KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Skyler Barnes Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Skyler Barnes Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Skyler Barnes Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Skyler Barnes Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Skyler Barnes Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Skyler Barnes Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Skyler Barnes Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Skyler Barnes Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Skyler Barnes Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Skyler Barnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Skyler Barnes Empty
TémanyitásTárgy: Skyler Barnes   Skyler Barnes Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 4:37 pm

Johathan Skyler Barnes
New York, Amerika; 1987. augusztus 13.
26 év
Zsaru
Cops
Sebastian Stan

Karakter személyisége
A munkájában nagyon elhivatott, és szereti, amit csinál. Nem az a tipikus zsaru, aki fánkot zabál vagy épp titkos ügynöknek képzeli magát. Ha kell segít, fegyvert ránt, de az ő specialitása a beépülés. Hát talán túl jól is ment neki, mikor egy drogos bandához kellett csapódnia. Azóta vannak káros szenvedélyei. Alkohol, drogok, nők, szerencsejáték. Ettől függetlenül mindig pontos, többnyire betartja a szavát. A szülei már kiskorában meghaltak, nem igazán ismerte őket. A nagymamája nevelte, akinek azóta is hálás. Nem egy elveszett lélek, nem hal bele, ha egy rántottát meg kell csinálnia magának.
A társasági élete elég színes a maga módján. A bulikon ott a helye, a haveri köre igazán szerteágazó. A kollégák egy részével megtalálja a közös hangot, másokat viszont provokál, és akkor nem ritka, hogy valaki bemosson neki egy hatalmasat. Hát talán meg is érdemli a mocskos poénjai és beteges humora miatt.
Nem teljesen százas, hirtelen haragú, sokszor talán nagyképűnek tűnhet. Hangulatember, mindig attól függ a viselkedése, hogy milyen lábbal kelt, milyen körülmények közt. Emlékszik-e a lány nevére, másnaposan egy árokban találta magát vagy pedig végre odahaza ébredt a saját ágyában.

◆ egyebek: szerintem tök fontos, hogy mennyire utálom a macskákat, a papagájokat, azokat a ribi kis p.cs kutyákat és még sorolhatnám. Ez a lényeg, nem!?


Történet vagy szerepes példa
I've had the time of my life, No, I never felt like this before... szólalt meg a rádióban a szám, amitől hirtelen még a hányinger is rám tört.
-A k.rva anyád, Peter! -ordítottam rá a kocsiban mellettem ülő járőr társamra, mikor még a hangot is ráadta. A belem majdnem kifordult a helyéről. Annyira utálom az ilyen nyálzenét, a nyál filmeket, hogy leírni nem tudom. Nem vagyok egy romantikus alkat, szóval bocsássa meg nekem a világ, hogy nem dobok egy hátast valami efféle zenebona hallatán. Az élet a rock zenénél kezdődik és valahol a metal környékén ér véget. Oké, egy buliban nem állok le ezen vitatkozni a DJ-vel, mikor bedobja Garrix egy számát, mert még ki is dobnának, és akkor ott annak meg van a hangulata, de ez így egy kocsiban összezárva, több mint buzis. Nem bírom a meleg helyzeteket, khöm...
A társam csalódott képpel nézett rám, majd már nyomta is el a zenét egy másik csatornára, ahol valami elviselhetőbb akármi dübörgött. Elhiszem, hogy ő valami régi vágású gentlemanus, de én nem!
Az ablakon bámultam kifelé és a kávémat iszogattam, de egy cseppet sem éreztem tőle magam éberebbnek így hajnalok hajnalán. Azt se értettem, hogy egyáltalán minek figyeljük ezt a házat, szerintem valamibe nem lettem beavatva. A kormányra támaszkodtam és megengedtem magamnak egy bazi nagy ásítást, és alig bírtam visszatartani, hogy a fejemet be ne verjem és rá ne zuhanjon a dudára, mert akkor aztán k.rva világ lett volna. Mindenki felkelt volna és még a szélvédőt is betörték volna, hogy ki ez a barom állat. Ha én nem aludhatok, legalább nekik legyen jó.
-Végre történik valami. -szólalt meg Pete, én meg kómáson pislogtam, hogy na ne vicceljen már. A ház felé fordítottam a tekintetem, és valóban mocorgás volt. Na nem a ház tulajai voltak, hanem egy kisebb furgon állt meg. Gondolom valami piti tolvajbanda. Zsír!
-Fülest kaptál és még csak nem is szóltál róla, te buzi!? -fordultam felé felháborodottan, de azt hamar felváltotta egy tipikusan rám jellemző elégedett vigyor. Hát mégiscsak megérte felkelni ma reggel, és meglepő módon ezt a saját ágyamban tettem, mindenféle másnapos érzés nélkül. A végén még szentté avatnak. Anyám büszke lenne rám, ha még élne. Meg a drága nagyi! Jézus! Letagadom, hogy ezt én gondoltam. A nagy megrázkódtatásomban rá is kellett gyújtanom egy cigire, de mielőtt még kettőt-hármat szívhattam volna belőle, Peter kikapta a számból és kihajította az ablakon, majd vissza feltekerte az ablakot. F.szom!
-A környéken már szinte minden második házat kirámoltak. Megkértük a környék tulajdonosait, hogy jelezzék felénk, ha elutaznak, így tudtuk meg, hogy ez a család kirándulni megy a hétvégére, tökéletes célpont a bandának. Ezért vagyunk most itt... -magyarázta.
-... és lám itt is vannak. -fejeztem be a mondatot bólogatva. Kösz, hogy szóltatok.
Csak figyeltem az eseményeket és a pacák már neki is látott, hogy felfeszítse a zárat, és bejuthassanak a házba. Egy vigyorral a képemen szálltam ki a kocsiból, majd az ajtót kellemesen becsaptam magam után és kissé flegma arckifejezéssel lépdeltem feléjük. Mindig elégedettséggel tölt el, mikor le buktatjuk az ilyen kis férgeket.
-Te barom... -szólt utánam Peter, de ezt már nem hallottam, vagy nem is akartam. Hát én már csak ilyen vagyok...



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Skyler Barnes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler Barnes   Skyler Barnes Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 12:48 pm

Elfogadva!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nem is értem, mi bajod van a Dirty Dancing-gel XD De legalább Baby a sarokban marad nálad Razz Valakinek meg kell büntetnie gyerünk xDDDD
A karakter tetszik, örülök, hogy vagy, és annak is, hogy sikerült ezzel az avatárral megalkotnod a karaktert, illik hozzá *-* Óvatosan azért a drogokkal, mert nem akarom, hogy gyorsan kidőlj a sorainkból. Tetszik a stílusod, és majd kérek Tőled játékot, most már igazán. Majd letárgyaljuk privátban, kim kell Neked Razz
Foglalj kérlek avatárt, és már mehetsz is játszani Wink Üdv köztünk, rendőrbácsi :lávmí:
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Skyler Barnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joseph Barnes
» McK & Skyler
» Anastasia & Skyler
» Isabella&Skyler
» skyler × bérénice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-