KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Empty
TémanyitásTárgy: Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable   Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 4:17 pm

Seraphina Carmen Alvarado Munez
1990. november 8. Cancún; Mexikó
23
Luxus prostituált
Prostituált
Sara Sampaio

Karakter személyisége
pozitív tulajdonságok: érzékeny; kíváncsi természet; erős jellemű; bátor; ragaszkodó; könnyen barátkozó

negatív tulajdonságok: szeszélyes; rettentő szeretethiányos; bosszú szomjas; teljesen elégedett magával; érzelemmentes időszakok jellemzik életét; sokat beszél

kedvencek:
❥ szex
Noah
❥ cigaretta
❥ ékszerek
❥ szado-mazo

utált dolgok:
✗ idős férfiak
✗ bogarak, pókok és egyéb fajtáik
✗ kávé
✗ édes sütemények
✗ vatta tapintása
✗ repülés

◆ egyebek: A világért sem vallanám be magamnak, de azt hiszem belezúgtam Noah-ba. Tudom, semmi értelme és úgy is csak megégetem magam, de képtelen vagyok ellenállni neki. Szeszélyes természetemet kihasználva bármibe belevisz. Én pedig... nos, én pedig lesem minden kívánságát.


Történet vagy szerepes példa
Levegő után kapkodok… furcsa, lidérces álmok gyötörnek. Egyedül fekszem egy francia ágyon melyen még másik 5 ember is kényelmesen elfér. Félhomály uralkodik a szobában, alig tudok kivenni valamit a sötétben. Szemem megállapodik egy komódon, fiókjait felforgatták, némelyikük hiányzik a helyéről. Pillantásom most az ablakra esik, a padlótól a plafoni terjedő ablakra. Alattunk Las Vegas város, fényei még az 52. emeltre is felkúsznak. Mozdulni akarok, enyhíteni torkom szárasságát, de képtelen vagyok mozdulni. Szemem elkerekedett, légzésem szaporább lett az átlagosnál, szívem a fülemben dobolt, vérem lüktetett. A bilincsek a húsomba martak, ajkamba harapva helyezkedtem úgy az ágyon, hogy minél kevesebbet mozogjak, mert a fájdalom, ami a csuklómat és a bokámat megérintette, elviselhetetlen volt.
Isten tudja, mennyi ideje feküdtem már megkötözve, amikor meztelen talpak okozta hangokra lettem figyelmes. Az ajtó alól fény szűrődött be, az ajtó kitárult, világossággal töltve meg a szobát és megpillantottam Őt. Félmeztelen volt, méregdrága pizsamanadrágja olyan hanyagul lógott csípőjén, hogy minden fájdalmam elmúlt és egy teljesen más érzés zakatolt combom találkozásánál. Elragadó, érzéki mosolyt villantott rám és a belsőm megolvadt. Hosszú, fekete tárgyat tartott a kezében, tenyeréhez ütögetve lépett közelebb hozzám és hiába is hessegettem el a gondolatot, tudtam, mit tart olyan nagy hévvel a kezében. Anélkül, hogy bármit is szólt volna, lehajolt hozzám és durva, erőszakos csókot nyomott vörösen pompázó ajkaimra. Fogai belekaptak duzzadt alsó ajkamba, magával húzta, szívta és csak nagy sokára engedte el, mikor kiélvezte látványomat.
Nem számítottam az ütésre, naivan megemeltem a csípőm, amikor ujjai szemérem csontomat kalandozták be. Égett, fájt, viszketett az ostor harapása és még a félhomályban is tudtam, hogy bizony ennek nyoma marad. Szemeimbe könny szökött, ajkamba harapva fojtottam el feltörő sikításaimat, amikor a lovaglóostor újra és újra lecsapott. Minden egyes ütés után tenyerét finoman, lágyan végighúzta rajtam, mintha ezzel azt akarná tudatosítani bennem, sajnálja, amit csinál, mégis rettentően élvezi.
Újabb csapás érkezett, ezúttal a combom belső felére és nem bírtam tovább… sós könnyek folytak arcomon, végig járomcsontomon, hogy a puha takarón érjék halálukat. Megkönnyebbülten vettem tudomásul, hogy már nem megkötözve fekszem az ágyon, hanem karjaiban próbálok napirendre térni beteges tette felett. Ringat, akár anya a gyermekét, a fülembe suttog, amitől megnyugszom, aztán zavaros álomba merülök ismét, kizárva mindent.


Hangos csattanásra ébredtem. A tévé villódzó fényénél Noah fekszik mellettem az ágyon. Mint mindig, most is eszméletlenül néz ki. Hozzá képest Michalengelo Dávidja egy gyenge utánzat. Néhány percig elidőztem felsőtestén, minden négyzetcentijén, kiűzve szememből az álmosságot, s csak azután nyitottam szóra a számat.
-Noah? – Kérdeztem tőle éberen, hol Őt nézve, hol pedig a tévét és már épp kérdezni akartam tőle, hogy miért végezte a mobilja ripityára törve a padlón, amikor belém fojtotta a szót.
-Csak a macska volt. Aludj vissza. – Előtérbe került a basáskodó, utasító énje. Meg szerettem volna kérdezni, mi zaklatta fel ennyire. Meg akartam ölelni, megnyugtatni, de úgy éreztem, nem akar most belőlem egy percet sem. Csalódottan fordultam a másik oldalamra és a takarót egészen magamra húztam. Nem bírtam visszaaludni. Főleg nem ezután a kétségbeejtő álom után. Képes leszek e valaha is megbarátkozni a bilincseivel, az ostoraival, meg a többi elcseszett dolgával? Tudatalattim acsarkodva méregetett, majd szelídebb arcát megmutatva eltűnt. Remek, gondolkozzak csak még többet. Amúgy sem tudom, mitévő legyek. Többet akarok, sokkal többet, mint azt elvárhatom tőle. Nem csupán a kurvája akarok lenni. Olyan nagy kérés ez? Más férfinek talán nem, más férfi talán boldogan viselkedne úgy, mint az udvarlóm. Csak hogy most Mr Noah Holloway-ről beszélünk, a seggfejről, akinek furcsa szexuális szokásai egy életre belém ivódtak és megfertőztek. Mert bárhogyan is ellenkezem ellene, ugyan úgy akarom, mint ahogy Ő. Ez az igazság…

Nem tudom, meddig igyekeztem ébren maradni, de kudarcot vallottam. Elnyomott az álom és amikor az ébresztőórára pillantottam, az még csak fél 3-at mutatott. Messze van még a reggel. Noah rajtam fekszik, rám van tekeredve, lábaival bilincsbe zárja az enyémeket és önkéntelenül is elmémbe tolakodik az álmom. Nagyot nyelek, feje lebillen mellemről a puha párnák közé, én pedig csak nézem, ahogyan békésen szuszog mellettem. Kócos haja a szemébe lóg és késztetést érzek, hogy beletúrjak. Most úgyis alszik, észre sem venné.
Bátortalanul vezettem ujjaimat sűrű hajába és tűrtem el szeme elől a kósza tincseket. Mocorogni kezdett, motyogott is valamit, de nem igazán értettem mit. Lágy mosoly suhant át arcomon, lehajoltam és megcsókoltam a halántékát. Ettől megint mocorogni kezdett és olyan erővel nyomott az ágyba, hogy mozdulni sem tudtam. Feje ismét melleimre bukott, szuszogva fújta ki a levegőt, ujjai a csípőmbe martak, én pedig beletörődtem abba, hogy hiába is gondolkodom azon, hogy kiszálljak ebből az egészből, nem tudnám megtenni. Nem csak azért, mert Ő a legjövedelmezőbb kuncsaftom, hanem azért sem, mert szeretem. Szeretem mindegyik Noah-t. A pattogó, basáskodó Noah-t, a vicces, játékos Noah-t. Egytől egyik valami olyat nyújt nekem, amit mástól nem kapnék meg.
Hátát cirógatva ért el egy újabb álom, melyben nem bilincsek és ostor kapott főszerepet, hanem ez a csodálatos, elcseszett férfi, aki velem alszik.



based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Seraphina Munez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 13, 2014 9:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Seraphina Carmen Alvarado Munez ღ The insatiable

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-