KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carlise Greenberg  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carlise Greenberg  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carlise Greenberg  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carlise Greenberg  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carlise Greenberg  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carlise Greenberg  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carlise Greenberg  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carlise Greenberg  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carlise Greenberg  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carlise Greenberg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Carlise Greenberg  Empty
TémanyitásTárgy: Carlise Greenberg    Carlise Greenberg  Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 5:07 pm

Carlise Roselee Greenberg
Dublin (Írország), 1983. május 9.
31
Író
Civilians
Isla Fisher

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
'' szenvedélyes
'' kreatív
'' nyitott
'' társasági pillangó
'' energikus

◆ negatív tulajdonságok:
'' kissé befolyásolható
'' gyakran szétszort
'' szkeptikus
'' néha kiszámíthatatlan
'' kritikus

◆ egyebek: Babonás. Mivel félig ír származású, hisz mindenben a lóherétől kezdve a szivárvány túloldalán álldogáló koboldig. Van egy patkó alakú medálja, amit minden fontos eseményen visel. Még a kaszinóban is, nehogy elvesszen a szerencséje.


Történet vagy szerepes példa
Régen azt gondoltam, rossz csak azokkal történhet, akik megbocsájthatatlan bűnöket követnek el. Ezt naivan elhittem, végül kiábrándultam. Még ha, nem is a megfelelő módon.
Szokványos napnak indult. Bár, ha jobban belegondolok, Las Vegas-ban nincsenek szokványos napok. De lépjünk túl ezen és merüljünk el a szomorú visszaemlékezésembe.

- másfél évvel ezelőtt -

- Kér esetleg egy csésze kávét Mrs. Greenberg? - kopogtattak a félig nyitott ajtómon. A vállam felett sem kellett átpillantanom, hogy tudja, Rosa a házvezetőnőnk "zavarta" meg amúgy is zavaros gondolataimat. A gép előtt ültem és próbáltam volna összedobni egy újabb olyan fejezetet, ami megfelelt volna nem csak a kiadónak, de nekem is egyaránt. A probléma: nem jött az ihlet. Egész reggel szellemként bolyongtam a házban, fáj a fejem és ott volt az a furcsa érzés amikor tudod, hogy valami rossz fog történni, de csak az öregedés jeleninek tudod be.
- Köszönöm, elfogadnék egyet. Tudja, hogy kell intravénásan beadni? - mosolyogtam rá fáradtan.
- Nem asszonyom, de ez esetben több csészével hozok. - és már el is tűnt.
Két perc múlva, na jó, talán tíz perc múlva vissza is tért ígéretéhez híven. Asztalomon immár közel fél liter koffein gőzölgött, szinte ezzel felébresztve engem a fizikai sápatságomból.
Ezzel megnöveltem agyam kapacitását is, tunningoltam kicsit az öltet táramat, aztán csak azt vettem észre, hogy ujjaim tökéletes koreográfiás nyomnak le a klaviatúrán. Szinte szárnyalt a képzeletem. Főhősöm nyerőszériában volt kedvenc kaszinójában és már majdnem mindent vitt, egy kicsi kellett volna, amikor beütött a baj. Nem, nem a sztoriában.Az enyémben.
(Innen érdemesebb figyelni, ha eddig nem tetted volna.)
A telefonon életem szerelmének a képe virított (nem, nem egy Gucci táska volt az), így vidám hangon válaszoltam a hívásra. De Max hangja minden volt, csak nem boldog. Egyből azzal kezdte, hogy ne pánikoljak.
Őszintén, ha valaki ezzel próbál nyugtatgatni inkább fel se hívjon.
- Max, mi történt?! - kissé hisztérikus lehettem, hisz Rosa mosogatókesztyűben rohant az irodámhoz, hogy mi történt. Milyen véletlen egybe esés, hogy ugyan ezt kérdeztem.
- Zoe és Wade balesetet szenvedtek. - mondta kissé higgadtabban, mint a beszélgetés elején. Pislogtam, akár az aranyhal az akvárimban. Van az a pillanat, amikor ezerszer is elmondhatják, a füledbe üvölthetik a tényeket, még sem jut el a feldolgozóközpontba, hogy értelmezésre kerüljön.
- Meghaltak Lis, a mentősök nem tudták megmenteni őket. A rendőrök is azt mondtak, hogy egy ittas sofőr az ő sávjukban hajtott és ... - Max hangja elveszett a vonal másik végén.
Összeomlottam. Nem tudtam tovább hallgatni a részleteket. Egyszerűen csak az prögött a fejemben, hogy miért pont ők? A legjámborabb emberek, akiket valaha a legjobb barátaimnak szólíthattam. Mindenük megvolt, ami egy átlagos családnak kellett, nem kereskedtek droggal, vagy árultak tippeket.
Aztán villámként hasított át a gontolataimon:
- Lemon-nak nincs semmi baja? - szakítottam félbe.
- Ő nem volt a kocsiban. - Max válasza szinte tonnányi köveket hullajtott le a szívemről. Még jobban magamba roskadtam volna, ha tudom, Lemon is megsérült volna a balesetben.
Két nappal később a gyámhivatalban voltunk. Zoe és Wade, külön kiemelték a végrendeletükben, ha bármi történne velük, én és Max neveljük fel Lemon-t.
Mai napig azon gondolkozom, mit tettek ők, hogy így végezték. Eltelt másfél év és továbbra se haladt senki nem az ügyben. A hasukra csaptak és adtak tíz évet a fickónak, mondván ez van, bárkivel megeshet.
De én nem adom fel, ha kell magánnyomozót fogadok, hogy elbeszélgessek azzal a drága férfival, aki véget vetett a legjobb barátaim életének. Nem csak magamért, de Lemon-ért is.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Carlise Greenberg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» dr. max greenberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-