KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Christian MacLeod Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Christian MacLeod Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Christian MacLeod Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Christian MacLeod Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Christian MacLeod Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Christian MacLeod Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Christian MacLeod Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Christian MacLeod Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Christian MacLeod Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christian MacLeod

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian MacLeod Empty
TémanyitásTárgy: Christian MacLeod   Christian MacLeod Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 8:28 pm

Christian MacLeod
USA – Las Vegas
26
Tűzoltó
Civilians
Chris Hemsworth

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Ide sorolhatnék az ég világon mindent magamról, de mivel talán némileg meg van kötve a kezem, nem írhatok ódákat magamról…Rendelkezem pár ego építő tulajdonsággal…de nektek csak a pozitívum kell… nos… Kitudok bontani egy befőttes üveget rezzenéstelen tekintet nélkül, képes vagyok megenni egy egész bödön fagyit egy ültő helyemben… ha csak Sonia el nem orozza… Akár egy tucat macskát is képes vagyok megmenteni egy nap!! De a viccet félretéve… Energikus, Határozott, Kitartó, Temperamentumos egyéniség vagyok. Tipikusan azaz ember, akit ha kitennél a legcudarabb helyen, még ott is életben maradna. Igazi túlélő típus vagyok.

◆ negatív tulajdonságok: Van nekem olyan? Hmm… ha egy bizonyos embertől kérdeznéd, ő kapásból gondolkodás nélkül felsorolná ezeket, mint például az Egoizmusom, a …?? Oh igen… egyszer valami olyat is mondott, hogy Hím soviniszta disznó vagyok, bár a disznót lehet máshol használta… De hogy valami olyat is említsek, ami szerintem van… Túlságosan vakmerő vagyok. Azaz ember, aki még akkor is bemegy az égő házba, mikor semmi remény.

◆ egyebek: -


Történet vagy szerepes példa
Az egyik pillanatban még arra készültem, hogy meccs nézés közben bevágok egy hatalmas pizzát, a következőben pedig már ott álltam a tűzoltókocsi mellett talpig beöltözve. Nem mondanám, hogy nem voltam csalódott, sem pedig azt, hogy ezt jobban szeretem csinálni, mint otthon hesszelni egy nehéz nap után…
Nem a legkönnyebb napomon voltam túl, és nem a legjobban néztem ki… de komolyan… az a mérhetetlen füst szag, a korom a képemen… a megperzselődött ruhám… és pont akkor érkezett egy csaj az állomásra.
Elsőre annyira nem érdekelt, hiszen a saját rozzant állapotom jobban foglalkoztatott, mintsem, hogy figyelmet szentelhessek egy ilyen hölgyeménynek, aki valószínűleg valamelyik lapnak ír majd cikket a bátor Lánglovagokról, és akkor  majd szépen bedobom magam.
Megvillantottam kedvenc mosolyom, ha éppen akadhat ilyen, majd elvonszoltam magam az öltözőbe.
Egy forró fürdő után, sokkal jobb formában leszek majd. Igaz kék szemeim így is vakítón fénylenek, és talán elbűvölnék még a szomszédban lakó fogatlan banyát is… de őt inkább nem óhajtanám „táncba” vinni.
Miután minden ruhadarabomtól megszabadultam, a közös fürdőben alaposan lecsutakoltam magam. No de nem egy olyan közös homokos fürdést kell elképzelni… neem mi nem olyanok vagyunk. A legtöbbünk nős, és családja is akad… a homárkodás meg… nos nem a mi reszortunk. No de a lényeg lényege, hogy alaposan megcsutakoltam minden porcikámat, és lassanként kiballagtam az öltözőbe. Rendbe szedtem magam, belőttem a hajam, majd miután felkaptam a tiszta füstszag mentes cuccaim. Így aztán már maga voltam a megtestesült álom… így már bizonyára a szomszéd nénike is vigyorgott volna rám azzal a pár megmaradt fogával.
Elköszöntem a srácoktól, majd megálltam a kapitány irodája ajtajában pár pillanatra. Alaposan végigmértem a csajt, és eldöntöttem, ő kell nekem… Bizony babám! Ha törik ha szakad, egyszer az enyém lesz ez a lány.
Akkor még nem sejtettem, még is mennyivel másabb ez a nő, mint az összes többi a világon, ki elalélva dőlne karjaimba egyetlen mosolyom miatt. Ő aztán nem!
Meglepetések színterére emelte a napom, mikor csak úgy keresztül nézett rajtam, és még csak annyit se kiáltott oda fapapucs, vagy hogy béna a hajad szöszi… jó…ez kicsit erős lett volna, hiszen ilyet nők nőknek vetnek csak úgy oda… nekem meg…nos van egy-két bizonyítékom ennek ellenkezőjéről, és akad jó pár tanúm is!
Felvont szemöldökkel megdörgöltem állam, majd nekidőlve az ajtófélfának hallgattam végig a kapitányt, miszerint a kishölgy velünk fog dolgozni ezen túl.
És akkor itt kerékbe is tört a gondolatmenetem a szende kis újságírólánykáról, ki egy interjú keretében egyéb más dolgokban is közreműködik majd…
Idő kérdése, és a leesett államat majd összevakargatom a padlóról, miután képes vagyok megbeszélni magammal, hogy itt bizony valami veszett módon le van rontva… Vagy talán még sem?



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Christian MacLeod

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-