KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Barlas ☆ Marlee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Barlas ☆ Marlee Empty
TémanyitásTárgy: Barlas ☆ Marlee   Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeSzer. Júl. 09, 2014 11:39 pm




Marlee && Barlas
You pay me for sex.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tegnap kaptam egy hívást egy új ügyféltől. Biztos hozzám lett közvetítve, pár perccel a hívás után kaptam is az sms-t a főnöktől, hogy már ellenőrizte a fickót, biztos kifizeti a munkámat. Mondtam már, hogy elítélem magam azért, mert prosti vagyok? De nem tehetek ellene semmit. Szükségem van erre a munkára, szükségem van a pénzre, ráadásul a szexet mégis szeretem. Épp ezért el is mentem ma a templomba még délelőtt. Szinte naponta járok oda. Annyira furcsán összetett személy vagyok. Mégis ki gondolná egy prostiról, hogy az vallásos? Őszintén szólva, én tuti, hogy nem... De ez is milyen, folyton csak magammal foglalkozok, milyen önző vagyok...
Mindig korán elkezdek készülni a találkozókra. Tökéletesítem a testem minden egyes részét, veszek egy illatos, forró fürdőt, perceket töltök a parfüm, még több időt a fehérnemű kiválasztásával. Végül egy fekete, csipkés darab mellett döntök, melynek a melltartó részén egy kisebb rózsaszín masni is helyet foglal. Imádom a harisnyatartókat, mert szerintem azok nagyon szexik tudnak leni, így abból is egy fekete darabot választok, természetesen fekete harisnyával. Hajamba hajvasalóval göndör hullámokat varázsolok, arcomra ízléses sminket festek. Egy férfi sem szereti a porcelánbabákat, és én is rühellem a túl sok sminket. Egy egyszerű vörös koktélruhát veszek fel, lábamra fekete tűsarkú cipőt húzok. Táskámba - ami természetesen egy fekete Chanel - bepakolom a szükséges dolgokat: mobil, óvszer, pénztárca, lakáskulcs.
Fogok egy taxit, és odaadom neki a kapott címet. Külsőre valószínűleg ügyvédnek, üzletasszonynak, vagy csak szimplán egy gazdag pasi feleségének vagy szeretőjének néznek az emberek az öltözékem miatt. Én pedig imádom ezt az egészet, a luxust és az emberek rám vetett tekintetét. A telefonban anno érdeklődtem, hogy pontosan merre is kell majd mennem az irodájához. Meg is találom az említett ajtót, kettőt kopogok, majd benyitok, és ha mégsem járnék jó helyen, akkor sem hozom magam cikis szituba, mert egy egyszerű kérdést teszek csak fel gyorsan.
- Remélem, hogy jó helyre jöttem, maga Barlas Kaba? Beszéltünk telefonon - kérdezem egy kacér mosollyal az arcomon. Kérlek legyen ő, mert már attól paráztam, hogy egy perverz undorító fickóval fogok itt összefutni, de ez a pasi egyáltalán nem ronda, még szexinek is mondanám a borostával az arcán...


a hozzászólás Barlasnak készült, 447 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. egész tűrhető kezdő szerintem, a gifnek meg nem bírtam ellenállni, mert a pasi hasonlít a PB-dre im happy 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Barlas ☆ Marlee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlas ☆ Marlee   Barlas ☆ Marlee Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 6:17 pm

Most nincsen semmi érdekes meló, sőt Carminnak szól, hogy pár napig ne jöjjön be dolgozni. Nem érdekli, hogy mit csinál, csak ne zavarja. Következő lépése, hogy felhív egy hirdetésben egy luxusprosti számát, akivel leegyeztet egy időpontot. A főnöke biztosan tudja, hogy Barlas magánnyomozó, de emellett mindig jól megfizetik. S neki ne lenne pénze, hogy kicsit kényeztethesse magát? Nem marad el a készüléssel, mert az irodáját kéjlakká varázsolja, ami annyiból áll, hogy elrakja a sok aktát, ami nem kell. Az irodája egyben a lakása, mert egy szép nagy házban lakik. Mondhatni egy nyugodt munkakörnyezetben fogadhatja a vendégeit. De térjünk vissza az öltözködésére! Felülre egy fehér rövid ujjú inget vesz fel, míg alulra egy pisztolymintás boxert. Alul egy márkás szürke nadrág. Lábán jelenleg nincs zokni, mert a helység makulátlanul ragyog. A borostáját megigazítja, hogy férfias kisugárzását erősítse. Így várja a lányt, aki szerinte pár évvel fiatalabb nála, emellett nagyon reméli, hogy jól ki fog jönni a nővel. Ránéz az órájára, mikor hivatalos kopogást hall, majd benyit valaki hozzá. Mikor meglátja a csinos szépséget, akiről nem mondható el, hogy a testéből élne. Mikor megszólal, akkor kicsit más a hangja, de neki tökéletesen megfelel. A kérdésre nem válaszol, csak kisiet az ajtón, majd egy perc múlva visszatér. Külső ajtót kulccsal bezárta, így senki sem zavarhatja meg őket. Odaáll a másik elé, aki egy, vagy egy és fél fejjel kisebb nála. Egy kellemes karolás után magához vonja, hogy egy csókkal válaszoljon a kérdésére.
- Igen, én vagyok Barlas Kaba – jelenti ki a tőle megszokott hűvös beszéddel. Teljesen összesimulnak végül, így a lány érezheti az ing alatt a kellemes izmokat, amit nemsokára biztosan szemügyre vehet. Nem fogja elhinni, hogy mennyire vonzó férfival hozta őt össze a sors. Odalenn érezheti, hogy kissé már be van indulva.
- Csinos vagy Bögyöském – mondja elismerően, miközben az érdekes szürke szemeivel végigméri a ruhába bújtatott teremtményt. Fogalma sincs, hogy hogyan kellene kezdeni az egészet. A szobában néz körül, mikor a behűtött finom bort megpillantja. Nyomozói megérzését használva teszi fel a kérdést.
- Megkínálhatlak borral? – engedi el acélos karjai közül, és indul meg a bor irányába. A két poharat megfordítja, aztán szakszerűen tölt maguknak. Visszasétál Marlee-hoz, miközben átnyújtja az ő poharát.
- Nyugodtan leülhetsz, nem kaplak be – magyarázza mosolyogva, amitől a kemény vonásai lágyulnak és egy kedvesebb férfit mutat meg. Több leülhetési lehetőség van: az első az asztal, második egy nagy kényelmes fotel az asztalánál, és utoljára pedig a kanapéágy, ami jelenleg kanapé módban van beállítva.
- Van gumim, ha esetleg neked nincs. Bár bevallom utálom azokat a vackokat, mert sokat pepecsel vele az ember. – ejti ki a szavakat minden habozás nélkül. Odasétál az íróasztalához, aztán előveszi a pénzt, ami jóval több, mint egy alkalom. Mellé pedig a tíz darab óvszert. Dolga végeztével ráül az asztalára.
- Az estére! A szórakozásra! – jelenti be, majd e rövid toast mondás után lassan megissza a borát. Elteszi biztos helyre a poharat, miközben a nadrágján lehet látni a méretes férfiassága körvonalait. Inkább vastag, mint hosszú. Egyelőre nincs teljesen harckészültségben. Két szeme a nő dekoltázsával beszélget.
Vissza az elejére Go down
 

Barlas ☆ Marlee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-