KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mr. Northman × Ms. Marsten

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 8:30 pm


Hiányzott a konyhából négy láb alatt lévő mancs és az üresen álló akvárium falát karcoló teknős teknő tulajdonosa. Az üresen álló macskatál látványa lehangolt, ahogy a vékony porréteg is, ami a szárított rák tárolódobozát fogta körbe a polcon. Ugyan napjában egyszer mindig neki estem az üvegpolcnak, hogy ne lássam olyan elhanyagoltnak a jószágoknak fenntartott helyet, de ez sem segített a tényen, hogy nem volt miért káromkodnom.
Míg régebben veszekedhettem Einsteinnel, amiért kiküzdötte magát a terrárium falán, és rászólhattam Darwynra, hogy ne használja kaparófának a vádlimat, addig mostanában nem jutott más, csak a forró kávé égetett felület ajkamra, a széthagyott cipőhalom, amin szerencsémre áteshettem, ha előző este nem értem rá minden lábbelimet a helyére rendezni.
Élveztem, ha a fogkrémkupak lefelejtésével a tubus szájáról, vagy a szándékosan – használat után – felhajtott wc-ülőkével találkozhattam a fürdőszobában. A konyhában a mosogató jobb oldalára állított csepegtetőt Eddie mániájából átpakoltam a bal félre, s kicseréltem az ott növő fűszernövényekkel. De valójában a nappali függönyének elhúzgálása, a televízió kapcsoló elbújtatása az újságtartóban és a szanaszéjjel heverő párnák visszapakolás sem okoz akkora örömöt, mint mikor a hozzám érkező Edward Northon alsógatyáját összehajthatom.
Alig vártam hát, hogy a férfi ide érjen és holnap reggel eljátszadozhassak ujjaimmal a boxer anyagán, miközben gondos rendbe leteszem az éjjeliszekrényre.

A konyhapulton ülve magányosan húztam össze magamon a meleg kardigán szárnyait, miközben kikukucskáló ujjaimmal szorosabbra fogtam az átmelegedett kávébögrét. Nyelvemmel eljátszottam a porcelánkészítmény szélén, miközben meredten bámultam a ködös reggelbe karmoló esőcseppeket. Megfolyva az ablaküvegen, mély barázdát hagytak maguk után, ahogy a szél megtépázta útjukat. Rossz volt nézni, hogy mossa el Eddie-vel kapcsolatos emlékeimet a kinti világ.

Fél óra múlva már nem foglalkoztam a borús tájjal, s minden figyelmemet a pulton szétpakolt zöldségeknek szenteltem. Salátát készültem csinálni, ehelyett saját szórakoztatásomra péniszt formáztam a megpucolt uborkából és a végébe illesztett két paradicsomból.
Nimfomániás még nem vagyok, de teljesen ép sem. Hiszen a kés lesújtott, s míg először a pénisznek beállított kígyóuborkát szeltem kétfelé, a herének titulált paradicsomokat is feldaraboltam négy részre. Élvezettel figyeltem, ahogy a paradicsomból vörös lé serken. Ujjammal itattam fel, s ahol az előbb a kávé cseppjei játszottak, most a savas lével borítottam. A kés hegyére végül rászúrtam egy negyedelt paradicsom cikket. Elrágtam, s kiélveztem a friss, kemény héjú zöldség ízét. Számat nyaltam a falat után, s mivel ezzel a módszerrel sietve befaltam mind a két paradicsomot, az uborka hosszú szárát fogtam marokra. Így már el is távolítottam az árulkodó részleteket.

Egy ásványvízért nyújtóztam a hűtőbe, de mielőtt még elértem volna annak ajtaját, megszólalt az ajtócsengő.
Mint az angyal, aki bűnei megvallása után ismét szárnyra kapott örömében, úgy rohantam át a házon, hogy minél hamarabb lássam, ki zaklat. Zaklatómnak gondolatban már nevet is adtam – Edward. Legnagyobb meglepetésemre a nyálkás időből a férfi alakja bontakozott ki. Esernyőjét hátrahagyva álldogált a teraszomon, bebocsájtásra várva.
Mielőtt még azon gondolkoztam volna, hogyan üdvözöljem, szélesre tártam az ajtót, s megtámasztottam egyik karommal az ajtófélfának dőlve.
– Mr. Northman, üdvözlöm a kéjbarlangomban. Szerencséje van, ma ingyenes a belépés… - míg rettentő komolyan fejtegettem a témát, addig megcsócsált uborkás kezemmel egymás után bújtattam ki a gombokat a kardigánba vájt helyükről. Már csak a topp volt rajtam, mikor felnéztem ezután egy széles vigyorral Eddie-re.
– Csak magának.
Mint egy végszóra, felengedtem, s nyakába vetettem magam, hogy megszakítva az őrjítő szerepjátékot, forró hévvel megfosszam ajkait kedvenc csókomtól.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 9:35 pm

Hajnali hat óra lehetett, mikor nyervogásra ébredtem, s valaki élesen végig kapart a mellkasomon. Azonnal felszisszentem, kinyíltak szemeim, s megláttam Darwynt, amint tappancsaival a mellkasomon nyújtózkodott. Úgy nézett rám, olyan szomorúan, mintha bántottam volna. Az órára pillantottam, még túl kora volt, s a reluxán sem szűrődött be túl sok fény.
- Mi van Darwyn? Még csak hat óra van, ráadásul szombat. Nem hagynál még egy kicsit pihenni? – Ez a macska hajthatatlan volt, újra nyávogott, tappancsaival körbelépkedett a mellkasomon, majd lepattant rólam, s gyorsan odasietett a tálkájához, majd az orrával kezdte el bökdösni. Aztán ismét nyávogott. Ehhez sem kell szakértőnek lenni, azonnal megértettem, hogy mi a gondja, s mikor beugrott, hogy már este sem adtam neki vacsorát, akkor mégis csak megmozdultam, s oldalra dobtam a lábaimat, hogy nagyot nyújtózkodjak az ágy szélén ülve.
- Jól van, máris-máris, csak hagyd abba kérlek. – Nem telt el két perc sem, az akvárium felől is érdekes hangok hallatszottak, így kezdtem azt érezni, hogy rosszul végzem a feladatomat, s nem vagyok túl jó gazda.
- Ne csináljátok, rosszabbak vagytok, mint a brémai muzsikusok. Visszamentek Nicehez, Ő legalább tudta, hogy mivel hallgattasson el titeket. Amúgy is, az a ház sokkal nagyobb, tudtok ott játszani, kergetőzni, efélék…áh, már veletek beszélgetek, ez szörnyű. – Még egyet nyújtóztam, megropogtattam az ujjaimat, s a nyakamat is. Megigazgattam magamon az alsónadrágot, majd mezítláb , komótos léptekkel indultam meg az állatkák felé.
Leguggolva először a macskatáp után nyúltam, de hiába ráztam meg a dobozt, abban nem volt semmi. Szerencsétlen Darwyn már két lábra ágaskodva, mancsával kapott a doboz után, de mindhiába, nem tudtam neki semmit a tálkájába szórni.
- Szívás haver, előre is bocs érte, de vigasztaljon az, hogy a hűtő is üres és én sem reggeliztem még. – Ujjaimmal megdörgöltem borostás arcélemet, miközben az akváriumhoz léptem. Már teknőskaját sem találtam, így egyértelmű volt az, hogy csak két dolgot tehetek. Az első lehetőség az, hogy elmegyek bevásárolni és legalább egy hónapra előre betárazok macska- és teknőseledelből, a B verzió az , hogy visszaviszem az állatokat jogos tulajdonosukhoz, és Nice óvó kezeire bízom őket.
- Na mi legyen srácok? Visszaköltözzünk Nicehez? Nektek is hiányzik, mi? ..- Darwynra kaptam a pillantásom, aki azonnal megnyalta a szája szélét és nyarvogott egyet.
- Felejtsd el, hogy előbb dörgölőzöl hozzá, mint én. Majd utánam sor kerülhet rád, te kis szőrmók. – Leguggolva megvakargattam a fejét, de hangos elmélkedésemből a telefonom csörgése rángatott ki.
A készülék a nővérem számát jelezte ki, s amint meghallottam, hogy Ők pontosan ebbe a városba tartanak és alig egy óra múlva beugranak megnézni engem és Bérénicet, azt hittem, hogy felkiáltok. Az öklömet a számba kellett nyomnom, hogy ne szóljam el magam, s csak azután tudtam beleszólni a telefonba, miután a nővérem már másodszor ismételte meg a nevemet.
- Öhm, igen jól vagyok, csak a szomszéd csengetett…most le kell tennem, de várunk titeket. – Azzal ki is nyomtam a telefont, s őrültek módjára kezdtem magamra kapni a ruhákat. Így jár az, aki elfelejti közölni a családjával, hogy már szakított a reménybeli partnerrel, nem élnek együtt, s talán soha többé nem is fognak.
- Ne, ne most Darwyn..- A lábammal kellett félretolnom a dörgölődző macskát, aki nyarvogva figyelte gyors mozdulataimat. Alig két perc alatt teljesen felöltöztem, farmer, sötétkék ing, bőrdzseki, cipő. Tökéletes.
Mielőtt azonban elindultam volna, nem hagyhattam egyedül Einsteint Darwynnal, félő volt, hogy belőle fog lakmározni az éhező macska. Éppen ezért kikaptam a teknőcöt, beraktam egy kis műanyag tárolóedénybe, Darwynt pedig a cicahordozó kosarába, majd velük együtt rohantam le a lépcsőn, hogy bevágjam magam az autóba.
Húsz perccel később, hat óra negyven perckor már meg is érkeztem Bérénice háza elé. Időm nem volt arra, hogy előtte felhívjam telefonon, s tulajdonképp azt sem tudtam, hogyan adom majd elő neki ezt a családlátogatást, de muszáj volt megoldanom ezt az ügyet, mielőtt még megérkezik a családom.
Mivel szakadt az eső, ernyőt tartottam a fejem fölé, hónom alá csaptam a teknőst dobozzal együtt, s szabad kezemben tartottam a cicahordozó kosarat. Mivel mindkét kezem tele volt, állammal nyomtam meg a csengőt, de az esernyőt közben már becsuktam, szerencsére a kapu előtt volt egy kis kiugró rész, így nem áztam el nagyon.
- Helló – Pillantásom azonnal végig futtattam Bérénicen, ami azt illeti, nem volt túlöltözve, mezítláb, fedetlen combokkal állt előttem, s csupán kardigán takarta előlem. Baromi jól nézett ki, persze közben gyorsan leraktam az ajtó mellé a macska-és a teknős dobozát, hogy kiegyenesedve Nice szemeibe pillanthassak.
- Kééjbarlang? – Hangom akadozott, a torkom mintha kiszáradt volna, s ami azt illeti, pillanatok alatt kivert a fejemből minden gondolatot, ami addig ott tekergőzött. S ha ez nem lett volna elég, olyan kínzó mozdulatokkal gombolta ki a kardigánját, hogy teljesen elvette az eszemet.
Miközben a nekem szánt műsort figyeltem, bal lábammal beljebb toltam a macska dobozát, na meg a rajta heverő teknőcöt is, de nem bírtam tovább a véremmel. Berontva elkaptam Nice derekát, jobb lábammal berúgtam az ajtót, s miközben szenvedélyesen csókoltam, lerángattam vállairól a kardigánt, majd felgyűrtem testén a topot, hogy újra érezhessem bársonyos bőrét.
- Ha ezt tudom, előbb jövök. – Sóhajtottam két csók közt, miközben az előszoba falának döntöttem, s ágyékomat öléhez préselve csókoltam Bérénicet. Ha elkezdte levenni rólam a kabátot és az inget, nem akadályoztam benne, ajkaimmal kényeztetve érintettem bőrét, ujjaim combján siklottak végig, hogy elérve a csipkés fehérnemű szélét legyűrjem róla a bugyiját.
- Újabb beavatkozás szükséges Dr. Marsten? – Kérdésem közben hevesen csókoltam, s gyors igyekezettel próbáltam megszabadulni farmeromtól, amiben Nice segédkezett. Miután már nem szabott gátat sem a farmer, sem az alsónadrág, Nice karjait a falhoz préseltem, s egy csípőmozdulattal eggyé váltam vele, ott az előszobában.
- Csak nekem? – Suttogtam a fülébe, miközben szenvedélyesen szerettem. Valamiért azonban nem tudtam kiverni a fejemből a rokonságot, s úgy éreztem, hogy talán ez a megfelelő pillanat arra, hogy bejelentsem azt, amivel kezdenem kellett volna.
- Nem akarok gyorsnak tűnni..- Ziháltam közben, s szaggatottan folytattam . -..De jön a családom, délre ebédre, ide hozzánk. Úgy tudják, hogy együtt vagyunk és még itt lakom..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 10:13 pm


Az ajtón belépő Eddie-vel azonnal egyre gondoltunk. Három nap elég hosszú idő volt hozzá, hogy ne bírjunk magunkkal. Nyakába vetődtem, s mint aki tudja, hogy mit kap, ha érkezik Edward Northman képében a Mikulás, úgy akaszkodtam rá. Combjaimmal már évek óta jó fogást találtam a férfi csípőjén, ahol kezeim használata nélkül is képes voltam megtartani magam. Hiszen soha nem tudtam megelégedni azzal, hogy hozzábújhatok, érintenem kellett. Érintenem vállait, nyakát, mellkasát és hátát, tarkóját, a selymesen sűrű tincseket, a borostás arcot.
Nem lehetett ez most sem másképp, két kezem közé vettem arcát, hogy csók közben megtartsam fejét. Nem sokan tettek volna egy tökéletes csókot hasonlatossá a fuldoklással, mi azonban nem tartoztunk a nagy átlaghoz. Mélyen akartunk beleveszni a másikba, hosszan birtokolni és a lehető legközelebb tudni testünk egyé válása közben.
Erőszakosan kellett szeretnünk, tépnünk, marnunk, cibálnunk a másik testét ahhoz, hogy igazán beleveszhessünk egymás jelenlétébe. Majd belezsibbadtak ajkaim a mindent elmondó csókba, melyet meg sem szakítottunk addig, míg akaratom ellenére át nem bukott ajkamon az első végtelen sóhaj. Ezer másik követte volna, s más élvezet teljes mozdulat, ha Edward nem tesz mindent tönkre azzal, hogy már megint jártatja a száját.
Mivel az előzőekben lefogta kezeimet, s csak addig engedte használni őket, míg le nem csupaszítottam a ruháktól testét, így most már őrülten kívántam, hogy megérinthessem őt. Mindig úgy éreztem, hogy az egész világ kevés lenne ahhoz, hogy engem meggátoljon. És akkor jött ez a férfi, aki valahol ugyan erőszakosan szoktatott rá, hogy felettem áll, de még sem bántam meg egyetlen leheletvételét sem annak az időnek, mikor az övé lehettem mohón és szerelmesen.
Átadtam volna magam az első lökés kellemetlensége után következő mámornak, ha nem tesz mindent tönkre, s nem késztet ellenállásra, vérmes szabadulásra karjai közül, együttlétünk megszakítására. Minden fizikai fájdalmat felülmúlt testem tortúrájának története.
A gondolat, hogy a Northman-família közelebb kerül egy földrésszel, s már nem csak a telefonon keresztül kívánják hallani hangomat, hanem elbűvölő énemet teljes valójában akarják megtapasztalni, az egyszerre letaglózott és váltott ki belőlem őszinte döbbenetet. A hirtelen jövő sokkot hányinger követte, szédülés, és szívemben gyökeredző fájdalom.
– Gyűlöllek Edward – üvöltöttem azonnal magamból kikelve a szavakat, s hogy meg is tapasztalja, mennyire nem bírom már elviselni az ilyen gyerekes húzásait, mikor az egészségi állapotomat és a lelki nyugalmamat kockáztatja, rögtön megszakítottam közösülésünket. Kérdéses maradt, hogy melyikünknek esett rosszabbul az elválás pillanata. Az előttem teljes meztelenségében álló Edwardnak, vagy nekem, akin rajta maradt tangája, mert a nagy sietségben inkább félretolta, minthogy kilépjen belőle.
Lesújtottam tenyeremmel mellkasára, majd ha másik kezem is kiszabadult, azzal arcát sem kíméltem.
– Egy tetves egoista fasz vagy, akinek annyi vér sincs a pucájában, hogy tegyen azért, akit szeretsz. Szeretsz egyáltalán engem? Vagy a családodhoz akarsz visszaköltözni? Mert akkor örülnék, ha a nagyanyád pincséjét dugnád, nem engem. Hátha az is főz most, takarít rád és nem mellesleg menti minden szarból a seggedet. Most pedig így ahogy vagy, kitakarodsz. Gyerünk, Edward! Magad elé veszed az esernyődet, beülsz a kocsidba, hazahúzol, elfelejted, hogy létezem és főleg megmondod a rokonaidnak, hogy kurvára kibaszottul annyi közünk sincs egymáshoz, mint a krumplinak és a kecskének! Takarodj!
Kapóra jött a megcsócsált uborka vég, hiszen felkapva a földről, azzal ütöttem-vágtam Eddie-t. Ha nem akart megszabadulni két gyönyörű szemének épségétől, valószínűleg kihátrált az ajtón, amit nagy megkönnyebbüléssel aztán rá is csaptam.
– Utállak! Semmire nem vagy képes értem! Semmire! – azzal hogy biztosítsam dühömről, rácsaptam az ajtóra, ami beleremegett mérgembe. Azt se bántam volna, ha ráesik a férfire.
Mielőtt ruháiért könyöröghetett volna, egytől egyig összeszedtem holmiját és a konyha ablakán át kihajítottam a saras földre. Ezeket aztán felveheti. Nem eszik olyan forrón a kását, hiszen erről még tájékoztatnom is kellett őt. Bármennyire elviselhetetlen volt a testemben tomboló érzés, mely majd szétfeszített, s bicegésre késztetett, úgy gondoltam, látnia kell Eddie-nek is a végkifejletet.
– A dagonyázó disznó is szeretnivalóbb lesz, ha felveszed a ruháidat. De csak hogy lásd, milyen rendes vagyok, menj, a konyha ablak alatt vannak – azzal az ajtó üvegen át mutogattam is neki az erős artikulálás és hangos beszéd mellé.
Nem voltam biztos benne, de talán a könnyektől homályosult el a látásom.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 10:46 pm

Mohón faltam ajkait, egyik combját derekam mellett tartottam, miközben másik kezemmel még mindig a falhoz szegeztem egyik kezét. Azt hittem, ha szeretkezés közben közlöm vele azt, hogy jön a családom, kevésbé fogadja rosszul a hírt, s talán még abba is belemegy, hogy úgy tegyünk, mintha mi sem történt volna.
A családom nagyon fontos volt számomra, Ők büszkék voltak rám, egyrészt azért, hogy elvégeztem az iskolát és egy jó hírű kórház patológiai osztályára kerültem, ahol komoly szakemberektől szerezhetek tudást. Másrészt, régen mindig aggódtak értem, amiért felelőtlen, bulizós és éretlen voltam, de miután tudták, hogy Bérénicel élek kapcsolatban, megnyugodtak. Ugyan csak képen látták Őt, s a hangját is csak telefonon keresztül hallották, az a négy év elegendő volt ahhoz, hogy befogadják, és családtagként tekintsenek rá. Éppen ezért nem mertem bevallani nekik azt, hogy vége szakadt a kapcsolatunknak, mert biztos voltam abban, hogy csalódnának.
A tervem azonban balul sült el, hisz Bérénice nem fogadta könnyedén a rokonlátogatás tényét, sőt, hirtelen rám üvöltött, s véget vetett szeretkezésünknek. Nagyot csapott a mellkasomra, s ha ez nem lett volna elég, a következő már pofonként csattant az arcomon.
- Mit csinálsz, mit tettem?- Megijesztett heves és agresszív reakciója, de időm sem volt reagálni, mert a kiabálása közben nem hallottam a saját szavaimat sem. A földről felkapott uborkával kezdett püfölni, védekezően kaptam fel kezeimet , s igyekeztem előle menekülni, de bokámra csúszott nadrágomnak köszönhetően nem volt túl könnyű dolgom. Éppen csak lehajoltam, hogy felrángassam magamon a nadrágot, mikor Nice kitárta az ajtót, s kilökött engem. Pechemre elveszítettem az egyensúlyomat, s arccal a welcome szőnyegen értem véget. Az orromat is bevágtam, de az még inkább dühített, hogy ilyen módon képes volt kivágni a házából. Egy pillanatig sem tétlenkedtem, azonnal felpattantam a földről, miközben magamra ráncigáltam a nadrágomat, s megindultam vissza a ház felé.
- Nice állj már le, hadd magyará..- Az arcomra csapta az ajtót, s még a kulcsot is ráfordította, mert hiába akartam visszamenni, nem sikerült.
- Hallgass már meg, kérlek! – Ott könyörögtem az ajtó előtt, a kiabálása azonban még odabentről is hallatszott. Már a szomszéd kutyái is ugatni kezdtek, s mikor oldalra pillantottam, megláttam, hogy Rosemary – a szomszéd idős hölgy – kukkolóan bámul a sövénykerítés mögül.
- Csodás reggelt Mrs. Parker. – Integettem mosolyogva, de csak egy kósza „anyád” visszhangzott a bokrok felől. Nem éppen ilyen barátságos légkörre számítottam, mikor reggel otthonról elindultam, s nem volt terveim közt az sem, hogy Bérénice csak úgy kidob. Az pedig különösen fájt, hogy így megszakította szenvedélyes együttlétünket. Talán hibás voltam , amiért nem beszéltem vele korábban, de nem volt időm szólni neki, hisz a rokonság túl későn szólt. Mit kellett volna tennem?
Az eső még mindig esett, fáztam, s pocsékul éreztem magam.
- Nice, kérlek engedj be. – Zörgettem az ablakot, de akkor meghallottam, hogy mit kiabál, s oldalra pillantva már láttam is, ahogy kidobja a cuccaimat. Odasiettem, tényleg minden sáros lett, de mivel hideg volt, magamra húztam az inget, visszavettem a kabátomat is, és ismét odaálltam a bejárati ajtaja elé. Megint csak kopogtattam, de nem hallottam odabentről hangokat. Sziluettjét mégis láttam az ajtó homályos üvegén keresztül.
- Engedj be kérlek – Újra kopogtattam. – Én elvennélek feleségül. Bérénice, hallasz engem? Einstein és Darwyn most biztosan bólogatnak. Ők is tudják, hogy mi összeillünk. A családom miatt meg ne aggódj, szeretnek téged, nem is értem, miért félsz ennyire tőlük. Kérlek, csalódnának, ha tudnák, már nem vagyunk együtt. Nyiss ajtót, kérlek és beszéljük meg...- Hihetetlen, de ott könyörögtem az ajtajában, s reméltem, hogy sikerül tisztáznom vele a helyzetet, mielőtt még tényleg odaér a rokonságom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 7:26 am


Abban a pillanatban ezernyi kép suhant át agyamon. Láttam magam előtt, ahogy egy konyhakéssel kiontom életét. Átvágom torkát, vagy hogy még fájdalmasabb legyen egy csontfűrésszel szelem át lábait, majd két karját, melyekkel olyan forrón tudott ölelni. Más verzióban egy egyszerű kötelet hurkoltam volna nyakára, esetleg keményebb módszerekhez nyúlva felidézem az egyetemen tanult kínzási módszerek közül azt, amelyik itthon is megvalósítható, és karóba húzom, megaláztatásként karóra feszítem, egyenként kihúzgálom csodálatos fogait, vagy a három napig áztatott lábának repedéseibe keleti módszerrel rizst ültetek, had nőjön bele a húsba, s okozzon ezernyi fájdalmat a férfinek.
Egy gyengébb változatban talán megfojtom egy kanálnyi vízben, vagy álmában, de…
Minden ötlet átgondolása után, mielőtt megragadtam volna az alkalmat, hogy gyakorlatot csináljak az elméletből, átsuhant fejemben az idea, hogy mi lesz velem, ha teljesen egyedül maradok. Már így is voltak napok, napszakok, vegyük csak példának a mai kurvára kiéhezett spicli reggelemet, mikor már bármit megtettem volna ezért a nyomorult férfiért.
Hátránya az ismerkedő teóriámnak, hogy minden bizalmamat egy emberbe fektetem. Nem váltogatom a személyeket, akikkel jóban akarok lenni, kizárólag, ha azok elhunytak. Az állatok után, és az idős nagymamát követően, akik együttes élettartama nem volt több mint tizenöt év, Eddie hirtelen jó választásnak tűnt. Életre szóló társnak bizonyult, akinek a helyére már soha nem kell mást keresnem.
Aztán persze jöttek a problémák és rájöttem, hogy Darwyn néha érdeklődőbb irántam, mint a küszöbön álló férfi. Nem tudtam mit mondhattam volna Edwardnak, azok után, hogy tudja, milyen hatással van rám egy tömeg esemény. Rettentő rosszul viselem. És nem csak lelkileg roppanok bele egy ilyen találkozásba, már órákkal a vendégek megérkezése előtt, de szervezetem is riadót fúj, s különböző testi tüneteket produkál.
Hisztéria, agresszió és remegés. Még nem találtam rá megoldást, hogy emberközpontúvá tegyem magam. De mivel teljes megelégedésben éltem magammal, túlcsorduló önbizalommal, csak más személy miatt változtattam volna az élethez való hozzáállásomon. De hogy pont most?!

Miután megszabadultam a kihajigált Edward-cuccoktól, rápillantottam az ajtó előtt várakozó állatokra.
– Van egy rohadt nagy szerencsétek – hogy nem tudtok beszélni – mutatok először Darwynra, majd Einsteinre, akiknek értelmes pofája igenlésről árulkodik. Nagy francokat, ezek nem tudnak beszélni. De az árulkodó jel, hogy Darwyn össze van esve.
– Többet nem mentek vissza, ahhoz az állat- és emberkínzó, hazug mocsadékhoz. Ma biztos nem – azzal felnyaláboltam a lefogyott macskámat, kiszedtem az ételtartóból Einsteint, és visszaszállítottam őket eredeti helyükre, a konyhába. A két kis jószág úgy falta a számára tartott eledelt, mintha egy hete ettek volna utoljára. – El vagytok kényeztetve, dögök…
Rájuk csuktam a konyhaajtót, s én magam telefont véve kezembe, visszasétáltam az ajtóhoz. Az uborka maradékomnál több kellett, hogy kint tartsam Northmant, míg beszélek vele és a családjával.
Felkaptam hát a macskahordozót, s határozottan feltártam az ajtót.
– Egy lépést se tegyél, mert széttöröm ezt a hátadon. Világos? – lebegtettem meg a kisállat ketrecet szeme előtt, s mielőtt bármit is tehetett volna, kikerestem telefonomból szülei számát. Persze, hogy majd én elintézem, hogy nem jön ide senki.
– Megmondjuk a szüleidnek, hogy le se szálljanak az istenverte gépről, amire felmertek szállni, egyenesen csináljanak hátraarcot Angliába.
Azzal már ki is csöngött a kihangosított mobilkészülék. Hosszan vártam, hogy valaki felvegye, de csak nem érkezett válasz.
– Lehet Isten egyszer kegyes volt hozzám, és lezuhant a gépük. Akkor Ámen és vasárnap még templomba is megyek – néztem gorombán a férfi szemeibe, nem érdekelve, hogy mennyire taposok belé azzal, hogy a családjával viselkedem ennyire ellenségesen. Sajnos ő sem volt tekintettel rám, s nem vette számba, milyen kellemetlenségeket okoz nekem.
Nem próbálkoztam többször a hívással, hiszen az általában hatalmas szám, most nem volt elég méretes, hogy Eddie életét tönkre tegyem azzal, hogy a családja innentől semmibe veszi.
– Bejöhetsz. Azt csinálsz a házamban, amit csak akarsz, de én nem maradok itt Edeward. És mielőtt bejönnél, dobd ki ezt a szart. Darwyn nem megy többet sehova. Éheztetted az állatomat – kezébe nyomtam a műanyag, rácsos készítményt, s majd utána máris visszasétáltam a lakásba. Már nem zártam be az ajtót, nyitva hagytam, hogy a megszánt férfi bejöhessen.
S csak néhány lépést tettem a hálószoba felé, ahol fel akartam öltözni, megdöbbentő tényt hallottam a szájából.
– Northman, egy hatalmas gyerek vagy, akinek egy anyára van szüksége és egy lyukra, amit megpakolhat, ha kedve tartja. Nem feleségre… az istenit. Gondold át, hogy mit jelent olyan dolgokkal fenyegetőzni, minthogy gyűrűt húzol az ujjamra és a családneved felvételével fenyegetsz. Miért kell neked ilyen gyorsan haladnod? Nem akarok többet tőled egyelőre, minthogy összejárjunk dugni. Nekem idő kell. Újra bele kell törődnöm, hogy nem lesz olyan pillanata az életemnek, mikor tudom, hogy teljesen egyedül leszek. Nem rángathatsz madzagon, csak azért, mert kihasználnád, hogy érzek irántad még mindig valamit. Megértetted?

Nem törődtem azzal, hogy valóban megértette-e, hiszen hátra fordulva folytattam utamat a gardróbhoz. Nem tudtam, hová megyek majd hétvége lévén, hol húzom meg magam ilyen gané időben, de itt nem maradhattam. A családtagok nyálas arccsókja, csontropogtató ölelése és mézes szavai… hányingerem támadt, s még gyorsabban szedegettem ki a ruháimat. Kár, hogy a hülye farmert nem értem el a polc legtetején, így bakkecske módjára ugráltam érte.
A sietős mozdulatokkal is az agyamban cikázó szavakat kívántam kiírtani. Még hogy feleségül venne…

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 9:07 am

Odakintről az ajtót zörgettem, miközben próbáltam belesni a hamufüstös ablakrésen. Nice ott motoszkált az ajtó előtt, úgy tűnt, mintha Einsteint és Darwynt vinné a konyha felé. Lehet, hogy mégis csak meggondolta magát? Már csak engem kellett volna beengednie, azonban hiába próbáltam lenyitni a kilincset, nem sikerült bejutnom a házba.
- Elfelejtetted kinyitni az ajtót. – Zörgettem tovább, hisz az átázott ingben nem volt túl kellemes odakint ácsorognom. Minimum megfázás lehet ebből, ha nem súlyosabb tüdőbaj. Zajongásomra persze már a szomszédság is felfigyelt, Rosemary már egy közelebbi sövényből kukkolta, amint felhúztam a sliccemet, s visszacsatoltam az övemet a helyére. Amint észrevettem az asszonyságot, azonnal rászóltam.
- Ne tessék leskelődni, nem mutiból készült! – Rosszallóan ráncoltam a szemöldökeimet, mire az idős asszony egy pillanat alatt el is tűnt. A túlsó szomszéd is leskelődött már, de rá sem hederítettem. Jack már ősidők óta lakott a szomszédban, sosem kedveltem azt a faragatlan tuskót. Ő és Rosemary voltak a lehető legundokabb szomszédaink, s Nicel többször is megjegyeztük, hogy ki kéne csinálni őket valahogyan. Igaz, mindezt csak nevetgélve, egy pohár bor mellett, hülyeségből ecseteltük, ettől néha napján még úgy éreztem, hogy valóban szebb lenne nélkülük az utca.
Az ajtó hirtelen kitárult előttem, én pedig visszakaptam pillantásomat a még mindig szikrákat szóró szempárra.
- Akkor bemehetek? – Csak megindultam, de meg is torpantam a küszöbnél, amikor megemelte a macskahordozót, s azzal fenyegetett, hogy azt töri össze a hátamon. Milyen kedves fogadtatás, s én ezt a nőt akartam feleségül venni?
Igen, ezt. Bármilyen nehéz is volt elhinni, Bérénicenek számos pozitív tulajdonsága is volt, melyek mellett eltörpült ez a néha előtérő kisördög, akivel olykor elég nehezen lehetett bánni. Nekem azonban volt négy évem arra, hogy megszokjam , s tudjam kezelni az efféle kitöréseit.
- Nem mozdulok. – Védekezően emeltem fel kezeimet, visszaemlékezve arra, hogy annak idején a cipőt, a vázát, s még az étkészletet is hozzám vágta. Nem volt kétségem afelől, hogy a macskahordozót is képes lenne összetörni a fejemen.
- Mi? Nem, dehogy mondok nekik ilyet. – Nemlegesen ráztam meg a fejem, nem voltam hajlandó elutasítani a családomat, ha már egyszer vették a fáradtságot arra, hogy négy év után meglátogassanak, s megnézzék, hogy mi van velem.
- Tedd le a telefont, hallod? – Igyekeztem elérni a kezében tartott készüléket, de Ő volt fölényben azzal a macskatárolóval, így teljesen fölösleges volt hadakoznom ellene, hisz mindannyiszor támadóan emelte meg azt a ládát. Ideges voltam, féltem attól, hogy mérgében majd mindent kikotyog a családomnak, de hála az égnek, senki nem vette fel a készüléket.
- Hogy micsoda? Hogy mondhatsz ilyet a családomról? – Nice elveszítette a sulykot azzal, ahogy ilyen megjegyzéseket tett arról a családról, aki Őt épp úgy szerette, ahogyan engem. Nagyon megbántott, haragudtam rá, s ennek jeléül dühösen ráncoltam össze a szemöldökeimet.
- Nem éheztettem Darwynt! Te kis dög, mit hazudozol? – Körbenéztem, de a macskát sehol sem láttam, azt azonban el tudtam róla képzelni, hogy némi dörgölőzéssel és nyávogással elhintette annak a szikráját, hogy én milyen rossz gazdája is voltam az elmúlt hetekben.
Dühösen dobtam félre a gyepre az állathordozót, majd mivel már nem állta utamat, betrappoltam a házba, s erővel csaptam be magam után a bejárati ajtót.
- Most már az állatod? Két hete meg kidobtad Einsteinnel együtt? Hát miféle szívtelen nő vagy te? És azt meg sem hallottad, hogy el akarlak venni? – Förmedtem rá, de a konyhánál nem láttam, így irányt változtatva megindultam a hálószoba felé, ahonnét kiszűrődött a hangja. Csak egy pillanatra torpantam meg, míg azt hallgattam, hogy miféle szavakat vág hozzám ez a jelen pillanatban begőzölt tyúk.
- Neked ez fenyegetés? Olyan rossz dolgod lenne, ha elvennélek? -Forrtam a dühtől, s már nem csak Ő kiabált velem, de én is ugyanúgy felemeltem a hangomat vele szemben.
- Ne fordíts nekem hátat, Te…te antiszociális , hisztis bige! – Nem bírtam tovább elviselni a hisztériáját, azonnal utána rontottam, megfogtam az egyik karját , s határozottan rántottam közelebb mellkasomhoz, ezzel megszakítva a szekrényben való turkálását.
- Ne is próbálj megütni! – Azzal lefogtam a még szabadon kószáló kezét, s még mindig dühös pillantásomat fúrtam szintén izzó pillantásába.
- Dolgozd fel, hogy nem maradhatsz egyedül örökké, mert én ide fogok költözni, miután elvettelek feleségül. És nem ártana, ha tükör előtt gyakorolnád az igent, mert még rohadtul nem megy. Ja, és szokj hozzá ahhoz, hogy az esküvőn is ott lesz a családom! – Azzal hevesen vettem birtokba ajkait, miközben az ágyra döntöttem, lábai közé térdeltem, s az ágyra szorítottam a kezeit.
- Egy hisztis picsa vagy, felfogtad? De attól még kellesz nekem! - Majd újra megcsókoltam, hacsak eddig nem rúgott le magáról.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 10:33 am


Mélyen túrtam a gardrób elérhető polcaira, hogy találjak egy másik farmernadrágot, amiben kedvem leltem volna. Ma reggeli kényem azonban azt áhította, amelyik a legmagasabb helyen volt. Amelyik sötét volt, cső szárú és sehol egyetlen koptatás sem éktelenkedett rajta. Maga volt a megtestesült egyszerűség. A hozzáválasztott felsőt már az ágyra hajítottam tiszta fehérneművel együtt, de ez még hibádzott az öltözetemhez, így eszem ágában sem volt feladni. Éppen belekapaszkodtam volna a szekrény polcba – hátha rám szakad a nagy erőlködés közben -, mikor meghallottam csapódni a bejárati ajtót.
Azt hiszi, majd azért, mert felemeli a hangját és marionett-bábuként tekint rám, itt maradok ebédet főzni, szépen mosolyogni és édesen csevegni? Rossz nőt választottál a családi délutánra édes egyetlenem!
Akaratosan dobbantottam egyet lábammal, mikor semmiképp nem sikerült magamra rántanom a még anno Eddie segítségével felhajigált ruhák közül kedvencemet.
Addig is el kezdtem átöltözni, míg a férfi nem törte rám az ajtót. Lehajítottam magamról a topot, s épp a bugyiból léptem ki, mikor berobbant a hálószobámba. Semmi vicces nem volt abban, hogy nem találtam egy nyugodt négyzetmétert a házban, ahol átöltözhettem volna, mert az innentől szigorúan ex titulust viselő férfi mindig megtalált magának.
– Azokban a sáros ruhákban, hogy merted betenni a házamba a lábadat?! – förmedtem rá magamból kikelve, s nem kellett kétszer mondania, már nem csak arcomat fordítottam irányába, egész testemmel felé fordultam. Csípőre vágott kezekkel léptem közelebb hozzá, s legalább olyan forró dühvel, mint amivel ő nézett le rám, úgy viszonoztam tekintetét. Szerettem volna felpofozni, amivel átcaplatott a házon a mocsokból kirángatott ingében és a sáros cipőjében a felsuvickolt hófehér márványkövemen, de mire meglendítettem volna karomat, ujjainak fogságába esett csuklóm. S ugyan ott volt a másik, de a szájából feltörő határozott parancsszó megállított.
Most pontosan azt az erős és tiszteletet parancsoló férfit láttam benne, aki képes volt szóra bírni, aki mellett nő voltam, akinek az oldalán szerettem gyenge lenni. Magától lehanyatlott kezem, s szinte már szégyenlősen takartam előle egy kézzel bájaimat. Ennyi kellett. Egy határozott parancsszó, egy tudatosító rántás és tudtam, hogy átléptem határaimat.
Tudtam, hol a helyem.
– Erőszakos állat – már csak a tényeket közöltem vele, de az antiszociális szó hallatán elejét vettem további szócsatának. Megnyert magának, innentől kezdve el is taposhatott. Mint akit felhatalmaztak, meg is tette.
Nem a csuklómon nyomot hagyó, elfehéredő ujjakra figyeltem. Minden egyes szavának értelmet adtam fejemben, s olyan törékeny feszültséggel figyeltem, hogy mit hoz ki szavaiból, hogy félő volt egy rossz kifejezésnél elsírom magam. Volt egy gyenge oldalam, amit a megfelelő élű pengével fel lehetett hasítani.
Nem mertem rángatózni, míg szorított. Levegőt is csak úgy szívtam magamba, hogy mellkasom ne érje a felsőtestére tapadó csatakos inget. Mindennemű ellenkezésemet megdöntötte markáns kiállásával. Olyasfajta lenyűgözést éreztem belsőmben, mit gyakran csak egy-egy esemény, tapasztalat, élmény, hír újdonságértéke adhatott meg nekem.
Eltátott szájjal figyeltem, hogyan tudatosítja bennem a rettegett valót, s miképp gyengül el fogása kezemen. Biztosított róla, hogy tudni fogja mikor elég. Egy cseppnyi bizonytalanság nem volt bennem, karakán szavai meggyőztek és legyőztek. Nem volt szükség vitára, vagy, hogy a másik fél is meghallgattasson. Az ezernyi végeláthatatlan ocsmányságnak, amit kiordítottam volna magamból, ha hagyja, se vége se hossza nem lett volna.

Odaadó és szenvedélyes csókom volt a pecsét minden egyes szavára. Nem válaszoltam, mert nem volt hozzá erőm, akaratlanul bújtam hozzá, s temetkeztem bele mellkasába, engedve, hogy testével az ágy matracába préseljen. Minden, ami máskor fájdalmat vagy kellemetlenséget okozott volna, most a gyönyör lucskos mámorát képviselte.
– Felfogtam, Northman – pillantottam fel szemeibe őszintén, s amennyire lefogott kezeim engedték, felemelkedtem a matracról és megcsókoltam.
– Csak vedd le ezt a szart, mielőtt a összebaszod a selyem ágyneműmet – szóltam rá parancsolóan, de mivel valószínűsítettem, hogy tesz magasról kérésemre, nem firtattam a témát, csak átadtam magam birtokló mozdulatainak izzasztó nyögések és pihegő sóhajok közt.

* * *

A békülő szex után kis ideig még feküdtem mellkasán, s apró köröket rajzolva bőrére haladtam fel válláról nyakának vonalára, mely a férfi egyik gyengepontja volt.
Szerettem volna folytatni, ki sem kelni az ágyból egésznap, de ha már bólintás nélkül igent mondtam a családlátogatásra, muszáj voltam eleget tenni a kérésnek. Az pedig saját magamnak lenne minősítése, ha üres asztalhoz várnék egy családot. A nagymamám mindig azt mondta, hogyha étel van, baj nem lehet. Mégis úgy izzadt tenyerem, mintha egy lábas vízbe nyúltam volna. Fogyott az időm.
– Na, gyerünk… már csak három óránk van délig, mire jön a családod. Akarok sütni is valamit, nem ártana ebédet is csinálni, biztosan éhesek lesznek. Mivel átcaplattál az egész házon még fel is kell takarítanom és… ha már úgyis itt vagy, vedd le azt a farmeromat. Azt, látod? – még az ágyban ültem, miközben mutogattam Eddie-nek, melyik nadrágra fáj a fogam. Míg ő eleget tett kérésemnek, mert ugye más lehetősége nem volt, ismét visszabillentem szigorú szerepembe, addig én a már előre kivett ruhadarabok után nyújtóztam. Mikor már nem voltam meztelen, csupán a nadrág hiányzott, kikászálódtam a paplan alól.
– Két perc múlva várlak a konyhában… addig is ezt köszönöm és öltözz fel – már félig beleléptem a nadrág szárába, s mielőtt feljebb rángattam volna, egy hálás csókot szakítottam le a férfi ajkairól. Nem ment az olyan gyorsan, elragadtatva magam beleakaszkodtam nyakába és percekig elhúztam. Meg is fedtem magam érte, s mielőtt még ott maradtam volna, nyúlcipőt húztam és kifutottam a konyhába, a fülledt erotikával töltött levegőjű hálót és Eddie-t hátra hagyva.
Fejemben már összeállt a kép, hogy mit fogok készíteni, de meg kellett bizonyosodnom róla, hogy ahhoz minden van itthon.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 11:54 am


Valahogy újra és újra lejátszódott köztünk ez a küzdelem, Bérénice gyakran elvetette a sulykot viselkedésével, s átlépte a határaimat, amit egyedi módszerrel igyekeztem hárítani. Ha a szép szó nem használt, én is tudtam határozottan fellépni ellene, s azt hiszem, ez egyikünknek sem volt ellenére. Ennek időközönként meg kellett történnie. Ő háborgott, tört és zúzott, úgy gondolta, mindent megtehet, de egy ponton túl már megálljt kellett parancsolnom Neki, s megmutatni, hogy mihez tartsa magát.
Nem érdekelt, hogy miféle szavakat vág hozzám, abban a pillanatban az történt, amit én akartam. Fittyet hányva kérésére szenvedélyesen szerettem, s az sem érdekelt, ha a sáros ingemmel összekoszolom a lepedőjét. A vad, szenvedélyes pillanatokat követően fél oldalra fordulva, kezemen támaszkodva figyeltem meztelen bőrét, s játékos, elégedett mosoly futott ajkaimra. Megtörtem Őt, ismét, ami nagy elégedettséggel töltött el. A karjaim közt megtanult úgy dorombolni, mint egy kiscica, s eszem ágában sem volt hagyni, hogy elfusson előlem ezt a vadmacska.
- Ha ezt csinálod, ugye tudod, hogy délig nem keveredünk ki a paplan alól? – Minden egyes mozdulata jól esően hatott rám, s már rettentően hiányzott az érzés, hogy egy szombat reggelen, egymás karjaiban pihenjünk a saját szobánkban. Igen, még mindig úgy véltem, hogy a szoba még részben az enyém, s a szakításunk is csak ideig-óráig tartott.
Végig simítottam mezítelen vállán, a hátán, s félre söpörtem néhány, mellkasomra lógó hajtincsét, hogy pillantásom a tekintetébe fúrhassam. Nem kérdeztem rá arra, hogy akkor megint együtt vagyunk-e, hisz számomra ez egyértelmű volt. Megmondtam, hogy mit akarok, s ehhez is tartottam magam. A forró pillanatokat követően pedig már nem volt szükség szavakra. Érintése, sóhaja, s pillantása mindent elárult.
- Sütni akarsz? Tényleg egy feleség rejtőzik benned. – Nevetve figyeltem grimaszát, s már meg sem lepett az, hogy visszatért belé az a főnökösködő jellem, aki azonnal utasításba fogott.
- Hát jó. – Csak nagy sóhajjal keveredtem ki az ágyából, miközben feljebb húztam a nadrágomat, ami már megint önálló életet élt, s azon törte magát, hogyan gáncsolja ki a bokámat.
- Ez itt? – Megfogva a nadrág anyagát előrébb húztam, s ha bólintott, akkor lekaptam a felső polcról, majd visszasétáltam, s odaadtam a kezébe. Az anyagot azonban addig el nem engedtem, míg meg nem csókolt.
Hosszan ki is élveztem birtokló ajkait, átkaroltam testét, s úgy húztam közelebb magamhoz, nehéz volt elengednem. Mi lenne, ha Afrikába utazna? Ő ügyesen csak elszökött előlem, s mielőtt még utána kaphattam volna, futva hagyta el a hálószobát, hogy a konyhába érjen. Mosolyogva ráztam meg a fejemet, majd becsatoltam az övemet, s ahonnét előhúztam a nadrágot, kotorászni kezdtem. Biztos voltam abban, hogy még nekem is maradt néhány holmim ebben a lakásban, s ahogyan azt gondoltam, az egyik pólóm még mindig ott nyugodott Nice farmerjai mögött. Az a póló, amit mindig is annyira szeretett.
Mielőtt felvettem, megszagoltam, friss öblítő illata volt, ami ismét csak azt az érzést keltette bennem, hogy ez a nő gondoskodik rólam, s bármit is vág a fejemhez, attól még szeret. Ez pedig még inkább arra sarkallt, hogy előbb vagy utóbb, de tényleg gyűrűvel állítsak be hozzá.
Az öltözködést követően összeszedtem a sáros ruhadarabjaimat, majd a fürdőszobai szennyes kosárba ejtettem azokat. Időm nem volt már arra, hogy elfurikázzam a lakásomba, s még időben visszaérjek úgy, hogy segíteni is tudjak a készülődésben.
- Köszönöm, hogy így állsz hozzá és elviseled, míg a családom látogatást tesz. – Visszaérve a konyhába ez volt az első mondatom, amit kiböktem, miközben láttam, hogy Nice a hűtőben keresgél.
- Egyébként nincs nagy igényük, angolok, azt sem tudják, hogyan kell főzni. Még a vega salátádat is jóízűen fogyasztanák. – Mosolyodva lépkedtem közelebb hozzá, miközben átkaroltam a derekát, s magamhoz húztam Őt a hűtő fogságából. Darwyn azonnal nyervogással, s oldalra biccentett fejjel figyelt minket, Einstein pedig jól láthatóan élvezte a régi, jól megszokott lakhelyét.
- Most nézd meg Nice, ezek a kis dögök nagyon szeretnek itt lenni. – Játékos mosollyal pillantottam rá, ezzel is jelezve azt, hogy ezek az állatkák bizony már itt maradnak. Azt ugyan nem tettem hozzá, hogy én is visszaköltözöm, de reméltem, hogy erre már Ő maga is rájött.
- Mit főzzünk? Profin tudok rántottát készíteni. – Húztam ki magam, miközben egy tojás után nyúltam, de pechemre az kiesett a hűtőből, s azonnal összetört.
- Hopsz…inkább ne csináljak semmit, mi?- Védekezően emeltem magasba a kezeimet, mielőtt még sodrófával jött volna nekem, bár úgy éreztem, ezúttal fele annyi méreg sem volt benne, mint korábban.
- Egyébként elköltözhetnének már a régi szomszédok…Mrs. Rosemary Parker az előbb például szemrevételezte a….nos, mikor kilöktél…szóval kukkolt. Úgy kellett rászólnom, hogy ne nézegessen. Komolyan, félek attól a nőtől. – Sóhajtva telepedtem le a konyhaasztal mellé, kezembe fogtam egy almát, s úgy figyeltem közben Nice tevékenységét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 5:00 pm


A hálószobából menekülve tettem meg az utat a konyháig, ahol úgy bújtam be szórakozottan az ajtó mögé, mintha Eddie a nyomomban lenne és üldözne. Mintha lett volna bármi félnivalóm attól, hogy karjai közé kerülök. De ez valamiféle berögződés. Védekezési mechanizmus. Ha valaki futni kezd feléd, automatikusan megindulsz az ellenkező irányba, nehogy elkaphasson.
Végül egy nevetéssel konstatáltam, hogy Eddie még a hálószobát sem hagyta el értem, inkább ő is ruhák után kutatott a szekrényemen. Mióta elköltözött, mindent privatizáltam, s az összes holmijától megszabadultam. Legalábbis próbálkoztam, de itt-ott elvétve, még rá lehetett bukkanni kapcsolatunk négy évének maradványaira.

Mint például arra a pólóra se volt nehéz rátalálni, amiben annyira imádtam aludni, s ami most Eddie mellkasát takarta. Nem szóltam semmit, kedvtelve elnézegettem volna, ahogy öltözködik, de nagy nehezen erőt vettem magamon és figyelmemet inkább a hűtőszekrény tartalmának szenteltem. Szerettem telezsúfolni a hűtőt, hiszen ha egyszer arra vetemedtem, hogy kimozdulok itthonról és egyáltalán emberek közé megyek, akkor már annyi mindent hoztam el, amennyi a kezembe fért.
Amit először használhatónak tituláltam, azok a tojások voltak, a sajt, a zöldségek, amiknek a felét ma reggelire perverzióként elfogyasztottam, a saláta öntet, sonka szeletek és… még sok mindent el tudnék képzelni a hidegtálra, de egyszerre nem csinálhattam mindent, mert időm sem volt rá, ráadásul izgalmamban bármikor elronthattam bármit.

Ki-be hajtogattam a hűtőajtót, mikor megjelent mögöttem Eddie és átkarolta a derekamat. Jó érzés volt belefeledkezni ölelésébe, s neki támaszkodni mellkasának töprengés közben. Komoly dilemmát okozott az első percekben, hogy megállapodjak magammal és fejben összerakjam a menüt. Persze ő máris letromfolt, s közölte, hogy teljességgel mindegy, mit fogok főzni, mert a legpocsékabb étteremből hozatott gasztro-fogást ugyanannyira értékelnék, mint szívvel-lélekkel készített ételsoromat.
– Azért én azt akarom, hogy megnyalják a tíz ujjukat – vontam meg vállam egyszerűen, s míg Eddie könnyeden kezelte a témát én máris a maximális teljesítményen gondolkoztam. Nem lehetek rosszabb, mint százhúsz százalék. Ez járt a fejemben, s még Eddie szerencsétlenkedése sem tudott kizökkenteni a gondolataimból.
– Ülj le inkább, jó? – ragadtam meg a férfi felkarját, s nem túl erőszakosan del elirányítottam a hűtő elől. – Szeretem, ha ülsz a seggeden. Így ni.
Akarata ellenére is, de lenyomtam a bárszékre. Így volt tökéletes. Nem hiányzott elefánt a porcelánboltba. Már éppen visszafordultam volna feladatomhoz, mikor megfogott egy almát, s szájához emelte.
– Ezt meg kell mosni! Azonnal add ide… - már ülve sem volt jó helyen. Legalábbis így is rengeteg figyelmet igényelt. A csap alá tartottam a gyümölcsöt, s csak akkor adtam azt vissza neki, mikor már eltávolítottam a héjára kent ragadós anyagot.
Eddie mindig is egy nagy gyerek marad.
– Én még soha nem csináltam ilyet, Ed. Fogalmam nincs, hogyan kellene, mit kellene. Mindenben bizonytalan vagyok, tudod? Azt akarom, hogy büszkék legyenek rád, ha idejönnek – vallottam be töredelmesen a férfinek, s az előzőleg leejtett tojást egy rongy segítségével felszedtem a földről, s a mosogatóba ejtettem.
Nem akartam nyafogni, így a témát nem is nagyon firtattam, inkább hallgattam a férfit.
– Tudod, a magamfajta magányosan élő nők igencsak kiéhezettek. Szívesen hallanak sármos, izmos, fiatal pasikról, szívesen érintik őket, vagy csak bámulják őket. Mrs. Parkert nem bánthatod azért, mert megnézte, mit hoztál nekem. Amíg csak nézi, engem nem zavar. Téged se zavarjon. Huszonegy éve csak a keze van neki, na meg a vibrátora, amit kapott a lányától. A legmodernebb készülék… lehet, könnyebb lenne az én életem is egy vibrátorral, mint veled – mire lezártam a rövid kis monológot, vigyor festette szélesre ajkaimat, s le sem tagadhattam volna, hogy szándékosan cukkolom Eddie-t. Máris hiányzott az ágy és az ágyban nyújtott teljesítménye.

* * *

– Befejezted? Nagyon ideges vagyok. Kés van a kezemben. A gyomrom liftezik, és a reggeli zöldségsalátámat bármikor visszaöklendezhetem. Nem beszélve arról, hogy kínzó vágyat érzek rá, hogy bezárkózzak a fürdőszobába, érted? Eddie, ne játssz most… kérlek. Csak most ne. Nem fogom ezt túlélni, érted?
Pánikoltam. Láthatóan. Magamhoz nem méltón be voltam fosva. Na, de nem szó szerint, csak a kiborulás szélén már úgy remegtem, mint kocsonya a tányérban egy pincér tálcáján. Kiszolgáltatott voltam, tehetetlen és minduntalan menekülni akartam. Fejben már ezerszer átgondoltam, mikor indul villamos a klinikára, s melyiket érném el kényelmes tempóban, melyikhez kellene rohannom. Nem tűnt rossz ötletnek a menekülés, de csak tönkretettem az idegeimet, teljesen feleslegesen, hiszen nem tudtam volna itt hagyni Eddie-t.
– Elmegyek, jó? Kaja a hűtőben, az állatok háromszor ettetem ma már, vagy kétszer… nem tudom. Mutasd meg nekik a házat, hívj ide egy escort lányt, vagy tudom is én… csak nem akarok itt lenni. Eddie. Elájulok. Engedd, hogy elmenjek.
Éreztem, hogy a frász kerülget, ahogy megütötte a falon függő kakukkos óra a déli tizenkettőt. Testemet víz öntötte el, a vékony tavaszi ruha anyaga több helyen ráragadt testemre, s úgy éreztem hirtelen sehogy sem áll rajtam. Rángattam, húztam, pödörtem.
Csak borzalmasabb lett.
A kabátomat lekaptam a fogasról, s riadtan téptem fel az ajtót, hogy elrohanjak a saját házamból. Látásom azonban beleütközött két meleg barna szempárba. Majd még több és annál is több Eddie-re hasonlító emberrel álltam szemben. Másodpercek alatt jártam végig tekintetemmel mindenkit, s szemrevételeztem lehetséges betegségeiket. Nos, hosszúra nyúlt a lista, de valamelyest megnyugtatott, hogy páciensekként tekintettem rájuk, nem nálunk dőzsölő rokonokként.
A saját házamba úgy tört be két gyerek, mintha kilőtték volna őket. Eddie-t célozták meg és őrjöngve, sikítva, angolosságukhoz nem híven vetették rá magukat Northmanra. Ja, igen… ezt most ne használjam, túl sok itt a Northman. Számszerint is… legalább egy tucat. Plusz mínusz egy-kettő, akit azokba az ormótlan méretű bőröndökbe csomagoltak.
– Üdvözletem, Bérénice Marsten vagyok – erőlködtem ki magamból valami köszönés félét, s mivel magam sosem voltam a testi kontaktusok híve, így eszembe sem jutott ölelésbe fogadni a tömeget. Persze ha én nem, hát Eddie flúgos családja megtette.
Miért is nem zuhant le az a repülőgép? Komolyan…
Itt-ott ropogott a csontom, ahogy a fiatalabbak megöleltek, a férfiak kezet fogtak velem, és a verejtéktől kifolyt tenyerükből kacsóm, míg Eddie édesanyja csak végigmért. A kitisztult láthatáron ott lebegett a szabadság lehetősége. Most vagy soha.
Akkor azonban Eddie bezárta előttem az ajtót.
– Megfulladok idebent, ne zárj be, kérlek. Gyorsan eltűnök, mint aki itt se volt. Mondd, hogy a takarítónő voltam.
Hiába, ebből nem volt kiút.
– Eddie, mókuskám, ő a barátnőd? Milyen édes egy tünemény. Annyi jót hallottunk magácskáról. Jöjjön. Kínáljon meg bennünket egy kávéval.
Hogy ki volt ez a férfi? Valószínűleg Eddie apja, de hogy a fogása pont olyan erős volt, mint a fiáé, az biztos. Magával vezetett a tömeg, és mintha a síromhoz mentünk volna, úgy követett minket a gyászoló tömeg.
Bassza meg, azonnal kérem a selyemmel bélelt koporsómat!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 9:08 pm

- Bármit csinálsz, lenyalom mind a tíz ujjadról. – Nicere vigyorogtam, szavaim némi perverz tartalmat is viseltettek, mégis inkább jobb kedvre akartam deríteni. Látszott rajta, hogy ideges és azt sem tudja, mihez kezdjen. Nem akartam,hogy hirtelen felboruljon az élete csak azért, mert a drágalátos családom kitalálta, hogy váratlanul beállítanak. Nem vártam el Bérénicetől, hogy ez miatt elkezdjen főzni, mosni és takarítani, hisz ahogyan azt már Ő is kijelentette korábban, nem voltunk együtt. Ugyan azt akartam, hogy újra olyan legyen a kapcsolatunk, mint régen, de ez nem azt jelentette, hogy cselédnek nézném, s tőle várnám el, hogy terülj asztalkát rendezzen az érkező családom számára.
- Ha kibontanál nekik egy doboz joghurtot, hidd el, hogy már attól is jól éreznék magukat. – Félmosoly szökött ajkaimra, miközben megragadta a kezemet, s a bárszék felé taszigált. Nem kellett kérlelnie, én magam is úgy láttam jónak, ha inkább letelepszem, mielőtt még nagyobb rumlit csinálnék a konyhában. Sosem voltam házitündér, a konyhában egyáltalán nem boldogultam, így hátráltatni sem akartam Nicet a teendőiben.
- Ülök, meg sem mozdulok. Azért jó látni, hogy ennyire iparkodsz…nem kell izgulnod, nem szőrszál hasogatóak a rokonaim. – Még mindig mosolyogtam, jó érzés volt látni azt, hogy Bérénice mennyire töri magát, mindannak ellenére, ahogy korábban reagált. Tudtam jól, hogy nem kedveli, ha sok ember veszi körül, mert nem bírja elviselni, és ezért nem is hibáztattam. De valamilyen szinten mindig is be akartam Őt mutatni a rokonságomnak, s most végre eljött ez az alkalom is. Az pedig külön örömmel töltött el, hogy úgy tűnt, Ő is jó színben szeretne feltűnni a szüleim előtt.
Az asztalon elterülő gyümölcskosár vonzotta a tekintetem, s a benne rejlő gyümölcsök is. Olyan csábító volt az alma, hogy azonnal bele akartam harapni, Bérénice azonban még arra is odafigyelt, hogy ne egyek mosatlan gyümölcsöt. Igaz, utóbbi azért kicsit zavart, és értetlenül csettintettem a nyelvemmel, miközben figyeltem mozdulatait.
- Nyugi már, ez csak egy alma. Nem lesz bajom tőle, amúgy is, egy cikkben olvastam, hogy rengeteg koszt meg kell ennünk ahhoz, hogy egészségesek legyünk. Nem egy alma fog végezni velem, nem kell aggódnod. – Rákacsintottam, s amint visszakaptam az almát, azonnal beleharaptam a ropogós gyümölcsbe.
- Hm, isteni, kérsz egy falatot? – Felé tartottam a még rágatlan felét , s ha kért belőle, adtam, ha nem, akkor vállat vonva húztam vissza ajkaimhoz, hogy újra megcsócsálhassak egy darabot.
Az asztalon hevert egy újság is, azt kezdtem lapozgatni, miközben ettem az almát, Nice kétségbeesett szavaira azonban felpillantottam.
- Már miért ne lennének rád büszkék? Nem azért fognak szeretni, hogy mit raksz le eléjük az asztalra.- Látva, hogy nincs jól, lecsúsztam a bárszékről, odaléptem, hozzá és magamhoz öleltem Őt.
- Amúgy is, már hallottak rólad minden rosszat, semmivel sem lepheted meg őket. – Nevetve mondtam, miközben megnyomtam az orrát, majd mutatóujjammal megemeltem az állát, hogy a szemeibe nézhessek.
- Már most is kedvelnek, ha félpucéran rohangálnál előttük…hm, jó azt azért ne, de ha egy szabadidőben lennél, és úgy integetnél, akkor is örülnének neked. Csak lazíts, rendben? – Azzal nyomtam egy csókot a homlokára, s hagytam, hogy feltörölje a tojást a földről.
- Hogy micsoda? Na jól van, mindjárt itt hagylak. – Mondtam morcosan a vibrátoros megjegyzésére a szavakat, s még a szemöldökeimet is összeráncoltam a nagyobb hatás kedvéért. Még hogy vibrátorra cserélne, cöhh…
A továbbiakban tényleg nem akartam zavarni Őt, először odasétáltam Einsteinhez és Darwynhoz, fecsegtem hozzájuk, míg Nice a konyhában tevékenykedett, majd visszaültem a konyhapult mellé, s úgy figyeltem azt, ahogyan ételt készít. Olyanok voltunk, mint egy család, már tényleg csak a gyerek hiányzott. Képzelgéseimből kérése szakított félbe, hogy ha megtenném, töröljem fel magam után a sarat. Már hogy a fenébe ne tenném meg.
Nem akartam végig nézni azt, hogy Ő csak sürög-forog a konyhában, s készülődik, én meg nem teszek keresztbe szalmát sem. Máris kisétáltam a fürdőszobába, megengedtem egy vödör vizet, találomra belenyomtam valamit, ami a kezembe akadt, majd a felmosóval elkezdtem feltörölni a lakást. Munka közben még dalolásztam is, s igen nagy mozdulatokkal igyekeztem eltüntetni a márványról a sarat. Valamiért a padló mégis úgy festett, mintha árvíz vonult volna végig a lakáson.
- Cicám, ezt ki kellett volna csavarni?- Pislogtam a konyha irányába, jellemző, hogy még csak felmosni sem tudok. Nice azonban ingerülten válaszolt, s láttam rajta, hogy nagyon rosszul fest. Sápadt volt, szinte remegett keze lába, és tényleg elkezdtem aggódni érte.
- Jó, csak vicc volt. – Gyorsan befejeztem a felmosást, ügyelve arra, hogy normálisan nézzen ki a padló, majd elraktam a vödröt, és visszaléptem hozzá a konyhába, hogy megnyugtassam.
- Nyugi, végy mély lélegzetet és fújd ki a levegőt. – Gyorsan engedtem a csapról egy pohár vizet, majd azt nyújtottam felé, s próbáltam elkapni pillantását.
- Igyál egy kicsit, ettől jobb lesz. – Szavaira elkerekedtek a szemeim, még soha életemben nem láttam Őt ennyire kétségbe esve. A mindig is határozott Dr. Marsten most menekült volna, s magam sem tudtam, hogyan kellene megnyugtatnom Őt.
- Dehogy hívok escort lányt, tudják, hogyan nézel ki, ne csináld már. Kérlek, Bérénice.- Csak akkor szólítottam teljes nevén, ha nagyon mérges voltam rá, vagy ha komoly voltam. Ebben az esetben az utóbbi volt értendő, hisz nem akartam azt, hogy egyedül hagyjon, miután annyit készült az ebéddel.
- Jó lesz itt minden, a terítés is tökéletes. – Éppen csak egy pillanatra fordultam az asztal felé, mire visszanéztem, már csak azt láttam, hogy Nice sietős léptekkel ér el a fogasig, s már szökne is a házból.
- Nice..- Szóltam utána aggodalmasan, s én magam is utána eredtem, de ahogy odaértem, azt kellett látnom, hogy a kisasszony falba ütközött, s meghiúsult szökési terve. Látva családtagjaimat azonnal széles mosoly futott ajkaimra, hisz már ezer éve nem láttam Őket, s nagyon vártam ezt a pillanatot. Kicsit még én magam is megilletődtem, de mindez csak néhány pillanatig tartott, míg sorban nem kezdtek el beszivárogni a házba.
- Sziasztok! Nagyon vártunk már titeket, kerüljetek beljebb. Kabátokat a fogasra, vagy a kanapéra is dobhatjátok. A cipőt nem szükséges levennetek. – Házigazdaként léptem fel, hisz Ők nem tudták, hogy már nem lakom a házban. Ezzel Nicet is ki akartam segíteni, aki ahhoz képest, hogy milyen pánikban volt egész délelőtt, jól bírta a hirtelen jött rokonsereget.
- Wáááowww, helló skacok! – Nevetve kaptam fel a nyakamba csimpaszkodó ikerpárt, Ledat és Colint, akiket már nagyon rég nem láttam, mégis, tudták, hogy ki vagyok. Jó pár percbe telt, mire a srácokat leszereltem a nyakamból, s végre kezet foghattam bátyáimmal, nővéreimet magamhoz ölelhettem, kezet rázhattam a sógorommal, apámmal, s anyámat is magamhoz szoríthattam.
- Helyezzétek kényelembe magatokat, a mosdót jobbra találjátok, szemben a konyha, nappali balra. – Mögéjük lépve becsuktam az ajtót, s kezem Nice kezére csúszott, hogy ujjaimat az övéibe fonhassam.
Pillanatok alatt hangzavar támadt a kicsiny házban, minden megtelt élettel, nevetéssel és kacagással. A kölykök azonnal megtalálták az állatokat, a felnőttek pedig vetkőzve, jókedvűen ünnepelték azt, hogy végre megérkeztek.
- Nem engedlek ki, kérlek nyugodj meg, ki fogod bírni. Itt vagyok veled. – Suttogtam fülébe, s egy apró csókot is nyomtam ajkaira, mielőtt a tömeg szétválasztott minket. Nem volt több időnk együtt, hisz anyám máris odalépett , miután megvált kabátjától, s mosolyogva vette szemügyre Bérénicet.
- Igen apa, Ő lenne Nice, akivel már telefonon is beszéltetek, és egy tucat képet is láttál már róla. – Mosolyogva büszkélkedtem, s továbbra sem engedtem el Nice kezét, hacsak nem Ő húzta ki ujjait a tenyeremből.
A következő percek arról szóltak, hogy a családom is alaposan szemügyre vette Nicet, míg én végig mellette álltam, s tartottam benne a lelket, remélve, hogy nem omlik majd össze. Szerencsére, Ők épp oly lököttek voltak, mint én, így számukra nem okozott gondot a barátkozás. Nem vágtak kérdéseket Nicehez, úgy kezelték Őt, mintha évek óta ismerték, s bíztam is abban, hogy ez majd így lesz. Mindegyikük mosolygott rá, s egyiküknek sem volt egy rossz megjegyzése sem. Néha azért odasúgtam Nicenek, hogy tartson ki, s mindig próbáltam tartani vele a szemkontaktust, hogy még csak meg se forduljon a fejében egy újabb szökési kísérlet.
- Nos, akkor foglaljatok helyet, készült az én drága barátnőm egy nagyon finom ebéddel. – Mosolyogva adtam át a szót Nicenek, remélve, hogy továbbra is tudja állni rokonaim pillantását.
**
Az ebéd végeztével – ami rendkívül finomra sikeredett, s Nice meg is kapta érte sorban a dicséretet- kezdtem úgy érezni, hogy minden rendben lesz. Oldódni látszott a hangulat, s úgy tűnt, mintha Bérénice is jobban viselné a perceket, mint korábban.
- Szép a lakásotok gyerekek, tényleg. És Te drágám, Te is nagyon gyönyörű vagy. – Jegyezte meg édesanyám Bérénicenek, majd átsétált a nappaliba, hogy alaposabban körbenézzen.
- Colin, ne rohangálj, Leda, hagyd már azt a macskát. Ne haragudjatok, gyerekek…- A nővérem, Elizabeth egy barátságos, elnézést kérő mosolyt küldött felénk, majd kivette a babahordozóból a legkisebb családtagot, Henryt, s Őt ringatva sétálgatott a lakásban.
- Klassz volt az ebéd, na és, megadod a számod?- James bátyám nevetve kacsintott Nicere , humorizált természetesen, én meg nevetve szóltam vissza.
- Hátrébb az agarakkal, nem adom, az én csajom. – Nevetve toltam hátrébb bátyámat a mellkasánál fogva, aki mosolyogva , kezében egy pohár borral fordult vissza a konyha irányába, hogy lopjon még a salátából. Végre, újra kettesben maradtunk Nicel.
- Na mit gondolsz róluk? Ugye nem annyira rémesek, mint ahogyan azt gondoltad. Jól érzed magad, nincs pánik, nem akarsz menekülni? Kérlek, mond hogy legalább egy picit elnyerték a tetszésedet. – Reménykedve pillantottam Nice szemeibe, s vártam válaszát.
- Ne haragudjatok, ki kell mennem a mosdóba. Nice kérlek, megfognád Henryt? Ilyenkor ringatni kell, nem szeret sokáig egy helyben maradni. – Nővérem meg sem várta a választ, máris Nice kezei közé nyomta a pólyást, majd elsietett a mosdóba. Látva Nice grimaszát nem bírtam ki, hogy ne nevessem el magam.
- Hát te…olyan édi vagy. – Nevettem tovább, annak ellenére, hogy fogalmam sem volt, Bérénice mit él át azokban a percekben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 11:04 am


Hiába állt mögöttem Eddie, s támogatott teljes odaadásával, úgy reszkettem, mint a nyárfalevél. Ez az egész nem a bizonyítási vágyról szólt, nem az elfogadásról és a család rólam kialakított képéről. Annál ez sokkal mélyebben gyökeredző problémája volt lelkemnek.
Családban nőttem fel, de családtagok nélkül. A nagymamám mindent megtett annak érdekében, hogy ő és én ne lógjunk ki túlságosan a kialakult családmodellből, az iskolában és az utcán minduntalan szembesülnöm kellett abnormális életünkkel. Nem mi választottuk még csak nem is saját hibánkból eredendően jutottunk sorsunkra, egyszerűen ez a lap következett, ezt osztották ránk. Gyengébb lélekjelenléttel, a világ nyomorúságával szembenézni képtelenségével bujdostam egyik szobafal közül a másik négy fogságába, hogy még véletlenül se kelljen felidéznem magamban hiányosságaimat, elmaradottságomat és hátrányos helyzetemet.
Beletemetkeztem a könyvekbe, nem alakítottam ki kapcsolatokat, mindig csak a legszükségesebb esetben kérdeztem és hagytam beszélni egyes személyeket, s akkor is feszülten figyeltem minden egyes szavukat, nehogy szóba kerüljön a család-téma. Másnál a szex, nálam pedig a család, az érzelmek és kapcsolatok váltak tabutémává. Rettegtem tőle, hogy emlékeznem kell. Gyenge voltam, gyermekien gyenge. Néha reméltem, hogy máshogy lesz, és majd beállít az ajtón két olyan ember, akik szeretik egymást és az én szüleim. De ez minduntalan csak álmomban valósult meg. Soha nem jött el értem egy gondoskodó nő és egy erős férfi.
Irigyeltem Eddie-t a családjáért – valahol nagyon mélyen, de ugyanúgy gyűlöltem azért az ide pofátlankodó hozzátartozókat, amiért a szememre hányták félelmemet.

Végül nem menekültem el, még akkor sem, ha olyan közel volt az ajtó és a kabátom, hogy az éppen a megállóba érkező villamost is elértem volna futva. Eddie kedvéért maradtam, habár percenként lelket kellett önteni belém.
Szerencsémre nem zargatott senki, és míg belemerültek az ebéd melletti jóízű csevegésbe, én is elmerenghettem rajta, hogy miért nem sikerült a hidegtál tetejére készített aszpik kifogásolhatatlanra. Evés helyett valójában inkább kritikusan turkáltam a tálam tartalmát, amit kizárólag azért szedtem, hogy ne érezzék úgy a körülöttem lévők, hogy ki akarom húzni magam egy ilyen remek lehetőség alól, mint a közös étkezés.
Meghitt lett volna? Szeretetteljes és családias? Szerintem inkább hidegrázós volt, hosszú és módfelett frusztráló.
Időnként felpillantottam a franciasalátám mögül és belefúrtam tekintetem a velem szemben ülő Eddie-ébe, hogy érezzem, még mindig egyenes alattam a talaj, és ha csak szánt szándékkal nem vetem el magam rajta, akkor nem fog semmi a feje tetejére állni.
Szívesen kapaszkodtam Eddie-be. A békülésünket követően biztos pontnak tűnt az életemben. Ismét. A kérdés csak az volt, hogy meddig folyik majd minden a neki kivájt megszokott medrében? Mikor érkezik az apály időszaka, s a dagályt hányszor zargatja ki útjáról egy heves vihar? Szerettem volna szentimentálisan kántálni és bizonygatni, hogy örökké, de ahhoz a férfi túl messze ült és túlságosan más volt, mint én.
Míg ő kedvelte az emberi társaságot, s imádott központjában állni a társalgásnak, és legszívesebben elkerültem és menekültem minden kommunikációs kontakttól.
Így mikor láttam Eddie egyik rokonát – név szerint fogalmam nincs kit – jóllakottan hátradőlni a karfás ebédlőszéken, én voltam az első, aki máris felajánlotta, hogy elviszi a kiürült tányért. Élvezettel ugráltam körbe, s minden üres pohárnál, tisztára nyalt tányérnál kiugrottam a konyhába, ahol végre privát szférámból, magányos kis kuckóm levegőjéből tölthettem fel tüdőmet. Darwyn nyervogása sikeresen elterelte a kint zabálókról figyelmemet, s elérte, hogy hálából megsimogassam bundáját.
Ahogy elfogytak odakint a tányérok, és nők férfiak még mindig ültek az asztalnál, kezdtem úgy érezni, hogy várnak valamire. Rám? Nem akartam kimenni. Felültem inkább a konyhapult szélére és ott lóbáltam lábamat, míg meg nem hallottam a tucatnyi székláb nyikorgását a padlólapon.
A már plafonon időző dühöm egyedüllétemben kezdett alább hagyni. Szerettem volna így megvárni az estét, mikor majd átsettenkedhetek a hálószobába és bebújhatok Eddie mellé az ágyba. Ez éltetett.

Aztán persze Isten megint vígjátékot akart, így sorba befoglalták az emberek a konyhámat. S míg először Eddie érkezett, aki felé nyűgösen nyújtottam kezemet. Vágytam rá, hogy megöleljen.
– Annyira szeretném, ha már vége lenne ennek a bohóckodásnak – súgtam a közelebb érő Eddie-nek, s vállának dőlve figyeltem a további érkezőket. Az én gyönyörű konyhámat emberek lepik el.
Míg Eddie édesanyjának bókjára még megengedtem egy fáradt és életunt mosolyt, addig bátyja flörtölésére már csak megrántottam a számat. Két és fél órára felragasztottam a legkedvesebb mosolyomat, amivel megáldott az ég, de innentől már nem voltam hajlandó tovább tűrni, belefáradtam másnak lenni, mint aki valójában vagyok.
Azt hittem Eddie bátyját kell utoljára eltűrnöm és utána már nyugodtan megcsókolhatom a szeretett férfit, de mielőtt karjaimba zárhattam volna az izmos mellkast, egy pólyás gyerek került az kezembe, olyan magyarázattal, hogy nem szeret nem kézben lenni?
Engem ez hol a picsába érdekel?
A történtek azonban méltán lesújtottak, s csak ültem a pulton kezemben a gyerekkel, akivel azt sem tudtam, hogy mit kellene kezdenem. Nem hangoztattam, de Edward legkedvencebb rokonai a föld alatt heverésző kilencven felettiek voltak.
Tartottam kezemet, pont úgy, ahogy egy perccel ezelőtt Elizabeth beletette a kölyköt.
– Rettentően elnyerték a tetszésemet – fanyalogtam nem túl kedvesen, s a kapálózó pólyást olyan messzire tartottam magamtól, amennyire karhosszom engedte. Képes lett volna belekapni a hajamba. És igen, rengeteg filmet láttam, amiben lehányták az anyjukat az ilyen kis… szóval ezek.
– Tudod, hogy a legtöbb ember számomra antipatikus. Ha felnő Henry, vagy hogy hívják, ő sem lesz kevésbé távoli számomra. Nem az én világom a családosdi Edward. Nekem a halott emberek valók, akik büdösek. Nem mintha ez a gyerek nem bűzölögne az ürüléktől, de könyörgöm… azok legalább nem markolnak bele így a hajamba. Aúúcs, kitépi a hajamat. Edward fogd már meg a rokonodat, és ne röhögj! Ebben semmi vicces sincs!
Azt hiszem a sírógörcs kerülgetett, a vadállat miatt, akit a kezembe nyomtak.
– Nem kedvel Henry. Én se őt… Vedd már el – már csak nem sikítottam, de teljesen feldúlva ugrottam le a pultról, hogy azonnal átadjam a ringatásra szoruló pelenkást a valódi hozzátartozójának.
– Utálom a gyerekeket – jelentettem ki indulatosan, s ha Edward végre megfogta a bőgőmasinát, akkor kiszabadítottam fürtjeimet ujjai közül. Nem tetszett ez az egész. Ha az ebédet végig is ültem, most már kezdtem besokallni. Nem voltam a tömeghisztériák bajnoka, így eszem ágában sem volt itt kifakadni. Azt majd este Edward megkapja a hálószoba csukott ajtaja mögött. Most csak nyomatékosítottam benne egy nagyon csúnya pillantással, hogy elegem van és tele vagyok!
– Nem akarok esküvőt, ha mindenkit el kell viselnem. Nézd meg a macskánkat! Nincs szőre! A vandál rokongyerekeid megnyúzták. Ő sem kedveli a társaságot. Nézz meg engem. Az összeomlás szélén állok, és akkor még a legkisebb Northman kitépi a hajamat. Nem vállalkozok még egyszer erre. Egyenként jöhetnek, egy órán keresztül élek a felhalmozott türelem-tartalékomból, de utána menniük kell. Téged akarlak, nem a családodat…
Nem túl sok pozitívumot jegyeztem meg Eddie családjáról, noha kifejezetten tetszett, hogy nem zaklattak ismerkedős kérdésekkel és csendben elfogyasztották az ételt, ami nekik készült. Addig még el is mosolyogtam rajtuk. De nekem ez már sok volt. Csendet szerettem volna, a kanapémat, amin most két törpe ugrált és egy jó orvosi krimit. Na meg persze Edwardot… de ez. Tényleg szerettem volna boldoggá tenni a férfit, de ha a tüdőmet kiköpöm, sem tudok pozitívabban állni a helyzethez.
– Sajnálom Edward, ez nem az én világom – hiába nyilvánított az előzőekben cukinak a gyerekkel a kezemben, én legalább egy agyvérzést éltem át, miközben igyekeztem csak mimikával jelezni, hogy mennyire nem oké ez.
– Nem bírom már.
Nyöszörögtem kedvtelenül egy távoli pontjáról a konyhának, s macskámat ölelgetve vártam, hogy odakint lenyugodjon a helyzet, idebent pedig megszűnjön az ordítás.
– Szerintem tisztába kéne raknod. Ide elterjeng a bűze. Majdnem olyan átható szaga van a gyereknek, mint a patológiának…
Morbid volt vagy nem, ez voltam én. A gyerek láttán viszolygó boncmester.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 7:17 pm

- Tudom és hálás vagyok azért, hogy így elviseled Őket, igazán jól bírod, ezért jutalom jár. – Perverz mosolyra futottak ajkaim, miközben pillantásom mélyen Nice szemeibe fúrtam, s mutatóujjammal játékosan böktem meg az oldalát. Szerettem volna elérni, hogy legalább egy kicsit mosolyogjon, s elfeledkezzen a sok emberről, arról, hogy Őt ez mennyire zavarja. Igaz, hogy nem tudtam átérezni a problémáját, hisz világ életemben társaság centrikus voltam, de pontosan tudtam azt, hogy Nice nem szerette ezt. Mindig is utálta a nagyobb társaságokat, a fecserészést és ami azt illeti, világ életében távolságtartó volt. Már az is csoda, hogy anno az egyetemen velem szóba állt, s mikor éppen szerelmi bánatom volt Vanessa miatt, Ő segített abban, hogy ne bukjak ki az egyetemről. Vigasz szexel pótoltuk a tanulás utáni perceket, végül rájöttünk, hogy ez már nem csak testi vágy, hanem annál sokkal több. Az emlékekre halványan elmosolyodtam, addigra azonban körbevettek minket családtagjaim, s egyikük sem ment el úgy mellettünk, hogy ne szóltak volna hozzám, vagy Nicehez.
Végül Henry kötött ki Bérénice karjai közt, s tényleg mosolyogtató látványt nyújtott a páros. Egy nő, ki mondhatni retteg a gyerekektől, főként a pelenkásoktól és úgy tartja magától távol, mintha bűzölgő szörny lenne, s egy kiskrapek, aki még azt sem tudja kigügyögni, hogy na mizu?
- Ugyan már, biztos akad köztük szimpatikus is. A tesóim tök jó fejek, mindegyikük bír téged. Jó, az anyám egy picit különc, Ő azért elsőre távolságtartó és szereti előbb megismerni az ismeretlent. Az apám…ő meg nem sok vizet zavar, ahogy elnézem, megártott neki az egy pohár borocska, most épp mosolyogva figyeli az unokáit. – Jegyeztem meg, amint egy pillantást vetettem a nappaliban ücsörgő rokonságomra.
- Jaj, ne mondj már ilyeneket. Ennyire azért nem lehet rossz, még csak pár órája érkeztek. Ha velük töltenél néhány hetet, egy ilyen nap már meg sem kottyanna. Én is nehezen ismerkedek ( ez azért merőben hazugság volt, hisz nagyon könnyedén kezdeményeztem kapcsolatot bárkivel, s nem esett nehezemre elbeszélgetni egy idegennel sem) , de hidd el, nem olyan rossz dolog ez. – Biztatni próbáltam, amolyan kedvcsinálóként fűztem Őt, nem túl sok sikerrel.
Henry közben a kis kezecskéivel ügyesen rámarkolt Nice lelógó hajszálaira, s ahhoz képest, hogy milyen pindurka, nevetve húzta a lány haját. Ez engem is megmosolyogtatott, de félő volt, hogy Bérénice elhajítja a babát, így a biztonság kedvéért gyorsan a csöppség feje alá csúsztattam a kezemet és még időben átvettem tőle.
- Na engedd csak el szépen a nénikéd haját, nem játszunk azzal, ezt pödörgesd. – A pelenka anyagának szélét csúsztattam Henry ujjai közé, majd kicsit ringattam a popóját, hogy ne kezdjen el hisztizni. Úgy tartottam a gyereket, mintha született apuka lennék, s tulajdonképp meg is fordult a fejemben az, hogy el tudnám viselni, ha nekem is lenne egy ilyen fiam.
- Na, hogy festünk?- Mosolyogva és kíváncsian pillantottam Nicere, kezemben a prüntyővel.
- Nekünk is lehetne egy ilyen kisbabánk, klassz lenne, nem? – Vigyorom leolvadt az arcomról, amint megláttam Bérénice arckifejezését. Az pontosan mindent elárult a nő gondolatairól.
- Dehogy nyúzták meg, Darwynnak van szőre, csak az elmúlt napokban fogyott néhány kilót, mert nálam nem volt napi ötszörös kajaadag, mint itt. Pár nap és újra dús lesz a szőre. Ne háborogj már…- Kicsit rosszul estek a szavai, sóhajtottam is, miután rám zúdította a gondolatait, s már fele olyan jó kedvem sem volt, mint öt perccel korábban. Valamiért az álomkép, miszerint majd feleségül veszem és egy napon lesznek gyerekeink, elúszni látszott. Erre azonban gondolni sem akartam, s továbbra is bíztam benne, hogy majd megváltozik a hozzáállása ezzel kapcsolatban.
- Jól van, nyugodj meg. – Nem tetszett a háborgása és türelmetlensége, s bár részben megértettem Őt, hogy zavarja a sok idegen, azért rosszul esett, hisz a családom hozzám tartozott, a részem volt.
- Mindjárt elküldöm őket. – Mondtam csalódottan, s már csak fél vállról jegyeztem meg, hogy Henryt az anyja majd tisztába teszi, mert ezt követően már ott is hagytam Nicet a konyhában.
- Tessék Elizabeth, vigyáztam rá. Anya, apa, srácok nem tudom, hogy elfoglaltátok-e már a szállásotokat a hotelben, de ha nem, akkor ideje lenne megtennetek ezt a lépést is, mielőtt még fedél nélkül maradtok. – A végét próbáltam elhumorizálni, hogy ne érezzék azt, hogy ki akarjuk dobni őket a lakásból.
- Vettük a célzást Ed, együtt akartok lenni, mi? – A bátyám máris perverz vigyorral mondta a magáét, mire nevetve széttártam a kezeimet.
- Hát, ez van. Amúgy nem , arra gondoltam, hogy ha elfoglaltátok a szállásotokat, este akár be is ülhetnénk a belvárosban egy bárba. Úgyis turistaként jöttetek, lesz még alkalmatok velünk lenni, menjetek és lazítsatok egy kicsit. – Nem volt nehéz meggyőznöm a családomat arról, hogy el kellene menniük megnézni a szállást, s ez meg is történt fél órán belül.
Végre, kiürült a lakás, s az est további részét kettesben tölthettem Nicel.
Tölthettem volna.
Még fél óra sem telt el távozásuk után – ami alatt Nice kissé morcos volt velem, s inkább a konyhában pakolászott, mint hogy kiült volna mellém a nappaliba – mikor csöngettek az ajtón.
- Várj, kinyitom. – Körbenéztem, Bérénicet sehol sem láttam, így olyan volt, mintha csak a falhoz beszélnék. Ásítva, s nagyot nyújtózkodva léptem a bejárati ajtóhoz, de kissé ledöbbentem azon, mikor megláttam a nővéremet, Jeanettet, a férjét és az ikreket.
- Ne haragudj Eddie, hogy visszacsörtettünk, de a szállodában véletlenül a mi helyünkre másokat költöztettek. Tudjuk,hogy nem fér el itt az egész család, anyáék, Elizabethék és a srácok találtak egy másik szállóban helyet, de nekünk már nem jutott. Maradhatnánk nálatok egy éjszakát? Hívtunk telefonon is, csak nem vetted fel…- Ajkaim kissé elnyíltak, szemöldököm is feljebb szaladt a döbbenettől. Nem magam miatt sápadtam el, s álltam lefagyva az ajtóban, hanem Nice miatt. Aggódtam, hogy mi lesz a reakciója, ha megtudja, hogy még az éjszakát is velünk tölti a rokonság.
- Öhm…persze, hogy a fenébe ne. Nice is örülni fog, szívesen látunk titeket. – Vágtam rá hirtelen azt, amit az illem, s a családi kötelék megkívánt, majd beengedtem Őket.
- Helyezzétek kényelembe magatokat, a lépcsőn fel tudtok menni az emeletre és lerakni a táskákat . Én addig megkeresem Bérénicet. – Rájuk mosolyogtam, majd heves szívdobogással kezdtem keresni a lakásban Nicet, remélve,hogy nem ront nekem egy szikével, s nem ontja ki az életem.
- Cicám, merre vagy? – A hálószobába lépve láttam meg, amint épp az ágyneműt próbálta lecserélni, amit még délelőtt sároztam össze.
- Ne akadj ki, de….a nővéremék visszajöttek és itt aludnának, mert a szállodában már nem volt hely. És igent mondtam. – Vágtam rá gyorsan, miközben behajtottam magam mögött a szobaajtót, sejtve azt, hogy Nicenek lesz néhány keresetlen szava hozzám.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 8:32 pm


Ezer tányér, ezer pohár és ennek a tucatszorosa koszos evőeszközben számlálva. Ma este ez mind a mosogatógépben végezte, a tányérokon maradt étel pedig a konyhamalac gyomrában. Az összenyámnyogott, félig átkérődzött sonkatekercsek, nyakláncra fűzött zöldségszemek nem voltak Darwyn kedvencei, így meg sem próbáltam kiszúrni az állat szemét ilyesfajta menüvel.
Míg ő elrágcsálta a száraz tápot táljából, én megszabadultam pólómtól, melybe az egész napos stressztől beleizzadtam. Egy frissítő zuhanyra vágytam, a nyugtató illatú tusfürdőmre, majd az ágyamra. A tiszta paplanok között, amik… nos így utólag rájőve nem is olyan tiszta, hiszen Eddie délután összemocskolta szutykos bakancsával. Annyira megérdemelte volna, hogy vele húzassak ágyneműt. De annak az lett volna a vége, hogy a nagypárnával takarózunk és a kimaradt huzatot tehetem fejtartóként nyakam alá.
Beletörődve, hogy ez is rám marad, megindultam félmeztelenre vetkőzve a hálószobába, hogy a jól megérdemelt pihenés előtt elkészítsem a lazító környezetet.

Ugyan hallottam, hogy valaki csöngetett, s még az is eljutott agyamig, hogy Eddie felajánlotta, hogy majd ő nyitja az ajtót, de a délutáni családlátogatás után úgy gondoltam, ha nem az oroszok rettegett serege állít be hozzánk, akkor nem lehet nagy a probléma, s a férfi egyedül is meg tudja oldani.
Így melltartóban pedig nem is igazán ajánlkoztam volna, hogy ránézzek az érkezettre vagy érkezettekre. Teljes megelégedéssel csuktam be magam mögött az ajtót, s élveztem kicsit az egyedüllétet.
Ha azt hittem, hogy csak az ágyneműnek van szüksége gondoskodó kezeimre, akkor tévedtem. Eddie két ruhadarab miatt mindent kirántott a legfelső polcról. Át kellett gyalogolnom a tiszta, mosott ruhákon, hogy eljussak az ágyig.
Istenem, ez a férfi!
Sóhajtottam egyet, de nem gondolkoztam túl sokat, hiszen a nevelési szándékomat csírájában elfojtotta a fáradtság, morgó gondolataimat pedig eltaposták nagyokat pislogó szemeim. Eddie-vel úgy döntöttem, majd legközelebb foglalkozok, most inkább szó nélkül visszapakolom rombolását, jelenlétének észrevehető tényét. Holnap is fülön csíphetem, hogy igyekezzen ne rombolni minden lépésével.
Az ezernyi különbségünk mellé a tisztaság mániám is társult, szembe helyezkedve Eddie gyereked hanyagságával. Nehéz volt kordában tartanunk indulatainkat, s megtalálni a másikban a szeretnivaló tulajdonságokat. De mégis, mindig megtaláltuk. A rendetlenség közben is csak arra gondoltam, hogy mennyire szeretem ezt csinálni, mennyire élvezem, ha van egy férfi, akit szeretek és utána pakolhatok.

Rövid időn belül sikerült felstócolnom a ruhákat, melyek már csak arra vártak, hogy megérkezzen Eddie és felrakja őket a helyükre. A férfi azonban nem úgy nézett ki, mint akinek ez a leghőbb vágya. Arcán félelem ült, ami engem is aggodalomra késztetett. Csípőre csúsztatott kezekkel vártam a végkifejletet, ami a késleltetéstől csak felbosszantott.
– Eddie, mi van, szellemet láttál?
Csöppnyi megértés sem volt a hangomban, gúny annál inkább.
Vártam, míg bele nem kezdett, de mikor meghallottam, azt kívántam, bár csak süket lennék.
– Bassza meg Northman! Akkor tedd fel nekik a kérdést, hogy hozzád mennek-e feleségül, mert én nem vagyok Szent Johanna szeretet szolgálat, hogy fél lábon álljak mindenkinek. Nem látom őket szívesen. Meztelenül akarok járkálni a saját házamban. A macskámmal akarok beszélgetni és úgy akarom használni a fürdőszobámat, hogy az ördög rokonszörnyeid, azok a törpék nem törnek rám egy fényképezőgéppel. Nincs ebben a nyomorult városban másik szálloda? Muszáj volt ilyen idiótának lenned? Megfogod a telefont és felhívod az összes szállodát, hogy szállásolják el őket egy éjszakára. Én állom az összes költségüket, ha eltünteted őket, mire kijövök a fürdőszobából. Nem akarom, hogy itt legyenek.
Azzal lekapkodtam magamról a maradék ruhát, s felnyaláboltam köntösömet, hogy átvonuljak a fürdőszobába. Legnagyobb meglepetésemre azonban nem csak én találtam oda. Az ajtóval szembe épített wcn egy szőrös lábú, Eddie-formájú férfi ült. Torkom szakadtából üvöltöttem fel, a jelenetre. Velem ilyen még soha nem történt. Nem voltam hozzászokva az ilyen jelenetekhez. Az egyetlen, akire számíthattam ilyenkor, maximum Eddie volt. De nem egy félig ismeretlen fasz. Miért kell nekem ezt átélnem?
Ó, Anyám!

Azzal bebasztam magam előtt hangzatosan a fürdőajtót, s visszacaplattam a hálóba, ahol még mindig ott volt Edward. A helyiséget záró ajtó is keserves kínok között vált eggyé keretével.
– Jó… láttam meztelenül a bátyádat. Többet nem akarom. Ott trónol a wcmen! Nem mondtam, hogy azokat tedd a helyére? – böktem még mérgelődés közben is a ruhákra. – Pakold fel őket, mert nem érem el a polcot. Aztán meg szólj, ha használhatom a saját fürdőszobámat.

Duzzogva levágtam magam az ágyra és tüntetőlegesen kibámultam az ablakon. Teljesen kiborultam. Nem voltak etéren tapasztalataim és túl öreg voltam, hogy most szokjak hozzá. Rosszul esett, hogy úgy éreztem, kitúrtak a saját házamból. Csendre lett volna szükségem. Nyugalomra. Nyugtatóra… Kiborultam.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 9:45 pm

Miután becsuktam magam mögött a szobaajtót, pillantásom megakadt Bérénicen, aki félig-meddig ismét fedetlenül állt előttem, s igyekezett megválni a további ruhadaraboktól is. Ó, hogy miért ilyenkor van a nyakamon a rokonság, s miért nem lehetünk csak kettesben? Nos igen, magam is kezdtem besokallni attól, hogy a rokonaim nem bírtak meglenni nélkülem egyedül a városban, s bizony, már én is vágytam a nyugalomra. Örültem nekik, jó volt, hogy újra láthattam őket, jól esett a beszélgetés, a nevetgélés és az ölelések, de elég is volt. Arra vágytam, hogy újra összebújhassak Nicel a paplan alatt, s kiengesztelhessem azért, amiért el kellett viselnie a délutáni felfordulást.
Hirtelen azonban gondolataim tova is repültek, mikor a nő dühösen prüszkölte felém a szavakat, s talán joggal is kapta fel a vizet abban a helyzetben. El tudtam képzelni azt, hogy mit élhet át, mikor épp csak, hogy nyugalom és béke honolt az otthonában, mikor végre már kinyújtóztathatná a lábait, akkor ismét nyakába szakad minden.
- Ne, kérlek ne veszekedj most velem. – Próbáltam csitítani Őt, miközben közelebb lépkedtem felé, Nice azonban hajthatatlan volt, s csak mondta a magáét.
- Azt mondták, hogy nincs más hely. Mit tehettem volna, hagyjam a családomat az utcán éjszakázni? Csak egy éjszakáról van szó, a francba is Nice..- Csípőre csaptam a kezeimet, s kissé összehúztam a szemöldökeimet, ezzel is jelezve nem tetszésemet. Persze, hogy nekem sem volt könnyű ez a helyzet, de némi megértést vártam volna a nőtől.
- Áh…bassza meg. –Sóhajtottam halkan, mikor engem ott hagyva, kitrappolt fújtatva a fürdőszobába. Tarkómat vakarászva agyaltam azon, hogyan is tehetném ki a családomat azok után, hogy már igent mondtam nekik. Nem akartam megbántani Őket, s szerintem Nice sem volt tudatában annak, hogy ha ezt tennénk, milyen véleménnyel lenne róla, rólunk a családom. Jó, lehet, hogy Őt ez nem is érdekelné, de nekem túlságosan fontosak voltak a szeretteim ahhoz, hogy ezt megtegyem velük.
Hirtelen sikkantásra kaptam fel a fejemet, majd egy hatalmas ajtócsapódás következett, s végül őrjöngve jött vissza a hálóba Drága Nice.
- Hát néha megesik, hogy az embernek szükségletei vannak. – Vállat vontam, mégis mit mondhattam arra, hogy a bátyám ott ül a wc-n. Ez az egyetlen mosdó volt az egész házban, nem küldhettük ki Őt az utcára. Néha azért nem tudtam megérteni Nicet, s sokszor még az is megfordult a fejemben, hogyan képes ennyire elzárkózva élni másoktól.
- Nem, nem pakoltam a helyére! Ne hisztizz már!- Szóltam rá morcosan, s mikor láttam, hogy bevágta magát az ágyra, majd elfordult tőlem, sóhajtva ráztam meg a fejemet, majd kisétáltam a fürdőszobából, s odakint finoman elhintettem annak a szikráját, hogy Nice nem érzi magát a legjobban, nyugalomra van szüksége, ezért ha nem gond, az emeleti tévét nézzék, s próbálják elütni az időt nélkülünk. Szerencsére a bátyám és nővérem családja megértették ezt, eszük ágában sem volt kételkedni, s mosolyogva vették birtokba az emeletet.
Végre, újra csend honolt a földszinten. Odaföntről csak motoszkálás hallatszott, neszezések, s beszélgetés hangfoszlányai. Reméltem, hogy Bérénicenek is sikerült lenyugodnia, így visszamentem hozzá a hálóba, s letelepedtem mellé. Kezemmel végig simítottam a hátán, s azt vártam, hogy végre felhagyjon a duzzogásával, és rám pillantson.
- Felküldtem őket az emeletre, reggelig már nem jönnek le. Olyan, mintha itt sem lennének. ..Na, szólalj már meg. – Hiába beszéltem, az arcát még jobban elfordította, ezt viszont már nem tűrtem.
Kisétáltam a fürdőszobába, engedtem egy kád forró vizet, a kinti fürdőajtón ráfordítottam a kulcsot, hogy csak a szobai közlekedőn át érhessük el, majd visszasétáltam a még mindig ágyon fetrengő nőhöz.
- Most pedig velem jössz. – Ha tetszett neki, ha nem, felkaptam az ágyról, az sem érdekelt, ha próbált hadakozni velem, s esetleg ütlegelte a hátamat. Ölemben tartva vittem be a fürdőszobába, ahol beleraktam Őt az illóolajokkal feldúsított vízbe, s gyorsan lekaptam róla a felsőjét.
- E-e, nem jössz ki! – Megemeltem a mutatóujjamat, majd gyorsan lekaptam a ruháimat, s beülte vele szemben a kádba. Megfogtam combjait, s közelebb húztam magamhoz, sőt, meg is csókoltam, remélve, hogy végre megnyugszik, és elfeledkezik arról, hogy ott van a családom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Mr. Northman × Ms. Marsten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Northman × Ms. Marsten   Mr. Northman × Ms. Marsten Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Northman × Ms. Marsten

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. és Mrs. Northman lakása ~ Azok a csodálatos mézeshetek..
» Edward Northman
» Edward Northman kapcsolatai
» Victor Spade Northman~ The God~
» Oriana & Victor~ Northman Casino

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-