KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Verda és az éjszaka Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Verda és az éjszaka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Verda és az éjszaka Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Verda és az éjszaka Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Verda és az éjszaka Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Verda és az éjszaka Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Verda és az éjszaka Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Verda és az éjszaka Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Verda és az éjszaka Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Verda és az éjszaka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Verda és az éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Verda és az éjszaka   Verda és az éjszaka Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 6:51 pm

Az Opel Insigniájával lassan halad a városban, majd megáll a megadott megbeszélt helyen. Kiszáll az autójából, majd becsukja az ajtót. Kocsija elejéhez sétál, majd finoman ráül a motorháztetőre. Ránéz az órára, hogy megnézze a pontos időt. Megnyugszik, mert nem késett el a találkozóról, amit egy nővel beszélt le. Lehunyja mindkét szemét, és kifújja a levegőt. Legszívesebben a motorháztetőn elaludna, de jelenleg egy kellemes kikapcsolódásra vágyik, amit csak a gyengébbik nem tud megadni neki. Két perc múlva kipattan mindkét szeme és körbenéz. Jobb oldalt található egy zöldellő park, ami tele van bokrokkal, fákkal és finom fűvel. Egyik ötlete ez, de a másik az, hogy városon kívülre kocsikáznak, ahol még csendesebb a környék és, ahol egy árva lélek sem zavarhatja meg őket. Utóbbit tartja valószínűnek, hogy megvalósul, de előtte le kell egyeztetni a célszeméllyel. Tíz perc várakozás után megpillantja a nőt, ezért odasétál hozzá, majd megszólítja.
-Hello. Látom megérkezett egy igazi szépség – hallatja a hangját, miközben lágyan elkapja a kezét, hogy lovagiasan megcsókolja azt. Meri remélni magában, hogy kellőképpen hat a másikra. Egy fehér rövid ujjú inget visel, a felső három gomb nincs begombolva, így némileg lehet látni a férfias testéből. Odalenn egy farmernadrágot visel és alatta egy fehér boxer. Lábán egy szandál. Ritkán öltözik ilyen öltözetbe, azonban a mai nap ehhez van kedve.
- Itt van az én autóm. – mutat rá az autójára, ami nagyon jól mutat. Illik Kenhez tökéletesen ez az impozáns verda. Marlee kezét nem elengedve vezeti őt oda, aztán mutatja, hogy nyugodtan üljön rá a motorháztetőre. Követi a példáját, miközben tovább vezeti a csevegésüket. Elsősorban szeretné megismerni a másikat, ezért bemutatkozik a teljes nevén.
- Ken Hawktail a nevem, és sofőr vagyok. Szeretek vezetni, zenét hallgatni és néha száguldozni. Ezzel az autóval pedig lehet. – neveti el magát, miközben egy kis hatásszünetet hagy. A szép szemeivel belenéz a másikéba. Egy darabig nem veszi le a szemét a másikról, csak nagy nehezen. Gyönyörű teremtéssel sodorta őt össze a sors.
- Szeretnél kocsikázni, avagy sétálni szeretnél a parkban?


A hozzászólást Ken Hawktail összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 25, 2014 12:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Verda és az éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verda és az éjszaka   Verda és az éjszaka Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 9:27 pm




Marlee && Ken
Car and night.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ma lesz egy újabb kuncsaftom. A telefonban lebeszéltünk egy találkahelyszínt, amiből arra következtetek, hogy nem nálam fogjuk eltölteni az estét. Engem persze ez nem zavar, luxus prostituáltként már több extrém helyszínen is kellett szexelnem az ügyfelekkel, de nem bántam meg, hiszen az emlékeim és a tapasztalataim - amit igazából gőzöm sincs, hova tudnék még fejleszteni - csak gyarapodtak.
A ruháim nagy része piros, fekete vagy fehér, nemhiába, hiszen imádom ezeket a színeket. Most egy egyszerű csipkés vajszínű fehérneműt választok, ami igazából nem takar sokat sem felül, sem pedig alul, de ez a lényeg. Felülre egy testhez simuló, egyszerű vörös koktélruhát veszek fel, aminek dekoltázsa és hossza nem túl kihívó, de egyáltalán nem is apácás. Ez az én stílusom, hagyom, hogy lássanak valamit belőlem már előre, de a legjobb részeket inkább a végére hagyom. Egyszerű fekete tűsarkú cipőt és szintén fekete táskát választok a ruhához. Utóbbiba belepakolom a szükséges dolgokat: pénzt, mobilt, óvszert, és még egy síkosító is belekerül a tatyóba, hiszen sosem lehet tudni, hogy az aktuális ügyfélnek éppen mihez lesz kedve.
Pontosan érkezem, mint mindig, és mikor a férfi kézcsókkal üdvözöl, egyből levesz a lábamról. Miért ilyen könnyű ez nálam? Talán azért, mert az utóbbi napokban egyik ügyfelemről sem állíthatom, hogy igazi gentleman volt... Ő azonban ha jól látom, még udvarias is, és a külseje ellen sincs kifogásom.
- Ó, milyen gentleman itt valaki -
mondom széles mosollyal s közelebb húzódom hozzá, miközben tekintetemmel végig a szemébe nézek. Az említett jármű felé pillantok, és ahogy azt mutatja, ráülök a motorháztetőre. Bal lábamat a másikon keresztbe teszem, így a ruhám még többet enged mutatni a combomból, közben érdeklődve hallgatom Kent.
- Akkor gondolom most én jövök -
mutatok kissé túljátszadozva magamra. - Szóval, az én teljes nevem Marlee Tames, a munkám tudod. Ömm... Szeretem a kultúrát, a focit, és én is imádok zenét hallgatni, miközben hangosan énekelek a szerintem pocsék hangommal - mutatkozok be a lehető legelőnyösebben. Már megtanultam, hogy nem árulunk el magunkról túl sokat az ügyfeleknek, legalábbis a múltról és a többi kuncsaftról meg főleg.
- Mit szólnál, ha elmennénk valahova a városon kívülre, nagyon szép arrafelé a táj, főleg naplementekor, az pedig nemsokára itt van -
válaszolom, s közben kezemmel lágyan megsimogatom a combját. Ez akár reflex is lehetne, ha nem lennék prostituált. Az előbbi mondatom is lehetne egy sima romantikus ötlet, ha eltekintenénk a munkámtól, de nem tekintünk el. Ken pontosan tudja, hogy mire céloztam, vagyis remélem, hogy vette a célzást.

a hozzászólás Kennek készült, 400 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. béna kezdő...  Verda és az éjszaka 2991255631 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Verda és az éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verda és az éjszaka   Verda és az éjszaka Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:48 pm

Végignéz a másik öltözetén, aminek nagy része piros. Egyáltalán nem zavarja a nő színválasztása, sőt egy ismeretlen okból kifolyólag előnyösnek találja jelen helyzetben. A szép szeme elismerően néz a Marlee-ra, először fenn aztán a másik leülése után megcsodálja azokat a varázslatos combokat. Van a nadrágja zsebében óvszer, mert mindenképpen el szeretné kerülni a bajt. Nem az a férfi, aki szeret problémákat okozni a környezetének. Mivel figyelmes, így feltűnik neki, hogy sikerül levenni a nőt a lábáról. Egy édes somolygással válaszol a másikéra, majd szerényen válaszol.
- Nem hinném, hogy az lennék. Csupán kedveskedni egy csodaszép nőnek – beleduruzsolja a fülébe, hogy kellemesen megborzongjon a hangszínétől. A belső hangja azt üzeni, hogy ez a szépség igazán értékelni fogja ezt a cselekedetet. Meghallgatja a másik bemutatkozását, aztán próbálja a mellette levőt focidrukkernek elképzelni. Mikor sikerül, akkor lágyan felsóhajt, majd megosztja vele az előbbi kalandozását.
- Most elképzeltelek focirajongónak, s be kell vallanom, hogy én is az vagyok. Szívesen néznék veled labdarúgást, már ha nincs ellenedre a társaságom. A hangoddal kapcsolatban nem faggatlak – jegyzi meg a végére, közben megérzi a simogatást a combján. Odafigyel a másik beszédére, miközben a fejével int egy határozott igent. Nemrég ültek le a motorháztetőre, így nem szeretné rögtön ugráltatni Marlee-t. Rajta van a tűsarkú cipő, amin megállni művészet. Közelebb húzódik hozzá, aztán lágyan átkarolja hátul, hogy a túloldalon, a derekán pihenjen meg.
- Akkor e szép bájos teremtményt megkérném, hogy jöjjön el velem kocsikázni a város szélére. Romantikus naplementét fog kapni. – meséli, miközben odahajol hozzá egy csókra. Puhán harap bele Marlee felső, aztán alsó ajkába. Egyik kezével a lány arcát fogja lágyan, míg a másik még mindig ott pihen a derekán. Elhúzza a kezét onnan, majd egy sóhaj után feláll. Megfordul, hogy segítőkészen felsegítse a másikat. Odavezeti az ajtóhoz, kinyitja előtte és segít a beszállásnál. Egy igazi úriember, kivéve azt a cselekedetet, mikor a beszállásnál megtapogatta a másik hátsóját. Kezdi érezni, hogy a nadrágjában levő dolog egyre elevenebbé válik. Becsukja az ajtót, s beszáll mellé. Automatikusan becsatolja a biztonsági övet, s nézi a másik megtette e. Ezután a műszerfalon beüti a kódot, s elindítja az autót. Kiválasztja a legszebb naplementés helyet, aztán ráhagyja magát a navigálásra.
- Lehet olyan kérésem, hogy énekelj nekem. Nekem még nő sosem tett ilyet. – megáll, mert piros a lámpa, így van alkalma ránézni a nőre. Biztatásképpen rákúszik a szép combjára a tenyere, majd varázslatosan végigsimít rajta úgy, hogy egyre beljebb halad. Egészen beér, azonban a zöld jelzésnél visszatér a sebességváltóhoz. Háromszor teszi ezt meg, miközben fél órás autózás után sikeresen kiérnek a városból és megérkeznek a naplemente leshelyre. Letérnek a útról, s egészen benn állnak meg, ahol senki sem zavarhatja meg őket. Kiszáll az autóból, s újból megmutatja lovagias oldalát. Mikor Marlee szintén kinn van, akkor gyengéden az acélos testéhez vonja. Odalenn a dorongja egy kisebb sátrat mutat.
- Kellemes naplementét – jelenti ki és szemével arra az irányba néz. Odahajol közel a másik ajkához, és rögtön kijelenti a helyzetet.
- Kívánlak, mert olyan érett gyümölcsnek látlak, amibe bele kell harapnom. – megsimogatja a popsiját, ami egyben jelzés arra, hogy elkezdhetnék a szexet. Ha nem lenne eléggé egyértelmű, hogy beleharap a nyakába, néha meg nyelvével becézi.


A hozzászólást Ken Hawktail összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 25, 2014 12:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Verda és az éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verda és az éjszaka   Verda és az éjszaka Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 10:38 pm




Marlee && Ken
Car and night.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ez a pasi érti, hogyan lehet levenni egy nőt a lábáról. Igaz, nálam ez nem szükséges, hiszen akkor is lefekszek vele, ha nem jön be annyira, mert ez a munkám. Mégis jó érzés, ha a kuncsaftom odafigyel rám, bókol, úgy tesz, mintha ez egy randi vagy nem is tudom micsoda lenne, aminek szex lesz a végkimenetele. Most is az, ahogy a fülembe suttog, még inkább arra késztet, hogy mielőbb elérjük a pontot, ahol használatba veszi a szolgáltatásaimat. Az utóbbi időben nem kívántam még férfit ennyire, mindegyiküktől csak a szexet és a pénzt kaptam meg. Na nem mintha az nem lett volna elég...
- Igazából én nagyon aktív drukker tudok ám lenni -
nevetem el magam. - És szívesen elmennék majd veled egy meccsre - teszem még hozzá. Társaságban talán jobb is lehet, mondjuk nem mintha nem barátkoznék a közelemben ülőkkel... Sőt, általában nagyon is jól szoktunk szórakozni a sok idegen drukkerrel együtt. Olyankor legalább elfelejthetem, hogy prostituált vagyok, ráadásul senki sem néz furán, ha teli torokból üvöltözök.
- Ezer örömmel -
válaszolom még pont azelőtt, hogy Ken megcsókolna. Ha szex közben is ilyen stílusa van a srácnak, akkor biztos nem kell színlelnem az orgazmust. A kisebb csókunk után hamar az autó ajtajához kerülök, és mielőtt beszállok, érzem, hogy megtapogatja a fenekemet.  Ken is csak egy kuncsaft, még akkor is, ha udvariasabb a legtöbbjüknél taperolnak, hisz ez a munkám, így persze szó nélkül hagyom az egészet. Amint beülök az autóba, becsatolom a biztonsági övet - hisz ugyebár fő a biztonság.
Énekeljek? Ugye most csak szívat? Én biztos, hogy nem fogok énekelni... Fizethetne akármennyit, akkor se...
- Nincs az a pénz, hogy én valaki előtt énekeljek -
nevetem el magam és ezzel teljesen az igazat is mondtam. Tényleg nem éneklek mások előtt, mert nincs jó hangom, sőt pocsék a hangom! Csak remélem, hogy ezzel ezt a témát lezárjuk, mert engem ő azért fog fizetni, hogy megdugjon, nem pedig azért, hogy még szerenádot is adjak neki. Áh nem, ki van zárva... A kis előjátékára pedig válaszom egy csíntalan mosoly, inkább ezt csináljuk, minthogy én énekeljek. Ehhez jobban értek, mint ahhoz...
Fél órás kocsikázás után meg is érkezünk az általa választott helyre. Szeretek a szabadban szexelni, az annyira más, mint szobában, hiszen ott vagy a természetben, ráadásul most naplemente is van. Tökéletes, ha más nem, legalább a hangulat az meg van.
Mondatára ismét elmosolyodom. Én is kívánom őt, így elkezdem kigombolni az ingén a gombokat, majd teljesen megszabadítom a ruhadarabtól. Közben már Ken is beindult, és én halk sóhajjal jelzem, hogy tetszik, amit csinál. Én már most többet akarnék, de a szexben mindig hagyom, hogy a férfi irányítson, elvégre ők imádnak felülkerekedni a nőkön. Közben kezeim felfedezőútra indulnak izmos felsőtestén, ami nálam hatalmas pluszpont. Imádom az izmos pasikat.

a hozzászólás Kennek készült, 451 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. bocsi, h csak most - beszippantott a Vikingek világa  Verda és az éjszaka 2991255631 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Verda és az éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verda és az éjszaka   Verda és az éjszaka Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 8:56 am

Naná, hogy ért a nő elcsábításához, főleg az ilyen Marlee félékhez. Szeret kellemes hangulatot teremteni, aminek az eredménye, hogy egy kellemes szexelés. Odafigyel a másik apró rezdüléseire, mert ezáltal tudja, hogy még mit kell tennie ahhoz, hogy jobban érezze magát. Sok lányban hagy mély nyomot egy-egy alkalommal. Meglátja, hogy a mostaninál mennyire lesz hatásos. Mikor hallja, hogy aktív focidrukker, akkor egy plusz pontot felír a másik javára. Úgy kezdi érezni, hogy talált egy kellemes drukkertársat, akivel olykor elszórakozhat.
- Öröm hallani, hogy lesz egy nő az életemben, akivel elmehetek focimeccsekre. Ha jól tudom, akkor jövő héten van egy – gondolkozik el, hogy tényleg jól tudja e az időpontot. Mikor magát megerősíti, hogy nem tévedett, akkor utána könnyen betereli az autóba a másikat.  Beszállás után az éneklést nem vállalja, így nem erőlteti.  A fél órás kocsikázás után jó felüdülést jelent neki, hogy kiszállhat az Opeljéből. Nem kell sok, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz. Elkezdődik a vetkőztetés, amit Marlee kezd el. Az öltönye hamar lekerül, ami után az ing gombjai következnek. Az ing lekerülése után már nincs mit levenni, ezért a mutatós izmos felsőteste mutatkozik meg, az acélos karokkal együtt. Megkapja a visszajelzést a becézésére, hogy ügyesen fog neki a szeretkezésükbe. A sóhajok bezsebelése után teljesen átkarolja a partnerét, hogy felsőtesteik találkozzanak egymással, ráadásul egy hosszú vad csókban egyesüljenek az ajkaik. A két keze gyorsan felfedezi a koktélruha gyenge pontjait, de azonban huncut módon nem használja ki. Gyerekes játékossággal ingerli ezt a szexi nőt lágy érintéseivel.
- Vegyük le ezt a szép ruhát. – suttogja bele a másik ajkaiba, miközben megtalálja hátul a koktélruha cipzárját, s őrjítő lassúsággal húzza lefelé. Mikor a másik testén lazul a szövet, úgy elől a két kezével biztosít magának több rálátást a telt kebleire. Tetszik neki a méretük, s annak íve, így a kísértésnek nem tud ellenállni. Csókolja a mellei közét, majd átvált nyalásra, mikor feljebb kerül a domborulatok még látható részére. Felnéz a másikra, mikor kijelenti.
- Alig várom, hogy láthassam ezeket a feszes idomokat. – Visszatér a másik kebleit cirógatni, ám a koktélruha egyre inkább megadja magát. A végén lehúzza a másikról, mikor új látvány fogadja. A férfiassága a nadrágban mozdul egyet. Odalenn ki szeretne már szabadulni a börtönből, ezért a változatosság kedvéért a nadrágjához nyúl. Meglazul az öve, aztán a nadrágja leesik a földre. Boxerben van, de azt néhány másodperc után letolja magáról. Előpattan az átlagos hosszúság körüli férfiassága, ám vastagsága kellemes látványt nyújthat Marleenak. Nincs nagy hosszú dorongja, azonban jól tudja használni. Nadrágját és boxerét, meg az eddigi levedlett ruhákat a motorháztetőre teszi. Ott áll meztelenül a másik előtt.
- Látni szeretném, ahogy leveszed a fehérneműidet – kéri meg a másikat, hogy mutasson neki valami vérforraló dolgot, amitől jobban egekbe szökik a vágya. Meg akarja kapni a másikat, sőt nem csak ezen alkalom után. Egyelőre még nem mond erről semmit, mert az elrontaná a szeretkezésüket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Verda és az éjszaka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verda és az éjszaka   Verda és az éjszaka Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Verda és az éjszaka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vad éjszaka a macskáknak - Tiffany és Kime

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-