KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
dorcas | adrian Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
dorcas | adrian Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
dorcas | adrian Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
dorcas | adrian Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
dorcas | adrian Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
dorcas | adrian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
dorcas | adrian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 dorcas | adrian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 4:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




Kellemes társaságban gyorsan telik az idő. David McArthur a kifogásolhatatlan modorával pedig tökéletes partnernek bizonyult. Mindegy volt, hogy politika, közélet, kultúra, vagy esetleg a személyes berkekbe tartozó témakörök, a férfit nem tudtam megfogni. Szabatosan nevetett és mesélt magáról reszelős baritonján, mintha nem lennék képes felhasználni ellene semmit az információ áradatból. Intelligens volt, és majdnem olyan jó vágású, mint üzlettársa, Adrian Joubert.
Hogy hatalmas barátságuknak volt-e köszönhető az egymástól eltanult sármuk, a másikra ragasztott alsónemű lohasztó, féloldalas mosolyuk, a szépérzékük, melyet mély beszélgetés során egységesítették, arról nem tudtam, hiszen David orrára nem kötöttem, milyen közel kerültem a liftben Adrianhoz, mind szó szerint, mind átvitt értelemben, Adriant pedig nem hívtam fel, hogy megkérdezzem, mikor tartanak pasi napot és melyik plázában költik a pénzüket.
Míg David ágyán ültem, s a kellemesen édes pezsgőt kortyoltam, elképzeltem, mint vágom hátra magam a bársonyos puhaságú ágytakarón, fogom át combommal az ágy tulajdonosának derekát, majd hagyom, hogy szenvedélyesen birtokba vegye testemet. Majd ahogy oldalra pillantottam, Adrian mászott fölém, s az ő csókja szaggatta szomjas ajkaimat. Hogy melyikük testét értem reszkető ujjaimmal, s kit éreztem többször combom kényes hajlatánál, s valójában melyikük vigyora volt a végső, amelytől sikoltva szabadultam női porhüvelyemből, azt nehéz lett volna megmondani.
Mocskos tévképzeteim vöröslő pírt csaltak arcomra, s a kiürítetett pohár száján szemérmetlen vággyal játszottam ujjbegyemmel.
David már több, mint öt perce magamra hagyott, s azóta másra sem tudtam gondolni, csak hogy mit nem szégyell művelni a hálószoba alapterületének legalább felét elfoglaló ágy tetején. A fejfára húzott bőrön gondolatban ott láttam ujjaimat, ahogy erősen megmarkolom sóhajaim közben.
Kezdtem egészen feltüzelve érezni magam a bordó hálószoba erotikát suttogó falai között. A férfi tovább késlekedett, így már meztelen combomon játszottam ujjaimmal. Úgy hagyott magamra, mintha nem tudtam volna, mi következik, visszatértekor. Már a vacsora alatt is piszkosul vágykeltő módon tudott hozzám érni, arról már nem is beszélve, milyen aljasul a fülembe súgta, hogy kíván.
Kevés nő élte a bolygót, aki egy olyan rekedtek lehelettől ne sikított volna fel. Hát hogy állhattam volna nevetés nélkül az érett férfi közeledését.  
Akkor még nyomott egy csókot kézfejemre, mivel ajkamat későbbre tartogattam, s magamra hagyott, mondván, halaszthatatlanul telefonálnia szükséges. Azóta testének körvonalát figyeltem a sötétített üveg túloldalán, ahogy lefejti nyakából nyakkendőjét, megválik neves szabójú zakójától. Míg itt volt éppen elég időm volt testének alapos áttanulmányozására. S valójában valami hiányzott belőle. Valami nem volt meg egy hatalmas cég vezérigazgatójában, ami engem elvarázsolt volna.
Kerestem a lakásban, kerestem a férfiben és rajta, de hiányérzettel fogadtam a nappaliból érkező cinkos kacsintásait, s várakoztató kézmozdulatait.
Az italom elfogyott, így már nem volt olyan szórakoztató rugózni az ágyon. Mennem kellett volna. Volt egy olyan remek szokásom, hogy nem feküdtem össze mindenkivel, csupán azokra áldoztam időmből, akiknek ismeretsége protekciót avanzsált számomra. David McArthur… nos. Erőltetett volt a belőle áradó nyugalom. Minduntalan Adrian parfümének illata cirógatta meg orrom érzékelő receptorait, s a széles vállak ugrottak be lelki szemeim előtt. Bele akartam kapaszkodni… s ahogy visszanéztem a selyem párnákra, David képe messze járt. Adriant hallucináltam magam elé. Az élénk szexuális töltetű éber álmok elgondolkodtattak, nem-e kevertek puszta szórakozásból ajzószert italomba. De csak legyintettem a feltevésre, nem úgy, mint elégedetlenkedő belsőm kérlelésére. Engedve a csábításnak, hogy felcsapjam a táskámban rejlő dossziét és kiolvassam belőle Adrian Joubert címét, céltudatosan átvágtam a nappalin.
David még mindig telefonált, így hát búcsúzásképpen háta mögé szegődtem, s cuppanós csókot leheltem arcélére.
– Mennem kell! – suttogtam csendesen, hogy ne zavarjam meg tárgyalását. Az ajtóból még visszaintegettem, de nem engedtem kérlelésének, nem vártam rá többet. Néhány perccel ezelőtt talán elkövettem volna egy olyan ballépést, hogy egy vezérigazgató szajhája legyek, most már csak a cég második emberének ágyát szerettem volna birtokba venni. Ez nem tűnt olyan nagyratörő álomnak.

* * *

Egy félig ismeretlen emberre nem illett rátörni. Kétszer már visszautasítottam ebédmeghívását, most viszont nem volt más, akivel szívesebben töltöttem volna esendő időmet.
A New York-i felhőkarcoló lábánál megtorpantam, s felpillantottam annak csúcsára. A Hold fénye azonban elhomályosította látásomat. Jobb volt a lábam elé nézni, ha nem akartam, hogy a tömeg magával sodorjon.
Odabent a recepcióhoz szegődtem. Miközben vártam a soromra, egy ismerős nevű telefonhívóra lettem figyelmes. A szobaszervizes Adrian rendelését rögzítette. Hallgatózás közben egyre közelebb szegődtem a férfihez.
– Elnézést uram, hogy belekontárkodok a munkájába… de Adrian Jouberttel beszélt, igaz? Történetesen az úrhoz érkeztem, ha lehetne, hozzáírna a számlájához egy pezsgőt is? Meglepetés vendég leszek, így lehetne, hogy én vigyem fel a jégbehűtött italt?
A férfi első gondolatát szeméből is ki tudtam olvasni: Ó, Mamám! Miért nem hozzám érkeznek ilyen nők? Az egészséges önbizalmon régen túl voltam. Önelégült vigyorral vizslattam a férfi arcát, aki a kérésemet illetőleg egy ideig vonakodott, de aztán beleegyezett, s percek múlva már egy száraz pezsgő nyakát kulcsolva, lépcsőztem az emelet felé. Ki mondta Adriannak, hogy költözzön a legfelső szintre, komolyan nem értem… ki fogom köpni a tüdőmet. Innentől kezdve, ő jön hozzám…
Bejárata előtt, egyik kezemmel megtámasztottam az ajtófélfát, üveget tartó kezemet pedig gyomromhoz préseltem. A rekeszizmomat kerestem, de a levegő bárhová is szorult be lépcsőzés közben, most kisugárzott az egész mellkasomba.
Lihegtem, s a levegőt kapkodtam az ezernyi lépcsőfok után. Bekopogtam, s fojtott hangon kiabáltam.
– Szobaszerviz, Mr. Joubert…
Igyekeztem megigazítani külsőmet, de kontyomból minduntalan kiugrott egy tincs. Menthetetlen voltam.
– Adrian! Jaj, de le vagy vetkőzve… - néztem végig a meztelen, vizes mellkason, s hogy ne kelljen úgy felnéznem rá, megtámasztottam hátulról derekamat, s kiegyenesedtem.
– Nem azért lihegek ám, mert liftfétisem van, vagy ilyenek… mert teljesen egyedül jöttem fel, és főleg lépcsőn… szóval, ne képzelj rólam rosszat. Rosszkor jöttem? Pezsgőt is hoztam.
Fogalmam nem volt, hogy beléphetek-e az otthonába, vagy elküld és nem marad más számomra, mint David McArthur. De azért próbálkoztam, s még az italt is szeme elé emeltem, remélve hogy azzal együtt beránt a helyiségbe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 8:54 pm

Sok irigyem akadt, főleg a kollégák közt. Irigykedve néztek végig rajtam, hogy milyen jól tartom magam, hogy mindig ott játszik ajkaimon az a sármos, ravasz mosoly. Fájt a foguk a munkámra, az irodámra, a titkárnőmre, az életemre. Egyesek utánozni próbáltak, mások csak a hátam mögött bosszankodták el irigységüket. A cégen belül mindenki úgy gondolta, hogy tökéletes az életem, s valóban. Olyan életet mutattam mások felé, amit mindenki szívesen átvállalna. Hisz ki ne szeretne vacsorákra járni, színházakban és partikon mutatkozni szmokingban, kortyolni a drága pezsgőket. Tavasszal Franciaországban síelni, nyáron pedig a Karib-tengeren hajókázni. Szebbnél szebb nőket kísérgetni az oldalán, vadonatúj sportjárgányokkal végig porolni az autóutakon.
Ebből állt az életem, sokan viszont nem látták életem árnyoldalát. A magányt, mely körülvett, ha bevetettem lábamat luxuslakosztályom küszöbén. A bizalmatlanságot, melyet mások felé tápláltam, a barátok hiányát, akikből egyetlen sem akadt.
Unottan bújtattam ki ingem gombjait, miközben szabad kezemmel csatornát váltottam a hatalmas képernyős plazmatévén. Tőzsde hírek, s egyéb nyalánkságok..csupa unalmas dolog, mely még inkább elkedvetlenített. Ha körülvezettem pillantásomat a tökéletesen berendezett, ízléses lakáson, hiányérzetem támadt. Egy-két cserép növényen kívül nem volt , mi lélegzett volna az épületben. A kollégák többsége boldog házasságban élt, s néha napján elgondolkodtam azon, hogy talán nekem is a nyomdokaikba kellene lépnem. Aztán ahogy megláttam a céges rendezvényeken, amint a gyerekek a nyakukon lógnak, elszaggatják ruháikat, s ripityára törik a kristálypoharakat, hirtelen észhez tértem.
Ha olykor hiányzott is a család, egy otthonos légkör, mely körülvenne, hamar meggondoltam magam, s borús gondolataimat is sikerült tovalöknöm.
Ezúttal is így történt, elég volt csak egy pohár whiskey, egy kis zene, s máris a telefonom után nyúltam, hogy felhívjam az egyik barátnőmet. Nos, a barátnő talán nem túl pontos kifejezés, hisz egy olyan lányról volt szó, akinek gyakorta fizettem azért, hogy elszórakoztasson. Prostituált volt, a jobbik fajtából, igazi vagyonokat kért el tőlem. Megkérte a dolgok árát, de nem is panaszkodott azért, ha egy kissé durvábban bántam volna vele a kelleténél.
Isis tisztában volt azzal, hogy mit szeretek, ezért általában nem túl sok ruhát vett fel a hosszú ballonkabát alá.
- ..egy óra múlva? Jól van, azt tudod, hol lakom. Várlak, de ne késs és hozz magaddal..igen, azt. – Mosolyogva nyomtam ki a készüléket, de ahogy megfordultam, majd frászt kaptam, úgy megijedtem Jane jelenlététől.
- Jane..te jó ég, de megijesztettél, a frászt hoztad rám. – A telefont egy pillanatra a mellkasomhoz húztam, miközben pillantásommal a nő tekintetét kerestem. Jane meglehetősen morcosnak tűnt, vonásai is arról árulkodtak, hogy haragszik rám.
- Csak ezeket gyorsan alá kellene írni, elfelejtette Mr. McArthur és úgy szólt utánam..- Gyorsan elém tolta a papírjait és egy tollat, csak hogy ne tegyek fel neki fölösleges kérdéseket. Talán Ő volt az egyetlen ember, akiben megbíztam. Olyan volt, mintha a húgom lett volna, abban viszont már nem voltam biztos, hogy nem érez-e irántam többet. Sokszor furcsán viselkedett a jelenlétemben, de hűségét sosem kérdőjeleztem meg.
- Köszönöm Jane, kész is. Akkor további jó éjszakát..- Ha nem hívtam volna fel Isist, valószínűleg megkínáltam volna egy csésze kávéval és megérdeklődöm, hogy mi újság vele mostanság. Erre azonban nem volt időm, kényelembe akartam helyezni magam még a nő érkezése előtt. Éppen ezért hamar kiadtam Jane útját, aki sietve, kissé talán zavartan távozott a lakásomról.
Még fél órám volt, mielőtt megérkezik éjszakai társaságom, ezért bevettem magam a fürdőszobába, megváltam a ruháimtól, s forró zuhanyt vettem. A negyed órás műveletet követően lecsepegtettem magamról a vizet, törölközőt csavartam a derekamra, majd kisétáltam a hálószobába, s újra bekapcsoltam a televíziót. Erotikus műsort akartam keresni, hogy azzal szórakoztassam magam, míg megérkezik Isis, de a kopogásból ítélve korábban érkezett.
Felkászálódva az ágyról, nem siettem el semmit. Hátra fordulva még szemügyre vettem, hogy tökéletes-e a szoba, majd csak azt követően indultam az ajtó felé. A kilincs markolata azonban a kezemben maradt a döbbenettől, mikor az ajtó túlsó felén megpillantottam Dorcast. Azt a nőt, aki már kétszer adott nekem kosarat az elmúlt napokban.
Meglepettségemet nem tudtam leplezni, ahogy örömömet sem, hisz azonnal mosoly futott az ajkaimra.
- Épp az előbb zuhanyoztam, ezt a meglepetést, nem is számítottam rád. – Kissé értetlenül ráncoltam a homlokomat, hisz nem is igazán értettem, hogy mit keresett ez az újságírónő az ajtómban, egy üveg pezsgővel a kezében. Ahogy alaposabban szemügyre vettem, az italon is megakadt tekintetem.
- Hm, jó választás. – Jegyeztem meg , dicsérve az ízlését, s figyelmem persze nem kerülte el az, hogy milyen szaporán vette a levegőt. Félmosoly szökött ajkaimra, miközben azt ecsetelte, hogyan jött fel a lépcsőn, s eszembe jutott az első találkozónk.
- Persze, azok a fránya liftek..ha képes voltál felgyalagolni a legfelső emeletre, biztos komoly okod lehetett rá. Fáradj beljebb. – Szélesebbre tártam előtte az ajtót, Isisről teljesen megfeledkeztem, s csak azon gondolkodtam, hogy vajon miért jött el hozzám ez a nő.
- Egyébként honnan tudtad a címem?- Kíváncsian tettem fel a kérdést, miközben betoltam magam mögött az ajtót, majd követtem a nőt a lakásomba.
- Nem jöttél rosszkor, éppen…csak filmezni készültem. – Nem kellett tudnia a teljes igazságot, hogy az unalmas estéimet prostituáltak társaságában töltöm. Isis biztosan megérti majd, hogy ezen az estén még sem igénylem a társaságát.
A pezsgőt elvettem Dorcastól, majd hellyel kínáltam Őt a lakásomban.
- Foglalj helyet és mesélj kérlek arról, hogy minek köszönhetem a látogatásodat? Bevallom, igazán megleptél, mert nem számítottam arra, hogy ilyen késői órákban Te lépsz be majd az ajtómon. – Ismét felöltöttem félmosolyomat, miközben bevettem magam az amerikai stílusú konyhapult mögé, hogy előkapjak két pezsgős poharat és kitöltsem az italt. Miközben bontogattam, akkor jutott csak az eszembe, hogy ma este Davidnek volt találkozója Miss O’Balsey-val.
- Várjunk csak, neked most véletlenül nem David McArthurral lenne üzleti vacsorád? Valami rémlik, mintha a mai napot említette volna..- Egy pillanatra elgondolkodtam, s közben odasétáltam a nőhöz a két pezsgőspohárral.
- Nem, mintha nem örülnék annak, hogy nálam kötöttél ki. Adjak esetleg interjút, vagy más cél sodort hozzám? – Sejtelmes vigyor kúszott ajkaimra, miközben felé nyújtottam a pezsgőspoharat, s koccintásra emeltem az enyémet.
- Igyunk mondjuk a ma estére, egészségedre! – Összekoccintva poharát, féloldalasan letelepedtem mellé, s miközben kortyoltam az italból, pillantásomat íriszeibe fúrtam. Ugyanebben a pillanatban nyílt lakásom ajtaja, s Jane viharzott be rajta, de amint meglátta, hogy nem egyedül ücsörgök, egy pillanatra megtorpant.
- Én öhm..csak a táskám, itt maradt. – Majd zavartan nyúlt a dohányzóasztalkán ácsorgó kis táskára, s azt felkapva újra úgy sietett el, mint azt előzőleg tette. Meglepődtem, de ezt egy mosollyal próbáltam leplezni.
- Ő Jane, a titkárnőm. – Mutattam be a távozó nőt, mert nem emlékeztem arra, hogy Dorcas találkozott-e már vele korábban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 1:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




Réges-régen túlestem a ló túloldalára az illemet illetően, így meg sem rezdültek arcizmaim, mikor megpihent kíváncsian fürkésző tekintetem Adrian mellkasán. Láttam már ingben, egyszerű, testre simuló pólóban, bőrkabátban, de tényleg nem gondoltam volna, hogy majd az áll neki a legjobban, ha törölközővel megspékelt ádámkosztümöt visel.
A friss vízcseppek leperegtek izmosra dolgozott mellkasán. Néztem útjukat, ahogy a kulcscsontot elhagyják, leszánkáznak az izmok völgyében, közel a szegycsonthoz, kikerülik a köldökét, és elnyeli őket a törölköző. Hatalmas késztetést éreztem rá, hogy megérintsem a férfit, megválva ruháimtól ráakaszkodjak testére, s csak puha, illatos bőröm öltöztesse a továbbiakban. Hozzásimultam volna, hogy csókjaimmal behintsem válla vonalát, mellizmait, eljátsszak nyelvemmel hasán, míg el nem érek a törölköző fedte részekhez.
Jó lett volna már most megszabadítani őt attól az átkozott frottírtól, s megnézni, mit rejteget előlem. Odáig azonban ostobaság lett volna helyzetünket fajulni hagyni, hogy két kis kezemmel vonom meg tőle a takarást.
Már David lakásán is bizsergett valami testemben, ami nem az ágy tulajdonosának szólt, amin olyan kéjesen nyújtózkodtam. Nem esett nehezemre magam mögött hagyni a vezérigazgató fényűzően felépített palotáját. Nem arra vágytam. Hízelgő volt a körülvevő gazdagság, a lényéből áradó intelligencia, de még csak nem is a munkája iránti lelkes elkötelezettsége hozatta meg velem az utolsó lépést. Adrian fészkelte magát gondolataimba, s nem is engedett.
Ha már Ő olyan makacs volt, hogy nem engedett másra asszociálni, akkor had lehessek annyira rámenős, hogy kimondjam nyíltan, vele akarom az időmet mulatni.

– Látom, hogy nem vártál, kedves Adrian – bólogatok magam is széles mosolyra húzott ajkaimmal, s még közelebb is húzódok az ajtóhoz. – De azért valld be, hogy kevés embert szerettél volna rajtam kívül abban az ajtóban látni.
Az önbizalmam a helyén volt, ezért nem is tartottam neveletlennek, hogy gondolataiból kiszakított megszólalásom közben beszívjam alsó ajkamat. Nem vártam megerősítést, vagy választ. Elhittem, hogy ez így van, s pont azért éreztem annyira otthonosan magam lakásában.
– Szerintem is jó bor. Én választottam a te pénzeden. Gyorsan kitéptem a szobaszervizes ficsúr kezéből, úgyhogy be kellene hűtenünk.
A mellkasomban felgyülemlett, gömböcnyi izgalom hozta ki belőlem fruska énemet. Nem bírtam ne állni, hogy ne vigyorogjak és csiviteljek egyszerre és külön-külön is. Furcsa volt Adrian lakásán lenni, végigjárni egy cég felsővezetésének személyes zónájába tartozó kis zugát. Adrian lakásában ugyanaz a hideg elegancia uralkodott, mint Davidnél.
– Csúcs egy lakásod van.
Jegyzem meg mosolyogva, miközben lépteimmel beveszem az egy légterű agglegény otthont, s a konyha amerikai pultjára állítom a pezsgős üveget. Neki vetve derekam a pult falának, végigjáratom tekintetem a helyen, ahol Adrian él, ahonnan feltöltődve érkezik nap, mint nap munkába, ahol fel-alá jár, miközben telefonon próbál velem ebédet egyeztetni.
– A címedet… nos. David adott nekem egy prospektust a cégetekről. Elfelejtette megnézni, hogy a saját példánya volt, amit kihúzott a fiókból, és egy aprócska cetlin rajta volt a címed, a telefonszámod, a nyelved hossza, a vércsoportod… na, jó! Az utolsó kettő nem.
Gyengéden megmosolyogtam saját szavaimat, majd vártam, hogy Adrian újra a közelembe érjen. Figyeltem lépteit, ahogy behajtja az ajtót, s kényelmesen átszlalomozik a bútorok között.
– David elvitt egy thai étterembe, jót beszélgettünk, aztán felmentünk hozzá, beszélgettünk… aztán otthagyott az ágyán, hogy fontos telefonálnivalója van. Tudod, milyen hosszan mondta franciául a magáét a telefonba? Majd beletört a nyelvem még csak abba is, hogy hallgattam. Brr. Jó embernek panaszkodok erről, mi? Anyanyelvi szinten beszéled a franciát és te is egy vezető vagy, aki imádja a hosszas dialógokat. Na, de lényegtelen. Lehet, hogy bűntudatom van, amiatt, hogy kétszer visszautasítottalak a héten. Míg Dave-nél iszogattam a száraz fehérbort, ami nem tudom, hány ezeréves volt, pedig elmondta, melyik vidékről származik, rád gondoltam. Egész hosszan. Nem volt ennél jobb indokom, rád törni. Nem volt célom, csak jöttem.
Azok a homályos kis részletek, egész biztosan fel fogják kavarni Adrian képzeletét, így még arra is számítottam, hogy meg kell majd csóválnom fejem a kérdésre, hogy széttettem-e a lábam McArthurnak. Azon még nem gondolkoztam, Adriant miképpen fogom beírni a noteszomba, hiszen belőle sem hasznot húzni kívántam. Testi vágy, kíváncsiság, lénye iránti elfogultságom sarkallt rá, hogy neki adjam magam.

– A legváratlanabb helyzetben, a leglehetetlenebb kérdésekkel foglak meginterjúvolni. Ha majd váratlanul ér… galád leszek és kiszámíthatatlan.
Közben már át is vettem a kecses üvegpoharat, s szembe fordultam a pulttal, hogy Adrian arcát fixírozzam tovább.
– A ma estére? Úgy gondolod, jó dolgoknak nézünk ma még elébe? – felegyenesedve újfent elvigyorodtam. – Imádom, hogy találgatnom kell, mire gondolsz, de most inkább avass be a gondolataidba. Mit fogunk nézni? Azt mondtad filmezni akartál… hát én meg nem akarlak megakadályozni egy ilyen remek programban, szóóóval, mesélj. Mit választottál? Egy véres, autócsattantásoktól zsúfolt akciófilmet? Vagy talán vígjátékot, hogy a szomszédok irigykedhessenek, milyen jó ízűen röhögsz Adam Sandler eszméletlen humorán? Vagy a kispárnáddal szeretnél kettesben Bridget Jonest nézni? Bármelyik jöhet…
Csak találgattam, mi kerülhetett a lejátszóba érkezésem előtt. De ha már itt lehettem Adriannal, s behelyezkedhettem az ágyába, már csak jól végződhetett az este.
– Nincs ellenemre, igyunk az estére! Csin-csin!
Koccintás után belekortyoltam az italba, s mivel már korábban is hellyel kínált Adrian, most elfoglaltam helyemet a kanapé tetején.
A beszédtémákból nem fogytam ki, egyszerűen csak jól esett a csend, így gondosan tanulmányozhattam a ház különböző részeit. Éppen egy gyertyatartót nyaláboltam fel az asztalról, mikor újra nyílt az ajtó, s egy nálam jóval magasabb nő esett be az ajtón. Nem lépcsőzött. Még csak nem is lihegett.
Mivel nem köszönt, s pillantása összeforrt Adrianéval, csendben meghúzva magam, folytattam elfoglaltságomat, s tovább vizsgáltam az üvegértéket. Mikor a nő elviharzott, letettem a poharamat.
– A titkárnőd? Szép az ööö… igazán ööö… jó a feneke. Azt láttam belőle – újra elnevettem magam, ahogy a furcsa helyzetet menteni akartam. – Gondolom, nagyon keményen dolgoztatok, azért zuhanyoztál le… ő pedig azért hagyta itt sietségében a táskáját.
Sanda gyanúm támadt, hogy ezek dugtak, s így most kár is itt illegetnem magam az alkalmi kis feketémben, Adrian nem fog egy könnyen beindulni rám. Hangom nem volt vádló, megsértődni nem lett volna okom, ahogy faggatózni sem. Csíntalan kifejezés telepedett arcomra, miközben félredöntöttem fejemet.
– Kellemes ez a pezsgő…
Az utolsó kortyot körkörös mozdulattal végigjárattam a pohár alján, csak utána ittam ki.
– Vársz még valakit ma este?
Kaptam fel fejemet a kopogásra, s mivel senki nem kiabált be, hogy megérkezett a férfi vacsorája, biztos voltam benne, hogy újabb hölgy kereste fel a lakását. Borzasztó rosszkor jöttem. S borzasztó rosszul csináltam, hogy még ide se telefonáltam.
Persze, azt nem ajánlottam fel, hogy majd én elmegyek, s engedje csak be, aki kint várakozik. Ahhoz túlságosan unatkoztam volna otthon, egymagamban.
– Adrian, Isis vagyok… itthon vagy?
– Ő a te… öhm.
Inkább nem is kérdeztem rá, hogy ki várakozik odakint, csak eltoltam magamtól a poharat az asztal felszínén.
– Nem szoktak szeretni a barátnők, feleségek, húgok, anyukák…
Jegyeztem meg teljes komolysággal, s oldalamhoz szorítva táskámat, vártam, hogy Adrian búcsút vegyen tőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:22 pm

- Tényleg nem vártalak, azok után, ahogy legelőször megszólítottalak az irodámban, meg voltam arról győződve, hogy elkönyveltél egy tahó üzletembernek. Bevallom, a második találkozásunkat sokkal jobban élveztem. – Sejtelmes mosoly szökött ajkaimra, ahogy visszaemlékeztem a liftes jelenetre, s eszembe jutott, hogyan hajoltam a nő fölé, hogy életet leheljek belé.
- Azért megfordult egy-két más opció is a fejemben. – Újabb sejtelmes mosoly, hogy még csak véletlenül se érezze magát nyeregben a hölgy. Azzal már tisztában volt, hogy tetszik nekem, hisz nyíltan tudtára adtam, amikor ajánlatot tettem neki az irodámban, s összetévesztettem egy prostituálttal. Ennek ellenére egy kicsit le kellett törnöm azokat a képzeletbeli szarvakat, hisz már úgyis túlzott önbizalommal rendelkezett Dorcas. Nem akartam azt, hogy akár csak egyetlen nő is elszálljon saját magától és azt higgye, a lábai előtt heverek. Nem, ahhoz még sokat kellett volna nyújtania, hogy valóban azt érezzem, bármit megtennék érte. Lehet, hogy gyönyörű nő volt, olyan vadító kisugárzással, aminek nehéz ellenállni, de magam is szerettem elérhetetlennek tűnni, ehhez pedig a saját játékszabályaim szerint kellett játszanom.
Dorcas egyébként pontosan olyan nő volt, akinek bármit mondhattam, úgyis tisztában volt az értékeivel, s kellő önbizalommal rendelkezett ahhoz, hogy értékeljem társaságát. Mosolya, nőies mozgása, dekoratív megjelenése, s kellemes illata magával ragadott, így szívesen töltöttem időmet a társaságában. Nem zavart, hogy oly könnyedén vonult végig a lakásomon, mintha a saját otthonában lenne, mi több, természetesnek vettem azt, hogy nálam van.
- A maradékot visszateszem a hűtőbe, de kezdetnek egy pohárral azért kortyoljunk. – Miközben én az ital csomagolásával szenvedtem, addig Dorcas birtokba vette lakásom lágy ölét, ismerkedett a bútorokkal, majd kényelembe helyezte magát kanapémon, ahol össze is koccintottuk poharainkat, s megkóstoltuk az első pohár pezsgőt.
Az édes íz keveredett a savanykás szőlővel, a buborékok friss, vérpezsdítő hatást adtak az italnak. Az első korty ízlelgetése után jóízűen kortyoltam a pohárból, s a felét meg is ittam, miközben figyelmemet a nőnek szenteltem.
- Köszönöm, egyénileg rendeztem be , a saját ízlésemnek megfelelően. Bár egyesek szerint túl modern és olyan rideg. Nekem pont ez tetszik benne..arra viszont kíváncsi lennék, hogy a Te lakásod milyen lehet. – Burkolt célzást tettem arra, hogy meginvitálhatna magához is, ha már vette a bátorságot és hívatlanul meglátogatott. Az persze még mindig érdekelt, hogy honnan tudta meg a címemet, ezért rá is kérdeztem, válasza azonban egy pillanatra megállított az újabb korty pezsgő elfogyasztásában.
- Áh, szóval Daviddel találkoztál, milyen volt?- Kíváncsian tettem fel a kérdést, bevallom, hogy kissé fortyogtam a dühtől, amiért McArthurnak elsőre sikerült elhívnia O”Balsey kisasszonyt egy vacsorára. Én hiába hívtam, kikosarazott, neki pedig már az első adandó alkalommal igent mondott. Mit ne mondjak, férfiúi büszkeségemnek ez némiképp ártott, de mindez legfeljebb csak a gondolataimban jelent meg, s igyekeztem egy mosollyal álcázni valódi érzéseimet.
- Hm..és onnan átjöttél most hozzám? – Kissé kétkedve hallgattam a nő szavait, s nem is tudtam logikai kapcsolatot felállítani döntéseiben. Először együtt vacsorázik a főnökömmel, elmegy a lakására, ahol bizonyosan történt valami, majd megszerezve a címemet, eljön hozzám is? Két gondolatom támadt, az első az, hogy a nő mindenképp akar valamit, s ezért mindkettőnk ágyába kívánkozik, hogy elérje a célját, a másik gondolatom az volt, hogy talán nimfomán, és egy estére nem elégedett meg egy férfivel. Valamiért egyik verzió sem volt számomra szimpatikus, s talán szemöldököm apró mozzanataiból Ő is érezhette, hogy mire gondolhatok.
- Rám gondoltál?- Újabb vallomása meglepett, s már tényleg nem tudtam ezt a nőt hová tenni. Egy kicsit provokatív volt, rámenős, kellően határozott, kacér, s még sorolhatnám a jelzőket. Valamilyen szinten tetszett, mégis, McArthur miatt egyelőre tartózkodtam.
- Ne haragudj, ez talán indiszkrét kérdés lesz, de ha már ilyen nyíltan beszélgetünk..Te elmentél a főnökömmel vacsorázni, aki felvitt a lakására és..történt köztetek valami? Mert bevallom, nem értem, hogy ezek után ugyan miért gondoltál arra, hogy meglátogass engem. – Hazudnék, ha azt mondanám, vágytam arra, hogy McArthurról panaszkodjon, engem pedig az égig magasztaljon, de volt bennem egy csipetnyi éhség az efféle szavak után. Persze, már az is érdekelt, hogy ez a nő beadta-e a derekát Davidnek. Ha igen, akkor már nem számított kihívást, s akkor bizony nagy csalódás lenne, éppen ezért reméltem azt, hogy David McArthur nem érte el a célját és nem fektette meg ezt a vadítóan gyönyörű újságírónőt. Kár lett volna érte.
Miközben ezen dolgokon morfondíroztam, újra kortyoltam a pezsgőből, s pillantásomat kíváncsian vezettem vissza Dorcas tekintetére, hogy kiolvassak a szemeiből valamit. Bármit, ami meggyőz arról, hogy ennek az estének van értelme, s nem pazarolom az időmet egy átlagos nőre.
- Szóval meg akarsz interjúvolni? Hm, remélem azért a cikked első soraiban nem arról fogsz írni, hogy egy szál törölközőben fogadtalak, úgy gondolom, nem lenne túl fair, már csak az olvasókkal szemben sem. Majd meglátjuk. – Újra összekoccintottam vele a poharamat, s ismét kortyoltam a gyöngyöző italból.
- Hogy mit fogunk nézni? Ezt vegyem célzásnak, hogy maradnál? – Felnevettem, s nem azért, hogy megbántsam, inkább csak nem akartam azt, hogy olyan egyértelműen vegye azt, hogy kedvelem a társaságát.
- Egyik sem – Félmosolyom talán mindent elárult, s nem kellettek ahhoz szavak, hogy értse, mire is gondolok. Megfordult a fejemben az, hogy kézen fogjam, a szobámba vezessem, s az ágyra döntsem, miközben fölé kerekedem, de az ajtón berobbanó Jane elrontotta a pillanatot. Már nem számítottam a jelenlétére, így váratlanul ért, hogy ismét visszatért a lakásomba. Akárcsak Dorcas, magam is pislogva pillantottam a nőre, aki meglehetősen kapkodva nyúlt a táskája után, mintha zavarban lenne. S amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozott is a lakásomról.
- Hogy mi van? – Dorcas a titkárnőm fenekét kezdte el dicsérni, pedig inkább faggatózó kérdéseket vártam részéről, s célzásokat, tekintve, hogy remek újságíró. Ehelyett azonban nem zavartatta magát, úgy tűnt, hogy nagyon is jól érzi magát.
- Jaj nem, dehogy is…ő és én nem…tényleg csak a titkárnőm. Most mi van?- Sunyi pillantását annak véltem, hogy nem hisz nekem, pedig Jane tényleg kizárólag munkatársi feladatkört töltött be nálam.
- Jane és köztem nincs semmi , legfeljebb annyi, hogy ő a legmegbízhatóbb ember akit ismerek. Az életemet is rábíznám, olyan, mintha a húgom lenne. – Ezzel le is zártam a fiatal nő, s köztem lévő kapcsolat magyarázatát. Nem gondoltam azt, hogy bármiféle magyarázattal is tartoznék, de azt sem akartam, hogy Dorcas azt higgye, mindenkit megdöntök magam körül. Nem mindenkit, csak majdnem mindenkit, erről viszont nem kellett tudnia.
- Az ágyam is kellemes. ..- Jegyeztem meg egy félmosolyal, miközben üres pohara után nyúltam, hogy újra töltsem azt pezsgővel. Akkor hallatszott kopogtatás az ajtóm felől, de ezúttal már biztos, hogy nem Jane jött vissza, hisz Ő nem kopogtatna.
- Nem, dehogy..- Vágtam rá Dorcas következő kérdésére, de akkor már nem csak a kopogás hallatszott, Isis is beköszönt , s engem hívott az ajtóhoz. Basszus, teljesen megfeledkeztem arról, hogy házhoz rendeltem őt. Egy kósza pillanatra megfordult fejemben a gondolat, hogy őt is beinvitáljam és hármas játszadozásba kezdjünk, de ilyen téren még nem ismertem Dorcast, így nem mertem megkockáztatni azt, hogy perverznek tituláljon, s kirontson a lakásomból.
- Öhm, várj egy pillanatot, máris jövök, addig igyál még egy pohár pezsgőt. – Gyorsan kitöltöttem neki az italt, majd leraktam az üveget a dohányzóasztal tetejére, s mezítláb, még mindig magam köré csavart törölközőben sétáltam oda az ajtóhoz. Éppen csak résnyire nyitottam, Isis máris széttárta ballonkabátját, s felcsillantotta alatta dögös csipkébe bújtatott testét. Mit ne mondjak, jól nézett ki, de az odabent ücsörgő nő még ennél is jobban érdekelt.
- Huh, jól nézel ki, de ..közbe jött valami, majd beszélünk. – Suttogtam, hogy Dorcas ne hallja, s mielőtt még Isis ajkai legörbültek volna, gyorsan egy köteg pénzt csúsztattam a melltartójába.
- Na, siess, dolgom van. – Azzal bezártam az ajtót, kicsit megköszörültem a torkom, majd visszasétáltam a kanapémon ücsörgő nőhöz.
- Gyere, megmutatom neked a lakás többi részét. – Azzal megfogtam szabadon nyugvó kezét, majd felhúztam a kanapéról.
- Hagyd itt a táskád nyugodtan. – A nappali hatalmas panorámája felé csalogattam. Odakintről gyönyörű fényárban úszott a város, az ablakom szép nagy volt, hatalmas párkánnyal, s ezt mindenképp meg kellett mutatnom a nőnek.
- Nézd meg, innen még a szerkesztőséged is látszik. – A Pazar kilátás felé fordítottam a nőt, miközben egyik kezemet a csípőjére csúsztattam, s mögötte állva, válla fölött pillantottam el, kémlelve a messzeséget. Arcképünk visszatükröződött az ablakról, hirtelen gondoltam egyet, s a következő pezsgőkortyolását követően kikaptam kezéből a poharát, majd magam felé fordítva szenvedélyesen megcsókoltam.
Túl sok idő telt már el amúgy is, mióta betette lábát a lakásomba. Nem akartam azt, hogy elunja magát, s nyilván nem azért érkezett hozzám, hogy a lakás berendezéséről és a kilátásról diskuráljunk.
- Miért jöttél fel hozzám?- Suttogtam fülébe, miközben kezeimet a fenekére futtattam, s közelebb húztam magamhoz. Engem csak egy törölköző választott el tőle, rajta azonban még mindig ott feszített az a fekete koktélruha. Válaszára nem sokat várva újra lecsaptam ajkaira, kezemet megindítottam combján, hogy feljebb gyűrjem ruháját, s ha belement a játékomba, akkor segítségével beemeltem az ablakpárkányba, s tovább kényeztettem ajkaimmal.
Hirtelen azonban megcsörrent Dorcas mobilkészüléke, s folyamatosan csörgött, nyekergett, nem akart leállni.
- Férj, szerető, ki hívogat ilyen kitartóan? – Láttam, hogy maga is nyújtózkodik a készülék után, de nem szívesen váltam volna meg ajkaitól, így csak nehézségek árán nézhette meg készüléke kijelzőjét
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 8:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




A poharamban gyöngyöző ital aranyát néhány kortyból tartott felhörpintenem, s utána máris az asztalon, szilárd talpon nyugvó pezsgős üveg tartalmát vettem szigorú szemle alá. Még volt benne, s ez azt jelentette, hogy hosszú percekig, tartalmas poharak erejéig tudok majd várni Adrianra, míg félpucéran hajlong az ajtórésben, hogy az előzőleg érkezett, mézédes hangú Isist visszautasítsa.
A férfi nagyon udvariasan töltötte meg poharamat, nem tehetett róla, hogy már el is fogyasztottam az alkoholos italt, s újabb kortyokra szomjaztam. Az az érzetem támadt, hogy Adrian pont úgy megvárakoztat, ahogy előzőleg David is tette. Egy házból jöttek, már ami a munkahelyüket illette, a lakásukat félelmetes hasonlósággal rendezték be, egy nőt kívántak az egyforma selyemágyneműjük közé gyűrni és… ha már itt tartunk, talán a fanszőrzetüket is ugyanazon minta alapján borotváltatták. Feltevés. Nem tény, hiszen még egyikükét sem láttam, s nem is kívántam David McArthur tökéletesen makulátlan életében szilánkokat hagyni magam után. Hiába a kecsességem, a női bájaim, megfontoltnak nem neveztem volna magam, hiszen ha valamit élveztem, azt kislányos hévvel fogattam. Olykor maga voltam az elefánt a porcelánboltban. Adrian pedig… nos. Előtte sokkal jobban magam tudok lenni. Miért van ez?
Már a második pohárkával pusztítottam az italt, mikor Adrian visszasétált hozzám.
– Ó, milyen gyorsan végeztél… nem hagytad, hogy eleget gyönyörködjek a deltásan felépített izomzatodban – miközben egy csíntalan mosolyt villantottam a férfire, hátradőltem a kanapén, s egészen a párnák közé húzódtam, hogy mikor majd felé nyújtott kezemnél fogva felránt, akkor nagyobb lendülettel hagyjam el a mély ülőhelyet, s vehemensen feszülhessek neki meztelen mellkasának.
– Nem írja valahol az etikett, hogy nem illik félmeztelenül fogadni egy fiatal nőt?
Már csak az éhes jelzőt hagytam ki kérdésemből. Egyértelmű volt, hogy a vonzó, jó kiállású cégvezetők megbizsergettek valamit a fehérneműm pamut anyaga alatt. Haha. Dorcas bébike, mennyit ittál?
Miután az előbb egyértelmű célzattal a tudtomra adta, hogy felnőtteknek szóló filmet helyezett a lejátszóba, s ha nem török rá otrombán, akkor most zsebzsötemezve mulatná drága idejét, nem tudtam nem egy filmszereplő helyébe képzelni magam, fölém pedig Adriant fantáziálni.
Az eszement közelsége pedig, amivel fogva tartott, amíg elkísért a hatalmas lakás üvegfallal körbevett hátsó részébe, csak még jobban megbolondított. Míg mögém helyezkedett, hogy karja mentén láthassam a helyi szerkesztőség épületét, akaratlanul is félrehajtottam fejemet, hogy orrom érzékeny idegvégződésein érezzem kellemes illatát.
Erős, fűszeres tusfürdője rabul ejtett. Már nem érdekelt, hogy milyen a betondzsungel magaslati panorámája. Leengedtem pezsgőt tartó kezemet, s ez pont kapóra is jött a férfinek, máris elragadta tőlem a sokat látott poharat. Mielőtt még ajkaink találkoztak volna, rúzsfoltos csókokkal hintettem végig karjának feszes felső ívét.
Eszembe sem jutott ellenkezni, azonnal belesimultam az erős karok fogságába, s kiélveztem közelségét. Tenyereim felfedezték a már sokat bámult felsőtest bársonypuhaságú felületét, míg belefeledkeztem forró csókjába. Elvesztettem mellette az eszemet. Érezve, hogy felette állok ruhaügyileg, ujjaimmal a hátam mögé kaptam, hogy megpróbáljam elérni a koktélruha eldugott kis zipzárját. Éles fájdalom nyilallt felkaromba a próbálkozástól, így elégedetlen sóhajjal, de Adrianra hagytam a vetkőztető műveletet.
– Azért, mert ott ültem McArthur ágyán, és… azt gondoltam, hogy veled szexelek.
Nem volt ezen mit tagadni. Egészséges, fiatal és módfelett vonzó nő voltam, akinek testi vágyai gyakorta furcsa fantáziavilággal bódították el agyát.
– Azt hiszem, nem is lehetnék jobb helyen.
Jegyeztem meg széles vigyorral, mikor Adrian felültetett az ablakpárkányba, ahonnan nézve egy magasságba kerültünk. Éppen rábuktam volna vállaira, mikor a telefonom megszólalt táskám mélyén.
– Annyira nem akarom felvenni. Egészen biztos, David az. Enné a fene, ha tudná, hogy nálad vagyok. Nem gondolod?
Hiába volt olyan remek ötletem, hogy majd én hagyom a végkimerülésig zenélni telefonomat, már az ajtón csengető személyzet is kettétörte együttlétünket.
– Várj… mielőtt ajtót nyitnál, ezt… húzd le.
Vállaiba kapaszkodva lemásztam az ablakpárkányból, hogy aztán hátat fordítsak neki, s segítségével megszabaduljak a fekete ruhától. Melltartópántomat gondosan megigazgattam, s ha Adrian nem akadályozott, akkor megindultam a kanapén hagyott táskámért. Nem gondoltam komolyan, hogy Dave tudtára adjam, tőle azonnal a munkatársához rohantam. Adriant sem akartam kellemetlen helyzetbe hozni ezzel az együttléttel.
– Siess. Megkeresem a szobád, meg azt a bizonyos filmet – felkapva az elégedetlenkedő mobilkészüléket, az eldugott helyiségbe sétáltam át. Nem kellett sokat lépnem az ajtótól, azonnal az ágyon találtam magam, ahol már elő volt készítve a távirányító. Befúrva magam a párnák közé, először a telefonomat némítottam el, hogy aztán száműzzem Adrian éjjeliszekrényének mélyébe. Van az úgy, hogy néha még én is gyűlölöm a kommunikációs eszközöket.
Míg Adrian a szobaszervizestől átvette vacsoráját, én magam kezelésbe vettem a távirányítót. A lejátszót nem sikerült beüzemelnem, így csak a tv-műsorokat találtam meg. Nem adtam fel, így ha Adrian vissza is tért, s megpróbált csókjával eltántorítani, akkor is ragaszkodtam hozzá, hogy megtaláljam azt a bizonyos pornófilmet.
– Naaa, érdekel az ízlésed… látni akarom, mire gerjedsz… - vigyorogtam a férfire, s közben a leglehetetlenebb helyzetekben is harcoltam a férfi kényeztetése ellen.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 9:50 pm

- Ne mond, hogy ennyire zavar a meztelenségem. – Félmosolyt villantottam Dorcas felé, ezzel is jelezve a nőnek, hogy nem dőlök ám be neki. Immár biztos voltam abban, hogy tetszem neki, s nem véletlenül tévedt az én lakásomra. Sikerként könyvelhettem el azt, hogy David McArthur lakosztályát ott hagyva inkább az enyémet választotta. Már nem is bántam az estét, nem éreztem magam annyira magányosnak, és azt sem bántam, hogy Isist útnak eresztettem anélkül, hogy kicsomagoltam volna azokból a dögös göncökből. Ott volt nekem Dorcas, s ez épp elég volt ahhoz, hogy beizzítsa a fantáziámat.
A kilátás sem vonzott úgy, mint Dorcas, akihez hozzásimultam, s amint lehetőségem engedte, ajkaimmal csókoltam övéit. Hosszan, szenvedélyesen ízleltem , kezemmel lassan csúsztattam felfelé a ruha anyagát, miközben élveztem Dorcas közelségét, csókjait, oldalamon játszadozó ujjait. Sokkal jobb volt, mint azt korábban gondoltam, megérte rá várni, s hazaküldeni Isist.
- Ha ezt gondoltad, tehetünk egy próbát rá. – Játékos vigyor kúszott ajkaimra, miközben cinkos pillantást vetettem a nőre, s újból közelebb hajoltam hozzá, hogy lecsapjak ajkaira. Szabadon heverő kezét a törülköző anyagára futtattam, csak hogy megérezze férfiasságomat, s valóra váltsa fantáziálását. Nem tagadom, élveztem volna, ha játékosan ujjaival feléleszti a szunnyadó óriást.
- Hm, látom, hogy problémánk adódott. – Újabb mosoly kúszott ajkaimra, mikor láttam, hogy hiába küzd ruhája cipzárjával, nem tudja leküzdeni magáról az anyagot. Segíteni szerettem volna, de kétszeresen is megzavartak bennünket. Egyrészt az átkozott telefon volt a bűnös, mely folyamatosan zengett valami eszement dallamot, másrészt újra kopogtattak az ajtómon.
- Az biztos, lehet, hogy remek üzlettársak vagyunk, de valamiért sosem kedveltük egymást jobban a kelleténél. Ha tudná, hogy velem vagy, másnap már gondoskodna arról, hogy ne legyen munkahelyem. – Összemosolyogtam Dorcassal, de újra kopogtattak az ajtómon, s ekkor már be is kiabáltak.
- Most szépen kimegyek és elzavarom az összes szobaszervizest,hogy a mai éjszakán már senki se zavarjon minket. – El akartam indulni, hogy kinyissam az ajtót, előtte azonban Dorcas még megállított, s visszafordulva hozzá, a ruhája felé nyúltam.
Pillantásom végig futott hajfürtjein, szép nyakán, s végül lassan húztam le a cipzárt, miközben végig néztem a testén, ami előbukkant a ruha alól. Imádtam, ahogy lejjebb csúszik testén a fekete ruha, s végül egy szál fehérneműben lép ki a bokája alá bukó anyagból.
Ez volt az első alkalom, hogy tetőtől talpig végig pillantsak rajta, s alaposan szemügyre vegyem adottságait, melyeket korábban a ruhák csak sejtettek.
- Itt helyben leteperlek. – Perverz vigyor kúszott ajkaimra, s csak nagy nehezen indultam meg az ajtó felé, hogy végre kinyissam annak a dörömbölő őrültnek, aki nem hagyott minket nyugodni kéjlakomban.
- Jövök már, nyugalom. – Kissé bosszúsan nyitottam ajtót, a pincér pedig bunkó arckifejezéssel próbálkozott betolni kiskocsiját a szobámba.
- Vacsora Mr.Joubert – Felelte, majd betolta a kis kerekes eszközt, s felegyenesedve a markát nyújtotta felém.
- Ó, majd elfelejtettem…- Utáltam az ilyen pofátlan alakokat, ezért nem adtam neki pénzt, helyette az üres pezsgős üveget nyomtam a markába, s kitessékeltem az ajtón.
- Ma este már ne zavarjon senki, ha ezt tudják tartani, reggel busás borravalót adok. Szép estét. – Azzal bevágtam előtte az ajtót, vetettem egy pillantást a tálcán heverő finomságokra, majd megindultam Dorcast keresve, aki addigra már az ágyamon hevert, igen kellemes, szemet gyönyörködtető pozitúrában.
- Meghozták a vacsorát, de azt hiszem, most kifejezetten másra éhezem. – Jegyeztem meg, miközben mohó pillantással faltam Dorcas testét,s megindultam felé. A törölköző hű társként továbbra is a derekam köré fonódva pihent, s egyelőre nem hagyott láttatni semmit, legfeljebb az ébredező óriás körvonalait.
- Hol is hagytuk abba?- Nevetve hajoltam hozzá közelebb, újra lecsaptam ajkaira, s igyekeztem legyűrni Őt az ágyon, de Dorcas még csók közben is a távirányítót nyomkodta, keresve azt a bizonyos csatornát.
- Ne akard látni, inkább megmutatom. – Miközben csókoltam ajkait, tapogatózva próbáltam lefogni távirányítót tartó karját, hogy végre adja fel a keresgélést, és foglalkozzon csak velem. Hirtelen azonban felsikkantott, így kíváncsian kaptam pillantásomat a televízió képernyőjére.
Hallottam azt, hogy magára ismert, s mivel még sosem láttam Őt a televízió képernyőjén, így egy pillanatra kíváncsian meredtem a képernyőre.
- Micsoda tupír…így sokkal jobb a hajad, de ne nézzük már ezt..- Újra próbáltam megcsókolni, de hallásomat nem kerülte el a Joubert név, így visszakaptam pillantásom a képernyőre, s előre csúszva nézni kezdtem a televíziót.
- Ne már..- Összeráncolt homlokkal pillantottam a nőre, s kikaptam kezéből a távirányítót, hogy jobban halljam, miről beszélnek. Nem akartam hinni a szememnek, mikor megláttam Dorcas mellett azt a ráncos férfit, aki műfogsorait villogtatva rám vigyorgott a tévé képernyőjéről. Mintha engem nézett volna, egyszerre éreztem félelmet és dühöt.
- Ez nem lehet igaz, nem hiszem el. Hagyj már békén! – Hirtelen ordítottam rá a közben rajtam csimpaszkodó nőre, s még félre is löktem őt, majd dühösen pattantam fel, s idegesen rántottam félre a plazmaképernyőt, amely a földre zuhanva ripityára tört. Akkora lendülettel ugrottam fel, hogy még a törölköző is meglazult a derekamon, s úgy kellett utána fognom, hogy ne essen le rólam.
- Az a szemét mit keres itt? Mi?- Idegbeteg módon fordultam Dorcas felé, s újból ráüvöltöttem.
- Mit tudsz róla, válaszolj már az istenért! – Nyugalmam elveszett, helyette egy dühöngő bika tört fel belőlem, aki tört , zúzott, s csak azt akarta tudni, hogy az a fickó mégis hogyan került amerikába.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 2:10 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




– Mire éhezel, kedves Adrian? – kaptam rá vágytól csillogó tekintetemet a férfire. Védelmemre, magam elé vontam egy széles, selyembe burkolt párnát, mert az a naiv ötletem támadt, hogy majd az távol tartja tőlem a kívánós férfit. Legalábbis huzavona kell majd hozzá, hogy elvegye azt tőlem.
A kérdést úgy tettem fel a férfinek, mintha nem ismertem volna ki magam gondolatai között. Egy rugóra járt az agyunk, s ha nem lettem volna olyan kegyetlen, hogy kiélvezzem a fojtott szenvedély pillanatait, telhetetlenül csodálva, ahogy az ölembe gyűlt forróság lassan átterjed egész testemre, akkor máris a törölközője után kapok, hogy végre elválasszam azt csípőjétől.
Tekintetemet nem kerülte el, hogy emelkedik meg ágyéktájon a frottír, Adrianon, s ez újfent tovább űzött, hogy elodázzam a pillanatot.
A szexuális aktus része, a még kielégületlen test gyönyörre áhítozó sóhajainak kiismerése. A reszketés, mely csak akkor tör rá a nőre, ha szeretik, a zihálás, mely nem tér vissza, míg nem hajszolja vágyának beteljesülése felé a combja belsején játszó nyelv, a csókok, melybe érzelmeit sűríti… a legjobb része az egésznek az volt, míg éreztette velem, hogy akar, s nem csak az aznapi zuhany elkerülhetetlen oka voltam.
Hiába a vad, erőszakos birtoklás, egymás testének szilaj gyötrése, ha nincs mire visszagondolni, ha nem volt meg a macska-egér játék, mely egekig repítette vágyainkat.
Talán már túl sok is volt lüktető testemnek a kéjmámorból.
Adrian fölém mászott, s máris igyekezett pontot tenni esténk végére. Vágytam rá, s pont olyan töretlen hévvel bitoroltam porcikáiból egyre többet, ahogy ő is tette velem, de a nagypárna oldalra kerülése után, már azt hittem, nem lesz, ami képes megállítani. Az addig fenntartott anyagok abban a percben esedékessé váltak, hogy tépve, húzva, marva a földön végezzék.
Ujjaim elernyedtek egy pillanatra a távirányító fogása körül, s görcsösen hátra buktak róla az ágynemű finomsága közé. Egy újabb csók, s Adrian már nem járt távol céljától, hiszen combjaim engedelmesen engedtek utat maguk között a keskeny csípőnek. Testem egésze ívbe feszült a vágytól, pilláim leereszkedtek, sóhajaim betöltötték a szoba négy falát, egészen addig, míg a bódult állapoton át nem tört hangom. Ami most határozottan nem ajkaim közül szökött ki, ugyanis az tele volt egy férfi bársonyos bőrével.
Automatikusan szorítottam rá újfent a navigáló eszközre, s ha akarta, ha nem, de fordítottam felállásunkon, és magam alá gyűrtem verejtéktől kipirult testét. A legjobb ülőpozíciót kerestem hasfalán, a megbomlott törölköző anyagán, miközben gyermeki viháncolást meghazudtoló magas hangon sikoltott fel belőlem szereplésem láttán elragadott büszkeségem.
– Juuuuuuj, Adrian… nézd! Nézd! Ott vagyok a tévében! Bekerültem a híradóba! Ááááááá!
Nem is a riportalanyra figyeltem, nem bírtam magamról levenni a pillantásom. Olyan jól mutatott kicsinyített másom a felvételen, hogy kaján örömöm nem is kívánt még hosszú ideig félre állni. Nem értettem, Adrian miért komorodott el a pillanat tört része alatt. Hirtelen rátörő rosszkedvét magamra vettem, hiszen egész biztos voltam benne, hogy rosszul esett neki pozitúraváltásom. Megértem én, hogy nem kellene úgy vonyítanom örömömben, mint a farkasnak, akinek vadászcsapdája marcangolja éppen bokáját, de ha nem bírtam türtőztetni magam?
– Ne haragudj, nem is fontos ez. Folytassuk… nem ellenkezek többször, nézd… még a melltartómat is leveszem. Hm? Nem örülsz?
Kezem fürgébb volt, mint nyelvem, így a kapcsokat már ki is bontottam a textil hátulján, mire engesztelő csókok közepette szavaimmal igyekeztem jobb kedvre deríteni. Azt hittem ennyi elég lesz hozzá, hogy a férfi megbékéljen. De abban a pillanatban még a hideg is kirázott, ahogy fenyegető követelésével, majd testének dühödt erejével talált el.
Nem volt kellemes, ahogy eltaszított magától, sőt, ha jobban odafigyeltem volna testemre, akkor feltűnik az égető fájdalom felkaromban. Most viszont nem ez volt az első. Hatalmába kerített az ijedtség, s csak ültem az ágy közepén, amíg Adrian porba lökte szobája televízióját. Nem sikoltoztam, az a fajta kényszerem távolinak tűnt. Némán, siető kézfejeimen húzódtam be az ágy fejtámlájáig, ahol magam elé vontam két combomat. Nem akartam a férfire pillantani, így is elég galibát okoztam már. Legalábbis úgy gondoltam, hogy az egyetlen bűnbak viselkedésében, én lehetek.
Fojtott hangon kérdeztem vissza, hiszen hevesen pulzáló szívem elnyomta hallásomat.
– Alain Joubert?
Amíg az interjút készítettem az említett férfivel, meg sem fordult a fejemben, hogy egy ismerősömhöz kössem, hogy túlgondoljak egy olyan aprócska hasonlóságot, mint a megegyező családnév. Aztán a mai esti találkozásunkkor eszembe sem jutott, hogy feltegyem neki a kérdést, van-e Alain nevű rokona.
Hosszan tétováztam, s nem is tudtam, mit válaszolhatnék neki. Felelevenítettem magamban a hírt, hogy összefogó képet adjak a férfiről.
– Alig egy hónapja hunyt el egy hatalmas farmtulajdonos. Michael Everett. Az ügyészség hosszan vizsgálta az ügyét, mivel hozzátartozói nem voltak, életében nem írt végrendeletet és még arról sem beszélt, hatalmas vagyonát kire akarná hagyni. Ágról-végről sikerült kideríteni, hogy Franciaországban él az édestestvére, Alain Joubert, aki így megörökölte a tetemes vagyont. Meggazdagodott. A város pedig egy interjút akart vele, amit én csináltam meg. Nem volt kamera elé való ember, zavarban érezte magát a cécó miatt. Nem álltam le vele fecserészni, nem láttam a férfiben még annyi lehetőséget sem, hogy a családjáról kérdezzem. Sárgállottak a körmei, remegtek a végtagjai, és szerintem, ha nem ivott volna három hete, akkor is éreztem volna a testmirigyeiből áradó alkohol poshadt szagát. Szerintem már el is itta azt a rengeteg marhát, amit a testvére ráhagyott. Egy éjszaka jót mulatott, most pedig a föld alól se lehetne elő keríteni. Ez az én feltevésem. De kötve hiszem, hogy ennél szándékoltabb lenne ittléte.
Hangomból kiveszett a vágy, s miközben visszacsatoltam mellkasomra a fekete melltartót, rájöttem, hogy már nem érzek affinitást a folytatáshoz. Óvatosan az ajtóra pillantottam. Csábító volt a rés, mely a zár és a lap között állapodott meg.
Mennem kellett volna. Ezt gondolja az egészséges ember, s meg is teszi az ajtó felé az első lépést. De engem nem öntöttek hétköznapi anyagból, s minden részem kérdésektől lüktetett.
Kicsúsztam az ágy szélére, s ha Adrian már nem zúzott, nem tört, akkor megkerestem pillantását. Percekig csak fogva tartottam az éjsötét tekintetet.
– Ki az a férfi, Adrian? Hm? Ismered? Volt vele dolgod? Mit tett? Mitől félsz ennyire vele kapcsolatban? Mondd el nekem… megnyugodtál?
Hangom fojtott volt, hiszen az előző taszításra visszagondolva, egyáltalán nem volt jó ötlet közel mennem hozzá. Mégis ott álltam előtte, s próbáltam még közelebb férkőzni hozzá, innen-onnan kerülgetve az üvegszilánkokat.
Ha engedte, akkor visszafűztem derekára a megbomlott törölközőt. Ha ellökött, hát újra ellökött, de nem érdekelt. Ezzel az apró, de jelentős mozzanattal terítettem le vágyainkat. A mai estét már nem tudtam mellette szerelmeskedve elképzelni. Ha megkért volna, hogy távozzak, talán elmegyek. Magára hagyom, és többé nem keresem. De szerencsére nem szólt.
– Nem akarok elrohanni, tényleg… sőt, ha bármi eszedbe jut, amitől jobban éreznéd magad, amit megtehetnék érted, akkor szólj csak. Hozzak valami erősebb italt, mint a pezsgő? Nem mondom, hogy könnyű lesz italt kiharcolnom a személyzettől, miután az előbb az egyiket úgy elküldted, de majd bevetem magam. Mit szólsz?
Halvány mosoly telepedett ajkaimra, miközben végigsimítottam karomon. A szekrényét kerestem gondolatban, vajon honnan szerezhetnék valami kis méretű ruharabot magamra.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2014 7:55 pm

Vágytam a nő érintését, magamba akartam szívni az illatát, ujjaimmal végig akartam szántani bársonyos bőrén, s vele akartam tölteni az egész éjszakát. Minden olyan jól alakult, nem kellett kétszer kérnem, hogy heveredjen az ágyamra, már ott hevert, mint egy csomagolt ajándék, ami csak arra vár, hogy felbontsák. Dorcas egy igazi nő volt, aki tudta, hogyan keltse fel a figyelmemet, s hogyan vegyen le a lábamról.
Ha nem hívja fel a figyelmem arra, hogy éppen Ő szerepel a televízió képernyőjén, s nem látom meg a mellette álló riportalanyt és a képernyőre vésett nevet, akkor hosszas, szenvedélyes szeretkezésnek néztünk volna elébe. Alain Joubert felbukkanása azonban egy pillanat alatt zárlatot okozott , s felborította a kedélyállapotomat.
Alain Joubert volt az a férfi, akitől nevemet kaptam, aki nemzőmnek vallotta magát, s hosszú évekig nevelt engem és a húgomat francia birtokán. Micsoda családapa…Még mindig előttem láttam a nadrágszíjat, mivel véresre korbácsolta a hátamat, a pincét, ahová bezárt, ha felemeltem a hangomat. Iszákos vén disznó. Mindenütt szanaszét heverő üvegek, pofonok hatalmas csattanása, s húgom sikítása, aki hiába könyörgött ennek a szerencsétlennek.
Éktelen düh és harag tombolt bennem, nem bírtam elviselni a férfi látványát, annak a tudatát, hogy él és virul, s megörökölt egy birtokot amerikában. Nem akartam elhinni azt, hogy a sors ilyen kegyetlen, s az utamba terelte azt a férfit, akit szívből gyűlölök, s örökre el akartam felejteni.
Miközben erőből ellöktem Dorcast, hogy felállva neki essek a tévékészüléknek, és félrehajítsam, azt gondoltam,hogy Alaint ütöm. Szívesen darabokra szedtem volna, amiért olyan rossz gyerekkorom volt, s amiért tönkre tette a húgom életét. Helene olyan törékeny és bűbájos lány volt. Ez a szerencsétlen pedig megerőszakolta. Még mindig előttem volt a kép, s az, hogy mennyire féltem. Rettegtem és nem mertem semmit tenni. Egy gyáva féreg voltam, aki nem volt képes megvédeni a saját húgát.
Az emlékek végigrobogtak elmémen, remegtem a dühtől, s percekig csak tomboltam. Bűntudat marta lelkemet, hogy nem tudtam megmenteni a húgomat ettől az ördögtől. Gyűlöltem ezt a férfit, s képtelen voltam parancsolni az indulataimnak. Percekig őrjöngtem, felborítottam mindent a szobában, miközben vicsorogva, elvakult pillantással fordultam körbe a szobában.
- Ki ne ejtsd a nevét még egyszer! - Vicsorogva pillantottam a nőre, olyan düh tombolt bennem, hogy képes lettem volna bárkinek neki menni, aki akár csak kiejti annak a szerencsétlennek a nevét.
Zihálva fordultam újra a készülék felé, hogy meggyőződjek arról, a törött masinából már nem láthatom újra a férfi pofázmányát. Ezután zuhantam vissza az ágyra, s gondterhelten hajoltam előre, hogy orrnyergemet masszírozva igyekezzem csillapítani dührohamomat.
Már régóta szedtem altatót, s nyugtatókat, mert gyakorta voltak rémálmaim, hála az apámnak. Sokszor még mindig ott találtam magam , bezárva abba a pincébe, s hallottam, mikor nyitódik az ajtó, s mikor jön le, hogy elverjen az övével. Ez az átokfajzat kínzott, sosem kegyelmezett.
Hátamon még mindig látszott a forradás, melyet egy csúnya verés okozott. A seb sosem múlt el, s örökre emlékeztetni fog a múltamra. Hiába próbáltam kitörni a nyomorból, s elfelejteni azt az Adrian Francois Joubert, aki kölyökként a trágyát hordta, s vizet evett kenyérrel. Hiába próbáltam, emléke újra és újra feltépte a sebeket.
Miközben lehajtott fejjel ültem, s elengedve orrnyergemet , megtámaszkodtam az ágy szélén, Dorcas hangjára figyeltem. Miközben az egyik pillanatban hallani sem akartam arról az átokfajzatról, a következőben már érdekelt az, hogy pontosan mit keres a városban, de legfőképp az érdekelt, hogy mennyi ideig marad.
- Nem csodálom, társaságban egy mocskos kis senki, akkor nem nagy a pofája..- Undorral jegyeztem meg a szavakat, de még mindig nem pillantottam hátra a nőre, csak hallgattam Őt, s Alain nevét hallva újra elfintorodtam.
- Jól tetted Dorcas – Hirtelen hátrafordultam, s mélyen pillantottam a nő szemeibe, miközben újra megszólaltam.
- Soha többé ne tudósíts erről az alakról és kerüld őt minél messzebbről. – Hogy féltettem-e? Talán még saját magam is féltem ettől az alaktól, bár már eltelt vagy tizenöt év, még mindig féltem tőle. A félelmemnél viszont nagyobb volt a dühöm, s úgy éreztem, már megtudnám védeni magam az öreggel szemben.
- Hogy ki ez a férfi?- Dorcas közelebb csúszott hozzám, pillantásunk találkozott, s hosszan néztem kék íriszeibe.
- Megnyugodni? Nem, nem nyugszom meg , amíg ez az alak ebben az országban van, ebben a városban. A föld alatt lenne a helye, már rég ott kellene szagolnia az ibolyát. – Hangomból is érezhette a gyűlöletet, amit az idősödő férfi iránt tápláltam.
Dorcas minden mozdulatában óvatosnak tűnt, először nem értettem, hogy mire készül, de aztán rájöttem arra, hogy a törölköző lecsúszott derekamról, s csak azt próbálja visszatenni a helyére. Nem csodálom, valószínűleg már neki sem volt kedve egy hancúrhoz. Én már nem tudtam visszahangolódni, túlságosan feldúlt voltam, s ideges. Elfogadtam a nő segítségét, de csak míg az anyagot a derekam köré fűzte, azután már átvettem tőle, s magam kötöttem újra körém az anyagot.
- Én nem akartam rád ijeszteni, basszus mit műveltem..- Végig nézve a szobán észrevettem a pusztítást, s szégyelltem magam a nő előtt. Ismét leültem a kanapé szélére, majd sóhajtva görnyedtem előre, s összefűztem az ujjaimat.
- Nem…semmi nem kell, csak ülj le..kérlek. – Keze után nyúltam, magam sem tudom, hogy mi ütött belém, de magam mellé vontam a nőt, hogy érezzem, ott ül mellettem. Kicsit talán megnyugtatott a közelsége.
- Alain Joubert az apám, aki tönkre tette a gyerekkoromat. Egy beteg ember, aki nem volt másra képes, csak arra, hogy a föld alá juttassa anyánkat. Ivott , meg kártyázott..erre emlékszem. Meg..- Nagyot sóhajtottam, mert nem voltam abban biztos, hogy a nő nem teregetné-e ki másnap a szennyest. Végül nem tudtam magamban tartani a szavakat.
- Állandóan megvert, meg bezárt…sokat dolgoztatott, de ha valamit nem úgy csináltam, akkor elvert. Olyan is volt, hogy fejjel lefelé fellógatott az udvaron álló szilvafára. Megalázott..- Rémes emlékképek jelentek meg előttem, s nem tudtam tovább Dorcas szemeibe nézni, elfordítottam a fejemet.
- A húgommal erőszakoskodott, én meg..semmit nem tettem, hogy megvédjem. Semmit. Helene nem bírta tovább és öngyilkos lett. Tizenhat voltam talán, vagy tizenöt, nem emlékszem. Elszöktem tőle , és azóta nem is láttam. – Csak ezután pillantottam fel Dorcasra, s hirtelen kétségeim támadtak vele kapcsolatban.
- Ugye nem azért vagy itt, hogy erről írj cikket? Mond , hogy nem ezért jöttél..- Hirtelen pattantam fel az ágyról, nem tudtam, hogy bízhatok-e a nőben. Zaklatott voltam, hiányoztak a piruláim, s kezdtek paranoiás gondolataim lenni. Mi van, ha az apám küldte őt?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 10:40 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




Sokáig álltam szembe az ágyon ülő Adriannal, s figyeltem arcvonásait, hogyan változnak az idő elmúltával. Néha csak egész óvatosan pillantottam fel rá, s inkább biztonságot nyújtó, féloldalasan átkaroló ölelésembe burkolóztam. A férfi forrt a dühtől, remegett az idegtől, amit Alain Joubert neve, látványa váltott ki belőle.
Az előzőekben saját bőrömön kellett tapasztalnom gyűlöletét. S ugyan már csak lüktetett a bőröm erős markú szorítása alatt, a fizikai fájdalom tompán hasított belém az emlékek hatására, de azt hiszem most jó időre agyamba égett, hogy ne is közeledjek a férfihez, míg mellkasa méregtől duzzad.
Adrian arcát dörzsölte, küzdött az érzéseivel, s láttam, mint zuhan egyre mélyebbre.
Ismertségünk fiatalságára tekintettel, magatehetetlennek éreztem magam. Álltam fölötte, s ha nem akartam újabb letaglózó meglepetést tapasztalni bőrömön, ez volt a legbiztonságosabb, amit tehettem.
De ki mondta, hogy újságíró létemre meg tudtam maradni egyhelyben, s nem égetett a kíváncsiság, nem fűtött a vágy, hogy még inkább belekontárkodjak a körém táruló élet folyamataiba.

Az ágy fölé függesztett tükörben előbb saját magamat, majd később Adrian félmeztelen testét fixíroztam. A hátán végigfutó heget mély a szoba félhomálya is jól visszaadta.
Nem csak, hogy szerettem volna tudomást szerezni annak kilétét illetően, de hajtott a vágy, hogy megérintsek egy „háborús” sebhelyet. A férfi testet a múltban szerzett tapasztalat-hegek tették vonzóbbá.
Nem csoda hát, hogy leküzdve kételyeimet, belekapaszkodtam Adrian felém nyújtott, hívogató kézfejébe, hogy aztán leüljek mellé az ágyra.
Ujjaimat ujjai között felejtettem.
– Sajnálom, hogy látnod kellett… minek is kapcsoltam be a tévét – szabadkozva súgtam a férfi vállába a szavakat, miközben kihúztam markából kézfejemet, s biztatóan megszorítottam felkarját. Szerettem volna, ha elfelejti a hibámat, s majd nem orrol meg rám egy egész életre, amiért rákényszerítettem élete legborzalmasabb szakaszának okozóját. Nem is sejtettem, hogy mit tettem, mikor felfedeztem magam a tévéképernyőn. De ha lenne rá lehetőségem, visszapörgetném az időt, hogy már az ajtóban letépjem róla törölközőjét, aztán pedig a kanapén követeljem őt magamnak.
Nem bírtam megszólalni, míg az ifjúságáról beszélt, az átélt traumákról és húga halálának tragédiájáról. Talán egy kicsit megdöbbentett, hogy a felsővezető, New York egyik legsikeresebb cégének féltulajdonosa, valaha végzett kétkezi munkát, hogy a gyerekkora tele volt megpróbáltatásokkal.
Butaság lett volna rákérdeznem, hogyan szerezte a hátán éktelenkedő, hosszú vágás helyét. Biztosan emlékezett rá, de nekem éppen elég volt tudnom, hogy az apja verte. Éppen azzal, ami a kezébe került. Az én fantáziám így is túl éles volt, a vizuális képzelőerőmről nem is beszélve. A legocsmányabb dolgok jutottak eszembe a férfiről. S torkomat szorító, elodázott tehetetlenség lett úrrá rajtam. Megfeszültek az izmok kezemben, hogy addig nem pofoztam fel, s zárattam börtönbe, míg ott állt az oldalamon és esélyem lett volna rá.
– Mindig azt hittem az a legszörnyűbb, hogy nincsenek szülei az embernek.
Fontosnak éreztem egy csipetet adni magamból. Célzott és lényegre törő szavak nélkül, így akartam biztosítani Adriant, hogy ami ma itt lehangzott, az soha nem kerülhet egyetlen újság hasábjaira sem. Gazdagabb lettem az információtól, s talán ilyen mélyes médiás személyiség nem kontárkodott bele Adrian Joubert magánéletébe, de semmi kedvem nem volt ezt az embert elveszíteni, a városnak három napig tartó csámcsogni való miatt.
– Nagyon sajnálom, Adrian.
Térdén nyugvó kézfejét újra enyémek közé vettem, s ha engedte, bársonyos bőrére apró csókot leheltem.
– Nem tehettél semmit. Nem hibáztat téged senki. Helene egész biztosan nem. Fiatal voltál, ha szembe szállsz vele, talán végez veled. De most megbosszulhatod. Már nem függsz tőle. Rács mögé kerülhetne. Találnál tanúkat. Tudom, hogy remek ügyvédek élnek a városban, és a bíróság kapva kapna az ügyeteken. Nem kellene nagy dobra verni, mert ez nem tartozik senkire, de az arcába köphetnél annak a szemétládának. Megérdemled, hogy elégtételt nyerj. Ne magadért tedd meg, ha rettegsz tőle. De most már van elég erőd, ismeretségi köröd, pénzed… idősebb vagy. És az az összeesett ember szétroppanna a markodban. Tedd meg a húgodért. Aludj te is nyugodtabban… és segíts amerikának, nehogy ez az ámokfutó mással is megtehesse, amit veled vagy a testvéreddel tett. Rám bármiben számíthatsz. Segíthetek. Tudom, hol lakik. Odavihetlek.

A lehető legtöbbet ajánlottam fel a férfinek, ami tőlem tellett. Mégis kétségei voltak. S valahol jogos volt bizalmatlansága irányomba. Ki ne kapna az alkalmon, hogy előléptessék egy hatalmas vállalat emberének a földbe tiprásáért?
– Még véletlenül sem.
Csóváltam meg fejem, látva, hogyan hátrál el tőlem. Nem lehettem ennyire ijesztő…
– Ne csináld. Most ajánlottam fel mindennemű segítségemet. Nem akarok hasznos húzni az életedből. De nem hiszel nekem, ugye?
Összeszaladtak szemöldökeim, ahogy láttam kapkodását.
Nem azért éltem, hogy dolgozzak, rá voltam kényszerítve, hogy dolgozzak, ha élni akarok. Nem voltam az a fajta elhivatott őrült, aki sátrat vert a törvénykezés háza előtt, hogy én nyerjem első kézből az információt. Jaj, nem! Én voltam az utolsó pillanatban odaeső, aki még fánkot majszolt, miközben távolról kereste az információforrást.
Ha annyira alávaló akartam volna lenni, a bulvárnál helyezkedek el, s akkor tényleg lett volna félnivalója a férfinek. De ennél nagyratörőbbek voltak álmaim.

Látva a kétkedő Adriant, átléptem a tévé szanaszéjjel repült alkatrészeinek darabkáin, hogy felnyaláboljam a nappaliban fekete ruhámat. Semmi kedvem nem volt belebújni. Csak nézegettem a ruhadarabot, végül visszavágtam a kanapé szélére. Nem hagyhattam így itt Adriant. Még akkor sem, ha inkább az újságírót látta bennem, mint az embert.
– Mit szeretnél csinálni, hm? Mert én szeretnélek felvidítani…
Az ajtófélfának támaszkodtam hanyagul, s úgy mosolyogtam fel Adrianra. Talán nem is volt olyan ember, akit idehívhatott volna. De talán tévedtem. És adja isten, hogy tévedtem és ennek a megsebzett férfinek, van kire támaszkodnia a bajban. Nem tudhattam.
Ellent mondást nem tűrtem, nem tágítottam, míg nem köszönt vissza rám a férfi, aki elkapott a liftben, mielőtt összeestem volna.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 6:55 pm

Megráztam a fejem Dorcas szabadkozására, ezzel jelezve felé, hogy fölösleges bármit is mondania, nem tehet semmiről. Tisztában voltam azzal, hogy nem akarta felkavarni a gondolataimat, s valóban nem Ő tehetett arról, hogy a televízióban éppen azt a riportot adták, amit Alain Jouberttel készített. Miért nem hallottam erről már korábban? Régen apám mesélt a testvéréről, tudtam, hogy Amerikában él a nagybátyám, de a gyűlölet, amit nemzőm iránt éreztem, sosem hagyta, hogy kíváncsi legyek a testvérére, s felkeressem itteni rokonaimat. Örültem annak, hogy megszabadultam attól a féregtől, teljesen el akartam felejteni Alaint, zsarnokságát , s rémes tetteit. A múlt árnyai azonban nap, mint nap kísértettek. Ott voltak minden borús pillanatomban, gyakorta szültek bennem erőszakot, s agressziót. Ez miatt kényszerültem arra, hogy szedjem a nyugtatóimat, melyek segítettek abban, hogy ellazuljak és tudjak aludni. Nap, mint nap kínlódtam azzal, hogy azzá legyek, aki vagyok. Egy erős egyéniség, karizmatikus személyiség és sikeres férfi. Álarc mögé rejtettem az életemet, senkinek nem volt tudomása arról, hogy mi történt velem Franciaországban.
A nő váratlan megjegyzésére felé fordítottam a fejemet, s pillantásomat íriszeibe fúrtam. Nem kellett többet mondania ennél, szavaiból éreztem fájdalmát, s rögtön tudtam, hogy tapasztalatból beszél.
- Nekem nem volt anyám, három lehettem, amikor az apám az iszákosságával elűzte. Vagy talán négy, magam sem tudom…Hiányzott. – Zártam rövidre, s valóban, az anya hiánya mély űrt hagyott bennem, nem igazán tudtam feldolgozni azt, hogy nem volt mellettem.
- Nem hibáztattam azért, amiért elhagyott, hisz tulajdonképp az apámat hagyta el, azt a gazembert, aki napról napra megkeserítette az életét. Talán csak egy dolog miatt neheztelek rá, hogy nem vitt magával engem és a húgomat. – Vallottam be Dorcasnak, aki úgy tűnt, hogy megértően fonja egybe ujjaimat az övéivel, s figyelmét valóban nekem szenteli. Nőiessége magával ragadott, ezúttal azonban inkább a felőle áradó gondoskodás fogott meg, mintsem gyönyörű bájai. Lehet, hogy nem ismertem jól, s alig tudtam róla valamit, de azokban a percekben jó volt őszintén beszélnem vele az érzéseimről. Úgy tűnt, mintha átérezné a helyzetemet, s megértené azt, miért is kavart fel annyira az a televízió riport, hogy pillanatok alatt feldúltam a szobát.
Ajkaira pillantottam, mellyel csókot lehelt bőrömre, jól eső érzés töltött el a közelségében, s meg sem fordult a fejemben az, hogy elhúzódjak tőle.
Dorcas határozott szavakat suttogott elém, lehetőségeket tárt fel előttem,s elgondolkodtatott. Bosszú, megtorlás. Mélyen elgondolkodtatott, s miközben beszélt, azon gondolkodtam, hogy vajon megérné-e, ha bosszút állnék rajta a bűneiért. Megérné-e felkavarnom a múltat, feltépnem sebeimet, csak hogy az a mocsadék rácsok mögé kerüljön. Vagy tán kockáztassam-e magam is a börtönt, legyek kíméletlen és végezzek vele? Hirtelen beteges gondolatok uralkodtak el rajtam, mint annak idején, ha Dave McArthur bosszantott fel, akit olykor szívem szerint a liftaknába löktem volna. Ezúttal azonban nem egy irodakukac állt az utamban, hanem az apám, aki maga volt az ördög, s rémes tetteket hajtott végre.
- Tudod, hogy hol lakik? – Borús pillantásomat Dorcas tekintetébe fúrtam, s elgondolkodtam azon, hogy mit is tennék, ha szemtől szemben állnék vele. Képes lennék-e arra, hogy egyáltalán elé álljak? Eszembe jutottak gyerekkori emlékeim, mikor a félelemtől összevizeltem magam, ha meghallottam, hogy ittasan közelít a szobám felé. Még mindig hallottam az öv csattanását a hátamon, ahogy püfölt és vert az a szemét.
- Nem tudom Dorcas, félek , hogy olyasmit tennék, ami után már engem sem menthetnél meg semmitől. Lehet, hogy neki esnék, nem tudom…- Elbizonytalanodtam, s ekkor először merült fel bennem a bizalmatlanság apró szikrája, így nem tudtam megállni, hogy ne tegyem fel kérdésemet. Dorcas biztosított bizalmáról, de úgy láttam, hogy nem örült annak, hogy kétségek merültek fel bennem. Láttam, ahogy átlép a televízió képernyőjének darabkáin, s elhagyva szobámat a nappali felé sétál.
Felkászálódtam az ágyam széléről, s magam is megindultam a nő felé, majd a szobaajtóból figyeltem azt, ahogyan ruhája után nyúl. Bizonytalannak tűnt, én magam sem tudtam, hogy mit fog tenni. Felveszi a ruháját, és elsétál azokkal az információkkal, amiket megtudott rólam, vagy..talán velem marad.
Nem lepődtem volna meg azon, ha magamra hagy, s elmenekül a rezidenciámról, de legnagyobb meglepetésemre visszafordult , s rám mosolygott. Ő nem látta bennem azt a szörnyeteget, ami Alain Joubert terméke volt, nem félt attól a férfitől, aki dührohamában összetörte a szoba berendezését, s fél percig gyilkos, vérben forgó szemekkel kereste áldozatát. Nem félt a bennem bujkáló szörnyetegtől.
- Komolyan? – Megeresztettem felé egy mosolyt, hisz nem tudtam ennél jobban meghálálni azt, hogy a nehéz pillanatokban nem hagyott magamra. Közelebb sétáltam hozzá, majd megfogva kezét , elhúztam a gardrob szekrényig, s kiemelve egy pólómat, felé nyújtottam.
- Ez azt hiszem, hogy nagyon jól állna neked. És ha benne vagy, lemehetnénk kosarazni egyet. Tudok adni gatyót is – Vigyorogva előhúztam a szekrényből egy shortot, amit szintén meglóbáltam a nő előtt.
- Nos, mit választasz Dorcas O’Balsey, riporterek gyöngye? Egy kosármeccset, vagy egy vacsit, esetleg egymás után mindkettőt? Hm?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 8:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




A ruhám végül a kanapé karfáján végezte, s teli mosollyal fordultam vissza az időközben nyomomba szegődött férfihez. Nem gondoltam volna, hogy teli vigyoromra csókot nyom, hogy ágynak döntsön. A pillanat heve elmúlt. Itt már nem a testiségről volt szó, többről szólt kettőnk között kialakult bizalmi szál, mint egy elunt, klisé éjszaka. Nem emléke akartam lenni a férfinek, hanem a jövője, a jelene… a barátja, valakinek, akitől nem vártam el senkit, aki nem volt adósom, akinek nem voltam adósa, csak voltam ő és én kézen fogva. Mindennapin. Szeretetteljesen.
Azt hiszem, ez lesz az az este, amire nem fogok keserű szájízzel gondolni. Egy percig sem bántam meg, hogy a férfi nem bujálkodott ki a bugyimból.

Visszaérve Adrian elé, vad vigyorom ellágyult, s engedékenyen, finoman bólintottam örömteli kérdésére. Nem reméltem semmit, hiszen ennek a gyermeki lelkű embernek ott tobzódott minden öröme és gyönyöre szemében. Úgy nyílt meg előttem, ahogy zsíros kezű szakács előtt a bejáratott szakácskönyv legelső oldala. Egy fejezet volt az életéből, amit rám bízott. S most tudatosult csak igazán mind a kettőnkben, hogy nem lettünk szegényebbek attól, hogy szavakkal tettük boldoggá a másikat.
Éppen kérni akartam, hogy a továbbiakban ruházzon fel, legalább egy pólóval, nehogy már fehérneműben kelljen illegetnem magam, s a szomszéd ház legfelső emeletéről kukkoló, „életenincs” lesifotós rosszat feltételezzen rólunk. Eszem ágában nem lenne tagadni, hogy lefeküdtem Adrian Jouberttel, ha az valóban úgy történt volna, de ebben az esetben, elvártam, hogy igazság kerüljön a lapokra. Még akkor is, ha nyakatekert dologra készültünk.
Mit fogok én Adrian Joubert sportos ruháiban keresni fél perc múlva a kosárpalánk tövében? Játszani fogunk! Tényleg.
Persze melyik újság komálna egy ilyen őszinte megnyilvánulást?
Szex után valakinek a cigi, valakinek a kávé, zuhany, újrakezdés, a ruhaszaggató együttlét után, Mr. Joubert további csontnélküli, zsákolni valóra vágyott. Khm.
Közönséges.
Csak ne ismerném úgy a pletykalapoknál dolgozó ex évfolyamtársnőimet, s hűséges informátor pincsijeiket.

– Szóval ezekben ultra, hiper-szuper szexuálisan vonzó végzetasszonya leszek.
Ahogy magamra mértem az atlétát, és a férfiméretre szabott nadrágot, elkapott a heves nevetés, s percekig rázta testemet az élvezetes hahotázás. Neeeem, egyáltalán nem leszek végzetasszonya. De azt hiszem, most nem a sötét miatt nem zavart ezen titulus hiánya. Furcsa, de az ismeretlen ismerős mellett meztelenül sem szégyelltem volna egy porcikát sem a makulátlantól messze lévő testemből.
– Na, add ide, testvér… magamra kenem a gönceidet és már karcolhatjuk is a betont a pályán.
Mintha csak valamelyik gettó negyedből szakadtam volna Adrian gardróbjába, úgy ömlött belőlem a humoros szleng.
Nem vonultam el, sőt, a férfi kezében hagytam a rövidnadrágot, míg a combközépig érő atlétával eltakartam felsőtestemet. Utána persze derekam körül rögzítettem erős madzagjával a lenge rövidnadrágot is.
– Isten király lettem.
Pár bődületesen szégyellni való, nagyzoló pózt lenyomtam a tükör előtt, mielőtt magára hagytam volna odabent Adriant. Hagytam volna, ha nem kap el a vérem, így csalfán lerántottam róla törölközőjét, és megcsavarva, ráütöttem vele fedetlen hátsójára.
– Gyerünk, babapopsi. Az ajtóban megvárlak…. ja és igen! A válasz! – hajoltam vissza a nappali ajtóból. – Előbb játszunk, aztán eszünk, aztán itt alszok. Remélem lesz kölcsön törölköződ.

A liftben lefelé, minden figyelmemet a kezemben szorongatott kosárlabdának szenteltem. Attól vártam segítséget, hogy ne jöjjön ki belőlem a félédes pezsgő. Magamban számoltam az emeleteket, s csak akkor oldódtam fel újra, mikor kiléphettem belőle.
Az ellenszenved portásoknak kislányos bohósággal integettem, akik talán nem is értették, hová tartok mezítláb.
– Megtehetnéd, hogy szolidaritást vállalsz velem. Vedd le szépen a cipődet, ezt meg kapd el – vigyorommal együtt repült felé a mellkasomtól eltaszított, nehéz röptű labda is. Ha eleget tett kérésemnek, akkor kézen ragadtam, s nem törődve vele, hogy még nem váltott át a lámpa, az est forgatagának kellős közepén, adrenalinnal pumpálva ereinket, átrohantunk a sárga taxik forgatagán.
– Odamegyünk?
Ujjammal a nem messzi pályára böktem, s ha kielégítő választ kaptam, akkor már a boltoknak szenteltem figyelmem.
– Visszafelé, ha nyerek… és többet dobok be, mint te, akkor meghívhatsz egy zacskó gumicukorra. Ha te nyersz… akkor is meghívhatsz.
Önfeledten nevettem rá a férfire, s tovább lépdelve a járdán, kerülgettem a csikkeket, eldobott papírokat és persze a felénk száguldó emberlábakat. Képesek lettek volna eltaposni…
Ez New York. Mit vártam?
Átlépve a játéktér kerítéssel körbe vont kerületét, újra magamhoz vettem a labdánkat, s pattogtatva iramodtam neki a közelebbi kosárnak.
– Vedd el, ha tudod! Máris nyerésre állok, Adrian!
Féloldalasan hátra vigyorogtam a férfire, majd beálltam a kosárpalánk alá, remélve, hogy célba érek.
Mondtam, hogy soha nem volt jó a lyukérzékem?



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 9:22 pm

- Igen, ezekben a ruhákban nagyon dögös kosaras csaj leszel – Rákacsintottam, s az ujjatlan pólót követően kiválasztottam egy olyan rövidnadrágot, amely valószínűleg némi rásegítéssel jó lesz a fiatal nőre.
Kezemben tartva a ruhadarabot, végig néztem, ahogy magára kapja az atlétát, s mosolyogva pillantottam végig rajta. Kissé nagy volt rá az anyag , a túlméretezett póló imitt-amott takarta formás idomait, s inkább mosolyra derítő látvány volt, mint csábító. Dorcas nőiessége azonban nem szállt el, még így is körüllengte Őt. Ez a néhány pillanat pedig elég volt ahhoz, hogy feldobja kedvemet, s mosolyt csaljon ajkaimra, feledtetve velem a rémes pillanatokat.
- Tényleg klassz, simán beolvadhatnál bármelyik streetball csapatba, de tényleg. – Vele együtt nevettem, s élveztem humoros előadását , melyben egy igazi utcai srácot próbált megszemélyesíteni.
- Jó lesz, tökéletesen áll ez a szerep – Hüvelykujjamat felfelé tartva, mosollyal jeleztem neki, hogy minden elismerésem, sikerült igazi kosarasként feltűnnie előttem. Hülyéskedésére még a fejemet is megráztam, s hihetetlen volt, hogy milyen jó társaság.
- Ez az baby, mutasd meg , ki a király. – Újra felnevettem, ahogy pózolgatását figyeltem, tényleg nagyon vicces nő volt Dorcas, s nem is hittem volna, hogy ilyen jól fogom érezni magam vele.
Mikor belépett a lakásom ajtaján egy üveg pezsgővel, akkor erotikus gondolatok lengték körbe elmémet, azt gondoltam, hogy majd olyan lesz, mint a többi. Egy szenvedélyes együttlét, utána egy jó cigi, egy pohár ital és elválás. Ez viszont még annál is jobb volt, s hosszú idő után igazán jól éreztem magam, megfeledkeztem magányomról.
- Na jó, jó , elég lesz, túl jól nézel ki. – Nevetve fűztem hozzá a megjegyzésemet, majd éppen csak elfordultam vissza a szekrény felé, mikor lekapta derekamról a törölközőt, és megcsapott vele.
- Hah – Mosolyogva pillantottam vissza rá, majd végre elkezdtem öltözködni. Először magamra kaptam az alsónadrágomat, azután egy rövidnadrágot- hasonlót, mint amilyet Dorcasnak is adtam. Végül magamra kaptam még egy pólót, zoknit és a tornacipőmet.
- Nem foglak kímélni a pályán, készülj fel a kudarcra. – Nevetve pattogtattam a labdával, majd Dorcahoz dobtam, s csak utána léptem be a liftbe. Nem hittem volna, hogy este még kosarazni fogok, ráadásul egy ilyen nővel, de valószínűleg a lent dolgozó recepciósok sem gondolták ezt, akik meglepetten,tátott szájjal figyelték, ahogy végig vonulunk az előtérben.
- He? – Felvont szemöldökkel pislogtam felé, de már röpült is felém a labda, amit a mellkasom előtt sikerült lassítanom fogásommal. Azt akarta, hogy levegyem a cipőmet, s mi az, hogy akarta! Mivel tiltakoztam, odalépett hozzám és elérte azt, hogy levegyem magamról a cipőt.
- Ez nem fair, azért mert nincs cipőd, nekem miért nem lehet? – Jó, azért annyira nem bántam a cipőnélküliséget, hisz kellemes meleg nyár volt, az aszfalt langyosan siklott a lábunk alatt , így nem tartottam semmitől.
- Várj, hoohóó, mit csinálsz?- Még észbe sem kaptam, azon voltam, hogy úgy tegyem el drága cipőimet, hogy még visszafelé rátaláljunk, de nem, ez a nőszemély nem engedte. Félbeszakított cipőrendezés közben, kézen fogott ,s maga után rántott az autók közé. Hangosan dudáltak a sárga taxik, csikorogtak a fékek, ahogy nevetve átrohantunk közöttük, mint két bolond kamasz.
- Anyátok! – Ordított ki az egyik taxis , miközben hevesen rázta az öklét, de átérve az úton nevetésben törtünk ki.
- Kész, totál őrült vagy! – Nevetve jegyeztem meg, s újra ezúttal én passzoltam vissza a labdát Dorcasnak, majd meglengettem a pólómat, mert az alig fél perces intenzív futástól is melegem lett.
- Aham, oda. Néha lejárok ide kosarazni. Persze, eddig még nem volt ilyen játszópartnerem. – Nevetve utaltam adottságaira, s mezítláb tovább követtem őt a kosárlabda pálya felé.
- Ha nyersz? Hehe, ezt kétlem, de azért próbálkozhatsz ellenem. Jó, talán veszek neked visszafelé. – Rámosolyogtam, s menet közben ügyeltem arra,hogy ne lépjek bele semmilyen koszba, üveg darabba, vagy bármi olyan dologba, ami felsérthetné talpamon a bőrt.
A pályára érve Dorcas azonnal birtokba vette azt, nevetve futott a kosárpalánk felé, s élvezettel pattogtatta kezei közt a labdát. Mosoly futott ajkaimra, jó volt látni önfeledt szórakozását, s látni az életet. Hihetetlen volt, hogy lehet élvezni az élet apró örömeit, akár csak a kosárlabdázást is. A sok estély és buli mellett nagyon is vágytam az ilyen pillanatokra, és Dorcasban kezdtem rálelni valakire, akit mindig is hiányoltam magam mellől.
A röpke elmélkedést követően, ha Dorcas felém pillantott, mosolyogva intettem neki, majd felvéve a tempót, futni kezdtem és igyekeztem elé érni.
- Jövök! – Ügyesen próbáltam elé ugrani, de nem akartam elvenni a kedvét, így nem játszottam komolyan, inkább csak lazán. Az első dobása máris bement, így Ő vezetett.
- Szép volt! – A labda azonban nálam kötött ki, s ezúttal én mutathattam be , hogy mit tudok. Vigyorogva kezdtem pattogtatni a labdát, s ha Dorcas támadott, akkor ügyesen vezettem át hátam mögött a labdát másik kezemhez. Mikor újra támadni próbált, hirtelen fordítottam hátat, majd ügyesen vezetve a labdát, hátam szinte övének simult, s felé fordulat közben , a magasba ugorva hajítottam el feje fölött a labdát, ami szépen kosárba is talált. A labda pedig újra a betonon pattogott.
- Egy-egy. – Vigyorogva hoztam fel a labdát, majd átdobtam Dorcas kezébe.
- Amúgy egész ügyes vagy, ahhoz képest, hogy lány vagy. – Nevetve cukkoltam, s ismét támadó állást vettem fel vele szemben, nagy terpesz, kezeim a magasban, s igyekeztem arra mozdulni, amerre Ő lépett.
- Nem hittem volna, hogy ennyi mindent szeretsz. Miket titkolsz még előlem? – Vigyorogva próbáltam megközelíteni, hogy elvegyem tőle a labdát. S ha kérdésemmel sikerült legalább egy pillanatra elgondolkodtatnom, akkor gyorsan odaléptem, kezemet becsúsztattam a derekára, s hirtelen magamhoz rántva megdöntöttem, majd nyújtózkodva próbáltam elvenni tőle a labdát.
- Add ide. – Nevetve próbálkoztam, de a lendülettől majd eldőltünk, így sikerült ledöntenem a pályán, s fölé térdelve még mindig próbáltam elvenni a labdát, amit oly erősen próbált tartani, tőlem minél távolabb.
- Add meg magad Dorcas. -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimePént. Szept. 05, 2014 8:37 am

Szoktam még a környezetet, ahogy a velem tartó férfi barátságát is próbaidő hosszú gyeplőjére engedtem. Szükségünk volt erre. S Adrian önfeledtségét látva, belefeledkeztem a kellemes meleget árasztó éjszaka bájába. Talpam alatt olykor-olykor megmarkoltam a felforrósodott bitument, de egy percre sem torpantam meg, amíg még előnyben voltam, s Adrian a pálya széléről ismerkedett a helyzettel, megcéloztam a kosárpalánkot. „Céloz”, lő és né’ má’! Hát nem beletaláltam?
Őszinte meglepettséggel konstatáltam, hogy az a keménykötésű, jókora labda, az én kezeim közül megtalálta a maga pontszerző gyűrűjét.
Percekben nem volt mérhető örömöm kiütközése, mert annál jobban féltettem a labdát, mely engedelmesen visszagurult próbálkozásomat követően bokámhoz.
A bőrlabda redős érintése belső láb élemnél, mintha aktiválta volna örömömet, úgy pattantam fel a levegőbe, hogy éljenezzem nagyszerű teljesítményemet. Nem akartam a véletlenben bízni, sem hinni benne. Ennek így kellett lennie és punktum.
Felnyalábolva a labdát, játékosan körbevittem magam körül, s míg én annak örvendeztem, hogy nem gurult ki kezeim közül, addig Adrian célba vett.
– Siess, mert a végén lealázlak!
Adriannak valójában egyáltalán nem kellett ilyen dolgoktól tartania, hiszen a szűz kéz szerencséjével az első dobásom bizonyult csupán sikeresnek. Már magam előtt láttam az elkövetkező igyekezeteimet, ahogy minduntalan fölé dobok a palánknak.
Jó volt hangoztatni, ami nem történhet meg, cukkolni Adriant, bizonyítási vágyat ébreszteni mellkasában.
A meccseken csodált játékosok mozdulatait próbáltam utánozni, egyik lábamról másikra szökkenve, majd megfáradva inkább csak az egy helyben állós, ujjon pörgetős labda-trükköt prezentáltam Dorcas-módra.
Feleszmélve magánjátékomból, Adrian termett mellettem, s ahogy az törvényszerű volt, meg is szerezte tőlem a labdát, majd már célzott is, és ki gondolta volna, hogy neki méterekről is lyukba talál majd a… igen, a labdája.
Míg ő el volt magával, én megigazítottam a lógó ruházatomat.
– Nehogy azt hidd, hogy most megijedtem.
A felém pattantó labda birtokában újra szerettem volna megközelíteni a felerősített gyűrűt. Persze pattogtatás nuku, csak úgy nagyon lazán neki indultam. Nem tehetek róla, a futás az egyetlen erősségem. Mondjuk úgy, abban nem vagyok mélységesen lealázható. Kevesebbnek tűnik a fellengzés.
– Sok mindent. De nehogy már egy kosármeccs után megunj – vigyorogtam rá a férfire, s jobb, majd ballábamra nehézkedve szerettem volna kikerülni a férfitestet, de ez reménytelen feladatnak bizonyult, a derekamra szoruló kart megérezve.
Elveszítve a kontrollt testem fölött, felsikoltottam, s ahogy azt jó áldozathoz illik, még szabadulni is próbáltam a mellkas közelségéből.
– Csaaaaalás!
Persze, azt nagyon tudtam, mennyire szabályszerűtlen lefogni az ellenfelet, bizonygatni fizikai fölényünket, de azt hogy, nem szaladgálunk baseball-szerűen a pályán, na arról mélyen hallgattam.
Fejem fölé emelve a labdát szerettem volna távol tartani Adriant a játékszertől. Viszont ahogy hátra dőltem, az egyensúlyomat elvesztettem, s ha nem kapaszkodok bele a férfi mellkasába, akkor most feküdhetnék a koszos talajon. Nagyon jól tettem, hogy magamra rántottam.
– Dehogy adom meg magam. Szép szóval még senki nem nyert háborút – vigyorogtam fel a férfire, s ha engedte, ha nem, addig rúgkapáltam alatta, hogy kiszabaduljak vonzásából. Saját lábaimra állva, rossz gyerek módjára sprinteltem át a pálya másik felébe, ahol volt annyi időm, hogy beálljak a palánk árnyékába, és megpróbáljam beledobni a labdát. Mindegy volt azonban, hogy kergetnek-e, ez már nem ment be. A lelkesedésemből nem vesztettem, s míg összeszedtem a labdát, a közeledő Adrianra emeltem pillantásom.
– Van egy bátyám. Vele nőttem fel, így gondolhatod, mennyit versengtük. A véremben van a játékok iránti szenvedély… ja és igen, ebből azt akartam kihozni, hogyha nem hagysz nyerni, hát azonnal megmondalak neki.
Elnevettem magam, hiszen soha nem éltem annak a lehetőségével, hogy Oliverre támaszkodjak. A legkomolyabb helyzetekben is már csak panaszkodni mentem hozzá, vigaszért.  
– Felemelsz? Hadd élvezzem, hogy kettőötven vagyok, és lábujjhegyről vágom be a labdát…

Még jó ideig koptattuk a pályán a bőrt, mikor kifáradva, belekapaszkodtam Adrian derekába, kiandalogtunk a vasdrótos kerítés kapujaként vájt lyukon.
– Most, hogy nem beszélünk róla, hogy… szóval tudjuk ki nyert, jöhet a gumicukor? Édes savanyút kérek! És ragacsos szemű csigát, színes, naaagy kígyót…
Az utca forgataga nem ritkult, még mindig ezren szedték a métereket. S ha nem estek be valamelyik üzletbe, akkor csak rohantak tovább, majd kiszakítva Adrian oldalából figyelmetlenségükben. Kevesek közül, de legalább mi célirányosan haladtunk, így megnyugvással töltött el a pillanat, ahogy beértünk a szín kavalkádban úszó nyalánkságoshoz.
Cukorillat lengte körbe a romantikus kis helyiséget. S a kínálatot látva, egészen úgy éreztem, mindent fel kell vásárolnunk.
– Hú, de jól néz ki minden! – jegyeztem meg gyermeki izgalommal hangomban, s közelebb hajolva a pulthoz, végigmutogattam Adriannak, miből kellene vennünk.

Alig tíz perc múlva felültünk a megmagasított gallériára egy két személyes asztalhoz, hogy kiélvezzük ízét minden nyalánkságnak.
– Neked melyik a kedvenced? – vontam kérdőre Adriant, miközben egy teknősbéka gyümölcsös házát pusztítottam el.  
A jó hangulat, a könnyedség, amivel ültünk egymás mellett, nem gondolva semmi felnőttes kapcsolatra, egészen magával ragadott. Néha jól esett lazítani, elengedni magam, és nem a Nőnek lenni, aki képes bárki ideáljává avanzsálódni. Most magam voltam. Csak én és Adrian.
– Tudod, hányan irigyelnének, ha tudnák, hogy gumicukrot eszek veled? Mezítláb, férfiruhákban egy cukrosnál? Másfél hónapja léptem ki az egyetemről. És nem azért ismerkedtünk meg, mert megérdemeltem, hogy a cégetek ügyét én vigyem. Szépségápolásról kellene cikkeznem, tinédzserszerelmekben megtört szíveket ápolnom. De nekem az nem volt elég.
Szünetet tartottam, hiszen a fekete leves, mit ezután szerettem volna tisztázni, még csak most ömlik majd nyakunkba.
Egy savanyú almás cukrot szopogattam, miközben folytattam.
– Nem volt ismeretségi köröm New Yorkban, nem olyan, amivel munkát kapok. De ugye lépni kellett, így a házasságába belekeseredett főszerkesztővel bonyolódtam szerelmi kapcsolatba. Ez soha nem lesz a legbüszkébb pontja az életemnek. És tudod mi a legrosszabb? Hogy már évek óta tudom, hogy verejték nélkül is el lehet érni a legmagasabb csúcsokat. Szégyellem. De nem tudnék senki lenni, így inkább küzdök a lelkiismeretemmel minden ilyen nyomorúságos éjszaka után.
Adrian arcát fixíroztam, hogy vajon hogyan reagál majd szavaimra, hogy változik meg a tudástól, ami legszégyenteljesebb része az életemnek.
– Te megbíztál bennem, viszonozni akartam ezt.
Nem tettem hozzá reményeimet, szeméből akartam megértést kiolvasni könnyűvérűségemre.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2014 10:11 pm

Hiába vetettem be minden testi fölényemet, s igyekeztem a földre teperni a nőt, hogy kezéből elhalásszam a kosárlabdát, azt nem sikerült megszereznem. Dorcas tudta, hogyan ficánkoljon, elég volt egy könnyed és lágy gyomorra mért lökés, hogy érezzem, hagynom kell futni. Ezt kihasználva ki is kászálódott alólam, s gyors futással sprintelt végig a pályán, míg én újra lábra álltam.
- Fuss csak, úgy se találsz be. – Nevettem fel, s figyeltem, hogyan próbálkozik a kosárnál. Mozdulatait elnézve jót nevettem, nem éppen kosaras módjára vezette azt a labdát, de éppen ezért lett annyira vicces a játékunk. Azért lelkem mélyén annak szurkoltam, hogy betaláljon, de mikor láttam, hogy félrepattan a labda, mégis megörültem, hogy nem szerezte meg előlem a bajnoki címet.
- Igazán? Hát akkor készülhetsz arra, hogy csúfos vereségről kell beszámolnod a bátyádnak. – Nevetve futottam felé újra, ám ezúttal már nem próbáltam cselezgetve elvenni tőle a labdát. Kérésére elmosolyodtam, nem hittem volna, hogy az a nő, aki olyannyira szenvedélyes, mint Dorcas O’Balsey, képes gyermek módjára, jóízűen kacagni és elszórakozni egy streetball pályán.
- Gyere csak – Sikkantásával nem törődve kaptam fel a magasba, majd a palánk alá egyensúlyoztam vele, s megvártam, hogy szupersztár sportoló módjára ejtse át a labdát a hálón..
A játék még jó ideig szórakoztatott bennünket, pattogtatva, adogatva játszottunk tovább, élveztük a találatokat, nevetgéltünk a bénázásokon, s közben egész sok mindent megtudhattunk egymásról.
Mire visszafelé indultunk, már tisztában voltam azzal is, hogy annak idején a gimnáziumban melyik csontját törte el az egyik testnevelés órán és miért is nem megy neki annyira a labdavezetés.
- Mi az hogy, ezer éve nem ettem gumicukrot. – Nevetve sétálgattunk a hatalmas édességet kínáló, gyorséttermi funkció szerűen működő üzlethelyiség felé.
- Hát persze, olyat is, kígyót, mi? Jó nagyot - Széles, pajzán vigyor telepedett ajkaimra, miközben belöktem vállammal az üzlet ajtaját, s beljebb sétáltunk a hangulatosan kivilágított, színes édességbirodalomba.
A gumicukrok széles palettája tárult elénk, de ez mellett lehetett süteményt , fagylaltot és italokat is kérni. Az átlátszó üvegpult előtt ácsorogtunk, s míg Dorcas gyermeki csodálattal vette szemügyre a kínálatot, addig előkotortam zsebem mélyéről a pénztárcámat.
- Kisasszony, kérnénk mindenből, legyenek benne gumicsigák, delfin, maci. Azokból a golyócskákból is jöhet, meg a tutti fruttisból, ó igen és kérnék egyet abból az extra nagy kígyóból . –Nevetve soroltam, hogy mit is kérünk. Az eladó is mosolyogva pakolta meg a tálkákat, a gumikígyót azonban külön papírba csomagolva nyújtotta át nekem.
- Köszi – Rámosolyogva fizettem, majd felnyaláboltam az egyik gumicukros tálat és megindultam Dorcas mellett, keresve a megfelelő ülőhelyet. Végül a galérián telepedtünk le, közel az ablakhoz, mert onnan jól lehetett látni a várost és az utca forgatagát. Hihetetlen, de New York utcáin nem állt meg az élet, s még ilyen késői órákban is nagy létszámban kanyarogtak az aszfalton.
- Hm, én nagyon szeretem a medvebocsokat, de abból is a pirosat és a zöldet. Meg a békákat. – Mosolyogva ki is kaptam Dorcas tálkájából egy kis figurás állatformájú gumicukrot, amit gyorsan be is kaptam. Az állatka farkincája még mindig kilógott a számból, miközben rágni kezdtem a cukorkát.
- Nézd csak, ez egy..ennek elefánt formája van. –Nevetve nézegettem a gumicukrot, majd Dorcas ajkai felé nyújtottam kezemet, s ha elnyíltak ajkai, akkor szájába adtam az ízletes finomságot, közben pedig a még számban lógó darabot is elrágtam.
- Nem, nem tudom, hányan? – Mosolyogva, kíváncsian fúrtam íriszeibe pillantásom, mert nem tudtam pontosan, hogy mire is gondol. Az persze meglepett, hogy még csak másfél hónapja lépett ki az egyetemről, mindez arcvonásaimon is meglátszódott, mikor feljebb szökkentek szemöldökeim.
- Szóval frissdiplomás vagy? Ejha, ez szép. Bevallom, mikor említetted azt, hogy melyik lapnál dolgozol és milyen pozícióban vagy, úgy gondoltam, hogy már évek óta vagy a szakmában. De ezek szerint akkor jogosan irigykedhetnek, ha ilyen hamar futottál be ilyen karriert. – Rámosolyogtam Dorcasra, azt viszont nem sejtettem, hogy mondandója majd nem ennyiből áll és gondolatmenetét tovább folytatja.
Miközben Ő mesélt, s beavatott néhány igen csak intim dologba, én szótlanul hallgattam végig a nőt. Szemrebbenés nélkül, teljes őszinteséggel mesélt arról, hogy minek köszönheti a mostani pozícióját, s a sikerét. Hogy meglepett-e? Talán igen, egy kicsit. Valahogy még sem tudtam rá rossz szemmel nézni, mert amiket elmesélt, azzal ellentétben volt szerencsém tapasztalni, hogy milyen is az igazi Dorcas O”Balsey.
- És úgy érzed, hogy önmagadtól nem jutnál előrébb? Mert én úgy vélem, hogy igen. És most nem a sok gumicukor szól belőlem , vagy az, hogy elcsavartad volna a fejem. – Elnevettem magam, s egyelőre ezt a titkot nyitottan hagytam. Nem cáfoltam, de nem is erősítettem meg megjegyzésemet.
- Köszönöm az őszinteséged. Dorcas, szerintem remekül írsz, mert ahogy bemutatkoztál, utánad olvastam. Pontosabban, beleolvastam néhány korábbi cikkedbe. Bárhogy is kerültél oda, tényleg benned van a tehetség. – Mélyen pillantottam a szemeibe, ezúttal nem akartam már viccelődni. Őszintén közöltem a véleményemet a nővel, s mielőtt újabb gumicukrot kaptam volna a számba, én kérdeztem.
- Ne vedd sértésnek, de sosem gondoltál arra, hogy tényleg bevesd magad újságíróként és úgy próbálj előrébb jutni? Szerintem Te könnyedén boldogulnál és akkor nem kellene..nem kellene így. – Nem elítélni akartam, egyszerűen csak érdekelt Dorcas, sikerült megkedvelnem. S mivel nagyon szimpatikus volt és megmozgatta a fantáziámat, tudnom kellett azt, hogyan gondolkodik erről.
Aztán, miközben gondolkodtam, felmerült bennem egy kérdés, s bár megkockáztattam, hogy rám borítja a gumicukros tálka tartalmát, finoman azért rákérdeztem.
- A cikk miatt jöttél fel a lakásomra?- Nem akartam megbántani, de tudnom kellett az, hogy én érdekeltem Őt, vagy csak az a cikk, amit ki akar sajtolni a cégünkből.
Miközben válaszát vártam, váratlanul lépett az asztalunkhoz egy szemüveges, kockás inget és barna nadrágot viselő, vékony és középmagas fickó. Ajkain vigyor játszott, s pillantásával inkább Dorcasra fókuszált.
- Nahát, micsoda meglepetés O’Balsey. Mióta is nem láttalak? Ó igen, mióta segítettem neked, hogy bejuss az iskolai újsághoz és Te pedig..- Perverz mosoly csillogott ajkain, s mintha csak ekkor vett volna észre engem, nem fejezte be mondatát.
- Bocs, Peter Wencort – Kezét nyújtotta felém, erre azonban csak szemöldökeimet ráncoltam, s rossz szájízzel ráztam a férfivel kezet.
- Adrian Joubert. – Mutatkoztam be a nevemen, de mielőtt bármit is kérdezhettem volna, az unszimpatikus fickó ismét Dorcas felé fordult.
- Már egy puszit sem kapok? – Hízelgő képpel vigyorgott a nőre, bennem pedig egyre jobban feszült az a bizonyos húr, bevallom, nagyon nem tetszett az, hogy megzavarta a „randevúnkat”. Mivel azonban nem tudhattam, hogy milyen viszonyban van Dorcassal, egyelőre igyekeztem megjegyzések nélkül végig ülni a helyzetet.
- Látom, nem nagyon örülsz nekem. Pedig nem is olyan rég még szívesen tetted szét nekem a lábad – Vigyorogva horkantott egyet , miközben éhes pillantásával végig fixírozta őt.
- Érdekes szerkó, mi a fene..- Felém fordulva, néhány pillanatig érdeklődve kémlelte az arcomat, majd újra felnevetett.
- Nahát, csak nem Joubert? Önöké az a nagy tanácsadó cég? Hát persze, tudom már…ó, csak nem? Mondja, Dorcas mot átlép a tanácsadói piacra, vagy szimplán kurválkodik? –Gúnyos vigyorával visszafordult Dorcashoz. Undorító egy alak volt, akinek valószínűleg Dorcas volt az egyetlen nő az életében, s talán éppen azért viselkedett így, mert nem tudta megemészteni a nő hiányát. Nagyon dühös voltam rá, s nem is tudtam fékezni indulataimat, amit Dorcas is láthatott rajtam.
- Szerintem most forduljon meg és hagyja el az asztalunkat. – Felegyenesedve határozottan szóltam rá a férfire, de az csak röhögött.
- Ó, hát óó, mi van Dorcas? Ezúttal nem csak érdekből kefélsz?-
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2014 3:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
• when the rain begins to fall • • • •

Adrian × Dorcas




Míg Adrian az én tálkámból emelte ki az egyik - számomra beazonosíthatatlannak tűnő - gumifigurát, én az asztalra fektetett óriáskígyómért kaptam, s ha a férfi nem csapott rá kezemre, mondván, azt más alkalomra tartogatja, akkor azonnal ráharaptam a mérges állat fejére. Jól megcsócsáltam, kiélveztem a számban összekeveredő gyümölcsök ízét.
– Ne vigyorogj már ilyen pajzánul. Nem akarok belegondolni, mit gondolsz, mikor arra gondolsz, hogy mi másnak is gondolható az a kígyó. Jól gondolom?
Szánt szándékkal nyomtam meg annyira szavaim közben ugyanazt a szót, hiszen minden egyes mondatrésznél láttam, mint szalad be kis híján arccsontja mögé szája széle.
Nem zavartattam magam, tovább nyalogattam a gumicukrot, s mivel láttam Adrian szemében milyen sötét vágy izzik fel, még rá is játszottam a helyzetre, s erotikusan nyaltam körbe a hosszúkás nyalánkságot. És még én mondtam, hogy ne merjen rosszra gondolni, mikor itt provokálom.
Éppen végeztem a nyalánkság negyedével, mikor a férfi kiemelte egyik kedvenc ízét a tálkából, s ajkamhoz közelítette.
– Hamm – vigyorogtam a férfire keze felett, s ha elég közel ért, akkor egészben kaptam be a kiselefántot. – Mérges kígyó, elefánt… még valami jóízű? – nyomtam fel magam az asztal szélén, két könyökömre támaszkodva, s gondosan felmértem, ugyanaz van-e tálkájában, mint enyémben. Persze, azért könnyebb volt a lelkemnek, ha átnyúlva az asztalon, az előtte lévőből kaptam ki az eperízesítésű rágógumit.
– Kilóg valami a szádból, nagyfiú – nevettem rá Adrianra, s szórakozottan szájához kaptam, hogy meghúzgáljam a vékonyka egérfarkincát, de mire hozzáértem arcához, már csak a borostás arcbőrt tapintottam.
– Ez gyors volt…

Míg megosztottam életem talán legszégyelltebb foltját Adriannal, összerendeztem a tálkámban maradt színes édességeket. Időnként persze felpillantottam, de nehéz volt elhinni, hogy ezek után Adrian még megértéssel fordul felém. Talán ezért fordult hangom színtelenbe. Féltem, s bizonytalan voltam, amiért elítélhetett volna. De nem tette.
– Nem gondoltam. Nem is próbáltam. Nem sok mindent tettem eddig a saját erőmből. Sajnos mikor az első alkalommal elértem a célom ilyen módszerrel. Belenyugodtam abba, hogy így biztos. Tudod? De azért sokat jelent, hogy te így gondolod – az asztalon nyugvó kezéért nyúltam, s ujjainkat újfent összekulcsoltam.
A következő kérdését teljesen jogosnak tartottam, annak ellenére, hogy egyszer már biztosítottam róla, a médiának semmi köze az esténkhez.
– Nem. Azért mentem fel hozzád, mert megbántam, hogy lemondtam két ebédmeghívásodat. McArthur untatott. Te jutottál az eszembe… így gondoltam, megleplek. Jól tettem?
Hogy feloldjam a helyzet komolyságát, kihalásztam egy újabb cukorkát a férfi táljából.
– Mikor kérdezed meg újra, hogy akarok-e veled ebédelni?
Nem akartam, hogy a mai este véget érjen, s ne lássam akár egy hétig a férfit. Már holnap munkaközben is rajta fog járni az eszem, s tudom, hogy majd várom a szünetet, hogy felhívhassam. Ha valakit megkedveltem, az nehezen szabadult tőlem. De ilyen veszélybe a bátyám után még csak Adrian keveredett. Ő pedig láthatóan élvezte, hogy más vagyok, mint egy közönséges nő a végeláthatatlan sorból.
Adrian most akaratlanul is Oliverre emlékeztetett. Sokkal inkább barát volt a szememben, mint opcionális férfijelölt. De egyáltalán nem éreztem ezt kevésnek kettőnk között. Inkább biztató volt, hogy nem következik végzetes elválás egy rosszul elsült, nem élvezetteljes éjszakát követően.
Egész biztos voltam benne, hogy az első látásra vágyból építkező kapcsolatunk, most hanyatt homlok fordít nekünk hátat, hogy egészen új, bizalomról és szórakozásról szólva barátságot kovácsoljon kettőnk közé.

Már szinte tele voltam, s az előzőekben felajánlott vacsora, mely a férfi lakosztályán várt ránk, félő volt, hogy nem fér majd belém. Tele voltam a békákkal, pókokkal, kígyóval. Feladva, hátra is dőltem a széken, így már távolról is észrevehettem, hogy egy régi ismerősöm közelíti az asztalunkat.
A visszatükröződő ablaküvegből felmértem, hogy rajtunk kívül senki nem ül a galéria ezen részén, így lehetetlen, hogy Peter Petigrew – khm, igen, ez a csúfnév még a középiskolában ragadt rá -, más társaságát keresi, mint az enyém.
Az időközben magam alá húzott lábfejemet kezdtem el nyomkodni, markomba szorítottam nagyujjamat, s azt kívántam mélyen belül, hogy bár elnyelne a föld azon nyomban.
Borzasztóan rossz ember voltam, borzasztóan sok szégyellnivaló ismerőssel, múltbéli emlékkel.
Ez azonban nem tántorított el attól, hogy azonnal támadjak, s ne hagyjam magam megalázni. Hiszen a férfi szemei is bosszúszomjról árulkodtak. Gyűlölt, de még mennyire gyűlölt.
– Hívd csak Peter Pettigrewnak… imádja. És jobban is áll neki a lófogú Harry Potter univerzumból merített név. Kár, hogy kihagyta a válogatót…
– Haha, kedvesem. Gyermeteg próbálkozás.
Lesajnáló pillantása a székembe szögezett. Nem mocorogtam, még csak kihúzni sem mertem magam. Arcomat elfordítva vártam, hogy szavaival megpróbáljon eltiporni. A szürke kisfiúból nem is lett más, mint egy tömegbe vesző férfi. Az hogy ember… megkérdőjelezhető gerincének ferdülte.
Megpofozom… azonnal megpofozom.
Zakatolt ütemesen fejemben a gondolat, s ha nem szorítottam volna izzadásig lábfejemet, talán már régen széttéptem volna „Pettigrewt”.
Mielőtt felálltam volna, hogy nőitlenül tökön rúgjam, majd megfejeltessem vele ezt a tömör üvegből kiöntött tálat, Adrian a védelmemre kelt. S ugyan jól esett a férfi viselkedése, mégsem hittem, hogy megérdemlem. Az igazságot tűrnöm kellett volna. Elfogadni… ezekben a meccsekben soha nem volt félnivalóm. A pletyka nem terjedt tovább, csak két személy volt tudója. Én és a delikvens, aki szégyellte volna elmondani megalázottságát. Túl jól ismertem csúfos játékomat ahhoz, hogy féljek a következményektől. A lelkiismeretemről pedig már hónapok óta szerettem azt hinni, hogy elsorvadt. Nem szólt, nem beszélt… de most üvöltött a nyaka köré akasztott hóhérkötéltől.
Még nem lettem volna elveszve egészen?

– Megyünk, Adrian? – kérdeztem a férfit hangtalanul, s elcsukló hangomba erőt kényszerítve, megismételtem a kérdést. A férfi már két talpán markolta a hideg követ, így én is felegyenesedtem.
– Vannak, akik nem csak arra születtek, hogy senkik legyenek. Nem úgy, mint te… ha küzdenél sem érnél fel a kutyaszarban rothadó hajléktalantakarókig.
Kedvem lett volna két szeme közé köpni a férfinek, majd helyben megfojtani, de annyit tett Dorcasnak lenni a New York Timestól, hogy emelt fővel, nőiesen távoztam a helyszínről. Hiába lobbant fel bennem szenvedélyes méreg a férfi iránt. Nem pazarolhattam rá egyetlen pillanatot sem, mikor Adriannal voltam.

Az utcán nem kérdeztem, nem is volt túl sok mondandóm. Felkavart a múlt, így bal karommal belekapaszkodtam Adrian oldalába, míg jobbommal testem és tenyerem közé gyömöszöltem a megfáradt kosárlabdát.
Már a liftben álltunk, mikor úgy döntöttem, hogy ideje magyarázatot adnom.
– Köszönöm.
Mégis elakadtam, s ujjamat is csak percekkel később húztam ki markából. hogy szembe álljak vele.
– Peter felettem járt két évvel a gimnáziumban. Az apja nyomdát üzemeltetett, az övék volt az iskolai újság. Nem tanárokon keresztül lehetett bekerülni. Attól függött, milyen viszonyban vagy a családdal. Tizenhét évesen ezzel az akciómmal kezdtem meg a karrieremet. Egy hónapig jártam vele, mert így bekerültem az újsághoz. Az apja volt az addigi egyetlen személy, aki őszintén értékelte az írásaimat. Ezért nem dobott automatikusan, ahogy én megváltam a fiától. Peter egy nagyon gáz személy volt. Láttad, hogy néz ki… nem volt menő gyerek, hogy úgy mondjam. De a mostani főnököm sem az. Mindegy is. Ne haragudj rám, hogy így végződött az este. Túl sokat tudtál meg rólam egyszerre, mi?
A válaszát nem tudhattam meg rögtön, hiszen felértünk a legfelsőre. A csengésre maguktól vittek kifelé lábaim. Mindig felüdülés volt számomra kiszállni egy liftből.
Az ajtó mellett megtámaszkodtam, s míg Adrian a kártyát kereste, az útközben felnyalábolt cipőjét átvettem tőle, s kosaras holmikkal neki támaszkodtam a falnak.
Rossz kedvemet nem igen tudtam palástolni, így kicsit megkeseredetten pillantottam fel rá. Következő szavaim meghívást jelentettek keringőre, hiszen szükségét éreztem, hogy alkoholt vigyek a szervezetembe.
– Tudod mi nagyon jó gumicukorral? A vodka.
A tömény alkohol gondolatára persze vonásaim azonnal összeugrottak. Nem kívántam, de hány éve is bizonygattam magamnak, hogy nincsenek alkoholista vonásaim csak azért, mert bánatomat alkoholba fojtom?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 7:26 pm

Dorcassal remekül telt az este, még annak ellenére is, hogy korábban a lakosztályomban a kiborulás szélén álltam. Nem hittem volna azt, hogy mindazok után velem marad a nő, s élvezni fogja társaságomat. Éppen ezért pozitív csalódás volt a nő, aki nem csak, hogy az én társaságomat választotta Dave McArthur helyett, de rossz kedvemben sem hagyott magamra. Mi több, még fel is vidított. Társaságában csak úgy repültek a percek, túl voltunk egy kellemes kosarazáson, jóízűen beszélgettünk és a flört sem volt elhanyagolható.
Még a komolyabb témák sem riasztottak el, s egyáltalán nem ítéltem el azért, amit megosztott velem. Sejthettem volna azt, hogy húszas évei elején senki nem juthat fel önszorgalomból a csúcs tetejére, s ehhez bizony szüksége volt kapcsolatokra, egy-két díványon eltöltött órára. Ezért nem ítéltem el, viszont nem örültem annak, hogy ilyen eszközökhöz kellett folyamodnia. Valamiért úgy éreztem, mintha ez a nő szégyellné életének ezen részét, s már-már próbálja életvitelszerűen felfogni mindazt, amibe belekényszerült. Kurva volt, vagy sem, az én szememben ez nem változtatott azon, hogy egy csinos, értelmes és izgalmas nő volt Dorcas O’Balsey.
- Megértem és nem is ítéllek el ezért, viszont ezúttal talán megpróbálhatnád saját tehetségedből. McArthur ügyesen kijátszható, ha riportról van szó és biztos vagyok benne, hogy szavakkal is elérnéd nála azt, amire szükséged van. – Rámosolyogtam, burkolva jegyeztem csak meg, hogy nem kellene lefeküdnie McArthurral egy riportért. Persze, azt már nem akartam hozzáfűzni, hogy engem miért zavarna ez annyira. Ezt a titkot megtartottam magamnak.
Kíváncsiságból azért megpendítettem előtte a témát, hogy ugyan miért jött fel a lakosztályomra, de sejthettem volna, hogy ügyesen kivágja magát a válaszadás alól. Elnevettem magam, s ezután már nem is firtattam tovább, hogy ugyan mit is akart tőlem. Az sem zavart volna, ha szexért jön fel a lakásomra, hisz már a liftben is forrt köztünk a levegő, s nem tagadhatnám, hogy a kezdetektől arra fájt a fogam. Igaz, az est során néhány gondolatom már megváltozott a nővel kapcsolatban, s a testi örömökön kívül tudtam egészen más dolgokra is koncentrálni.
Kérdésére elvigyorodtam, s megráztam a fejemet. Ez a nő kacér volt, s nyílt, könnyedén célozgatott és semmitől sem riadt vissza. Ez miatt kedveltem annyira.
- Megkérdezzem? – Mosolyogva emeltem fel szemöldökeimet, de a pillanatot félbe szabta az a pofátlan alak, aki jókedvünket taccsra vágta. Nem csak engem dühített fel a gumicukrozásba belerondító egykori rajongó, de Dorcas is feszültté vált a férfi közelségében. A két fél pillanatok alatt egymásnak is feszült, de mindazt, ahogyan Peter bánt a társaságomban ülő nővel, nem tűrhettem.
Szikrákat szórt pillantásom, kezeim ökölbe szorultak, s nagy erőfeszítésre volt szükségem ahhoz, hogy ne üssem meg a fröcsögő szavakat köpködő férfit. Dorcas gyengéd kérése kergette el dühért kívánkozó lelkemet, s ez volt a pofátlan alak egyetlen szerencséje.
- Menjünk. – Bólintottam, majd kézen fogva a nőt elhagytuk a színes édességbirodalmat, ahol véget ért jónak ígérkező randevúnk.
Hazafelé sétálva még kellett néhány perc, mire sikerült teljesen lenyugodnom, s megbékélnem azzal, hogy nem verhettem be a férfi képét. Valószínűleg nem lettem volna jó benyomással Dorcasra azok után, hogy alig pár órával korábban összetörtem előtte a szobám berendezését.
A ránk telepedett csöndet végül Dorcas törte meg egy köszönömmel, miközben lépéseim lassultak, s megálltam, ahogy a nő elém állt a bejáratnál.
- Nem rád haragszom, hanem arra az alakra, hogy volt pofája így viselkedni. Ne aggódj miatta, fölösleges rosszul érezned magad, hisz mindent elmondtál nekem, olyan dolgokat, amiket mások csak hónapok múltán tudnak meg egymásról. – Tovább akartam folytatni, s szavakba önteni gondolataimat, de addigra már a liftben álltunk, s úgy éreztem, Dorcas nem tud rám koncentrálni. Mintha attól rettegett volna, hogy újra rosszul lesz a bezártságtól, erősen összpontosított, legalábbis így gondoltam. Felérve kiszabadulhattunk a liftből, s látszott vonásain a megkönnyebbülés. Halvány mosoly futott ajkaimra, miközben kiléptem a felvonóból és újra célba vettük a lakásomat.
- Mindjárt bent leszünk – Keresgéltem rövidnadrágom zsebében, mire végre ráleltem a belépő kártyámra. A vékony kártyát végig húztam az érzékelőn, a zár máris kattant, s kitárult előttünk luxuslakosztályom előtere. A falnak támaszkodó nőre pillantottam, aki velem ellentétben nem mosolygott, rossz kedvűnek tűnt.
- Vodkáznál? – Meglepődtem azon, hogy inni szeretne, de nem volt ellenemre. Egy jó kosarazás után belefér egy kellemes ital.
- Kitalálok valami finomabbat, rendben?- Rámosolyogtam Dorcasra, majd előre engedtem, s ha belépett, én is követtem Őt.
A labdát leraktam a földre, majd beléptem a fürdőszobába és megmostam a kezemet, hogy lemossam róla a ragadós gumicukor maradványt.
- Dorcas, betennél valami zenét? Ott van a nappaliban a lejátszó. – Szóltam ki a fürdőszobából, majd kézmosást követően átvettem a ruháimat, s immár farmerben és egy másik, tiszta pólóban sétáltam ki a fürdőszobából.
- Szerencsédre remek mixer vagyok és egy olyan italt keverek neked, ami után megnyalod mind a tíz ujjadat. A fő alapanyag pedig a vodka lesz, csak hogy a kedvedben járjak. – Rákacsintottam a nőre, s míg Ő a cd-k közt keresgélt, hogy valami jó kis dallammal töltse meg lakásomat, addig én bárpult mögé sétáltam, elővettem néhány tömény italt a hűtőből, egy-két szirupot, s friss gyümölcsöket.
Tényleg a hobbijaim közé tartozott egy-egy új ital elkészítése, így nem esett nehezemre az, hogy előálljak valami klassz itallal. Ez volt az egyik olyan dolog, amiért a nők imádtak, így nem csoda, hogy a hűtőszekrényemben mindig voltak megfelelő alapanyagok.
Két mély poharat vettem elő, majd a shakerbe vodkát töltöttem, grapfruit és cukorszirupot, valamint egy kis tequilát. Ezt jó alaposan összeráztam tört jéggel, aztán a vágódeszkán cikkekre vágtam két lime-ot, s a poharak aljába helyeztem két-két cikket. Egy ügyes kis eszközzel megtörtem a citrust, végül újra összeráztam a shaker tartalmát és ráöntöttem az italt. Pirosas-narancssos –sárgás színekben pompázott a koktél, amibe fekete szívószálakat tűztem. Dorcas italát koktélcseresznyével és egy mentalevéllel díszítettem. Mindez csak néhány percet vett igénybe, s ahogy elkészültem, úgy tűnt, hogy Dorcasnak is sikerült zenét választania.
- El is készült a két koktél, ha nem ízlik, még mindig maradt tömény vodka az üvegben . – Mosolyogva telepedtem le a kanapéra és elé csúsztattam az egyik italt.
- Jó választás ez a szám . – Jegyeztem meg, s figyelemmel kísértem, ahogy közelít felém, s a kanapéhoz.
- Szóval Dorcas, ha jól sejtem, akkor szingli vagy, nem vár rád otthon férj. Udvarlód gondolom bőven akad, akiket aztán nem győzöl lerázni. Úgy, ahogyan engem. – Felnevettem, s eszembe jutott az első találkozásunk pillanata.
- Nagyon gáz voltam, mikor ajánlatot tettem neked ott az irodámban? Nem szereted az ennyire határozott alakokat, mi? Fogadjunk, azt gondoltad, hogy na, egy újabb idióta. – Kíváncsi voltam arra, hogy mit gondolt, ezért is tettem fel neki a kérdést.
- Egyébként egészségedre! – Összekoccintottam vele a poharamat, s vártam a reakcióját az italomra, amibe magam is belekóstoltam. A koktél nagyon finom volt, bár kicsit erősre sikeredett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitimePént. Szept. 12, 2014 2:41 pm

Adrian ajtajának küszöbét, immár másodszor léptem át. És ahogy megcsapott a bentről áradó hanyag elegancia parfümje, biztos voltam benne, hogy nem akarom jelentéktelen szexuális aktussal lezárni ismeretségünk bimbózó lehetőségeit. Visszagondolva a szándékra, ami ideérkezésemkor motivált, szégyen fogott el. Bűntudatom támadt, amiért nem adtam esélyt Adriannak, amiért olyan könnyen átléptem volna rajta. Egy aprócska momentum volt, aminek hálás köszönettel tartoztam. Amiért most az atlétájában lehetek, nem pedig a gyűrött ingében.
Felbecsülhetetlen volt számomra a felismerés, amit a férfivel kapcsolatban tettem meg.
– Rendben, akkor szolgálj fel nekem valamit belátásod szerint, Mr. Adrian Joubert – mosolyogtam fel rá beleegyezően. Szélesre tárta előttem a bejárati ajtót, de csak azért is teste előtt léptem beljebb.
Nem osztottam meg Adriannal, hogy az alkoholnak sokkal inkább azért éreztem szükségét, mert szívemet satuba fogta múltam árnyának rengeteg kételye. Nem élvezni akartam az ízeket. Borzasztó rossz berögződésként, addig szerettem volna inni, míg meg nem felejtkezek arról, milyen hibákat vétettem, hogy az újságíró Dorcas Odette Balsey legyek.
A gimnáziumban, majd az egyetemen is nagyszerű gyógyszernek bizonyultak a különböző, tömény alkoholok búfelejtőnek. Aztán mit számított másnap a hasogató fejfájás, szájszárazság, gyengeség, fáradtság? A célját elérte, ideig-óráig megszabadultam a reménytelenségtől.
Találhattam volna megfelelő indítékot, hogy Adrianttól elbúcsúzva, bevegyem az idefelé vezető úton látott kocsmák közül a legolcsóbbikat, és a múlt héten szerzett fizetésemet ott mulassam el. Könnyen ment volna. Egész pergamennyi lista gördült le képzeletben szemeim előtt, különböző nevű, ízű, értékű alkoholokról.
Az ajtó a zárban végezte, hangja pedig tönkre tette képzelgésemet. Egy pillanat alatt elillant testemből a vágy, hogy hátrahagyjam Adrian lakását. Az ismert bútorok közt járva, elmosolyodtam, s minden ellenséges érzésemet sutba vágtam az estével kapcsolatban. A másodpercekkel ezelőtt feleslegesnek érzett ruhákat, most testemhez szorítottam. Nagyon kevés volt az a férfi lakás, ahonnan úgy távoztam, hogy senki nem bájolta le rólam a fehérneműt. Viszont a luxuslakás tulajdonosa ezt elmondhatta magáról. Kényelmetlenül feszengtem a furcsa kimenetelű estétől. Megszoktam, hogy távozzak a többnyire kellemesnek csúfolt, hamis szexuális aktust követően, engedélyezett volt, hogy kibukjak, bánkódjak. Nem kellett tovább társalognom, vagy magamat adnom. Ez a pillanat azonban több és egyre több ponton tért el a normálisnak nevezettől. Szükségem volt rá, hogy Adrian irányítson, megmondja, mit tegyek, hogyan tegyem… a miértekre nem kerestem a választ. Egész este kutathattam volna magamban a kielégítő jelek után, hogy ez miért hasznos? Miért jó és miért jobb? Miért? Mégis mitől?

De hagyva, hogy valami egész mást éljek át, leguggoltam a televízió mellett tornyosuló CD-khez, és találomra választottam ki az italozáshoz egy kellemes csengésű, lágy dallamú, rekedtes férfihangon megszólaló énekes hanglemezét.
Mire a zene felcsendült, s a bárénekes jobban belemerült, Adrian két szemnek tetsző pohárral lépett mellém. Nagyon esztétikus volt az ital, amit kaptam. Az élénk színek valamelyest feldobtak, így mosolyogva vettem át tőle a nekem szánt poharat.
– Wow, tényleg tehetséges vagy. Ehhez is. Kosárlabda… kitűnő vállalatvezetés, nőkhöz való értés, jó ízlés, kellemes társaság, mixerkedés… nem, ez csalás. Ennyi mindenben nem lehetsz jó – nevettem rá szórakozottan a férfire, de szemem huncut fénye biztosította róla, hogy szavaim mind játékos piszkálódásnak szóltak.
A kanapén egész közel húzódtam Adrianhoz. Jól esett érezni, hogy ott van mellettem, s ha szándékosan távolabbra nyújtottam kezem, akkor megnyugtató volt érezni közelségét.
– Egészségünkre!
Muszáj voltam inni egy kortyot, mielőtt belemélyedtünk volna a beszélgetésbe.
– Te különlegeseset voltál. De a második találkozás alkalmával már nem titkoltam magam előtt sem, hogy bejön a pofátlan rámenősséged. Ha nem kavarsz fel, akkor talán fel se jövök hozzád. Jól csináltad – paskoltam meg a férfi vállát elismerően, mielőtt tovább szabadkozott volna az első találkozásunkkal kapcsolatban. Hihetetlen volt, nem mindennapi, ahogy neki indultunk ennek a barátságnak. De úgy éreztem, talán pont ezért kell annyira vigyáznunk rá.

Nem gondoltam volna, hogy a szemet gyönyörködtető látványú italom, majd annyira fejbe kólint, hogy végtére is csak Adrian ágyában végzem. A lépcsőkből legalább háromszor annyit láttam volna, mint amennyi valójában a földszintig vezetett, a lift pedig sokkal ijesztőbb volt már gondolatban is, mint amennyire átlagos esetben rettegtem tőle.
A ruháink nem kerültek le rólunk, és a franciaágyat sem rendeltetésszerűen használtuk. A lepedő összegyűrve, a párnák a földre hányva, a pattogatott kukoricás tál maradéka vált takarónkká, miközben az ágy végében összehúztuk magunkat, valami igazán nyakatekert, lehetetlen testhelyzetbe. A DVD-lejátszó újra és újra játszotta romantikus tartalmát… hajnalban, mikor a hosszas beszélgetés, nevetés, neveletlen szórakozás lezárult, már a távirányító is messzinek tűnt. Úgy aludtunk el, ahogy egymásba gabalyodtunk filmnézés közben.
A hosszúnak mutatkozó barátságunknak talán ez az este volt első és utolsó homályos foltja, mikor még vívódtunk a másik beskatulyázásával. Félreérthető lett volna. De mi nem beszéltünk róla. Csak hagytuk, hogy történjen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



dorcas | adrian Empty
TémanyitásTárgy: Re: dorcas | adrian   dorcas | adrian Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

dorcas | adrian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Adrian Joubert
» CRAVEN, phoenix adrian
» delilah × dorcas
» BALSEY; dorcas odette
» Rob and Dorcas - Las Vegas News Szerkesztőség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-