KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Winston Cross rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 7:22 pm

kép jön majd, ha küldesz, és küldj mert akkor lesz képed. na nem magadról hanem a házikódról : D
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 8:27 pm




Hey Honey, I'm the gift

- Rám nézve felháborító a kérdésed, Serge – vontam fel szemöldökömet, mikor beléptem főnököm előtt a liftbe. – Először is, mind a ketten tudjuk, hogy jobbat nem választhattál volna. Megbízol bennem. Megszámolhatatlanok azon alkalmak, mikor felhívtál az irodádba, hogy táncoljak neked, vagy egyszerűen unatkoztál és beszélgető partnert kerestél. Az alkalmazottjaidnak a fele még az általános iskolát is döcögve fejezte be, és már nyolcadikban megkezdte a szakmáját, hogy meglegyen a bizonyítványa… nekem pedig diplomám van. És nem a szarkazmusomra kaptam. Másodszor pedig… - hajoltam közelebb hozzá, majd mielőtt még az utolsó emelethez érkeztünk volna fülébe búgtam kéjesen válaszom:
- Tapasztaltad, hogy mennyire jó vagyok. Találhatnál-e jobb ajándék a haverodnak nálam?

Nem vártam meg válaszát, persze hogy nem, Serge csak éppen fukar volt a pénzügyeket illetően és ezért merészelte megkérdőjelezni a teljesítményemet és a tapasztalatomat az évek távlatából is, amit nála töltöttem el. Nem sértődtem meg, annyi pénzért megalázhatott volna, amit ma elém tolt a pultnál, talán egy hét alatt szedek össze annyi pénzt, mint amit ma ő fizetett nekem csak azért, hogy eljöjjek egy születésnapi buliba, felöltsem az általa előre kiválasztott szexi felszerelést, táncot lejtsek a haverjának és eltöltsek vele egy éjszakát. Ráadásul tudtommal a csávónak nem voltak beteges elképzelései a szexuális együttléteket illetően, nem volt szadista, se nem mazochista, de nem ítélhetek előre, hiszen az, hogy Serge a nevét se mondja el, arra enged következtetni, hogy lesznek még részletek, amikre csak az ajtón túl fogok választ kapni. Így az a legjobb, ha nem tervezek semmit, csak adom magamat, végzem a dolgom és mosolygok. Ó, igen, mosolygok, mindenhez.

- Jól van angyalom. Akkor meg sem kérdezem, hogy minden nálad van-e...- haladt el mellettem torok köszörülve a férfi, és mielőtt bementünk volna a lakásba, felém fordult és kioldva kabátom derékövét megigazította a rám kötött vörös masnit.
- Csak óvatosan – kacsintott rám, és már elő is kapta telefonját. Nem figyeltem a beszélgetésre, csak annyit hallottam meg, hogy „megjöttem haver, engedj be, vagy meglépek az ajándékoddal”.
Vigyorogva igazgattam meg sminkemet, s mire végeztem a szájfénnyel, már nyílt is az ajtó. Serge átölelve haverját üdvözölte, így pár perccel később láthattam csak meg arcát az illetőnek. Nem mondhatnám, hogy könnyedséggel töltött el, hogy ismertem az illetőt, akinek ma este táncot kell lejtenem. Kifogásolhatatlan volt Winston, ez nem volt kérdés, jó pasi volt, fiatal, jó humorral megáldva, ráadásul egy éjszakán át csak én kényeztethettem, de hirtelen még a vékony szövet kabátot is összehúztam magamon.
Pedig épp az lett volna a poén, hogy ledobom magamról és azt kiáltom, hogy meglepetés.
- Na, Wins… bemutatom Juliet Rosiert. Juliet, ő a haverom, Winston Cross. Wins… a hölgy az ajándékod. Azt kívánom, legyen még sok ilyen élvezetes születésnapod, mint ez lesz – veregette Serge hátba Winst és arcáról le se lehetett volna törölni vigyorát.
- Helló, Winston – erőltettem magamra én is egy mosolyt, újra széthúzva kabátomat, így láthatóvá téve a fekete aprócska koktélruhára tűzött masnit, amire ráírták: Winstonnak.
- Mondd Winston, hogy még nem kaptál ilyen jó ajándékot senkitől – húzta ki magát Serge, s beljebb terelve hármasunkat engem mustrált.
Csak én éreztem kellemetlenül magamat?






Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 9:14 pm

- Mindenki jól érzi magát? - Léptem közelebb a vendégeimhez, akik egy része a nappaliban ücsörgött, iszogattak és diskuráltak, láthatóan jókedvűek voltak.
- Wins, ülj le közénk. - Az egyik csaj megfogta a kezemet, majd lerántott maga mellé a kanapéra, így rögtön a társaság középpontjába kerültem. Hozzám bújt és még egy puszit is nyomott az arcomra.
- Boldog Születésnapot! Italt az ünnepeltnek! - Szólalt fel az egyik haverom és máris egy pohár pezsgőt nyomtak a kezembe, amivel aztán koccintanom kellett. Ami azt illeti, sosem kedveltem a pezsgőt, jobban kedveltem a töményebb italokat, de kivételesen ezt is szívesen elfogyasztottam, hisz mivel mással koccintsunk egy születésnapon, ha nem pezsgővel.
- Egészségetekre! - Szólaltam fel. - Wins Egészségére! - Szóltak a többiek, majd koccantak a poharaink és jóízűen kortyoltunk az italból, pár szót még beszélgettem velük, utána felálltam, és a táncolókhoz sétáltam, tőlük is megkérdeztem, hogyan érzik magukat, majd a konyhapultot támasztó cimboráimat is meglátogattam, akik maguk közé rántva már töményebb itallal kínáltak engem. A buli még csak alig egy órája tarthatott, én máris túl voltam legalább három-négy pohár italon és mondhatom, kezdett igen jó kedvem kerekedni, széles vigyor ült az arcomon, remekül éreztem magam és már a boogiet is éreztem, egy-egy jobb zenére kedvet kaptam táncolni. Lejtettem is egy táncot az egyik haverom húgával, aki nagyon dögös volt, de még csak tizenhét, ezért ő tabu volt a számomra, meg egyébként sem volt szokásom kikezdeni a cimboráim rokonságával, jobb volt az efféle dolgokat házon kívül intézni. Igaz, a kanapén már ücsörgött néhány olyan csaj, akihez vagy már volt közöm, vagy akit csak kiszemeltem egy-egy kellemes óra eltöltésére, így ezen a téren sem kellett panaszkodnom, már előre sejtettem azt, hogy az este így vagy úgy, de végül az ágyamban fog folytatódni egy szőkével, vagy egy barnával. Éppen az egyikükkel szemeztem, amikor kopogtattak az ajtón.
- Wins, ezt felbonthatjuk?- Kérdezte vigyorogva az egyik cimborám, akinek a keze ügyébe keveredett egy üveg Sierra, a színtelenből.
- Naná! Citromot a hűtőben találtok. - Nevetve bólintottam, majd az ajtóhoz sétáltam, de mielőtt kinyitottam, még vetettem egy pillantást a tükörbe, nem tudom, hogy pozitív vagy negatív tulajdonság-e, de hiú voltam, és szerettem tökéletesen kinézni, legalábbis hozzám mérten mindig igyekeztem a legjobb formámat hozni. A hajam ezúttal rövidre volt nyírva, így azon nem akadt sok beállítási gond, a fogaim ragyogtak, mintha vadi újak lennének, és határozottan jól éreztem magam a fekete pólómban és a farmeremben, nem is akartam kiöltözni, fölöslegesnek tartottam. A gyors csekkolás után a kilincs után nyúltam, s ahogy kinyílt az ajtó, máris a nyakamba ugrott egyik legjobb cimborám-bűntársam, és alaposan hátba veregetett.
- Teee, apafej! Mi van Serge, ideértél? - Nevetve, haveri módon adtam egy barackot a fejére, és csak az ölelkezés után pillantottam meg a vele érkezett hölgyeményt, aki ekkor még egy hosszú kabát ölelésében ácsorgott. Ledöbbentem, ahogy tekintetem végig futott rajta, s megláttam az arcát, nem akartam elhinni, hogy Julie az a közértből, a videótékából, a benzinkútról, és megannyi helyről, ahol már számtalanszor összefutottunk és jókat beszélgettünk. Mikor Serge kiejtette a száján, hogy Ő lenne az ajándékom, akkor még inkább meglepődtem, s ami azt illeti, kellemetlenül éreztem magam.
- Na mi ez a döbbenet, nem számítottál ilyen ajándékra, mi?- Kérdezte vigyorral Serge és hozzátette.
- Tuti csaj, ezt garantálom. Szép karosszéria, kellemes társaság, ügyes kézimunka..ha érted, mire gondolok. - Kacsintva lépett be mellettem Serge, hogy köszöntse közös ismerőseinket is, egyúttal szabadon hagyott, hogy átvegyem és "kiélvezhessem" az ajándékomat, aminek egyelőre nem tudtam örülni, legalábbis , elég nehéz volt azt a kényszeredett vigyort felvillantanom.
- Öhm, helló...szia Julie, Wins vagyok. - Bemutatkozásom ideje alatt a tarkómat kezdtem piszkálni az ujjaimmal, ezzel is leplezve meglepettségemet, s valljuk be, csalódottságomat. Ez a nő tetszett, mióta megismertem, mióta váltottam vele néhány szót, de úgy gondoltam, rendes nő ez ahhoz, hogy csak úgy gerincre vágjam, aztán ott hagyjam, Ő ennél többet érdemel, éppen ezért a beszélgetéseken kívül nem is nagyon nyomultam rá, legfeljebb párszor flörtöltünk. Ez a helyzet azonban kínos volt számomra, nagyon is, hisz nem sérthettem meg a haveromat, de képtelen voltam élvezni az ajándékot a korábbiak tudatában.
- Öhm, aranyos. - Halvány mosoly futott az arcomra - inkább erőltetett- mikor széthúzta a kabátját, persze ekkor rögtön felbukkant a cimborám, kénytelen voltam mondani valamit,hogy ne érezze azt, fölösleges volt az ajándék.
- Szuper, dögös, nagyon klassz. - Egészítettem ki korábbi szavaimat, rávigyorogtam Sergre és még egy pacsit is adtam neki, mikor a kezét egy ötösre emelte.
- Ez a beszéd, szedd le róla a masnit, és szórakozz kedvedre, én állom! - Kacsintott ismét, majd bevette magát a bulizók közé, én pedig csak ekkor éreztem magam még kellemetlenebbül, hisz nem tudtam, hogyan kezeljem a helyzetet.
- Hát, kerülj beljebb...- Tártam szét jobban az ajtót, majd miután belépett, lesegítettem róla a kabátot és felakasztottam a fogasra.
- Öhm, kérsz valamit inni?- Halvány mosolyt megerőltettem felé, de tényleg nem tudtam, hogyan kezeljem ezt a helyzetet, teljesen összezavart. Rossz volt tudni, hogy ez is csak egy olyan csaj, mint a többi. Mégis, próbáltam leplezni, ezért vigyort erőltettem a képemre.
- Nem is tudtam, hogy ilyesmivel foglalkozol . - Közelebb hajolva a fülébe súgtam, miközben bekísértem a lakásba.
- Ez itt a nappali, jobbra a konyha, balra a mosdó, nagyjából ennyi lenne a parti helyszín, érezd magad jól. - Közöltem mosolyogva, majd gyorsan elkezdtem italt öntözni, hogy ezzel is kihúzzam magam a kínos szituáció alól.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 9:59 pm




Hey Honey, I'm the gift

Nem voltak gátlásaim, a leggazdagabb vendégek orra előtt is ugyan olyan pimasz módon húzgáltam a mézes madzagot, mint a kevésbé tehetősek előtt, kiéheztettem mindet egytől egyig, és ugyan olyan élménnyel hagytam őket távozni. Nem zavart a koruk, nem zavartak a különös kéréseik, a nyakatekert ötleteik, az sem, ha nem arra használtak, amiért fizettek értem. Egyszóval nem volt akadály előttem ezen a pályán, csupán egyetlen, ami ma szembejött velem. Ismerőssel nem bújok ágyba.
Ha más körülmények között lettünk volna, és nem a főnököm szervez be Winstonnak ma éjszakára meglepetésként, akkor egész biztos, tudtam volna nemet mondani, vállaltam volna fizetés levonást, büntetést, szidalmazó beszédet, de így, hogy Serge intézte el a munkámat, ráadásul rengeteg pénzt fizetett azért, hogy ezt megtegyem, nem volt merszem nemet mondani. Mit is mondtam neki a liftben? Nálam keresve se találhatott volna jobbat az alkalmazottjai között? Ismer? Bízik bennem? Akkor miért okozzak neki akkora csalódást, hogy most hagyom veszni a szimpátiáját? Bevállalós vagyok, ráadásul ezentúl intézhetem úgy a bevásárlásaimat, a reggeli kocogást, hogy ne fussak össze Winstonnal, ne kelljen még egyszer a szemébe néznem, mint civil ember. Ha egy emberen múlt volna, vagyis rajtam, akkor nem teketóriáztam volna tovább, bármit megtettem volna, amire kér a főnököm, de mivel Winstonnak is voltak érzései, elvei, és nem úgy ismertem meg, mint aki egy tapló, érzéketlen pacák, nehéz lett volna fittyet hánynom mindenféle eszméére.
Megvártam, amíg Serge végigmondja dicsbeszédét és ott hagy minket. Jól tudtam magamról ezeket, s nem ártott volna az sem a hiúságomnak, ha nem mondd rólam ilyen ajánlást. Míg máskor zavaromat és kételyeimet egyszerűen félre tudtam tenni, közönségessé lettem Winston előtt.
Mintha most már számítana bármit is ez…
Amikor Serge már nem látott lefejtettem magamról a papír masnit és ledobtam a közeli pultra. Nem volt kedvem azt mondani a kedves kliensnek, hogy akkor tessék, bonts ki. Sőt, arcomra kiült a nem tetszést kifejező grimaszom, innentől kezdve pedig nehezen tudtam volna azt hazudni Winstonnak, hogy nekem, hú de jó ez a viszonttalálkozás.
Beljebb sétáltam, miután átnyújtottam neki kabátomat és vártam, hogy beérjen. Láttam rajta, hogy nem igazán találja a szavakat, így próbáltam bővebb beszédű lenni, mint ő.
- Tudod, dolgozom, ilyenkor tilos az alkohol. Bármi jó lesz, ami mentes a piától. Gyümölcslé, ásványvíz, bármi.
Na hát, hiába gondoltam úgy, hogy könnyebben fognak jönni a szavak az a kimondatlan valóság, ami ott lebegett kettőnk között, megzavart és engem is feszültté tett. Ezért mikor felfedeztem arcán a vigyorra hajazó vicsort, kifakadtam. Na nem hisztérikusan, teljesen normális hangnemben, mintha csak az időjárásról beszélgettünk volna úgy intéztem hozzá szavaimat.
- Töröld le a képedről a bamba vigyort. Mondjuk ki: szar helyzetbe kerültünk. De, nincs ezen semmi szégyellni való. A hentes is felvállalja, mivel foglalkozik, én sem tagadom, mivel keresem a kenyerem. Nem tehetek róla, hogy még nem kérdeztél rá. Ha megkérdezed, akkor nyíltan válaszoltam volna. Hamarabb túlestünk volna egy csalódáson és nem kellett volna többször elviselned kocogás, vásárlás, tankolás és egyéb közös programjaink közben – fújtam ki a levegőt és a pulthoz érve megtámaszkodtam, várva az italomra, amit már készített.
Lustán hordoztam végig tekintetem az embereken és hallgattam meg útba igazítását.
- Oké, ezt mind megtalálom már, de hol a hálószobád? Vagy megvárjuk, amíg elmennek és a kanapén csináljuk, mert az ágyad túl szent ahhoz, hogy nőt fektess bele? Jesszus… - gúnyosan felnevetve kaptam el oldalra fejem. Hiába próbáltam adni a kemény csajt, aki érdektelen és a pénz hajtja, nehezen jöttek számra a szavak.
- Tisztázzunk valamit, ugyan az az ember vagyok, akivel beszélgetni szoktál, akit elmondásod szerint megkedveltél. Nem kell máshogy viselkedned velem, mint egyéb esetben tennéd. Ne is feszengj, mert ettől én is rosszul fogom érezni magam. Még ha nem is látszik… szóval. Én amondó vagyok, hogy essünk túl azon az ajándékozáson, hogy ne a semmire kapjam a fizetésem, utána pedig had menjek el, leihatod magad és elfelejthetsz. Gyorsmenetben is benne vagyok, a petting is a munkakörömbe tartozik, sztriptízhez is készültem, csak tudjuk le… - emeltem rá pillantásom, és átvettem tőle az italt, amit kitöltött. Nem sok kedvem volt itt lenni, ezek után végképp nem, mert minden emberi méltóságomat elveszítettem Winston előtt, még ha magabiztosnak is mutattam magam.




Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 11:01 pm

Kínos volt a helyzet, magam is éreztem a feszültséget, nem találtam a helyemet a saját bulimon, és kellemetlenül érintett maga a tény, hogy az egész estét Julieval kellene töltenem és nem éppen azért, mert mindketten ezt akartuk, hanem azért, mert Ő az ajándékom. Egy ajándék. Még belegondolni is hihetetlen volt, többször jártam már Serge éjszakai klubjában, láttam ott már mindenféle nőt, prostikat, táncos lányokat, de egyikük sem volt Juliehoz fogható, s nem is hittem volna, hogy Ő is egy közülük. Az ajánlást hallva tudatosult bennem, hogy a lány valószínűleg Sergenek is megvolt, s ki tudja, hogy még hány férfi igényeit elégítette ki. Ezek a gondolatok teljesen lelomboztak, s bár kényszeredett mosoly ült meg az ajkaimon, a tekintetemből láthatta valódi érzéseimet.
- Megnézem, mi van, ami nem alkoholos. – Nem akartam néma gyereknek tűnni, valamit csak mondanom kellett, így próbáltam imitálni a társalgást, nem is akartam megsérteni Juliet, de valójában semmi kedvem nem volt ehhez a színjátékhoz, s csak az egyetlen dolog, ami meggátolt abban, hogy kiadjam az útját és haza tereljem, az nem más volt, mint a cimborám, akit valószínűleg vérig sértettem volna ezzel a momentummal. Remek, meg kell döngetnem ma este, csodálatos…Ehhez hasonló gondolatok cikáztak a fejemben, s tulajdonképp nem kimondottan a nővel volt problémám, hisz csinos volt, tetszett, egyéb esetben szívesen, bárhol, bármikor, de így, hogy tudatosult bennem a valóság, elszállt minden kedvem, ami korábban felfűtött, ha csak találkoztam vele. Éppen narancslevet töltöttem egy pohárba, amikor megszólalt, s lényegében, mintha csak a gondolataimban olvasott volna, ugyanazt mondta ki, amit én is ki akartam. Rápillantottam, kicsit felvontam az egyik szemöldökömet és végig hallgattam őt. Meglepett az, hogy milyen könnyedén beszélt erről, én teljesen másképp ismertem meg és úgy éreztem, mintha egy teljesen másik nő állna velem szemben, nem pedig az, akivel együtt válogattunk dvd-t a hosszas sorok között, vagy akivel együtt ettem hot-dogot egy kiadós futás után a Central Parkban.
- Persze, az én hibám. – Feleltem , nem épp kicsattanó mosollyal, sokkal inkább morcosan, amiért még ezt képes volt felróni az én számlámra. Ennyire látszott volna az arcomra kiült csalódottság? Elképzelhető, bár esküszöm, hogy próbáltam mindezt leplezni, nem is akartam gubancot, de egyszerűen nem ment, nem tudtam megfeledkezni arról, hogy még ha nem is olyan régóta,de ismerem őt.
- Narancslé, minimális vodkával, szerintem most ihatsz, Serge nem hiszem, hogy zokon venné. – Jegyeztem meg, miközben kezébe adtam az italt , én magam is elvettem egy poharat, amibe whiskeyt töltöttem, és abból kortyoltam a váratlan meglepetés „örömére.” Igyekeztem kezelni a helyzetet, ezért is dumáltam mindenről , többek között a lakás egyes részeiről, mert ezzel is telt az idő , na meg igyekeztem normálisan viselkedni Vele. Ő azonban még ebben is félbeszakított, nagyon ellenszenvesen viselkedett velem, és ez is meglepett, mert máskor barátságos volt és mosolygós, kellemes társaság. Itt azonban teljesen másként viselkedett, nem úgy, ahogy azt korábban megszoktam, ez pedig ismét csak összezavart.
- Tessék? - Értetlenül ráncoltam a homlokomat, mintha nem hallottam volna tisztán a mondandóját, pedig pontosan tudtam, hogy miről beszél. Nyíltan kiterítette elém a lapjait, már bennem is tisztázódott, hogy Ő nem fecserészni érkezett, hanem azért, hogy kielégítse a vágyaimat, s ahogy valószínűleg a köreiben mondják, keféljünk egy jót. Felháborított a helyzet, kínosnak éreztem minden egyes pillanatot, és ezerszer átkoztam azt a pillanatot, amikor Sergenek ez a frenetikus ötlete támadt a születésnapomat illetően.
- Te mégis mit tudsz rólam, hogy ilyen következtetéseket vonsz le, mi? – Kérdeztem kissé felháborodottan, ám csöndes hangnemben, nem akartam, hogy társaságunk is legyen, főleg azt nem, hogy Serge észre vegye, valami nem kóser.
- Basszus, hallgass már el! – Szóltam rá, miközben megfogtam a karját, és behúztam a szobámba. Az ajtót is behajtottam, felkapcsoltam a villanyt és Juliera pillantottam, láthatta rajtam a felháborodás jeleit.
- Neked ez ennyire baromi könnyedén megy? Mi ez a gyorsan legyünk túl rajta duma, mi? Basszus…Nem, én ezt nem akarom. – Jelentettem ki határozottan, valószínűleg meglephettem ezzel, lehet, hogy mások előtt puhapöcsnek tűntem volna, de nem erről volt szó. Egyéb helyzetben szívesen eltöltöttem volna vele az estét, de lesokkolt a találkozás, s az, hogy megtudtam, mivel foglalkozik. Kedveltem őt, valamilyen oknál fogva, éppen ezért nem fért a tudatomba, hogy képes ilyesmire. Pénzért, bármilyen férfivel elmenne. Az italomat letettem a szekrény szélére, majd hátat fordítottam, gondolkodnom kellett, nem fért a fejembe, hogyan rendezhetném ezt a helyzetet normálisan.
- Nem kell letudnunk semmit, elmehetsz, nem kell itt lenned. Az ajtó tudod merre van, majd azt mondom Sergenek, hogy táncoltál nekem, mondjuk…vagy, hogy megvoltál. Tudod , mit ? Döntsd el, melyiket mondjam neki, aztán menj el. Én nem akarom ezt így…- Megráztam a fejem, majd az italom után nyúltam, jobbnak láttam, ha egy kis alkoholt juttatok a szervezetembe, mielőtt még jobban kiakadnék.
- Pff, nem hittem volna…éppen te, egy kurva…- Jegyeztem meg, hangosan kimondott gondolat volt ez, igazából nem is figyeltem arra, mit beszélek, mindezt csak a döbbenet mondatta velem, s bele sem gondoltam abba, hogy ezzel talán majd kivívom Juliet haragját, vagy megsértem őt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 11:48 pm




Hey Honey, I'm the gift

Még, hogy Serge nem venné rossz néven. Kirúgna… mi az nekem, mehetnék vissza valamelyik színházba szerepet tanulni és eljátszani Júliát. A francba már, hogy pont neki kell akadékoskodnia. Egy ilyen munkalehetőség, ami meglehetősen kényes, de annál kamatozóbb. Hiszen ha ez most kicsúszik a kezeim közül, az első alkalmat hagyom, hogy rosszul süljön el, akkor Serge soha többé nem ajánl majd senkinek ilyen munkára, egyszer kell hibáznom és akkor elbuktam. Miért nehezíted meg pont te a dolgomat Winston?
De gondolkodjunk pozitívan, ha sikerül rávennem Winstont, akit valamiért nem tudok se kliensnek, se vendégnek, se pedig kielégítésre váró ügyfélnek nevezni, hogy hagyja, hogy tegyem a dolgom és megbánni se fogja, akkor jó szájreklámot csinál nekem Sergenél, aki magasabb körökbe is be fog ajánlani, eljuthatok olyan milliárdosok házába, akik eddig csak szállodákba vittek fel, aztán egy gyors menet után le is ráztak. Ó, nem, nem veszíthetek.
- Kössz, és majd te tartod helyettem a hátad, mikor számon kérnek, hogy miért alkohol illatű a leheletem? – tudván, hogy megszegem a szabályokat nem lett volna kedvem inni, de tekintve, hogy ez egy különleges munka volt, megengedtem magamnak, és egyébként is, engedelmeskednem kell Winstonnak, ha úgy lenne, hogy lebuknék, akkor is ráfoghatom.
Ilyen tudat állapotban pedig már nem voltam rest számhoz emelni a poharat és kiinni a pia tartalmát. Ne nem mintha ez bármin is segített volna, mert ahhoz több és töményebb ital szükségeltetett volna, hogy én lerészegedjek. Az évek alatt, mikor még kezdő voltam és átléptem olyan szabályokat, hogy alkoholt fogadtam el különböző vendégektől megtanultam, hol vannak a határaim, és meddig tudok én irányító pozícióban maradni.
- Mindenkiről tudok következtetéseket levonni. Nem mondom, hogy biztosan helyesek, de a női megérzéseimre szoktam hallgatni, azok pedig ritkán tévednek. De tudod, tanultam némi pszichológiát, és az emberek nagy általánosságában akkor háborodnak fel valamin, ha igazság rejtőzik benne. De hagyjuk… - legyintettem egyet és ujjaim közt forgattam a poharat, de nem ittam bele, inkább jót vigyorodtam azon, hogy ő jobban zavarba hozták szavaim, mint engem.
Meg se lepődtem rajta, hogy berángatott a szobájába.
- Látod, pont ezért választott engem Serge, öt perc sem telt el, de már a hálószobádban vagyunk… - néztem körben a helyiségben, miközben fellengzős szavaimat tudtára adtam, és kissé csalódottan, de visszafordultam felé. Tény, hogy nem voltam mindig ilyen. De volt valami, amivel marionett bábut csinálhattak belőlem. Az pedig a pénz volt. A rengeteg pénz.
- Könnyedén? Sajnálom, ha a saját zavarodon át nem látod, hogy ez nekem mennyire kellemetlen. Mind a kettőnk helyzetét akarom azzal megkönnyíteni, hogy gyorsan átveszed az ajándékod, aztán pedig elmegyek és látnod sem kell.
Ahogy elfordult, letettem poharamat éjjeli szekrényére, és elkezdtem lezipzárazni ruhámat. Minél gyorsabban túl vagyunk rajta én is annál kevesebbet fogok gondolkozni.
- Winston, nekem rajtad múlik az állásom. Ne legyél ennyire gyerekes. Egy soha vissza nem térő alkalmat kaptál, és az ajándékot nem szokás visszaadni. Elfogadjuk és használjuk. Ne legyél ennyire makacs. Tudod, miért nem tehetjük meg azt a luxust, hogy azt mondjuk lefeküdtünk? Mert rettentő rosszul hazudsz… és Serge minden kis részletet megvitatna veled, te pedig kínlódva bevallanád, hogy hoppá, nem is történt semmi. Legyél szíves férfiként viselkedni, ne alázz meg. Felejtsd el, hogy milyen körülmények hoztak ide engem. Gondolj arra, hogy futás után vagyunk, felhoztál magadhoz, és megkívántuk egymást. Értem tedd meg… - léptem közelebb hozzá, ahogy letoltam a koktélruha pántját vállamról és vártam, hogy letegye a poharat.
Míg kérésem közben volt némi érzelem hangomban, úgy ahogy meghallottam szájából a kurva szót, megkeményedve elfordítottam arcom, de nem hátráltam.
- Luxus prostituált. Szajha, ribanc, cafka, éjszakai pillangó, rüfke, céda, örömlány, szajha… mit akarsz még? Az vagyok. Annyi ember szájából hallottam már, hogy nem te fogsz ezzel tönkre tenni. Winston, szükségem van arra a rohadt pénzre, szóval szedd össze magad és tegyél nekem egy szívességet. Pont én kérlek erre. Szerencsétlen helyzet, de így alakult, nem hátrálhatsz meg. Kérlek…
Furakodtam be az ajtó és Winston közé szemeimet övébe fúrva. Nem mozdultam, vártam, hogy ő döntsön.
- Megdolgoznék azért a pénzért, nem fogadok el adományokat… csak csukd be a szemed és engedd, hogy segítsek ellazulni. Csak ne gondolj semmire – emeltem lassan kezem arcához, de magam sem hittem, hogy ennyire nehezek lesznek a mozdulatok.





Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 12:35 am

- Ugyan már, ne csináld ezt, ha az ajándékom vagy, igazán megihatsz egy pohár italt, Serge biztosan nem fog szólni ezért, egyébként is a születésnapom van, tényleg ihatsz velem egyet. – Nem azért mondtam ezt, mert célom volt, hogy leitassam őt, inkább saját magam akartam kicsit elbódulni, hogy könnyebben viseljem a helyzetet, de úgy véltem, jobb, ha ő is iszik egy pohárral, akkor talán majd könnyebben megy a beszélgetés, mintha mi sem változott volna. Míg az italát kortyolgatta, én is iszogattam a magamnak kitöltött whiskeyt, melynek kellemes íze azonnal körbejárta ízlelő bimbóimat és pillanatok alatt megéreztem a hatását, kezdte felpezsdíteni a szervezetem, ahhoz viszont nem volt elég, hogy oldottan tudjak viselkedni Juliet társaságában. Hihetetlen volt ez a szituáció, világ életemben talpraesett voltam, soha nem hozott zavarba semmi, kivéve ezt az egyetlen estét és ezt a találkozót. Miért így kellett megtudnom, hogy mivel foglalkozik valójában? Miért épp Ő lett az ajándékom? Ezekre a kérdésekre kerestem a válaszokat elmémben, miközben a konyhától átsétáltunk egészen a nappaliig, ahol azt az ominózus megjegyzést tette rólam.
- Nagyszerű, örülök ennek, meg annak is, hogy miféle pszichológiai tudással rendelkezel. Nyilván akkor azzal is tisztában vagy, mennyire kellemetlenül érint engem ez a helyzet és abszolút nem számítottam ilyesmire. – Suttogtam halkabban, majd csak ezt követően rántottam be a szobámba, miután kellően sikerült felhergelnie.
- Hagyd már abba, elég volt! Nincs itt Serge, nem figyel, nem kell megjátszanod magad, viselkedj úgy, ahogy korábban. – Dünnyögtem, mert hiányzott az a Julie, akit a közértben ismertem meg, és nem tudtam megszokni ezt a flegma, gúnyos stílust, amit ez a lélekben teljesen más nő képviselt. El nem tudtam képzelni, mi változtathatta meg ennyire, vagy talán csak én ismertem őt félre? Biztosan ez lehetett…Csalódottságomat már tényleg nem tudtam leplezni, már a bulitól is elment a kedvem, mert kellemetlennek és kínosnak tartottam ezt az ajándékot, egyáltalán nem örültem neki.
- Nem látom, mert úgy látom, hogy ez téged egyáltalán nem zavar, nem érint kellemetlenül, hogy pénzért kellene velem lefeküdnöd. Jesszus…ezt kimondani is …áh. – Ide-oda léptem, majd újból kortyoltam az italomból, végül letettem az üres poharat és visszafordultam Juliett felé, aki ekkor már a ruháját cipzározta.
- Mi a fenét csinálsz? Hagyd abba…- Nem tudom, mi ütött belém, de nem akartam azt, hogy így történjen ez az este, nem akartam, hogy így végződjön, az elmém tiltakozott ez ellen. Közöltem is vele, hogy akár el is mehet, sőt, felajánlottam, hogy azt füllentem, jó volt az éjszaka, de ő továbbra is csak makacskodott, és nem akart letenni arról az eszement ötletről, hogy együtt töltsük az éjszakát.
- Ne bosszants már. – Összeráncoltam a homlokomat, minden egyes szavával egyre jobban hergelt, végül sikerült kihúznia nálam a gyufát, ekkor csúszott ki a számon is az a bizonyos szó, ami úgy tűnt, hogy nem nyerte el Julie tetszését. Tekintetemmel mozdulatait követtem, szemeibe pillantottam, mikor közel lépett hozzám, nehéz is lett volna máshová néznem, hisz mindennek ellenére még mindig tetszett, igazán csábító volt, ráadásul, mivel kicipzározta a ruháját, az akaratlanul is lejjebb csúszott, így még kínálkozóbb belátást nyújtott a dekoltázsába, ahol egy egész pillanatra meg is akadt a tekintetem, de aztán visszapillantottam a szemeibe.
- Hm, értem, szóval akkor azt szeretnéd, ha kihasználnám a kínálkozó helyzetet? Szívesen játszanál a f**kammal, majd hagynád, hogy kedvemre meg****ak? Jó érzés lenne neked mindez némi pénzért? Esetleg csatlakozzon Serge is, vagy a kedvemért körbe pippantanád az összes haveromat?- Rossz volt kimondanom minden egyes szót, mert azt a Juliet láttam magam előtt, akivel annyira jól éreztem magam alig néhány nappal korábban, úgy, hogy semmit sem tudtam róla.
- Ha ez az életed, akkor csináld, de nekem nincs szükségem arra, hogy nőt fizessenek nekem. És, ha mindez futás után történt volna, talán még élvezném is, de ahogy neked nincs szükséged adományra, úgy nekem sincs szükségem fizetett nőkre, érted? – Ideges voltam, kezét ellöktem az arcomtól, majd távolabb sétáltam, közben a hajamba túrtam. Zavart ez a helyzet, bosszantott az, hogy csalódnom kellett benne.
- Mégis, hogy a francba végezhetsz ilyen munkát, mikor eszed is van? Nem vagy olyan , mint a többi, láttam már Serge jó pár lányát dolgozni, egyik szerencsétlenebb , mint a másik, de te??? Miért műveled ezt, nem igaz, hogy nem találnál más melót. Ez neked is kellemetlen, ezt te nem akarod, mert ha megtennéd, holnap már nem tudnál a szemeimbe nézni, ne akard, hogy ez így legyen. Menj el, menj el most. Nem segíthetek neked. – Elutasító voltam vele, nem is akartam Őt kihasználni, nem akartam megalázni, valami nagyon ellenezte, hogy bármit is tegyek vele. Pedig nagyon dögös volt abban a szűk koktélruhájában, Serge igazán remekül választott, pont eltalálta a zsáneremet, de ezt nem mondhattam el Julienak, mert akkor csak még inkább próbálkozott volna.
- Nem kell beszélned Sergel arról, hogy mi történt idebent, ha kérdezi, elég, ha annyit mondasz, hogy elvégezted a munkát. Bulizni is maradhatsz, vegyülj el, egyél, igyál, szórakozzatok Sergel. – Fűztem még hozzá, majd ellépve mellette, kisétáltam a szobámból, egyenesen a teraszhoz sétáltam, kiléptem az erkélyre és rágyújtottam egy cigarettára. Ennél pocsékabb bulim már rég volt.


- Na , mi van cicám, miért nem végzed a dolgod, hm? Miért dohányzik a haverom a teraszon, ahelyett, hogy a lábaid között járna, mi? – Serge kiszúrta a jelenetet, s miután kisétáltam a teraszra, ő szinte azonnal lecsapott Juliera, akit egyből kérdőre is vont.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 9:51 am




Hey Honey, I'm the gift

Ahogy korábban? Hiszen magamat adtam. Megleptek ezek a szavak, hosszas gondolkodásra késztettek, hiszen eddig senki nem mondta ezt nekem. Általában mindenki csak az egyik felemet ismerte. Vagy a hétköznapi lányt, aki éli az életét, kozmetikushoz jár, szórakozik, süt, neveli a macskáját és próbálja rendben tartani az emberi kapcsolatait, vagy azt, aki a pénzt a testével keresi meg, minden férfinek teszi a szépet, engedelmeskedik, egy estére elcsábítja őket a siker érdekében. Nem sok embernek hagytam, hogy ez miatt számon kérjen, a barátaim tudták, hogy miből építem a karrierem, elfogadták a döntésemet, a szüleim túlságosan el vannak foglalva az újonnan örökbefogadott gorillájukkal, így nem kell tartanom velük a kapcsolatot, hihetik, hogy a kislányuk még mindig a színpadon éli az életét, a pasijaim pedig? Nem voltam a hosszú kapcsolatok híve, és már szakmai ártalomnak volt nevezhető, hogy nem tápláltam egy férfi iránt sem mélyebb érzelmeket. Megszoktam, hogy csak a férfiak vágyát elégítem ki, nem kell kötődnöm hozzájuk, nem szükséges beszámolnom a napom minden pillanatáról, megszoktam, hogy van mozgásterem. Félek, hogy belebetegednék, ha valaki mellett le kellene horgonyoznom. Ezért is lepett annyira meg, amit Winston mondott.
- Ugyan az a lány vagyok. Nem veszed észre, hogy mind a kettőnkön segíteni akarok azzal, amit csinálok? Istenem, miért vagy ennyire beszűkült agyú és maradi… A munkámat akarom elvégezni, te sem beszélsz ugyan azon hangnemen a munkádból fakadó vendégeiddel, a munkatársaiddal, ahogy mondjuk velem lent a parkban. Beszélgessünk az időjárásról, hogy milyen zenét kedvelsz, találjuk ki, milyen fehérnemű van a másikon, mit reggeliztél és mikor, milyen programot szervezel a hétvégére. Meg foglak hallgatni, ugyan azokat a válaszokat fogom tudni csak adni, amiket már egyszer kaptál. Nem vagyok más, Winston. Hagyd már, hogy… - végső elkeseredésem teljesen hatalmába kerítette, amikor ellökte kezem arcától. Nem tudtam, hogy mit tehetnék, vagy mondhatnék a továbbiakban, elvesztem én, és ha ezt Serge megtudja, elvesztem a munkámat is.
Végighallgattam heves kirohanását, ahogy leírja a rám váró munkafeladatot. Nem tudtam zavarba jönni, nap mint nap ezt csináltam, ezek nálunk szakszavaknak számítottak, nem az utcanyelv obszcén argóinak. Láthatóan neki rosszul estek, és nehezen birkózott meg minden egyes mondattal.
- Nem kell erről beszélned, ha nem akarsz. De egyébként igen, egy szavadba kerül bármelyik, kikapcsolom a melltartóm, hogy még azzal se kelljen fáradnod, aztán ahogy te fogalmaztál, lepippantalak, de mondjuk szaknyelven, orálisan kielégítelek, ha csoportos szexet akarsz, hajrá, szerezz még nőket, vagy férfiakat, és arra se fogok nemet mondani, Én képes vagyok bárkit kielégíteni; nem fogok ellenkezni, mert igen, ott a pénz a tárcámban és nem fogom hagyni veszni, csak azért, mert férfi létedre ennyire töketlen vagy! – ó nem, a sértegessük a klienset nem volt benne a munkaköri leírásomban, de kétségbeesésemben nem tudtam mással előhozakodni.
Elléptem tőle, kezdtem feladni. Ruhám már lekívánkozott testemről, s már csak ettől reméltem némi megingást Winstonban. Ha ez nem, akkor már semmi nem fogja tettre késztetni.
Az anyag a földre hullott, miközben beszélt. Minden egyes szava eljutott a tudatomig, mindre figyeltem, de épp azért, hogy ne kelljen hosszan, kényelmetlen válaszokat adnom magamról, inkább a kiskapukkal próbálkoztam.
- Láttam, ahogy az előbb megbámultál, nézz rám Winston, ez mind a tiéd lehet ma, érted? Ha nem így történik, soha nem fekszünk le. Hiszen ha a rendes lány Julie lennék, akkor még azt sem tudnád milyen megérinteni a kezem…
Nem volt több ötletem, kifogytam, kiégtem és ő elutasított. Ott álltam fehérneműre vetkőzve a hálószobában, és figyeltem, ahogy ott hagy. Elvesztem. Serge ki fog nyírni, de legalábbis el fogja mondani, hogy mélyen csalódott bennem, nem vagyok alkalmas semmire.
- Mert olyan könnyű Serge-et átejteni – morogtam csak magamnak, miközben lerogytam az ágyra és kezembe temettem arcomat.

Az ajtót nyitva hagyta, így hallottam az emberek nevetgélését átszűrődni a hangos zenén, a pohárkoccanásokat, láttam, ahogy egymásnak dőlve táncolnak a nappali közepén. Már csak egy valamit akartam, eltűnni innen és nem összefutni Serge-el.
A sors nem volt kegyes, mert az ajtón pár perc eltéréssel, de ő sétált be. Nem az én napom…
- A haverod… - pár percig elgondolkoztam, hogyan vágjam ki magam ebből a helyzetből, hogy ne én legyek vesztesként beállítva, meredek volt a főnök barátját szavakkal bírálni, de muszáj voltam. – Winstonnak merevedési problémái vannak és az is megfordult a fejemben, hogy nem a nőkhöz vonzódik. Idestova fél órája igyekszek hatni rá. Megkérdőjelezném, hogy felnőtt férfi-e, nem csak egy gyerek. Komolyan, lehet a távirányítós autónak jobban örült volna, mint nekem, azzal legalább tudott volna mit kezdeni. Hozzám sem ért. az egyetlen, pozitívum, hogy megnézte a melleimet, de ennyi – magyaráztam a férfinek, miközben felálltam az ágyról és ruhám után nyúltam. Reméltem, hogy nevetve azt mondja majd, hogy Wins hibája, hogy ekkora fafej, és nyugodtan menjek haza, de ehelyett visszament a nappaliba, és lehalkította a zenét. Bentről is jól hallottam, ahogy dirigálni kezd a vendégeknek, majd egy széket húz be a szoba megüresedett közepére.
Mielőtt kiment volna a teraszra, még beszólt hozzám.
- Van még egy esélyed, hogy elcsábítsd, de nem intézhetem el helyetted, hogy megfektessen. Ne csalódjak benned!
A szavaktól görcsbe rándult a gyomrom, de tudtam, hogy mit kell tennem. Már az én fogam sem fűlt hozzá, és nem tudtam mennyire tudok újra belelkesedni. Egy biztos, Serge célba vette a teraszon ácsorgó Winstont. Nem tudtam mit mondott neki, vagy hogy vette rá, de Winston nem sokára a szemén kendővel jött befelé, majd ült le a nappali közepére kihelyezett székre.
A zene újra felhangzott, de sokkal ritmusosabb számot tettek be. Serge mindenre gondolt. A félhomályba boruló szobából főnököm intett, hogy mehetek, s habár színlelnem kellett mosolyomat, ráadásul feszültté tett, hogy Wins már egyszer elutasított, de mi mást tehettem volna, mint hogy kimentem, és a jól betanult koreográfiákat kezdtem alkalmazni. Egészen az első három percig könnyűnek éreztem a dolgot, amíg nem vettem le szeme elől a kendőt. Addig nem esett nehezemre hozzá simulni, bemászni az ölébe és úgy táncolni. De ahogy szemünk össze akadt, egy percig elakadt a lélegzetem és csak nehezen találtam vissza a mozdulatokhoz. Bemászva Wins ölébe táncoltam tovább, de nem bírtam tovább, hogy ne hajoljak közelebb hozzá és súgjak a fülébe:
- Legalább csinálj úgy, mint aki élvezi. Csak egy kicsit, Wins… hozzám érned sem kell, csak figyelj és hagyd, hogy végezzem a munkám.





Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 11:19 am

- Pff…- További megjegyzéseire tényleg nem tudtam mit mondani, annyira természetesen beszélt arról, amivel foglalkozott, hogy rossz volt hallani. Rossz volt, mert másként ismertem meg, kedveltem és egész más gondolataim voltak vele kapcsolatban, egészen eddig a pillanatig. Ekkora csalódás már régóta nem ért, ezért sem tudtam normálisan kezelni a helyzetet. Ha egy ismeretlen szajha lett volna, már rég kiélveztem volna az alkalmat, de ebben a helyzetben nem ment. Nem voltam hozzá elég részeg, és a gondolataim is valahol egész máshol jártak.
- Hogy mit mondtál?- Akkor pattant el a húr, amikor letöketlenezett, de rádöbbentem, hogy ez is csak egy kis trükk a részéről, hogy elérje a céljait. Még inkább csalódnom kellett benne, már undorral néztem rá, mint sem úgy, mint korábban. Már az sem hatott rám, hogy testéről lecsúszott a ruha, s immár fehérneműben ácsorgott a szobámban. Még csak végig sem néztem rajta, nem érdekelt, elegem lett az egész színjátékból.
- Tudod mit? Nem kellesz, aki minden nap más f***ak közt vergődik, az nekem nem kell. Hülye a haverom? Azt hiszi, erre vágyom? Hogy ne tudnék felszedni akármilyen nőt, akit csak akarnék? A másikkal kedvem lett volna, de ezzel itt…nem! -Ráförmedtem Juliera, dühös voltam, de nem csak rá, hanem a szituációra is, meg Serge cimborámra is, aki képes volt ilyen kellemetlen szituációba sodorni engem.
- Vedd fel a ruhád és menj el! – Ezt követően hagytam őt magára, ki kellett mennem a teraszra, hogy rágyújtsak egy cigire, és lenyugodjak. Felháborítónak tartottam azt, hogy a haverom prostit fizetett a születésnapomra, ráadásul pont Őt. Talán még az is zavart, hogy Julie kizárólag pénzért lett volna hajlandó velem lefeküdni, bár ezt sem akartam az orrára kötni. Odakint szívtam a cigarettát, néztem a város fényeit, a lent elszáguldó taxikat, mikor Serge megjelent mellettem a teraszon.
- Haver, mi van, nem tetszik az ajándék? Szőkét akartál volna, vagy inkább vöröset? Azt hittem, a barnákra buksz…Vagy mi van? Megsértett a csaj valamivel, nem állt fel a cerka?- Röhögése közben dühösen villantak meg szemeim, ahogy rápillantottam.
- Ne csessz fel, nem vagyok nyomorék. – Szavaim erőteljesebbre sikerültek, Sergenek is feltűnt, hogy nem vagyok a legjobb kedvemben, ezért csitítani próbált.
- Jól van már, tudom haver, hogy nincsenek gondjaid na…de akkor magyarázd már el nekem, hogy mi van? Haver térj már észhez, láttad, micsoda nőcske ez? Bombasztikus. –
- Láttam..- Dünnyögtem Serge szavaira, miközben újra beleszívtam a cigarettába, majd kifújtam a füstöt. Nem mondhattam el neki, hogy mi a problémám, és hirtelen nem is tudtam kitalálni semmi értelmeset.
- Nem szimpatikus a csaj, érted? Nem tetszik a stílusa…- Ezt nyögtem be a sok kérdésre, hogy ugyan, mégis mi a gondom, mire Serge megcsóválta a fejét.
- Julie nálunk különleges, egyéni stílusa van, de a melóját jól végzi, ne sérts már meg haver, más ajándékkal rohadtul nem készültem, a szívemre venném, ha ez nem sülne el jól. Na, haver, legalább hadd táncoljon neked a csaj. – Addig kérlelt, hogy képtelen voltam erre nemet mondani, be kellett adnom a derekamat, azért, hogy ne sértsem meg a haveromat, de kizárólag ezért mentem bele az eszement ötletébe.
- Jól van, megyek már, de szükséges ez a szar?- Utaltam a kendőre, miközben elnyomtam a cigimet. Serge hevesen bólogatott, majd a szememre kötötte a rongyot, és bevezetett a nappaliba. Hallottam, hogy ott van a többi vendég is, tapsolnak és ujjonganak, arra is felfigyeltem, hogy változott a zene ritmusa. Serge lenyomott egy székre, majd arrébb lépett, s alig néhány pillanattal később már azt éreztem, hogy valaki az ölembe ül, és valamiféle erotikus táncot próbál adni nekem. Nem volt nehéz kitalálnom, hogy Julie lehetett az, s mikor lehúzta a kendőt a szemeimről, akkor mindez be is bizonyosodott. Míg rajtam volt a kendő, próbáltam elvonatkoztatni a gondolattól, hogy ki táncol nekem, de ahogy a pillantásunk találkozott, ismét azt a kellemetlen, kínzó érzést éreztem, mint akkor, amikor kinyitottam az ajtót, és kiderült, hogy miért is érkezett Julie. A legkínosabb viszont az volt, hogy mindazok ellenére, hogy tiltakoztam ellene, dühös voltam és csalódott, öl táncát nem tudtam semmisnek venni, képtelen voltam nem élvezni, s bár az arcom még mindig arról árulkodott, hogy ezt rohadtul nem akarom, egyes testrészeim ezt másként kezdték gondolni.
- Ne aggódj – Súgtam vissza a fülébe, nem volt más választásom, közönség előtt nem lökhettem el, így bele mentem a játékába, miközben ő a munkáját végezte, és táncolt, addig igyekeztem vigyort erőltetni az arcomra, taperoltam, hogy még látványosabbnak tűnjön a produkció. Igyekeztem úgy tenni, mintha csak Juliera figyelnék, de lopva kipillantottam Sergre is, s mikor láttam arcán az elégedettséget, úgy éreztem, sikerült teljesítenem a „ne sértsük meg a cimboránkat” akciót is. Ami azt illeti, bár nem akartam, Julienak sikerült beindítania, éppen ezért úgy éreztem, jobb, ha mielőbb abba hagyja a táncát, szerencsére a zene is épp véget ért.
- Nagyszerű voltál kislány. – Vigyorogva simítottam a füle mögé néhány hajszálat, mindez a kis műsor a közönségnek ment. Végig simítottam a combjain, majd vele együtt felálltam és letettem őt a földre.
- Hozz egy kis piát, várlak a szobámban. – Rákacsintottam, majd fenéken paskoltam, ezzel is utasítva, hogy induljon és hozza azt az italt. Míg Julie elindult, addig irányt váltottam, Sergnek még mutattam egy „tuti” jelet, majd útközben felkaptam egy pohár whiskeyt, magamba döntöttem, és megindultam a hálószobám felé. Fogalmam sem volt, hogyan alakul majd tovább az este, teljes dilemmába kerültem, de úgy véltem, ha alaposan leiszom magam, akkor már a továbbiak sem jelenthetnek akadályt és akkor talán majd Julie is megkapja , amit annyira akart, és aztán vígan lelép. Beértem a szobámba, majd levetettem magam az ágyamra, s a következő pillanatban egy nő sziluettjét pillantottam meg, de nem Julie volt az, hanem az egyik csaj vendég, akivel már korábban pezsgőztem.
- Mi újság Winsi? Láttam, nagyon is élvezted azt a táncot. – Közelebb sétált, már ő is ittas volt, akárcsak én, s lehuppant mellém az ágyra.
- Jó kis tánc volt, ha tudom, hogy ilyen ajándék lesz, én is kötöttem volna masnit magamra. – Mosolyogva elfeküdt mellettem, s kezét a combomról a férfiasságomra vezette.
- Óhó, úgy látom, nem csak te élvezted a műsort…mit szólnál, ha én adnám a folytatást?- Elvigyorodtam, azt hiszem, hatott a whiskey, és az is könnyített a helyzeten, hogy tudtam, nem Julie az, így bele mentem a játékba. A következő pillanatban már rajtam feküdt a nő, csókolóztunk, s miután lehúzta rólam a pólót, már a nadrágomból szabadította ki fegyverzetem…

Serge elégedett volt Julie műsorával, így , miután vége lett a számnak, követte őt a konyhapulthoz.
- Jól van cicám, ügyes voltál, ezt már szeretem, de ez még csak az első lépés volt. Most menj szépen és elégítsd ki a haveromat, úgy , ahogy kell. Aztán, ha végeztél , velem is lehetnél kedves, cicám. – Vigyorogva Serge is végig simított Julie arcán, majd a hátán, végül a fenekén, s perverz mosolya arról árulkodott, hogy az est folyamán ő is igényt tart majd a lány szolgálataira.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 4:00 pm




Hey Honey, I'm the gift

Úgy éreztem, végre megnyertem, újra sínen lesz minden, a munkám már nem lesz válságban. Amíg a zene szólt együtt játszottuk a szerepünket Winstonnal. Tudtam, hogy ennyire gyorsan nem fog megenyhülni irányomba, de legalább közreműködő volt és nem nehezítette meg még jobban az ittlétemet.
Kezdtem én is megnyugodni, s már nem éreztem olyannyira erőltetettnek mozdulataimat és tetteimet, mint a legelején. Felengedtem, s ahogy éreztem a férfinek sem volt egy idő után ellenére, amit teszek, visszanyerve önbizalmamat lendültem bele az erotikus táncba.
Nem tartott túl sokáig, de más helyzetben ennyi sem kellett volna, hogy levegyek valakit a lábáról. Elégedettséggel töltött el a végkimenetel éppen ezért meghajolva, széles mosollyal indultam el a konyha irányába, hogy a bárpultnál beszerezzek egy üveg pezsgőt és hozzá két poharat.
Amíg keresgéltem, láttam, hogy Winston besétál a szobájába, s azt is, hogy Serge felém indul. Az ő találkozását szívesen elkerültem volna, de nem tehettem meg, mert mikor indultam volna, pont akkor lépett mellém és futtatta végig testemen kezét. Kirázott a hideg, ahogy meztelen bőrömhöz értek jéghideg ujjai. Már most szívesebben lettem volna Winston mellett, mint a főnökömmel. Tisztában voltam vele, hogy neki soha nem mondhatok nemet, de azzal is, hogy ha túl sokáig hagyom gondolkozni Winstont, akkor meggondolja magát és újra elkezdi a mondandóját arról, hogy ki vagyok én, és hogyan képzelt el engem, mekkorát csalódott bennem.
- Nem fogok megfeledkezni rólad sem, ne aggódj, Édes. Megyek, végzem a dolgom, utána visszajövök – simítottam végig mosolyogva mellkasán, de minden szavam csak máz volt. Nem akartam vele lefeküdni, reméltem, hogy talál valakit, amíg én Winsszel leszek, kellő alkohol mennyiséget visz be a szervezetébe és megfeledkezik rólam.
A hálószoba felé haladva még hallottam, ahogy egy „Úgy legyen”-t kiabál utánam, de utána csak arra koncentráltam, hogy vajon mennyire tudok majd Cross kedvére tenni. Belépve az ajtón nem a várt jelenet tárult elém. Gondolhattam volna, tudnom kellett volna, hogy ez valami undorító trükk volt a részéről, amivel csak le akart engem rázni. Pedig egy percig elhittem, hogy segíteni fog nekem, rajtam…
- Mondhatom, gyönyörű – néztem végig a csókolózó pároson, majd a két poharat és a bontatlan pezsgőt letettem a szekrény sarkára. Undorodtam az egész helytől, az egész éjszakától, és életemben először magamtól és a munkámtól.
Sietősen kaptam magamra a fekete koktélruhámat, majd nyaláboltam fel kabátomat és néztem végig az összefonódó testeken. Annyiszor láttam már így férfit és nőt, de ez teljesen más volt. Azt kívántam, hogy én lehessek az idegen nő helyében, hogy ne kelljen csalódást okoznom Serge-nek.
Apró sóhaj szakadt ki belőlem, s éppen kiléptem volna a nyitva hagyott ajtón, mikor neki ütköztem egy férfi mellkasának.
Legalább nem nekem kellett elmondanom, a saját szemével láthatta, mennyire hasznavehetetlennek bizonyultam a ma este folyamán.
- Nekem kellett volna learatnom a babérokat… - néztem fel a férfi szemeibe, és bevágtam magunk mögött az ajtót, amit reméltem, hogy megzavarja a párost, nem úgy mint az én jelenlétem, ami fel sem tűnt nekik.
- Kapsz még egy esélyt, hogy bizonyíts. Én nem hagylak parlagon, Cica. Átjössz hozzám és ledolgozod a pénzt, amit kaptál. Mindenkinek így lesz a legjobb – nézett mélyen szemembe, más választást nem hagyva nekem, felsegítette szövetkabátomat és átkarolva a derekamat húzott kifelé a buli helyszínéről.

Ennek nem így kellett volna történnie.






Vége, egyelöre Razz
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Winston Cross rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winston Cross rezidencia   Winston Cross rezidencia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Winston Cross rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Winston Cross
» Julie and Cross
» Lola Cross
» Angel Argent Cross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-