KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
McK & Dante Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
McK & Dante Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
McK & Dante Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
McK & Dante Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
McK & Dante Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
McK & Dante Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
McK & Dante Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
McK & Dante Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
McK & Dante Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 McK & Dante

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 7:41 pm


Dante & McK


[You must be registered and logged in to see this image.]
- Hát... szegény Uma Thurman - sóhajt fel Scott, miután elregélem neki, már én pedig láttam egy marha valódinak tűnő gyilkosságot, és sürgősen adja meg Dr. White teloszámát.
- Igen Scott, tiszta Uma volt - sóhjatok fel, mert már csak a tekintetéből látom, erre a kar rákérdezni, ezredszerre is.
Ja kicsit tényleg gáz, hogy így végződött egy tök ismeretlen nő élete, de... pozitívum, hogy bizonyára még sok közeli ismerőst fogunk megsiratni, és Scott felveheti azt a marha jó fekete ingjét, amit anyja csak temetések alkalmával enged neki hordani. Igen, néha hajlamos vagyok elfejteni, hogy mindjárt nagykorúak leszünk.

Ez történt tegnap. Ma meg teljesen megújulva meg minden, kelek ki az ágyból, hogy aztán letudva pár előadást, mehessek a kedvenc kaszinómba. Igen, nekem olyan is van, ráadásul úgy, hogy dolgozok ott, hála égnek, mert ha nem így lenne… Nos, így legalább becsülnek valamennyire, maradjunk is ennyiben.
- Tyler, akármennyire is hihetetlen, oda fogok találni egyedül is, és nem… nagyon nem vagyok kíváncsi az új üléshuzatodra – sóhajtva csapom le a telefont, közben azon gondolkodva, a pasik veszik-e valaha a fáradtságot ahhoz, hogy legalább valami normális szöveggel álljanak elő, ha már egyszer le akarnak fektetni?
Nem, nekem a procedúrával semmi gondom nincs, de annyira illúzióromboló, ha előtte bedobnak egy ilyen faszságot. Ebben amúgy nagyon egyetértünk Scottal, ráadásul, csak ebből le tudjuk szűrni, ki mennyi időt tölt Facebookon. Ami én nem mellesleg felesleges baromságnak tartok, épp hogy csak átfutom a híreket… negyedóránként. Na, jó… függő vagyok, Scott is függő, de inkább a Facebook, mint a herion, nem? Na ugye. És most is, az ismerősökkel történtek csekkolása közepette, bököm meg újfent a srácot, akit életemben nem láttam – pedig az adatlapja szerint itt él -, és aki ennek ellenére visszajelölt, de az óta se hajlandó tudomást venni a létezésemről. Tényleg, csak egyszer szeretném látni az értesítéseim között, hogy Denemien visszabökött, életem legszebb napja lenne.
- Bocsesz – motyogom, fel se nézve a telefonomból, miközben frontálisan megyek neki valakinek, aztán lépve egyet oldalra, folytatom is az irányt. Igen, pont ezt a fajta közlekedési módot tanították suliban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 8:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
•••• To Mckenzie ••••
A szentek ugyan bármikor elbukhatnak, de a kárhozottak mindig megváltásra áhítoznak.


- És most nem akarok csalódni benned! - mutat rá határozott, gyilkos tekintettel a fejese szerencsétlen srácra, mire ő csak engedelmesen biccent egyet. Legszívesebben már most itt hagyná az egész kócerájt, de inkább megvárja, míg befejezi a mondanivalóját a másik.
- Tegnap mikor azt a nőt megöltük, meglátott minket egy lány - egy kis igazolványképet csap le Dante elé az asztalra, amit a férfi alaposan szemügyre vesz. Tökéletes az arcmemóriája, szinte fotografikus memóriának örvendhet, úgyhogy azzal a lendülettel ahogy lejjebb hajolt, hogy jól láthassa, már egyenesedik is fel.
- Mit kell csinálnom?
- Ijessz rá. Rémiszd meg és hozd el ide nekem. Tudni akarom, hogy mit látott, ki ő, mit akar? És, hogy mennyire veszélyes ránk nézve. Talán meg kell majd ölni, szóval készülj rá kutyuskám lelkileg is - undorító vigyorral, nevetgélve les fel Dantére, ő pedig ezt aligha veszi zokon, hisz hozzá szokott.
- Ne feledd! Ha megint hibázol, megint láncra leszel verve. Ne feledd, hogy hol a helyed, kutya! Azt pedig vidd magaddal - érti itt a kardra, amit amúgy is mindig - vagy szinte mindig - magával tart, hisz ezen múlik az élete. Ezzel tényleg meglepetéseket tud okozni, és nem csak támadni de védekezni is tud vele.
- Most pedig menj! Ne is lássalak a lány nélkül - se szó se beszéd, elhagyja a szobát. Dante még egy ideig ácsorog nagy magányába, de már el is indul oda, ahol a mellékelt szövegen megjelenő helység található.
Fejére felkerül a jól megszokott fekete csuklya ami kabátként és némi "álarcként" is egyaránt szolgál és már bele is vész a végtelenbe, hogy a lány után kezdjen szimatolni.
Odakint ezer meg ezer hatás éri. Szinte mindenre felkapja a fejét, még a legkisebb zajokra is. Kifinomult hallását, sötétben is jól alkalmazkodó látását a sötét pincékben eltöltött éveknek tudhatja be. Nem véletlenül nem szeret ilyenkor kint mászkálni. Jobban kedveli a hajnali órákat, mikor viszonylag csönd és béke van.
Pillanatokon belül kiszúrja magának a kütyüjébe merülő lányt, így megszaporázva a lépteit indul el felé s mikor az belé ütközik, már el is kapja a karját, hogy visszarántva maradásra bírja. Nem szólal meg, csak kiles az arcát árnyékoló csuklya mögül és kíváncsian várja a biztos reakciót. Ha netán felsikoltana vagy a kelleténél hangosabban nyilvánulna meg akkor persze ennek gyorsan véget vet, viszont ha másként tesz akkor szabad teret kap a cselekedéshez.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 9:20 pm


Dante & McK


[You must be registered and logged in to see this image.]
Sok mindent látok. A Facebookon mindenképp. Épp ezért jut kisvártatva tudomásomra, hogy van egy élő és mozgó barbie lány. My Good. Oké, no comment, tényleg. Viccet félretéve, az otthonom és a melóhely között negyed órás utat, simán el tudom ezzel ütni, és még tanulhatok is. Na jó, ez azért erős túlzás, tanulni az egyetemen szoktam, de tényleg, beleadva apait-anyait, és úgy érzem, ez még bőven kevés ahhoz, hogy a célom is elérjem, már pedig, én nem vagyok az a feladós fajta, még ha úgy kell átkúsznom is megúszom ezt a félévet is.
Néha azért csak meglesem azokat az értesítéseket, mert hátha mégis, csak a Face trollkodik velem, de nem. A srác még most sem hajlandó emberszámba venni, ami eléggé degradáló. Meg is fogalmazódik bennem, hogy talán nekem se kéne őt, és Scottnak igaza van - mert hát, ha ő nem tud erről, akkor senki -, de nem, Scottnak sosincs igaza, és nem lesz belőlem fanatikus zaklató.
Az is gyakran előfordul velem, hogy random bukok bele idegenekbe, ahogy az is, hogy őket is legalább annyira érdekli ez, mint engem, tehát legrosszabb esetben, letudják egy vállvonással. Azok, akiknek meg volt gyerekszobájuk, azt mondják, ááá semmi. És vannak a vagányak, akik valami alpári dolgot kiáltanak utánam, én meg rendszerint azzal a bizonyos nemzetközi jellel honorálom ezt. Így megy a nyugis élet Vegasba. Legalább is, eddig nyugis volt, aztán csak úgy betör az elmémbe halott nő képe.
Épp ezért sikkantok fel, mikor rendhagyó mód rántanak vissza. A szemeim elkerekednek, és csak pár pillanat után jövök rá, hogy ja, nekem amúgy levegőre is szükségem van.
- Tényleg sajnálom - bár ahogy elnézem a csuklyás alak, morcos tekintetét, mert ha nem mosolyog a szeme, nem boldog, ha nem boldog, akkor morcos, ha morcos ember kap el, munkába menet, egy apróság miatt, akkor vélhetőleg egy fekete zsákban fogom találni magam. És most kéne leállnom a CSI-ról.
Mindenesetre belátom, a helyzetem nem a legfényesebb.
- Klassz ruha, kiemeli a szeme színét - mert a férfiak ezt szeretik hallani nem? És inkább bókolok egy sort, minthogy elveszítsem a fejem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 4:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
•••• To Mckenzie ••••
A szentek ugyan bármikor elbukhatnak, de a kárhozottak mindig megváltásra áhítoznak.


Nem szívesen játszik az életével még akkor se, ha sokan azt amit művel, annak neveznék. Mert igen, nap mint nap kockára teszi az életét azért, hogy teljesítse azt a sok szemetet amit a fejese mond neki. Ő mégis úgy tartja, hogyha már egyszer szükségük van a szolgálataira, arra, hogy a tudását vehesse kézhez miközben megbíznak benne, az nem ugyan az, mintha az életével játszana. Jobb ő a legtöbb harcosnál is, de mégis ha azt vesszük, sűrűn lóg a lába a halálnak. De míg kitudja cselezni azt, nincs baj.
Most még annyira se tart attól, hogy esetleg megölik, mivel egy vasággyal együtt alig negyven kilós csajt kell megkeresnie, és ha minden rendben megy akkor kicsit ráhozza a frászt anélkül, hogy fizikai sérülés érné. Lehet, hogy a lelki sebek jobban fájnak, de ő erről mit se tud. Teljes érzéketlensége és ragadozó állatszerűsége nem engedi, hogy tudatosuljon benne, hogy milyen az ha félni kell.
Amint a maga tempójában felszántja Vegas utcáit, hogy megkeresse a lányt, a legnagyobb meglepetés akkor éri, mikor az hívás nélkül jelenik meg. Nem kellett se az iskolához, se a házához se pedig a munkahelyére elmenni ahhoz, hogy megtalálja, elég volt elindulni egy adott úton és tessék. Nem érdekli, hogy nekiment, nem azért kap utána még akkor se, ha a lány rögtön erre gondol. A legtöbb ember annyiban hagyja és még akkor is, ha nagyon fáj az ütközés, tovább mennek maximum szitkozódnak egy sort.
Összevont szemöldökkel figyeli miután meghallja a furcsa témát.
Épp ezért kap elő gyorsan egy dobótört amit közvetlenül a lány torkához szegez. Nem akar még kárt okozni benne, így a sikátor felé kezdi el terelni. Nincs szüksége nagy erőkifejtésre, hacsak nem áll ellen neki a másik, bár egy ijedt ember aligha venné a bátorságot, hogy ellenkezzen. Már ha megijedt. Sokan, köztük Dante is immúnis rá.
- Hol voltál tegnap este nyolc és éjfél között? - tudakolja mély, rekedt hangján miközben a legközelebbi falhoz szorítja a lányt. Nem fogja elengedni addig, míg nem vall színt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 2:00 pm


Dante & McK


[You must be registered and logged in to see this image.]
-Mentségemre legyen mondva, én nem szoktam ahhoz, hogy egyik pillanatról a másikra, kerülök egy sikátorba, nem beszélve arról, hogy akár komoly ismertséget köthetek egy... tőrrel. Te jó ég, az összes anyaszomorító közül, nekem pont a pszichopatát kellett kifognom? Ne már, még most se sikerült feldolgoznom azt a gyilkosságot, legyünk már rám tekintettel. Szegény én.
Hosszas percekig meredek pislogás nélkül, vagy épp nagyokat pislogva a csuklyás... Dart Vederre (oké, ez jutott eszembe először, ha meg úgy se hallja...), próbálva megfejteni azt, mit árthattam én neki, amiért ilyen bánásmódban részesülök.
Kizárom az okot, hogy meglöktem, így tényleg csak arra tudok gondolni, hogy egy szociopata szadista állat, aki csak azért tesz ilyet, mert élvezi. Nem, mintha ettől sokkal jobb lenne a helyzetem, de hát... na.
- Ácsi... mutassa a jelvényét - találom meg a hangom közben, és konkrétan ellentmondást nem tűrő éllel vágom hozzá a szavakat, mintha nem is én lennék az, aki kezdhet az életéért könyörögni.
- Minden bizonnyal van, mert ha nem lenne, tudná, hogy ilyes fajta megközelítése egy nőnek, nem mellesleg látszólag teljesen illegális fegyver tartása, bizony komoly következményeket von maga után. Lássuk csak, osztok szorzok, ezután a malőt után, jobb esetben is öt év múlva találkoznánk újra, kedves barátom - hehe, így kezdj ki egy ügyésszel, na jó... kezdő ügyésszel, de iszonyat büszke vagyok magamra. Már harmadik éve az Alkotmány a bibliám, mesekönyvem, és szórakoztató irodalmam, nem beszélve a kötelező olvasmányról. Mck - idegen csuklyás szadista pszichopata 1-0.
- Nos, még mindig szeretné tudni, hol voltam? - egy negédes, és felettébb angyali mosolyt küldök felé, ami határozottan ellentmond, annak az iszonyat határozott nőneműnek tűnő valakitől, kait épp az előbb sikerült produkálnom.
És csak, hogy tetésszem a helyzetet, előveszek egy zsebkendőt, és azzal megfogva a tőr végét - esetleges bizonyítékként, nem kéne, hogy rajta legyen a ujjlenyomatom-, hajlítom el magamtól, lassan, óvatosan, és imádkozva, hogy legközelebb ne a gyomromból kelljen kioperálni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 9:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
•••• To Mckenzie ••••
A szentek ugyan bármikor elbukhatnak, de a kárhozottak mindig megváltásra áhítoznak.


Mindig is utálta a gondolatot, hogy vannak olyan emberek akik beleköpnek a levésbe és csak azért kerülnek bajba, hogy neki fejfájást okozzanak azzal, hogy a nyomukba küldik őt. Nem szívesen vág le fiatal, csinos lányokat úgy mint egy disznót vagy egy tehenet a vágóhídon, de... de ez van. Ha meg kell tenni, akkor meg kell tenni.
Villódzó tekintettel les a lány arcába a csuklya takarása alól, mely rejtélyes árnyékokat fest Dante ázsiai jegyeket hordó arcára. Lehet, hogy van benne francia vér is, de ez aligha látszik meg. Bőre alapján thaiföldi énje dominál, ahogy szeme formája terén is, viszont úgy kerek egészen azt mondja a legtöbb ember, hogy japán.
Homlokát ráncolja a jelvény hallatán, de nem reagál rá, csak hallgatja tovább a lány mondandóját.
- Van fegyvertartási engedélyem, nem mellesleg nincs rá szükségem egy titkos bűnszervezet tagjaként. Tudod, a nagyfiúkra nem vonatkoznak az e fajta szabályok - morogja érces hangján, miközben lazít a tartáson. Már kevésbé akarja megfojtani szerencsétlent. Azért jóérzés tud lenni, ha valakinek esze is van a csinos arcocskája és a formás teste mögött.
- Nem vagyok a barátod! - hangja csattanó, nem szívesen áll le cicózni. A legnagyobb meglepetésére viszont nem ijedt meg kellőképpen a másik.
- És ha sokáig feszegeted a húrt, kitalálok metszeni egy kis részt a torkodból. Mit szólsz? - érdeklődik. Hangja szürke, teljesen érzelem mentes. Nem szívesen üt meg más hangnemet, ha olyan emberrel beszél akinek nem túl sok jót ígér.
- Igen! - válaszolja gondolkodás nélkül határozottan, ám mikor a másik hozzáér a karjához, annak markolatát rögtön ellene fordítja. Egy határozott mozdulattal megragadja a csuklóját, hátracsavarja azt, majd a markolat végét a gerincéhez vágva jelzi, hogy nem hülyül. Igyekszik minél közelebb passzírozni a lányt a falhoz, hogy tudja mikor volt elég.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 8:18 pm


Dante & McK


[You must be registered and logged in to see this image.]
Padhelyzet. Komolyan fogalmam sincs, mit kéne kezdeni a helyzettel, ráadásul teljesen szokatlan, hogy engem bármi miatt is fenyegessenek, ne adj isten fegyvert szegezzenek rám, mert valamiért sose adok rá okot. Erre meg itt ez a cseppet sem bizalomgerjesztő fazon, és épp hogy csak ki mondania nem kell, mit kezdene a szerveimmel. Ember legyen a talpán, aki ettől nem rémül meg. Mert én igenis félek most, csak épp igyekszem ezt nem túl nyilvánvalóan kimutatni.
- Bocsi, nem vagyok jártas az alvilágban... nincsenek széleskörű ismereteim - forgatom meg a szemem, leginkább magamban fortyogva, mert én ezt a pillanatot úgy képzeltem el, hogy gondolkodik pár percet, majd lerakja a fegyvert, és véget nem érő sajnálkozásba kezd, sőt... még egy kávéra is meghív, de hát... ilyen könnyen miért is úszhatnám meg, ugye?
- Ez most nem tudom, melyikünknek megnyugtatóbb. Ne érts félre, biztos rendes alak vagy... a magad módján, csak hát... anyu nem nézné jó szemmel, ha pszichopata ismerőseim lennének, remélem megérted - bocsánatkérőn nézek rá, mert a hangjának csattanása erre késztet. Anyu bírná, ő már nem egyszer találkozott ilyen hangnemmel, bár teljesen más pozitúrában, de ő már ki van képezve, ellenben én, esélyem sincs. Az életemért meg mégse kezdek el könyörögni, nem terveztem, hogy full szánalmasan fogok meghalni. Sőt, azt se terveztem, hogy a közeljövőben temetnek.
- Azt, hogy hajrá? Ha kedved szottyanna rá, úgyse tudnék mit tenni ellene, nem igaz? - beletörődően vonok vállat, mert már az első percekben sikerült rájönnöm, mi semmilyen pipát nem fogunk elszívni - bár még mindig nem tudom, mivel vívtam ki az ellenszenvét -, így ennek igazolása, nem tölt el pánikfélelemmel.
- Tudod, nem játszol sportszerűen, pedig ezt még a legaljasabb férgek is megengedik maguknak, de te nem. Esélyt sem adsz arra, hogy megpróbáljam megvédeni magam. Oké, mindketten tudjuk, lehetetlen, de így fegyvertelenül, miközben egy tőr cirógatja a nyakad... érted? - persze nem várom, hogy megértse, pedig roppantul sérti az önérzetem, de hát ez kit érdekel, ugyebár.
- A gyilkosságról van szó, igaz? Hát könyörgöm, tehetek én arról, hogy pár idióta majdnem nyílt terepen kaszabolt? Már ne is haragudj, de ha veszett sikítozást hallasz, csak utána jársz, mi a franc folyik, arról meg igazán nem tehetek, hogy a döbbenettől elfelejtettem becsukni a szemem, ha tudom, ez vár rám, akkor bizonyára.... bizonyára nem tennék mást - ezt már csak magam elé motyogom. Tényleg nem tettem semmi rosszat, már azon kívül, hogy premier plánból néztem végig, pedig nem is akartam.
- De persze értem én, nyugodtan vágd csak fel a torkom, még mielőtt szaladnék a zsarukhoz, hogy aztán újabb töménytelen szart zúdítsak a nyakamba, mert feljelentést teszek.... igen, előfordulhat, hogy szemtanúból vádlott leszek, de egy nemes cél érdekében, ki ne vállalná be, nem igaz? - őszintén bízom benne, hogy a gúnyos élből, meg a tömény szarkazmusból, ami belőlem árad, rájön, hogy semmit nem kívánkozok tenni, az akaratlanul megszerzett emlékkel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



McK & Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: McK & Dante   McK & Dante Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

McK & Dante

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dante Evans
» Dante & Carley
» Dante & Arthur
» Francesca & Dante
» Dante Jean Gaudé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-