KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Empty
TémanyitásTárgy: Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana   Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 5:46 pm

Álomittasan fordul a másik oldalára, paplanját az orráig felhúzza éppen, amikor a vezetékes telefon kegyetlen hangon kezd el csörögni. A lény első gondolata az, hogy szűnjön meg, a második, hogy kipattan a meleget nyújtó ágyából, hogy egyenesen a falból kitépve szüntesse meg a kellemetlen zaj forrását. De akár a munkatársa is lehet, így inkább kelletlenül nyúl a készülékért.
Már épp szólni akart, mielőtt Eddie megelőzve őt azonnal, beszélni kezdett, Adriana próbálta felfogni mondandója tartalmát, de így ébredés után elég nehezen ment, pláne a megfelelő mennyiségű koffeintartalom nélkül, amire körül-belül, most azonnal… vénásan volna szüksége.
-Adriana, végre, hogy fel vetted, már vagy egy órája hívogatlak téged. Jó hírem van…. vagyis nem tudom mennyire számít neked ez jó hírnek, de kapásunk lesz estére. A főnök egyik ismerősét hívta valaki, hogy szüksége lenne egy nőre, elintéztük, hogy helyette te fogsz beugrani. Tatiana Lopez néven fog várni a Hilton Grand Vacations Hotelben fog várni az 2005-ös szobában. Annyi kérése volt, hogy kihívóan, de ízlésesen öltözz fel, valamint legyen rajtad combfix…- itt hangos vihogásba kezdett, de mielőtt a lány leállíthatta volna, gyorsan folytatta,- szóval próbálj közel kerülni hozzá, ugyan is úgy hírlik, hogy nem egy prostival volt dolga.- Adriana élesen szívja be a levegőt, majd azonnal hangot is ad a gondolatainak, ha tetszik társának…. ha nem.
-De miért is foglalkozunk ezzel az emberrel? Mármint értem én, de gondolom a striciket kéne számításba venni és…nem?
-De ő el vezethet hozzá, szóval sok sikert, szívem,- ezzel rá nyomja a telefont. Adriana morogva indul el a konyha felé, miközben elképzelni sem tudná, hogy mégis hogyan segíthetne egy majomképű, elkényeztetett üzletember? De hát a főnöke bizonyára tudja mit miért tesz, különben nem igen lenne Vegas Rendőrfőnöke, a lány is tudja, hogy érti a dolgát, csak éppen nem sok kedve volt újra kurva szerkót húzni magára a kényelmes farmer, vagy szabadidő helyett. Benyúlva a hűtőbe kivesz egy palack energiaitalt, majd úgy dönt, hogy a nap hátra levő részét inkább edzéssel fogja tölteni, azzal is levezeti a dühét. Ezzel a tervvel mászott be a zuhany alá, ahogyan ez meg is volt, magára rángatott egy fekete rövid nadrágot, kinőtt pólóval, Puma edzőcipőjével. Csokoládé színű haját lófarokba fogja, majd elő kutatva az MP4-ét úgy dönt először fut pár kört mielőtt lemenne a teremben. Futás közben tud gondolni, ellazul, olyan, mintha semmi gondja sem lenne, egyszerűen csak van nem törődve semmivel és senkivel sem. Mikor már lassan szürkülni kezdett az ég alja, ideje volt készülődnie, hiszen kilenc órára hivatalos. Alapos fürdés után és fél óra ácsorgás után a szekrénye elől fekete csipke fehérneműt húz magára, egy szintén fekete combfixxel, egy piros-fekete skót szoknyával, valamint egy szintén piros, mély dekoltázsú trikót. Csokoládé barna hajzuhatagát csak simán kifésüli, majd hagyja a derekára omlani, majd lábfejére egy szintén fekete platform magassarkút húz, a sminkelést sem viszi túlzásba. Barackízű és színű szájfénnyel emeli ki telt ajkait, szürke színű íriszeit csupán egy kis fekete szem ceruzával, illetve spirállal teszi tökéletessé. Ezúttal vattacukorhoz hasonló parfümmel borítja illatfelhőbe magát. Egy percig gondolkodik, majd táskája mélyére rejti a mini-pisztolyát, és a jelvényét…. minden eshetőségre fel kell készülni, ugye bár? Végül magára kapja a bőrdzsekijét a hűvösebb szél ellen, hiszen ilyenkor már igazán csalóka az időjárás még erre felé is.
Egy óra múlva már a recepción megkapja a lakosztály kártyáját, ahova hivatalos, a pult mögött álló gyilkos pillantással inkább nem is foglalkozik, mert legszívesebben kikapta volna kezéből a tollat, hogy jól szemen szúrja. Cipője koppanását elnyeli a hatalmas, plüss vörös szőnyeg, melyen végig halad a liftig, majd utána a folyosón ismételten. Az ajtó elé lépve lehúzza a kártyáját, belépve tátva marad a szája. Hatalmas ablakkal találja szembe magát, ami gyönyörű kilátást biztosít a vegasi éjszakára. A nappali egyik részében félkörben bárpult helyezkedik el, ahol a legdrágább poharak illetve italok sorakoznak. A helyiség közepén fél kör alakú fekete bőrkanapé, ami már most kényelmesebbnek látszik a tulajdon ágyánál. Előtte kisebb dohányzóasztal, majd az mögött kettő kisebb fotel szintén fekete bőrből készült. A helyiség másik oldalán hatalmas étkező asztal vörös színben pompázva, tetején hófehér csipke terítő, és egzotikus gyümölcsökből előállított gyümölcstál, körlette hat darab szintén fehér szék áll. Adriana gondolkodás nélkül veszi le dzsekijét, majd az egyik fotelre dobja, ezzel a lendülettel elindul beljebb, ahol tükrös tóló ajtók választják el a nappalitól a hálószobát. Óvatosan nyitja ketté, végül belépve még jobban elámul, az ajtóval szemközti falnál hatalmas franciaágy helyezkedik el, ágyrácsa kovácsoltvasból készült gyönyörű virágmintákat ábrázolnak, az egyik sarokban mini hűtő, amiben egy jóféle pezsgő, illetve tejszínhab és eper várakozik hűtve elfogyasztásra. Itt is hatalmas plafontól padlóig terjedő üvegablak enged kilátást a lélegzetelállító városra. Az ágy két oldalán éjjeli szekrény található, laza mozdulattal a legalsó fiókban elrejti a pisztolyát a jelvényével együtt. Már épp a fürdőt térképezné fel amikor hangot hall kintről, azonnal a nappaliban terem. Egy férfivel találja szemben magát, egy igen csak fiatal férfival, akihez jött nos nem így képzelte el, pláne nem ilyen… fiatalosan. De biztos hogy ő az, mivel minden gond nélkül jutott be az ajtón.
-Hello…- megszeppenve torpan meg a bőrkanapé mögött, nem tudja most mit kellene tennie, talán oda mennie? vagy inkább maradjon itt, megpróbálta előhalászni tudatalattijából azokat az információkat amit az a nő mesélt, hogy miként kellene viselkednie, de képtelen rá.
-Tatiana vagyok,- nyögi ki végül kicsit magabiztosabb hangon.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Franklin Blyth
Franklin Blyth

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2014. Aug. 17.

Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana   Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimePént. Szept. 05, 2014 10:43 pm

  A szokásosnál jóval kisebb a nyüzsgés itt. Mondjuk az átlagnál sokkal kevesebb lurkó van itt. Szerencsére.
  Mivel megvolt a délutáni vizit, az estihez meg túl korán van, jobb lesz, ha iszom egy teát. A teaszobához elvonulva bekapcsolom a vízforralót, s miközben várom, hogy felforrjon a víz, előszedem a bögrémet - mert ugye itt mindenkinek sajátja van -, meg előbányászok egy teafiltert a szekrényből. Bánom is én milyen teát iszom...
  Pár perc elteltével a vízforralóban csak úgy bugyog a víz. Lekapcsolom, s a poharamba öntöm a vizet, majd a bögrét megragadva visszaülök az ápolópulthoz. Így legalább szemmel tudom tartani a hirtelen futkározva megjelenő kis betegeket.
Fújogatom a teát, majd mikor lassan hörpintenék a forró italból, mikor egy éles kiáltás után kissé megijedve a fél teámat magamra borítom.
- Ó, hogy az a..... - káromkodnék hangosan, ha nem lenne itt rajtam kívül még két ápoló, plusz a gyerekek a kórtermekben.
- Franklin! - vonyít újból valaki a folyosó végéről. Csak egy valaki tud ilyen idegölően ordítani, mégpedig Tara. Őt kéne egyszer leforrázni, de rendesen.
Bármennyire is gonoszan hangzik ez tőlem, egyszerűen nem bírom elviselni, mikor engem hív. Az esetek nagy százalékában csak látni akar. Mondhatnám azt is, hogy én vagyok a hobbija.
  Nagy levegőt véve elindulok hozzá, és felveszem a legkedvesebb énemet.
- Mondjad gyorsan. - kényelmesen elhelyezkedtem a vele szemben levő székbe, és alig vártam, megtudjam mit akar már megint.
Ő felém nyújt egy borítékot, és egy zavarba ejtő mosollyal pislant felém.
Nála ez soha nem jelent jót. SOHA.
Ha a rosszindulatot, s ravaszságot kellene definiálni, elég lenne csak Tarát megmutatni.
- Meg vagyok elégedve az utóbbi időben veled, és a gyerekek is csak jó véleménnyel voltak rólad, ahogy a szülők is. - kezdte el magyarázni, hogy mi is a helyzet valójában.
- Nem kell a rizsa, mondd a lényeget, aztán had menjek. - pillantottam a borítékra, majd tekintetem szinte Taráéba fúrom. Megöl a kíváncsiság, de mielőtt tudni akarom mi rejlik a borítékban, jobb, ha megvárom annak előtörténetét.
- Ha ilyen kíváncsi vagy, nem sokáig örvendhetek a helyes kis pofidnak. Ráncosan már egy kicsit sem kellenél. - nevetgél, miközben hátradől a kényelmes bőrszékében.
- Ebben a borítékban egy hotelszoba foglalásának papírját találod. Három napig kényszerszabira vagy küldve. Rád fér a pihenés. Az egészet én állom, de úgyis meghálálod, a magad módján. - az eddigi kis nevetésbe, idegesítő kuncogásba váltott át, és egy pajkos kis kacsintással zárja le mondanivalóját.
Csak ámulok, és bámulok. Érzem, hogy valami nem lesz itt oké. Kinyitom a borítékot, hogy legalább azt láthassam hány főre foglalta le. És örömmel veszem, hogy egyetlen egy főnek foglalt.
- Kösz! - rá sem pillantva hagyom el a főorvosi szobát. Megállok az ajtó előtt, majd ismételten kinyitom azt, hogy a fejem bedugva egy csókot küldjek Tara felé. Elmosolyodik, majd kezével int, hogy na menjek már.

  Csapot-papot otthagyva a kórházban, hagyom el az épületet, s hazafele veszem az irányt, hogy összepakoljak háromnapi ruhát egy kisebb tatyóba. Mondjuk nem kizárt, hogy csak köntösben fogom tölteni ott az időm...hmmm, már el is képzeltem hogyan fogok lazsálni!
Hazaérve előveszem az egyik sporttáskám, s minden göncömből berakom egyet-egyet. Gondolom a hotel elég puccos ahhoz, hogy bármi mást megtaláljak ott. Mindent Tara áll, azt mondta. Nem mintha annyit költekeznék, de bennem van a kisördög.
Kihasznált az a nő, ideje lesz visszavágnom...
  Sötétedéskor elindulok a hotelbe. Mikor odaérek, a recepción átadom a papírt, amit Tara adott, majd a kezembe nyomják a szoba ajtajának kártyáját. Felérve a szobához, bütykölök kicsit a kártyával, mert én ugye kulcsokhoz vagyok szokva...
Úgy a tizenhatodik próbálkozás után be is jutok a királyi lakosztályba. Az állam szinte a földön van.
Valami azt súgja, hogy Tara sántikál valamiben. Nem létezik, hogy ilyesmivel csak úgy meglepjen. Nem voltam én azért ennyire jó fiú.

  Első utam máris a hatalmas franciaágyba vezet. Fejjel előre vetem rá magam, s mondhatni átölelem az ágyat. Pontosabban a matracot. Az, hogy virágmintás ez az egész, egyáltalán nem zavar, nem az a lényeg most.
- Vajon ha ellopnám ezt a matracot valahogy, mit kapnék érte?! - gondolatban lepereg előttem az egész, ahogy ezt az óriási matracot eltulajdonítanám. kínomban már magamon, magamban röhögcsélek, mikor valaki megszólal, mondhatni a hátam mögött.
Ijedten, vagyis sokkal inkább meglepetten ugrom fel az ágyban, majd mikor egy igen csodás kis nőt pillantok meg, egy pimasz mosoly ül ki arcomra.
Tudtam én, hogy ez a Tara valamit kitalál még nekem. Bár sokkal inkább azt hittem, hogy ő fog betoppanni mondjuk az éjszaka közepén, hogy jól rám másszon, és kiélje perverz kis vágyait.
  Bunkó módra elhagyom a köszönést, és máris a nevemet közlöm, miközben végigmérem Tatianát.
- Franklin. - mosolyom marad ugyanúgy pimasz, vagy sokkal inkább enyhén perverz. Gondolataimban nem mondom meg mi motoszkál, hamarosan úgyis véghez lesz víve mindaz, ami a fejemben zajlik.
Remélem.
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen csodás társaságot is kapok ma estére. - jegyeztem meg mondhatni mellékesen, hogy ne csak kínos csend legyen.
Gondolom Tara rendesen megszervezte azt, hogy ez a lány bejusson ide. Mondjuk tudhatná, hogy sokkal inkább a természetes szépségekért rajongok, mintsem a kimázolt ringyókért. Bár, biztosan szakmai előírás az náluk, hogy hat rétegnyi vakolat legyen rajtuk, vagy mifene.
- Éssss...meddig élvezhetem társaságod? - felkelek az ágyból, majd odalépek hozzá, hogy végigsimítsak arcán, majd eltűrjek egy kósza tincset a szeme elől.
Ahogy láttam, minden be van itt készítve ahhoz, hogy jól érezzük ma magunkat, illetve egymást.
- Szóval ezért mondta Tara azt, hogy mindent ő áll! Már értem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana   Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitimeKedd Május 19, 2015 1:08 am

Nem tudom, hogy van-e értelme ezt csinálnom, mármint honnan lehetek biztos abban, hogy egyáltalán lélegzik-e még? Lehet, hogy már rég megölték, már régen a föld alatt, jobb esetben, ja a föld alatt porlad, de akár valami egészen más dolog is történhetett vele, olyan, amit elképzelni nem akarok, mert dühítő. Apám, sosem ismertem igazán, anyával csak egy laza flörtnek indult az egész, de amikor a húgomat elrabolták tőlünk, egyszer csak nem jött haza az iskolából, nem tudtuk mitévők legyünk. Anya, ő az alkoholba menekült, képtelen volt megérteni, hogy az nem segít, az nem megoldás, az alkohol még senkit sem hozott vissza sohasem eddig, még valahogy úgy tűnt, hogy ez őt nem érdekli, csak az az egy dolog izgatta, hogy felejtsen, hogy elfelejtse az, hogy bármi történhetett az egyik lányával. Nem akarta megérteni, hogy ez nem segíthet senkin, és ez csak rosszabbá tesz mindent. Aztán meghalt, elkapott egy súlyos betegséget, és meghalt, de mielőtt távozott volna erről a világról, megkérte az apánkat, hogy vegyen magához, nem akarta, hogy bármi bajom essen legalább engem megakart védeni, ha a másikat képtelen volt rá. Így kerültem az államokba, apához, már akkor eldöntöttem, hogy rendőr leszek, hogy olyan leszek mint apa és hogy meg fogom találni a húgomat, aki elvette tőlünk, azon meg kegyetlen bosszút állok. Látni akarom, ahogy a verebek a beleiből falatoznak, mármint igen ezt akarom látni. De tudom jól, hogy azzal, hogy fejbe lőnék csak megmenteném, egy olyan büntetéstől amit sokkal inkább megérdemelne, mint az, hogy gyors, tiszta halála legyen. Ó, nem, nem érdemli meg a halált, ám valami sokkal kegyetlenebb dolgot igen. Még pedig, hogy a börtönben rohadjon meg míg él, igen az utolsó perceit is ott kell töltse, és ezért bármire hajlandó leszek és vagyok is mint ahogyan az a példa is mutatja. Jól tudom, hogy Harry, apám és az én főnököm, illetve már csak az enyém, mivel apa is meghalt, de Harry olyan számomra, mintha az apám lenne éppen ezért is hívom a keresztnevén, neki köszönhetően lettem az aki ma vagyok, ilyen fiatalon talán a segítsége nélkül nem jutnék fel ilyen magasra. Nem mintha érdekelnének mások véleménye, az a fontos, hogy idáig eljutottam, és most végre alkalmam nyílik arra amire egész életemben vártam. Harry nem volt biztos benne, de én ragaszkodtam hozzá, hogy nekem menni fog és hogy én akarom csinálni, így hát szépen lassan, ha alkalom adódik akkor beöltözök prostinak, hátha közelebb jutok ahhoz a féreghez aki elrabolta tőlem a jelenleg egyetlen élő rokonomat, és így talán bosszút állhatok rajta, mert igen nem fog menekülni a bosszúm elől, ezt remélem hamar meg is tapasztalhatja. Már sokszor képzeltem el azt a pillanatot amikor karjaimba zárhatom és minden egyes pillanat miközben ezt a baromságot kell játszanom tulajdonképpen közelebb visz ahhoz, hogy megtaláljam őt, hogy biztonságban tudhassam őt, és ez tölt el erővel, emiatt vagyok képes erre is. Mármint nem mintha össze feküdnék bárkivel, eddig nem került még sor rá, de ez az első kuncsaftom, mármint nem az, csak, hogy úgy értem, hogy ő az első akit át kell vágnom, és aki talán segíthet rajtam, azt hiszem…
Ahogy mocorgást hallok a szoba felől, elindulok az irányába, de aztán megtorpanok a szoba kellős közepén, miközben látom szinte már elképzeli, hogy mit is fogunk művelni, édesem biztosan nem azt amire jelenleg gondolsz, ebben biztos lehetsz.
-Én sem, hogy ilyen… ápolt fickót,- felelem neki ezúttal őszinte mosollyal, a legutóbbi csávó, akivel össze futottam a bárban, hát úgy nézett ki mint valami hajléktalan, aki ezer éve, de legalább három éve biztos, hogy nem látott vizet. De most nem akarok rá gondolni, sokkal inkább koncentrálok erre a selyemfiúra itt előttem, de a pisztolyom, ami a kis szekrény alsó fiókjában pihen, nos őszintén szólva megnyugvással tölt el.
-Ameddig szeretnéd,- válaszolom neki, miközben visszakacsintok rá, mikor ujjával végig simít az arcomon, és eltűr egy tincset onnan, legyűröm az érzést, hogy cserébe ököllel behúzzak a fogkrémreklámba illő pofijába. Helyette inkább lágy mosolyt varázsolok ajkamra, majd mielőtt még másra is vetemedne a kis hűtőhöz lépve elő kapok egy pezsgős üveget, gyorsan kibontom, töltök két gyönyörű kristálypohárba, mivel háttal állok neki, nem láthatja, hogy a melltartómból egy kis zacskóból pici altatóport kapok elő, amit bele szórok az ő poharába, megvárom amíg elkeveredik az alkohol gyöngyöző felületével, s csak ezután lépek oda hozzá, az altatósat a kezébe nyomom.
-Biztosan szomjas vagy,- mondom neki bájos mosollyal, arra célozgatva, hogy igyunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana   Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Franklin & Natalie
» Adriana & Kime - Tán több mint véletlen?
» Hotel Raynau~Wade&Love
» Alessandro & Adriana
» Mandarin Oriental Las Vegas Luxury Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-