KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Zane & Cain Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Zane & Cain Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Zane & Cain Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Zane & Cain Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Zane & Cain Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Zane & Cain Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Zane & Cain Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zane & Cain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 4:49 pm

- Mi történt a karoddal, mutasd meg! - Kapott kezem után a barátom, de elhúztam ehgy sóhajtással, és megdörzsöltem kicsit a sebet és fejet ingattam. Csökkent nálam a mazochizmus, már nem vagdostam magam... olyan gyakran, de azért néha becsúszik párszor, ez van, sajnálom, én csak... elegem van ebből az egészből, bár lehet, ez most csak szexuális frusztráció, jó rég voltam már valakivel, nem volt kedvem prostikat fizetni, meg akkor nem önként fekszenek le velem, egészen elmegy az egésztől a kedvem. Most viszont megint rámjött, de nem nagyon volt kéznél senki, pech... Így eljöttem vacsorázni Kevinnel, a haverommal, de ehhez sem volt kedvem, és ő erre hamar rájött, és nem erőltette a beszélgetést, inkább kifelé néztünk az étterem hatalmas üvegablakain, szemben volt egy nagy fürdő, halk sóhajtással kevertem bele a narancslevembe, amiben volt alkohol is bőven, néha úgy érzem, csak ezzel lehet túlélni az életemet, komolyan. De nem vagyok alkoholista, mert azok szánalmasak, és büdösek, nem akarok büdös lenni.
Viszont eszembe jutott valami a fürdőről, és a parkolóban álló kocsimról.
- Elmegyek szaunázni - Közöltem váratlanul Kevinnel, aki csak kapkodta a fejét, hogy most mi a franc van, de már fizettem, és le is mentem. A kocsiban mindig ottvannak a cuccaim, amikben járok néha edzeni, úszni is. Volt törölköző, fürdőalsó, így azokat felmarkolva meg a papucsot, lecsaptam a csomagtartót, és átkelve az úttesten, beléptem az óriási üvegajtón. Még volt egy óra zárásig, de még beengedtek. Minden kihalt volt, és én hamar öltözködtem, egy törölközővel, fürdőalsóban mentem át a medencék termein, míg el nem értem a szauna világig, rengeteg fajta volt, végül a legnormálisabba mentem be, magam alá tettem a törölközőt, és ráültem, fejem a falnak vetettem, nem tudom, mi hozott ide, mjiért akarok én feltétlenül itt lenni, de oké, tessék. Van egy órám kiélvezni. Ahogy egyre többet ültem a forróságban, lassan izzadni kezdtem, apró cseppekben ült ki bőrömre, kockás hasfalamra, de nem tudott érdekelni... mert ahogy lehunytam a szemem más, de ugyanannyira forró hangulatú dolog kellős közepén találtam magam. De végül inkább kinyitottam mélybarna szemeimet, és feketés hajaba túrva nyújtózkodtam egyet. Vékony voltam, de izom sem hiányzott... nem tetszett a csend, inkább zihálásra váltottam volna fel, két mozgó testre... basszus, nekem tényleg kangörcsöm van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 6:30 pm

Lassú, halk léptekkel közlekedett az öltöző szekrényei között, de nem érdekelte, hogy minden kihalt volt, ez az életérzés kellett most neki, a magány és az egyedüllét. Keblére ölelte mindkettőt, amint levette a ruháit és egy törölközőt csavart a derekára, majd utoljára még ellenőrizte a számzáras lakatot, hogy tényleg biztonságban legyenek a dolgai, s amikor bizonyosságot nyert, elindult a máskor zsúfolásig telt medencék irányába.
Késő volt már, de a gondolat nem váltott ki belőle sok reakciót, csak lomhán mozogva tette egymás után a lábait, miközben a hatalmas vízfelület tükörsima felületét figyelte. Üres volt már a hatalmas tér, sem gyermekek önfeledt csobbanásai, sem öregek lassú tempója nem zavarta a visszafogott hangulatot, s neki most pont erre volt szüksége. Arra, hogy egy hosszú nap után végre kiszellőztesse a fejét és minden gond, probléma elpárologjon belőle a verejtékkel együtt.
Megszokott helye volt, annak a kabinnak az ajtaját nyitotta ki, majd egy fiatal férfi pillantott meg, aki szintén magányosan élvezte a testét forrón nyaldosó gőz erejét, s bár egyedüllétre vágyott, nem volt kedve másik szaunát választani. Nem köszönt, de még csak nem is biccentett, csak becsukta maga mögött az apró kémablakkal ellátott nyílászárót, majd a "bérelt" helyére ült, ami csak pár méterrel volt a másiktól, de elegendő távolságra, hogy ne legyen zavaró a jelenlét neki. Törölközőjét lecsavarta magáról, majd leterítette a nedves lécekből álló priccsre, meztelenséget mutatva a társaságának.
Sosem érdekelte, ha megbámulják, büszke volt arra, amit elért a testével és nem is zavartatva magát helyezkedett el a törölköző hófehér anyagán, majd egy könnyed mozdulattal került vízszintesbe a hátán. Falloszát alig mozdulatokkal igazította meg, majd homlokáról letörölve a gyöngyöket tűrte tarkója mögé jobbját, míg balja a teste mellett pihent meg.
Nem volt kedve a beszédhez, s nem is ismerkedni jött, amit a férfi nem tudhatott, de egyértelművé fogja tenni neki, ha szavakkal zavarja meg a nyugalmát. Hatalmasat nyelt, majd orrán szippantott és bal térdét felhúzva került kényelmesebb pozitúrába, még jobban felfedve hosszú férfiasságát. Csak létezett abban a pillanatban, nem volt számára sem ember, sem Isten, nem létezett a környezete, az egész világot kizárta a fejében pattogó gondolatok közül, hogy a lassú lélegzetvételek közepette felejtse el az őt felzaklató apróságokat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 6:57 pm

Jó volt ez a hely, nem volt semmi, ami az apámra emlékeztetett volna, vagy a versenyre, autókra, vagy bármi másra, ami üldözött egész életemben, csak én voltam, meg a falak, és a sötétebbnél sötétebb gondolataim. Nem tudtam volna megmondani, mit várok ettől a helytől, talán azt, hogy kidőzölje a démonaimat, az összes sötét árnyat, ami kínzott, és űzött a pusztulás felé, a kismanókat, akik a vállamon ültek, akik fogták a kezem, mikor magamba vágtak, akik lejátszatták velem újra meg újra a filmet, ahogy  az anyám felkötötte magát, az apám pofonvágott, és így tovább. Bár ha avalmit, az nagyon érdekelne, hogy milyen fejet vágna, ha elmondanám neki, hogy a legszebb estéim, mikor egy határozott, erős férfi az ágyba papszírozva, durván megdug... lehetőleg ezekkel a szavakkal mondanám el neki, talán kicsit részletesebben, hogy még el is tudja képzelni a helyzetet... én el tudom, bár az inkább visszaemlékezés részemről. Hm, sose voltam a tisztaság mintapéldánya, de annál szebb nincs is, mint egy jó szex, és a jó alatt mocskosat értek, ahol a másik tényleg birtokba véve mindenemet magáévá tesz kéne-kedve szerint. Mennyire kiakadna apa... majd ha nagyon bántani akarom talán megemlítem neki.
Nyílt a szauna ajtaja, és belépett egy nálam magasabb, testesebb férfi, és szó nélkül leterítve a törölközőjét tökéletesen meztelen lett. Na basszus... mintha minden csak az én ingerlésemre lenne, képtelen voltam hosszabb ideig félrenézni. Nyeltem egyet, és a vágy csak méginkább rákapcsolt testemben. Halkan megköszörültem a torkom, teljesen kiszáradt, ahogy cserepes ajkaim is. Nem lenne semmi egy kör vele, a lehető legminimálisabb ismerkedéssel, bár ő nem is tűnik olyannak, mint akinek az lenne a mániája, hogy mindenkivel összecimbizik. Egy ideig szótlanul néztem, ahogy helyezkedik, majd közelebb csúsztam hozzá. Jobban láttam a kis izzadtságcseppeket gyönyörű testén, és félig öntudatlanul nyúltam előre és érintettem meg hasfalát. Hogy is mondjam, soha nem voltam a türelem mestere, úgy voltam vele, hogy ha valamit akarok, akkor arról kell beszélni, nem köríteni.
- Nem akarnál mégjobban befűteni? - Kérdeztem rá úgy, hogy mögötte ültem, kezemet nem húztam el testéről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 8:09 pm

Tényleg nem volt az ismerkedős fajta, ezt jól látta a másik, de azt nem tudta nem észrevenni, hogy a fiatal férfi közeledett felé. Szemei nem pattantak ki azonnal, annyira nem érdekelte a másik helyzetváltoztatása, inkább csak bízott abban, hogy a fiú nem lesz annyira bolond, hogy megszólítsa. Azonban csalatkoznia kellett, hiszen nemhogy hozzászólt, de megérintette a hasfalát, ami apró izommunkára kényszerítette pont a legpihentetőbb pillanatában.
Pihenő balja reflex szerűen villant, elcsípve a kutakodó végtagot, de csak ujjainak erejét használta a szorításra, bicepsze nem rántotta el a kíváncsi tapintást. Egy apró hangocska a fejében élvezte az érintést, s amikor meghallotta a másik hangját, szemei kinyíltak és tekintete a fekete hajjal keretezett ábrázat talán vágyban égő lélektükreire vándorolt.
- Ott van a szabályozó, bízom benne, hogy te is tudod kezelni. - vágott apró grimaszt, amit talán mások mosolynak értékelhettek, de neki csak annyit jelentett, hogy tűnj a picsába te fasz! Persze a szolid arckifejezés sokkalta visszafogottabban üzente ezt az életérzést, ami mellé azt is megkapta a másik, hogy a hosszú ujjak roppant ereje nem szorított tovább.
Részéről lezártnak tekintette az interakciót kettejük között, s remélte, hogy a másik veszi a lapot és ő is eképpen cselekszik. Talán bólintott is egy aprót, majd miután kezét visszapakolta a teste mellé, becsukta szemeit és abban a hitben ringatta el magát a pihenés fátyolos hintájában, hogy a másik is megértette a szavait és a szándékait. Nem szeretett volna drasztikusabb lépésekhez folyamodni, de ha tovább feszítik a határait, akkor elő fogja venni a brutális, agresszív és őrült arcát, amit senki sem szeretne igazán látni, még talán egy életunt autóversenyző sem. Egy eléggé vonzó, kellemes megjelenésű autóversenyző, ha már itt tartunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 8:38 pm


Gyorsabban reagált, mint bárki, akihez eddig hozzáértem. Kezem szorításába került, ja, fájt, ez van, én taperoltam, miközben ő nagyon pihent. A szabályzó felé néztem, és csak egy halk hümmentéssel feleltem a felvetésre, mikor eleresztette a kezem, felálltam, a kapcsolóhoz léptem és rendesen feltekertem úgy, hogy ne sokáig lehessen elviselni, ha már ezt akarta... visszaültem, az ajtót néztem, próbálva figyelmen kívül hagyni a lüktető vágyat, mely feszegette testem törékeny határait.
Lehunytam a szemem, belélegeztem a nehéz levegőt, rossz volt, nem tetszett, de ha már ide akartam jönni, akkor maradok is kicsit. Levettem az alsómat egy idő után, de valahogy nem lett jobb. Csak néztem a vizet, amit lehetett látni a kis ablakból, és végül felálltam, felszedtem a cuccaimat, teljesen meztelenül mentem ki, egészen a medencéig. Le akartam hűteni magam, ezért lassan mentem be, majd végül csobbantam bele a tiszta kék vízbe, azonnal elnyelt, lebegtem egy kicsit, majd elrúgva magam, a medence széléhez úsztam, és kimásztam. Kicsit álltam ott, míg lecsöpögött rólam valamennyi víz, és elmentem a zuhanzóba. Nyitott fülkék voltak, a lgszélsőbe álltam be, kezem a csempének nyomtam, és lehajtottam a fejem, míg a víz átmosott, és lesöpörte rólam az apó klórmolekulákat. Feljebb emeltem pillantásom, csuklómon a vágások fájón pulzáltak, a vízcseppek lassan csúsztak végig rajtuk. Ujjaim megremegtek a hideg falon. Gyűlöltem az életemet, az csengett folyamatosan a fülemben, ahogy apa üvöltött velem, mikor kicsi voltam, mert rossz csavarkulcsot adtam oda. Mentegetőztem, minden volt ott, anya meg mögöttünk sopánkodott, hogy jaj hagyja a gyereket, nem akart rosszat. Hát persze. Nem akartam. De mindig is az jön ki, mindenből. Most is, az ismeretlen pasassal. Vannak ilyen elcseszett emberek, akiknek semmi sem jön össze, én vagyok az egyik. Jól esett az ázás, legszívesebben sose mozdultam volna el a gőzölgő forróságból, csend volt, csak a szívem egyenletes dobbanásait hallottam. Mert az sose akar már végre elhallgatni
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 9:55 pm

Örömmel fogadta a hírt, hogy a srác értett a szóból és nem erőltette a dolgot kettejük között, majd az apró mozdulatok is megnyugtatták, hogy a termosztátot feljebb tekerte az előbb még őt érintő tapintás. Szerette, ha jó meleg van a szaunában és minél forróbb lett a helyzet, annál jobban érezte magát. Azonban neki is volt egy határa, amit nem szeretett túllépni, s minél tovább feküdt a priccsen, annál jobban érezte, hogy átlépte azt a vonalat.
Nem figyelte a sztriptízt, sem a másik távozását, csak azt vette észre, hogy egyre nehezebben kap levegőt, egyre nehezebben tud éber maradni és a szokásosnál jobban izzad. Szédülten ült fel, majd pihegve vonszolta el magát a kapcsolókig, hogy szembesüljön gyötrelmének okával: a maximumra tekert hőszabályozóval.
- Te kis köcsög! - fakadt ki, de szavaiban nem volt erő, inkább az ájulás szélére sodort elme jajkiáltása volt. Lenyomta a kilincset, majd a friss levegőn hosszan szippantotta magába a hűsítő oxigént, ami gyorsan helyre tette a kába jelenét és azt is láthatta, hogyan lépdel támadója a zuhanyzókhoz.
Meztelenül, feldúltan és elvesztett aggyal követte a másikat, s olyan állapotban volt, amit senki sem szeretett volna látni. Ereiben forrott a vér, szíve annyi adrenalint pumpált szét a testébe, ami egy egész hadsereget is felspanolt volna, tenyere pedig már ökölbe szorult az idegességtől, amikor megérkezett a csendesen zuhanyzó srác mögé.
- Meg akartál ölni, te kis geci? - kérdezte kiabálva, de talán annyira artikulálatlan volt a beszéde, hogy a másik nem értette. Mindenesetre nem várta meg annak válaszát, hanem azonnal támadott és a zuhanyzó falához szorította a fiatal férfit, miközben egyik kezét megpróbálta hátrafeszíteni.
- Mit akartál köcsög? Visszautasított a gonosz bácsi, te pedig jól megleckézteted? - szinte fröcsögött minden szava, szája sarkában nyálgombóc gömbölyödött, s ha tudta, még jobban odaszorította a másik testét a csempék hidegéhez. - Talán egy kis buzi vagy, aki szereti, ha jól seggbetöcskölik? Ezt akarod te kis homár? Zane bácsi kefélje ki az agyadat?
A gondolattól és az dühös érzésektől merevedése lett, olyan mértékkel keményedett meg fallosza, hogy szinte könyörgött azért, hogy valamit megkeféljen és a srác ánusza éppen alkalmat jelentett, szóval nem habozott sokáig, erőszakkal vezette be péniszét a fiatal férfi hátsójába, majd mélyen és nagyon hosszan döfte meg első mozdulatával a szűk rést.
- Ezt akartad nem? Akkor sikíts te kurva! Sikíts, hogy még többet akarsz! - kiabálta őrülten a másik fülébe, majd egy újabb mozdulattal próbálta szétszakítani partnerének űrgyűrűjét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2013 10:21 pm

Nyugodt embernek mondanám magam, mindig mindent csendben csinálok, csak valahogy a visszangja sokkal nagyobb. Óvatosan megforgattam a fejemet, gondoltam, inkább ki kéne mennem, hazamenni, és talán... nem, nem készülni a holnapi versenyemre, ez eszembe se jutott, csak simán talán olvashatnék valamit. Esetleg.
De ezt hamarosan teljesen el kellett vetnem, mert egy hát.. emberinek már nem igazán hívható hang, rámüvöltött hátulról, még mielőtt megfordulhattam volna, már fel voltam kenve a falra, a kezem pedig fájdalmasan csavarodott hátam mögé. Esküszöm, még nevettem is volna a szavain, annyira nem volt valóság alapjuk, ha így lett volna, nem maradtam volna bent vele egy precet sem abban a retek szaunában, hahaha, nagyon humoros. Nem szokásom más embereket gyilkolásni, max magamat, de őszintén, tudhatta volna, hogy mikor elég neki, és lejjebb fordíthatta volna, de nem, ő szívóskodott a forrósággal, ez miért is az én hibám? Őszintén nem látom be, de nem adott időt válaszolni, ahogy mégerősebben préselt a falnak, másik kezem, amivel támaszkodtam megcsúszott, feldörzsölte a rossz illesztés, ahogy állam vonalát is.
- Nem, én... - Kezdtem volna bele, de ekkor éreztem meg valami; felizgult. Arra, hogy üvöltözik velem? Erre álmomban sem gondoltam volna, nyilván ő is észrevette, mert a következő pillanatban könyörtelenül nyomta belém magát, homlokom a csempének nyomódott, a fájdalmas kiáltást pedig eltorlaszolta fogaim börtöne, ám a következő döfésre már képtelen voltam bent tartani, fáldalmas kiáltás szakadt fel belőlem, ugyanakkor mélyen belül élveztem is. Nagy volt, teljesen kitöltött, ujjam próbált kapaszkodót találni a csempén, nem tudtam normálisan levegőt venni, úgy hozzápréselődtem a falhoz, zihálva kapkodtam a levegőt.
- Akkor csináld! Gyerünk! Te is akarod, érzem - Inkább nem ellenkeztem a megszólításnak, felesleges lett volna, főleg egy ilyen helyzetben. A fájdalmat már egészen megszokta a testem, inkább a forróságra figyelt oda, az kötötte le jobban, egyet mozdult csípőm az ő lökésének ellentéttesen, ezzel mélyen magába fogadva, nem kellett volna, még nem, fájt, egy pillanatra megremegett testem szorításában, és erősen ajkamba kellett harapnom, hogy elfojtsam időben a kétségbeesett nyögést.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 8:32 pm

Régen járt fallosza ilyen szűk helyen, s be kellett vallania magának, neki is apró fájdalom volt az egész közösülés az önfeledt szórakozás helyett. Ám nem adta fel, amikor a sikolyt hallotta a fiúból előtörni, ami ha lehetett, még jobban elgőzölte az agyát, még erőszakosabb döfésekre ingerelte. Egyelőre lassú tempót diktált, nem akarta még jobban szenvedéssel gyötörni szerszámát, de ahogyan kinyomta a csípőjét a másik, úgy kapcsolt rá az ütemre, mintha érezte volna, hogy amaz is kedveli az ánuszát feszítő érzetet.
- Érzed? - tette fel a kérdést félhangon, talán éppen csak magának, s miközben a fiú mögött dolgozott, úgy kezdte valóban élvezni az erőszakot. Hiszen valljuk meg, mindennek lehetett nevezni ezt a két férfi között létrejött szexuális interakciót, de a legegyszerűbb az volt, ha a nevén nevezzük.
Zane ha lehetett, még jobban feszítette a fiú kezét, majd amennyire csak tudta, a fal hideg csempéjéhez szorította, mintha csak a gyilkos ösztön, ami benne munkálkodott, ki akart volna szabadulni és pusztítani maga körül mindent és mindenkit. S ezt az ösztönt egyelőre csak az tartotta vissza, hogy a másik túlságosan nem ellenkezett, nem mutatta sok jelét annak, hogy kényelmetlen lett volna neki a kefélés, hogy gyűlölte volna minden pillanatát Zane gondoskodásának. Pedig megtehette volna, ellenszegülhetett volna a férfi akaratának, megpróbálhatott volna szabadulni vagy akár ellentámadásba is lendülhetett volna. Azonban ezek egyike sem történt meg egyelőre, ami a fiatalabb férfi legnagyobb szerencséjére történt így.
- Ne fogd vissza magad! - kiáltott őrült módjára, majd mélyfúrásokat végzett a szűk résen, vastag farkával szélesítve a srác hátsó alagútját. Ekkor engedte el a hátratartott kezet, majd fogta meg a másik csípőjét, hogy amikor egy lépéssel hátrébb került, magával vigye a törékenynek tűnő testet is, majd ha még mindig ő volt az erősebb kettejük között, könnyed mozdulattal lökte előre a fiú felsőtestét, miközben minden pillanatban csak a döféseire, a másik testében eltűnő falloszának munkájára tudott koncentrálni.
- Kezdd el verni a faszod, gyerünk! - csapott egy hatalmasat a másodpercekre eltávolodó farpofákra, majd további kezelések céljából csavart ismét feljebb belső metronómjának frekvenciáján, hogy még erőteljesebb ütemben sodorja magát az egyelőre oly' távolinak tűnő beteljesedés felé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Zane & Cain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Cain   Zane & Cain Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zane & Cain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zora és Zane
» Adalinde és Zane
» Melissa és Zane
» Gareth és Zane
» Sophie & Zane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-