KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
nova joye Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
nova joye Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
nova joye Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
nova joye Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
nova joye Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
nova joye Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
nova joye Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
nova joye Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
nova joye Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 nova joye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


nova joye Empty
TémanyitásTárgy: nova joye   nova joye Icon_minitimeSzer. Júl. 16, 2014 12:28 pm

nova albert joye
Tucson, Arizona, 10. 10. '86
32
mikor mi
civil
brandon flowers

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Ha pozitív tulajdonságnak lehet venni, hogy humorral leplezem, hogy néha mekkora elbaszott egy valaki tudok lenni, akkor azt hiszem, megtaláltam az ebbe a kategóriába tartozó egyetlen tulajdonságomat. Mindent viccnek veszek, mindent viccként adok, mondhatni elég jól megy nekem, hogy ne vegyem komolyan a dolgokat. Ez persze nem feltétlenül pozitív, nem? Na jó. Nézzük más szemszögből: adok aprót a csöveseknek. Megsimogatom a kóbor macskákat. Nem erőszakolok gyerekeket. És eddig kibírtam, hogy ne öljek meg senkit. Ez összességében elég pozitív, nem?

◆ negatív tulajdonságok: Nem vagyok kitartó, nem vagyok tiszteletteljes, kifejezetten kedves, udvarias, vagy épp egészséges sem. Viszont vagyok akkora hazudozó, hogy mindezeknek az ellenkezőjéről bármikor meggyőzzelek.

◆ egyebek: Két évig ültem Arizona-ban egy állami börtönben.


Történet vagy szerepes példa
Minden nő kurva, és gyűrűt már csak madarak kapnak.
Mondjuk madárnak néztem.
Meg dobtam neki egy százdollárost az ágyra, mielőtt kiviharzott.
"Vegyél magadnak valami szépet. Viszlát."
Mondtam
Még meleg a paplan. Van pár hajszál a párnán. Talán ki kéne mossam az ágyneműt.
Nem fáj. Nem akarom, hogy fájjon.
Kikönyökölök az ablakon. Jó, jó, oké, most már felkelhet a nap. Maradjon a tegnapban minden, de tényleg minden, amit valaha mondtál, reméltem, akartam, amivel áltattam magam. Kéne egy mókuskerék, amibe beleszakadhatok. Kéne bármi. Akármi. Csak hogy egy kicsivel értelmesebbnek tűnjön az élet.


Én vagyok Kennedy fejében a golyó. Az LSD az MK ultrában. A seb a valaki más szájpadlásán, amit te a nyelveddel piszkálsz. Egy kiló, amit leadnál. Egy fekete billentyű a zongorán, amit sose nyomsz le, meg amúgy is hamis. Szar, amibe belelépsz. Egy dollár, amit még elveszthetsz. Egy zeneautomata, tele régi, műanyag slágerekkel. A nyolcvanas évek. Egy zsebkendő, meg mindaz, amit apád tizenhat évesen belekent. Lehetnék az, mint bárki más. A te életed, a te választásod. A te piszkos, piszkos kis választásod.


Csak beszél és beszél. Réges-régen belefáradtam már minden hangba, ami kijön a torkán, ahogy kötőszavak előtt és után megnézi az I-Phone-ját, majd a hajába túr és még egy soha nem látott ismerős szexuális életét elmeséli ugyanolyan szükségtelen részletezéssel, mint az előző hatvankilencet. Rágyújtok. A széken hátradőlök. A combomat simogatja. Lehunyom a szemem. Gyűlölöm őt is, a világot is. Legkevesebb kedvem van ma este a vele való szexhez, vagy a cigihez, amit szívok, vagy a piához, amit magamba töltök.
Vicces, de minél többször mondasz ki egy szavat, annál kevesebb értelme marad.
Szórakozás.
Ez most szórakozásnak látszik? Nem is tudom. Egy jó ital, a dohány alapvetően annak szerves részeként van számon tartva. Bár ez elég gennyesen hangzik. De ez a nő. Nem rossz. Úgy értem, nézz rá, nem nagy szám, de már jobb annál, mint amit remélhetnék. Jó kis nő. Talán egy kicsit kurvás. Talán tegnap este még csakugyan az utcasarkon állt. Esze az nem sok van, már ránézésre se, untat is. Talán csak nézni jó. Dugni a fenéért sem akarnám.
Megkérdezi, milyen néven vagyok fenn Facebook-on, mert két levegő vétel között bejelölne. Azt felelem, nem vagyok fenn, ami hellyel-közzel igaz is. Meghökkenve néz rám, mintha csak magyarázatra várna. Én a témát ennyiben hagyom. Tíz percig még dumálunk a semmiről. Ő ahol tud, taperol, én csak még egy italt rendelek. Nem történik semmi. Újabb tíz perc, és kimegy vécére. Hét perc múlva arra jutok, hogy soha a francba nem is látom többet. Húsz perc múlva otthon eldőlök az ágyamon. Bámulom a plafont. Azon agyalok, miben lenne más az életem akkor, ha halott lennék. Persze lehet, nem zárom ki, hogy már évekkel ezelőtt megöltek - nem a testet, a lelket. Már valahol máshol lakom. Valahogy máshogy. Csak a tisztelet köröket futom. Vagy nem is tudom. Valami ehhez hasonló hülyeség. Mindegy. Kurva mindegy. Rágyújtok. Mire a cigi elég, el is alszom.


based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

nova joye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Demian & Joye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-