KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Rebecca Martin Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Rebecca Martin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Rebecca Martin Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Rebecca Martin Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Rebecca Martin Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Rebecca Martin Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Rebecca Martin Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Rebecca Martin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Rebecca Martin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rebecca Martin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Rebecca Martin Empty
TémanyitásTárgy: Rebecca Martin   Rebecca Martin Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 6:54 pm

Rebecca Suzanne Martin
Jacksonville, Florida, USA - 1988. október 25.
25
hamisító és tolvaj
addicts
Holland Roden

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
× óvatos
× okos
× fantáziadús
× vidám
× higgadt

◆ negatív tulajdonságok:
× bizalmatlan
× paranoid
× megszállott
× szeszélyes
× mogorva


◆ egyebek: Édesapám is szélhámos volt, én pedig bármennyire is távol akartam tartani magam a bűnök világától, olyannyira beleszerettem, már szenvedélyemmé vált az egész.


Történet vagy szerepes példa
Jacksonville, Florida - 2010. június 5.

Sok mindent ellestem apámtól gyermekként, a régi kéziratait, jegyzeteit átolvastam már. Szépérzékem, művészi irányzatom pedig még kiválóbbá tett engem. Apámat nem kapták el sosem, amikor viszont rájöttek mindenre, már késő volt. Meghalt egy autóbaleset folyamán.
Most pedig itt állok a szülővárosom rendőrségének kapuja előtt, mert tudatában van mindenki, hogy én sem vagyok maradi, és hogy biztosan ismerem apám ''hobbiját''.
Beléptem azon a rohadt nagy ajtón, ami lassan kidől a helyéről, de még bírja a sok nyitogatást. Tudtam, hová kell mennem, a fehérgalléros ügyek osztályán várt rám egy illető. Egy idős rendőr, aki nagyon régóta dolgozik az igazságszolgáltatásban. Azt kell mondjam, mindig mindenről tudok. Róla is sokat.  
- Jó reggelt kívánok, Ms. Martin. Peter Wilson nyomozó vagyok. Örülök, hogy bejött, és remélem tud segíteni ebben az ügyben, nagy hasznunkra lenne! - üdvözölt engem az egyik nagyon édes zsaru. A kis hiszékeny nyomozóbácsi azt hiszi, hogy lebuktatom magam ennyire könnyen?
- Én örvendek a szerencsének, Wilson nyomozó! - nyújtottam kezemet felé, mivel ő is. Legalább egy sármos pasi, igaz már a vénebb korosztályt képviselte.
- Ezen a papíron mindent megtalál, amit tudnia kell a rendőrségnek. Ezt még az apám holmijai között találtam, mikor szelektálni kezdtem. - egy félmosoly talált az arcomra. - Remélem, ez is segítség... - fűztem meg a mondandóm mögé.
- Igen. Minden segítség használható és tökéletes. - mosolygott ezúttal már ő is.
Egy nagyon is jelentéktelen, semmit nem érő tervet hoztam nekik, hogy kissé eltereljem magamról is az egészet. Beleszólásom ugyan nem sok, de azért mindent megteszek, hogy ne lepleződjek le gyorsan. Reményeim szerint sosem fogok...
Ellopok kisebb-nagyobb tárgyakat, amelyeket aztán vagy továbbadok, vagy hamisítom őket, s úgy adom el a gazdag, mit sem sejtő sznob világban élőknek.

***

Engem ha egyszer elkapnak a zsaruk, akkor nagyon sok évig a hűvösön fogok csücsülni. Jacksonville, Miami, New York, Philadelphia, Los Angeles, New Orleans, Dallas és Boston után ideköltöztem a kaszinók városába, hogy itt is beleéljem magam a szenvedélyembe. Nem tudom magam leállítani, s szükséges a sokszori városváltás, hogy ne váljak igazán gyanússá.
Mindenesetre van az a Benjamin Barrows nyomozó, aki valamit már sejt velem kapcsolatban, de eddig még mindig megúsztam. Még azt is bevállaltam a magas kockázati tényezők mellett, hogy tanácsot is adtam néhány rendőrségnek. Nos, eléggé komolyan veszem a munkámat, hiszen ha nem tenném, akkor már rég nem lennék szabad, mint egy kismadár.
Itt, Vegasban többnyire nyugtom lehet, hiszen tömérdek vonzó hely van számomra.
Csak egy gond van, hogy beleszerettem ebbe a Barrows-ba, akit így még inkább eltávolítok attól, hogy rám gyanakodjon. Lehet, hogy miatta megváltozom majd, és végleg felhagyok az eddigi életemmel?!



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Rebecca Martin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca Martin   Rebecca Martin Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 3:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elfogadva!
Kézcsókom!

  Óóó, azt hittem, hogy egy okirathamisítót üdvözölhetünk majd köreinkben.
Persze nem lenne késő még úgymond pályát váltani. Wink Majd ha talán befuccsol a biznisz, nem igaz?

  Nem mondom, hogy nem vagy kreatív, hiszen te vagy az első hamisító az oldalon, ha jól emlékszem. Wink
Nagyon kell vigyáznod, mert ezek a mocskos rendőrök aztán minden apró részletre figyelnek. Egy rossz mozdulat, egy rossz szó, s máris gyanússá válhatsz.

  Nyomás avit foglalni, aztán vesd be magad egy-két boltba, majd távozz fizetés nélkül. Very Happy
És ha kell...fuss, szalad, menekülj!

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Rebecca Martin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» béatrice martin
» Rebecca E. Mckenzie
» Rebecca Brook
» Rebecca O'Brien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-