele, nyilván ő is tudja, hogy mi, de egy kis síkosítás talán nem árt. Figyelem, ahogy lassan a szájába veszi, nem mondom, hogy nincs rám hatással, meg is emelem kicsit a csípőm, ezzel szorosan hozzányomva magam. Egy idő után kihúzom a szájából az ujjam, lejjebb húzom az alsóját és... először csak egy ujjal próbákozok elmerülni benne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 6:56 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Megmerevedtem a mozdulatomban, mikor felhozta a papot. - Ő jött hozzám - Mondtam halkan, mert ez igaz volt. Én el akartam menni, ő elkapott, hogy maradjak, mert megadja nekem, amire a legjobban vágyok. Fred átrohant agyamon, finom érintései, csókjai, más volt, mint ez, de ez is tetszik. Nem hagytam magamnak sok időt az agyalásra, visszatértem a jelenbe. Itt kell lennem, Nate-tel és jelenleg ide is vágyok a legjobban. Csak bánt, hogy romlottnak gondol, mikor nem vagyok az, vagyis tutira nem annyira, mint ő. Kettőnk közül nem én vettem magamnak egy élő szexjátékot annyi pénzért, amennyiért öt felhőkarcolót fel lehetne húzni és berendezni. De mindegy. Most nem a romlottságunkról van szó, hanem csak a testünkről, arról a forróságról, ami mindkettőnket mardos.  Éreztem, ahogy combom simogatja, libabőrös lettem, és közben egyre jobban élveztem az egészet, olyan forrók voltak ujjai, és combom belső fele pedig túl érzékeny, egész testem reagált rá.
Nyögésére elmosolyodok, és belül büszkeség tölt el. Ezt én értem el... olyan kevés tapasztalattal, őszintén örültem, hogy tetszik neki amit csinálok, de utána elbizonytalanodtam. Zavarban voltam, mert eddig csak egy ember látott teljesen meztelenül, nem tudtam, mennyire tetszem Nate-nek, és hogy elég-e amit nyújtani tudok neki. Türelmes volt velem, nem várta el, hogy azonnal elérjem azt a szintet, amit elvár tőlem, ezért hálás voltam neki. Felszólítására a szemébe néztem egy pillanatra. Nem volt gondom azzal, hogy vezet, és teljesítettem is mindent, amit kért, mert nem adott durva feladatokat, én meg nem akartam ellenkezni, és nem is terveztem, míg el nem ér a keményebb parancsokig, akkor már lehet, hogy habozni fogok, de most nincs okom. Engedelmesen nyitom szét ajkaimat és veszem számba ujjait a tövéig, nyelvem végigtáncol rajtuk, nem tudtam, mi a terve vele, hogy egy kicsit több nyálhoz jussak elhúztam a fejem, és utána engedtem csak vissza szám melegébe. Viszont mikor keményen éreztem lent vágyát felnyögtem, ettől ujjaira haraptam, nem fájóan, kicsit, majd kiengedtem, mikor elhúzza, megnyalom ajkaim, hogy letöröljem őket, mikor alsómhoz közelített, picit elemelkedtem öléből, így le tudta húzni, és  hamarosan meg is éreztem egyik ujját magamban. Felsóhajtottam, arcát néztem, majd előrehajolva megcsókoltam vágyakozón, jelezve mennyire szeretném őt jobban érezni magamon, magamban. Majd elválam édes ajkaitól, lefelé haladtam, nyakán, amit végigkényeztettem, közben kezem kigombolta nadrágját, és belényúlva végigsimítottam alsóján, azon keresztül kezdtem kényeztetni. Na ez teljesen idegen terület volt, fogalmam nem volt arról, hogy hogy tetszik neki, vagy hogy egyáltalán jól csinálom-e, közben éreztem, hogy testem alkalmazkodik ujjához, viszont a másodikhoz, ha betolta, ahhoz már nehezebben és lassabban, az kicsit fájt is.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 8:45 pm


Eddig tökéletes az összhang köztünk, ki gondolta volna, hogy ilyen jó dolog ez a vásárlás. Nem hinném, hogy megjátssza magát és csak a kedvemért tesz úgy, mintha ő is élvezné, nekem nem ez az első alkalom, elég pasival volt dolgom ahhoz, hogy tudjam, mikor őszinte valaki és mikor nem. Habozás nélkül veszi ujjaim a szájába, nagyon helyes, mintha tudná, mi a célom, bő nyállal nyalogat, még kicsit harap is, díjazom, hogy vannak ötletei, érzései, vágyai. Egyre keményebb vagyok, de nem csak én, érzem, ahogy hozzámnyomódik, hogy a következő szintre léphetünk. Ujjam kihúzva a szájából már a feneke felé közelítek, el is merülök benne. Ez még meglepően könnyen megy, csak a ritmusra nehéz figyelnem, mert ő is aktív, ráadásul kezdő létére merész is, mert már a nadrágomban jár. Nagyon helyes. Két ujjal támadok, ez már nehezebben megy, érzem az ellenállást, így körözök kicsit, nem az a célom, hogy az első alkalom legyen egy ideig az utolsó is, mert kényszerpihenőre lesz szüksége Nickynek. Így aztán finoman közelítek felé.
- Mi az, amit soha nem tennél meg? Az ágyban, persze... – teszem fel a kérdést, kis kiegészítéssel, nem vagyok benne biztos, hogy soha semmi olyanra nem akarom majd rávenni, amiről tudom, hogy nem akarja, egyszerűen csak érdekel, nála, mint kezdőnél hol a határ. Attól, hogy egy pasival volt, aki ráadásul pap, gondolom akad még bőven olyan, amibe én fogom bevezetni. Amíg válaszol, akkor sem hagyom abba az izgatást, mi több, már két ujjam is viszonylag könnyen jár benne. Egy mozdulattal eldöntöm a kanapén és már fordulok is rá. Mivel kigombolta a nadrágom, nincs nehéz dolgom, a türelmem meg a végén jár, így a szeme láttára végigsimítok teljes hosszomon és bejáratához illesztem magam. Egy csókra hajolok, miközben egyre beljebb nyomulok. Érzem, hogy nem elég tág még, feszít, de nekem kellemes érzés, neki meg... igyekszem finom lenni vele.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:04 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Próbálok mindent megadni Nate-nek, amire csak gondolhat, ugyan még soha nem voltam gondolatolvasó. Éreztem, hogy köröz bennem, az érzésre halkan sóhajtoztam és kapaszkodtam vállába, kérdésére pedig elgondolkodtam, de agyam azonnal kidobta a választ. - Nem hagynám, hogy bekössék a szemem. - Válaszoltam és megremegtem karjaiban. A sötéttől mindig féltem, emlékeztet valamire. Mikor a szobámban ültem kicsiként, az ajtó alatt beszűrődött a fény és hallottam a hangokat... apa ritkán volt részeg, havonta egyszer. De akkor megszállta a sátán, az, hogy ki kapott különórát önvédelemből attól függött, hogy melyikünk nem csukta be idejében az ajtaját. Másnap soha nem beszéltünk róla, mert anya és apa jó házasságban éltek, boldogok voltak... anya nagyon szerette apát, nem akarta elereszteni, és józan napjain nagyon boldogok voltak. Én meg azért nem utáltam meg, mert betegségnek vettem és mert szükségem volt az apámra. A sötétben mindig a szobámat látom magam előtt, ahogy a sarokban ülök átölelt lábakkal, és próbálok nem odafigyelni a hangra, ahogy veri az ajtómat. Párszor anya, mikor még tényleg nagyon kicsi voltam és velük voltam egy szobában bekötötte a szemem, hogy ne lássam apát mikor kifordul magából. Őszintén nem értem máig a tettét, de azóta nagyon félek a szembekötősditől. - És nem feküdnék le részegekkel, nem hagynám, hogy megkössék a kezem - Igen, valahogy minden nagyobb aggodalmam apámhoz kötődik. Mindentől függetlenül szerettekm őt. És hiányzik.
Most, hogy túllettünk a kérdezz-feleleken, éreztem, hogy kicsúsznak belőlem ujjai, és már el is döntött az ágyon. érzem türelmetlenségét, és látom, hogy végigsimít magán. Na ez a része is új nekem, és kicsit tartok is tőle, most, hogy láttam kicsit az egész dolog... közelibb lett, de mielőtt komolyabb időm lett volna megijedni, már jött is egy csók, és ahogy nyelve számba csúszott, férfiassága belém. Felnyögtem, félig a fájdalomtól, félig az élvezettől. Szűk voltam neki, nem voltam bejáratva, éreztem, hogy szorítom őt, kezeim csípőjén kapaszkodtak. Nem fájt annyira, mint az első, de nem is volt a legkellemesebb. Lüktető, vaskos tagja elvonja a figyelmemet a csókról, de ahogy lassan pihegek alatta kezd visszatérni a lélekjelenlétem, és lassan, hosszan csókolom meg édes ajkait, ujjaim is engednek a szorításból, testem is ellazul alatta egy kicsit. Te jó ég, ez azért gyors volt. Azt hiszem, itt új szablyok lesznek számomra, de nem baj, majd hozzászokom. Lesz elég időm azt hiszem.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 10:51 pm


Miközben izgatom, egy kérdést is felteszek neki. Hallani akarom a hangját, főleg így, hogy egyre határozottabban izgatom, hallani akarom a nyögéseit, utálom, ha valaki csendben van. Persze észreveszem, ha valaki megjátssza magát és azért mérgesebb vagyok, mintha befogta volna, de Nicky biztosan nem olyan megjátszós fajta.
- És miért nem? Mondjuk a szemed nem is akartam bekötni, abban szerintem semmi izgamas nincs. Látni akarom, hogyan nézel rám. Részeg nem szoktam lenni, csak ritkán, akkor is kultúráltan, nem engedhetem meg magamnak a botrányos viselkedést, de... a kezed meg fogom kötni – jelentem ki magabiztosan, hiszen az is vagyok, tudom mit akarok. Még nem most terveztem azt a megkötözést, de jobb, ha tudja, mire számíthat tőlem.
- Persze megpróbálhatsz meggyőzni az ellenkezőjéről... nem tudom mivel, legyél kreatív... azt díjazni szoktam és akkor talán elkerülhető a dolog – vonom meg a vállam, nem szándékozok erről többet beszélni, inkább a kanapéra lököm. Eredetileg nem így terveztem, a hálóban akartam magamévá tenni, de lehetetlen neki ellenállni és nincs rá okom, szóval gondolkodás nélkül becsúszok. Nem megy könnyen, elsőre talán nem is tövig, de azért elég mélyre és látom az arcán a fájdalmat. Szorít, nagyon szűknek érzem, de ez csak még jobban izgat. Mozdulok még egy kicsit előre, aztán várom, hogy megszokja, megcsókolom. Nem akarom tönkretenni, csak öröm akarom lelni benne, de ahhoz vigyáznom is kell rá és be kell valljam, tetszik is.
- Lazíts.. mehet tovább? Basszus... annyira szűk vagy – sóhajtom kéjesen a nyakába, mert éppen ott csókolgatom, aztán felemelem a fejem, mélyen a szemeibe nézek és megcsókolom, mielőtt mozgásba lendülök.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 3:41 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem örültem kifejezetten, hogy meg akarja kötözni a kezem, attól megijedek, a tehetetlenség érzése megrémiszt... De lehet ez később még változik azzal, hogy elkezdek megbízni benne, hogy tudom, hogy nem fog bántani, olyat csinálni amit nagyon nem akarok. De most még ez nincs meg, így nem is adnám meg neki ezt jó szívvel, legalábbis teljesen nyugodtan, de nem most akarja, addigra bármi lehet még. - Az apám miatt - Suttogtam halkan, de nem igazán jön ki ajkaimon értelmes hang, ahogy mozgatta bennem ujjait... Teljesen megőrjített, én is elkezdtem keményedni lent, és ugyan nem erre számítottam, de vágytam rá magamba. Nagyon. És ez a vágyam teljesült is, máris bennem volt, mikor azt hittem, teljesen, akkor még tudta tolni beljebb. A fájdalom csak nőtt, nem tudtam visszafogni a hangomat, tudtam, hogy szűk vagyok neki, de láttam rajta, hogy ez bejön számára. Díjaztam, hogy megáll, kipirultan kapkodtam levegő után, és felszólításának eleget téve igyekeztem ellazítani magam körülötte, reméltem, hogy ez többé- kevésbé sikerült.
- bocs - ennyit sikerült kipréselnem magamból, fogalmam sem volt, hogy ez jó-e számára vagy nem, dehát tényleg ő a második nekem, nem volt senki, hogy bejárasson, nem tehsttem róla, hogy nincs bennem annyi hely, amennyi neki kell. Olyan nagy volt, szívem hevesen dobogva próbált kellő vért juttatni mindenhova, hogy a folyamatok felgyorsuljanak. - Mehet, igen - suttogtam, de hangom nyögésbe fulladt a csókokra és arra, ahogy megmozdult bennem. Kék íriszemet az övébe fúrom, és mohón kapok ajkai után, ahogy ő mozgásba lendül bennem. Feljebb húztam lábaimat, csipőjéhez, hogy így több helyet adhassak neki. Hihetetlenül tetszik amit csinál velem, a forróság csak fokozódik bennem, ujjaim hátát simogatják, és csípőm néha megemelkedett, elémenve, hogy gyorsabban magábafogadhassa, mikor eltalálta bennem azt a pontot, nem bírtam visszafogni a hangom, reméltem, hogy nem fogja zavarni, halkan sóhajtoztam és nyögtem, ahogy magáévátett, amit kicsit sem bántam, az övé akartam lenni, vágyott rám, eléggé, ha már az ágyig sem jutottunk el.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 9:38 pm


Tényleg nem így terveztem, de azt hiszem eleget fizettem, nem egy alkalomra vettem meg a fiút, majd máskor lassabban, módszeresebben haladunk az élvezet felé. Ezt meg most akár bóknak is veheti, teljesen elvette az eszem, annyira akartam, hogy még az a kis türelmem is eltűnt, csak mi léteztünk meg az élvezet. Érzem, hogy azért neki ez még sok, eléggé szűk, de ettől nekem csak jobb. Elmerülök a forróságban, körülvesz, szorít, izgat... leírhatatlanul jó érzés benne lenni... és az enyém. Csak az enyém. Sóhajai, nyögései csak még inkább fokozzák bennem a vágyat, olyan szintre emelkedik, ahol már nem tudok mit kezdeni vele, csak megadni magam neki. Átsöpör rajtam az orgazmus hulláma, megállíthatatlanul, hangos nyögést kipréselve belőlem. Még érzem, hogy végül neki is jó lesz, sőt kimondottan élvezem, hogy a hasamon landol a nagy része.
- Ez... uhh... ez jó volt Nicky – nyögöm elégedetten, nyomok egy csókot a nyakára, sőt ki is szívom. Megjelölöm, az enyém, nem másé. Az már más kérdés, hogy fizettem érte, de ki tudja, egy idő után talán maradna pénz nélkül is. Mindegy, most nem is ez a lényeg.
- Tetszik, hogy tapasztalatlan vagy... így minden ösztönből jön és... jól csinálod – ez tőlem a legnagyobb bók, amit kaphat, na meg ne is nagyon szokjon hozzá, de az elején kell, tudnia kell, hogy tetszik nekem. Mondjuk ez alap, különben nem lenne itt.
- Ez volt a bemelegítés. Gyere nézz körül a házban – rácsapok egyet a formás fenekére és felkelek. Megvárom, amíg ő is felkel, aztán egy csókot követően elindulunk kézenfogva valamerre a dolgozószobámból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 5:02 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ahogy egyre jobban mozgott bennem, nőtt a forróság, a feszítő érzés, csak kapkodhattam alatta a levegőt, és hagytam, hogy kiélvezze mindenemet, míg én is élvezem azt, ami bennem van, ami egyre közelebb lök a kielégülésbe, amibe bele is zuhanok, közvetlen az után, hogy belém élvez. Forró, érzem, hogy kitölt, és ez adja meg a végső lökést, megfeszülök alatta, majd elengedem magam.
Egy pillanatra kizökkenek az egészből, kicsit távolabbról látok mindent, az élvezeten kívülről. Bármennyire is jól érzem magam, ez az egész... nagyon gáz. Író akartam lenni, egyetemre járni, tanulni, amennyit csak lehet, erre itt kötöttem ki. Egy idegen pasi alatt, aki tulajdonképpen azt tesz velem, amit csak szeretne, mert megvett. És én is csak egy kurva vagyok, az részletkérdés, hogy luxus címke alatt futok. Tudom, hogy csak a nagybátyám miatt adtak el, mert ha nem erősködött volna annyit, én is csak egy lennék a sok közül, akiket ide-oda küldözgetnek. Így jobb. Akármennyire is fura, de ez a jobbik verzió. Elszégyelltem magam, hogy hova sikerült eljutnom a nagy céljaimmal. A hangjára viszont felé fordultam.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elmosolyodok, és megsimogatom a hátát. Jól esnek szavai, kicsit biztosabb lehetek magamban. - Az, nagyon - Motyogtam halkan, még kába voltam az élvezettől, ajkai nyomán a nyakamon elpirultam, és mikor kiszívta felsóhajtottam, és a legnagyobb bókra pedig ajkamba haraptam, örültem, hogy tetszek neki, ez számomra csak jót jelentett, nem kell visszamennem, és még tetszik is nekem... Nagyon helyes. El tudom képzelni magam, ahogy mellette ébredek. Bemelegítésss??????? Te jézuska...Mikor lemászik rólam, mennék utána, a fenekemre csapástól kicsit megpirultam, ha felöltözött, én is magamra kapkodtam a ruhákat, ha nem, követtem úgy, ahogy ő volt, a csókra édes kényeztetéssel válaszoltam, és megfogtam a kezét.  Éreztem, hogy kicsit kifolyik belőlem az élvezete, erre már inkább ajkamba haraptam.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimePént. Szept. 13, 2013 8:28 pm


Nem is kérdés, nagyon élveztem. Mégis volt bennem némi fura érzés. Nem először fizetek szexért, sőt, hát majdnem mindig, mert bárkit megkaphatok, de nekem a lényeg kell csak, a nyafogás, beszélgetés, kérdezősködés nem. Nekem profi kellett mindig is, akinek nem kell beszámolnom semmiről, csak kielégít és ennyi. Hát most ennek egy keményebb szintjére léptem... Megvettem. Az enyém. Annyiszor használom, amikor akarom. Ez így nem hangzik annyira jól, de ezt akartam. Megvan, az enyém. Nem hagyom, hogy ezek a gondolatok elrontsák az örömöm, azt a felszabadultságot, amit élvezés után érzek. Nicky még nem eléggé gyakorlott, de nekem pont ez tetszik benne. Többek között. Egy menet nem számít, ennek ellenére én fogom ilyen értelemben nevelni, olyan lesz, amilyennek én akarom. Szokatlan, de engem ez izgat. Felkelek és rácsapok a fenekére, hogy kövessen. Nem foglalkozok a ruhákkal, az én házam és a személyzet tudja nagyon jól, hogy mikor hol kell lenniük. Na meg amúgy is láttak már elég sokmindent, én meg nem vagyok szégyenlős, Nicky meg... nos, ő megszokja majd. Kézenfogva lépünk ki a dolgozószobámból.
- Onnan jöttél... arra van a lift a garázsba, meg a bejárat is. Arra a konyha meg a nappali, erre pedig a szobák, a fürdő, a konditerem meg a medence – mutogatok körbe gyorsan, nagy lakás, de úgyis mindent meg fog találni, aztán kiismeri majd magát. Nem nagy dolog, szokás kérdése.
- Arra gondoltam, kezdjük a lényeggel. A dolgozót már ismered, pedig itt nem szoktam ilyesmit csinálni. Elvonja a figyelmem és... van éppen elég hely, ahol még lehet... Hát, most felavattuk. Te voltál az első – suttogom halkan, közel hajolva és végignyalok a nyakán.
- Nem, a lényeg most nem az ágy – teszem hozzá nevetve. Nem engedem el a kezét, húzom magammal, végigsétálunk meztelen a lakáson. Egyenesen a fürdőbe. Igen, jacuzzi. Csak megnyomok egy gombot és a víz máris alkalmas a masszázsra. Pedig nem ezért akarom most itt.
- Ez a kedvencem... az egyik legalábbis – vigyorgok rá és behúzom magam mellé. Úgy helyezkedek, hogy hátulról átöleljem. Kezem máris elkalandozik. Rácsúszik férfiasságára és lassan izgatom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 7:11 pm

Ez a meztelen korbeveztes volt eletem legfurabb dolga, de komolyan. Ego is volt, mert nem vagyok egy szepseg, tul sapadt vagyok, es valahogy... Az egesz nem oke szerintem, de ki tudja... Nem arrol van szo, neki tetszem, ez tuti, hiszen ha nem igy lenne, nem lennek itt. Szerencsere viszont senki nem jott szembe, igy annyira nem egtem. Probaltam mindent megjegyezni, hogy mi merre hany meter, de mikozben azzal voltam elfoglalva, hogy Nate milyen eszeveszettul helyes pasi, volt, amit azonnal el is felejtettem. Ciki. De hat ez van, majd bejarom az egeszet es kiismerem magam. - Wao, konditerem? - Csodalkoztam el, a medencerol pedig mar ne is beszeljunk, bar nem vagyok valami jo uszo, szoval attol valoszinuleg meg fogom kimelni magam, kiveve, ha arrol van szo, hogy tudok kapaszkodni a peremebe. Szavaira elmosolyodtam - Legalabb en is adhattam neked valami rlsot - haraptam ajkamba, a nyalasra viszont felsohajtottam, tiszta libabor lettem. Azt hittem, hogy az agy a lenyeg, hiszen ketton kapcsolataban, azert ismerjuk el, fontos szerepet jatszana, de nem. Vegul is, ha jobban belegondolok, logikus. A parok szoktak agyban csinalni, vagy a szeretok, en sajnos semelyik csapatba sem tudom belepreselni magam, nem is ellenkeztem, kovettem at mindenen, mig meg nem erkeztunk egy nagyobb helyre, melynek a kozepen a jakuzzi terpeszkedett, nekem meg leesett az allam. Eeertem, szoval neki ez a legalapabb es legfontossbb dolog. Durva. Es most ebben akar...? El sem hiszem. De nem lenne ertelme tul sokat ellenkezni, vagy barmi, mert egy gombnyomas es maris kesz az egesz rank. Beul es magaval huz , megyek utana, ahigy leulok mogem csuszik, es atolel. Eloszor nem ertettem, mit szeretne de aztan ahogy magahoz huzott, keze meg is indult tetemen, le alhasamhoz, majd farkamra kulcsolodva kezdezt el simogatni. Egy ideig csak kellemesen sohajtoztam, de egy ido utan mar remegtem karjaiban, fejem vallara csuklott, mellkasom hevesen emelkedett- sullyedt kenyeztetesere, ajkaim elnyiltak, fejem hatra feszult nyakahoz, nyoszorogtem keze mozgasara, karjaba kapaszkodva kicsit szejjelebb nyitottam combjaimat, kozben fenekem az o ferfiassagahoz ert es hozza dozsolodott akarva- akaratlanul ezzel ot is megkemenyitve. Nem gondoltam volna, hogy a vagy ilyen gyorsan ujraeledhet testemben, de megtortent, cdipom luktetett, es azt se bantam volna, ha Nate kicsit durvabban hatolna belem, csak tenne meg most azonnal. Ujjaim karjaba melyedtek, ahogy probaltam tartani magamat, hogy ne lenduljek at a csucson, mely mar elottem lebegett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 10:40 pm


Azt hiszem tudom mikor volt az a pillanat, amikor eldöntöttem, nekem csak pasi kell. Volt egy barátnőm, próbáltam normális kapcsolatot kialakítani, ment is. Azt hittem. Bár soha nem éreztem magam olyan felszabadultan a bőrömben, mint most, de gondoltam, majd változik. Hiszen ez a társadalmi elvárást. Hát a fenét... engem az már régóta nem érdekel. Pontosabban azóta, hogy az első és egyetlen komoly nőmnek kitettem a szűrét. Persze mindennek megvan az oka, ennek is. Élősködő volt, nem csinált semmit, naphosszat csak a szépségszalonben ült és élvezte, hogy mindenfélével kényeztetik, meg még a száját is jártathatja. Talán túl sokat is. Egyszer egészen véletlen hallottam egy csajos fecsegést. Korábban értem oda, nem akartam zavarni, gondoltam telefonon elintézek egy üzletet, de jobban lefoglalt, miről megy a duma. A szexről. Ki, mikor, mennyit... és a hülyék kivétel nélkül arra panaszkodtak, mennyire hatalmas a pasijuk étvágya és ha már ennyire nagy, legalább hamar meglenne a dolog és túllennének rajta, de elképesztően szar, hogy mindennap kell szexelni... Szánalmas. Képmutató libák. Itt ért véget a kapcsolatunk, meg a próbálkozásaim a nőkkel. Most Nickyt tartom a karjaimban, itt, a jacuzziban, aki bár nem önszántából van velem, mégis lelkesebbnek hat így is. Ahogy rácsúszik a kezem férfiasságára, szinte egyből reagál. Keménységgel válaszol kényeztető mozdulataimra, mozdul az ölemben, hozzámsimul, dörzsöl, elképesztően jó. A végtelenségig húzom, kínzom, hol lassítok, hol gyorsítok, élvezem, hogy hallom a nyögésein, mennyire a végén jár már. Lenyúlok közénk és a megfelelő helyre illesztem magam.
- Tiéd a pálya – suttogom érzékien a fülébe és tényleg hagyom is, hogy most kicsit élvezkedjen rajtam. Úgysem adom át az irányítást, de most kipróbálhatja magát. Ki tudja, talán gyakran átengedem majd neki a lehetőséget, ha jó ebben is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:51 pm




Nate


[You must be registered and logged in to see this image.]
Megőrjít azzal, ahogy kényeztet lent és én egyre keményebb leszek, már szinte öntudatlanságig élvezem a dolgot, ahogy kínoz, még azt is. Bevallom, talán kicsit élvezem, hogy játszik velem, és hogy az övé vagyok... lehet csak azért, mert így kötődök valakihez, hozzá. Ha sokat nem is tudok Nate-ről, az már biztos, hogy nagyon ért a testemhez, kedve szerint zongorázik rajtam, játszik az érzéseimmel, pontosan tudja, hogy mikor van az a határ, ahol le kell állnia, és mikor húzhat bele, teljesen szakértő, nekem viszont idegen minden, nem értem, hogy képes ennyire jól uralni a testem, akkor, ha körülbelül csak most találkozunk. Úgy érzem magam, mint egy hegedű, amin a világ legjobbja játszik. Nem bánom, élvezem a játékát, igazán felforrósító. A testem kívülről és belülről is melegedik, kint a víz gyújt alá, belül a szenvedély. Aztán mikor megint elvisz a határra, megáll. Egy pillanatra sem fogtam vissza a hangomat, nincs értelme, jó, ha tudja, mennyire élvezem, amit csinál velem, ha pedig zavarja, és szeretné, ha inkább tényleg tárgyként viselkednék, majd szól.
Matatott mögöttem, majd éreztem az ő merevségének csúcsát és tudtam, mit szeretne, még mielőtt kimondta volna. Olyan, mintha magát adná nekem, hogy élvezetet szerezhessek magamnak vele. Viszont ez így nem jó, nem tudok hol megtámaszkodni, hogy mozgassam magam, ezért szembe fordulok vele, vállába kapaszkodok, és lassan elkezdem meglovagolni. Mindig tövig merítem őt magamban, de nem haladok gyorsan, ki akarom élvezni minden kis centijét, így azt is teszem. Kicsit körzök is csípőmmel, ezzel megjáratva őt magamban rendesen, egyszer pedig teljesen magamba fogadva ráültem, és úgy maradtam egy kicsit, kiélveztem, hogy teljesen kitölt, közben nyakát csókolgattam óvatosan, majd folytattam rajta a mozgást, de egy ideig csak a csúcsán mozogtam, utána ültem rá megint, és normálisan becsúsztatva vittem magunkat a cél felé, közben az arcát néztem. Olyan szép volt és... megmozgatott valamit bennem, de még nem tudtam, micsodát, hamar feladtam a találgatást, helyette hátravetettem a fejem, és úgy mozogtam rajta, közben hangosan sóhajtozva.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Nate & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate & Nicky   Nate & Nicky Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nate & Nicky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nate & Nicky
» Nate & Asa
» Offos meló - Nate és Sutton
» Richard & Nicky
» Richard & Nicky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-