KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Candy Star Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Candy Star Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Candy Star Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Candy Star Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Candy Star Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Candy Star Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Candy Star Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Candy Star Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Candy Star Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Candy Star

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Candy Star Empty
TémanyitásTárgy: Candy Star   Candy Star Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 11:09 pm

Candy Star
Las Vegas, 1990.05.08.
24
Prostituált
Prostitutes
Jeffree Star

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: őszinte, ragaszkodó, lelkes, rajongó, bújós

◆ negatív tulajdonságok: bizalmatlan, drogos, üres, sebzett, pénzéhes

◆ egyebek: az igazi nevem James Smith


Történet vagy szerepes példa
Mit is mondhatnék magamról. Elég rámnézni és máris mindenkinek megvan a véleménye. Egy biztos, senki nem megy el szó nélkül mellettem. Pink hajam van, de gyakran változtatom a színét, a kedvemtől függ, de semmiképpen nem a divattól. Átlagos hajszín kizárva, a rikító hajzuhatag jellemző rám. Testem számos tetoválás díszíti, már alig van szabad hely, de mindig újabb minták jutnak eszembe, amiket magamon akarok. Ruhákban is a különleges, kihívó darabokat keresem, csak ilyen van a ruhatáramban. A cipőkről meg ne is beszéljünk. Nekem van a legnagyobb magassarkú gyűjteményem, abban biztos vagyok. A szokatlan külső szintén nem átlagos belsőt takar. Sokan meg sem akarnak ismerni, a külső alapján ítélnek. Ha valaki mégis veszi a fáradságot, akkor egy kedves, nyitott, őszinte srácot ismerhet meg, aki a barátaiért és a családjáért mindenre képes. Még arra is, hogy a testét árulja azért, hogy pénzt szerezzen. Hozzászoktam ehhez a munkához, de össze is tört. Bizalmatlanná tett, üressé. Másra sem vágyom, mint megtalálni végre az igazit, abbahagyni ezt azt egészet és csendesen, a világtól elvonulva élni. Ha valaki megbánt, képes vagyok megbocsátani, de nem felejtek. Meg sem tudnám számolni hányan ejtettek már sebet rajtam, de eddig még felálltam. Amíg nem talál meg a szerelem, a munkámnak élek. Legalább gyűjtöm a pénzt addig is.
20 évvel ezelőtt születtem egy átlagos család második gyerekeként. Már egészen kicsi koromban feltűnt mindenkinek, hogy más vagyok. Persze akkor ennek még nem tulajdonítottak nagy jelentőséget. Előfordul, hogy egy fiú babázik, bár nem normális, de különösebben senki nem akadt fenn rajta. Az sem annyira vészes, amikor egy kissrác felpróbálja az anyja és a nővére magassarkúit. Ezt is elintézik annyival, hogy kíváncsi. Nálam viszont nem állt meg itt a dolog. Mindig is éreztem, hogy más vagyok. Minden szempontból. A lányokkal jöttem ki igazán, a lányos játékok, ruhák tetszettek. Később, ahogy nőttem, ez csak fokozódott. Sok időbe telt, amíg rájöttem, lány vagyok, de férfi testben. Mondanom sem kell, a családnak sok ideig tartott, amíg megemésztették. Talán még teljesen most sem, nem tudom. Ezekután nem meglepő, ha azt mondom, az első szerelmem pasi volt. Meg úgy minden kapcsolatom. Az igaz szerelem még nem talált meg, de a helyzetem nem is egyszerű. Kevés férfi van, akinek pont én jövök be. Egy menetre esetleg, arra sokaknak kellek, de állandóan? Olyan még nem nagyon volt. Nagyjából 18 voltam, amikor a család olyan nagy anyagi gondokkal küzdött, hogy nem tudtam mit tenni, nekem is dolgozni kellett. Mehettem volna pultosnak vagy gyárba munkásnak, de nekem olyan meló kellett, ami hamar és sok pénzt hoz. Extrém külsővel úgy gondoltam, talán kelendő is lennék. Igazam volt. Kurvának álltam. Nem is gondoltam volna, mennyi olyan ember mászkál köztünk, akiknek a vágyai eltérnek a normálistól. Jobbára férfiak a kuncsaftjaim. Rendes családapák, szép feleséggel, de az elégíti ki őket, ha én nyögök alattuk. Én pedig megteszem. Jó pénzért. Ez az egész hova vezet, nem tudom. Le akarok állni, de nem könnyű. Nem vetem meg a drogokat sem, kell valami, ami segít kibírni, hogy idegenek használják a testem. Kell valaki, aki kiment ebből.



based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Candy Star összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 28, 2014 12:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Candy Star

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-