KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Anne Woodley Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Anne Woodley Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Anne Woodley Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Anne Woodley Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Anne Woodley Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Anne Woodley Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Anne Woodley Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Anne Woodley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Anne Woodley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Anne Woodley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anne Woodley Empty
TémanyitásTárgy: Anne Woodley   Anne Woodley Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 11:25 pm

Anne Woodley
Atlanta
1993. 07. 25.
20
Grafikus és festö
Addicts
Shelley Hennig

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: okos, lelkes, magabiztos, kedves, barátságos, segítőkész, jó emberismerő, jó és kitartó barát, megértő, jó humorú

◆ negatív tulajdonságok: türelmetlen, forrófejű, hiszékeny, szétszórt, feledékeny, túl érzelmes, depresszióra hajlamos, alkoholista

◆ egyebek: kreatív, fantáziadús, érzelmileg nagyon törékeny, rajz- és művészetkedvelő, néha kicsit egoista, imádja az "izé" szót (szerinte ezzel mindent el lehet magyarázni), gyakran eléri amit akar

Történet
1993. július 25-én születtem Georgia állam fővárosában, Atlantában. Az apukám ügyvéd, az anyukám pedig orvos volt. Mikor világra jöttem már volt egy két éves bátyám, akit Paulnak hívtak. Mindig is úgy érezte, hogy meg kell védenie engem. Rengeteget játszottunk együtt: társasoztunk és fogócskáztunk.
A rajz és a művészetek iránti megszállottságom már korán – hat éves koromban – elkezdődött. A szüleimnél kiharcoltam, hogy minden szombaton menjünk el színházba, múzeumba vagy balettelőadásra. Persze a bátyám és az apukám gyakran inkább otthon maradt, és együtt tartottak egy apa-fia délutánt, de a múzeumokat általában ők sem hagyták ki.
Rajztanárhoz is elkezdtem járni, aki megtanított a legtöbb technikára. A szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy meg tanuljak játszani egy hangszeren is, én a zongorát választottam. Az iskolai rendezvényeken is gyakran kért meg az énektanár, hogy adjak elő valamit zongorán, és én így is tettem. Nem voltam túl népszerű. Mindenki a tanárok kedvencének tartott, és nem értették, hogy lehetek én Paul húga, hiszen ő ott volt az élsportolók között.
Hiába vagyok barátságos és segítőkész típus, barátok terén nem mondanám szerencsésnek magam. Egy igazi barátom volt, Nathaniel, bár én csak Nathnek hívom. A szomszéd házban lakott a családjával, és egyidős volt velem. Sokat játszottunk mikor kicsik voltunk, aztán idővel a második bátyám lett. Volt amiről inkább vele beszéltem, mint a tesómmal. Ráadásul Nath annyira idióta, hogy néha még engem is rábeszélt az őrültségeire. Elvitt Bunge-jumping-ra, mert tudta, hogy tériszonyom van. Velem együtt ugrott le és végig fogta a kezem, hogy ne féljek annyira. Mondjuk tény, hogy a tériszonyom elmúlt, na de akkor is! Normális ez a srác? Nem az, és én pont ezért imádtam őt annyira. Azt hiszem én talán még többet is éreztem, mint barátság, csak ezt nem mertem bevallani sem magamnak, sem pedig neki.
Tizenhét éves voltam, mikor autóbalesetet szenvedtünk. Nyaralni tartottunk, mindenki boldog volt. Nem tetszett a zene és megkértem aput, hogy váltson csatornát. Addig bíbelődött vele, míg meg nem történt a baj. Nem figyelt, s véletlen átsiklott a másik sávba, ahol jött egy autó és... A szüleink meghaltak, a mentősök pedig azt hitték, hogy sem én sem a bátyám nem fogjuk túlélni, annyira súlyos sérüléseink voltak. Nem tudom, mi történt, három napig kómában feküdtem, és mikor felkeltem, csak a gipszelt végtagjaimra tudtam figyelni. Senki sem mondta el nekem, hogy mi történt, és én sem emlékeztem pontosan a történtekre. Még azt sem mondta meg senki, hogy mi történt a családommal, azt is Nathtől tudtam meg. A szüleim egyből meghaltak az autóbalesetben, a bátyám a mentőautóban vesztette életét. Nem csak testileg, de lelkileg is összetörtem. Úgy éreztem, hogy az én hibám volt az egész, pedig fogalmam sem volt róla, hogy mi történt.
A gyámom az alig látott dúsgazdag Las Vegasi unokabátyám lett. Az a pasi még mindig egy hatalmas rejtély számomra. Mégis mi a munkája, hogy ennyi pénze van? Ez az, amiről nekem sosem mesél, csak utal egy csomó pénzt a kártyámra, meg még ajándékokat is ad, és úgy érzi, hogy az teljesen oké.  Vegas tényleg jó hely egy lelkileg összetört leányzónak, aki az egyetlen barátját is hátra kellett, hogy hagyja? Nem hiszem. Annyira hibáztattam magamat a történtek miatt még az után is, hogy meggyógyultam a sérüléseimből, hogy elkezdtem felfedezni a bárokat, klubokat és a szórakozóhelyeket a városban. Alkoholba kezdtem fojtani a bánatomat, aztán egy idő után, már rendszeres lett, hogy hetente minimum háromszor részegen megyek haza. Itt van az unokabátyám, igazából nem is kéne dolgoznom, mert annyi pénze van, hogy azt nem lehet számon tartani. Én mégis grafikus és festő lettem. Portrékat készítek a turistáknak, de már aktokat is kellett készítenem. Karikatúrákat is rajzolok és festményeket is lehet tőlem vásárolni. A házban is mindenhol az én képeim vannak kiállítva, de csak azok, amiket az unokabátyám választ ki, hogy tetszik neki, és azt én ne merészeljem eladni. Végül is, amennyi pénzt ad, azzal bőven megfizeti a képeim árát.
Nem tudom mi lesz velem. Ez a város lehet nem volt túl jó választás nekem, de most már nem hiszem, hogy itt szeretném hagyni. Imádom ezt a világot, a csillogást, a szerencsejátékokat és a bárokat. Csak ne lenne még mindig bűntudatom a családom miatt…

based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Anne Woodley összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 29, 2015 5:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anne Woodley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anne Woodley   Anne Woodley Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 1:13 am

Elfogadva!
Először is: Üdvözöllek az oldalon, Anne!*-* Nagyon szomorú és tragikus mindaz, ami veled és a családoddal történt! Sad Remélem, sikerül túllépned a múltadon és adni egy esélyt magadnak arra, hogy alkoholmámor nélkül is megtaláld a helyed a világban! *-* A rejtélyes nagybácsit én lenyomoznám a helyedben. Razz Tetszett a lapod, szépen levezetted az élettörténetedet és a jellem is jó lett. Mondtam már, hogy odavagyok a művészetekért? *-* Na, röppenj foglalni és érezd jól magad Vegasban! Wink
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Anne Woodley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Matt & Anne
» Winona ☆ Anne
» Armand ☆ Anne
» Winona ☆ Anne
» Anne és Anabelle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-