KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Theodore&Charlotte Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Theodore&Charlotte Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Theodore&Charlotte Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Theodore&Charlotte Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Theodore&Charlotte Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Theodore&Charlotte Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Theodore&Charlotte Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Theodore&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Theodore&Charlotte Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Theodore&Charlotte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Theodore&Charlotte Empty
TémanyitásTárgy: Theodore&Charlotte   Theodore&Charlotte Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 10:50 pm

Egész délután kutattam. Papírok, jelentések, már csak a rendőrséggel kéne valahogy felvennem a kapcsolatot, és segítséget kérnem ahhoz, hogy jól menjen a keresés. Nem akarok eltűnt személyt jelenteni, inkább egyszerűen csak az, hogy a kórházi papírokhoz legyen hozzáférésem. Hiszen el kell indulni valamilyen úton, és mivel már próbálkoztam a közeli hozzátartozó dumával, és közölték velem, hogy ilyen néven nincs, és nem is volt sose betegük, úgy vélem valami gond lehet. Kizárt, hogy az elmúlt lassan tíz évben egyszer se járt volna orvosnál, még csak egy fogorvosi papír se, semmi. Nem létezik. Egyáltalán tíz évesen hogy nem került árvaházba? Hol lehet?
Egy csendesnek tűnő, belül annál inkább nyüzsgő kávéházba lépve sok érdekes alakot véltem felfedezni. Biztos, hogy nem Las Vegas angyali részében járok, habár még nem ismertem ki annyira a várost, hogy mindig meg tudjam állapítani, hol is járok pontosan. Mielőtt idejöttem az utolsó nyomom az volt, hogy egy szőke, borzos hajú srácot kell keresnem, akit itt fogok találni. Hosszú lenne elmagyarázni, ki volt a forrásom, és az is, hogy miért pont ide küldött, de hát hittem neki. Amint körbenéztem láttam, hogy nem egy ilyen van, azonban az egyik idegen meglehetősen hasonlított a leírásra, így teljesen nyugodtan elé léptem, és a szemébe néztem.
- Ismersz egy lányt, aki pontosan ugyanúgy néz ki, mint én? Ne nézz hülyének, nem vagyok skizofrén, az ikertestvérem keresem. - vontam vállat gyorsan, még mielőtt komplett idiótának tartana a srác, és azt hinné, hogy magamat keresem. Nincs szükségem felesleges információkra, csupán erre az egyre, és ha nem tudja, kiről beszélek, már reppenek is tovább, hacsak nem ígérkezik érdekesnek a további beszélgetés. Rajtam semmi sem múlik.
Vissza az elejére Go down
 

Theodore&Charlotte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Midnight meeting - Nathaniel és Charlotte
» Charlotte Halifax
» Mark&Charlotte
» Trey&Charlotte
» Dr Charlotte Woodbenn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-