KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
carter c. healy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
carter c. healy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
carter c. healy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
carter c. healy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
carter c. healy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
carter c. healy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
carter c. healy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
carter c. healy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
carter c. healy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 carter c. healy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


carter c. healy Empty
TémanyitásTárgy: carter c. healy   carter c. healy Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 11:59 am

Carter Cillian Healy
LA, '92. 02. 07.[You must be registered and logged in to see this image.]
22
egyetemista, zenész
addicts
Luke Hemmings
Karakter személyisége
Nézz rá és mondd, mit látsz? Példamutató diákot, tisztességes állampolgárt, jó barátot. Ezt látod, igaz? A megnyerő modorát, a lehengerlő személyiségét, ahogy mindenkihez van pár kedves szava, egy mosolya, mindenki kedveli, vagy legalábbis tolerálja. Valaki olyat látsz, aki senkinek sincs útban, a társaságban a szíve és a lelke, mégsem keresi a rivaldafényt, de ha már megkapja, ésszerűen használja ki. Választékos szóhasználatára is felfigyelsz, a hűvös, logikus gondolkodásmódjára, és arra, milyen intelligensen beszél, ha már szólásra nyitja a száját. Nem beszél, ha nincs mondanivalója, nem okoskodik, nem szól hozzá azokhoz a témákhoz, amikhez nem ért. Míg a legtöbb korabeli, feltörekvő sztár a botrányaival válik híressé, ő intenzíven jótékonykodik, segíti az állatmenhelyeket, különböző közösségi akciókban vesz részt, egyetemre jár, hétvégenként meglátogatja a szüleit, játszik a kishúgával. Moziba jár a barátaival, ha valaki megszólítja az utcán, mert felismeri, elbeszélget vele, autogramot osztogat, közös képeket csinál. Tökéletes mintapéldány, nem igaz? Kár, hogy mindez csupán egy álarc, amit a mindennapokban visel, és amit egyből levet, amikor csak egyedül marad.
Igazi barátai nincsenek, az embereket általában mindig tisztes távolságban tartja önmagától, és emiatt - bár nem vallaná be senkinek sem, főleg magának - szörnyen magányos. Ambíciói nem engedik, hogy lejjebb vegyen a tempóból, a kudarcok megviselik, csakúgy, mint a csalódások. Igyekszik elhitetni magával, hogy nincsenek érzései, pedig igenis vannak, csak éppenséggel nem figyel oda rájuk, vagy legalábbis intenzíven próbálkozik ezzel. Alapjában véve távolságtartó, mert eddig mindenki, akit közel engedett magához, csak belé rúgott, kezdve az alkoholista anyjától egészen az utolsó partneréig, aki csak a pénzéért van vele. Ez gyanakvóvá tette, még az egyetlen olyan személlyel szemben is, aki mindig is támogatta őt - az apjával. Bár vallásos neveltetésben részesült, megveti az egyházat és istent is, nem érzi a hit szükségletét. Realizmusa elkeseredett és embergyűlölő, szavaiban pedig mindig ott rejtőzik a cinizmus és arrogancia, még akkor is, amikor ajkait a legragyogóbb mosoly díszíti. Úgy csepegteti az ember szívébe a mérget, mint a kígyó, és mindig tudja, hova üssön, hogy az fájjon. Elhidegült az emberektől, és valahol gyűlöli is magát ezért, ezért nem mennek nála ritkaságszámba az autoagresszív viselkedések sem; bár nem tipikusan szuicid, nem is vigyáz magára kifejezetten. Önpusztító életmódot folytat, emellett mégis képes normális, tisztességes életet élni, amiért minden nap meg kell küzdenie. Az élete állandó harc önmagával és a függőségeivel - főleg az alkoholizmusával; ha valami nem úgy alakul, ahogy azt eltervezte, csalódásait általában whisky-be, vagy más alkoholtartalmú italba fojtja. Túl van már két elvonókúrán, de hajlamos a visszaesésre, bármennyire is ügyel saját magára. Emiatt anyját hibáztatja, és tehetetlen dühében néha megesik vele, hogy addig szidja szerencsétlen nőt, amíg csak teheti, annak ellenére, hogy a holtakról vagy jót, vagy semmit.
Jelleme elég összetett, néha még ő sincs tisztában saját magával, és ez gyakran vezet különböző belső konfliktusokhoz, amiket hirtelen kitörő dührohamaiban szokott levezetni. Nem kifejezetten ön- vagy közveszélyes, de olyankor jobb elkerülni. Mégis, szentül hisz abban, hogy ha lenne kiért változnia, megváltozna, és bár nem hisz az igaz szerelemben, sőt, semmilyen szerelemben sem, azért keresi a támaszt valaki másban, aki megértené őt és segítene rajta, bár akkor is azt fogja mondani neki, hogy neki nincs szüksége segítségre, mert ő kitűnően van, mindössze kár, hogy a viselkedése néha teljesen mást sugall. Felszabadulását egyedül a zenében találja meg, a dalszövegekben, amikben szabadon engedheti az érzelmeit és a gitárszólókban, amikben inkább ösztöneire hagyatkozik, mint a gondolkodásra. Aki ismeri, az tudja, hogy számára a zene a szabadság, és ha azt elvennék tőle, abba valószínűleg beleőrülne.
Történet vagy szerepes példa
Egymásnak koccanó kristálypoharak, a drága pezsgő megcsillan bennük, egyetlen pillanatra ezernyi darabra törve ezzel a kristálycsillárokból áradó, sápadt fényt. Jókívánságok és kacagás, hamis és számító mosolyok, ahogy az emberek mélyen egymás szemébe nézve kívánnak boldog új évet egymásnak, lélekben arra vágyva, hogy bár ne kéne itt lenniük. Talpig selyembe öltözött nők, hosszú estélyi ruhákban, gyémánt nyakékkel a nyakukban, vörösre festett ajkaikat gyöngyöző kacagás hagyja el, a pezsgőjükbe kortyolnak, majd az arcukba hulló kósza tincseket csábító mozdulattal simítják hátra. A férfiak méretre szabott öltönyeikben bájolognak a magányosan álldogáló hölgyekkel, bókolnak és mosolyognak, mások éppen táncra kérik fel partnereiket, még mások az üzlettársaikkal beszélgetnek arról, hova utaznak majd az új évben, hova utaznak majd síelni a családjukkal, a szeretőjükkel. Sekélyes beszélgetések, ostoba emberek ostoba szavai, amik igazából senkit sem érdekelnek, mégis elhangzanak, csak azért, hogy utána emberi fül számára nem hallható kristálycsilingeléssel darabokra törjenek a földön, ezernyi apró szilánkkal elborítva a terem hófehér márványpadlóját. Hatalmas színjáték az egész, amiben őt mindannyian csak damilokon rángatott bábuk, amiket egy fölsőbb erő irányít.
Az erkélyről nézem őket, a korlátnak támaszkodva, kezemben a még mindig teli pezsgőspohárral, és elgondolkodom azon, mit is keresek itt még mindig. Az együttesem többi tagja már rég hazament, rögtön az után, hogy a kis koncertünk véget ért, de én itt maradtam, annak ellenére, hogy egyáltalán nem illek az itt összegyűlt társasághoz. Üzletemberek, politikusok és más fontos személyiségek a feleségeikkel, a partnereikkel, az alkalmi kísérőikkel, mind elegánsak, szépek, tökéletesek, és hiába van rajtam is tökéletesen szabott öltöny, úgy érzem, nem illek a társaságba az ezerfelé meredő, kusza hajammal és a piercingemmel, amit idegességemben szerintem már jó néhány órája rágcsálok. Mintha pont ezek miatt mindenki ferdén nézne rám, mintha az üres tekintetek egyenesen a lelkembe furakodnának és látnák benne a múltam: az alkoholista anyámat, a szenvedő apámat, a gyűlölködő önmagamat, amit közönyöm tökéletes álarca mögé rejtettem ma is, ugyanolyan bábut csinálva magamból, mint amilyenek őt is ott bent.
Három perccel van éjfél után, mikor hátat fordítok az üvegezett erkélyajtónak és inkább egész figyelmemet a város fényeinek szentelem, ajkaim óvatosan megmártóztatva a pezsgőben. Undorodom az ízétől is, mégis belekortyolok, és egy pillanatra szabadra érzem magam, aztán megint jön a bűntudat. Kedvem lenne leejteni innen ezt a drága poharat, nézni, ahogy a drága kristály és a pezsgő ezernyi apró darabkára és cseppre hullanak a járdán, és velük együtt egy aprócska darabom is szilánkjaira törik a járdán, mégsem teszem meg. Csak odébb tolom a poharat az erkély korlátján, majd úgy döntök, inkább elszívok egy cigarettát, amíg senki nem figyel rám... De figyeltek rám valaha is? Talán csak akkor, amikor a színpadon voltam, amikor elhaló hangom megbicsaklott az utolsó dalunk utolsó szavain, és mikor egy hosszabb pillanatra lefagytam, mint akit kiemeltek térből és időből.
A cigaretta vége felparázslik; fekete dunhill, az utolsó ebből a csomagból, ezért is szívok bele olyan áhítattal, mintha csak egy ősi istenség kezébe ajánlanám egész lényemet. A füst lassan kígyózik le a légcsövemen, egészen le a tüdőmig, és addig lent is tartom, amíg el nem kezdi kaparni a torkom, majd halk, kéjes sóhajjal fújom ki, mintha holmi szexuális aktus része lenne. Igyekszem elszakadni ettől a világtól, elképzelni, hogy nem is vagyok itt, hanem magasan szárnyalok, valahol a felhők közt, ahol csak én vagyok és a semmiség, ahol nincsenek problémák, nincsenek képmutató emberek. Kellemes, kecsegtető gondolat, el is mosolyodok rá, de mosolyom hamar le is hervad, mikor lépteket hallok a hátam mögött, majd valaki megszólít, halk, bizonytalan hangon, hogy van-e egy cigim a számára is. Kissé dohogva fordulok a fiú felé, készen arra, hogy rámorranjak, hagyjon békén, de a szavak a torkomra forrnak, elmém kiürül, és csak nézek rá hosszasan, mielőtt átnyújtanám neki a félig elszívott szálat, hogy utána visszaessek letargikus delíriumomba és néma magányomba. Mégis, ő nem tágít, mellém támaszkodik a korláton és csak csacsog a semmiről és a mindenről, és egyszer csak azon kapom magam, hogy figyelek szavaira, hogy úgy iszom őket ajkairól, mintha csak a megváltást hoznák el számomra. Valami nőről beszél, akivel jött, panaszkodik rá, én meg csak halkan felnevetek, majd némaságomba burkolózom, mint holmi köpenybe, tekintetem rá függesztve. Hóka bőrű angyal, csillogó szemeinek pillantását keresem, de ő a várost nézi, míg én őt, és a szemkontaktust nem tudom vele fenntartani pár másodpercnél tovább, ami elkeserít. Fantáziám már rég messze kalandozik testén, míg pillantásom mereven tartom az arcán, szép vágású ajkain, rajta.
- És te? - Rám néz, pislog párat, és én elképzelem, milyen lenne, ha hosszú szempillái arcom súrolnák pillangószárnyaikkal, és ajkaim halvány mosolyra húzódnak, ahogy szólásra nyitom ajkaimat.
- Én? Végre megtaláltam a társaságot, amire az egész este alatt vártam. - ...és egy pillanatra elveszek, mikor ajkai halvány mosolyra húzódnak, és akkor egy pillanatra megint szabad vagyok.



A hozzászólást Carter C. Healy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 14, 2014 11:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

carter c. healy Empty
TémanyitásTárgy: Re: carter c. healy   carter c. healy Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 8:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elfogadva!
Üdv itt!

  Hínnye! Már majdnem bevettem, hogy egy tökéletes srác lépett be a kis városunkba.
  Na de ilyen korán már az alkohol rabja lettél? Hűűű. Lehet, hogy egy harmadik elvonó sikeresebb lenne, és eszedhez kapnál, hogy alkoholba fojtani a bánatot nem megoldás. Főleg nem Vegasban! Itt mindenki pörög, és szinte nem lehet okot találni arra, hogy búslakodjon az ember. Persze semmi sem lehetetlen...
Zenészként iszonyatosan jól ki lehet bonatkozni, így hát mindent bele! Wink

  Örültem, hogy ilyen kacifántos karakterrel álltál elő, a hosszú jellemleírásért pedig óriási nagy pirospont! Wink

  Nagyon tetszik, ahogy fogalmazol. És baromi kíváncsivá tettél, hogy ki az a srác ott a történeted vége felé. Remélem hamarosan kiderül!

  Minden jót kívánok neked, ami a zenei pályafutásod illeti, és tényleg bízom abban, hogy helyrejössz.
És egyszer talán az egyik koncerteden az első sorban fogok állni. Wink

  Látom, hogy a foglalózás megvolt, így hát máris mehet a menet!

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

carter c. healy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» @ Carter, Forshaw
» Carter Z. Mendes
» Keira & Carter
» Flynn Carter
» Carter Bronson ( készül )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-