KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Rebecca Brook Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Rebecca Brook Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Rebecca Brook Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Rebecca Brook Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Rebecca Brook Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Rebecca Brook Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Rebecca Brook Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Rebecca Brook Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Rebecca Brook Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rebecca Brook

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Rebecca Brook Empty
TémanyitásTárgy: Rebecca Brook   Rebecca Brook Icon_minitimeKedd Május 07, 2013 11:27 pm

Rebecca Anna Brook
20 · Los Angeles · civilians · nightingale · Anna Speckhart
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: okos vagyok a koromhoz képest ~ jól tudok főzni/sütni dolgokat ~ kissé rendmániás vagyok. megtűröm a rendetlenséget is, de már a nagy kupleráj kiakaszt ~ kedves, barátkozós típus vagyok ~ segítőkész vagyok. segítek az embereken amit csak tudok

◆ negatív tulajdonságok: utálok mosogatni ~ féltékeny típus vagyok ~ aggódok mindenkiért és mindenért is ~ feledékeny vagyok. sokszor elfelejtek dolgokat, pl hová rakom le a telefonom vagy ilyesmi ~ türelmetlen vagyok. nem szeretek sokat várni pl egy étteremben egy kajára, vagy egy orvosnál

◆ egyebek: Terhes vagyok! És még nem tudja a barátom. Pedig már a 4. hónapban vagyok és lassan látszani fog a hasam is. De nem tudom mért nem mondom el neki.
Történet vagy szerepjátékos példa
-Mikor jössz haza? Már itthon kellene, hogy legyél régen! – kérdeztem a telefon túlsó végén lévő barátomtól.
Ő egy újságnál dolgozik és elég későn szokott haza jönni. Délelőtt nekem még iskola van és csak délután 3 után jövök haza. Neki meg általában 5-6 órára itthon kellene,hogy legyen.
De már 8 óra is elmúlt és még sehol sincsen. Már megint bent van és dolgozik.
Nem szeretem, amikor sokáig dolgozik, ráadásul úgy volt hogy holnapután megyünk anyáékhoz ebédre és 3 órás az út oda. Megint hazajön este fáradtan, megy dolgozni holnap megint sokáig és aztán szombaton reggel meg induljunk korán,hogy odaérjünk időben.
- Nem tudom mikor érek haza. Van még munkám és azt nem akarom holnapra hagyni, tudod, hogy menni kell anyádékhoz is szombaton. Le tudom ezt a kicsit és holnap nem kellesz már foglalkoznom annyira sokat vele. – válaszolta a vonal túlsó végéből
- Pedig már vacsorát is főztem már neked. Most azt is tönkrement, meg kihűlt, mert éjfél lesz, mire hazaérsz megint! – kezdek el kissé begurulni és közben a kaját berakom idegemben a hűtőbe.
- Nem fog tönkremenni, mert nem éjfél lesz, mire hazamegyek. És ne vergődj már megint. Mi bajod van mostanában? Annyira megváltoztál! – hallom, hogy ő is mérges, mint én
-Dehogynem ez lesz figyeld meg! És nem változtam meg. Ugyan olyan vagyok mint voltam! – mondtam, majd kinyomtam a telefont.
Mindent otthagytam az asztalon, ahogy megterítettem az egészet. Leültem a nappaliba nézni egy kis tv-t, hogy elterelődjenek a gondolataim. Egy 20 perc után meguntam az egész kapcsolgatást meg mindent, így felmentem a szobába. Letusoltam, felvettem a háló ruhámat, befeküdtem az ágyba, majd már aludtam is.
Reggel korán keltem kissé. Ma megyek ultrahangra a dokihoz. Blaise szokásához híven most sem volt az ágyban. Unottan kimásztam az ágyból, fogat mostam, majd kerestem valami könnyebb ruhát a szekrényben. Felvettem a fehérneműimet, egy fekete legginget, fölé pedig egy hosszú lenge pólót húztam. Belepakoltam egy kisebb táskába a fontosabb irataimat, pénztárca, telefon meg a többi dolgot. Felhúztam egy topánkát, majd lementem a konyhába.
Nem volt kedvem enni semmit sem, ezért csak egy narancslevet ittam. Becsuktam a házat, beszálltam a kocsimba, majd a kórház felé hajtottam. Leparkoltam, felmentem a 4. emeletre, elültem a váróba és vártam. Nem voltam egyedül, így várnom kellett nem is keveset.
Miután végre sorra kerültem, bementem a rendelőbe. Felfeküdtem az asztalra, a felsőmet felhúztam, a doki kent rá olyan zselét vagy micsodát és vizsgálni kezdte a hasamat, közben a monitort nézegette.
- Semmi baj nincsen a picivel. Egészséges. És a következő ultrahangon már talán meg is mondhatjuk, hogy mi lesz a neme a picinek! – mosolyog kedvesem rám a doki
Kértem, hogy csináljon egy két ultrahang képet a piciről. Közben letöröltem a hasamat.
Addig az asszisztens megcsinálta a papírjaimat és a recepteket. Hazafelé menet majd kiváltom őket. Remélem Blaise még nincsen otthon. Nem akarom, hogy kérdezősködjön.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Rebecca Brook Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca Brook   Rebecca Brook Icon_minitimePént. Május 10, 2013 5:01 pm

ELFOGADVA
Gyanús nekem ez a pasi... Bár melyik nem?! Sok sikert a gyerekhez :'D Foglalj, játssz!

Vissza az elejére Go down
 

Rebecca Brook

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rebecca E. Mckenzie
» Rebecca O'Brien
» Rebecca Martin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-