KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Richard & Nikolaj Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Richard & Nikolaj Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Richard & Nikolaj Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Richard & Nikolaj Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Richard & Nikolaj Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Richard & Nikolaj Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Richard & Nikolaj

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 5:28 pm

Nagy játékos lennék? Aligha. Tény, hogy a kaszinók világa nem ismeretlen számomra, de csak mint érdeklődő laikus szoktam részt venni egy-egy póker vagy black jack partiban. Mint az élet többi területén, itt is pontosan tudom tartani a mértékletességemet, de azért valljuk be, nekem is ki kell időnként kapcsolnom valahogy.
Most ért véget egy játszma póker, udvarias biccentéssel kelek fel az asztaltól. Természetesen nem nyertem, de nem játszottunk horribilis összegben. Valljuk be, nem itt akarok megtollasodni, mert nem is tudnék. A póker arc nagyon megy, viszont általában tökéletesen tanácstalan vagyok a többiek taktikáját vagy blöfföléseit illetően. Úri szórakozás és jómagam is úr módjára kelek fel még vesztesen is az asztaltól.
Fekete ingem mandzsettáját megigazítom, majd visszaveszem az eddig széktámlán pihenő fekete zakómat is. Igazi gyászhuszár vagyok, de valahogy szeretem a fekete színt, ápol és eltakar. Az összkép sem annyira fennhéjázó, hogy az embernek ingere legyen megnézni, hogy valódi Armani-t viselek-e (nem), de mégis komolyan lehet venni. Nem úgy mint ezt a szerencsétlen britet a kockás tweed zakójában , aki mellesleg megnyerte a partit.
A bárpult felé veszem az irányt, menet közben pedig némileg kelletlen kifejezéssel az arcomon, veszem le a szemüveget. Ha sokáig van rajtam, mindig megfájdul tőle a szemem, talán nem ártana megnézetnem, de annyira meg nem vagyok vak... mintha kétszer ennyire lennék. Mindenesetre óvatos mozdulattal csúsztatom be a zakóm belső zsebébe és addigra meg is érkezek a pulthoz.
- Savas ásványvíz... jéggel, citrommal. - A sok alkoholos ital elkészítése után nem csodálom, hogy a pultos srác kicsit meglepődik. Nekem viszont több éves tapasztalatom van abban, hogy ne tűnjek megkérdőjelezhetőnek. Miközben várok, elnézek az asztalok felé, ahol folynak a játékok, azon tűnődök, vajon befizessek-e még egy kőrre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Richard Perkins
Richard Perkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 21
◮ join date : 2013. Oct. 20.

Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 11:38 pm

Háttér..♫

Vegas! Azt mondják magával ragadó a szépsége, itt bármit megtehetsz, bárki lehetsz, lehetsz maga egy ISTEN! És nekem határozott elképzelésem volt. Igen.. Isten leszek. Ez kétségtelen.. - igazítom meg a napszemüvegemet és belenézek a középső tükörbe. Tökkkkéletes! Ennél már nem is lehetne tökéletesebb... - vigyorodom meg ahogy a jobb felső 3-as visszacsillan benne. Még Ohio-ban csináltattam, aranyból, csak mert az egyik kis ringyó, rohadék stricije betalált egy jobbegyenessel, ez most mégse érdekel. Csak figyelem az utat, száguldok az öreg Bentley-vel, a szél tépi a hajamat én mégis élvezem ahogy a pofámba mar. Csak mert megtehetem!

Fogalmam sincs milyen célkitűzéssel landolok végül az egyik kaszinónál. Csak mert a szerencse lova mindig a nyomomba hajt, begurulok oda ahol a legtöbb a mutatós luvnya és hadd szóljon, ma bedobom magam a tutiba!

- Vigyázz rá, antik darab! - dobom oda a kis mitugrász köcsögnek, ahogy elém ugorva kéri a kulcsokat. A kezébe engedem, de csak lassan.. kimérten, ne szívd mellre apafej a szakmával jár hogy belövöm előre, a buzikat mégse szívlelem. Kiráz a hideg még a gondolatra is ahogy felpörögnek nem kívánt emlékek de én csak tartom az utat befele, a cowboycsizmám hangosan kopogva a kigurított vérpiros szőnyegen, micsoda flanc! De hogy őszinte legyek.. TETSZIK! - vigyorodom el, meg is célozva az egyik rulettasztalt első körben, deeee aztááán.. mégis másfelé visz az a kacsintás. Hogy jól ismerem az embereket?? Azannya, még az is meglehet és egyből kiszúrom azt a kockászakós seggfejet, akiii.. ANGOL! Tuti hogy az, és van PÉNZE! - vigyorodom el, kitervelve máris a következő kis tervemet, a : hogyan.. szerezzünk.. lóvét.. tekintetében és áment küldve a ragyogó kis tervre, felpusztulok a bárpulthoz.

- Egy whisky-t aranyoskám, de sebtiben, mert nem érek rá holnapig! - kekeckedem a kisss.. csinoska pult mögött álló fércműnővel, de túúl lapooos! Vagy ki tudja.. - Hé, kislány, nem akarsz véletlenül szerepelni egy filmben?? Rendező vagyok. És lenne egy rendkívül jövedelmező szerepem amit CSAKIS... a te csodás kis fenekedre írtak, és a melled.. mmmmmhh.. csak egy kicsit hajolj be és.. - egy maflás volt a válasz de nem lepődtem meg. Miért is tenném, nem mindenki van felkészülve a hírnévre, ezért az orrom elé dobott pohár whiskyt kóóstolgatom és felmérem inkább a terepet. Az.. az.. angol! Ő tutibiztos befűzhető, megdumálom egyetlen este! Ééédes.. ropogós.. szépséges dollárok idejöjjetek!
És ekkor akad a szemembe valami. Más.. valami. Valami olyan ami nemcsak hogy más, hanem aki valaki és valaki olyan, akiii.. hallottam már egyet s mást, és magáénak tudhat nem kevés hírnevet és pláne LÁNYT! Szőőőkéét. barnáát.. feketééét.. Laposat és teltet, nagy dudák.. nagy seggek... Mmmmm.. ez egy aranybánya, remek üzlet, és máris felejtem az angolt, tartsa meg az aprót, mehet, és sokkal inkább egy nagyobb halra vadászom. Hát akkor.. horog.. BE!

- Csak nem.. maga Mr. Madsen személyesen!? - kapaszkodom a whiskymbe és nem hívott, de sohasem zavart ez a részlet és lerakom magam mellette, közvetlenül az üres bárszékre.

- Richard Perkins! SZEMÉLYESEN! - nyújtok felé kezet, égig érő vigyor ahogyan azt kell, és.. meglátjuk hogyan is termel az a cápaszezon...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 9:15 am

Amíg várok az italomra végigjáratom a tekintetem az embereken, szemügyre veszem, hogy mégis milyen népek vesznek körül. Van itt minden, bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindet ismerem, de tény, sokan veszik igénybe a lányainkat, én meg általában sosem felejtek. Például ott van a piti kis bankár a sarokban, aki a kövéreket szereti. Mostanában ritkábban jár, azt beszélik a felesége magánnyomozót küldött rá. A színész amott, akinek mindegy, csak bevállalós legyen a lány. Hmm, sosem kérdeztem meg a lányokat sem, hogy mit is vár el tőlük, amihez bevállalósnak kell lenni. Van amit talán nem is baj, ha nem tudok.
Csak a szemem sarkából veszem észre a lendülő kezet és azt, ahogy a tőlem nem is olyan távoli ipse pofont kap. Oda sem nézek, annyira nem izgat, mivel érdemelte ki, a suttyó barátunk a taslit, de nem igazán kételkedek abban, hogy megvolt az oka.
Közben megkapom én is a pohár vizemet. Sokan nem értik, hogy miért nem iszok alkoholt, általában nem is szoktam megmagyarázni, szerencsére senkinek nem tartozok elszámolással.
Kicsit közelebb húzom a pulton magamhoz a poharat és bár megfordul a fejemben, hogy akár le is ülhetnék, de aztán elvetem. Eddig végig ültem a póker asztal mellett, most egy kicsit még jól is esik állni.
Épp előveszem a telefonom a zsebemből, amikor hallom a megszólítást, na meg persze a nevemet. Rögtön fel is tekintek a mobil képernyőjéből higgadt érdeklődéssel, majd hamar realizálom is, hogy ugyanazzal a fószerrel állok szembe, akinél az imént a pultos csaj a tettlegesség mezejére lépett.
- Igen... - Jelentem ki rövidem és talán egy kicsit észlelhetően bizalmatlanul. Úgy fest nem kell megérdeklődnöm ki kérdezni, hiszen erre magától is választ ad a másik. Nem tudom, hogy a stílusa vagy a közvetlensége zavar jobban, vagy az a tény, hogy leült ide, ami feltételezem annyit jelent, hogy beszélgetni akar. Mindenesetre néhány másodpercig csak nézek rá, homlokom halvány ráncok jelennek meg, majd végül letekintek a felém nyújtott kézre. Mintha csak szemügyre venném, hogy mit is akar ezzel, de sajnos jól tudom. Nagy szerencse, hogy a telefon a kezemben van, így ugyanis kényelmes mozdulattal visszasüllyesztem végül a zsebembe... és ott is hagyom a kezem. Ennyit a kézfogásról. Nem ismerem a fickót és már így is jobban el van telve magától, mint amennyire egészséges lenne, szóval én inkább csak nem biztatom.
- Richard Perkins, személyesen... - Ismétlem el halkan, valami olyan halvány mosollyal, ami ugyanolyan könnyen elmenne valamiféle undorodó gesztusnak is. - És mit szeretne? Gondolom, hogy nem csak idejönni köszönni, mert az már megtörtént és még mindig itt van. - Nincs a hangomban nyoma sem flegmaságnak, igazából az egész mondandóm színtelen, olyan fakón tárgyilagos, hogy az alapján nehéz lenne megmondani rólam, hogy mit is gondolok a férfiről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Richard Perkins
Richard Perkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 21
◮ join date : 2013. Oct. 20.

Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 11:41 am

- Jóól van, ne szívja mellre! – emelem fel a kezem, mintegy mentegetőzve, hogy ugyan, nem haragszom, és inkább térek a lényegre.

- Tuuudddtam ám, hogy maga jó fickó és tudja mi dörgés! – vigyorgok veszettül felé mutogatva de egy percig se érdekel a burkolt célzás, elérem amit akarok különben ne legyen a nevem Richard Perkins. Nem az…

-  Tudja.. – hajolok véletlenül közelebb, csak hogy a környezetet kizárjam a csevegés kényelmetlen viszontagságai alól… Márminthogy neki! – Szóval azt csiripelik bizonyos daloshangú madárkák hogy magának van ami nekem kell, és nekem az van ami magának fog rendkívül jövedelmező üzletet hozni! – vigyorgom megint, nem annyira kirívóan, ugyanis isten ments hogy a szaftos kis üzletet már most azonnal bukjam csak mert egyesek szerint nem tudom tartani a pofám. Így van! De a nagyobb jó mindig megkíván bizonyos… na jó, nevezzük egyszerűen engedményeknek amit csak nagyon kevesen, név szerint a pénzemberek kapnak meg tőlem, csak mert…  Miiiind.. hozunk .. ááldozatokat…!  És a sörösüveg a seggemben még nem a vége…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 3:53 pm

Csak alig láthatóan feljebb vonom a szemöldökeimet a kijelentése hallatán. Nem szívtam én mellre semmit, persze erről nem fogom szóban is megerősíteni. Inkább türelmesen kivárom, míg végre mond valamit arról, amiért tényleg idejött hozzám. Nem rajongok a felesleges rizsáért, de szerencséjére borzasztó türelmes tudok lenni, ha nem bosszantanak fel. Attól pedig egyelőre még elég messze vagyunk.
Tekintetemből, viszont továbbra is leszűrhető, hogy egyelőre a dicsérettel sem sikerült elég mélyre nyalnia. Csak unottan vándorol át a tekintetem a felém mutogató kezére. Aztán visszaemelem rá a tekintetemet végül, amikor ismét új gondolatmenetbe kezd. Miért is kéne megszólalnom, szemmel láthatólag nagy lelkesedéssel terelget engem a saját parttalan gondolatmenetén.
A poharamért nyúlok és amíg folytatja, kortyolok egyet, attól is teljesen függetlenül, hogy közelebb hajol vagy sem. Én ráérek, nem sietek sehova, szemmel láthatóan a mozdulataim sem kapkodóak. Nyilván ez a mitugrász még feszélyezni sem nagyon tud, az általában én vagyok, aki mellett kényelmetlenül szokták érezni magukat.
Miután befejezi a mondandóját, kicsit kérdőn vonom fel a szemöldökeimet, szavak nélkül kérdezem meg, hogy vége-e a monológnak. Mondjuk nem sok időt hagyok neki reagálni, csak amíg leteszem a poharamat vissza a pultra, majd én magam is néhány centivel közelebb hajolok Richardhoz. Csak ha már így bizalmaskodunk, akkor kicsit én is belemegyek a játékába.
- Fogalmam sincs, maga miben utazik, de ha így próbálja eladni nekem, akkor talán nem ártana egy kicsit konkrétabban fogalmaznia. - Higgadt megfontoltsággal mondom, kellőképp halkan is, hiszen a közelség miatt nincs szükség arra, hogy ennél hangosabban beszéljek. Sötétkék tekintetem pedig rezzenéstelen állapodik meg az övéin. Egyenes ember vagyok, szeretek azok szemébe nézni, akikkel beszélek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Richard Perkins
Richard Perkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 21
◮ join date : 2013. Oct. 20.

Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 4:49 pm

- Ooookéééé...  - bólintok akkorát hogy kis híján leesik a fejem, de igaza van. Ne szarozzunk, térjünk azonnal a lényegre!

- Szóval azt csiripelik azok a bizonyos nagypofájúak hogy maga és a drágalátos testvére nagyon is tudják mitől döglik a légy. Elárulok egy titkot.. ÉN IS TUDOM!  - vigyorgok mellé, de ne keverjünk el - Ha nem tévednek a hírforrásaim és ugyan miért is tennék, maga nincs híján lányokban. Én meg nem vagyok híján tehetségben, elég sok mindenben de főként a filmrendezés terén. Miért ne dolgozzunk össze mi ketten!?!  - vigyor a lehengerlő ötletre, biztosan benne hogy neki is rálátása nyílt a remekbe szabott üzletre és a következő pillanatban kétkézzel nyújtja át nekem azt a pár.. ágról szakadt kis milliót.

- De nem fogok hazudniiii..  - mélyül a hangom színészien, a vállát is csak úgy lazán csapkodva meg - kell némi pénz is, hiszen tudja hogy van ez.. felszereléések.. reflektorok... A helyszínnel nem lesz gond, ismerek pár jó helyet, a vevőkör úgyis csípi a különlegességet, hát adjuk meg nekik ami jár! - csapok a pultra két kézzel mintegy hangot adva az eltökéltségnek, mert NANÁHOGY eltökélt vagyok, és energiával telve ha a munka kerül terítékre. A kérdés hogy mikor kezdjük a munkálatokat!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 6:19 pm

A heves bólintásra azért visszaegyenesedek, sőt, talán valamelyest hátrébb is húzom a fejem. Nem vagyok nagy emberismerő, de azt már most le tudom szűrni, hogy a fószerrel nem éppen egy fordulatszámon működünk. Nem tartom kizártnak, hogy szívott valamit, de eddigi tapasztalataim alapján néhány ember csak magától ilyen... tenyérbemászóan színpadias. Kicsit olyan érzés, mintha valami gyomorforgatóan giccses valamit tolnának az orrom elé és azt most így telibe letüdőzném... Mindenesetre higgadtan figyelek, nem szokásom belevágni az emberek szavába.
Amikor elvigyorodik, én ugyanolyan fapofával figyelem őt, én kevésbé tartom humorosnak ahogy csűri-csavarja a szavakat, de végül is ez egyéni megítélés kérdése ugyebár.
Amikor elhangzik a költői kérdése, miszerint miért ne dolgozzunk össze, egy kicsit elnyitom a számat, igazából meg is fogalmazódik bennem a válasz, de végül inkább csak egy lélegzetvételre használom a lehetőséget egy némileg talán türelmetlennek tűnő sóhaj keretében. Ha lyukat akar beszélni a hasamba, akkor elég rossz emberrel kezdett. Én lőni szoktam azokat a lyukakat és eddig az én módszerem minden alkalommal hatásosnak bizonyult.
Erre megpaskolja a vállam. Szigorú tekintettel fordítom oldalra a fejem, hogy vessek egy pillantást a mocskos mancsára, majd visszasandítva rá, csak aprón megcsóválom a fejem. Továbbra is hagyom kibontakozni, de jobb lenne, ha közben a kezeit a saját aurájában tartaná. Amikor pedig a mondandója végére ér, szinte azonnal nyitom szóra a számat ismét és ezúttal tényleg meg is szólalok.
- Richard... remélem nem probléma, ha Richardnak szólítom. - Halvány mosoly jelenik meg a szám szegletében, az a fajta, amire nem szokás nemet mondani, mert benne van annak az ígérete, hogy egy koktélos kanállal fogom kibelezni.
- Ön meg akar győzni engem arról, hogy pénzzel és... um... humán erőforrással is járuljak hozzá a filmjéhez, ha jól értem. Honnan tudjam, hogy nem csak valami csöves, aki pénzt akar kicsikarni tőlem? - Kicsit még a homlokomat is összeráncolom a végére, nem vagyok biztos benne, hogy érti a probléma lényegét, de tartom magam ahhoz, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Richard Perkins
Richard Perkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 21
◮ join date : 2013. Oct. 20.

Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 7:31 pm

- Hííívjon akárminek! Aminek csak akar! Maga van forban.. - adom át egy intéssel a terepet, mivel úgy tűnik az ő szónoklata következik én meg áhított szemekkel várom minden egyes pillanatát. Milllllióóóók.. Mond szépen: Milllióóók.. – ismétlem újra és újra a fejemben, de valahogy.. mégsem akar az jönni amire számítok. Vagyis..! Mondjuk hogy nem egészen az.

- Iiiigaz, persze, nyugodtan hihetné azt hogy csak egy farok vagyok, kinn az utcáról aki bejött és látta hogy.. mondja csak meg: miiiicsoda öltöny.. -  dőlök hátrébb hogy kézzel  is megfelelően végigintsem  - drága darab, biztos pénzes a tag, ugyan szabadítsuk meg néhány zöldhasútól.. De nem! Énnn.. nem ezért vagyok itt! – emelem ki nyomatékosítva nem is kis hangerővel lecsapva elé a pulton – Látta már aaa.. Dagadt Dudák Délen-t??? Vaaagy aaaz.. Oltári Farkak Barlangjáraton.. Vagy talán a Három Piperkőc Punci esete a Fartúróval-t?? – csak nézek rá, lassan kérdező szemekkel – Nem számít! – vágom is aztán rá hirtelen – A 2013-as Aranyfallosz díjat én nyertem! Kis híján.. – rágom el a végét -  De MAJDNEM! Ha az az utolsó kis szarrágó Kovalowski nem ugrik be azzal az új ötlettel, az tuti én vittem volna! – magyarázom ezt jórészt már csak az orrom alatt, de megint elkevertem. – Szóval a nagy áttörést.. a MAGA kezei között érem el! A maga neve alatt, és a maga nagyrabecsült családneve fog virítani a produceri széken. – állok át már magasabb hangerőre – Tudja hogy viszik majd a szajrét?? Tízesével! Mit tízesével!?? EZRESÉVEL! Minden dagadt.. nyálcsorgató faszfej csak ül majd a gép előtt és már a gondolatra is áll a cövek, hogy ezt az Aranybullát forgathatja a kezeiben! Én mondom magának ez aranybánya! A-RANY-BÁ-NYA! – nyomatékosítok a részleten, azon a részleten ami jobban cseng mint bármi ebben a tetves életben, pláne meghozza a régen áhított megváltást. Csak add elő a lóvét és úgy legyen!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 7:32 pm

A jóváhagyására nem is különösebben van szükségem, hiszen már megtörtént a nevén nevezés. Persze így mindenki lelki nyugalma megvan, szóval nem is szólok, mint ahogy a folytatást is csak többnyire figyelmesen hallgatom. Nem szoktam nagyon televíziót nézni, de Aleket időnként szoktam látni, hogy rajzfilmeket néz. Na, azokra az idióta rajzfilmfigurákra emlékeztet ez a fazon. A felismerés némi elégedettséggel tölt el, bár nem teszi szórakoztatóbbá az előadását.
Amikor végigmutat rajtam a zakómat illetően, megint kénytelen vagyok, alig láthatóan, de hátrébb húzódni. Nem igazán vagyok oda érte, ha engedély nélkül vannak emberek az aurámban. A pornófilmek sorolásánál pedig szép apránként húzódik fel a szemöldököm, mindig egy kicsivel feljebb. Mégis honnan kellene engem ezeket ismernem, azt nem tudom, de legyen, legalább valami támpont a fószerrel kapcsolatban.
Amikor a végére ér, kissé megdörgölöm az orrnyergemet, mutató-, és hüvelykujjam közé csippentve. Komolyan mondom, meg fog fájdulni tőle a fejem, ha ez a beszélgetés sokáig tart.
- Szóval... Ha rákeresek interneten a nevére, akkor rá fogok találni erre a csodálatos filmes karrierjére? - Kérdezem feltekintve ismét a másik arcába. Igazából ez a kisebb gond, ha nagyon akarnám most is meg tudnám nézni a telefonomon. Az hogy nem teszem, épp azt jelenti, hogy nem érzem magam eléggé érdekeltnek.
- Egyébként a pornóbizniszben már jóideje nincs akkora pénz, mint régen. Mindent le lehet tölteni, elég ha egy ember megveszi, onnantól az egész világnak megvan. Hisz látja, maga is milyen jól megszedte magát, hogy tőlem kell kuncsorognia ilyen lenyűgöző filmes háttérrel. - Én szöges ellentétben vele, szinte már lassan és borzasztó megfontoltan beszélek. És persze sem annyira csapongó vagyok, sem annyira nem viszek túlzásba... semmit. A hangsúlyozást sem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Richard Perkins
Richard Perkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 21
◮ join date : 2013. Oct. 20.

Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitimeSzer. Júl. 09, 2014 12:32 am

- Naná! - vágom rá olyan hirtelen hogy még én is meglepődöm - És még sokkal többre is, ez csak ízelítő, komolyan mondom.. NÉZZE MEG! Nézzen bele.. mi minden szenzáció kavarog a fejemben és gondolja csak el, mi mindent hozhatnánk ki MÉG belőle! Mi ketten! Együtt..! - bökök rá a mellkasára előttem, csak hogy tisztában legyen vele, övé a haveri státusz, pláne ha kicsengeti nekem a szükséges kis összeget, még  a talpát is tisztára nyalom érte, sose voltam finnyás...

- Neeem úgy van az, Mister.. - torpanok meg - Mister Madsen! Ma már más időket élünk, online dolgozunk, nem lemezre! Csakis egyszer nézhető, vagy fogyasztható jelleggel, csak néhány dollár! Még a hülyének is megérik a részletek, hisz a pornó és a temetés..  az mindig megy! - vigyorgom a képét telibe és egy percig se feszélyez az ellenkező viselkedése, soha nem adom fel. Én semmit se adok fel! – Itt híres lehet! Komolyan.. HÍRES! – emelem ki egy újabb hangsúllyal megküldve – Isssteníteni fogják a Madsen nevet! Bízza csak ide! – vágom már másodszor mellkason, hacsak nem kapja el útközben a kezemet vagy töri le. Volt már erre is példa, de ne legyen Richard Perkins a nevem, ha nem megyek el akár a végsőkig is ha kell! Különben hogy az istenbe lenne meg mindaz aminek meg kell lennie??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Richard & Nikolaj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nikolaj   Richard & Nikolaj Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Richard & Nikolaj

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nikolaj Madsen
» Aleksander & Nikolaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-