KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Phailin Shen Gao Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Phailin Shen Gao Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Phailin Shen Gao Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Phailin Shen Gao Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Phailin Shen Gao Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Phailin Shen Gao Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Phailin Shen Gao Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Phailin Shen Gao Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Phailin Shen Gao Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Phailin Shen Gao

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Phailin Shen Gao Empty
TémanyitásTárgy: Phailin Shen Gao   Phailin Shen Gao Icon_minitimePént. Május 16, 2014 12:34 am

Phailin Shen Gao
Peking, Kína | 1989. január 21.
25
Szobalány
Civilians
Dannie Riel

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
- kedves (bár nem mindig jellemző rá)
- mindent véghez visz, amit elhatároz
- kreatív
- határozott
- jó emberismerő

◆ negatív tulajdonságok:
- hűtlen
- hirtelen haragú
- szeret mindent megbosszulni
- nagyszájú
- pletykás

◆ egyebek:
- partikirálynő; nem mindig tudja, hogy hol a határ.
- sokszor adja be a derekát pár férfinak a hotelben, ahol dolgozik - vagy épp ellenkezőleg; ő mászik rá valakire, mit sem törődve azzal, hogy ki is rúghatják ezért. Vagy talán már a főnök is megvolt neki?!


Történet vagy szerepes példa
- 1989. január 21-én születtem Pekingben. Anyám thaiföldi, apám pedig kínai.

- Általános iskola után elvégeztem a középiskolát, de semmiképp sem akartam egyetemre menni. Mindez azért volt, mert gimiben elég rossz társaságba keveredtem. Legalábbis a tanárok gondolták így, én annyira nem, hiszen jól éreztem magam.

- 19 éves koromban úgy döntöttem, hogy elmegyek dolgozni. Nem érdekelt milyen meló lesz, csak pénz legyen. Egy hotelben lettem szobalány. Nem kellett hozzá nagy ész, és még aránylag élvezetes is volt.
Egy ideig. Míg ki nem derült egy-két dolog.
Lássuk csak;
~ A hotelben mindenkinek volt egy névtáblája, ám nem az igazi nevünk állt rajta. Én például Li Xiang voltam. Egyedül a tulaj tudta, hogy kik vagyunk igazából.
~ Az ott dolgozók különféle beceneveken szólították egymást, innen ragadt rám a Lora név. Hogy miért ezt kaptam, fogalmam nincs. De előszeretettel ajánlom mindenkinek azt, hogy úgy hívjon.
~ Dekoratív nők, és iszonyat jóképű fazonok dolgoztak ott. Nem véletlen...
    A hotelnek volt egy titka. Amit csak a dolgozók tudtak, és vállalták, hogy titokban tartják, különben kampec. A titoktartásért cserébe egész jó summát kaptunk. Nem hiába;
A titok az volt, hogy akik előre foglalták le a luxuslakosztályokat, azoknak különleges meglepetésben volt általában részük. Miután bejelentkeztek, a londínerek felkísérték őket a szobájukba, majd egy szobalány is velük ment, akik welcome drinket szolgálták fel. Nos, amolyan különlegesség volt, hiszen egyik ital se nagyon tartalmaz extra erős altatót a világban, nemde?
Nos, miután megkapták az italokat, azok úgy általában 20-30 perc után teljesen kiütötték az embert. Hogy ezt ellenőrizzük, a paplanokat mindig utólag kellett felvinnünk. Ki volt ez találva rendesen.
Aki pedig nem fogadta volna el, azzal vártunk, míg rendelt valami kaját vagy piát, és abba tettük az altatót.
    De miért is volt erre szükség? - Röviden-tömören: A főnökünk kapcsolatban állt valami feketén dolgozó dokival, akinek különféle szerveket ígért.
A hotelben az ártatlan áldozatok mit sem sejtettek erről, sőt, a többi vendég se sejtette, hogy mi zajlik a háttérben.
Miután a főnöknek lejelentettük, hogy xy már "alszik", ő jött és intézkedett.
    És mi történt azokkal, akiket elvittek? - Hmmm, annyit elárulhatok, hogy nem érték meg a másnapot. A klinikán, ahol a főnökünk haverja munkálkodott, megvizsgálták a "donorokat", és akik megfeleltek, azokat vitték és tovább...akik viszont nem voltak egészségesek, azokat megölték. Hát nehogy már megtudják mik történnek, illetve történtek.

    Teltek-múltak az évek, míg egy nap megjelent a rendőrség, és a főnököt kereste. Minden munkás próbált úgy tenni, mint akik nem tudnak semmiről, ám kiderült, hogy az egyik kirúgott csajszi árult be minket. Mindannyian a főnök bűntársai voltunk ugyebár, így hát menekültünk is...ha nem is feltűnően.
    Egy gyors átváltozás külsőleg, egy repülőjegy Vegasba. Hála a jó égnek, hogy senki nem tudja az eredeti nevem. Li Xiangot kereshetik egy jóideg, hah.
És miért pont Vegas? - Pont olyan pörgős város, mint amilyenre vágyom. És talán még a rendőrség se köröz.
Vagy talán mégis?

based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Phailin Shen Gao

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-