KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cherity P. Wilde Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cherity P. Wilde Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cherity P. Wilde Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cherity P. Wilde Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cherity P. Wilde Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cherity P. Wilde Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cherity P. Wilde Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cherity P. Wilde Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cherity P. Wilde Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cherity P. Wilde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cherity P. Wilde Empty
TémanyitásTárgy: Cherity P. Wilde   Cherity P. Wilde Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 7:50 pm

Cherity Pollina Wilde
Chicago, USA, 1992. 03. 21.
22
prostituált
prostitutes
Claire Holt

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: kitartó, okos, megfontolt, céltudatos, jószívű

◆ negatív tulajdonságok: gyenge, döntésképtelen, önutálat, érzékeny, ragaszkodó

◆ egyebek: enyhe klausztrofóbiája van, fél a sötétben és egyedül


Történet vagy szerepes példa
1 éve
- Cher! - ront be az ajtón, szinte betöri. A bátyám leghíresebb tulajdonságai a hevesség és az agresszivitás. A nappaliban ülök, leteszem a könyvet a kezemből és felé fordulok. Ekkor ő már le is ült mellém, hatalmas vigyorral az arcán. Olyan vigyorral, amitől tudom, hogy félnem kell. Épp megkérdezném, mit szeretne, mikor ő, látva, hogy szóra nyitom a számat, megkímél a felesleges beszédtől és lihegve belekezd.
- Ma összefutottam egy régi barátommal, és hiánya van leányzók terén. Tudod mivel foglalkozik Daniel barátom, ugye? Mivel úgyis munkanélküli vagy, és betöltötted hozzá a megfelelő kort elmehetnél hozzá dol...
- Nem! - vágok közbe, mielőtt befejezné. Tudom, hogy ez nem tetszik neki, de milyen jogon kér erre? Testvéremként védenie, óvnia és egy ésszerű ötlettel kellene előállnia, nem felajánlania engem egy barátjának, aki lányokat futtat. Mély levegőt vesz, látom rajta, hogy visszafojtja a dühét, nehogy nekem essen. - Szó sem lehet róla!
- Úgy tűnik nem fogalmaztam érthetően. Holnap este, szépen elmész hozzá, előtte kicsíped magad, legszebb, legdrágább ruhádat veszed fel és felajánlod neki szolgáltatásaidat! Ez egy jó lehetőség, és te nem fogod kihagyni... nincs választásod! Már meg is beszéltem vele, hogy hol és mikorra vár. Gondoskodni fogok róla, hogy ne késs.
Tovább tiltakozom, de nem tágít. Tudom, hogy sírva könyörögve sem tudnám együttérzésre bírni.
Szüleink halála óta ő dirigál, én meg hallgatok, nincs szavam vele szemben. Elnyom, és ha kell a kezét is megemeli, aztán továbblendíti, ha tovább tiltakozom. Kérdezték tőlem, hogy miért nem költözök el tőle. Azt feleltem, hogy azért, mert nincs választásom. Nem tudnék hova menni, és kinézem belőle, hogy azt sem hagyná, hogy boldog legyek, egyedül, nélküle. A távolból is megkeserítené az életemet.

Másnap este, szépen kiöltözve, sírásom nyomait eltüntetve, a lila foltokat ruhával elfedve megyek el oda, ahova ő akarja és jelentkezem egy olyan állásra, amit soha nem választottam volna magamnak. Cherity Wilde, mint prostituált.


Napjainkban
- Cherity... honnan ez szép név, kedves? - borostás arcán egy kedves, de olyan mosoly jelenik meg, ami azt sugallja, hogy térjünk már a lényegre és juttassam el őt a csúcsok csúcsára.
- Becézése Cher... ő anyukám kedvenc énekesnője. - válaszolom neki kedvesen, miközben ingét gombolva csókolom végig nem túl izmos felsőtestét. Undorodom tőle, de nem mutathatom ki ezt az érzést. Egy év alatt nem sikerült megszeretnem ezt a munkát, de legalább az ügyfelek előtt nem sírom el magam... csak miután elmennek, vagy én megyek.
Fordít a helyzetünkön, most ő vetkőztet engem, úgy viselkedik, mintha egy pár lennénk, pedig neki nem kellene engem kényeztetnie. Végigcsókol a testemen, érzem, hogy fáj, még a lehelete is a bordáimnál. Fáj és egyáltalán nem érzem jól magam vele. Aggódva pillant fel rám, úgy tűnik, még ebben a homályos fényben is észrevette az a kis lila foltot a jobb oldalamon.
- Mi történt önnel? - magázódik, azt jelenti, hogy tisztel, nemde?
- Csak nekimentem véletlenül a mosdókagylónak. - válaszolom, és kivételesen ezt a lila foltot tényleg így szereztem. Bátyám egy ideje nem bántott fizikailag, csak lelkileg. Ha egy éve, vagy fél éve kérdezte volna meg... akkor is ezt mondtam volna, csak az nem lett volna egyenlő az igazsággal.
- Legközelebb vigyázzon magára!
- Úgy lesz! - őszinte mosoly jelenik meg az arcomon. Jól esik végre egy kis törődés, egy kis aggódás értem és a testi épségemért. Csak essünk túl ezen az éjszakán, hogy hazamehessek és ihassak egy pohár bort, mielőtt lefekszem aludni, és egy kis időre azt hihessem, hogy ez az álom és az álmom a valóság.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Cherity P. Wilde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  ❥ Claire Holt/Cherity Wilde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-